Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 39 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-20, 21:41   #1141
waniliowa kredka
Przyczajenie

GG do waniliowa kredka
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

zastanawiam się czy spróbować ponownie pierre rene skin balance, ale jaki wybrać odcień? który jest żółtawy ? może ktoś miał podobne odcienie jak pisałam w poście wyżej i doradzi który najlepszy ?
bo przy drogeryjnych lampach to ja za chiny nie dojde, który będzie najlepszy...
waniliowa kredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 22:19   #1142
Ingran
Psycho

No ale sama pisałaś:
Cytat:
Swego czasu używałam pierre rene skin balance, ale byłam wtedy bardzoo opalona więc najciemniejszy odcień był dla mnie ok, niestety teraz nie mogę dobrać koloru, albo za ciemne, albo za jasne, albo za pomarańczowe.
podejście nr 2?
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 23:08   #1143
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EdziaEdka Pokaż wiadomość
Witam, mam nadzieję, że tutaj mogę się doradzić w tej kwestii

od pewnego czasu mam problem z podkładem i również z kremami bb.
Są bardzo BARDZO widoczne na twarzy, każdy por jest podkreslony, dosłownie po chwili wyglądam jakbym miała bardzo przesuszoną skórę która wręcz schodzi płatkami:/
Na zdjęciach wygląda to jakby siję kolor odznaczał - na żywo nie kolor jest problemem. Nie wiem czy nakłdam za dużo - nie wydawało mi się ale może jednak, czy jest zły do mojego rodzaju skóy - szczerze nie umiem go określić,
NO po prostu nie wiem co jest zle. tak samo zle jest jak uzyje wczesniej kremu do twarzy a z bazą est chyba jeszcze gorzej...
Jak nałożę delikatnie transparentego mineralnego pudru jest koszmarnie.

Mam bardzo czerwoną , nierównomierną cerę, na czole niestety mam malukie wypryski, których nie mogę się pozbyć i nie wyobrażac sobie wyjśc z domu bez zakrycia tego
Jak często stosujesz peeling?
Skóra wygląda faktycznie na bardzo przesuszoną.

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 00:24   #1144
niegramatyczna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez waniliowa kredka Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy spróbować ponownie pierre rene skin balance, ale jaki wybrać odcień? który jest żółtawy ? może ktoś miał podobne odcienie jak pisałam w poście wyżej i doradzi który najlepszy ?
bo przy drogeryjnych lampach to ja za chiny nie dojde, który będzie najlepszy...
Skin Balance mam dwie buteleczki i jedną próbkę.
20 - bardzo jasny, z dodatkiem żółtego pigmentu.
21 - średni odcień, przewaga różowego pigmentu.
23 - średni odcień, przewaga żółtego i delikatnie beżowego pigmentu - chyba najładniejszy i najnormalniejszy kolor z całej gamy, ale nie nada się dla jasnych karnacji.

Póki co mieszam 20 z 21 albo 20 z 23, bo mam jasną karnację, a znowu w samej 20 wyglądam na chorą.

Niestety muszę ostrzec, że ten podkład może uczulać. Mojej koleżance zostawił krostki i wysuszone placki po kilku dniach stosowania, jedna z wizażanek też to potwierdziła. Ja mam te same objawy, ale jestem na etapie dochodzenia, czy to on jest winowajcą, czy może ręcznik bądź pędzel.
niegramatyczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 08:10   #1145
waniliowa kredka
Przyczajenie

GG do waniliowa kredka

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
No ale sama pisałaś:
podejście nr 2?

właśnie pisałam, że kiedyś mi odpowiadał. a teraz w drogeryjnym świetle nie mogłam znaleźć koloru bo wszystkie sie wydawały nie tak, może w dziennym są inne . sama nie wiem, chyba pojde z pojemniczkiem niech mi odleje troche i sprawdzę w domu.

no bo już pomysłu nie mam

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Skin Balance mam dwie buteleczki i jedną próbkę.
20 - bardzo jasny, z dodatkiem żółtego pigmentu.
21 - średni odcień, przewaga różowego pigmentu.
23 - średni odcień, przewaga żółtego i delikatnie beżowego pigmentu - chyba najładniejszy i najnormalniejszy kolor z całej gamy, ale nie nada się dla jasnych karnacji.

Póki co mieszam 20 z 21 albo 20 z 23, bo mam jasną karnację, a znowu w samej 20 wyglądam na chorą.

Niestety muszę ostrzec, że ten podkład może uczulać. Mojej koleżance zostawił krostki i wysuszone placki po kilku dniach stosowania, jedna z wizażanek też to potwierdziła. Ja mam te same objawy, ale jestem na etapie dochodzenia, czy to on jest winowajcą, czy może ręcznik bądź pędzel.
mnie nie uczulał, ale była to jeszcze starsza wersja w biało-niebieskim opakowaniu.
ja mam cere w odcieniu żółtym, ale nie taką całkiem jasną, bo mam ciemniejszą karnacje, w lecie jestem fajnie brązowa a teraz to przeciętnie . taki odcień co noszą wszyscy tylko ton ciemniejszy
Stary 2014-03-21, 09:51   #1146
angrbotha
Raczkowanie

GG do angrbotha

Może pomogła by zmiana kremu pod podkładem na inny?
Stary 2014-03-21, 11:41   #1147
niegramatyczna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez waniliowa kredka Pokaż wiadomość
ja mam cere w odcieniu żółtym, ale nie taką całkiem jasną, bo mam ciemniejszą karnacje, w lecie jestem fajnie brązowa a teraz to przeciętnie . taki odcień co noszą wszyscy tylko ton ciemniejszy
W takim razie zobacz sobie jeszcze swatche w Internecie, ale myślę, że 23 byłaby odpowiednia. Najlepiej jednak pójść po próbkę i będziesz pewna.
W porównaniu z Rimmelem, którego stosowałyśmy to 23 jest trochę ciemniejsza niż 103 (odcienie żółtego i beżu), którego ja używam.
niegramatyczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 12:02   #1148
waniliowa kredka
Przyczajenie

GG do waniliowa kredka

no to wyprobuje piere rene, dzięki za rady
jak nie podpasuje to znowu będę błagała was o pomoc

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez angrbotha Pokaż wiadomość
Może pomogła by zmiana kremu pod podkładem na inny?
a polecasz jakiś ?
Stary 2014-03-21, 18:42   #1149
niebieskakokardka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o schodzenie ( np latem, podczas upałów ) to z pewnością nie.
Jednak na mojej skórze podczas upałów ( a miewałam takie pomysły by go w upały stosować ) robiła się z niego druga skóra... Tj wyglądał tak jakbym się pod nim spociła( bo najprawdopodobniej tak właśnie było).
Ja dermacol nakladalam palcami i to chyba była dobra metoda... Z pędzla bym go potem nie zmyła.

Dziękuję kochana, życie mi ratujesz
niebieskakokardka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 13:36   #1150
meliska69
Przyczajenie

Question Bourjois Healthy Mix - bezpieczny???

jestem posiadaczką cery mieszanej, lekko przetłuszczającej się. Leczę się na trądzik. Moja cera jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o dobór podkładu. Używam od 3 lat filtru mineralnego firmy SVR , ale z racji, że ma on zbyt różowy kolor chciałabym przerzucić się na jakiś dobry, lekki podkład, który nie spowoduje wysypu podskórnych grud na mojej twarzy.

Mam na oku Bourjois Healthy Mix. Nie zależy mi na matowieniu ani na zbyt długim utrzymywaniu się podkładu. Ma być lekki, przede wszystkim odpowiedni kolorystycznie ( nie wpadający w róż) i co najważniejsze BEZPIECZNY , czyli nie powodujący pogorszenia stanu mojej kapryśnej buźki Czy sądzicie, że ten podkład na pewno nie zapycha porów ???
Chcę żeby na ten temat wypowiedziała się osoba z podobnym problemem.

Pozdrawiam
meliska69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 15:46   #1151
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Bourjois Healthy Mix - bezpieczny???

Cytat:
Napisane przez meliska69 Pokaż wiadomość
jestem posiadaczką cery mieszanej, lekko przetłuszczającej się. Leczę się na trądzik. Moja cera jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o dobór podkładu. Używam od 3 lat filtru mineralnego firmy SVR , ale z racji, że ma on zbyt różowy kolor chciałabym przerzucić się na jakiś dobry, lekki podkład, który nie spowoduje wysypu podskórnych grud na mojej twarzy.

Mam na oku Bourjois Healthy Mix. Nie zależy mi na matowieniu ani na zbyt długim utrzymywaniu się podkładu. Ma być lekki, przede wszystkim odpowiedni kolorystycznie ( nie wpadający w róż) i co najważniejsze BEZPIECZNY , czyli nie powodujący pogorszenia stanu mojej kapryśnej buźki Czy sądzicie, że ten podkład na pewno nie zapycha porów ???
Chcę żeby na ten temat wypowiedziała się osoba z podobnym problemem.

Pozdrawiam
To z pewnością nie jest tyowy lekki podkład...

Stary 2014-03-22, 16:28   #1152
meliska69
Przyczajenie

jejkuu. a byłam przekonana, że to najlepszy pod tym względem produkt. a może mógłby ktoś polecić mi lekki podkład ? może loreal true match ?
Stary 2014-03-22, 16:57   #1153
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez meliska69 Pokaż wiadomość
jejkuu. a byłam przekonana, że to najlepszy pod tym względem produkt. a może mógłby ktoś polecić mi lekki podkład ? może loreal true match ?
Podkkład który obiecuje 16 trwałości nie może być lekkim puszkiem.... Co do loreala myślę że może nie jest super lekki ale to jeden z faj iejszych podkładów z średniej półki jaki dostępny jest na rynku.

Stary 2014-03-22, 17:03   #1154
Lady in Blue
Zakorzenienie

Ja proponuję poczytać opinie na KWC. Może szukaj czegoś z podkładów mineralnych?
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 17:09   #1155
meliska69
Przyczajenie

brałam pod uwagę podkłady mineralne, ale jednak wolałabym jakiś płynny
Stary 2014-03-23, 09:39   #1156
Cos_
Zakorzenienie

Moim zdaniem Healthy Mix nie jest ciężki... w nowej wersji krycie jest znikome przynajmniej ja tak uważam,weź sobie jakiś mały pojemniczek idź do drogerii,poproś o dwie-trzy pompki podkładu i sobie wypróbuj.
Stary 2014-03-23, 11:45   #1157
hanayome
Raczkowanie

Hej Jestem na kupnie podkładu o mniejszym kryciu, takim bardziej na wiosnę. Nie mam (JUŻ, W KOŃCU, NARESZCIE <3) większych problemów z cerą i zastanawiam się nad healthy mix. Mam jednak problem z kolorem. Zawsze celowałam w light vanille 51, jako ten odcień "najjaśniejszy" jako że jestem potwornie blada (wymieszane w stosunku 1:1 rimmel stay matte 091 light ivory i 100 ivory jest dla mnie idealny, bo sam 091 jest minimalnie za jasny, a 100 jest już za ciemna, oprócz tego ma lekko beżowe tony, których brakuje mi w 091). Teraz jednak zdałam sobie sprawę, że istnieje też inny odcień, a mianowicie light beige. Zastanawiam się czy light beige będzie dobry dla takiej typowo bladej osoby, dla której 51 z testera był dość ok (minimalnie za ciemny, ale to standard i odrobinę za żółty). Czy 53 to zamiennik 51 tylko w bardziej beżowej tonacji? Na zdjęciu tutaj wygląda jaśniej niż ten light vanille, ale wiadomo jak to jest ze zdjęciami, poza tym wszędzie natrafiam na testy 51... To jak to z tym jest?
hanayome jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 10:43   #1158
Mrs_Hyde
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II- podkład naprawde matujący

Witam Wizażanki,
na wstępie zaznaczę, że wiem, że było juz sporo dyskusji na temat podkładów matujących, przeczytalam wszystko co się dało (KWC oczywiście w pierwszej kolejności) ale nadal nie znalazłam konkretnych dla mnie informacji...
Poszukuję podkładu, który na prawdę matuje i nie robi maski na twarzy. Raczej lekkiej konsystencji, bo te cięższe wzmagają moje przetłuszczanie skóry. Zależy mi też na umiarkowanie-średnim kryciu, naturalnym efekcie, jakoś nie lubię kompaktów, zwłaszcza z dziwnymi aplikatorami typu wałek... Mam cerę mieszaną, strefa T przetłuszcza mi się bardzo, już 2-3h po nałożeniu podkładu świecę się niemiłosiernie, mimo utrwalenia podkładu pudrem sypkim. Próbowałam juz: Maybelline Afinitone matujący, Maybelline SuperStay, Bourjois 123, L'Oreal TrueMatch i Infallible, Manhattan Powder Mat, Makeup Forever MatVelvet, Sehora podkład korygujący 10h i niestety żaden sobie nie poradził...
Myślę, że czas poszukac wśród podkładów z "wyższej półki", na razie z opisów rozważalam Ideal Matte Estee Lauder albo Stay Matte Oil-Free Makeup Clinique. Niestety panie konsultantki w sephorach i douglasach w mojej okolicy bardzo nie chcą podarowac mi próbek tych podkładów, a ja z kolei bardzo nie chcę wyrzucac kasy w błoto na kolejny nietrafiony kosmetyk... Może któraś z Was ma doświadczenia z tymi podkładami? Albo podobny problem i znalazła już coś godnego polecenia?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------
DO HANAYOME
Hej,
ja też mam jasną cerę, Healthy Mix najjaśniejszy jest prawie idealny, może poł tonu za jasny, ale się dopasował (używałam go awaryjnie od siostry przez kilka dni, bo zapomniałam swojego). Ale z tego co próbowałam i co podpowiedziała mi właśnie siostra lepiej się sprawdza podkład 123 też od Bourjois- jest trwalszy, ładniej ujednolica cerę bez robienia jakiejkolwiek maski czy sztuczności i przy wiosenno-letnich temperaturach nie warzy sie ani nie spływa jak healthy mix. Ogólnie ze wszystkich Bourjois o Healthy słyszałam najmniej pochlebne opinie, wiosenno-lekki nieźle wygląda tez 10hours sleep (używałam go zanim moja cera zaczęła się przetłuszczac)- naturalny, świeży, lekki.

Edytowane przez Mrs_Hyde
Czas edycji: 2014-03-24 o 10:44
Mrs_Hyde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:58   #1159
blackdaisy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Healthy Mix nie jest ciężki... w nowej wersji krycie jest znikome przynajmniej ja tak uważam,weź sobie jakiś mały pojemniczek idź do drogerii,poproś o dwie-trzy pompki podkładu i sobie wypróbuj.
Healthy Mix zdecydowanie jest lekki.

Wtapia sie w skore, nie tworzy maski.
I kolor 51 jest na prawde jasny.
blackdaisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 19:05   #1160
Cos_
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II- podkład naprawde matujący

Cytat:
Napisane przez Mrs_Hyde Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki,
na wstępie zaznaczę, że wiem, że było juz sporo dyskusji na temat podkładów matujących, przeczytalam wszystko co się dało (KWC oczywiście w pierwszej kolejności) ale nadal nie znalazłam konkretnych dla mnie informacji...
Poszukuję podkładu, który na prawdę matuje i nie robi maski na twarzy. Raczej lekkiej konsystencji, bo te cięższe wzmagają moje przetłuszczanie skóry. Zależy mi też na umiarkowanie-średnim kryciu, naturalnym efekcie, jakoś nie lubię kompaktów, zwłaszcza z dziwnymi aplikatorami typu wałek... Mam cerę mieszaną, strefa T przetłuszcza mi się bardzo, już 2-3h po nałożeniu podkładu świecę się niemiłosiernie, mimo utrwalenia podkładu pudrem sypkim. Próbowałam juz: Maybelline Afinitone matujący, Maybelline SuperStay, Bourjois 123, L'Oreal TrueMatch i Infallible, Manhattan Powder Mat, Makeup Forever MatVelvet, Sehora podkład korygujący 10h i niestety żaden sobie nie poradził...
Myślę, że czas poszukac wśród podkładów z "wyższej półki", na razie z opisów rozważalam Ideal Matte Estee Lauder albo Stay Matte Oil-Free Makeup Clinique. Niestety panie konsultantki w sephorach i douglasach w mojej okolicy bardzo nie chcą podarowac mi próbek tych podkładów, a ja z kolei bardzo nie chcę wyrzucac kasy w błoto na kolejny nietrafiony kosmetyk... Może któraś z Was ma doświadczenia z tymi podkładami? Albo podobny problem i znalazła już coś godnego polecenia?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------
DO HANAYOME
Hej,
ja też mam jasną cerę, Healthy Mix najjaśniejszy jest prawie idealny, może poł tonu za jasny, ale się dopasował (używałam go awaryjnie od siostry przez kilka dni, bo zapomniałam swojego). Ale z tego co próbowałam i co podpowiedziała mi właśnie siostra lepiej się sprawdza podkład 123 też od Bourjois- jest trwalszy, ładniej ujednolica cerę bez robienia jakiejkolwiek maski czy sztuczności i przy wiosenno-letnich temperaturach nie warzy sie ani nie spływa jak healthy mix. Ogólnie ze wszystkich Bourjois o Healthy słyszałam najmniej pochlebne opinie, wiosenno-lekki nieźle wygląda tez 10hours sleep (używałam go zanim moja cera zaczęła się przetłuszczac)- naturalny, świeży, lekki.

Flower perfection.? Catrice All Matt plus.? Chyba,że jakiś puder.? Bambusowy może.?
Stary 2014-03-24, 21:20   #1161
hanayome
Raczkowanie

Cytat:
DO HANAYOME
[/COLOR]Hej,
O 1,2,3 słyszałam opinię, że ma tendencję do ciemnienia na twarzy, co zresztą potwierdziłam muskając rękę testerem W moim wypadku jakiekolwiek ciemnienie nie wchodzi w grę, bo dla mnie nawet 51 jest minimalnie za ciemne
hanayome jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 07:57   #1162
Mrs_Hyde
Raczkowanie

Hanayome,
to chyba sie zmienia osobniczo- u nas nie bylo takiego problemu

Cos,
dzięki za sugestie Przyznam szczerze, że nie bardzo brałam pod uwagę firmy rzędu Catrice- nigdy nie używałam nic tej marki, u mnie jest dostępna tylko w jednym sklepie, w którym w dodatku nie bywam Ale przejdę się, a nuż bedzie świetny...
A puder bambusowy to biegusiem kupię zaraz! Czaiłam się ostatnio na czystą krzemionkę coby używac jako puder matujący albo zrobic z niej takowy puder, a polecony przez Ciebie puder w większości się z niej składa
A czy ktoś używał może Clinique matującego podkładu? jakoś z opisu mi się spodobał, chyba wymuszę na niechętnej ekspedientce próbkę w jakiejś Sephorze...
Stary 2014-03-26, 17:49   #1163
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Hanayome,
to chyba sie zmienia osobniczo- u nas nie bylo takiego problemu

Cos,
dzięki za sugestie Przyznam szczerze, że nie bardzo brałam pod uwagę firmy rzędu Catrice- nigdy nie używałam nic tej marki, u mnie jest dostępna tylko w jednym sklepie, w którym w dodatku nie bywam Ale przejdę się, a nuż bedzie świetny...
A puder bambusowy to biegusiem kupię zaraz! Czaiłam się ostatnio na czystą krzemionkę coby używac jako puder matujący albo zrobic z niej takowy puder, a polecony przez Ciebie puder w większości się z niej składa
A czy ktoś używał może Clinique matującego podkładu? jakoś z opisu mi się spodobał, chyba wymuszę na niechętnej ekspedientce próbkę w jakiejś Sephorze...
Ja też nie byłam przekonana,ale jestem zadowolona z niego i przypudrowywuję właśnie pudrem bambusowym i jest w porządku
Stary 2014-03-27, 19:06   #1164
koala996
Raczkowanie

Hej potrzebuję waszej pomocy.. jaki krem możecie polecić pod pokład dla cery suchej ? Wcześniej używałam z nivea, ale ostatnimi czasy zaczęły mi się pojawiać plamy i nie wiem co zrobić ..
koala996 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 07:29   #1165
Mrs_Hyde
Raczkowanie

Koala,
trochę zależy z jakiej "półki" cenowej... Rewelacyjny jest Clinique Moisture Surge- jest niesamowicie lekki, świetnie nawilża ale zupełnie nie natłuszcza, używam go co prawda co kilka dni i na noc (mam mieszana skore i bardzo mi się prztłuszcza strefa T, ale policzki mam suche) jak moja skóra woła pic. Dodatkowo ogólnie kosmetyki Cliniqe są bardzo hypoalergiczne i nie powodują podrażnień.
Jeśli szukasz czegoś tańszego to może zamiast podładu krem BB nawilżający? Fajny jest ponoc z Vichy (koleżanka z suchą cerą używa i bardzo sobie chwali). Sporo jest też BB marek popularnych w drogeriach typu Bourjois czy Maybelline, ale w tym temacie doświadczenia nie mam, więc może inne dziewczyny pomogą
Stary 2014-03-28, 14:33   #1166
koala996
Raczkowanie

Cytat:
Koala,
trochę zależy z jakiej "półki" cenowej... Rewelacyjny jest Clinique Moisture Surge- jest niesamowicie lekki, świetnie nawilża ale zupełnie nie natłuszcza, używam go co prawda co kilka dni i na noc (mam mieszana skore i bardzo mi się prztłuszcza strefa T, ale policzki mam suche) jak moja skóra woła pic. Dodatkowo ogólnie kosmetyki Cliniqe są bardzo hypoalergiczne i nie powodują podrażnień.
Jeśli szukasz czegoś tańszego to może zamiast podładu krem BB nawilżający? Fajny jest ponoc z Vichy (koleżanka z suchą cerą używa i bardzo sobie chwali). Sporo jest też BB marek popularnych w drogeriach typu Bourjois czy Maybelline, ale w tym temacie doświadczenia nie mam, więc może inne dziewczyny pomogą

Dzięki wielkie, napewno wypróbuje
koala996 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:58   #1167
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez koala996 Pokaż wiadomość
Hej potrzebuję waszej pomocy.. jaki krem możecie polecić pod pokład dla cery suchej ? Wcześniej używałam z nivea, ale ostatnimi czasy zaczęły mi się pojawiać plamy i nie wiem co zrobić ..
Od kiedy skóra zaczęła mi się przesuszać używam Physiogelu kremu do cery suchej. Nie kosztuje majątku a jest wyjątkowo dobry. W dodatku jest b.delikatny! Dobrze się wchlania nie ma zapachu polecam.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-03-28 o 14:59
Stary 2014-03-28, 20:25   #1168
CzasKomety
Czołganie

Szukam podkładu dla siebie. Cera wrażliwa (wiecznie zaczerwienienia), niby mieszana, ale wiecznie sucha, łuszczy mi się pomimo ciągłego nawilżania i używania peelingów (wybieram się z tym do dermatologa, bo wydaje mi się to już przesadą, że pomimo stosowania kosmetyków aptecznych , tak polecanych jak Nanobase, nadal się łuszczę). Dotychczas używałam Revlona Colorstay do cery mieszanej i tłustej, kolor 220 Natural Beige. Szukam czegoś nowego, krycie i kolor chyba jest ok, ale szukam czegoś, co będzie się lepiej nakładało (Revlon często zostawia smugi).

Pomożecie?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Od kiedy skóra zaczęła mi się przesuszać używam Physiogelu kremu do cery suchej. Nie kosztuje majątku a jest wyjątkowo dobry. W dodatku jest b.delikatny! Dobrze się wchlania nie ma zapachu polecam.
A używałaś żelu do mycia Physiogel? Bo ja mam i mnie podrażnia, nie chciałabym znów ryzykować podrażnieniem
Stary 2014-03-29, 05:04   #1169
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Szukam podkładu dla siebie. Cera wrażliwa (wiecznie zaczerwienienia), niby mieszana, ale wiecznie sucha, łuszczy mi się pomimo ciągłego nawilżania i używania peelingów (wybieram się z tym do dermatologa, bo wydaje mi się to już przesadą, że pomimo stosowania kosmetyków aptecznych , tak polecanych jak Nanobase, nadal się łuszczę). Dotychczas używałam Revlona Colorstay do cery mieszanej i tłustej, kolor 220 Natural Beige. Szukam czegoś nowego, krycie i kolor chyba jest ok, ale szukam czegoś, co będzie się lepiej nakładało (Revlon często zostawia smugi).

Pomożecie?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

A używałaś żelu do mycia Physiogel? Bo ja mam i mnie podrażnia, nie chciałabym znów ryzykować podrażnieniem
Używałam,nie u mnie nic się nie działo chociaż nie jest to mój ulubiony żel.
Jeżeli masz tak duży problem ze skórą to lepiej jednak odstawić Revlona... Z pewnością nie pomaga.
Nie wiem co mogę poradzić przy tak wrażliwej skórze żeby nie zrobić Ci niedźwiedziej przysługi.
Napiszę tylko że prawie wszystko nakłada się lepiej od revlona.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-03-29 o 05:06
Stary 2014-03-29, 10:08   #1170
CzasKomety
Czołganie

Cytat:
Używałam,nie u mnie nic się nie działo chociaż nie jest to mój ulubiony żel.
Jeżeli masz tak duży problem ze skórą to lepiej jednak odstawić Revlona... Z pewnością nie pomaga.
Nie wiem co mogę poradzić przy tak wrażliwej skórze żeby nie zrobić Ci niedźwiedziej przysługi.
Napiszę tylko że prawie wszystko nakłada się lepiej od revlona.
Czemu nie jest ulubiony? Co Ci nie pasowalo? Ja rzadko sie maluje, wiec nie lacze tego z podkladem, ale i tak chce kupic inny. Licze, ze ktos cos doradzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości