Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 45 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-13, 09:31   #1321
Pani Barokowa
Rozeznanie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Guerlain Lumiere straciłam głowę. Mam kilka podkładów ten jest moim ukochanym. Poza fantastycznym efektem ma też wysoki filtr spf 25 pa +++ także to tez na plus.
Ten kremowy w słoiczku, czy w butelce?

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Z drogeryjnych - Rimmel Wake me up, Bourjois Healthy mix, Astor Lift me up?
Mam Healthy mix ale starą wersję, i jest całkiem okej, tylko jednak za mało rozświetla Masz może porównanie do Rimmel Wake me up?
Pani Barokowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 09:56   #1322
Loyd
Zakorzenienie

[QUOTE=Pani Barokowa;46009995]Ten kremowy w słoiczku, czy w butelce?

Ten w butelce z dozownikiem. Mam jego recenzję na KWC. Jest tez dodany do moich ulubionych. On daje dewy efekt ale na lekkim kremie nie zmienia właściwości w ciągu dnia.

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 11:33   #1323
niegramatyczna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Masz może porównanie do Rimmel Wake me up?
Healthy mix miałam tylko starą wersję, ale najwyraźniej w tej nowej producenci coś za bardzo pokombinowali. Ja z reguły nie używam podkładów rozświetlających, jakoś nie umiem się do nich przekonać Miałam próbkę Wake me up i było całkiem przyjemnie, ale dziewczyny go bardzo często polecają, więc coś musi w nim być Ogólnie sama powoli zbieram się, aby go kupić i wypróbować coś lżejszego i nawilżającego, bo od kilku miesięcy walczę z odwodnioną skórą..
niegramatyczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 21:00   #1324
sylwia1599
Przyczajenie

Jak dobrac fluid?

Hej dziewczyny! zwracam sie do was o pomoc, ponieważ mam okropny problem z doborem dobrego podkładu. Otóż mam cienie pod oczami, piegi oraz gdy się zdenerwuję pojawiają mi się ogromne rumieńce a skóra normalna, czasem się błyszczy. testowałam mnóstwo podkładów. paese kryjący najjaśniejszy był za ciemny i robił mi okropne zmarszczki.pharmaceris 1 kryjący za jasny a i cena nie za przystępna, 2 nie kupowałam bo słyszałam że bardzo pomarańczowa, lirene city mat jasny 203 nie krył za dobrze, eveline 3 w 1 jasny beż robił mi zmarszczki pod oczami i obok ust, maybelline affinitone 14 creamy beige robił się pomarańczowy na twarzy, rimmel lasting finish 201 classic beige bardzo pomarańczowy, teraz ratuję się perfecta kryjący z formułą matującą naturalny ale on trochę pomarańczowy a i marszczy. chciałabym podkład który długo się utrzymyje, dobrze kryjący , w miarę nie brudzący ubran
(z tym jest koszmar!) no i utrzymywujący się min.8 godzin na twarzy który wy TESTOWAŁYŚCIE! dziękuję z góry za pomoc
sylwia1599 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 01:52   #1325
milk_choocoolate
Rozeznanie

Dot.: Jak dobrac fluid?

Cytat:
Napisane przez sylwia1599 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! zwracam sie do was o pomoc, ponieważ mam okropny problem z doborem dobrego podkładu. Otóż mam cienie pod oczami, piegi oraz gdy się zdenerwuję pojawiają mi się ogromne rumieńce a skóra normalna, czasem się błyszczy. testowałam mnóstwo podkładów. paese kryjący najjaśniejszy był za ciemny i robił mi okropne zmarszczki.pharmaceris 1 kryjący za jasny a i cena nie za przystępna, 2 nie kupowałam bo słyszałam że bardzo pomarańczowa, lirene city mat jasny 203 nie krył za dobrze, eveline 3 w 1 jasny beż robił mi zmarszczki pod oczami i obok ust, maybelline affinitone 14 creamy beige robił się pomarańczowy na twarzy, rimmel lasting finish 201 classic beige bardzo pomarańczowy, teraz ratuję się perfecta kryjący z formułą matującą naturalny ale on trochę pomarańczowy a i marszczy. chciałabym podkład który długo się utrzymyje, dobrze kryjący , w miarę nie brudzący ubran
(z tym jest koszmar!) no i utrzymywujący się min.8 godzin na twarzy który wy TESTOWAŁYŚCIE! dziękuję z góry za pomoc
no to witaj w klubie tyle, e ja mam cerę mieszaną przejrzyj KWC, coś tam znajdziesz. Ja polecę legendę Revlon ColorStay, w Douglasie 70zł, w internecie połowę tańszy. Jest o nim osobny wątek, albo poczytaj recenzje. Ja na swoje piegi używam Dermacolu, z tym że to ciężki podkład, krycie super, trwałość też powala, ale zapycha, więc nie nadaje się na całą twarz. I nie nadaje się absolutnie pod oczy Możesz zerknąć na Estee Lauder, Double Wear Light, tylko, że kosztuje sporo.
Albo raczej o Tobie we mnie ... '

zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 11:33   #1326
Rosiczka76
Przyczajenie

Szukam dobrego fluidu

Witam. Szukam fluidu w rozsądnych pieniądzach. Poradźcie coś dziewczyny.
Rosiczka76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 13:50   #1327
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Dot.: Szukam dobrego fluidu

KWC na wizażu. Poza tym co rozumiesz przez "w rozsądnych pieniądzach", bo dla mnie to 20-25zł, ale dla niektórych podkład w rozsądnej cenie to 40-60zł. Poza tym jaki typ skóry ect. Za mało szczegółów by cokolwiek pomóc
Kori_Yoitama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 13:58   #1328
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Dot.: nie wiem, który podkład byłby najlepszy..

Też mam cerę jasną, tłustą i z trądzikiem. Do tego mam rozszerzone pory. Ja używałam kilku różnych podkładów i zazwyczaj mnie one zapychały i mogę ich używać rzadko.

A Revlon Color Stay ma strasznie mocne krycie. Ja wolę lekkie krycie i co widać jeszcze zakryć korektorem. Dlatego używam:
-Bell Perfect Skin
-Rimmel Stay Matte
-Rimmel Wake Me Up

Choć ja poznałam się z kremami BB, a konkretnie Bielenda Ogórek-Limonka. Zaczerwienienia zakrywam korektorem. Ten mnie nie zapycha i nie pogarsza stanu skóry i mogę go spokojnie używać codziennie rano przez 10 dni, a po fluidach często po 1-3 dniach mnie zapycha i leczę skórę przez kolejne 3 dni.
Kori_Yoitama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:01   #1329
Misseczka
Zadomowienie

Dziewczyny, chcę na okres wiosenny zakupic w zamian za Revlon 150 S/N Burżujka Healthy Mix. Nie mam możliwości sprawdzic testera
Który wypadnie bardziej w odcień 150 do skóry suchej i mieszanej, 51 czy 52? Tez Buff do suchej jest niby ciemniejszy niż odpowiednik.
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:29   #1330
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Ten kremowy w słoiczku, czy w butelce?

Mam Healthy mix ale starą wersję, i jest całkiem okej, tylko jednak za mało rozświetla Masz może porównanie do Rimmel Wake me up?
Ja mam porównanie. Wake me - up jest bardziej rozświetlający.

Stary 2014-04-15, 17:31   #1331
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę na okres wiosenny zakupic w zamian za Revlon 150 S/N Burżujka Healthy Mix. Nie mam możliwości sprawdzic testera
Który wypadnie bardziej w odcień 150 do skóry suchej i mieszanej, 51 czy 52? Tez Buff do suchej jest niby ciemniejszy niż odpowiednik.

Mnie się wydaje,że 51
Stary 2014-04-16, 10:25   #1332
kmjk
Raczkowanie

Kochane Wizażanki, może któraś z Was miała podobny problem...
Na koniec grudnia kupiłam sobie podkład Rimmel Match Perfection w odcieniu 300 sand i skakałam do góry jak ten emotikon że podkład mnie nie zapycha i świetnie wygląda. Trzy miesiące nie było żadnego problemu, ale kilka dni temu zauważyłam że coś jest nie tak. Np. w poniedziałek podkład idealnie zlał się z buzią i szyją, wszystko wyglądało pięknie. Jednak wczoraj odcień buzi był ciemniejszy niż szyja. Na szybko ratowałam się plątaniem chustki żeby zakryć jaśniejszą szyję. Nie jest to tak wyraźna różnica powodująca wytykanie mnie palcami, ale dla mnie jednak niekoniecznie komfortowa Jednego dnia podkład wspaniale współpracuje, innego kompletnie się buntuje. Czy może któraś z Was miała takie przygody? Co może być przyczyną? Pielęgnację mam ciągle tę samą, podkład nakładam zawsze pędzlem, nie wprowadziłam ostatnio żadnych zmian.
Myślę już o dokupieniu jaśniejszego podkładu żeby mieszać z tym który już mam. I w związku z tym mam pytanie, czy to się u Was sprawdza? Czy powinnam kupić podkład o 1 ton czy lepszy byłby 2 tony jaśniejszy?
Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi
Stary 2014-04-16, 10:52   #1333
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki, może któraś z Was miała podobny problem...
Na koniec grudnia kupiłam sobie podkład Rimmel Match Perfection w odcieniu 300 sand i skakałam do góry jak ten emotikon że podkład mnie nie zapycha i świetnie wygląda. Trzy miesiące nie było żadnego problemu, ale kilka dni temu zauważyłam że coś jest nie tak. Np. w poniedziałek podkład idealnie zlał się z buzią i szyją, wszystko wyglądało pięknie. Jednak wczoraj odcień buzi był ciemniejszy niż szyja. Na szybko ratowałam się plątaniem chustki żeby zakryć jaśniejszą szyję. Nie jest to tak wyraźna różnica powodująca wytykanie mnie palcami, ale dla mnie jednak niekoniecznie komfortowa Jednego dnia podkład wspaniale współpracuje, innego kompletnie się buntuje. Czy może któraś z Was miała takie przygody? Co może być przyczyną? Pielęgnację mam ciągle tę samą, podkład nakładam zawsze pędzlem, nie wprowadziłam ostatnio żadnych zmian.
Myślę już o dokupieniu jaśniejszego podkładu żeby mieszać z tym który już mam. I w związku z tym mam pytanie, czy to się u Was sprawdza? Czy powinnam kupić podkład o 1 ton czy lepszy byłby 2 tony jaśniejszy?
Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi
Moja skóra też ma kaprysy. Każdego dnia robimy co innego i wystawiany ją na różne czynniki. Także podkład nie zawsze wygląda na niej tak samo. Ja często mieszam podklady i w sumie nigdy nie miałam z tym problemu a już na 100% go nie będzie gdy używasz tego samego podkładu tylko w 2 różnych kolorach.

Stary 2014-04-16, 11:09   #1334
kmjk
Raczkowanie

Loyd, właśnie dlatego nie chcę eksperymentować z inną firmą Match Perfection sprawdziłam, odpowiada mi i chcę przy nim zostać. Tylko nie wiem jak bardzo jaśniejszy podkład powinnam dokupić. Czy wystarczy 1 ton czy od razu 2 tony różnicy. Tak na logikę skłaniam się do tego jaśniejszego obawiam się że jeśli wymieszam mój sand z soft beige to osiągnę niewielkie rozjaśnienie. A jeśli wymieszam mój sand z classic ivory to nawet jeśli wyjdzie za jasny, to w każdej chwili będę mogła go przyciemnić. Ale jestem świeża w tym temacie i nie jestem pewna czy dobrze kombinuję
Stary 2014-04-16, 11:36   #1335
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Loyd, właśnie dlatego nie chcę eksperymentować z inną firmą Match Perfection sprawdziłam, odpowiada mi i chcę przy nim zostać. Tylko nie wiem jak bardzo jaśniejszy podkład powinnam dokupić. Czy wystarczy 1 ton czy od razu 2 tony różnicy. Tak na logikę skłaniam się do tego jaśniejszego obawiam się że jeśli wymieszam mój sand z soft beige to osiągnę niewielkie rozjaśnienie. A jeśli wymieszam mój sand z classic ivory to nawet jeśli wyjdzie za jasny, to w każdej chwili będę mogła go przyciemnić. Ale jestem świeża w tym temacie i nie jestem pewna czy dobrze kombinuję
Masz rację. Kup ten o dwa tony jeśniejszy. Zawsze w razie czego dodać więcej ciemnego.

Stary 2014-04-16, 14:09   #1336
VeraWang
Raczkowanie

Dot.: nie wiem, który podkład byłby najlepszy..

Ja używam catrice musu. Lekki, wydajny, i matowa twarz po nim jest.
VeraWang jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 16:10   #1337
OlaM
Moderator

Dot.: Szukam dobrego fluidu

Cytat:
Napisane przez Rosiczka76 Pokaż wiadomość
Witam. Szukam fluidu w rozsądnych pieniądzach. Poradźcie coś dziewczyny.
Za mało informacji, żeby ktoś mógł Ci sensownie coś doradzić. Musisz sprecyzować, jaką kwotę chcesz na fluid przeznaczyć, jaką masz cerę, a przede wszystkim czego od podkładu oczekujesz - ma być lekki, kryjący itp. itd.
Twój wątek przesuwam do wątku zbiorczego o fluidach.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Ciebie również zapraszam do lektury tego wątku zbiorczego.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez paradicsom Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim .
Poszukuję jakiegoś fajnego podkładu/fluidu. Mam cerę tłustą, jasną, a na dodatek z trądzikiem. Nie wiem który byłby dobry, jednocześnie który nie kosztowałby za wiele.
Chciałabym by mi się nie świeciła mega twarz, by nie był za ciężki, jednocześnie by w miarę dobrze krył.
Oglądam opinie o różnych podkładach i nawet dobrą opinię mają:
GOSH podkład kryjący,
Iwostin, Correctin Sensitia
Pharmaceris F fluid matujący
Revlon Color Stay

Jesteście w stanie coś poradzić? ; ).
Także i Twój wątek przesuwam do wątku zbiorczego.
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 16:41   #1338
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Jak dobrac fluid?

Cytat:

Znam kilka.
Bobbi Brown Long Wear
EL DW i DW light
Shiseido Sp
Clarins Everlasting w płynie i mineralny w kompakcie.
Diorskin Forever

Wszystkie poza pierwszym dobrze kryjące i wszystkie trzymają sie u mnie od 10 do 12 h.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-04-16 o 16:44
Stary 2014-04-16, 23:15   #1339
stokrotka1223
Przyczajenie

Poleci mi ktoś podkład tak do 60 zł ? Niedługo ma być promocja w rossmanie, więc może coś z tej drogerii.
Akurat teraz używam Vichy Dermablend ale jest na wyczerpaniu i chciałabym wypróbować coś nowego.
Mam przebarwienia, rozszerzone pory i blizny po trądziku, jak nałożę jakiś krem to świecę się (może od razu ktoś poleci dobry krem ;d ). Jestem raczej blada, ale nie jakoś bardzo (jestem po zabiegach laserem i nie mogę się opalać). Chciałabym coś bardzo kryjącego ale tak żeby podkład nie tworzył maski. Puder by się też przydał
dzięki!

Edytowane przez stokrotka1223
Czas edycji: 2014-04-16 o 23:24
stokrotka1223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 09:44   #1340
Loyd
Zakorzenienie

Łaski. Czy częsta zmiana podkładów i kosmetyków do makijażu ( baz i korektorów) może szkodzić cerze? Taką teorię wysnuła Pani doktor u której usówam blizna. Stwierdziła że to szkodzi. Zauwzyłyscie to w praktyce?

Stary 2014-04-17, 10:37   #1341
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Łaski. Czy częsta zmiana podkładów i kosmetyków do makijażu ( baz i korektorów) może szkodzić cerze? Taką teorię wysnuła Pani doktor u której usówam blizna. Stwierdziła że to szkodzi. Zauwzyłyscie to w praktyce?
Też słyszałam o tej teorii, ale nie wiem czy to prawda.
Stary 2014-04-17, 16:02   #1342
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: podkład niewchodzący w pory.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziewczyny jak nazywa się taki żółty proszek do fluidów, by zmienić odcień na bardziej żółty?

czytałam kiedyś u jakiejś blogerki, ale za nic nie jestem w stanie sobie przypomniec u której... a używam kurkumy, to wolę jednak coś bardziej typowo do ożółcenia fluidu dodać
Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Zakładam, że chodzi albo o żółcień żelazową - matowy pigment, albo o bazę kosmetyczną - color blend yellow.
udało mi się znaleźć ten blog! Jak zażółcić, ocieplić podkład?

dziękuję Ci za te podukty, kojarzysz może który jest lepszy?
żółcień żelazowa: http://www.kolorowka.com/pl/p/Zolcien-zelazowa/102
color blend Yellow: http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Yellow/455

nie znam się
Stary 2014-04-17, 17:34   #1343
Coralberry
Przyczajenie

Question Jaki podkład? Pomóżcie!

Własnie kończy mi się podkład. Polecicie jakiś twały, kryjący, który ma jasne odcienie?

Od dawna używam lekkiego affinimat maybelline, light sand beige(http://images51.fotosik.pl/116/0bcd82e60464ef01.jpg), ale coraz bardziej mnie wkurza:/ Jedyne co robi to faktycznie trochę matuje. Jest średnio kryjący i bardzo szybko schodzi- to najgorszy problem.

Affinimat jest bardzo rzadki, mam też podkład "wyjściowy" gęsty i dobrze kryjący, ale nadaje się tylko na wieczór bo nie ma odpowiednio jasnych kolorów tej firmy (Igrid - mój porcelanowy: http://provitalsklep.pl/environment/...b35a41f147.jpg).

Jest jakiś dobrze kryjący niedoskonałości i zaczerwienienia, trwały podkład który mi nie zrobi krzywdy (mam tłustą cerę)? Nie musi być matujący. Może być z tych droższych, o ile jest dostępny taniej na allegro.

Już sie przejechałam na eksperymentach więc stwierdziłam że lepiej zapytać niż wyrzucać kase w błoto.
Coralberry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:31   #1344
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Coralberry Pokaż wiadomość
Własnie kończy mi się podkład. Polecicie jakiś twały, kryjący, który ma jasne odcienie?

Od dawna używam lekkiego affinimat maybelline, light sand beige(http://images51.fotosik.pl/116/0bcd82e60464ef01.jpg), ale coraz bardziej mnie wkurza:/ Jedyne co robi to faktycznie trochę matuje. Jest średnio kryjący i bardzo szybko schodzi- to najgorszy problem.

Affinimat jest bardzo rzadki, mam też podkład "wyjściowy" gęsty i dobrze kryjący, ale nadaje się tylko na wieczór bo nie ma odpowiednio jasnych kolorów tej firmy (Igrid - mój porcelanowy: http://provitalsklep.pl/environment/...b35a41f147.jpg).

Jest jakiś dobrze kryjący niedoskonałości i zaczerwienienia, trwały podkład który mi nie zrobi krzywdy (mam tłustą cerę)? Nie musi być matujący. Może być z tych droższych, o ile jest dostępny taniej na allegro.

Już sie przejechałam na eksperymentach więc stwierdziłam że lepiej zapytać niż wyrzucać kase w błoto.
Estee Lauder Double Wear...? Można kupić taniej w internecie. Matuje . Trzyma się baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrze. Clarins Everlasting ... Wiem że moja koleżanka kupuje go nawet o 40 zł taniej niż kosztuje normalnie. Podkład nie do zdarcia( i jeden i drugi). Clarins jest mniej agresywny.

Stary 2014-04-17, 19:01   #1345
Coralberry
Przyczajenie

Wiesz co, oba kosztują ponad stówke nawet na allegro.. (30ml bo mniejsze bez sensu kupować). Miałam na myśli takie kosztujące do 40zł po obniżce żeby były względnie trwałe ale nie aż takie ekskluzywne. Affinimat schodzi i roluje się praktycznie po 2 godzinach, chciałabym taki który da radę conajmniej 6, oczywiście z poprawkami pudru.
Coralberry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 19:09   #1346
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co, oba kosztują ponad stówke nawet na allegro.. (30ml bo mniejsze bez sensu kupować). Miałam na myśli takie kosztujące do 40zł po obniżce żeby były względnie trwałe ale nie aż takie ekskluzywne. Affinimat schodzi i roluje się praktycznie po 2 godzinach, chciałabym taki który da radę conajmniej 6, oczywiście z poprawkami pudru.
Revlon? Trzyma się cały dzień. Można go kupić za ok 40 zł. W drogerii jest droższy ale na Allegro ceny są znacznie niższe.

Stary 2014-04-17, 19:14   #1347
ulinkaaa
Zakorzenienie

Polecam bourjois healthy mix, pięknie nawilża i rozświetla, trzyma się cały dzień i ma ładne, naturalne krycie. W Rossmanie za ok. 50zł, na allegro koło 30.
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2014-04-17 o 19:15
ulinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 20:31   #1348
Friese
Zakorzenienie

Cytat:

to też jest bardzo fajne kryjące:
Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

To mniej, zależy dla kogo, ale wiele osób go sobie chwali które mają do ukrycia czerwoną skórę / trądzikową: Dax Cosmetics, Perfecta, Mat Make - Up (Kremowy fluid matująco - kryjący)

Stary 2014-04-18, 07:36   #1349
axn22
Zadomowienie

Hej! Planuję zakup podkładu, prawdopodobnie Revlon lub Bourjois. Nie mam jednak kompletnie okazji do sprawdzenia kolorów.

Mam jasną skórę z przebarwieniami. Aktualnie mam Rimmel Stay Matte odcień 103 True Ivory (czyli drugi z jasnych). Ma on jednak wg mnie za słabe krycie, konsystencja jednak mi odpowiada. W Maybelline Affinitone 24H pasuje mi kolor 21 Nude. Moja skóra nie lubi podkładów ani o mocno żółtym odcieniu, ani mocno różowym, raczej coś po środku. Jaki zamiennik polecałybyście?

Zastanawiam się nad Bourjois 123 kolor 52 VANILLA i Revlonem CS kolor Buff 150 . Ani jednego nie mogę sprawdzić, nie wiem który kolor będzie najbardziej zbliżony. Nie chce BARDZO ciężkiego podkładu tylko na wyjścia. Do 40zł.

Co byście mi doradziły?

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2014-04-18 o 07:41
axn22 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 08:16   #1350
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Hej! Planuję zakup podkładu, prawdopodobnie Revlon lub Bourjois. Nie mam jednak kompletnie okazji do sprawdzenia kolorów.

Mam jasną skórę z przebarwieniami. Aktualnie mam Rimmel Stay Matte odcień 103 True Ivory (czyli drugi z jasnych). Ma on jednak wg mnie za słabe krycie, konsystencja jednak mi odpowiada. W Maybelline Affinitone 24H pasuje mi kolor 21 Nude. Moja skóra nie lubi podkładów ani o mocno żółtym odcieniu, ani mocno różowym, raczej coś po środku. Jaki zamiennik polecałybyście?

Zastanawiam się nad Bourjois 123 kolor 52 VANILLA i Revlonem CS kolor Buff 150 . Ani jednego nie mogę sprawdzić, nie wiem który kolor będzie najbardziej zbliżony. Nie chce BARDZO ciężkiego podkładu tylko na wyjścia. Do 40zł.

Co byście mi doradziły?
Revlon nie ma zoltych odcieni, 150 jest najbardziej mozliwie zoltym.
jesli lubisz takie beze, ziemiste kolory to revlon 180 bedzie dobry.

tutaj link jak wygladaja odcienie:
1revl.jpg

i tu:
2revl.jpg

Ja uzywam od 5 lat revlona i jesli nie wymieszam go z Dermacolem ktory jest bardzo gesty i kryjacy - to uwazam ze revlon jest do kosza bo nie kryje.

Same, bez mieszania, bardziej od revlona sa kryjace to podklady:
Manhattan, Powder Mat Make Up - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17158
Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2014-04-18 o 08:21
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości