Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 32 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-02-03, 16:14   #931
Cos_
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład wybrać? Doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ja Ci szczerze polecam Rimmel. Podkłady z tej firmy to moje faworyty.

A ja z Rimmela nie lubię podkładów. Zależy jakiego odcienia szukasz czy różowe,czy żółtawe czy jakie.? Ja lubię Bourjois,ale to dlatego,że są żółtawe co mi bardzo pasuje. Do tej pory miałam 123 perfect,ale na lato bo bardzo,bardzo się utlenia a na zimę planowałam zakup jakiegoś,ale do tej pory nic nie kupiłam :P
Stary 2014-02-03, 17:09   #932
AnnBlus
Rozeznanie

Dot.: Podklad CLINIQUE Pore Refiner

To zrób jeszcze jedno podejście albo poszukaj czegoś zupełnie nowego...
Stary 2014-02-03, 20:13   #933
Sunday Rose
Zakorzenienie

Hej Mam do Was pytanie, bo sama już zgłupiałam. Do tej pory kolorem podkładu najbardziej zbliżonym do koloru skóry mojej twarzy i szyi był 150 Buff z Revlon Colorstay, wersja dla cery mieszanej i tłustej, był nieco za ciemny, ale tonacja nadrabiała na tyle, że mogłam go nosić bez obaw o odcinanie się od szyi.
Wczoraj byłam w MAC, pani makijażystka dobrała mi podkład Studio Sculpt w kolorze NW15. Oczywiście w salonie podkład wyglądał idealnie - standard Dzisiaj na światło dzienne wyszła przykra prawda. I teraz moje pytanie - jak to możliwe, że podkład, który ma zawierać zimny pigment, na mojej skórze wychodzi pomarańczowy? Po roztarciu go zwilżonym pędzlem jest dużo lepiej, podkład stracił na kryciu i wyglądał całkiem przyzwoicie.
Już pomijam kwestię tego, że zaufałam drogeryjnemu światłu, że zwykle używam podkładów w ciepłej tonacji,a pani dobrała mi w chłodnej i o dziwo w świetle drogeryjnym pasował
Zastanawiam się po prostu, czy w takim wypadku podkłady MAC w tonacji NC powinny w ogóle być w kręgu moich zainteresowań, skoro ten w tonacji chłodnej wypadł na mnie pomarańczowo?
Będę wdzięczna za jakieś przemyślenia na ten temat, bo zaczynam myśleć, że za dużo wymagam od podkładu i nigdy nie znajdę idealnego
Stary 2014-02-03, 20:44   #934
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej Mam do Was pytanie, bo sama już zgłupiałam. Do tej pory kolorem podkładu najbardziej zbliżonym do koloru skóry mojej twarzy i szyi był 150 Buff z Revlon Colorstay, wersja dla cery mieszanej i tłustej, był nieco za ciemny, ale tonacja nadrabiała na tyle, że mogłam go nosić bez obaw o odcinanie się od szyi.
Wczoraj byłam w MAC, pani makijażystka dobrała mi podkład Studio Sculpt w kolorze NW15. Oczywiście w salonie podkład wyglądał idealnie - standard Dzisiaj na światło dzienne wyszła przykra prawda. I teraz moje pytanie - jak to możliwe, że podkład, który ma zawierać zimny pigment, na mojej skórze wychodzi pomarańczowy? Po roztarciu go zwilżonym pędzlem jest dużo lepiej, podkład stracił na kryciu i wyglądał całkiem przyzwoicie.
Już pomijam kwestię tego, że zaufałam drogeryjnemu światłu, że zwykle używam podkładów w ciepłej tonacji,a pani dobrała mi w chłodnej i o dziwo w świetle drogeryjnym pasował
Zastanawiam się po prostu, czy w takim wypadku podkłady MAC w tonacji NC powinny w ogóle być w kręgu moich zainteresowań, skoro ten w tonacji chłodnej wypadł na mnie pomarańczowo?
Będę wdzięczna za jakieś przemyślenia na ten temat, bo zaczynam myśleć, że za dużo wymagam od podkładu i nigdy nie znajdę idealnego
...
kolorystycznie bardziej do revlona pasuje NC 15

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:14   #935
Sunday Rose
Zakorzenienie

Tak, wiem, po prostu zgapiłam się i w zasadzie nie zapytałam makijażystki, dlaczego dobrała mi podkład w zimnej tonacji, skoro moja skóra jest ciepła Wyglądał tak ładnie, że nawet o tym nie myślałam.

No nic, chyba po prostu przejdę się jeszcze raz i poproszę o próbkę tego samego podkładu w tonacji ciepłej, bo jeśli chodzi o jego właściwości, to jest naprawdę niezły. A tę pomarańczową 'niespodziankę' jakoś zużyję, ostatecznie nie wygląda najgorzej

Zastanawia mnie tylko to, dlaczego chłodny podkład wypadł na mnie pomarańczowo
Stary 2014-02-04, 18:04   #936
FelkaM
Przyczajenie

Witam Jestem kobietą stale poszukującą podkładu idealnego. Aktualnie "na wykończeniu" mam Wake me up z Rimmela. Muszę przyznać, że podkład niczego sobie, najlepszy jaki do tej pory miałam, natomiast to jeszcze nie to. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do tłustej (szczególnie w strefie T), policzki są suche i praktycznie zawsze kilka "syfków" na twarzy jest. Szukam podkładu lekkiego, dobrze kryjącego, ale nie "chamsko" widocznego. Cena również jest ważna. Jestem uczennicą, więc wszystko z kieszeni rodziców. Może jakaś mała podpowiedź?
FelkaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 18:36   #937
Ingran
Psycho

Lirene City Matt?
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:22   #938
orzech_w_karmelu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez FelkaM Pokaż wiadomość
Witam Jestem kobietą stale poszukującą podkładu idealnego. Aktualnie "na wykończeniu" mam Wake me up z Rimmela. Muszę przyznać, że podkład niczego sobie, najlepszy jaki do tej pory miałam, natomiast to jeszcze nie to. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do tłustej (szczególnie w strefie T), policzki są suche i praktycznie zawsze kilka "syfków" na twarzy jest. Szukam podkładu lekkiego, dobrze kryjącego, ale nie "chamsko" widocznego. Cena również jest ważna. Jestem uczennicą, więc wszystko z kieszeni rodziców. Może jakaś mała podpowiedź?

catrice matt
bourjois flower perfection

Edytowane przez orzech_w_karmelu
Czas edycji: 2014-02-04 o 22:00
orzech_w_karmelu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:12   #939
Cos_
Zakorzenienie

Citty Matt można dostać w biedronce za 14,99 bodajże dzisiaj byłam i widziałam
Cos_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:36   #940
JOANNA16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Ja tez polecam Pharmaceris albo z AA
pharmaceris własnie używam
Stary 2014-02-05, 10:19   #941
ZoskaImin080
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Citty Matt można dostać w biedronce za 14,99 bodajże dzisiaj byłam i widziałam
ja tego próbowałam i na mnie ten "matt" wcale nie działa, skóra sie świeci dalej
ZoskaImin080 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 10:56   #942
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ZoskaImin080 Pokaż wiadomość
ja tego próbowałam i na mnie ten "matt" wcale nie działa, skóra sie świeci dalej
Ja miałam Shiny Touch,byłam zadowolona,ale odcienie dla mnie są zbyt pomarańczowe niestety.
Stary 2014-02-05, 11:26   #943
FelkaM
Przyczajenie

Skłaniałam się właśnie do któregoś z produktów Bourjois i coraz bardziej się przekonuję. Chyba się skuszę.
FelkaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 12:45   #944
melancholia 28
Raczkowanie

Odpowiedni podkład a praca

Witam. Proszę Was dziewczyny o rady związane z doborem podkładu.
Tak naprawdę do tego postu skłonił mnie fakt, że dostałam pracę jako ekspedientka w sklepie odzieżowym i szukam podkładu, który przetrwałby na mojej twarzy te 8-9 godzin i dopasował się do mojej cery, która jest mieszana- w zimę dodatkowo się przesusza i często występują na niej jakieś krostki i zaskórniki, a po nich czerwone ślady.
Do tej pory starałam się używać lekkich podkładów.Latem świetnie spisywał się Bourjois healthy mix serum, jednak już jesienią nie dawał rady z ewentualnymi przebarwieniami , suchymi skórkami, nie mówiąc już o krostkach. Zaczęłm więc używać również z tej firmy podkładu, ale wersji nawilżającej healthy mix odcień 53. Generalnie jest w porządku,ale na 2-4 godziny czy w okresie,gdy moja cera jest w dobrym stanie. Teraz jednak nie mogę o niej tego powiedzieć;/
Na specjalne okazje stosuję Revlon Colorstay dla cery suchej i normalnej ( odcień 150 Buff) i jestem z niego niesamowicie zadowolona, jednak obawiam się, że stosowany codziennie może przyczynić się do pogorszenia stanu mojej buzi- jakby nie było zalicza się do ciężkich podkładów.
Zmierzając do sedna, czy jesteście w stanie polecić mi coś, co nie byłoby bardzo ciężkie i nie robiło mi na twarzy tapety , ale miało właściwości jednocześnie nawilżające, kryjące i ujednolicające cerę?? Które według was podkłady dla cery miesznaej sprawdzają się najlepiej w okresie zimowym/wczesno wiosennym ? Chciałabym, żeby dawał efekt gładkiej cery, ale też żeby nie wyszła mi maska na twarzy-muszę być reprezentacyjna Dodam,że mam dośc jasną karnację i 21 lat.
Z góry dziękuję za rady/propozycje.
melancholia 28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 13:51   #945
Ingran
Psycho

Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Może spróbuj z azjatyckimi BB...
bzdura.

Stary 2014-02-05, 14:10   #946
orzech_w_karmelu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez melancholia 28 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę do tego postu skłonił mnie fakt, że dostałam pracę jako ekspedientka w sklepie odzieżowym i szukam podkładu, który przetrwałby na mojej twarzy te 8-9 godzin i dopasował się do mojej cery, która jest mieszana- w zimę dodatkowo się przesusza i często występują na niej jakieś krostki i zaskórniki, a po nich czerwone ślady.
Do tej pory starałam się używać lekkich podkładów.Latem świetnie spisywał się Bourjois healthy mix serum, jednak już jesienią nie dawał rady z ewentualnymi przebarwieniami , suchymi skórkami, nie mówiąc już o krostkach. Zaczęłm więc używać również z tej firmy podkładu, ale wersji nawilżającej healthy mix odcień 53. Generalnie jest w porządku,ale na 2-4 godziny czy w okresie,gdy moja cera jest w dobrym stanie. Teraz jednak nie mogę o niej tego powiedzieć;/
Na specjalne okazje stosuję Revlon Colorstay dla cery suchej i normalnej ( odcień 150 Buff) i jestem z niego niesamowicie zadowolona, jednak obawiam się, że stosowany codziennie może przyczynić się do pogorszenia stanu mojej buzi- jakby nie było zalicza się do ciężkich podkładów.
Zmierzając do sedna, czy jesteście w stanie polecić mi coś, co nie byłoby bardzo ciężkie i nie robiło mi na twarzy tapety , ale miało właściwości jednocześnie nawilżające, kryjące i ujednolicające cerę?? Które według was podkłady dla cery miesznaej sprawdzają się najlepiej w okresie zimowym/wczesno wiosennym ? Chciałabym, żeby dawał efekt gładkiej cery, ale też żeby nie wyszła mi maska na twarzy-muszę być reprezentacyjna Dodam,że mam dośc jasną karnację i 21 lat.

Nie ma czegoś takiego. Masz za duże wymagania. Nie ma podkładu "od wszystkiego". Trwały podkład nie będzie lekki i nawilżający i prawie na pewno będzie podsuszał skórę. Trzeba po prostu na noc mocniej się nawilżać i tyle.
orzech_w_karmelu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 14:46   #947
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem tego samego zdania co orzech_w_karmelu. Skoro podpasował Ci Healthy Mix może warto spróbować czegoś z tej samej firmy może Flower Perfection.? Przypudrowywujesz podkłady.?
Stary 2014-02-05, 14:49   #948
blackdaisy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego. Masz za duże wymagania. Nie ma podkładu "od wszystkiego". Trwały podkład nie będzie lekki i nawilżający i prawie na pewno będzie podsuszał skórę. Trzeba po prostu na noc mocniej się nawilżać i tyle.
I jesli pasuje ci Healthy M tylko nie do konca zakrywa niedoskonalosci uzywaj na nie korektora
blackdaisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:09   #949
melancholia 28
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
I jesli pasuje ci Healthy M tylko nie do konca zakrywa niedoskonalosci uzywaj na nie korektora

A mogłybyście polecić jakiś dobry korektor?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania co orzech_w_karmelu. Skoro podpasował Ci Healthy Mix może warto spróbować czegoś z tej samej firmy może Flower Perfection.? Przypudrowywujesz podkłady.?
Tak, utrwalam makijaż pudrem,nie daloby rady bez, ponieważ strefa T dość mocno się błyszczy.
Oczywiście wiem, że nie ma podkładu idealnego, a podałam podkłady dla przykładu, które stosuje , żebyście poleciły mi coś pośrodku- podkład nie za lekki i nie za ciężki? Nie mam za bardzo z tym doświadczenia... Muszę uważać z doborem podkładu, tak samo jak kremów, gdyż łatwo bardzo jest moją cerę "zapchać". Gdu używam lekkich kremów i podkładów uwidaczniają się skórki, gdy za ciężkich- wychodzą podskórne gule i nasila się świecenie. Taka specyfika skóry mieszanej....

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Może spróbuj z azjatyckimi BB...

To pewnie nie byłby zły pomysł czytałam,że są to świetne kosmetyki muszę się zmobilizować i poszperać w necie. Dziękuję za podpowiedź.
Stary 2014-02-05, 15:21   #950
OlaM
Moderator

Cytat:
Ja używałam już mnóstwa korektorów ze średniej i wyższej półki, ale do zakrywania przebarwień i krostek najbardziej odpowiada mi ten (mam kolor 6).
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:30   #951
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Tak, utrwalam makijaż pudrem,nie daloby rady bez, ponieważ strefa T dość mocno się błyszczy.
Oczywiście wiem, że nie ma podkładu idealnego, a podałam podkłady dla przykładu, które stosuje , żebyście poleciły mi coś pośrodku- podkład nie za lekki i nie za ciężki? Nie mam za bardzo z tym doświadczenia... Muszę uważać z doborem podkładu, tak samo jak kremów, gdyż łatwo bardzo jest moją cerę "zapchać". Gdu używam lekkich kremów i podkładów uwidaczniają się skórki, gdy za ciężkich- wychodzą podskórne gule i nasila się świecenie. Taka specyfika skóry mieszanej....

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

To pewnie nie byłby zły pomysł czytałam,że są to świetne kosmetyki muszę się zmobilizować i poszperać w necie. Dziękuję za podpowiedź.
Może najpierw spróbuj z korektorem do tego Healthy mixa i zobacz czy to zda efekt bo skoro on się sprawdza to czemu go jakoś nie podrasować w tym wypadku korektorem. Ew. kup sobie w Rossmanie plastikowe małe pojemniczki albo na allegro i weź sobie odlewki z Rossmana Flower Perfection,i czego sobie tam jeszcze chcesz i popróbuj w domu ^^
Stary 2014-02-05, 17:09   #952
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Zgadzam się z dziewczynami. Zamiast kupowania nowego podkładu może zastanów się nad zainwestowaniem w korektor typu kamuflaż. np artdeco albo trochę tańszy catrice i używaj tylko na przebarwienia
Stary 2014-02-05, 22:25   #953
InvincibleK
Raczkowanie

.

Edytowane przez InvincibleK
Czas edycji: 2015-08-01 o 12:52
InvincibleK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 22:59   #954
Ingran
Psycho

A jakiego pudru używasz?
bzdura.

Stary 2014-02-05, 23:59   #955
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może nie powinnam tutaj, ale to w sumie tyczy się podkładu. Praktycznie zawsze po przypudrowaniu twarzy, podkład trochę mi schodzi, mam na mysli od razu po przypudrowaniu. Zakryję niedoskonałości, przypudruję i wszystko momentalnie prześwituje. O wiele ładniej moja twarz bez pudru. W dodatku z pudrem jest strasznie brzydko, sucho.. Nie wiem, jak to opisać, pod oczami nie zbiera mi się podkład ani korektor, ale puder! Mam duże cienie pod oczami, po zakryciu korektorami ich nie widać, ale jeśli przypudruję - ciemnieją momentalnie. Nie wiem, co ze mną nie tak. Cerę mam mieszaną, czoło tłuste, policzki suche. A to na czole puder wygląda najgorzej, podkreśla suche skórki... Wyglądam jakbym nałożyła tego pudru kilogram, a daję go jak najmniejszą ilość. Używam raz puszka, raz pędzla. Robię peelingi. Kremu używam brzozowego, pudrów używałam różnych i prawie z każdym tak jest. Nie mogę przestać stosować, bo korektor pod oczami muszę utrwalić...
Może warto było by spróbować puder transparentny, nie będzie miał prawa zmienić koloru podkładu/ korektora tylko go utrwali.
Nie rozumiem jak podkad Ci schodzi po przypudrowaniu? o.0 używasz kabuki? może postaraj się go nałożyć puszystym pędzlem i tylko delikatnie omieć buzie.

Edytowane przez NomadSoul
Czas edycji: 2014-02-06 o 11:16
NomadSoul jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 01:38   #956
InvincibleK
Raczkowanie

Transparentny miałam jeden, z Pease. Kompletna porażka, podkreślał mi każdą suchą skórkę i też nie zachowywał się dobrze. Szukam jakiegoś innego transparentnego, ale większość poleca ryżowe - po spotkaniu z Pease jestem zniechęcona..
Teraz używam Flormar Loose Powder. Kabuki nie używam, mam pędzel z Ecotools do pudru.
Ja też nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Nie mam pojęcia. Podkładu nie nakładam tak o, tylko go wklepuję, więc to też nie wina z tej strony.
InvincibleK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 08:18   #957
angrbotha
Raczkowanie

GG do angrbotha

Może artdeco fixujący?
angrbotha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 11:24   #958
melancholia 28
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Zgadzam się z dziewczynami. Zamiast kupowania nowego podkładu może zastanów się nad zainwestowaniem w korektor typu kamuflaż. np artdeco albo trochę tańszy catrice i używaj tylko na przebarwienia
Dziękuję za Wasze wskazówki. Generalnie nie mam złej cery tylko właśnie te niedoskonałości komplikują sprawę. Muszę zakupić sobie jakiś korektor.
Stary 2014-02-06, 11:50   #959
NomadSoul
Rozeznanie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie zniechęcaj się po jednym niewypale. Nie każde produkty są dobre dla każdego :P testuj w miare możliwości.
Piszesz , że pudrów już trochę przetestowałaś i efekt jest ten sam... może nie jest tu wina pudru w takim razie, a podkładu / korektora którego twoja buzia nie lubi?
Ewentualnie kremu / bazy jakich używasz przed nałożeniem makijażu.

Tu jest niestety sporo możliwości które mogą się do tego przyczynić

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Dziękuję za Wasze wskazówki. Generalnie nie mam złej cery tylko właśnie te niedoskonałości komplikują sprawę. Muszę zakupić sobie jakiś korektor.
Jeżeli nie masz złej cery tylko pojedyncze niedoskonałości, korektor jest napewno dobrą opcją, nie ma sensu żeby obciążać całą buzię ciężkim podkładem jak tylko pojedyncze krosteczki potrzebują ekstra krycia
Powodzenia w poszukiwaniu korektora
Stary 2014-02-06, 12:16   #960
Izka333
Przyczajenie

jaki krem i podkład do tłustej cery przeciwzmarszczkowy dla 35 - letniej kobiety

witam
jaki poleciłybyście krem na dzień i na noc do tłustej cery, ale również przeciwzmarszczkowy dla 35-letniej kobiety oraz podkład?
Izka333 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości