Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 46 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-18, 20:30   #1351
Cos_
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Estee Lauder Double Wear...? Można kupić taniej w internecie. Matuje . Trzyma się baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrze. Clarins Everlasting ... Wiem że moja koleżanka kupuje go nawet o 40 zł taniej niż kosztuje normalnie. Podkład nie do zdarcia( i jeden i drugi). Clarins jest mniej agresywny.
Miałam dość dużą próbkę Este Lauder i moim zdaniem jest do bani... kryje rewelacyjnie,ale u mnie wchodził we wszystkie pory i niedoskonałości.
Stary 2014-04-18, 23:15   #1352
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Miałam dość dużą próbkę Este Lauder i moim zdaniem jest do bani... kryje rewelacyjnie,ale u mnie wchodził we wszystkie pory i niedoskonałości.
U mnie nie... Chociaż bywają dni że mam prEsuszoną cerę i intensywnie pracuje wtedy wlazi..tyle że wtedy każdy Long Lasting mi wlazi . Normalnie w zasadzie mam wrażenie że mi te pory maskuje. Co buzia to potrzeba. No i nie używam tego podkładu na codzien .

Blog poświęcony wyłącznie podkładom

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-04-18 o 23:19
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 10:00   #1353
goldika
Zakorzenienie

prosiłabym o poradę

czy jako posiadaczka mieszanej cery, z nierównościami i przebarwieniami sprawdzi się podkład Bourjois Healthy Mix?

bo szukam czegoś lżejszego niż Revlon CS czy Bourjois 1 2 3 perfect na wiosnę.

Panna Młoda'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:34   #1354
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
prosiłabym o poradę

czy jako posiadaczka mieszanej cery, z nierównościami i przebarwieniami sprawdzi się podkład Bourjois Healthy Mix?

W nowej wersji w moim przypadku nie zdaje egzaminu,ale w starej owszem
Stary 2014-04-19, 20:15   #1355
macka
Zadomowienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Hej! Planuję zakup podkładu, prawdopodobnie Revlon lub Bourjois. Nie mam jednak kompletnie okazji do sprawdzenia kolorów.

Mam jasną skórę z przebarwieniami. Aktualnie mam Rimmel Stay Matte odcień 103 True Ivory (czyli drugi z jasnych). Ma on jednak wg mnie za słabe krycie, konsystencja jednak mi odpowiada. W Maybelline Affinitone 24H pasuje mi kolor 21 Nude. Moja skóra nie lubi podkładów ani o mocno żółtym odcieniu, ani mocno różowym, raczej coś po środku. Jaki zamiennik polecałybyście?

Zastanawiam się nad Bourjois 123 kolor 52 VANILLA i Revlonem CS kolor Buff 150 . Ani jednego nie mogę sprawdzić, nie wiem który kolor będzie najbardziej zbliżony. Nie chce BARDZO ciężkiego podkładu tylko na wyjścia. Do 40zł.

Co byście mi doradziły?
Nie wiem jak te kolory których używasz wyglądają, mogę Ci tylko podpowiedzieć o B 123 i Revlonie.
Kolor B 123 52 jest dość ciemny, bardzo ciemnieje po nałożeniu. Jest chyba nawet ciemniejszy niż Revlon CS 180. Natomiast Revlon CS 150 jest jasny, z B 123 prędzej kolor 51 będzie mu odpowiadał.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 20:18   #1356
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak te kolory których używasz wyglądają, mogę Ci tylko podpowiedzieć o B 123 i Revlonie.
Kolor B 123 52 jest dość ciemny, bardzo ciemnieje po nałożeniu. Jest chyba nawet ciemniejszy niż Revlon CS 180. Natomiast Revlon CS 150 jest jasny, z B 123 prędzej kolor 51 będzie mu odpowiadał.

To fakt b 123 strasznie ciemnieje dobrze ze nie skusilam sie na 53. Ale zamierzam kupic folwer. Obecnie mieszam B 123 z DW light.

Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 21:27   #1357
JOANNA16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
prosiłabym o poradę

próbowałas kiedys pharmaceris delikatny fluid intensywnie kryjący?

jest lekki ale super kryje ja zastąpiłam nim revlon'a i jest lepszy
Stary 2014-04-23, 13:42   #1358
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Dziewczyny co powiecie o podkladach bonjours?
jest to promocja w rosmanie, myslalam zeby kupic ale zastanawiam sie - uzywala ktoras z Was np i boujours i revlona?

widzialam w szafie nawilzajacy, kryjacy na zaczerwienienia, wszystkie okolo 60 zł.
Stary 2014-04-23, 13:54   #1359
Obywatelka29
BAN stały

Nie są złe lecz warto przeczytać zawsze ich skład przed kupnem. Często jest tak, że jeden ze składników zamiast pomagać może nam podrażnić skórę albo nie będzie się dobrze nakładał (np. przez przetłuszczenie spowodowane stosowaniem innego, wcześniejszego).

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-09-21 o 15:40 Powód: Spam
Obywatelka29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 16:30   #1360
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Swego czasu strasznie napaliłam się na Bourjois. Długo długo powstrzymywała mnie cena, w końcu skuszona promocją kupiłam Flower Perfection za 50 zł. Efekt? Naprawdę męczyłam się, aby go wykorzystać i pokornie wróciłam do Lirene. Ponownie nie kupię już żadnego podkładu tej firmy, nawet po przecenie.
Stary 2014-04-23, 17:48   #1361
blackdaisy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jest to promocja w rosmanie, myslalam zeby kupic ale zastanawiam sie - uzywala ktoras z Was np i boujours i revlona?

widzialam w szafie nawilzajacy, kryjacy na zaczerwienienia, wszystkie okolo 60 zł.
Od lat moj ulubiony podklad to Healthy Mix. Ile ludzi tyle opnii wiec nie ma sie co sugerowac trzeba sprobowac i bedziesz wiedziec
blackdaisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 18:03   #1362
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:

Ani dobre ani złe.

Stary 2014-04-23, 18:05   #1363
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Swego czasu strasznie napaliłam się na Bourjois. Długo długo powstrzymywała mnie cena, w końcu skuszona promocją kupiłam Flower Perfection za 50 zł. Efekt? Naprawdę męczyłam się, aby go wykorzystać i pokornie wróciłam do Lirene. Ponownie nie kupię już żadnego podkładu tej firmy, nawet po przecenie.

Ja akurat dzis kupiłam flower zastanawiałam sie nad healthy mix ale padło jednak na niego. Teraz bede testować miałam wczesniej 123 ale troche mnie wysuszal

Wysłane z aplikacji
Stary 2014-04-23, 18:58   #1364
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja akurat dzis kupiłam flower zastanawiałam sie nad healthy mix ale padło jednak na niego. Teraz bede testować miałam wczesniej 123 ale troche mnie wysuszal

Wysłane z aplikacji
Mam nadzieję, że u Ciebie się sprawdzi. Przyznam szczerze, że mnie osobiście skusiły opinie o super kryciu, macie, mega trwałości, a tymczasem u mnie było dokładnie odwrotnie. Dodatkowo podkład okazał się ciężki i nieco tłustawy, a poza tym utleniał się na twarzy w ciągu dnia. Ale wiadomo, co cera to inna reakcja i opinia. Mam nadzieję, że u Ciebie się sprawdzi. Daj znać jak już potestujesz.
Stary 2014-04-24, 11:51   #1365
stokrotka1223
Przyczajenie

nikt nie pomoże?
stokrotka1223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 11:59   #1366
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez stokrotka1223 Pokaż wiadomość
nikt nie pomoże?
Szukałaś na KWC? Cera może ci się świeci bo używasz kremu matujacego co robi odwrotność przy przetłuszczającej sie cerze kup krem balansujący albo nawilżający do cery mieszanej. A puder hmm ja używam krzemionki naturalnej i to jest najlepsze co może być. Podkładu nie znajdziesz idealnie kryjącego i matujacego, lepiej kup kryjący a przymatuj go pudrem używaj bibułek. Dla mnie najlepszym był do tej pory EL DW ale to nie ta półka. Dobrze kryjącym jest z ingrid mineralny ale on nie matuje i kosztuje grosze bo max 10zł.
Stary 2014-04-24, 12:55   #1367
macka
Zadomowienie

Jak mieszacie podkłady? Tzn dla uzyskania koloru - jakiś zbyt ciemny z za jasnym. Większe porcje do jakiegoś innego pojemnika? Może od razu jakoś je rozlać do 2 buteleczek całe? A może tylko 1 porcję do użycia na ręce? Ale jak top wtedy dobrze wymieszać i zastosować odpowiednie proporcje? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Stary 2014-04-24, 13:04   #1368
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Jak mieszacie podkłady? Tzn dla uzyskania koloru - jakiś zbyt ciemny z za jasnym. Większe porcje do jakiegoś innego pojemnika? Może od razu jakoś je rozlać do 2 buteleczek całe? A może tylko 1 porcję do użycia na ręce? Ale jak top wtedy dobrze wymieszać i zastosować odpowiednie proporcje? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Mieszasz do takiego koloru jaki ci odpowiada ja na gorze dłoni mieszam możesz wykałaczka ja mam swoj " mieszalnik" z pracy;p
Stary 2014-04-24, 13:40   #1369
macka
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny uzywala ktoras z Was np i boujours i revlona?
Swoją drogą, tu porównanie kolorów Bourjois 123 kolory 51, 52 i 53 oraz Revlona CS 150 do mieszanej

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46148971

Stary 2014-04-24, 18:20   #1370
Marynarka
Raczkowanie

Szukam podkładu dla młodej, mieszanej skóry bez zmarszczek, mam drobne niedoskonałości. Odcień raczej taki typowy, dość jasny, z zółtawym tonem. Zależy mi na średnim kryciu (nie musi być wielkie, ale ma przykryć lekkie zaczerwienienia i sporadyczne wypryski), dobrze, aby podkład był w miarę trwały. Cena nie ma znaczenia, jednak wolałabym, aby nie przekraczała 180 zł.
Stary 2014-04-24, 19:05   #1371
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marynarka Pokaż wiadomość
Szukam podkładu dla młodej, mieszanej skóry bez zmarszczek, mam drobne niedoskonałości. Odcień raczej taki typowy, dość jasny, z zółtawym tonem. Zależy mi na średnim kryciu (nie musi być wielkie, ale ma przykryć lekkie zaczerwienienia i sporadyczne wypryski), dobrze, aby podkład był w miarę trwały. Cena nie ma znaczenia, jednak wolałabym, aby nie przekraczała 180 zł.
Dior nude krycie do średniego , lekko matuje , wygląda b.naturalnie.

Estee Lauder DW light krycie dokładnie średnie. Na mojej mieszanej cerze trzymał się aż do 10h.

Clarins SkinIlusion Naturalnie wygląda,fajnie kryje i jest b.delikatny dla skóry. Buzia po demakijażu wygląda nadal bardzo ładnie... Po niektórych podkładach b.źle.

Stary 2014-04-24, 20:44   #1372
tacotowie
Przyczajenie

Question Revlon colorstay czy Rimmel Match Perfection

Witam. Mam pytanie do osób, które testowały oba podkłady. Który będzie lepszy do cery naczynkowej?? Zależy mi na podkładzie dobrez kryjącym i ładnie wyrównującym kolorym skóry. Proszę o opinię, który będzie lepszy. Pozdrawiam
tacotowie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 21:49   #1373
Kate012
Raczkowanie

Dot.: Revlon colorstay czy Rimmel Match Perfection

Coprawda Color stay mialam tylko probke, ale moim zdaniem to juz ten rimmel lepszy. kryje slabiutko, ale z wyrownianiem koloru powinien sobie poradzic mysle, przynajmniej w moim przypadku tak jest. Color stay natomiast jest strasznie ciezki, latwo sie nim zatapetowac moim zdaniem lepiej po prostu dac lekki podklad, a jak jeszcze bedziesz niezadowolona z krycia to nalozyc troche korektora...
Tak, wiem ze wiekszosc uwaza revlona za swietny podklad, ale dla mnie po prostu jest za ciezki zeby mazac sie nim na codzien.

Edytowane przez Kate012
Czas edycji: 2014-04-24 o 21:51
Kate012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 06:52   #1374
mysiaczeq
Rozeznanie

tylko revlon, rimmel na twarzy wygląda tak jaby go nie było, nic nie kryje

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 11:31   #1375
patryyycjaaa
Przyczajenie

Podkład bourjois flower perfection, pomocy!

zakupiłam podkład bourjois flower perfection, ten podkład całkowicie nie nadaje sie do mojej twarzy! strasznie podkresla suche skorki(nawet nie wiedzialam ze tyle ich mam) wysusza twarz itp.
chcialabym sie was pradzic jaki moge kupic podklad tak do 70 zł bardzo dobrze lub dobrze kryjący, nawilżający, nie podkreślający suchych skórek? pomożcie.. tym podkładem jestem załamana
patryyycjaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 11:52   #1376
kevschaa
Wtajemniczenie

Dot.: Podkład bourjois flower perfection, pomocy!

Cytat:
Napisane przez patryyycjaaa Pokaż wiadomość
zakupiłam podkład bourjois flower perfection, ten podkład całkowicie nie nadaje sie do mojej twarzy! strasznie podkresla suche skorki(nawet nie wiedzialam ze tyle ich mam) wysusza twarz itp.
chcialabym sie was pradzic jaki moge kupic podklad tak do 70 zł bardzo dobrze lub dobrze kryjący, nawilżający, nie podkreślający suchych skórek? pomożcie.. tym podkładem jestem załamana
Powinnaś spytać na forum "pytania do wizażystki", tam jest temat o podkładach i pomocy w ich wyborze.

Akurat jest w rossmanie akcja -49% na podkłady dlatego radzę się tam przejść po podkład, ale trwa już kilka dni, więc się pośpiesz bo nic nie zostanie.

Od siebie polecam bourjois healthy mix-delikatny, ładnie kryje, ładnie pachnie, nie zapycha, nawilża, cera jest promienna

Poza tym jest KWC gdzie możesz przeczytać bardzo dużo opinii o poszczególnych podkładach, znacznie więcej niż usłyszysz na wątku.
kevschaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 11:57   #1377
Loyd
Zakorzenienie

Revlon to jeden z badziewniekszych podkładow jakie miałam. Rimmel tylu nie urywa ale wyglada naturalniej

Stary 2014-04-25, 12:15   #1378
Fleur_D
Zakorzenienie

Nie strasz, wczoraj kupiłam ten podkład. Ale na razie wygląda nieźle, widać, że jednak kosmetyki to mocno indywidualna sprawa.
Jak to promocja w Rossmanie? Przechodziłam koło tej drogerii i weszłam do Hebe

Może spróbuj nałożyć tester, a po paru godzinach zdecydować, czy kosmetyk Ci leży, czy też nie.
Fleur_D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:36   #1379
201607111632
Konto usunięte

Rimmel przy Revlonie wypada blado i cienko, nic nie kryje i znika z twarzy.
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:51   #1380
GrumpyCat
Wredny kotecek

A gdyby przed nałożeniem pomieszać z nim trochę kremu nawilżającego?
GrumpyCat jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości