Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 3 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-02, 18:35   #61
motylemJestemm
BAN stały

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
potem cera zaczęła się buntować niestety i żaden podkład nie wyglądał na niej dobrze :/
bylo to spowodowane uzywaniem mineralow?
motylemJestemm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:45   #62
Ingran
Psycho

Nieeeee, nie wiem czym, stawiam na hormony, dość późno zaczęłam dojrzewanie
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 20:39   #63
Peabody
Przyczajenie

A czy minerały nadają się dla skóry bardzo suchej?Chciałabym spróbować z minerałami, ale boję się pudrowego efektu
Peabody jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 20:43   #64
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Peabody Pokaż wiadomość
A czy minerały nadają się dla skóry bardzo suchej?Chciałabym spróbować z minerałami, ale boję się pudrowego efektu
...
średnio,zwłaszcza ich metoda nakładania-wcieranie pędzlem,może niesłużyć suchej skórze.
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 20:48   #65
Peabody
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
średnio,zwłaszcza ich metoda nakładania-wcieranie pędzlem,może niesłużyć suchej skórze.
Tak myślałam Szkoda, bo chcialam postawić na jakieś naturalne składniki, ale cóż. Dzięki
Peabody jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 22:36   #66
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat
Dot.: Który podkład lepszy ?

Używam zarówno Lastinga Rimmal jak i CT Lirene. Rimmel jest cięższym i bardziej kryjącym podkładem, CT jest lżejszy, ale mniej kryjący, moich piegów nie zakrywa. Jeśli masz bezproblemową cerę, to nie ma sensu obciążać jej kryjącym podkładem, zwłaszcza latem. Wypróbuj krem tonujący bądź BB, najlepiej apteczny z dobrym filtrem. Fajnie wyrówna koloryt cery i nada jej subtelny słoneczny odcień.
Stary 2013-07-03, 10:48   #67
angrbotha
Raczkowanie

GG do angrbotha

Wiem, że są minerały do cery suchej, więc czemu nie? Podrażnić pędzlem - zależy też chyba jakim..
Stary 2013-07-04, 03:05   #68
motylemJestemm
BAN stały

polecam podklad VICHY kremowy podklad dla skory wrazliwej nie powodujacy powstawania wagrow,bez parabenow i w koncu podklad vichy ktory nie ciemnieje i odcienie nie sa pomaranczowe,czerwone!!!

odcien 23 IVORY CLAIR -piekny naturalny odcien do jasnej skory,kryje dobrze bez efektu maski+ bez efektu plaskiej tespej skory + bardzo trwaly trudno go zmyc wieczorem * nie scina sie w ciagu dnia na skorze ,skory po jego zmyciu nie jest wymeczona+ NIE PODKRESLA NIE Wchodzi-wbija sie w niedoskonalosci ,nierownosci,pory skory

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-07-04 o 03:07
Stary 2013-07-05, 12:43   #69
tekila901
Zakorzenienie

chcialam podziekowac dark01 za polecenie kremu 50+ z ceramidami. (to chyba w tym watku o tym pisalysmy). od dwoch tygodni nakladam go na dzien i na noc, a efekty sa super
Stary 2013-07-05, 18:50   #70
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
chcialam podziekowac dark01 za polecenie kremu 50+ z ceramidami. (to chyba w tym watku o tym pisalysmy). od dwoch tygodni nakladam go na dzien i na noc, a efekty sa super
....
bardzo się cieszę potem możesz się przerzucić na Sylveco rokitnikowy
Stary 2013-07-06, 14:05   #71
zbuntowana20
Raczkowanie

Ja tez jestem pełna uznania dla darko1, podczytuje caly czas wątek i dzieki Tobie kupilam krem bepanthen i lekki krem brzozowy sylveco i jestem narawde zadowolona, delikatne niezapychające kremiki, tego właśnie potrzebowała moja skora dziękuje!
zbuntowana20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 14:42   #72
Atenya
Czekoladoholiczka:D

Cytat:
....
bardzo się cieszę potem możesz się przerzucić na Sylveco rokitnikowy
Ja również chcialam Ci podziękać za doradzenie tego kremu ceramidowego. Używam go co jakiś czas, nie codziennie, bo mi niestety kaszka taka wyskakuje po nim, ale...za to rozjaśnił mi przebarwienia, nie wiem jakim cudem, ale szybko zobaczyłam efekty i byłam w szoku, bo miałam je baaardzo dlugo już. Ładnie odzywia cerę, dobrze nawilża, tylko ta kaszka:/
Zastanawiam się czy ja nie mam uczulenia na filtry może, bo tam jest spf 6, ale tak samo wychodzi mi kaszka i to jaka po 50 z lirenki:/ Czy to może być reakcja skóry na filtry??Wychodzi mi ona głownie na policzkach. Zła jestem jak nie wiem, bo kremy są super.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-07-06 o 14:44
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 16:36   #73
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja również chcialam Ci podziękać za doradzenie tego kremu ceramidowego. Używam go co jakiś czas, nie codziennie, bo mi niestety kaszka taka wyskakuje po nim, ale...za to rozjaśnił mi przebarwienia, nie wiem jakim cudem, ale szybko zobaczyłam efekty i byłam w szoku, bo miałam je baaardzo dlugo już. Ładnie odzywia cerę, dobrze nawilża, tylko ta kaszka:/
Zastanawiam się czy ja nie mam uczulenia na filtry może, bo tam jest spf 6, ale tak samo wychodzi mi kaszka i to jaka po 50 z lirenki:/ Czy to może być reakcja skóry na filtry??Wychodzi mi ona głownie na policzkach. Zła jestem jak nie wiem, bo kremy są super.
...
co do filtra to nie wiem,może trójglicerydy tak na ciebie działają...generalnie może to byc składnik powtarzający sie i przy filtrze..ja sie powtórze-spróbuj Sylveco rokitnikowgo..np lekkiej wersji..... może ''niby'' olejek arganowy ci nie służy...cięzko powiedzieć

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem pełna uznania dla darko1, podczytuje caly czas wątek i dzieki Tobie kupilam krem bepanthen i lekki krem brzozowy sylveco i jestem narawde zadowolona, delikatne niezapychające kremiki, tego właśnie potrzebowała moja skora dziękuje!
...
a proszę,moja skóra też jest mi wdzięczna za odkrycie niektórych wynalazków

ps.te lekkie kremy Sylveco tą takie świetne,że nawet daje je jako baze Klientkom pod makijaże slubne zamiast bazy..fajnie utrzymują makijaż na skórze,nawilżają ale nie przetłuszczają.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-07-06 o 16:40
Stary 2013-07-06, 18:47   #74
motylemJestemm
BAN stały

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Mowisz o tym krem z lipidami ceramidami z ZIAJI MED ?

JA ROWNIEZ jestem wdzieczna DARKO1 za polecenie mi kremu BEPANTHEN nasza dziewczyna KWC

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
a gdzie zakupilac ten lekki brzozowy krem SYLVECO ktory polecala darko1

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
...

ps.te lekkie kremy Sylveco tą takie świetne,że nawet daje je jako baze Klientkom pod makijaże slubne zamiast bazy..fajnie utrzymują makijaż na skórze,nawilżają ale nie przetłuszczają.

Wielkie dzieki darko1 szkode ,ze tak dobre kremy nie znajdziemy w kazdej aptece,drogeri

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

LEKKI KREM Rokitnikowy firmy" Sylveco"
Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.

Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy
jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.
WSKAZANIA: do pielęgnacji skóry zmęczonej, ze zmarszczkami, szarej i ziemistej, pozbawionej blasku, przesuszonej; w przypadku trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek.
Dobre efekty uzyskamy stosując równolegle krem brzozowo-rokitnikowy z betuliną na noc, w celu lepszego odżywienia skóry.
Stary 2013-07-06, 19:11   #75
dark01
Zakorzenienie

...
motylku,mi chodziło o Ziaje -Krem naprawczy z ceramidami 50+ on nie jest z serii Med. o ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42955

ps.ostatnio nawet wolę ten rokitnikowy od brzozowego dla mojej skóry 30+
Stary 2013-07-06, 20:29   #76
motylemJestemm
BAN stały

Cytat:
...
motylku,mi chodziło o Ziaje -Krem naprawczy z ceramidami 50+ on nie jest z serii Med. o ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42955

ps.ostatnio nawet wolę ten rokitnikowy od brzozowego dla mojej skóry 30+
Wielkie dzieki kochana!

Ostatnio zakupilam chwalony krem na noc dla skory sklonnej do zaczerwienien -likwiedujacy po 4 tygodniach rumien ,podraznien EUCERIN .dopiero dwa dni uzywam
Stary 2013-07-06, 21:51   #77
zbuntowana20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
a gdzie zakupilac ten lekki brzozowy krem SYLVECO ktory polecala darko1
Kupialam stacjonarnie w sklepie z naturalnymi kosmetykami w swoim miescie. Na stronie sylveco mozesz sobie sprawdzić gdzie dostaniesz ich produkty, podaje linka: http://sylveco.pl/sklepy-sylveco
Stary 2013-07-06, 23:43   #78
Atenya

Cytat:
...
co do filtra to nie wiem,może trójglicerydy tak na ciebie działają...generalnie może to byc składnik powtarzający sie i przy filtrze..ja sie powtórze-spróbuj Sylveco rokitnikowgo..np lekkiej wersji..... może ''niby'' olejek arganowy ci nie służy...cięzko powiedzieć
To w tym Lirene 50 i kremie z ceramidami jest olej arganowy? Jesli mam uczulenie na olej arganowy, to nie mogę stosować tego rokitnikowego,bo ma w skladzie właśnie olej arganowy - ten lekki, bo ten bardziej treściwy nie ma go. Zaczynam się zastanawiać czy to nie przez masło shea albo może mocznik. Czy mam jakąś alternatywę? Napisałaś o trójglicerydach i w sumie może tak być.
Edit: Dark, masz chyba rację co do tych trójglicerydów Właśnie sprawdziłam klika kremów. Zauważyłam, że ładniejszą i mniej zaróżowioną cerę mam po kremie łagodzącym Physiogel niż jej siostrze z serii nawilżającej. W serii nawilżającej są właśnie trójglicerydy, a w łagodzącej nie ma. Ziaja też ma, Emolium również (zapycha mnie okropnie), tak samo z Lirenką 50. Chyba w większości kremów są trojglicerydy

A i dziewczyny uważajcie na to mleczko do ciała http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=795223 Beznadzieja i swędzi mnie po nim skóra Szkoda kasy, choć na szczęście kwota nie była duża.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-07-07 o 01:26
Stary 2013-07-07, 07:26   #79
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
To w tym Lirene 50 i kremie z ceramidami jest olej arganowy? Jesli mam uczulenie na olej arganowy, to nie mogę stosować tego rokitnikowego,bo ma w skladzie właśnie olej arganowy - ten lekki, bo ten bardziej treściwy nie ma go. Zaczynam się zastanawiać czy to nie przez masło shea albo może mocznik. Czy mam jakąś alternatywę? Napisałaś o trójglicerydach i w sumie może tak być.
Edit: Dark, masz chyba rację co do tych trójglicerydów Właśnie sprawdziłam klika kremów. Zauważyłam, że ładniejszą i mniej zaróżowioną cerę mam po kremie łagodzącym Physiogel niż jej siostrze z serii nawilżającej. W serii nawilżającej są właśnie trójglicerydy, a w łagodzącej nie ma. Ziaja też ma, Emolium również (zapycha mnie okropnie), tak samo z Lirenką 50. Chyba w większości kremów są trojglicerydy

A i dziewczyny uważajcie na to mleczko do ciała http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=795223 Beznadzieja i swędzi mnie po nim skóra Szkoda kasy, choć na szczęście kwota nie była duża.
...
nie w lirene nie ma arganu..czyli mozliwe,że to coś chemicznego co zawieraja filtry,albo trójglicerydy,albo....teg o nie wie nikt rokitnik nie zapycha tak na marginesie,,,,no nie spotkałam się z tym u nikogo...Słońce na szczęście nie wszystkie kremy zawierają 3 glic. np wspomniane Sylveco-lekkie.... jest tez kilka innych typów.
Stary 2013-07-07, 09:56   #80
Atenya

Cytat:
...
nie w lirene nie ma arganu..czyli mozliwe,że to coś chemicznego co zawieraja filtry,albo trójglicerydy,albo....teg o nie wie nikt rokitnik nie zapycha tak na marginesie,,,,no nie spotkałam się z tym u nikogo...Słońce na szczęście nie wszystkie kremy zawierają 3 glic. np wspomniane Sylveco-lekkie.... jest tez kilka innych typów.
Nigdy nie wiadomo dopóki się nie spróbuje.
Jutro albo pojutrze kupię chyba właśnie ten lekki krem rokitnikowy, widzę, że skład ma ciekawy. Mam nadzieję, że dobrze nawilży moją Saharę Dzięki
Stary 2013-07-07, 18:55   #81
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Nigdy nie wiadomo dopóki się nie spróbuje.
Jutro albo pojutrze kupię chyba właśnie ten lekki krem rokitnikowy, widzę, że skład ma ciekawy. Mam nadzieję, że dobrze nawilży moją Saharę Dzięki
...sprobuj spróbuj.chociaż na megasachare to nie wiem czy ten w słoiczku nie byłby lepszy,konkretniejsza konsystencja
Stary 2013-07-07, 19:13   #82
Atenya

Cytat:
...sprobuj spróbuj.chociaż na megasachare to nie wiem czy ten w słoiczku nie byłby lepszy,konkretniejsza konsystencja
Właśnie się zastanawiam nad tym. A podobny jest w konsystencji i poziomie nawilżenia oraz natłuszczenia do tego ceramidowego z Ziaji?Wtedy już bym wiedziała, który wziąć.
Stary 2013-07-07, 19:26   #83
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie się zastanawiam nad tym. A podobny jest w konsystencji i poziomie nawilżenia oraz natłuszczenia do tego ceramidowego z Ziaji?Wtedy już bym wiedziała, który wziąć.
...
ma konkretniejsza konsystencje,ziaja lepiej się wchłania to kremik bardziej na noc.no ale świetnie regeneruje,na dziej pod makijaż jego Lekka odmiana jest git.
Stary 2013-07-07, 19:39   #84
Atenya

Cytat:
...
ma konkretniejsza konsystencje,ziaja lepiej się wchłania to kremik bardziej na noc.no ale świetnie regeneruje,na dziej pod makijaż jego Lekka odmiana jest git.
Skoro lekka odmiana jest bardziej podobna do Ziaji, to wezmę lekką. Na noc wbrew pozorom podobno lepsze są lżejsze kremy niż cięższe, bo te treściwe przeszkadzają skórze samej się regenerować. Nie wiem czy to prawda, ale u mnie się to sprawdza od kiedy zaczęłam tak robić.
Stary 2013-07-08, 20:57   #85
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie

Iwostin ma dosyc dobry podklad dla skory problematycznej
Turkusowy Motylekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 09:06   #86
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Który podkład lepiej kryje: Lasting Performance MF czy kryjący podkład Pharmaceris?
Stary 2013-07-09, 21:06   #87
zbuntowana20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Który podkład lepiej kryje: Lasting Performance MF czy kryjący podkład Pharmaceris?
Jak dla mnie to ten pierwszy
Pharmaceris dosłownie po pół godziny spływał mi z twarzy a krycie tez kiepskie... przynajmniej w moim przypadku tak bylo MF uzywałam z pol roku, byl całkiem dobry
Stary 2013-07-09, 21:12   #88
Atenya

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Z Lasting Performance miałam mały tester i u mnie robił maskę (ale ja preferuję lekkie w kierunku do średniokryjacych), więc pewnie się sprawdzi u Ciebie A co do tej drugiej firmy, to mam jedynie porównanie do tego nawilżającego, więc nie pomogę.
Stary 2013-07-10, 10:04   #89
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Jak dla mnie to ten pierwszy
Pharmaceris dosłownie po pół godziny spływał mi z twarzy a krycie tez kiepskie... przynajmniej w moim przypadku tak bylo MF uzywałam z pol roku, byl całkiem dobry
Cytat:
Z Lasting Performance miałam mały tester i u mnie robił maskę (ale ja preferuję lekkie w kierunku do średniokryjacych), więc pewnie się sprawdzi u Ciebie A co do tej drugiej firmy, to mam jedynie porównanie do tego nawilżającego, więc nie pomogę.
Dziękuję dziewczyny
Stary 2013-07-10, 10:46   #90
dark01
Zakorzenienie

Lasting ma fatalne kolory jeżeli chodzi o game jasnych odcieni...to znaczy sa jase ale świnkoworóżowe..ani jednego ani drugiego nie polece.
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości