Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 49 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-06, 18:55   #1441
soniuska
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Kobietki, czy któraś z Was używała podkładów z Clinique? Który z nich najbardziej poleciłybyście do cery problemowej, mieszanej z bliznami potrądzikowymi i niedoskonałościami? No i takiej, która jest baaaardzo podatna na zapychanie? Pytam o efekt jaki te podkłady tworzą ale także o ich wpływ na cerę trądzikową.
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Jeżeli juz upierasz się na Clinique,to tylko Anti blemish Solution,specjalnie do problematycznej cery,ładnie kryje i wyrównuje zaczerwienienia też RednessSolution.. ale jak Twoja cera na nie zareaguje to tego nie wie nikt.
wlasnie mialam odpisac bo podczytuje
ze uwielbiam clinique anti blemish i wlasnie on do takiej cery sie sprawdzi

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 19:38   #1442
roska92
Przyczajenie

Hej, mam problem z doborem podkładu, nie potrafię znaleźć takiego, z którego byłabym zadowolona Jestem typowym, strasznym bladziochem. Mój problem polega głównie na tym, że wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne, nawet te najjaśniejsze. Do tej pory udało mi się znaleźć tylko jeden podkład, który kolorystycznie do mnie pasuje i jest to Rimmel Match Perfection w odcieniu 010. Drugi natomiast problem to moja sucha cera. Na szczęście nie mam zbyt wiele do zakrycia, zależy mi jedynie na wyrównaniu kolorytu skóry i zakryciu drobnych popękanych naczynek w okolicy ust. Match Perfection niestety trochę mi się waży po kilku godzinach, w dodatku kompletnie nic nie kryje. Znacie może takie podkłady, które mają w ofercie bardzo jasne kolory oraz nie mają matowego wykończenia? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
roska92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 19:43   #1443
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Hej, mam problem z doborem podkładu, nie potrafię znaleźć takiego, z którego byłabym zadowolona Jestem typowym, strasznym bladziochem. Mój problem polega głównie na tym, że wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne, nawet te najjaśniejsze. Do tej pory udało mi się znaleźć tylko jeden podkład, który kolorystycznie do mnie pasuje i jest to Rimmel Match Perfection w odcieniu 010. Drugi natomiast problem to moja sucha cera. Na szczęście nie mam zbyt wiele do zakrycia, zależy mi jedynie na wyrównaniu kolorytu skóry i zakryciu drobnych popękanych naczynek w okolicy ust. Match Perfection niestety trochę mi się waży po kilku godzinach, w dodatku kompletnie nic nie kryje. Znacie może takie podkłady, które mają w ofercie bardzo jasne kolory oraz nie mają matowego wykończenia? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
....
poszukaj wiadomosci na temat azjatyckich bb kremów,mysle,ze to by było bardzo dobre rozwiązanie

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 10:15   #1444
ola220
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
On wpada minimalnie w pomarańc ale nie aż tak jak widać to na zdjęciu i nie widać tego na buzi. Daj znać czy Ci pasował.
Pozdrawiam serdecznie .
Hej
Mialam napisac jak sprawuje sie ten odcien ecru. Niestety odcien jest troszki za ciemny, ale tez na mojej twarzy zbyt rozowy. Mam tez odcien bone, jest super bo nie ma rozowych tonow wg, ale niestety znow zbyt ciemny.Za bardzo odcina sie od reszty. Nie macie pomyslu moze jak tez odcien bone rozjasnic?
ola220 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 11:44   #1445
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Hej
Mialam napisac jak sprawuje sie ten odcien ecru. Niestety odcien jest troszki za ciemny, ale tez na mojej twarzy zbyt rozowy. Mam tez odcien bone, jest super bo nie ma rozowych tonow wg, ale niestety znow zbyt ciemny.Za bardzo odcina sie od reszty. Nie macie pomyslu moze jak tez odcien bone rozjasnic?

Ostatnio czytałam zeby dodać żółty barwnik z kolorowki. Jak znajdę link to podam

Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 11:57   #1446
Eweluxxx
Przyczajenie

Podład

Witajcie! Nie znam się z bardzo na kosmetykach, bo do tej pory nie miałam powodu by ich używać, ale niestety od jakiegoś czasu pojawił się u mnie trądzik, chciałabym dowiedzieć się jaki podkład wybrać. Oprócz tego mam AZS i chcę wiedzieć czy takie zwykł podkład mnie nie podrażni itd. Czy są jakieś specjalne podkłady dla alergików? Proszę o pomoc
Eweluxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 12:17   #1447
MissChievousTess
Zakorzenienie

Dot.: Podład

La roche posay ma kolorówkę dla alergików. szukaj w dobrych aptekach.
Możesz też sięgać po podkłady mineralne.
Stary 2014-05-11, 14:13   #1448
hahihehy
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

żółty barwnik tylko zmieni odcień, nie rozjaśni. trzeba użyć jasnego - białego, ecru

blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 14:38   #1449
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
żółty barwnik tylko zmieni odcień, nie rozjaśni. trzeba użyć jasnego - białego, ecru

Napisałaś ze jest za różowy wiec jak dodasz żółtego to pozbędziesz sie różowego tonu a dodając białego to rozjaśnic ale najlepiej robic to za każdym razem jak nakładając podkład nie sypiący barwnika do całego podkładu bo mogą zrobic sie grudki. jak wejdziesz na tego kolesia fanpaga zaraz na poczatku masz opisane i zmienianiu tonu https://www.facebook. com/DS.MAKE.UPROOM

Wysłane z aplikacji

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-05-11 o 14:49
Stary 2014-05-11, 17:54   #1450
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
La roche posay ma kolorówkę dla alergików. szukaj w dobrych aptekach.
Możesz też sięgać po podkłady mineralne.

Tak zwykły podkład może zaszkodzić.

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 10:09   #1451
Panna_Isa
Raczkowanie

Dokładnie, polecam la roche. Podkład toleriane jest bardzo w porządku. Odkąd mam problemy z trądzikiem, to pierwszy podkład, po którym mnie nie swędzi skóra.
Panna_Isa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 18:03   #1452
cherrry2009
Zakorzenienie

Dziewczyny bardzo bardzo proszę o pomoc. Do tej pory używałam podkładu glazel anti shine control w kolorze 2 i byłam z niego bardzo zadowolona kolor dobrany również super. Chciałabym teraz wypróbować podkład revlon colorstay ale nie mam zielonego pojęcia który kolor wybrać. Czy 220 będzie podobnym kolorem do tego z glazel? Czy będzie on odpowiedni dla cery która się czerwieni? Z tego co przeczytałam powinien w podkładzie pojawić się pigment różowy aby wyciszyć rumieńce. Bardzo proszę o rady.
Stary 2014-05-12, 18:30   #1453
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo bardzo proszę o pomoc. Do tej pory używałam podkładu glazel anti shine control w kolorze 2 i byłam z niego bardzo zadowolona kolor dobrany również super. Chciałabym teraz wypróbować podkład revlon colorstay ale nie mam zielonego pojęcia który kolor wybrać. Czy 220 będzie podobnym kolorem do tego z glazel? Czy będzie on odpowiedni dla cery która się czerwieni? Z tego co przeczytałam powinien w podkładzie pojawić się pigment różowy aby wyciszyć rumieńce. Bardzo proszę o rady.

Z tego co pamietam miałam 220 i to był bardzo naturalny kolor bez różowych tonów, chodzi mi o ten do tlustej cery, bo one chyba sie troche różnią odcieniach z tymi do suchej.

Wysłane z aplikacji
Stary 2014-05-13, 09:58   #1454
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
...
raczej odwrotnie,rózowy pigment tylko podbije rumience.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2014-05-13, 18:17   #1455
Barbara MakeUp
Przyczajenie

Witam
jeśli chodzi o podkłady to z chęcią Wam polecę podkład idealny.
Szukałam od lat, kombinowałam, co chwilę zmieniałam ,,aż wpadł w moje łapki i do kuferka Studio Skin Smashbox'a. Kobitki, rewelacja! Poważnie. Nie mogę się go nachwalić. Może kiedyś jeszcze natrafię na lepszy,,kto wie, ale póki co (od długiego już póki co) nie miał i nie ma sobie równych. Sprawdzony na tak wielu różnych cerach. Efekt zawsze cud, miód. Nie przetłuszcza, nie obciąża, nie gromadzi się w załamaniach, półmatowe wykończenie,,i ta trwałość. Więcej o nim tu [reklama bloga]
Polecam pro i nieprofesjonalistkom Świetny do pracy nawet z najbardziej wymagającymi klientkami. Wypróbujcie koniecznie.

~ Moja praca moją pasją ~

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-05-13 o 21:34 Powód: link - reklama bloga
Barbara MakeUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 19:20   #1456
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Barbara MakeUp Pokaż wiadomość
Witam
jeśli chodzi o podkłady to z chęcią Wam polecę podkład idealny.
Szukałam od lat, kombinowałam, co chwilę zmieniałam ,,aż wpadł w moje łapki i do kuferka Studio Skin Smashbox'a. Kobitki, rewelacja! Poważnie. Nie mogę się go nachwalić. Może kiedyś jeszcze natrafię na lepszy,,kto wie, ale póki co (od długiego już póki co) nie miał i nie ma sobie równych. Sprawdzony na tak wielu różnych cerach. Efekt zawsze cud, miód. Nie przetłuszcza, nie obciąża, nie gromadzi się w załamaniach, półmatowe wykończenie,,i ta trwałość. Więcej o nim tu [reklama bloga]
Polecam pro i nieprofesjonalistkom Świetny do pracy nawet z najbardziej wymagającymi klientkami. Wypróbujcie koniecznie.
...
lubię,mam w kufrze..ale nie jest podkładowym gralem,do tego mnie osobiście uczula....do cer suchych niekoniecznie....ale warty zauważenia.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-05-14 o 10:16 Powód: usunięcie linka z treści cytowanej wiadomości
Stary 2014-05-13, 19:46   #1457
Loyd
Zakorzenienie

Od smashboxa poza rozświetlaczami ( które kocham) nie miałam nic.

DIewczyny. Jaki jest wasz podkładowy gral?

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-05-13 o 19:48
Stary 2014-05-14, 13:02   #1458
GrumpyCat
Wredny kotecek

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Może pomyśl o zapukie chromatic mix z MUA? To biały pigment specjalnie do rozjaśniania każdego podkładu

GrumpyCat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 15:14   #1459
Barbara MakeUp
Przyczajenie

Oj ,to jakoś pechowo:/..ze smutkiem przyjmuję , że jednak nie dla wszystkich,,aleee może to wyjątek od reguły ) Dla mnie to podkładowy gral właśnie. Osobiście mam cerę tłustą odwodnioną i Smashbox ładnie ją nawilża (a raczej uzupełnia pielęgnację pod) i daje półmatowe wykończenie. Generalnie nie jestem fanką efektu tzw.tępego matu na skórze, lubię gdy podkład przepuszcza/imituje blask zdrowej cery. Dla mnie StudioSkin daje mi cały pakiet.

Z produktów Smashbox'a tak off the topic troszkę używałam/stosuję dalej wiele produktów i z moich ulubionych to właśnie ww.podkład, baza wypełniająca pory i zmarszczki Targeted Pore & Line, cienie w kamieniu, paletka cieni Soft Box, rozświetlacz w kamieniu jest też ok, róż rewelacja i błyszczyk też mnie nie rozczarował. Puder w kamieniu piękny naturalny efekt daje, ale jeśli komuś zależy na długotrwałym macie to się zawiedzie. Nie ma firmy, której bym produkty wszystkie kochała, ale Smashboxowi do tego najbliżej

~ Moja praca moją pasją ~
Barbara MakeUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 16:38   #1460
wandapanda
Przyczajenie

szukam podkładu do cery tłustej/mieszanej

Hej! Pisze z zapytaniem, czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry podkład do cery tłustej/mieszanej? Uważam, że taką mam, w strefie T bardzo szybko się przetłuszcza, na reszcie twarzy mam raczej mieszaną. Cerę mam odcieniu ziemistego, posiadam przebarwienia, zwłaszcza na brodzie, męczą mnie zaskórniki -nos to mam w kropki
i poszukuje odpowiedniego podkładu dla siebie. Z trudem i znojem, dużo łatwiej by mi było, gdyby była mozliwość zakupu w drogeriach testerów, a tak to nie mam tyle funduszy by kupować i testować podkłady za koło 50 zł ;/
Używałam rimmel match perfection gel, i póki go nie wycofali, był dla mnie najlepszy. Troche ciemniał na twarzy, ale do 3 h wstrzymywal mi tluszczenie.
potem zakupiłam dream matte mousse ale jest tragiczny, przy nakładaniu podkreśla suche skórki, cera przetłuszcza się juz po kilkunastu minutach, szybko sie ściera..
ehh..
czytałam o revlonie, ale też boję się czy to nie będzie za ciężka tapeta;p
Czy któraś z Was z podobną do mniej cerą, trafiła na swój idealny podkład?
wandapanda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 18:46   #1461
dwakolory1
Zadomowienie

Dot.: szukam podkładu do cery tłustej/mieszanej

Dołączam się do pytania. Mam ten sam problem

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:28   #1462
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Oj ,to jakoś pechowo:/..ze smutkiem przyjmuję , że jednak nie dla wszystkich,,aleee może to wyjątek od reguły ) Dla mnie to podkładowy gral właśnie. Osobiście mam cerę tłustą odwodnioną i Smashbox ładnie ją nawilża (a raczej uzupełnia pielęgnację pod) i daje półmatowe wykończenie. Generalnie nie jestem fanką efektu tzw.tępego matu na skórze, lubię gdy podkład przepuszcza/imituje blask zdrowej cery. Dla mnie StudioSkin daje mi cały pakiet.

Z produktów Smashbox'a tak off the topic troszkę używałam/stosuję dalej wiele produktów i z moich ulubionych to właśnie ww.podkład, baza wypełniająca pory i zmarszczki Targeted Pore & Line, cienie w kamieniu, paletka cieni Soft Box, rozświetlacz w kamieniu jest też ok, róż rewelacja i błyszczyk też mnie nie rozczarował. Puder w kamieniu piękny naturalny efekt daje, ale jeśli komuś zależy na długotrwałym macie to się zawiedzie. Nie ma firmy, której bym produkty wszystkie kochała, ale Smashboxowi do tego najbliżej
....
Mimo wszystko StudioSkin uwazam za bardzo dobry,ale tuninguje go innymi podkładami,podobnie jak mój ulubiony EL DW Lite...tez go mieszam i wtedy efekt na skórze jest najlepszy.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2014-05-15, 13:03   #1463
BasiaSmoter
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Od smashboxa poza rozświetlaczami ( które kocham) nie miałam nic.

DIewczyny. Jaki jest wasz podkładowy gral?
To ja od nich jeszcze nic nie miałam. jesteś zadowolona z tego rozświetlacza ?
Stary 2014-05-15, 13:16   #1464
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:

Z ciekawości jaki masz kolor? bo zastawiam się na 2.2 ale nie wiem czy nie bedzie za żołty.
Stary 2014-05-15, 16:05   #1465
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania. Mam ten sam problem
Na wizażu jest długachny wątek podkładowy.

Stary 2014-05-15, 17:15   #1466
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BasiaSmoter Pokaż wiadomość
To ja od nich jeszcze nic nie miałam. jesteś zadowolona z tego rozświetlacza ?
Bardzo. Aktualnie używam złotego w pędzelku i mimo że aplikacja durna to jest multifunkcyjny .

Stary 2014-05-15, 20:23   #1467
kiertolainen
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wandapanda Pokaż wiadomość
Hej! Pisze z zapytaniem, czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry podkład do cery tłustej/mieszanej? Uważam, że taką mam, w strefie T bardzo szybko się przetłuszcza, na reszcie twarzy mam raczej mieszaną. Cerę mam odcieniu ziemistego, posiadam przebarwienia, zwłaszcza na brodzie, męczą mnie zaskórniki -nos to mam w kropki
i poszukuje odpowiedniego podkładu dla siebie. Z trudem i znojem, dużo łatwiej by mi było, gdyby była mozliwość zakupu w drogeriach testerów, a tak to nie mam tyle funduszy by kupować i testować podkłady za koło 50 zł ;/
Używałam rimmel match perfection gel, i póki go nie wycofali, był dla mnie najlepszy. Troche ciemniał na twarzy, ale do 3 h wstrzymywal mi tluszczenie.
potem zakupiłam dream matte mousse ale jest tragiczny, przy nakładaniu podkreśla suche skórki, cera przetłuszcza się juz po kilkunastu minutach, szybko sie ściera..
ehh..
czytałam o revlonie, ale też boję się czy to nie będzie za ciężka tapeta;p
Czy któraś z Was z podobną do mniej cerą, trafiła na swój idealny podkład?
Ja gorąco polecam podkład antybakteryjny z Under20, świetnie matuje, wygładza skórę, długo się trzyma, a w dodatku idealnie kryje niedoskonałości. Jednak ja mam bardzo jasną cerę i najjaśniejszy odcień jest dla mnie odrobinę za ciemny zimą-na lato idealnie. Sprawdza się u mnie, mimo że sama jestem już "over twenty" ;p Nieraz nawet koleżanki czy mama mówiły, że mam taką ładną, gładką skórę, chociaż prawda jest nieco inna xd No i nie jest bardzo drogi ;p
kiertolainen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 20:54   #1468
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kiertolainen Pokaż wiadomość
Ja gorąco polecam podkład antybakteryjny z Under20, świetnie matuje, wygładza skórę, długo się trzyma, a w dodatku idealnie kryje niedoskonałości. Jednak ja mam bardzo jasną cerę i najjaśniejszy odcień jest dla mnie odrobinę za ciemny zimą-na lato idealnie. Sprawdza się u mnie, mimo że sama jestem już "over twenty" ;p Nieraz nawet koleżanki czy mama mówiły, że mam taką ładną, gładką skórę, chociaż prawda jest nieco inna xd No i nie jest bardzo drogi ;p

Moim zdaniem te wszystkie under20 to jest najgorsze co moze byc dla tłustej cery on moze matuje ale działa odwrotnie czyli tak wysusza ze twoje gruczoły z czasem zaczynaja szaleć i potem jeszcze bardziej wydziela sebum. Ja używałam kiedys kremu kosmetyczka przeraziła sie moja cera bo tak na prawde była przeokropnie wysuszona. Jak dziewczyna ma 50 zł przeznaczone na podkład lepiej cos lepszego kupic niż under20.
Do takiej cery manhattan powder Mat chyba tak sie nazywa jest cięższym bardziej w misie podkładem ale matuje. W promocji mozna sporo fajnych podkładów kupic.

Wysłane z aplikacji
Stary 2014-05-16, 11:58   #1469
Obywatelka29
BAN stały

Zalety
Dobrze rozprowadza się na twarzy.
Pozostawia naturalny wygląd,niemal nie widać iż mamy na sobie makijaż.
Nawilża
Ma lekka konsystencje-idealny na upalne dni.
Pozostawia aksamitna cerę.
Wyrównuje koloryt.
Ładnie pachnie.

Wady
Uwydatnia suche miejsca.
Przy ciemniejszej karnacji może wydawać się lekko pomarańczowy.
Szybko spływa.
Wymaga dodatkowego matowania cery.
Nie zapewnia idealnego krycia.
Zbiera się w niektórych miejscach (np.przy nosie).

Wyszukałam takie spostrzeżenia o tym.
Obywatelka29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:36   #1470
ola220
Raczkowanie

Dzięki Zrobiłam tak jak radziłyście i jest ok.

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
ola220 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości