Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 44 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-11, 13:27   #1291
Sunday Rose
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość

A DW nadaje się do suchej skóry? Tak pytam na przyszlość
Oczywiście odpowiadałam Tobie, Friese pisała nad Tobą, stąd ta pomyłka
Stary 2014-04-11, 14:11   #1292
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: podkład niewchodzący w pory.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziewczyny jak nazywa się taki żółty proszek do fluidów, by zmienić odcień na bardziej żółty?

czytałam kiedyś u jakiejś blogerki, ale za nic nie jestem w stanie sobie przypomniec u której... a używam kurkumy, to wolę jednak coś bardziej typowo do ożółcenia fluidu dodać
może ktoś coś wie?
Stary 2014-04-11, 14:23   #1293
niegramatyczna
Raczkowanie

Cytat:
może ktoś coś wie?
Zakładam, że chodzi albo o żółcień żelazową - matowy pigment, albo o bazę kosmetyczną - color blend yellow.
niegramatyczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 15:25   #1294
nikisa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie.
Jesli używasz sporadycznie to ewentualnie ale to zupełnie nie jest podkład dla suchej skóry.

czyli na jesień / zime zostaje CS

nikisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 16:36   #1295
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
dziewczyny jak nazywa się taki żółty proszek do fluidów, by zmienić odcień na bardziej żółty?

czytałam kiedyś u jakiejś blogerki, ale za nic nie jestem w stanie sobie przypomniec u której... a używam kurkumy, to wolę jednak coś bardziej typowo do ożółcenia fluidu dodać
Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Zakładam, że chodzi albo o żółcień żelazową - matowy pigment, albo o bazę kosmetyczną - color blend yellow.
ooo ten sypki pigment tak jak tego szukać na allegro?
dziękuję!
Stary 2014-04-11, 17:42   #1296
Filozofka888
Zadomowienie

Ja teraz mam Max Factor facefinity i jak nie lubie podkładów to ten mi pasuje w ogóle go nie czuje na skórze, ale zależy czego kto oczekuje bo krycie ma dość lekkie do średniego, więc nie każdemu będzie pasował,

BLOG
Filozofka888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 18:37   #1297
niegramatyczna
Raczkowanie

Cytat:
ooo ten sypki pigment tak jak tego szukać na allegro?
dziękuję!
nie widziałam go na allegro, ale jest w sklepie internetowym Kolorówka.com
http://www.kolorowka.com/
Stary 2014-04-11, 19:23   #1298
comablack89
Raczkowanie

Dziewczyny kupując 123 z bourjois trzeba liczyć sie z tym, ze ten podklad lubi sie utlenić i kupić o ton jaśniejszy. Nie wiem jak z reszta podkładów tej marki bo tylko używałam ten i healthy mix, ktory zreszta tez oksydowal jak szalony i na dodatek krycie było mega słabe. Poza tym żaden podklad nie bedzie dobrze wyglądał na buzi jak temat pielęgnacji twarzy kuleje. Wiem to z własnego doświadczenia. Dobry krem nawilżający, szmatki muślinowe, odpowiedni, dokładny demakijaż i praktycznie każdy podklad bedzie wyglądał ok. 123 jest taki jakby suchawy z konstystencji ale troszkę wprawy i mozna go nałożyć z fajnym efektem. Polecam do niego raczej palce niż pedzle.

Natomiast nie mam dobrego zdania o ColorStay- dziewczyny z problemami skórnymi powinny sie go wystrzegać. Tradzik trzeba leczyć, a nie go zakrywać. Używając tego podkładu tylko pogorszymy stan skory. Ja naszczescie pozbyłam sie juz mega wysypu po nim ale dużym kosztem nerwów i pieniędzy. Pomogły tylko antybiotyki, cierpliwość i czas;/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

comablack89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:48   #1299
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupując 123 z bourjois trzeba liczyć sie z tym, ze ten podklad lubi sie utlenić i kupić o ton jaśniejszy. Nie wiem jak z reszta podkładów tej marki bo tylko używałam ten i healthy mix, ktory zreszta tez oksydowal jak szalony i na dodatek krycie było mega słabe. Poza tym żaden podklad nie bedzie dobrze wyglądał na buzi jak temat pielęgnacji twarzy kuleje. Wiem to z własnego doświadczenia. Dobry krem nawilżający, szmatki muślinowe, odpowiedni, dokładny demakijaż i praktycznie każdy podklad bedzie wyglądał ok. 123 jest taki jakby suchawy z konstystencji ale troszkę wprawy i mozna go nałożyć z fajnym efektem. Polecam do niego raczej palce niż pedzle.

Natomiast nie mam dobrego zdania o ColorStay- dziewczyny z problemami skórnymi powinny sie go wystrzegać. Tradzik trzeba leczyć, a nie go zakrywać. Używając tego podkładu tylko pogorszymy stan skory. Ja naszczescie pozbyłam sie juz mega wysypu po nim ale dużym kosztem nerwów i pieniędzy. Pomogły tylko antybiotyki, cierpliwość i czas;/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Właśnie u mnie palcami nie zdawał egzaminu za to pędzel rewelka. Akurat ten 123 najgorzej oksyduje ze wszystkich od Bourjois.
Stary 2014-04-11, 19:56   #1300
Ilike_it
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
dopiero teraz odkryłam ten wątek i bardzo liczę na Waszą pomoc
Potrzebuje jakiegoś podkładu, ale kryjącego mocno, Color Stay odcień 150 albo rimmel wake up 001 używam teraz, ale szukam czegoś lekkiego. O ile lekki kryjący w ogóle istnieje... Cera mieszana w kierunku suchej.
Całkiem dobrze kryje Rimmel Stay Matt, chociaż przy ciężkich problemach nie może obejść się bez korektora.

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka

blog
Ilike_it jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 21:59   #1301
wiolusia00
Zakorzenienie

A ja kupiłam Healthy Mix i jak się pomaluje to na buzi mam taka jakby suchą warstwe. A cere mam mieszaną, wiec nie wiem dlaczego ten podklad na buzi tak brzydko wyglada. Obojętnie czy nakładany gąbeczką czy pędzlem.
wiolusia00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 23:08   #1302
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam Healthy Mix i jak się pomaluje to na buzi mam taka jakby suchą warstwe. A cere mam mieszaną, wiec nie wiem dlaczego ten podklad na buzi tak brzydko wyglada. Obojętnie czy nakładany gąbeczką czy pędzlem.
U mnie też brzydko wyglądał

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 10:13   #1303
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
A u mnie właśnie miałam efekt mokrej buzi. Ale jest "niby" rozświetlający,ale dla mnie aż za bardzo.
Stary 2014-04-12, 10:23   #1304
wiolusia00
Zakorzenienie

Ehh to nie wiem. Kiedys lubiłam się z Healthy Mix a teraz bardzo zle wyglada. Bede musiala go jeszcze wyprobowac, moze moja cera sie ostatnio buntuje, nie wiem
Stary 2014-04-12, 10:43   #1305
Atenya
Czekoladoholiczka:D

Dziewczyny, u mnie jest to samo ostatnio z Healthy Mix, a jeszcze jakieś dwa tygodnie temu wyglądał bardzo dobrze nie wiem co się dzieje. Mam skórę suchą, ale do tej pory nie miałam z nim problemu. Wygląda bardzo tapeciarsko teraz
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:01   #1306
Inspire
Kuźnia inspiracji

Proszę o pomoc w doborze podkładu
problem jest tego typu, że głównie używam podkładu mineralnego, jednak ze względu na to, że nie mam teraz środków na zakup podkładu, chciałabym jakiś czas potrenować z podkładem drogeryjnym.
Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej z paroma czerwonymi miejscami, które chciałabym zneutralizować oraz z rzadka pojawiającymi się niespodziankami i rozszerzonymi porami.
Moja skóra posiada dość wyraźne żółte tony, więc nie chciałabym raczej niż różowawego ani świnkującego po jakimś czasie.
Krycie średnie, nie musi zakrywać kompletnie wszystkiego, ale chciałabym, żeby coś krył.
Jeżeli to pomoże, to rok temu używałam Revlona CS do tłustej 150, z minerałów Meow Manx 3, AM Golden Fairest/Fair, Pixie Tinkerbell 2 i Ayperi 1.
Warunkiem jest również przystępna cena (do 30zł max)
Z góry dziękuję za pomoc

Inspire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 12:01   #1307
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

A ja mam cerę bardzo tłustą ostatnio, mam dużo zaskórników. Regularnie się peelinguję, kremuję, zmywam makijaż, przemywam twarz tonikiem i zaskórniki jak były tak są. Używałam przez bardzo długi czas Pharmaceris, ten długotrwały i mocnpo kryjący, ale strasznie mi się waży na ryjku, a po 2 godzinach się świecę. oprócz tego jestem bardzo blada, co mi polecicie?
Stary 2014-04-12, 12:31   #1308
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A ja mam cerę bardzo tłustą ostatnio, mam dużo zaskórników. Regularnie się peelinguję, kremuję, zmywam makijaż, przemywam twarz tonikiem i zaskórniki jak były tak są. Używałam przez bardzo długi czas Pharmaceris, ten długotrwały i mocnpo kryjący, ale strasznie mi się waży na ryjku, a po 2 godzinach się świecę. oprócz tego jestem bardzo blada, co mi polecicie?
Clarins Everlasting jest dostępny w płynie i kompakcie.. Kompakt dla bardziej wymagających. Można używać jako puder matujący.
Ewentualnie jeśli letnią porą potrzebujesz mniejszego krycia ,polecam YSL teint Resist Long Wear.
Droższe ale bardzo dobre.
Ewentualnie może po prostu mineraly?

Stary 2014-04-12, 13:19   #1309
nursii
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
problem jest tego typu, że głównie używam podkładu mineralnego, jednak ze względu na to, że nie mam teraz środków na zakup podkładu, chciałabym jakiś czas potrenować z podkładem drogeryjnym.
Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej z paroma czerwonymi miejscami, które chciałabym zneutralizować oraz z rzadka pojawiającymi się niespodziankami i rozszerzonymi porami.
Moja skóra posiada dość wyraźne żółte tony, więc nie chciałabym raczej niż różowawego ani świnkującego po jakimś czasie.
Krycie średnie, nie musi zakrywać kompletnie wszystkiego, ale chciałabym, żeby coś krył.
Jeżeli to pomoże, to rok temu używałam Revlona CS do tłustej 150, z minerałów Meow Manx 3, AM Golden Fairest/Fair, Pixie Tinkerbell 2 i Ayperi 1.
Z góry dziękuję za pomoc
Ja( już po raz kolejny) polecam Rimmel Stay Matte w odcieniu Ivory- jest jasny, beżowy , nie różowy( ja mam też cerę jasną lekko żółtawą i dla mnie jest idealny, nie ciemnieje po czasie, nie zmienia koloru). Kryje bardzo dobrze i nie wygląda jak tapeta, ale nałożony pędzlem flat top, palcami wygląda średnio. Polecam
nursii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 14:32   #1310
wiolusia00
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Ja( już po raz kolejny) polecam Rimmel Stay Matte w odcieniu Ivory- jest jasny, beżowy , nie różowy( ja mam też cerę jasną lekko żółtawą i dla mnie jest idealny, nie ciemnieje po czasie, nie zmienia koloru). Kryje bardzo dobrze i nie wygląda jak tapeta, ale nałożony pędzlem flat top, palcami wygląda średnio. Polecam
A ja znowu widzę w tym Rimmel różowe tony-mówię o 2 pierwszych odcieniach.
Stary 2014-04-12, 14:36   #1311
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:

Miałam kiedyś chyba ta stara wersje i była koszmarna nic nie robiło.

Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 14:47   #1312
niegramatyczna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Z góry dziękuję za pomoc
Może Maybelline Affinitone? Krycie średnie, ale można budować, wykończenie pudrowe, lekka konsystencja. Odcień light sand beige ma żółte tony, co mnie średnio odpowiada, bo wolę te bardziej neutralne, ale żółtkom z pewnością będzie pasował. Cena to ok. 20-25zł (często w promocji, nawet za 15zł). Niestety, nie jest to podkład trwały, nie wytrzyma całego dnia na buzi.
Stary 2014-04-12, 16:53   #1313
nursii
Zadomowienie

Cytat:
A ja znowu widzę w tym Rimmel różowe tony-mówię o 2 pierwszych odcieniach.
Mam pierwsze dwa kolory, pierwszy- 091 light ivory jest różowiasty, ale 100 ivory nie jest.
Moim zdaniem nowa wersja Rimmel stay matte nie ma nic wspólnego z poprzednią starą, zupełnie nowy, 100 razy lepszy produkt
Stary 2014-04-12, 17:05   #1314
wiolusia00
Zakorzenienie

Cytat:
Mam pierwsze dwa kolory, pierwszy- 091 light ivory jest różowiasty, ale 100 ivory nie jest.
Moim zdaniem nowa wersja Rimmel stay matte nie ma nic wspólnego z poprzednią starą, zupełnie nowy, 100 razy lepszy produkt
Ja mowie wlasnie o tej nowej wersji. Ja widzę w niej bardzo konkretnie rozowe tony. Ale to moze cos ze mna nie tak
Stary 2014-04-12, 17:17   #1315
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Ehh to nie wiem. Kiedys lubiłam się z Healthy Mix a teraz bardzo zle wyglada. Bede musiala go jeszcze wyprobowac, moze moja cera sie ostatnio buntuje, nie wiem
Stara wersja jest o wiele,wiele lepsza
Stary 2014-04-12, 17:37   #1316
nursii
Zadomowienie

Cytat:
Ja mowie wlasnie o tej nowej wersji. Ja widzę w niej bardzo konkretnie rozowe tony. Ale to moze cos ze mna nie tak
Dla mnie 100 Ivory zdecydowanie nie jest różowy, jest takim neutralnym beżem, ani nie zbyt pomarańczowiastym, ani zbyt żółtym, takim w sam raz.
Ale w sklepie sprawdzałaś te kolory? Ja najpierw kupiłam 091 light Ivory, bo w drogeryjnym świetle wydawał mi się ok, po przyjściu do domu i nałożeniu okazał się mega jasny, no i właśnie różowy, więc poszłam z takim małym pojemniczkiem do drogerii, poprosiłam o odlewkę 100 Ivory i przetestowałam najpierw w domu, żeby znowu się nie naciąć. Jest idealny, żadnego różu, super do mojej jasnej( ale nie trupio bladej;p), żółtawej cery No i przy tym super krycie, a ja mam naprawdę spore wymagania w tej kwestii, bo ma sporo niedoskonałości i blizn.
Stary 2014-04-12, 17:42   #1317
wiolusia00
Zakorzenienie

Cytat:
Dla mnie 100 Ivory zdecydowanie nie jest różowy, jest takim neutralnym beżem, ani nie zbyt pomarańczowiastym, ani zbyt żółtym, takim w sam raz.
Ale w sklepie sprawdzałaś te kolory? Ja najpierw kupiłam 091 light Ivory, bo w drogeryjnym świetle wydawał mi się ok, po przyjściu do domu i nałożeniu okazał się mega jasny, no i właśnie różowy, więc poszłam z takim małym pojemniczkiem do drogerii, poprosiłam o odlewkę 100 Ivory i przetestowałam najpierw w domu, żeby znowu się nie naciąć. Jest idealny, żadnego różu, super do mojej jasnej( ale nie trupio bladej;p), żółtawej cery No i przy tym super krycie, a ja mam naprawdę spore wymagania w tej kwestii, bo ma sporo niedoskonałości i blizn.
Miałam jeden i drugi kolor kupiony
Stary 2014-04-12, 18:08   #1318
Pani Barokowa
Rozeznanie

Dziewczyny szukam podkładu do cery suchej, lekkie-średnie krycie, ważne żeby dawał taki miękki, świetlisty efekt, absolutnie nie matowy, pudrowy, żeby nie podkreślić suchych skórek i meszku na twarzy. Taki lekki glow Cena bez znaczenia, tylko żeby był łatwo dostępny (Sephora, Douglas, Rossmann)
Pani Barokowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 23:36   #1319
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam podkładu do cery suchej, lekkie-średnie krycie, ważne żeby dawał taki miękki, świetlisty efekt, absolutnie nie matowy, pudrowy, żeby nie podkreślić suchych skórek i meszku na twarzy. Taki lekki glow Cena bez znaczenia, tylko żeby był łatwo dostępny (Sephora, Douglas, Rossmann)
Guerlain Lumiere straciłam głowę. Mam kilka podkładów ten jest moim ukochanym. Poza fantastycznym efektem ma też wysoki filtr spf 25 pa +++ także to tez na plus.

Stary 2014-04-12, 23:53   #1320
niegramatyczna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Z drogeryjnych - Rimmel Wake me up, Bourjois Healthy mix, Astor Lift me up?
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości