Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 6 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-14, 21:21   #151
Clarity
Zadomowienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wolałabym coś jednak z wyższej półki cenowej, a tam dziewczyny raczej polecają podkłady bardziej dostępne cenowo, które mi kompletnie nie odpowiadają.
Clarity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 21:30   #152
Ingran
Psycho

Nie odpowiadają, bo tanie? Pupa, Nars, amerykański True Match.....

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Bobbi Brown ma żółtki.
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 21:44   #153
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ten nowy revlon - nie kryje juz tak.
nowy ma na buitelecznce 24H, a ten stary tego nie mial i ten stary jest juz niedostepny.

ja szukam czegos w zamian, pisalam nizej ze znalazlam i jest to PERFECTA ale niestety, ona wytrzymuje jakies 3 godzinkji tylko. super krytje ale tylko na 3 godz.

bede probowalam z Manhattanem - bo widzę bardzo jest lubiany na kwc

sprobouj tez Ingrid jedwabisty podklad z pompka

kryjacy jesli jest ok, to polecam tez Tobie Ingrid, on daje takie satynowe wykonczenie.
ale jest dosc ciezki.
Moja skóra jest tłusta wrażliwa
Turkusowy Motylekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 15:48   #154
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Wolałabym coś jednak z wyższej półki cenowej, a tam dziewczyny raczej polecają podkłady bardziej dostępne cenowo, które mi kompletnie nie odpowiadają.
Chcesz coś niedostępnego cenowo? Może La Prairie...
Żółte odcienie ma Bobbi Brown(wielokrotnie polecany na wątku) i np. Pupa. Świetne podkłady ma Collistar ale kolorystyka idzie u nich w beż. Beżowe są też Lancome. Drugie numerki odcieni w palecie które są zwykle żółte ma YSL- który na marginesie dla mnie jest gorszy od Golden Rose za 30zł Zostają jeszcze marki z przeznaczenia dla wizażystów jak MAP, Kryolan, Mehron- wybór odcieni i poziomów jasności o wieeeele lepszy niż marek tzw. selektywnych

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2013-08-16 o 15:49
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 13:03   #155
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Dziewczyny przychodzę do was, bo już nie wim. Ogólnie to jestem bladolica, i używałam jasnych podkładów. Niedawno wyleczyłam cerę, jest gładka, tylko trochę nierówny koloryt, czasem jakaś niespodzianka wyskoczy... Przedtem moim hitem był Pharmaceris intensywnie kryjący, odcień ivory, ale teraz strasznie waży mi się na nosie, czole i brodzie (mam te strefy troszkę tłuste, ale tylko troszkę, cerę mam raczej normalną). Szukam czegoś niedrogiego (do 40-45 zł) lekkiego, jasnego. Pomożecie mi?
Stary 2013-08-18, 15:14   #156
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny przychodzę do was, bo już nie wim. Ogólnie to jestem bladolica, i używałam jasnych podkładów. Niedawno wyleczyłam cerę, jest gładka, tylko trochę nierówny koloryt, czasem jakaś niespodzianka wyskoczy... Przedtem moim hitem był Pharmaceris intensywnie kryjący, odcień ivory, ale teraz strasznie waży mi się na nosie, czole i brodzie (mam te strefy troszkę tłuste, ale tylko troszkę, cerę mam raczej normalną). Szukam czegoś niedrogiego (do 40-45 zł) lekkiego, jasnego. Pomożecie mi?
Mając taki problem jak Ty, używałam Healthy Mix, ale starej wersji. W tym przedziale cenowej nic mnie nie zadowoliło.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 12:49   #157
BrightBlonde
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Sama używam ciemnych pudrów i podkładów, ale kiedyś używałam jaśniuteńkiego La Roche Posay Toleriane Teint 11 i bardzo go sobie chwaliłam. Najjaśniejszy chyba Ivory jest nr 10. Z tym, że kosztował chyba około 60 zł w SuperPharm.

Edytowane przez BrightBlonde
Czas edycji: 2013-08-19 o 12:50
BrightBlonde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 13:37   #158
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Hej, poszukuje pudru matującego z małą ilością drobinek złota lub srebra.
Może ktoś coś zna?

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 12:44   #159
redeyes
Zakorzenienie

Poszukuję bazy pod makijaż, która dobrze trzyma i rozprowadza makijaż. Myślałam nad tą bazą z revlonu, albo soraya silikonowa. Co myślicie?
Stary 2013-08-20, 13:07   #160
Ingran
Psycho

Cytat:
poszukuję bazy pod makijaż, która dobrze trzyma i rozprowadza makijaż. Myślałam nad tą bazą z revlonu, albo soraya silikonowa. Co myślicie?
kwc
bzdura.

Stary 2013-08-20, 16:43   #161
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Hej, poszukuje pudru matującego z małą ilością drobinek złota lub srebra.
Może ktoś coś zna?
Jeśli chodzi o taki, który nie brązuje to bardzo fajny jest z Avonu - tak slyszalam
No i Revlon - puder mineralny z drobinkami złota
Stary 2013-08-22, 10:18   #162
infantylizm
Przyczajenie

Wizażanki, potrzebuję Waszej pomocy. Kilka lat leczyłam trądzik. Na tym etapie na mojej twarzy widnieje w porywach do trzech ropnych pryszczy/strupów. Zauważyłam jednak, że poprawiło mi się dzięki odstawieniu podkładu Lirene City Matt. To już drugi podkład od Lirene, który mnie uczulił. Pierwszym był Shiny Touch. Po użyciu obu na czole wyskakuje mi masa suchych, malutkich krostek, które utrzymują się kilka dni, lub całą wieczność (jeżeli nie odstawię podkładu). Poszukuję czegoś, polecanego przez dermatologów lub czegoś, co po prostu mnie nie uczuli.

Wszystkie kosmetyki za grosze dla nastoletnich skór trądzikowych typu- krem koloryzujący Ziaja, podkład Under Twenty, Synergen, Miss Sporty odpadają- zapychają mnie.

Cerę mam jasną, mieszaną. Bardzo proszę o pomoc!
infantylizm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 10:24   #163
Atenya
Czekoladoholiczka:D

Cytat:
Napisane przez infantylizm Pokaż wiadomość
Wizażanki, potrzebuję Waszej pomocy. Kilka lat leczyłam trądzik. Na tym etapie na mojej twarzy widnieje w porywach do trzech ropnych pryszczy/strupów. Zauważyłam jednak, że poprawiło mi się dzięki odstawieniu podkładu Lirene City Matt. To już drugi podkład od Lirene, który mnie uczulił. Pierwszym był Shiny Touch. Po użyciu obu na czole wyskakuje mi masa suchych, malutkich krostek, które utrzymują się kilka dni, lub całą wieczność (jeżeli nie odstawię podkładu). Poszukuję czegoś, polecanego przez dermatologów lub czegoś, co po prostu mnie nie uczuli.

Wszystkie kosmetyki za grosze dla nastoletnich skór trądzikowych typu- krem koloryzujący Ziaja, podkład Under Twenty, Synergen, Miss Sporty odpadają- zapychają mnie.

Polecam ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47134 Może się sprawdzi u Ciebie?
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 13:43   #164
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez infantylizm Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Polecam ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47134 Może się sprawdzi u Ciebie?
Ja polecam inny podkład Pharmaceris http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=803762
Stary 2013-08-22, 21:32   #165
prince_polo
Zakorzenienie

hej dziewczyny. Tak czytam wątek i chciała bym byście mi poleciły jakis dobry podkład. Moja cera jest tłusta, świece sie na odległośc i mam niestety niedoskonałości . Jak by tego bylo mało mam pozerzone pory na całej twarzy
Do tej pory uzywałam różnych podkładów ale raz że trafiam na nie odpowiednie, to jeszcze odcienie strasznie sztuczne.

najbardziej drażnią mnie te poszerzone pory. Czy już zawsze tak bedzie? Gdyby nie to, nie musiała bym nawet dawac podkładu, albo ew jakis lekki bo nie lubie efektu maski i by było widac że coś mam na twarzy. No ale dobrze (w miare) czuje sie jedynie jak jestem opalona, czyli latem.Oczywiscie jak juz ktos z bliska na mnie patrzy to mnie sie odechciewa z kims gadac

doradzicie mi coś?

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 13:24   #166
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Tak czytam wątek i chciała bym byście mi poleciły jakis dobry podkład. Moja cera jest tłusta, świece sie na odległośc i mam niestety niedoskonałości . Jak by tego bylo mało mam pozerzone pory na całej twarzy
Do tej pory uzywałam różnych podkładów ale raz że trafiam na nie odpowiednie, to jeszcze odcienie strasznie sztuczne.

najbardziej drażnią mnie te poszerzone pory. Czy już zawsze tak bedzie? Gdyby nie to, nie musiała bym nawet dawac podkładu, albo ew jakis lekki bo nie lubie efektu maski i by było widac że coś mam na twarzy. No ale dobrze (w miare) czuje sie jedynie jak jestem opalona, czyli latem.Oczywiscie jak juz ktos z bliska na mnie patrzy to mnie sie odechciewa z kims gadac

doradzicie mi coś?
probowalas revlona 24h colorstay?
albo taniej lirene matujacy? ---> srebrny tkai, fajne matuje no i kryje w miare ok

na swiecenie najlepszy i bezwzgledny kryolan anti shine chyba czy cos,ja go mam kupilam 2 lata temu, uzywam codziennie i mam jeszcze 1/5 opakowania. kosztował koło 60 zł

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-08-23 o 13:25
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 14:22   #167
prince_polo
Zakorzenienie

Cytat:
probowalas revlona 24h colorstay?
albo taniej lirene matujacy? ---> srebrny tkai, fajne matuje no i kryje w miare ok

na swiecenie najlepszy i bezwzgledny kryolan anti shine chyba czy cos,ja go mam kupilam 2 lata temu, uzywam codziennie i mam jeszcze 1/5 opakowania. kosztował koło 60 zł
dziekuje za odpowiedz.
Z tego co wymieniłas miałam jedynie Lirene. Matował rzeczywiscie w miare ale kolor mi nie podpasował. Chyba że po prostu zle trafiłam z odcieniem

zaraz zobacze to na świecenie

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
Stary 2013-08-23, 20:06   #168
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz.
Z tego co wymieniłas miałam jedynie Lirene. Matował rzeczywiscie w miare ale kolor mi nie podpasował. Chyba że po prostu zle trafiłam z odcieniem

zaraz zobacze to na świecenie
Ja przy lirene musiałam kłaść puder jeszcze. Bo inaczej było świecenie.

Manhattan - matujacy: jest genialny jesli chodzi o krycie i mat (nie musiałam używać pudru) - lepszy od revlona, i na rowni z double wear estee lauder, ale nistety - MANHATAN ma tylko 4 odcienie...

Ja szukam zoltych odcieni, i nawet do revlona albo lirene matujacego dodaję kurkumy (zolta jest, i sprawia ze podklady robia sie bardzie zolciutkie), ale niestety po dodaniu jej do manhatana prawie nic sie nie zmienilo.... a tak bylby hitem nad hitami bo jest super kryjacy, lekki i matuje.

Takiego cuda nie spotkalam, tylko te odcienie!

KWC:
puder kryolan: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11164
Manhattan fluid: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17158 (wszystkie takie ziemiste odcienie)
Revlon Colorstay 24h: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52906
Lirene: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53577

:: chyba zmienili skład revlona mocno, bo dla mnie przestał już być kryjący
::: lirene - odradzam Ci jesli sie swiecilas troszke, sprobuj tego manhattana moze, bo jest naprawde b. fajny i lekki jednoczesnie

:::: ingrid fluid satynowy, jest bardzo mily dla cery, i kryje super tez, ale nistety juz jest ciezszy, a jak nie masz takich problemow to lepiej go nie stosuj bo Cie moze zapchac

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-08-23 o 20:08
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 20:23   #169
prince_polo
Zakorzenienie

Cytat:
Ja przy lirene musiałam kłaść puder jeszcze. Bo inaczej było świecenie.

Manhattan - matujacy: jest genialny jesli chodzi o krycie i mat (nie musiałam używać pudru) - lepszy od revlona, i na rowni z double wear estee lauder, ale nistety - MANHATAN ma tylko 4 odcienie...

Ja szukam zoltych odcieni, i nawet do revlona albo lirene matujacego dodaję kurkumy (zolta jest, i sprawia ze podklady robia sie bardzie zolciutkie), ale niestety po dodaniu jej do manhatana prawie nic sie nie zmienilo.... a tak bylby hitem nad hitami bo jest super kryjacy, lekki i matuje.

Takiego cuda nie spotkalam, tylko te odcienie!

KWC:
puder kryolan: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11164
Manhattan fluid: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17158 (wszystkie takie ziemiste odcienie)
Revlon Colorstay 24h: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52906
Lirene: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53577

:: chyba zmienili skład revlona mocno, bo dla mnie przestał już być kryjący
::: lirene - odradzam Ci jesli sie swiecilas troszke, sprobuj tego manhattana moze, bo jest naprawde b. fajny i lekki jednoczesnie

:::: ingrid fluid satynowy, jest bardzo mily dla cery, i kryje super tez, ale nistety juz jest ciezszy, a jak nie masz takich problemow to lepiej go nie stosuj bo Cie moze zapchac
dziekuje
to chyba mnie przekonalas do tego Manhattanu a nie wiesz czy w rosmanie jest? mieszkam w nie duzej miejscowosci i ze znanych jest tylko rosman

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

juz doczytałam ze w rossmanie jest

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
Stary 2013-08-23, 20:41   #170
MonnieB
Zakorzenienie

Dla cery trądzikowej polecam Clinique Anti Blemish, trochę kosztuję, ale efekty murowane! działa cuda ja teraz używam Clinique Redness solution na zaczerwienienia i na prawdę dobrze je maskuje, ale na pewno wrócę do Anti Blemish, bo znowu pojawiają się krostki:/
Stary 2013-08-23, 20:56   #171
201607111040
Konto usunięte

Jeśli nie potrzebujesz dużego krycia to polecam Lumene http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=775257 . Warto zastanowić się nad kremami BB.
201607111040 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 13:33   #172
nothingelsematterss
Raczkowanie

Jaki odcień podkładu.

Hej.Chciałabym się Was poradzić, otóż używam podkładu z avon ivory i pudru z rimmela stay matte 103, na buzi jestem strasznie blada i często słyszę ' jaka ty blada ' itd. ale nawet jak nie jestem pomalowana też mam taki odcień.Chciałabym się dowiedzieć jakich odcieni z tych wyżej podanych kosmetyków używać, żeby nie wyglądać aż tak blado, ale także, żeby nie być pomarańczowa czy coś podobnego.Z góry dziękuję
nothingelsematterss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:01   #173
Sabriel_
Zadomowienie

Dot.: Jaki odcień podkładu.

Niestety nie znam podkładów avon, ale jeśli do tej pory miałaś dobrze dobrany podkład kolorystycznie to tylko dodaj róż. Ożywi to buzię. Nie wybieraj za ciemnego podkładu. Blado możesz też wyglądać bo nosisz ubrania nie dopasowane do Twojej kolorystyki. A jak jesteś śnieżynką to radzę też się do takich stwierdzeń przyzwyczaić. Często ludzie nie odróżniają bladej twarzy (jako w znaczeniu negatywnym, chorej) od jasnej.
Sabriel_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:41   #174
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Niestety nie znam podkładów avon, ale jeśli do tej pory miałaś dobrze dobrany podkład kolorystycznie to tylko dodaj róż. Ożywi to buzię. Nie wybieraj za ciemnego podkładu. Blado możesz też wyglądać bo nosisz ubrania nie dopasowane do Twojej kolorystyki. A jak jesteś śnieżynką to radzę też się do takich stwierdzeń przyzwyczaić. Często ludzie nie odróżniają bladej twarzy (jako w znaczeniu negatywnym, chorej) od jasnej.
próbowałam odcienie ivory z Avonu- oprócz tego w musie i mi robiły za bronzer co do reszty zgadzam się
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:46   #175
fiasco
Wtajemniczenie

również zgadzam się z Sabriel, podkład musi być dopasowany do koloru skóry, nie powinien być za ciemny ani za jasny. Jeśli ten ci pasuje, nie zmieniaj go. Tylko zaopatrz się w róż w jakimś naturalnym odcieniu, te różowe są z reguły bardziej uniwersalne i bezpieczne niz te wpadające w koral/pomarańcz/czerwień/brąz, zwłaszcza na jasnej cerze
Stary 2013-08-26, 16:03   #176
nothingelsematterss
Raczkowanie

Hmm, mam 16 lat i za bardzo widoczny makijaż będzie wpadał w oczy nauczycielom ;/.Jak daje podkład i puder za bardzo tego nie widać, jakby doszedł jeszcze róż to nie wiem jakby to wyglądało.Muszę zakrywać swoje piegi, których nie cierpię .Co sądzicie o jeden odcień wyżej z pudru i podkładu ?Czy zostać przy tym kolorze jaki jestem?Jestem opalona na rękach itp., oprócz tej twarzy, a jak pójdę do szkoły mogą być komentarze ;|
Stary 2013-08-26, 16:12   #177
Ingran
Psycho

Czemu zakrywasz piegi?? Przecież one są takie urocze i dziewczęcości dodają jak umiejętnie nałożysz róż to nie obawiaj się, że będzie to 'tapeciarsko' wyglądało. Jego zadaniem jest ożywienie buzi, nadanie naturalnego rumieńca.
Jak już tak bardzo zawadza ci jasna karnacja to może spróbuj z delikatnym samoopalaczem? Wtedy byś dobrała ciemniejszy odcień podkładu
bzdura.

Stary 2013-08-26, 16:34   #178
fiasco
Wtajemniczenie

i róż trzeba umiejętnie nakładać jeśli widać na policzku plamę różu to znaczy, że jest on nałożony źle. Może takie coś całkiem dobrze wyglądać, ale nie na co dzień i nie dla młodych dziewcząt
Ogólnie różu lepiej nałożyć za mało niż za dużo, no i kolor powinien by odpowiedni, tak jak napisałam wcześniej, większości jasnych cer pasują odcienie różowe, ew. brzoskwiniowe (na skórze w ciepłym, żółtawym/złotawym odcieniu).

Jeśli nie masz szyi widocznie ciemniejszej od twarzy, to lepiej zostać przy swoim, dobrze dobranym kolorze podkładu. I nie przejmować się komentarzami innych, jasna cera też ma wiele uroku, to samo piegi. Nawet nie wiesz, jak ja marzę o piegach!
Stary 2013-08-26, 16:45   #179
Sabriel_
Zadomowienie

Róż dobrze nałożony dodaje buzi kolorku, ale nie widać wyraźnej granicy między podkładem a różem. Jeśli boisz się efektu klauna to poszukaj róży słabo napigmentowanych. Trudno zrobić sobie nimi krzywdę I jak fiasco mówi jasna cera jest bardzo ładna. Sama takową posiadam i nigdy nie zamieniłabym się na ciemniejsza skłonną do opalania. Przy odpowiednich kosmetykach wygląda zjawiskowow, inaczej
Sabriel_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 17:05   #180
nothingelsematterss
Raczkowanie

Dziękuję Wam baaardzo .A np. jaki róż byście poleciły ?
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości