Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 24 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-12-28, 12:11   #691
asiuniaaa5
Raczkowanie

Podkład a sucha skóra przez trądzik

Witajcie,

Mam mały problem z podkładem. Od mniej więcej tygodnia rozpoczęłam kurację antybiotykową z powodu trądziku. Wieczorem stosuję na całą twarz maść Duac, która niestety ma działanie złuszczające naskórek. Kupiłam sobie krem do skóry w trakcie i po kuracjach dermatologicznych. Ten krem stosuję codziennie rano. Nie wyjdę z domu bez makijażu i tutaj zaczyna się problem. Najbardziej suchą skórę mam na brodzie i jak tam nałożę podkład (nakładam palcami, jak dla mnie najlepsza metoda) to widać, że skóra jest bardzo sucha i wygląda to nieestetycznie. Muszę teraz zakupić nowy podkład antybakteryjny Clinique (wypróbowałam próbki z drogerii i odpowiada mi on). Niestety po nim także skóra na brodzie jest sucha. Można coś zrobić, żeby to się tak nie rzucało w oczy?

Wiem, że w przypadku trądziku potrzeba czasu na wyleczenie więc zdaję sobie sprawę, że skóra na razie będzie wyglądać niezbyt ładnie. Może są jakieś triki w makijażu, żeby chociaż trochę zniwelować suchość? Dermatolog wspominał, że nie powinnam używać kremów nawilżających.
asiuniaaa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 12:42   #692
Pani Barokowa
Rozeznanie

Dot.: Podkład a sucha skóra przez trądzik

Może spróbuj zmienić metodę nakładania podkładu? Jest ich naprawdę mnóstwo, różne pędzle, gąbeczki i inne bajery Jeśli nakładasz palcami, warto wklepywać produkt, tak żeby "przyklepać" te skórki. Poza tym, powinnaś unikać ciężkich, matujących fluidów bo będą tylko bardziej podkreślać nierówności.

Na suche skórki oczywiście dobry krem nawilżający i peeling, tyle że jeśli masz zmiany ropne to unikaj peelingów z drobinkami, wtedy lepsze będą enzymatyczne
Pani Barokowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 15:52   #693
MrsClaudia
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej! Szukam podkładu (do 40zł) dla baardzo suchej skóry, która aż się łuszczy. Stosuję antybiotyk na trądzik 2 razy dziennie (Izotek) i wiem, że z dnia na dzień moja skóra będzie w jeszcze gorszym stanie niż w tym momencie. Dotąd stosowałam podkład z Rimmel Stay Matte, który dobrze na mnie wyglądał, ale jak dzisiaj go nałożyłam na twarz to wgl nie chciał się dobrze rozsmarować po prostu się rolował + obrzydliwie na mnie wyglądał, bo tu łuszcząca się skóra, cała w skórkach, w jednym miejscu miałam trochę koloru z podkładu, a w drugim ani trochę.

Aha i żeby nie było: stosuję zawsze krem pod podkład i w tym momencie też zastosowałam. Dzisiaj jeszcze poleciałam do Rossmanna po jakiś bardziej nawilżający i natłuszczający krem. Proszę o pomoc i z góry dziękuję!

Edytowane przez MrsClaudia
Czas edycji: 2013-12-28 o 17:20
MrsClaudia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 17:22   #694
ana909
Erudycja

Podkład naturalny/mineralny/niezapychający/dermo do cery problematycznej

Witam, poszukuję podkładu z rodzai wymienionych w tytule i spełniających przede wszystkim najwazniejsze zadanie - niezapychanie.

Długo leczylam sie na tradzik najsilniejszym lekiem na rynku i w trakcie kuracji stosowałam affinitone 24h i uwazalam go to tej pory za ideał. Niestety dzieki dzialaniu leku nie zauwazylam, ze fluid ten strasznie mnie zapycha i nawet nie chcialam slyszec, ze to w ogole jego wina. Minęło jednak kilka miesiecy od zakocznenia kuracji i od tamtej pory cera stopniowo, bardzo delikatnie zaczęla sie psuć. O tyle, ze czerwone krosty dosc dlugo sie nie pojawialy, o tyle zaskorniki i te czarne punkciki na nosie i brodzie mnożyły sie niemiłosiernie.

Przyjrzałam sie sprawie dokladniej i niestety zauwazylam, ze po jednym dniu przechodzonym z podkladem na twarzy moje pory są... prawie ze czarne. Oczywiscie po zmyciu makijażu.

Tak wiec postanowilam zainwestowac w naprawde porządny kosmetyk, z górnej półki. Niestety nie znam tego typu podkładów, bo nigdy nie kupywałam kosmetyków powyzej 40 zł. A juz tym bardziej naturalnych czy dermo... Dlatego proszę Was o pomoc.
Za pół roku wychodze za mąż, dlatego chce cos z tym zrobic, a jak narazie z taka twarza wstyd wyjsc na ulice.

Bardzo Was proszę o przemyslane odpowiedzi, szczerze nie interesuja mnie podklady typu under twenty czy garnier. Niestety tez nie stac mnie na podklady za 150 zł...

Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 17:30   #695
jessica855
Zakorzenienie

Dot.: Podkład naturalny/mineralny/niezapychający/dermo do cery problematycznej

mój nr 1 to podkład Annabelle Minerals, w formule kryjącej
cudownie kryje, skład 100% mineralny
cera odżyła i .. nigdy tak nie wyglądała jak wygląda teraz
tyle że wszelkie podkłady mineralne tylko do zamówienia w sieci
ten na stronie producenta kosztuje 30zł za 4g, lub 50 zł za 10g
mega wydajne, mi 4g wystarcza na pół roku
Stary 2013-12-28, 18:30   #696
Cos_
Zakorzenienie

Dot.: Podkład naturalny/mineralny/niezapychający/dermo do cery problematycznej

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Miałam Annabele przez pierwszy miesiąc było okey jednak teraz coś niedobrego zaczęło mi się z nim dziać. Mimo wszystko gdyby autorka chciała przetestować a nie wtapiać pieniązków służę próbkami Natural Fair,Light i Beige Light.
Stary 2013-12-28, 19:01   #697
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez asiuniaaa5 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Mam mały problem z podkładem. Od mniej więcej tygodnia rozpoczęłam kurację antybiotykową z powodu trądziku. Wieczorem stosuję na całą twarz maść Duac, która niestety ma działanie złuszczające naskórek. Kupiłam sobie krem do skóry w trakcie i po kuracjach dermatologicznych. Ten krem stosuję codziennie rano. Nie wyjdę z domu bez makijażu i tutaj zaczyna się problem. Najbardziej suchą skórę mam na brodzie i jak tam nałożę podkład (nakładam palcami, jak dla mnie najlepsza metoda) to widać, że skóra jest bardzo sucha i wygląda to nieestetycznie. Muszę teraz zakupić nowy podkład antybakteryjny Clinique (wypróbowałam próbki z drogerii i odpowiada mi on). Niestety po nim także skóra na brodzie jest sucha. Można coś zrobić, żeby to się tak nie rzucało w oczy?

Wiem, że w przypadku trądziku potrzeba czasu na wyleczenie więc zdaję sobie sprawę, że skóra na razie będzie wyglądać niezbyt ładnie. Może są jakieś triki w makijażu, żeby chociaż trochę zniwelować suchość? Dermatolog wspominał, że nie powinnam używać kremów nawilżających.
..
pomoże tylko nawilżenie skóry ,nie rozumiem czemu zalecił Ci nie używać kremów nawilżający.....a jaki to krem który stosujesz?tylko nie mów,że cetaphil

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 20:26   #698
heidi88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MrsClaudia Pokaż wiadomość
Hej! Szukam podkładu (do 40zł) dla baardzo suchej skóry, która aż się łuszczy. Stosuję antybiotyk na trądzik 2 razy dziennie (Izotek) i wiem, że z dnia na dzień moja skóra będzie w jeszcze gorszym stanie niż w tym momencie. Dotąd stosowałam podkład z Rimmel Stay Matte, który dobrze na mnie wyglądał, ale jak dzisiaj go nałożyłam na twarz to wgl nie chciał się dobrze rozsmarować po prostu się rolował + obrzydliwie na mnie wyglądał, bo tu łuszcząca się skóra, cała w skórkach, w jednym miejscu miałam trochę koloru z podkładu, a w drugim ani trochę.

Aha i żeby nie było: stosuję zawsze krem pod podkład i w tym momencie też zastosowałam. Dzisiaj jeszcze poleciałam do Rossmanna po jakiś bardziej nawilżający i natłuszczający krem. Proszę o pomoc i z góry dziękuję!

bedzie dobrze mi przstała sie łuszczyc po jakis 2-3 miesiacach, teraz choc dalej biore leki, mam super skóre i zero suchych skórek. A co do podkładu to słyszłam że minerały nie są polecane w trakcie kuracji izo, ale to musisz doczytac, nie interesowałam sie szczegolnie tym bo nie stosuje ich.
heidi88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 20:46   #699
takjuzjest
Przyczajenie

Witam,

Mam małe pytanko. Mianowicie: dlaczego żaden podkład nie zakrywa mi trądziku ani blizn?
Posiadam cerę tłustą z ogromem małych krostek i plamek (pozostałości po trądziku, który i tak dalej mam), która zazwyczaj się błyszczy. Używałam wielu podkładów kryjących i żaden nie spełnił swojego zadania, nawet jeśli zastosowałam również puder o moim odcieniu twarzy,a na dodatek transparentny biały.
Dlaczego tak jest?
takjuzjest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 20:56   #700
Ingran
Psycho

a jakich podkładów używałaś? I od zakrywania jest korektor, nie podkład....
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:05   #701
takjuzjest
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
a jakich podkładów używałaś? I od zakrywania jest korektor, nie podkład....
Niestety wszystkich nie pamiętam. Na przestrzeni ostatnich miesięcy to:
-Rimmel Match Perfection
-Astor Perfect Stay
-Rimmel Stay Matte
- jakiś z Garniera, ale nie pamiętam nazwy
- Ingrid perfekcyjne krycie czy coś w tym stylu
- Revlon, ale całej nazwy nie pamiętam

Korektora również używam, jednak po nałożeniu go, podkładu, i pudrów wszystko jest widoczne.
Stary 2013-12-28, 21:12   #702
Ingran
Psycho

Te podkłady wcale nie kryją dobrze cóż, przy takiej warstwie na pewno, ja też mam podobny problem i niestety coś za coś. Rozejrzyj się na kwc, jest Joko kryjący bodajże, coś z Manhattanu, ew. górna półka.
bzdura.

Stary 2013-12-28, 21:18   #703
takjuzjest
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Te podkłady wcale nie kryją dobrze cóż, przy takiej warstwie na pewno, ja też mam podobny problem i niestety coś za coś. Rozejrzyj się na kwc, jest Joko kryjący bodajże, coś z Manhattanu, ew. górna półka.
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź i radę .
Stary 2013-12-28, 21:37   #704
Misseczka
Zadomowienie

Thumbs up pomoc w wyborze podkładu i jego koloru..

Podepnę się pod wątek, bo już któryś raz nie trafiłam z wyborem koloru podkładu. Po pierwsze, czy podkład podczas wyboru należy mocno rozetrzec, czy po prostu zrobic kreskę na skórze i w tak skoncentrowanej wersji dobrac kolor? Czy numery podkładów są idealnie podstawione tak, by najjasniejszy był pierwszy? A co z tonami - różem i żółcią - są jakoś ustawione w szyku, najpierw najjaśniejszy żółty, potem różowy czy nie ma reguły i trzeba sprawdzac?
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:40   #705
Linka25
Zakorzenienie

Ja z kryjących polecę Clarins Everlasting. Ale to koszt około 150 zł.
Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:43   #706
ana909
Erudycja

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość

podoba mi się skład, jest dosc skromny i nie zawiera talku. Ale opinie na KWC ma dosc sprzeczne.
Czy ktos jeszcze moze polecic puder/podkład naturalny/naturalny niezapychajacy do cery problematycznej?

Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:58   #707
dzastina21
Przyczajenie

Witam Potrzebuję pomocy. Mam cerę mieszaną, dosyć jasną, piegowatą. Stosowałam podkłady Rimmel Stay Matte( odcień 100 lub 103) oraz Wibo Matching Foundation ( odcień Ivory) . Szukam jakiegoś podkładu, który dosyć dobrze kryje, w miarę długo się utrzymuje na twarzy ( nadaje się na imprezy) i nadaje się na zimę. Z góry dziękuję
dzastina21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 22:45   #708
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastina21 Pokaż wiadomość
Witam Potrzebuję pomocy. Mam cerę mieszaną, dosyć jasną, piegowatą. Stosowałam podkłady Rimmel Stay Matte( odcień 100 lub 103) oraz Wibo Matching Foundation ( odcień Ivory) . Szukam jakiegoś podkładu, który dosyć dobrze kryje, w miarę długo się utrzymuje na twarzy ( nadaje się na imprezy) i nadaje się na zimę. Z góry dziękuję
Napisz proszę w jakim przedziale cenowym

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 22:50   #709
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez takjuzjest Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź i radę .

Cytat:
Napisane przez dzastina21 Pokaż wiadomość
Revlon CS.
bzdura.

Stary 2013-12-28, 22:53   #710
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: pomoc w wyborze podkładu i jego koloru..

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Podepnę się pod wątek, bo już któryś raz nie trafiłam z wyborem koloru podkładu. Po pierwsze, czy podkład podczas wyboru należy mocno rozetrzec, czy po prostu zrobic kreskę na skórze i w tak skoncentrowanej wersji dobrac kolor? Czy numery podkładów są idealnie podstawione tak, by najjasniejszy był pierwszy? A co z tonami - różem i żółcią - są jakoś ustawione w szyku, najpierw najjaśniejszy żółty, potem różowy czy nie ma reguły i trzeba sprawdzac?
Nie ma tak łatwo... Owszem z reguły jest tak że kolor jaśniejszy ma niższy numer ale nie wszystkie marki się tego trzymają. Z moimi podkladami Everlasting i DW tak to nie działa. Jeśli chodzi o tonacje to przy DW jest ona oznaczona ale ogólnej zasady też nie ma. Trzeba to sobie po prostu sprawdzić.

Tyle z odpowiedzi.
Jest powyżej obszerny wątek podkładowy....a post autorki nie jest jej pierwszym ani dziesiątym na wizażu.

Stary 2013-12-28, 23:06   #711
Misseczka
Zadomowienie

No dobrze, a czy właściwie jestem w stanie w jakiś sposób uzyskac próbki z odcieniami, by nie wybierac podkładu pod pesją pana ochroniarza w Rossmannie? Nigdy nie widziałam takiej opcji a wiadomo ze co nagle to po diable.
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 23:13   #712
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
No dobrze, a czy właściwie jestem w stanie w jakiś sposób uzyskac próbki z odcieniami, by nie wybierac podkładu pod pesją pana ochroniarza w Rossmannie? Nigdy nie widziałam takiej opcji a wiadomo ze co nagle to po diable.
Nie wiem jak w rossmanie. Trzeba pytać. Ja czesto zabieram ze sobą swój stary podkład i porównuje. W zaprzyjaźnionej perfumerii Pani zwykle w razie wątpliwości robi mi makijaż. Myśle że próbki maja ale czy się skwapliwie dzielą, w to wątpię.

Stary 2013-12-29, 10:49   #713
asiuniaaa5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
pomoże tylko nawilżenie skóry ,nie rozumiem czemu zalecił Ci nie używać kremów nawilżający.....a jaki to krem który stosujesz?tylko nie mów,że cetaphil

Używam kremu Pharmaceris (krem nawilżająco - kojący do twarzy w trakcie i po kuracjach przeciwtrądzikowych). No właśnie nie pamiętam do końca dlaczego mam nie używać, ale coś mi się wydaje, że może chodzić o zapchane pory. Byłam też u kilku kosmetyczek na konsultacjach jakie zabiegi mogę wykonać, to też mówiły, żeby nie nawilżać skóry, bo będzie jeszcze gorzej. Może i było gorzej, bo przez jakieś 2 - 3 mc stosowałam krem nawilżający i nawet maseczki sobie robiłam też nawilżające. To był jednak błąd.

Pani Barokowa dobry pomysł ze zmianą nakładania podkładu. Niestety aktualnie gąbeczek nie mam, ale spróbuję dziś wklepać podkład. Nie przepadam za pędzlem, ale jeśli wklepywanie i gąbeczki nie zdają egzaminu, to użyję pędzla.

Planuję zakupić podkład antybakteryjny Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup. Dermatolog zaproponował, żebym wyposażyła się w dobry podkład antybakteryjny. Mówił, że najlepiej jest w ogóle zrezygnować z malowania się przy leczeniu trądziku, ale niestety nie wystawię nosa z domu bez makijażu. Podkład ten jest drogi, ale podoba mi się, jak kryje niedoskonałości. Do tego kupię puder mineralny, żeby tylko utrwalić makijaż.
asiuniaaa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 11:07   #714
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez asiuniaaa5 Pokaż wiadomość
Używam kremu Pharmaceris (krem nawilżająco - kojący do twarzy w trakcie i po kuracjach przeciwtrądzikowych). No właśnie nie pamiętam do końca dlaczego mam nie używać, ale coś mi się wydaje, że może chodzić o zapchane pory. Byłam też u kilku kosmetyczek na konsultacjach jakie zabiegi mogę wykonać, to też mówiły, żeby nie nawilżać skóry, bo będzie jeszcze gorzej. Może i było gorzej, bo przez jakieś 2 - 3 mc stosowałam krem nawilżający i nawet maseczki sobie robiłam też nawilżające. To był jednak błąd.

Pani Barokowa dobry pomysł ze zmianą nakładania podkładu. Niestety aktualnie gąbeczek nie mam, ale spróbuję dziś wklepać podkład. Nie przepadam za pędzlem, ale jeśli wklepywanie i gąbeczki nie zdają egzaminu, to użyję pędzla.

Planuję zakupić podkład antybakteryjny Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup. Dermatolog zaproponował, żebym wyposażyła się w dobry podkład antybakteryjny. Mówił, że najlepiej jest w ogóle zrezygnować z malowania się przy leczeniu trądziku, ale niestety nie wystawię nosa z domu bez makijażu. Podkład ten jest drogi, ale podoba mi się, jak kryje niedoskonałości. Do tego kupię puder mineralny, żeby tylko utrwalić makijaż.
....
skomentuje to uśmiechem.....nawilzac jak najbardziej tylko kremami niezapychającymi!!!! na wizazu szeroko polecane sa kremy SYLVECO,lekki Rokitnikowy ,lekki Brzozowy,swietny skład,wyciag z brzozy itd,,,

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 11:49   #715
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Mogłybyście mi polecić jakiś jasny, żółty podkład ? Zastanawiam się nad zakupem Healthy Mixa 51 lub 52, myślicie że to byłby dobry wybór ? Póki co miałam tylko podkład z Maybelline Affinitone 03 i to była totalna porażka, bo wyglądałam jak świnka i podkład mineralny z Annabelle Minerals Golden Fairest, który też jakimś dziwnym cudem potrafił przybrać siny odcień na mojej twarzy

Miałam z Bourjois 123 perfect odcień 52 dobrze się sprawował Jednak był matujący zużyłam 3/4 opakowania no i oddałam,zachciało mi się minerałów,które nijak się u mnie sprawdzają i teraz właśnie zamierzam kupić Helathy mixa ^^
Stary 2013-12-29, 11:51   #716
nicRu
maszyna, nie człowiek

HMy są raczej żółtawe.

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 11:56   #717
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
HMy są raczej żółtawe.
No przecież dziewczyna szuka żółtawego

Ja nadal szukam swojego faworyta. Chociaż większość niestety jest pomarańczowa... A ja jestem na to zbyt jasna. Zastanawiam się jeszcze nad L'oreal True Match. Ale najpierw próbki,próbki Bo nie wywalę tyle kasy w ciemno. Muszę na spokojnie przetestować podkład w domu. A jak nie to wracam do Bourjois.
Stary 2013-12-29, 12:03   #718
nicRu
maszyna, nie człowiek

No to jej udzieliłam odpowiedzi, że faktycznie może coś znaleźć w HM - w koncu pytała czy to dobry wybór

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 12:13   #719
Pani Barokowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
skomentuje to uśmiechem.....nawilzac jak najbardziej tylko kremami niezapychającymi!!!! na wizazu szeroko polecane sa kremy SYLVECO,lekki Rokitnikowy ,lekki Brzozowy,swietny skład,wyciag z brzozy itd,,,
Ja bym się tak nie nastawiała przeciwko aptecznym kremom, wielu osobom pomogły, w przeciwieństwie do właśnie kremów naturalnych które polecasz Tutaj nie ma reguły - nie możesz mówić że Cetaphil jest be, na pewno ją zapcha, i powinna używać tylko Sylveco. Każdy reaguje inaczej, każdy ma inną skórę i nie żebym była wielką przeciwniczką naturalnej pielęgnacji - ok, wielu osobom pomogła, ale wielu też zaszkodziła, więc trzeba po prostu testować na sobie.

Na swoim przykładzie powiem, że sama się leczyłam u dermatologa, również dostałam Duac, a do nawilżania używałam Cetaphilu i sprawdził sie idealnie. I używam go nadal, mimo że nie mam żadnych kuracji przeciwtrądzikowych, to dla mnie Cetaphil jest świetnym nawilżaczem, który bardzo dobrze łagodzi podrażnienia i zawsze mogę na niego liczyć. Nigdy nic złego mi nie zrobił, a stosuje codziennie od trzech lat. Czasami próbowałam innych, własnie naturalnych, i kończyło się okropnym zapchanymi porami.
Pani Barokowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 12:32   #720
dzastina21
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Napisz proszę w jakim przedziale cenowym
tak do 30-35 zł
dzastina21 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości