Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 2 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-26, 14:10   #31
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dzięęęki!
w 30 zł zmieszcze sie za ten krem?
...
raczej tak,jak ja kupuje ''lekką'' wersje to płace 24,80,mysle,że jeżeli będzie droższy to niedużo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 21:05   #32
Atenya
Czekoladoholiczka:D

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ten co wybrałas jest ok...ale rokitnikowy też świetny-zwłaszcza jego Lekka wersja,idealnie się wchłania i absolutnie nie zółci i niczego nie brudzi..może być dodatkowo albo pod makijaż.Sylveco dostaniesz w zielarniach,niektórych aptekach i ze strony producenta.
Cytat:
jest żółty?
Sylveco, Krem brzozowo - rokitnikowy z betuliną

gdzie go można kupić? rosmann czy apteka?
W jednej z recenzji było napisane, że brudzi, ale nie znam się, nie miałam.

Dark, przez Ciebie mam ochotę na wszystkie 4 wersje dwie brzozowe i dwie brzozowo-rokitnikowe. Sama nie wiem który wybrać Szukałam dzisiaj w aptekach, ale babka 3 razy pytała o nazwę, nawet nie kojarzyla, ale wiem, że są w niektórych, bo kiedyś nawet próbkę jakiegoś kremu dostałam.
Skoczę tam gdzie napisałaś
Za to będąc w aptece kupiłam ten krem z ceramidami, który polecałas Zobaczymy jak się u mnie będzie sprawował

Dziękuję Ci
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 21:11   #33
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
W jednej z recenzji było napisane, że brudzi, ale nie znam się, nie miałam.

Dark, przez Ciebie mam ochotę na wszystkie 4 wersje dwie brzozowe i dwie brzozowo-rokitnikowe. Sama nie wiem który wybrać Szukałam dzisiaj w aptekach, ale babka 3 razy pytała o nazwę, nawet nie kojarzyla, ale wiem, że są w niektórych, bo kiedyś nawet próbkę jakiegoś kremu dostałam.
Skoczę tam gdzie napisałaś
Za to będąc w aptece kupiłam ten krem z ceramidami, który polecałas Zobaczymy jak się u mnie będzie sprawował

Dziękuję Ci
...
rokitnikowy Lekki nie brudzi ani nie żółci i kropka najpierw popróbuj ni kupuj 4 opakowań szalooona całe szczęście,że nie są bardzo drogie te kremiki.

w tej Zielarni na Hożej jest tez wiele wynalazków rosyjskich.np sera Babuszki Agafii <love> i ja nie wiedziałam,że praktycznie pod nosem mam taki sezam rozmaitosci

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-26 o 21:13
Stary 2013-06-26, 21:49   #34
Atenya
Czekoladoholiczka:D

Cytat:
...
rokitnikowy Lekki nie brudzi ani nie żółci i kropka najpierw popróbuj ni kupuj 4 opakowań szalooona całe szczęście,że nie są bardzo drogie te kremiki.

w tej Zielarni na Hożej jest tez wiele wynalazków rosyjskich.np sera Babuszki Agafii <love> i ja nie wiedziałam,że praktycznie pod nosem mam taki sezam rozmaitosci
Jakieś 20 min.autobusem mam do tego miejsca,więc super

Do mojej suchej skóry może cięższy wezmę, sama nie wiem. Ten physiogel dobrze nawilża, ale słabo natłuszcza, więc może wezmę bardziej treściwą wersję hm. Zastanowię się na miejscu Mam nadzieję, że nie będzie powodowal zaczerwienień, do których mam skłonności.
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 23:49   #35
motylemJestemm
BAN stały

darko1 - co sadzisz o tym skladzie ? --
Aqua,
Isopropyl Palmitate,
Ethylhexyl Stearate,
Glycine,
Soja oil,
Diisostearoyl,
Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate,
Glycerin,
parfum,
hydrogenated Vegetable oil,
Prunis Amygdalus dulcis oil,
magnesium sulfate,
tocopheryl acetate,
tocopherol,
glyceryl caprylate,p-Anisic Acid

TEN SKLAD NIE POROBI zaskornikow?,wagrow?

i ktory z tych skladow krem wybralas bys ???moja skora: wrazliwa-zaczerwieniona ze prawdopodobienstwem tradzika rozowego,w ciagu dnia szybko robi sie goraca-przegrzana,szybko sie czerwieni-podraznia,mieszana )

1 krem sklad: Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tapioca Starch, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glyceryl Glucoside, Carnitine, Cyclomethicone, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycyrrhiza Inflata roqt Extract, Decylene Glycol, Chondrus Crispus, Sodium Chloride, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid.

(eucerin dermopuryfier spf30)

2 krem: Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Dimethicone, Ammonium Polyacryldimethyltauramid e/Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Zinc Pca, Glyceryl Stearate SE, Sodium Hydroxide, Palmitic Acid, Disodium EDTA, Capryloyl Glycine, Vitreoscilla Ferment, Citric Acid, Xanthan Gum, Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Parfum.

(lrp ,kerium ds)

3.krem:Skład: 1,2-Hexanediol, Aqua, Benzyl Alcohol, BHT, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceramide 3, Cetyl Alcohol, Citric Acid, Cyclomethicone, Dimethicone, Ethylparaben, Glycerin, Glyceryl Stearate, Glycyrrhiza Inflata, Methylparaben, Oenothera Biennis PEG-40 Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phenoxyethanol, Propylparaben, Sodium Citrate, Triisostearin, Vitis Vinifera.

(Eucrin omega)

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-28 o 00:51
motylemJestemm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:04   #36
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
...

można tam płacić kartą?
Stary 2013-06-28, 10:30   #37
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
można tam płacić kartą?
...
tak
Stary 2013-06-28, 10:58   #38
luciasabogal
Zakorzenienie

Dziewczyny prosze cos dla mnie
Cera tlusta (wszedzie, nawet na policzkach i zawsze, nawet zima), czesto sie blyszczy, karnacja ciemna wiec efekt blyszczenia jest jeszcze bardziej widoczny, czeste wypryski i zaskorniki, koloryt niejednolity...masakra jednym slowem
Mialam kupic chwalony Double Wear w duty free, ale byl remont lotniska i niestety wszystko pozamykane, cena w zwyklej perfumerii zawrotna
Wart swojej ceny? nic inneo nie znajde dla siebie? potrzebuja zmatowienia oraz mocnego krycia..
luciasabogal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:02   #39
motylemJestemm
BAN stały

Cytat:
Napisane przez luciasabogal Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze cos dla mnie
Cera tlusta (wszedzie, nawet na policzkach i zawsze, nawet zima), czesto sie blyszczy, karnacja ciemna wiec efekt blyszczenia jest jeszcze bardziej widoczny, czeste wypryski i zaskorniki, koloryt niejednolity...masakra jednym slowem
Mialam kupic chwalony Double Wear w duty free, ale byl remont lotniska i niestety wszystko pozamykane, cena w zwyklej perfumerii zawrotna
Wart swojej ceny? nic inneo nie znajde dla siebie? potrzebuja zmatowienia oraz mocnego krycia..
Nie polecam EL Double wear kupilam uzylam 4 razy i lezy...cala butla...nie uzywm i nie bede uzywac...

ON sprawia ze skora wyglada starzej ..bez miekkosci ,delikatnosci ,uwidacznia linie i inne niedoskonaloasci+ jak sie go zmyje skora wyglada na wymeczona....i wyglada niezbyt zdrowo,przynjamniej moja skora.. posiadam odcien SAND 36........zaplacilam za niego okolo
40 €....

dziewczyny uwazajcie na niektore kremy bo ONE -co niektore ROZSZERZAJA-rozciagaja PORY !!!!-

Czas edycji: 2013-06-28 o 14:05
Stary 2013-06-28, 20:41   #40
luciasabogal
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Nie polecam EL Double wear kupilam uzylam 4 razy i lezy...cala butla...nie uzywm i nie bede uzywac...

ON sprawia ze skora wyglada starzej ..bez miekkosci ,delikatnosci ,uwidacznia linie i inne niedoskonaloasci+ jak sie go zmyje skora wyglada na wymeczona....i wyglada niezbyt zdrowo,przynjamniej moja skora.. posiadam odcien SAND 36........zaplacilam za niego okolo
40 €....

dziewczyny uwazajcie na niektore kremy bo ONE -co niektore ROZSZERZAJA-rozciagaja PORY !!!!-
dzieki za rade wlasnie balam sie kupic tak drogi podklad i sie zawiesc, opinie sa rozne, od zachwytu po rozczarowanie i wlasnie te pory sa najbardziej wymieniane u tych ostatnich.
to moze ktorys z Clinique? albo wersje DB Light?
luciasabogal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 12:26   #41
nothingelsematterss
Raczkowanie

Który podkład lepszy ?

Cześć . Chodzi mi o poradę, otóż.. nie wiem jaki podkład mam wybrać czy : Rimmel, Lasting Finish czy Lirene Dermoprogram, City Matt,czytałam dużo opinii i jakoś nie mogę się zdecydować ;|. Mam cerę mieszaną, dlatego teraz na lato szukam czegoś lżejszego i matującego i niestety mam piegi. ;|. Napiszcie mi, który Waszym zdaniem będzie lepszy, chyba, że znacie jakieś inne, dobre tak do 35 zł. A i jeszcze jedno .. czy mam brać ciemniejszy odcień na lato? jestem strasznie blada na twarzy, niezależnie czy nałoże podkład ^.^

Edytowane przez nothingelsematterss
Czas edycji: 2013-06-30 o 12:35
nothingelsematterss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:32   #42
nothingelsematterss
Raczkowanie

Dot.: Który podkład lepszy ?

nikt mi nie pomoże ? ;|
Stary 2013-06-30, 20:07   #43
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cera mieszana... To w sumie trochę za mało informacji. Trądzikowa? Bezproblemowa?

Jeśli bezproblemowa to polecam bb kremy na lato, są zdecydowanie lżejsze niż podkłady,ładnie wyrównują koloryt. Jeśli nie masz problemu z cerą, to nie ma sensu kryć latem buzi podkładem.

Jeśli masz z natury porcelanową cerę, nie kupuj ciemniejszego odcienia.
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:15   #44
nothingelsematterss
Raczkowanie

bezproblemowa.. tylko te piegi, których nienawidze i w tym jest cały problem, gdyby nie one nie używałabym żadnych podkładów.
Stary 2013-06-30, 22:35   #45
13Czekoladka13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nothingelsematterss Pokaż wiadomość
Cześć . Chodzi mi o poradę, otóż.. nie wiem jaki podkład mam wybrać czy : Rimmel, Lasting Finish czy Lirene Dermoprogram, City Matt,czytałam dużo opinii i jakoś nie mogę się zdecydować ;|. Mam cerę mieszaną, dlatego teraz na lato szukam czegoś lżejszego i matującego i niestety mam piegi. ;|. Napiszcie mi, który Waszym zdaniem będzie lepszy, chyba, że znacie jakieś inne, dobre tak do 35 zł. A i jeszcze jedno .. czy mam brać ciemniejszy odcień na lato? jestem strasznie blada na twarzy, niezależnie czy nałoże podkład ^.^
Ja używałam tego podkładu z Lirene City Matt. Jeśli chcesz zakryć tylko piegi to na pewno ten kosmetyk się sprawdzi. Gorzej jest z zakryciem niedoskonałości. Nie wiem czy najjaśniejszy kolor nie będzie dla Ciebie za ciemny. Dla mnie niestety był.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Cera mieszana... To w sumie trochę za mało informacji. Trądzikowa? Bezproblemowa?

Jeśli bezproblemowa to polecam bb kremy na lato, są zdecydowanie lżejsze niż podkłady,ładnie wyrównują koloryt. Jeśli nie masz problemu z cerą, to nie ma sensu kryć latem buzi podkładem.

Jeśli masz z natury porcelanową cerę, nie kupuj ciemniejszego odcienia.
Zgadzam się z Tobą
13Czekoladka13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 22:44   #46
anqul
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nothingelsematterss Pokaż wiadomość
bezproblemowa.. tylko te piegi, których nienawidze i w tym jest cały problem, gdyby nie one nie używałabym żadnych podkładów.
Moim zdaniem do piegów powinnaś się przyzwyczaić Będziesz je miała całe życie, taka Twoja uroda... Ja również polecam na lato kremy BB chociaż jeśli masz jasną cerę to może Ci być trudno dobrać kolor, ja mam jasny i widzę różnicę między twarzą a szyją jak za dużo nałożę :/ (mam garniera do cery mieszanej) a podkład... idź sobie do apteki po jakieś próbki (ja dostałam np. Vichy z tych najnowszych http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35027) i w sumie bardzo spodobała mi się konsystencja i lekkość ale długo się nie trzymał chociaż na lato mógłby być ale kupiłam już inny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50587 jest w miarę dobry, ale po kilku godzinach mam wrażenie, że moja skóra jest sucha :/ (a przeważnie się błyszczy) no ale cóż tak to już jest z cerą mieszaną.... cholernie ciężko dogodzić... Ogólnie przewalone jest kupić dobry podkład. Rimmela średnio lubię ale mam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=56126 i powiem Ci, że jest w porządku jak za taką cenę i fajne są odcienie właśnie do jasnej karnacji W sumie to jeszcze nie znalazłam ideału a na załączonym zdjęciu (moim) mam wymalowaną buźkę Revlonem ColorStay i był to najbardziej kryjący podkład jaki miałam chodziłam w nim całe lato i nie było jakiejś tragedii choć konsystencja jest dosyć gęsta i trzeba go umiejętnie nakładać ale miałam okropne blizny i nie mogłam na siebie patrzeć.

Wymiana

[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
anqul jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 00:25   #47
melissa89
Wtajemniczenie

cześć dziewczyny, mogłybyście mi polecić jakiś dobry i niedrogi podkład? praktycznie w ogóle się nie maluję (jedynie na jakieś większe wyjścia, korzystając wtedy z pomocy siostry czy koleżanki), także przyznaję, że nie mam o tym zielonego pojęcia, przeglądałam KWC, ale ciężko jest wybrać coś odpowiedniego dla mojej cery... jestem ciemną blondynką, mam jasną karnację (nie bladą, ale jasną), cera sucha i wrażliwa, szybko się czerwienię, raczej bezproblemowa, sporadycznie (przed okresem) pojawiają się jakieś wypryski myślę, że nie potrzebuję jakiegoś dużego krycia, wystarczyłoby średnie, proszę o pomoc

Edytowane przez melissa89
Czas edycji: 2013-07-01 o 00:41
melissa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:51   #48
Ingran
Psycho

Stawiałabym na kremy tonujące lub BB.
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 13:20   #49
melissa89
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Stawiałabym na kremy tonujące lub BB.
dziękuję za odp a polecasz jakieś konkretne?
Stary 2013-07-01, 14:01   #50
motylemJestemm
BAN stały

Cytat:
darko1 - co sadzisz o tym skladzie ? --
Aqua,
Isopropyl Palmitate,
Ethylhexyl Stearate,
Glycine,
Soja oil,
Diisostearoyl,
Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate,
Glycerin,
parfum,
hydrogenated Vegetable oil,
Prunis Amygdalus dulcis oil,
magnesium sulfate,
tocopheryl acetate,
tocopherol,
glyceryl caprylate,p-Anisic Acid

TEN SKLAD NIE POROBI zaskornikow?,wagrow?

i ktory z tych skladow krem wybralas bys ???moja skora: wrazliwa-zaczerwieniona ze prawdopodobienstwem tradzika rozowego,w ciagu dnia szybko robi sie goraca-przegrzana,szybko sie czerwieni-podraznia,mieszana )

1 krem sklad: Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tapioca Starch, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glyceryl Glucoside, Carnitine, Cyclomethicone, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycyrrhiza Inflata roqt Extract, Decylene Glycol, Chondrus Crispus, Sodium Chloride, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid.

(eucerin dermopuryfier spf30)

2 krem: Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Dimethicone, Ammonium Polyacryldimethyltauramid e/Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Zinc Pca, Glyceryl Stearate SE, Sodium Hydroxide, Palmitic Acid, Disodium EDTA, Capryloyl Glycine, Vitreoscilla Ferment, Citric Acid, Xanthan Gum, Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Parfum.

(lrp ,kerium ds)

3.krem:Skład: 1,2-Hexanediol, Aqua, Benzyl Alcohol, BHT, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceramide 3, Cetyl Alcohol, Citric Acid, Cyclomethicone, Dimethicone, Ethylparaben, Glycerin, Glyceryl Stearate, Glycyrrhiza Inflata, Methylparaben, Oenothera Biennis PEG-40 Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phenoxyethanol, Propylparaben, Sodium Citrate, Triisostearin, Vitis Vinifera.

(Eucrin omega)
Ktoras cos doradzi
Stary 2013-07-01, 19:20   #51
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
dziękuję za odp a polecasz jakieś konkretne?
Hmmm.... Co do kremów tonujących to poszperaj w KWC, ja niebardzo się orientuję(gustuję w cięższym kalibrze). A co do BB to poszukaj na All próbek(tych azjatyckich), sprawdzisz wtedy, jaki ci pasi najbardziej bo też są i wykończenia różne i stopień krycia..
bzdura.

Stary 2013-07-01, 20:21   #52
melissa89
Wtajemniczenie

Cytat:
Hmmm.... Co do kremów tonujących to poszperaj w KWC, ja niebardzo się orientuję(gustuję w cięższym kalibrze). A co do BB to poszukaj na All próbek(tych azjatyckich), sprawdzisz wtedy, jaki ci pasi najbardziej bo też są i wykończenia różne i stopień krycia..
dzięki kwc już wczoraj przeszukiwałam, po czym postanowiłam poradzić się tutaj kogoś, bo gubię się w gąszczu tamtych informacji opinie są tam bardzo podzielone
Stary 2013-07-01, 20:44   #53
mrsalexx
Przyczajenie

Szukamodpowiedniego podkładku lub fluidu (ew. kremu BB) zwłaszcza na lato, kiedy to zawsze mam problem z dobraniem odpowiedniego. Zazwyczaj moim problemem jest spływanie tych produktów
Cerę raczej mam mieszaną, świeci się w strefie T, często zaczerwieniona na kościach policzkowych, wokół nosa, ogólnie raczej blada, raczej bez większych problemów w postaci pryszczy, czasami od czasu do czasu coś tam wyskoczy

Używałam tylko BB kremów. Na początek zwykłe BB Garniera Light, niestety skóra po nim mi się niewyobrażalnie świeciła. Potem BB Garniera dla skóry tłustej, ale strasznie wysuszał mi skórę, ale dobrze matowił. Teraz używam kremu BB Lirene, dobrze kryje, skóra się tak nie świeci, wyrównuje, ale nie pozostaje zbyt długo na skórze, przy większych upałach spływa

Edytowane przez mrsalexx
Czas edycji: 2013-07-01 o 20:46
mrsalexx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 20:52   #54
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
dzięki kwc już wczoraj przeszukiwałam, po czym postanowiłam poradzić się tutaj kogoś, bo gubię się w gąszczu tamtych informacji opinie są tam bardzo podzielone
Tu też zapewne byłyby podzielone, co cera to opinia najlepiej po prostu próbować samemu, testy.. Możesz poczytać o tym
Cytat:
Napisane przez mrsalexx Pokaż wiadomość
Szukamodpowiedniego podkładku lub fluidu (ew. kremu BB) zwłaszcza na lato, kiedy to zawsze mam problem z dobraniem odpowiedniego. Zazwyczaj moim problemem jest spływanie tych produktów
Cerę raczej mam mieszaną, świeci się w strefie T, często zaczerwieniona na kościach policzkowych, wokół nosa, ogólnie raczej blada, raczej bez większych problemów w postaci pryszczy, czasami od czasu do czasu coś tam wyskoczy

Używałam tylko BB kremów. Na początek zwykłe BB Garniera Light, niestety skóra po nim mi się niewyobrażalnie świeciła. Potem BB Garniera dla skóry tłustej, ale strasznie wysuszał mi skórę, ale dobrze matowił. Teraz używam kremu BB Lirene, dobrze kryje, skóra się tak nie świeci, wyrównuje, ale nie pozostaje zbyt długo na skórze, przy większych upałach spływa
Masz cerę naczynkową? Może minerały?
bzdura.

Stary 2013-07-01, 21:45   #55
melissa89
Wtajemniczenie

Cytat:
Tu też zapewne byłyby podzielone, co cera to opinia najlepiej po prostu próbować samemu, testy.. Możesz poczytać o tym
dzięki poczytam no tak masz rację, także będę próbować
Stary 2013-07-02, 14:02   #56
mrsalexx
Przyczajenie

Cytat:
Masz cerę naczynkową? Może minerały?
Nie sądze, aczkolwiek mogę się mylić, bo nei znam się na tym zbytnio. Zazwyczaj jak jest duszno, albo od silniejszych środków do czyszczenia twarzy, mam skórę zaczerwienioną. Lekki krem BB zakrywa w większości te zaczerwienienia
mrsalexx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 15:03   #57
motylemJestemm
BAN stały

Cytat:
Napisane przez mrsalexx Pokaż wiadomość
Nie sądze, aczkolwiek mogę się mylić, bo nei znam się na tym zbytnio. Zazwyczaj jak jest duszno, albo od silniejszych środków do czyszczenia twarzy, mam skórę zaczerwienioną. Lekki krem BB zakrywa w większości te zaczerwienienia
mineraly strasznie wysuszaja i strasznie uwydatniaja nierownosci skory ,wbijajaj sie w pory jeszcze bardziej je uwydatniajac

KREMY BB - nie zakrywaja prawie nic do tego czesto nadaja niezdrowy blask i nadaja odcien zbyt szarawej cery..

Czas edycji: 2013-07-02 o 15:16
Stary 2013-07-02, 15:56   #58
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
mineraly strasznie wysuszaja i strasznie uwydatniaja nierownosci skory ,wbijajaj sie w pory jeszcze bardziej je uwydatniajac

KREMY BB - nie zakrywaja prawie nic do tego czesto nadaja niezdrowy blask i nadaja odcien zbyt szarawej cery..
to poszukaj innego BB, bo nie kazdy daje taki efekt.
Stary 2013-07-02, 16:03   #59
Burbery
Zadomowienie

Cytat:

Widocznie masz słabe doświadczenie z BB, bo klasyki azjatyckich firm jak Bioessence czy skin79 dają dobre krycie. Do tego żaden ze stosowanych przeze mnie BB nie nadawał odcienia szarej cery ani niezdrowego blasku (wręcz przeciwnie!!!!)
więc nie należy generalizować
Burbery jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 17:19   #60
Ingran
Psycho

Z minerałami to też nie zawsze Meow dawał mi efekt Photoshopa do pewnego czasu, potem cera zaczęła się buntować niestety i żaden podkład nie wyglądał na niej dobrze :/
bzdura.

Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości