Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 31 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-28, 19:13   #901
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Bec3 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
I zdjęciami byłabym jak najbardziej zainteresowana
Wyślę gdy tylko złapie światło

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:16   #902
ola220
Raczkowanie

Dot.: Kryjący, trwały podkład

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
U mnie nie pomaranczowieje i nie zmienia koloru, mam kolor 23 Nude, fajny kolor - wpada w zółty. Po kilku godzinach ladnie stapia sie z twarza i robi sie taki fajny glow. Spokojnie wytrzymał u mnie 8 godzin (nie dotykam twarzy), nie splynał, nie zniknał po tym czasie. Na razie nie mialam okazji testowac go wiekszą ilośc godzin
Dzięki
ola220 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 04:27   #903
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Podklad CLINIQUE Pore Refiner -KTO Uzywal go ?

Wlasnie planuje zakup podkladu CLINIQUE Pore refiner -i zastanawiam sie nad odcieniem ,albo:"alabaster" albo"ivory" ogladam swatche i bylam w drogerji ,ale nie wiem naprawde ktory wybrac.. czy odcien "alabaster"-boje sie ze bede w nim zbyt blado niezdrowo szarawo wygladac + mam przebarwienia na policzkach czerwone)... CZY wybrac odcien- "ivory" .. -ale boje sie efektu pomaranczy ,jakby czerwonosci na twarzy...

Mam podklady clinique " anti blemish soluthion" : odcien -NATURAL-zbyt jakby czerwonawy i nadaje mojej skorze zmeczony wyraz i rowniez z ten sam podklad mialam ale w odcieniu "IVORY FRESH" -i jest troszke jakby za jasny ,zbyt duzo szarosci w sobie ma-taki troche trupi .. -i jak mialam go na sobie to pare osob zwrocilo mi uwage ,ze tak bardzo blado wygladam..

Ktore odcien doradzcie ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-01-30 o 04:32
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 07:15   #904
mmmalajkaaa
Raczkowanie

GG do mmmalajkaaa

Zachęcona opiniami na wizażu chciałabym wypróbować Lioele Dollish Veil Vita BB i mam w związku z tym pytanie...

Wiele z Was wypowiada się na jego temat w kontekście 'w końcu coś do mojej bladej cery' czy 'idealnie pasuje do bardzo jasnej karnacji' ...

Moja karnacja nie jest jakoś ekstremalnie jasna, raczej normalna, a latem szybko łapie opaleniznę... czy ten BB w ogóle się dla mnie nadaje? Oczywiście zanim kupię całe opakowanie zamówię próbki obu odcieni, ale mimo wszystko zaczynam mieć wrażenie że to BB tylko do porcelanowej cery...

Jakie macie z nim doświadczenie?

mmmalajkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 10:21   #905
blackdaisy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mmmalajkaaa Pokaż wiadomość
Zachęcona opiniami na wizażu chciałabym wypróbować Lioele Dollish Veil Vita BB i mam w związku z tym pytanie...

Wiele z Was wypowiada się na jego temat w kontekście 'w końcu coś do mojej bladej cery' czy 'idealnie pasuje do bardzo jasnej karnacji' ...

Moja karnacja nie jest jakoś ekstremalnie jasna, raczej normalna, a latem szybko łapie opaleniznę... czy ten BB w ogóle się dla mnie nadaje? Oczywiście zanim kupię całe opakowanie zamówię próbki obu odcieni, ale mimo wszystko zaczynam mieć wrażenie że to BB tylko do porcelanowej cery...

Jakie macie z nim doświadczenie?
Uzywalam juz paru azjatyckich BB kremow i zawsze mam wraznie, ze one sprytnie jakos dopasowuja sie do koloru skory. Nawet jesli zaraz po nalozeniu sa jasniejsze, kiedy koncze makijaz juz nie widze tej roznicy w kolorze.

Uzywalam Misshy, Skin Food i Lioele wlasnie.

Jestem naturalnie blada (kolor 51 Bourjouis Healthy Mix).
blackdaisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 11:35   #906
mmmalajkaaa
Raczkowanie

GG do mmmalajkaaa

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Uzywalam juz paru azjatyckich BB kremow i zawsze mam wraznie, ze one sprytnie jakos dopasowuja sie do koloru skory. Nawet jesli zaraz po nalozeniu sa jasniejsze, kiedy koncze makijaz juz nie widze tej roznicy w kolorze.

Uzywalam Misshy, Skin Food i Lioele wlasnie.

Jestem naturalnie blada (kolor 51 Bourjouis Healthy Mix).
Mam zamiar kupić parę próbek na allegro, różnego typu kremów BB i wypróbować... bo szczerze mówiąc jestem laikiem w tym temacie

Ale właśnie zależy mi na doświadczeniu z kremami BB dziewczyn, które nie mają bladej karnacji

mmmalajkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 12:18   #907
SexiChic
Wtajemniczenie

Dot.: Podklad CLINIQUE Pore Refiner -KTO Uzywal go ?

Raczej przez internet nikt Ci nie doradzi odcienia.
Najprościej będzie pójść do perfumerii i poprosić o odlewki a potem wypróbować podkład i wtedy zdecydować.
Stary 2014-01-30, 12:51   #908
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Podklad CLINIQUE Pore Refiner -KTO Uzywal go ?

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Wlasnie planuje zakup podkladu CLINIQUE Pore refiner -i zastanawiam sie nad odcieniem ,albo:"alabaster" albo"ivory" ogladam swatche i bylam w drogerji ,ale nie wiem naprawde ktory wybrac.. czy odcien "alabaster"-boje sie ze bede w nim zbyt blado niezdrowo szarawo wygladac + mam przebarwienia na policzkach czerwone)... CZY wybrac odcien- "ivory" .. -ale boje sie efektu pomaranczy ,jakby czerwonosci na twarzy...

Mam podklady clinique " anti blemish soluthion" : odcien -NATURAL-zbyt jakby czerwonawy i nadaje mojej skorze zmeczony wyraz i rowniez z ten sam podklad mialam ale w odcieniu "IVORY FRESH" -i jest troszke jakby za jasny ,zbyt duzo szarosci w sobie ma-taki troche trupi .. -i jak mialam go na sobie to pare osob zwrocilo mi uwage ,ze tak bardzo blado wygladam..

Ktore odcien doradzcie ?

Najlepiej będzie jak pójdziesz do Douglasa i tam poprosisz o próbki danych odcieni i sama wypróbujesz w domu. Ja tak zawsze robię i jeszcze nigdy mi nie odmówiono, a tym samym za każdym razem nie mam problemu, że kupiłam niedobry podkład.

aniyam jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 15:05   #909
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Czy ktoras z Was uzywala tego specyfiku?

Diadem, Long Lasting Foundation with Squalane (Długotrwały podkład ze skwalanem)
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=51233&next=1

- i jak wrazenia?
- ktory jest najbardziej zolty?
- macie porownanie z revlonem?
Stary 2014-01-30, 19:32   #910
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Dot.: Podklad CLINIQUE Pore Refiner

ja juz sama nie wiem o kiedys mialam probki dwa odcienie niby jeden wydawal mi sie lepszy,a pozniej po parunastu aplikacjach jakby nie pasowal..
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 16:50   #911
InvincibleK
Raczkowanie

.

Edytowane przez InvincibleK
Czas edycji: 2015-08-01 o 12:52
InvincibleK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 17:04   #912
blackdaisy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
Wracam do Was prosząc o pomoc.. :P
Jestem w ciągłych poszukiwaniach podkładu idealnego.. Vichy dermablend jest dla mnie nr 1, radzi sobie świetnie i trzyma się najdłużej ze wszystkich podkładów, jakie miałam, aleeeeeee.. Odcień najjaśniejszy jest dla mnie zbyt ciemny. Szukam czegoś o dobrym kryciu i cenie, polecicie coś? Myślałam o La Roche Toleriane Teint, ale jego najjaśniejszy odcień również jest ciemny (http://4.bp.blogspot.com/-o1FSN1ghd8...0/100_2837.JPG ten drugi).. Revlon Colorstay jest dla mnie za ciężki, prawdopodobnie przez niego moja cera jest w bardzo złym stanie teraz..
Dodam, że mój odcień skóry jest trochę jaśniejszy niż 150 z Revlonu, ale nie aż tak jasny jak 110.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Od razu powiem, że Estee Lauder odpada - nie moja półka cenowa
To moze sprobuj wlasnie kremow BB azjatyckich bo one sa na prawde jasne.
Polecalabym najpierw zamowic sobie probki.
Stary 2014-01-31, 17:13   #913
orzech_w_karmelu
Rozeznanie

Cytat:
Wracam do Was prosząc o pomoc.. :P
Jestem w ciągłych poszukiwaniach podkładu idealnego.. Vichy dermablend jest dla mnie nr 1, radzi sobie świetnie i trzyma się najdłużej ze wszystkich podkładów, jakie miałam, aleeeeeee.. Odcień najjaśniejszy jest dla mnie zbyt ciemny. Szukam czegoś o dobrym kryciu i cenie, polecicie coś? Myślałam o La Roche Toleriane Teint, ale jego najjaśniejszy odcień również jest ciemny (http://4.bp.blogspot.com/-o1FSN1ghd8...0/100_2837.JPG ten drugi).. Revlon Colorstay jest dla mnie za ciężki, prawdopodobnie przez niego moja cera jest w bardzo złym stanie teraz..
Dodam, że mój odcień skóry jest trochę jaśniejszy niż 150 z Revlonu, ale nie aż tak jasny jak 110.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Od razu powiem, że Estee Lauder odpada - nie moja półka cenowa
A oglądałaś kolory Bourjois Flower perfection? Ten najjaśniejszy mógłby ci pasować, zerknij na tester jak będziesz miała możliwość. Dobrze kryje, ale w porównaniu z Revlonem jest lżejszy i lepiej wygląda na twarzy.
orzech_w_karmelu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 18:20   #914
InvincibleK
Raczkowanie

blackdaisy, kremy BB niezbyt dobrze mi się kojarzą, z małym kryciem i tak dalej. Ja potrzebuję dużego krycia, mam blizny, przebarwienia i wiele wiele innych. Mam chyba wszystko "złe" co możliwe.
orzech_w_karmelu, miałam Flower Perfection (zamawiałam z allegro) i nie wiem, czy otrzymałam jakiś felerny egzemplarz, ale.. W moim podkładzie była woda. Na początku myślałam, że to są drobinki rozświetlające, ale raczej nie. W dodatku taki dziwny wydawał mi się na skórze, wyglądał "tepo". Źle trafiłam czy on naprawdę taki jest? Może dam mu jeszcze jedną szansę, no nie wiem..
Stary 2014-01-31, 18:24   #915
blackdaisy
Rozeznanie

Cytat:
blackdaisy, kremy BB niezbyt dobrze mi się kojarzą, z małym kryciem i tak dalej. Ja potrzebuję dużego krycia, mam blizny, przebarwienia i wiele wiele innych. Mam chyba wszystko "złe" co możliwe.
orzech_w_karmelu, miałam Flower Perfection (zamawiałam z allegro) i nie wiem, czy otrzymałam jakiś felerny egzemplarz, ale.. W moim podkładzie była woda. Na początku myślałam, że to są drobinki rozświetlające, ale raczej nie. W dodatku taki dziwny wydawał mi się na skórze, wyglądał "tepo". Źle trafiłam czy on naprawdę taki jest? Może dam mu jeszcze jedną szansę, no nie wiem..
Dlatego tez radze zamowic najpierw probki prawdziwytch kremow BB z Azji.
Kiedy stez kojarzyly mi sie zle i ze slabym kryciem.

Teraz sama ciagle chcialabym zamawiac nowe bo tak je lubie
Stary 2014-01-31, 19:02   #916
InvincibleK
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Dlatego tez radze zamowic najpierw probki prawdziwytch kremow BB z Azji.
Kiedy stez kojarzyly mi sie zle i ze slabym kryciem.

Teraz sama ciagle chcialabym zamawiac nowe bo tak je lubie
Ale skąd mogę takie próbki zamówić? :P
Stary 2014-01-31, 19:22   #917
orzech_w_karmelu
Rozeznanie

Cytat:
Dostałaś na pewno zepsuty, bo mój jest gęsty.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Ale skąd mogę takie próbki zamówić? :P
W jakimś sklepie sprzedają. Kupowałam ale nie pamiętam w którym. Nie kupuj w ciemno. Ja kupiłam chyba ze 4 próbki i żadna mi nie przypasowała kolorystycznie.
orzech_w_karmelu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:41   #918
Ingran
Psycho

Próbki BB sa na All, ebay, czy nawet tutaj na zakupowym można się podłączyć.....
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:49   #919
Ann221
Rozeznanie

Hej, mogłybyście polecić jakiś jasny, żółty podkład ? Używałam Maybelline Affinitone 03 Light Sandbeige - efekt świnki. Bell Illumi 01 Light Beige - również. Obecnie używam minerałów Annabelle Minerals, odcień Golden Fairest też mi wybija lekki róż, odcina się od szyi, jedynie nie mam zastrzeżeń do odcienia Golden Fair, który jest ZA CIEMNY, będzie pasował w lecie jak się trochę opalę. Obecnie mieszam trochę golden fairest i fair, ale wciąż się odcina od szyi. Najlepiej by było wziąć próbki podkładów do pojemniczków, ale w Rossmannie chyba nie dają, nie wiem jak to jest w innych drogeriach typu Natura. Pomóżcie.
Stary 2014-02-01, 09:58   #920
angrbotha
Raczkowanie

GG do angrbotha

W rossmannie jak będziesz mieć swój pojemniczek (a oni sprzedają na tym dziale podróżnych miniaturowych kosmetyków pojemniczki różne) i jak trafisz na miłą panią, to Ci dadzą
angrbotha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 14:49   #921
madzialena91a
Przyczajenie

Problem w dobraniu podkładu, bazy i korektora do cieni pod oczami !!!!

Witam.

Mam na imię Magda, mój problem polega na tym, iż nie mogę dobrać do swojej cery idealnego podkładu.
Aktualnie używam Revlon ColorStay do cery mieszanej i tłustej odcień 180.
Co mogę o nim powiedzieć mimo tylu pozytywnych opinii nie jestem do końca do niego przekonana. Może w pierwszej wersji był nieco lepszy i moim zdaniem jakby nieco jasniejszy.
Kryć może i kryje jednak robi straszną maskę na twarzy a nie uzywam go duzo. Po jakimś czasie świece się jak bym była naoliwiona a tego nie na widzę.
Wystarczy dotknąć twarzy i juz sie ma podlad na palcach.
A ja szukam raczej czegoś co przykryje mi niedoskonałości tj. zaczerwienienia, rozszerzone pory, oraz nie bedzie efektu ani maski ani naoliwionej cery. W tym podkładzie wydaje mi się też że po jakimś czasie robi się taki jak by żółty nalot tego też nie preferuje.
Dla tego mam nadzieje że ktoś mi pomorze, wybór w moim przypadku jest nieco ubogi, bo chciałabym krycie,mam też problem z cieniami pod oczami i chciałabym by dał również rade przykryć (ewentualnie jeśli znacie dobry korektor do cieni pod oczami też w miare do 30zł.), matowość brak maski, trwałość, by nie brudził, wykonczenie zeby było naturalne no i w granicach 60zł nie więcej ponieważ nie stać mnie na co miesięczny wydatek powyzej tej sumy.
Myślałam również o jakieś dobrej bazie pod makijaż, ktora tez dawała by efekt matowej gładkiej cery i wypelniala moje strasznie nie lubiane rozszczerzone pory i to tak w granicach 40 zł.

Bardzo liczę na Waszą pomoc!!!!!
madzialena91a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 14:59   #922
OlaM
Moderator

Dot.: Problem w dobraniu podkładu, bazy i korektora do cieni pod oczami !!!!

Cytat:
Napisane przez madzialena91a Pokaż wiadomość
Witam.

Mam na imię Magda, mój problem polega na tym, iż nie mogę dobrać do swojej cery idealnego podkładu.
Aktualnie używam Revlon ColorStay do cery mieszanej i tłustej odcień 180.
Co mogę o nim powiedzieć mimo tylu pozytywnych opinii nie jestem do końca do niego przekonana. Może w pierwszej wersji był nieco lepszy i moim zdaniem jakby nieco jasniejszy.
Kryć może i kryje jednak robi straszną maskę na twarzy a nie uzywam go duzo. Po jakimś czasie świece się jak bym była naoliwiona a tego nie na widzę.
Wystarczy dotknąć twarzy i juz sie ma podlad na palcach.
A ja szukam raczej czegoś co przykryje mi niedoskonałości tj. zaczerwienienia, rozszerzone pory, oraz nie bedzie efektu ani maski ani naoliwionej cery. W tym podkładzie wydaje mi się też że po jakimś czasie robi się taki jak by żółty nalot tego też nie preferuje.
Dla tego mam nadzieje że ktoś mi pomorze, wybór w moim przypadku jest nieco ubogi, bo chciałabym krycie,mam też problem z cieniami pod oczami i chciałabym by dał również rade przykryć (ewentualnie jeśli znacie dobry korektor do cieni pod oczami też w miare do 30zł.), matowość brak maski, trwałość, by nie brudził, wykonczenie zeby było naturalne no i w granicach 60zł nie więcej ponieważ nie stać mnie na co miesięczny wydatek powyzej tej sumy.
Myślałam również o jakieś dobrej bazie pod makijaż, ktora tez dawała by efekt matowej gładkiej cery i wypelniala moje strasznie nie lubiane rozszczerzone pory i to tak w granicach 40 zł.

Bardzo liczę na Waszą pomoc!!!!!
W tym wątku zadajemy pytania dotyczące podkładów .
W temacie bazy zapraszam tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394790
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 16:01   #923
InvincibleK
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Dostałaś na pewno zepsuty, bo mój jest gęsty.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

W jakimś sklepie sprzedają. Kupowałam ale nie pamiętam w którym. Nie kupuj w ciemno. Ja kupiłam chyba ze 4 próbki i żadna mi nie przypasowała kolorystycznie.
Tak myślałam, że zepsuty, ale jednak nie chcę próbować znowu. :P
O BB pomyślę, ale raczej nie teraz, bo podkładu potrzebuję praktycznie "na już". Dużo osób polecało Ingrid mineralny, ale podobno też nie ma jasnych kolorów.. Znacie coś jeszcze?
Stary 2014-02-01, 20:27   #924
InvincibleK
Raczkowanie

.

Edytowane przez InvincibleK
Czas edycji: 2015-08-01 o 12:52
Stary 2014-02-01, 20:45   #925
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Chyba wiem, czego spróbuję. Został mi polecony podkład Make-up Atelier Paris, wodoodporny. Podobno krycie ma super i wszystko ma super. Kusi mnie bardzo, ale dość mało opinii znalazłam w internecie i nie jestem przekonana. To jednak dość drogi podkład, próbek nie ma jak dostać... Spotkał się ktoś z nim? Jeśli tak, to co sądzicie? Niby podkład nie na co dzień, ale... Słyszałam to chyba o każdym mocniej kryjącym podkładzie.. Sama nie wiem..
....
Wcale nie jest taki super,jest ciężki i napewno nie na codzien,,,z kryciem tez róznie.... tylko beztłuszczowy krem pod niego.... czesc dziewczyn go lubi...druga połowa nienawidzi.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 13:53   #926
mary003
Przyczajenie

Jaki podkład wybrać? Doradźcie! :)

Cześć wszystkim,
od bardzo dawna planuję zmienić podkład. póki co używam antystresowego z Avonu, ale planowałam go zmienić, ponieważ nie utrzymuje się długo na twarzy(ok 2-3 godzin), a cały dzień spędzam na uczelni i nie chcę biegać w kółko do łazienki, żeby ciągle po poprawiać strasznie mnie to irytuje.
przeszukałam całe forum i przeczytałam Wasze opinie na temat różnych podkładów. zastanawiam się pomiędzy:
- Manhattan Powder Matt
- Manhattan Easy Match
- Bourjois - niestety nie wiem dokładnie który, bo wszystkie mają niezłą opinię, a nigdy nie stosowałam kosmetyków tej marki
- Rimmel Lasting Finish
- Inglot YSM Cream Foundation
i oto moje pytanie: który??
dodam tylko, że zależy mi na trwałości, ale nie chcę przesuszyć skóry, bo i tak jest już sucha
z góry dzięki za pomoc
mary003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 14:05   #927
xKlaudja
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład wybrać? Doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez mary003 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,
od bardzo dawna planuję zmienić podkład. póki co używam antystresowego z Avonu, ale planowałam go zmienić, ponieważ nie utrzymuje się długo na twarzy(ok 2-3 godzin), a cały dzień spędzam na uczelni i nie chcę biegać w kółko do łazienki, żeby ciągle po poprawiać strasznie mnie to irytuje.
przeszukałam całe forum i przeczytałam Wasze opinie na temat różnych podkładów. zastanawiam się pomiędzy:
- Manhattan Powder Matt
- Manhattan Easy Match
- Bourjois - niestety nie wiem dokładnie który, bo wszystkie mają niezłą opinię, a nigdy nie stosowałam kosmetyków tej marki
- Rimmel Lasting Finish
- Inglot YSM Cream Foundation
i oto moje pytanie: który??
dodam tylko, że zależy mi na trwałości, ale nie chcę przesuszyć skóry, bo i tak jest już sucha
z góry dzięki za pomoc
Ja Ci szczerze polecam Rimmel. Podkłady z tej firmy to moje faworyty.
Stary 2014-02-02, 14:07   #928
JOANNA16
Zakorzenienie

Ja do suchej/ mieszanej polecam Pharmaceris Deiatny fluid intensywnie kryjący.
Super kryje, nie robi maski, nie ciemnieje. polecam

(dodam że mam skórę bardzo wrażliwą i podkład jest super, nie podraznia, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek)

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2014-02-02 o 14:09
JOANNA16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 21:18   #929
Osiemnastka0504
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 9

Najbardziej polecam Bourjois Flower Perfection, to Mój ideał. Mam kolejną butelkę i nie zamienię na żaden inny. Utrzymuję się na twarzy cały dzień bez poprawek, bardzo dobre krycie i mat, ładne kolory, lekki, twarz wygląda na idealną
Ten Manhatam Powder Matt też jest całkiem dobry, używałam go latem. Nawet dobrze matuje, ale trochę słabo kryje i te kolory bardziej letnie jak dla mnie.
Rimmel Lasting Finish również jest dobry, ale nie do cery tłustej :/ Niestety się waży, dlatego z niego zrezygnowałam, ale polecam wypróbować, bo np. moja siostra go używa (ma cerę normalną w str. suchej) i dla niej jest genialny.
Osiemnastka0504 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 22:18   #930
ailatan1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Ja do suchej/ mieszanej polecam Pharmaceris Deiatny fluid intensywnie kryjący.
Super kryje, nie robi maski, nie ciemnieje. polecam

(dodam że mam skórę bardzo wrażliwą i podkład jest super, nie podraznia, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek)
Ja tez polecam Pharmaceris albo z AA

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości