Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 54 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-06-23, 14:51   #1591
gazelaa
Zadomowienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
quench sporo o nim mówiła, zresztą na jej blogu jest wyczerpujące info na jego temat
Tak czytałam już kiedyś jej opinie ale myślałam że któraś z was też go miała i może się wypowiedzieć na ten temat.
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 15:52   #1592
Sukuba
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny,
szukam podkładu raczej z tych lżejszych (pudru w sumie też), lekko matującego typowo na lato, który utrzymałby się na filtrze 50. Na co dzień używam Dior Skin Nude (kolor 010), ale niestety spływa nieestetycznie po 3h
Cerę mam bardzo jasną, mieszaną, czasem coś ją lubi zapchać.

Proszę pomóżcie!

Wymieniam

Kosmetyki i perfumy
Ubrania, torebki, buty, bizuteria

szukam
Sukuba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 16:08   #1593
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sukuba Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
szukam podkładu raczej z tych lżejszych (pudru w sumie też), lekko matującego typowo na lato, który utrzymałby się na filtrze 50. Na co dzień używam Dior Skin Nude (kolor 010), ale niestety spływa nieestetycznie po 3h
Cerę mam bardzo jasną, mieszaną, czasem coś ją lubi zapchać.

Proszę pomóżcie!
Chanelowski Velvetowy Perfection Lumiere. Krycie na poziomie nude a jest trwalszy . Choć z tym filtrem to kwestia cery bo u mnie tylko DW utrzymuje się na spf 50 na nudziaka nawet nie jestem w stanie go położyć a poda Velvet trzymał się ok 5 h.

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 16:34   #1594
Sukuba
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Chanelowski Velvetowy Perfection Lumiere. Krycie na poziomie nude a jest trwalszy . Choć z tym filtrem to kwestia cery bo u mnie tylko DW utrzymuje się na spf 50 na nudziaka nawet nie jestem w stanie go położyć a poda Velvet trzymał się ok 5 h.
To jest ten najnowszy, czarny? Miałam kiedyś Chanel Perfection Lumiere i z ręką na sercu był to najgorszy podkład jaki miałam, mam nadzieję, że z tym nowym trochę sie ogarnęli
Dziękuję za odpowiedź i na pewno przetestuję

Wymieniam

Kosmetyki i perfumy
Ubrania, torebki, buty, bizuteria

szukam
Sukuba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 11:59   #1595
wro199
Przyczajenie

Smile Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czesc wszystkim
Od jakiegos czasu szukam idealnego podkładu do mojej cery... mieszanej.
Najgorsza oczywiscie jest strefa "T". Na nosie czole i brodzie mam duzo wągrów i w te miejsca sa najbardziej "tłuste". w kąciach nosa cały czas mam sucha i łuszczącą sie skóre... zadne peelingi nie pomagaja.
Szukałam idealnego podkładu stosowałam m.in Maybelline Dream Satin Liquid , Soraya Meka-up sceniczny Express Lifting 3D. Każdy z tych podkładów spływał mi z twarzy, robiły mi sie przetarcia i moja twarz wygladała na brudną. Ostatnio kupiłam Loreal true match. W rossmanie zapewniali ze skóra bedzie idealnie matowa i pokryje moje wszystkie niedoskonałosci.. no ale niestety.. dostałam jeszcze wiekszych wyprysków.. podkład zamiast kryc to jeszcze bardziej uwidaczniał moje zaskórniki i wypryski.

Dodam ze pod makijaz uzywam tylko Tołpa, remo face strefa T matujący krem nawilżający

Proszę o porade... jaki podkład mógłby mi pasować?
wro199 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:04   #1596
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sukuba Pokaż wiadomość
To jest ten najnowszy, czarny? Miałam kiedyś Chanel Perfection Lumiere i z ręką na sercu był to najgorszy podkład jaki miałam, mam nadzieję, że z tym nowym trochę sie ogarnęli
Dziękuję za odpowiedź i na pewno przetestuję
Tak,ten czarny. U mnie Perfection Lumiere się sprawdił. Ciężko więc powiedzieć czy Velvetowiec będzie Ci pasował. Niemniej warto sprawdzić bo jest lekko kryjący i trwały.

Stary 2014-06-24, 14:22   #1597
gazelaa
Zadomowienie

Jak żadna nie używają Mac matchmaster to moze któraś używała jakis inny ich podkład ktory sprawdza sie przy mieszanej cerze?

Wysłane z aplikacji
Stary 2014-06-24, 14:54   #1598
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Jak żadna nie używają Mac matchmaster to moze któraś używała jakis inny ich podkład ktory sprawdza sie przy mieszanej cerze?

Wysłane z aplikacji
Czego poza Mac uźywałaś wcześniej i jakiego poziomu krycia szukasz?

Stary 2014-06-24, 14:59   #1599
gazelaa
Zadomowienie

Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Czego poza Mac uźywałaś wcześniej i jakiego poziomu krycia szukasz?

Teraz mam DW light na zmianę z clinique pore. Nie szukam mega krycia bo clinique widac na twarzy chce cos co bedzie sie trzymac dluzej na twarzy. Teraz mysle ze starczy mi krycie jak HM bourjois bo nie jest jakos mega kryjący przynajmniej u mnie.
No i oczywiscie zeby nie był kolosalne drogi muszlę ze jakis max 150. Poprzednie podkłady udawało mi sie kupic taniej.

Wysłane z aplikacji

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-06-24 o 15:01
Stary 2014-06-24, 15:06   #1600
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Teraz mam DW light na zmianę z clinique pore. Nie szukam mega krycia bo clinique widac na twarzy chce cos co bedzie sie trzymac dluzej na twarzy. Teraz mysle ze starczy mi krycie jak HM bourjois bo nie jest jakos mega kryjący przynajmniej u mnie.
No i oczywiscie zeby nie był kolosalne drogi muszlę ze jakis max 150. Poprzednie podkłady udawało mi sie kupic taniej.

Wysłane z aplikacji
Sprawdzalaś perfect refining od shiseido? Krycie na poziomie DW light ,ale o bardziej matowym wykończeniu Delikatny. Jeśli go dobrze zblendować totalnie niewidoczny ale kryje niedoskonałości typu drobne naczynka. Fajny jest teź Long lasting od Guerlain ale drogi.

Stary 2014-06-24, 15:11   #1601
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Sprawdzalaś perfect refining od shiseido? Krycie na poziomie DW light ,ale o bardziej matowym wykończeniu Delikatny. Jeśli go dobrze zblendować totalnie niewidoczny ale kryje niedoskonałości typu drobne naczynka. Fajny jest teź Long lasting od Guerlain ale drogi.
O właśnie kiedys czytałam o tym z shiseido miałam od nich ten podkład w kompakcie matujący ale kompletna porażka twarz straszniestaro wygladała tak po 2-3 godzinach. A co do guerlain miałam próbkę ale parytety extreme o ile dobrze pamietam i powiem ze bez szału jakbym wydała takie pieniądze na pełnowymiarowe opakowanie to chyba pochlastalabym sie;p

Wysłane z aplikacji
Stary 2014-06-24, 15:24   #1602
Loyd
Zakorzenienie

Angry Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
O właśnie kiedys czytałam o tym z shiseido miałam od nich ten podkład w kompakcie matujący ale kompletna porażka twarz straszniestaro wygladała tak po 2-3 godzinach. A co do guerlain miałam próbkę ale parytety extreme o ile dobrze pamietam i powiem ze bez szału jakbym wydała takie pieniądze na pełnowymiarowe opakowanie to chyba pochlastalabym sie;p

Wysłane z aplikacji
U mnie najlepiej wygląda i sprawdza się klasyczny DW daje minimalną ilość. Jedyny podkład jaki wygląda u mnie lepiej po kilku godzinach niż zaraz po tym jak go nałożyłam. Tak już chyba zostanie. Z nim się nic nie dzieje w ciągu dnia. Z lekkich matów miałam też YSL ale on jest mocno matowy przez pierwsze godziny a jednocześnie jak zaczyna się ścierać to odrazu na brzydala . Parure Extreme też nie lubiłam, nie był zły ale wysuszał baaaardzo a ja nie mam tendencji do przesuszeń, dodatkowo ciężko było dobrać kolor. Ten nowy tenue de perfection jest delikatniejszy w wykończeniu i w działaniu ale jesli nie odpowiadał Ci shiseido to to jest taki trochę lepszy jakościowo shiseido.

Stary 2014-06-24, 15:31   #1603
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
U mnie najlepiej wygląda i sprawdza się klasyczny DW daje minimalną ilość. Jedyny podkład jaki wygląda u mnie lepiej po kilku godzinach niż zaraz po tym jak go nałożyłam. Tak już chyba zostanie. Z nim się nic nie dzieje w ciągu dnia. Z lekkich matów miałam też YSL ale on jest mocno matowy przez pierwsze godziny a jednocześnie jak zaczyna się ścierać to odrazu na brzydala . Parure Extreme też nie lubiłam, nie był zły ale wysuszał baaaardzo a ja nie mam tendencji do przesuszeń, dodatkowo ciężko było dobrać kolor. Ten nowy tenue de perfection jest delikatniejszy w wykończeniu i w działaniu ale jesli nie odpowiadał Ci shiseido to to jest taki trochę lepszy jakościowo shiseido.

DW klasyk tez dobrze spisuje sie zastanowię sie nad tym shiseido, jak bede w salonie Mac to poproszę o próbki zeby przetestować podkłady i zobacze jak one trzymają sie dzieki za pomoc

Wysłane z aplikacji
Stary 2014-06-25, 21:26   #1604
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Dziewczyny a co sadzicie o zmieszaniu PODKLADU MINERALNEGO np Bear Mineral z jakims kremem(nawilzajacy badz z filtrami)?? i to nalozyc na twarzy sucha ? ale chyba musi byc krem szybko wsiakajacy w skore?
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 22:36   #1605
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o zmieszaniu PODKLADU MINERALNEGO np Bear Mineral z jakims kremem(nawilzajacy badz z filtrami)?? i to nalozyc na twarzy sucha ? ale chyba musi byc krem szybko wsiakajacy w skore?
Ale jak masz nawilzajacy krem i potem rozprowadzisz podklad powinien ci sie fajnie trzymac.

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-06-25 o 22:37
Stary 2014-06-26, 00:10   #1606
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Cytat:
Ale jak masz nawilzajacy krem i potem rozprowadzisz podklad powinien ci sie fajnie trzymac.
Otoz to ze nie wyglada on wtedy ladnie podkresla pory chyba o 100 razy..wszelkie niedoskonalosci sprawia ze wygladaja bardziej niz sa one rzeczwiscie..

Dziewczyny caly czas polecacie w wiekzsosci przypadkow podklad Este Lauder DW ,a przeciez o wiele lepszy od Niego jest podklad SMASHBOX 15 h do tego o wiele ladniej naturalniej wyglada niz ten Estee Laude Double Wear... przy tym krycie prawie takie sami trwalosc..do tego nie zapycha tak jak DW..

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-06-26 o 01:32
Stary 2014-06-26, 08:18   #1607
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Otoz to ze nie wyglada on wtedy ladnie podkresla pory chyba o 100 razy..wszelkie niedoskonalosci sprawia ze wygladaja bardziej niz sa one rzeczwiscie..

Dziewczyny caly czas polecacie w wiekzsosci przypadkow podklad Este Lauder DW ,a przeciez o wiele lepszy od Niego jest podklad SMASHBOX 15 h do tego o wiele ladniej naturalniej wyglada niz ten Estee Laude Double Wear... przy tym krycie prawie takie sami trwalosc..do tego nie zapycha tak jak DW..
To może po prostu podkłady mineralne nie są dla ciebie, albo poszukaj z innej firmy.
Stary 2014-06-26, 08:34   #1608
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:

Smashbox - u mnie wypadł słabo. Poza tym dziewczyny polecają to czego uźywały i co się u nich sprawdziło. Ty moźesz polecać Smashbox . Myślę też(popraw jeśli się mylę bo nie mieszkam w Polsce) szafy ze smashboxem są raczej nieczęsto spotykane w polskich drogeriach. Kiedy studiowałam we Wrocławiu (2-3 lata temu) nie było tam smashboxa.

Stary 2014-06-26, 12:08   #1609
macka
Zadomowienie

Cytat:
.
Hiehie, dzięki niektórym podkładom, szczególnie mineralnym, również dowiedziałam się jaką mam paskudną skórę :-D. Jakoś bez podkładu sama faktura skóry nie jest aż tak widoczna ;-) .
Z moich doświadczeń mogę Ci polecić żebyś spróbowała różnych pędzli i stosowania Primera. Sam podkład mineralny to u mnie tragedia. Po przerwie z próbami, teraz spróbowałam z primerem. Jest o niebo lepiej. Bez - to mi TZ powiedział, że w słońcu mam skórę jak bym ją papierem ściernym przejechała . Z primerem - lepiej się trzyma, lepiej wygląda. Ja użyłam pudru bambusowego (gł. krzemionka).
I pędzle - spróbuj różnymi, jest ogromna różnica! Niektóre próbki mam bardzo kryjące, w zależności od pędzla albo wychodzi w miarę naturalnie jak się luźniejszym pędzlem mało nałoży, albo konkretna maska jak zbitym flat topem nakładam.
macka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 23:38   #1610
201607111047
Konto usunięte

Hej Dziewczyny!

Potrzebuję pomocy w doborze podkładu na lato.

Mam cerę tłustą, trądzikową. W chłodniejsze dni używam mocniejszych podkładów, chyba że moja cera w danym momencie tego nie potrzebuje. Czyli np. Revlon Colorstay, Pharmaceris Fluid matujący

Ale potrzebuję czegoś na lato. Stosowałam rok temu krem BB z Eveline ale niezbyt się sprawdził. Potrzebuję czegoś mocniejszego, jednocześnie nie tworzącego "tapety", nie zapychającego porów i ograniczenie świecenia się twarzy. Po lekkich podkładach, kremie BB z Eveline świecę się po 2-3h

Proszę o radę
201607111047 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 11:37   #1611
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Potrzebuję pomocy w doborze podkładu na lato.

Mam cerę tłustą, trądzikową. W chłodniejsze dni używam mocniejszych podkładów, chyba że moja cera w danym momencie tego nie potrzebuje. Czyli np. Revlon Colorstay, Pharmaceris Fluid matujący

Ale potrzebuję czegoś na lato. Stosowałam rok temu krem BB z Eveline ale niezbyt się sprawdził. Potrzebuję czegoś mocniejszego, jednocześnie nie tworzącego "tapety", nie zapychającego porów i ograniczenie świecenia się twarzy. Po lekkich podkładach, kremie BB z Eveline świecę się po 2-3h

Proszę o radę
Ja używam Catrice All Mat plus bodajże Co prawda mam cerę mieszaną,ale moja strefa T czasami pozostawia wiele do życzenia momentami i powiem Ci,że w te upały nie spływał więc zdał egzamin
Stary 2014-06-28, 18:20   #1612
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Hiehie, dzięki niektórym podkładom, szczególnie mineralnym, również dowiedziałam się jaką mam paskudną skórę :-D. Jakoś bez podkładu sama faktura skóry nie jest aż tak widoczna ;-) .
Z moich doświadczeń mogę Ci polecić żebyś spróbowała różnych pędzli i stosowania Primera. Sam podkład mineralny to u mnie tragedia. Po przerwie z próbami, teraz spróbowałam z primerem. Jest o niebo lepiej. Bez - to mi TZ powiedział, że w słońcu mam skórę jak bym ją papierem ściernym przejechała . Z primerem - lepiej się trzyma, lepiej wygląda. .
Dokladnie ,jak nakladam podklad mineralny to skora w nim o wiele gorzej wyglada niz w rzeczywistosci bez niego jest

Ktory primer polecisz ?? i czy nada on sie do codziennego stosowania w przypadku cery: tlusta +bardzo wrazliwa,bardzo sklonna do zapychan

Mieszkam za granica i mamy tu Sephore,Douglasa i nie widzilam tam u nich pedzli typu flat top a minerlay nakladalam pedzlem sephory do podkladu ,albo pedzelkiem malym mini od LIlly lolo

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Smashbox - u mnie wypadł słabo. Poza tym dziewczyny polecają to czego uźywały i co się u nich sprawdziło. Ty moźesz polecać Smashbox . Myślę też(popraw jeśli się mylę bo nie mieszkam w Polsce) szafy ze smashboxem są raczej nieczęsto spotykane w polskich drogeriach. Kiedy studiowałam we Wrocławiu (2-3 lata temu) nie było tam smashboxa.
Dlaczego slabo wypadl ??? i jaka masz skore ? a uzywalas Double Wear ? ja uzywalam double wear i smasbox i mam porownanie i smasbox znacznie lepiej wypada a absolutnie nie polecam REVLONA- po czasie strasznie wysusza skore,zapycha,potrafil wysuszyc moja tlusta cere do tego absolutnie naturalnie nie wyglada...
Stary 2014-06-28, 18:43   #1613
Loyd
Zakorzenienie

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

[/COLOR] Dlaczego slabo wypadl ??? i jaka masz skore ? a uzywalas Double Wear ? ja uzywalam double wear i smasbox i mam porownanie i smasbox znacznie lepiej wypada a absolutnie nie polecam REVLONA- po czasie strasznie wysusza skore,zapycha,potrafil wysuszyc moja tlusta cere do tego absolutnie naturalnie nie wyglada...[/QUOTE]

Oczywiście , używałam obu. Piszę tylko o podkładach które miałam okazję testować Jestem podkładowym maniakiem i bardzo dużo tego przerobiłam( myślę że większość tego co jest dostępna w Douglasach itp,)
W tej chwili mam skórę normalną bo doprowadziłam ją sobie do porządku. W tamtym okresie mieszaną. Nie grał z moimi kremami. Uważam że był trudny we współpracy. Na super Aqua który używam spływał po 3 h ,potem zaczęłam używać dużo mniej bogatego kremu ale nie było lepiej. W sumie najlepiej sprawował się z chanelowską bazą le blanc ale ja baz nie lubię więc go odstawiłam. Co do Revlona jestem podobnego zdania. Nie polecam.

Co do baz polecam Bunny Rouge . Poleciła mi ją Darko i jestem oczarowana

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-06-28 o 18:47
Stary 2014-06-28, 18:53   #1614
burtonistka
Wtajemniczenie

Cześć wszystkim

Szukam idealnego podkładu dla siebie i mam nadzieje, że coś mi dziewczyny podpowiecie odnośnie wyboru

Zamówiłam już sobie takie małe pojemniczki, z którymi pójdę do sklepu i po proszę o troszkę próbki, żeby w domu przetestować sobie różne podkłady, ale właśnie na jakie marki najlepiej zwracać uwagę?

Ważne, żeby podkład:
-był bardzo jasny, wyglądam jak córka młynarza
-nie zapychał porów bo mam cerę tłustą
-nie ciemniał na twarzy
-nie robił efektu maski, tylko żeby ładnie się wtapiał w skórę
-był lekki
-nie warzył się
-mam też skórę, która skłonna jest do pękania naczynek, także fajnie by było jakby podkład i to w jakimś stopniu zakrył
-nie może wpadać w pomarańcz

To chyba tyle, jakieś sugestie?

Edytowane przez burtonistka
Czas edycji: 2014-06-28 o 18:55
burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 19:01   #1615
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Szukam idealnego podkładu dla siebie i mam nadzieje, że coś mi dziewczyny podpowiecie odnośnie wyboru

Zamówiłam już sobie takie małe pojemniczki, z którymi pójdę do sklepu i po proszę o troszkę próbki, żeby w domu przetestować sobie różne podkłady, ale właśnie na jakie marki najlepiej zwracać uwagę?

Ważne, żeby podkład:
-był bardzo jasny, wyglądam jak córka młynarza
-nie zapychał porów bo mam cerę tłustą
-nie ciemniał na twarzy
-nie robił efektu maski, tylko żeby ładnie się wtapiał w skórę
-był lekki
-nie warzył się
-mam też skórę, która skłonna jest do pękania naczynek, także fajnie by było jakby podkład i to w jakimś stopniu zakrył
-nie może wpadać w pomarańcz

To chyba tyle, jakieś sugestie?
Jakich podkładów używałaś do tej pory?

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 19:06   #1616
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Jakich podkładów używałaś do tej pory?

Miałam kiedyś krem BB z garniera, używałam w lato.
Potem kupiłam pharmaceris 1 ivory nawilżający (w tubce), był ok ale za szybko mi się twarz świeciła po nim. Teraz mam pharmaceris też 1 ivory, ale już matujący (w opakowaniu z pompką) i twarz mi się robi po nim lekko pomarańczowa, a nakładam na prawdę mało. Ciocia dała mi też vichy era teint bo dla niej był za jasny i myślała, że dla mnie będzie ok, ale niestety wpada w róż, więc po godzinie moja twarz jest różowa

Dodam, że leczę trądzik zaskórnikowy, jeśli to ma jakieś znaczenie w doborze podkładu

Stary 2014-06-28, 19:18   #1617
Ingran
Psycho

A masz zamiar iść do Douglasa, Rossa?

bzdura.

Stary 2014-06-28, 19:24   #1618
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
A masz zamiar iść do Douglasa, Rossa?

Jak mi przyjdą te pojemniczki, które zamówiłam coś takiego http://img.finta.pl/item_imgs/cd5c4b...b7fce0f064.jpg to tak mam zamiar iść albo do rossmana, albo jak będę za tydzień u siostry to się przejdę do hebe lub douglasa, bo u siebie w mieście nie mam tych dwóch ostatnich sklepów

Stary 2014-06-28, 19:31   #1619
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Jak mi przyjdą te pojemniczki, które zamówiłam coś takiego http://img.finta.pl/item_imgs/cd5c4b...b7fce0f064.jpg to tak mam zamiar iść albo do rossmana, albo jak będę za tydzień u siostry to się przejdę do hebe lub douglasa, bo u siebie w mieście nie mam tych dwóch ostatnich sklepów
W Ross jasnych podkładów zbytnio nie uraczysz. Możesz ew. zerknąć na Burżuja HM lub serum, Max Factora 3w1, Rimmela Stay Matte, Maybelline Affinitone. W Douglasie już masz więcej do wyboru, Bobbi Brown, Diory, Chanele, YSL. Na górnopółkowych znam się średnio

bzdura.

Stary 2014-06-28, 19:33   #1620
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
W Ross jasnych podkładów zbytnio nie uraczysz. Możesz ew. zerknąć na Burżuja HM lub serum, Max Factora 3w1, Rimmela Stay Matte, Maybelline Affinitone. W Douglasie już masz więcej do wyboru, Bobbi Brown, Diory, Chanele, YSL. Na górnopółkowych znam się średnio

Ok dzięki w takim razie podjadę do douglasa i zapytam tam panią o jakieś jasne podkłady

Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości