Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 67 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-13, 14:19   #1981
Cos_
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Miała któraś z Was podkład Soraya expert matt.? Przeglądałam właśnie nowego Skarba i na całej stronie reklama tego podkładu i aż jestem ciekawa
Cos_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:44   #1982
kaktuska16
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was podkład Soraya expert matt.? Przeglądałam właśnie nowego Skarba i na całej stronie reklama tego podkładu i aż jestem ciekawa
W naturze były testery, 02 jest bardzo ciemny, 01 nie wiem.
kaktuska16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 12:20   #1983
rita01
Przyczajenie

Question rimmel lasting finish comfort serum

Czy podkład rimmel lasting finish comfort serum nadaje się do cery wrażliwej? Zastanawiam się nad jego kupnem, a nigdzie nie mogę znaleźć składu tego produktu :/
rita01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 17:47   #1984
charlize95
Przyczajenie

witam wszystkie wizażystki... mój problem jest już od kilku lat i jakoś do tej pory nie potrafię znaleźć idealnego podkładu :|
otóż mam cerę tłustą, chociaż właściwie to nie jestem pewna...mam problemy z trądzikiem odkąd pamiętam, ale to delikatny trądzik, pojedyncze wypryski, za to dużo zaskórników i wągrów. (być może problemy hormonalne, ale żaden lekarz nie chce mi takich badań zrobić, twierdząc, że są za drogie). Poza tym
po kilku godzinach malowania zawsze się świecę... próbowałam już podkładów matujących, ale takie znowu nie zakrywały moich niedoskonałości i uwidaczniały suche skórki.
Chciałabym pokład, który pokryje idealnie moje niedoskonałości, nie był tłusty i żeby był jasny, bo mam jasną cerę. Czy taki w ogóle istnieje? Oczywiście w rozsądnej cenie... Kupowanie podkładów za 200 zł nie wchodzi w grę ktoś coś poleci?
charlize95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 17:50   #1985
Ceann
Przyczajenie

Lekki podkład dla mamy

Dzień dobry,

Zbliżają się urodziny mojej mamy i z tej okazji chciałabym kupić jej podkład.
Mama jest w wieku 45+, ma cerę naczynkową, myślę, że chciałaby coś lekkiego co jednocześnie zakryje czerwone policzki. Zależy jej na naturalnym efekcie i delikatnym rozświetleniu.
Dodam, że mama nie używa pudru (nie lubi efektu płaskiego matu) więc dobrze by było gdyby podkład nie błyszczał się na kilometr.

Proszę o jakieś podpowiedzi

Cena poniżej 60 zł
Ceann jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 18:52   #1986
201607250928
Konto usunięte

Dot.: rimmel lasting finish comfort serum

Cytat:
Napisane przez rita01 Pokaż wiadomość
Czy podkład rimmel lasting finish comfort serum nadaje się do cery wrażliwej? Zastanawiam się nad jego kupnem, a nigdzie nie mogę znaleźć składu tego produktu :/
Tutaj masz skład KLIK
201607250928 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 19:50   #1987
Layla79
Zakorzenienie

Dot.: Lekki podkład dla mamy

Mysle, ze skoro mama nie uzywa podkladow, to nie trafisz z kolorem. Na naczynka trzeba nalozyc zielony korektor i dopiero na to podklad dobrany kolorem, najprawdopodobniej w zolcieniach, zeby nie podbijac rozowej pigmentacji skory. Z samego podkladu raczej nie bedzie zadowolona, bo nie zakryje jej problemow.
natomiast, jezeli upierasz sie na podklad, to polecam nowosc z erisa, podklad provoke lift albo radiance, testowalam obydwa, mi bardziej pasuje seria lift, ma bardzo eleganckie opakowanie, kosztuje w promocji 69 zl w hebe. Konsystencja lift jest lejaca, daje minimalne krycie, ale za to twarz jest wygladzona i jest piekny zapach. Konsystencja radiance jest gestsza i kremowa, ale tez gladko rozprowadza sie, bardziej ocenilabym je jako kremy z barwnikiem, niemniej jednak lift daje ladny efekt w polaczeniu z pudrem. Troche ciemnieje po nalozeniu na twarz. Tutaj mozesz miec problem, bo wiele podkladow ciemnieje. Ja bym kupila krem mamie, a nie podklad, trzeba sporo potestowac, zeby znalezc cos dobrego dla siebie.
w superpharm sa teraz promocje na apteczne serie kremow, widzialam, ze babki bardzo chwala krem organique gold, chyba dostepny w sklepach firmowych, na all widzialam za 65 zl z wysylka, bo tez sobie kupie. Na twoim miejscu kupilabym mamie krem albo maske do twarzy, z tego napewno by sie ucieszyla. Podklady ze sredniej polki teraz testowalam i wg mnie tam nie ma nic dla mamy, ew. Vichy.
Layla79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 13:43   #1988
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Kupiłam najnowszy podkład Rimmela (wahałam się pomiędzy nim a Bourjois HM) i jestem z niego bardzo zadowolona. W działaniu jest identyczny jak pierwotna wersja 16H, którą uwielbiałam. Średnio kryje, łatwo się rozprowadza, nie ściera się i naturalnie wygląda. Warto kupić.
Stary 2014-10-15, 14:43   #1989
Ceann
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mysle, ze skoro mama nie uzywa podkladow, to nie trafisz z kolorem. Na naczynka trzeba nalozyc zielony korektor i dopiero na to podklad dobrany kolorem, najprawdopodobniej w zolcieniach, zeby nie podbijac rozowej pigmentacji skory. Z samego podkladu raczej nie bedzie zadowolona, bo nie zakryje jej problemow.
natomiast, jezeli upierasz sie na podklad, to polecam nowosc z erisa, podklad provoke lift albo radiance, testowalam obydwa, mi bardziej pasuje seria lift, ma bardzo eleganckie opakowanie, kosztuje w promocji 69 zl w hebe. Konsystencja lift jest lejaca, daje minimalne krycie, ale za to twarz jest wygladzona i jest piekny zapach. Konsystencja radiance jest gestsza i kremowa, ale tez gladko rozprowadza sie, bardziej ocenilabym je jako kremy z barwnikiem, niemniej jednak lift daje ladny efekt w polaczeniu z pudrem. Troche ciemnieje po nalozeniu na twarz. Tutaj mozesz miec problem, bo wiele podkladow ciemnieje. Ja bym kupila krem mamie, a nie podklad, trzeba sporo potestowac, zeby znalezc cos dobrego dla siebie.
w superpharm sa teraz promocje na apteczne serie kremow, widzialam, ze babki bardzo chwala krem organique gold, chyba dostepny w sklepach firmowych, na all widzialam za 65 zl z wysylka, bo tez sobie kupie. Na twoim miejscu kupilabym mamie krem albo maske do twarzy, z tego napewno by sie ucieszyla. Podklady ze sredniej polki teraz testowalam i wg mnie tam nie ma nic dla mamy, ew. Vichy.

Dziękuję bardzo za pomoc
Zastanowię się w takim razie nad kremem lub maską do twarzy.
Ceann jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 15:41   #1990
rita01
Przyczajenie

Dot.: rimmel lasting finish comfort serum

dziękuję
rita01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 13:07   #1991
Tovaa
Raczkowanie

Dziewczyny pomóżcie. Dzisiaj oglądałam "Klinikę urody", w której wizażystka Ania Orłowska używała podkładu-kremu. Tak to chyba określiła. Z tego co pamiętam to był w czarnej tubce. I chodzi o to, że był biały - jak zwykły krem, ale jak nałożyła go na twarz modelce to dopasował się do jej koloru skóry.
Wiecie może jaki to podkład? Albo chociaż możecie mi polecić inny też taki biały dopasowujący się do kolorytu skóry?
Tovaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 13:24   #1992
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Tovaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Dzisiaj oglądałam "Klinikę urody", w której wizażystka Ania Orłowska używała podkładu-kremu. Tak to chyba określiła. Z tego co pamiętam to był w czarnej tubce. I chodzi o to, że był biały - jak zwykły krem, ale jak nałożyła go na twarz modelce to dopasował się do jej koloru skóry.
Wiecie może jaki to podkład? Albo chociaż możecie mi polecić inny też taki biały dopasowujący się do kolorytu skóry?
Chodzi o cc krem. W czarnej tubce jest np. z Lirene Magic make up. Z tym dopasowywaniem się przy super jasnej cerze to bujda. Te cc kremy mają zatopione pigmenty które ciemnieją w trakcie rozsmarowywania i większość robi się pomarańczowa i tak W drogeriach teraz pełno cc kremów, niektóre są początkowo białe, inne od razu mają kolor jak normalny podkład. Do średniej/opalonej cery mogą być ok, są jak krem tonujący
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 13:24   #1993
Cos_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tovaa Pokaż wiadomość
Albo Lirene albo Eveline
Cos_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 14:37   #1994
binx
Raczkowanie

Loreal też ma coś takiego. W programie A. Orłowska pewnie pokazała krem Lirene, ma on czarne opakowanie, a firma jest sponsorem jej książki.
binx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 16:43   #1995
shironote
Przyczajenie

Affinitone czy Pharmaceris F?

Niedługo wybieram się na zakupy po nowy podkład i zastanawiam się między tymi dwoma: Maybelline Affinitone lub Pharmaceris F kryjący.
Zależy mi na dużym kryciu (mam trądzik) oraz bardzo, bardzo jasnym kolorze podkładu, ponieważ moja skóra jest blada.

Który z tych podkładów polecacie bardziej?
shironote jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 20:21   #1996
gabriell1982
Zadomowienie

Dot.: Affinitone czy Pharmaceris F?

Cytat:
Napisane przez shironote Pokaż wiadomość
Niedługo wybieram się na zakupy po nowy podkład i zastanawiam się między tymi dwoma: Maybelline Affinitone lub Pharmaceris F kryjący.
Zależy mi na dużym kryciu (mam trądzik) oraz bardzo, bardzo jasnym kolorze podkładu, ponieważ moja skóra jest blada.

Który z tych podkładów polecacie bardziej?
ja bym żadnego z nich nie poleciła..
poczytaj może opinie na kwc
gabriell1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:03   #1997
mmmiley
Rozeznanie

Dot.: Affinitone czy Pharmaceris F?

Nie wiem o który Affinitone Ci chodzi bo jest chyba kilka rodzajów ale dla mnie wszystkie mają marne krycie :p
Stary 2014-10-21, 22:43   #1998
migotka1010
Wtajemniczenie

GG do migotka1010

Cześć.
Słuchajcie kupiłam za ciemny podkład lancome teint idole 24h w kolorze 035, chciałam dokupić najjaśniejszy kolor aby je sobie mieszać. Dostałam próbkę w Douglasie, i co się okazało, to 010 jest w sam raz, nie potrzebuje przyciemnienia… Druga sprawa to nałożyłam go dziś na twarz i niestety chyba nie nadaje się dla mnie… To po co kupować drugi…
Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej… Uwielbiam mat, a po tym podkładzie po ok. 4-5 godzinach…
Nie lubię dokonywać poprawek w ciągu dnia, więc zależy mi na podkładzie, który będzie trzymać się ok. 8 godzin bez poprawek… Pomyślałam, że kupię inny podkład np. EL DW w kolorze najjaśniejszym i będę mieszać oba podkłady, co myślicie o tym pomysle?

Ewentualnie znacie jakiś podkład który sam w sobie da mi taki efekt? EL DW znam, lżejszego brata też, Revlon też. Może coś nowego mi polecicie? Szybko się świecę niestety…. Na kryciu mi nie zależy ale na macie tak.

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]

Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:59   #1999
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Cześć.
Słuchajcie kupiłam za ciemny podkład lancome teint idole 24h w kolorze 035, chciałam dokupić najjaśniejszy kolor aby je sobie mieszać. Dostałam próbkę w Douglasie, i co się okazało, to 010 jest w sam raz, nie potrzebuje przyciemnienia… Druga sprawa to nałożyłam go dziś na twarz i niestety chyba nie nadaje się dla mnie… To po co kupować drugi…
Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej… Uwielbiam mat, a po tym podkładzie po ok. 4-5 godzinach…
Nie lubię dokonywać poprawek w ciągu dnia, więc zależy mi na podkładzie, który będzie trzymać się ok. 8 godzin bez poprawek… Pomyślałam, że kupię inny podkład np. EL DW w kolorze najjaśniejszym i będę mieszać oba podkłady, co myślicie o tym pomysle?

Ewentualnie znacie jakiś podkład który sam w sobie da mi taki efekt? EL DW znam, lżejszego brata też, Revlon też. Może coś nowego mi polecicie? Szybko się świecę niestety…. Na kryciu mi nie zależy ale na macie tak.
DW to jeden z bardziej matowych podkładow jakie znam da radę. Jest też dużo lepszy niż teint idol

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Zamówiłam dwa dni temu nowego perfekcjonistę od EL i czekam... Jestem mocno ciekawa tego podkładu

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 23:00   #2000
migotka1010
Wtajemniczenie

GG do migotka1010

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
DW to jeden z bardziej matowych podkładow jakie znam da radę. Jest też dużo lepszy niż teint idol
To myślisz, że ta mieszanka da radę? Lancom i EL DW? Lancom jest teraz w promocji w douglasie, więc się waham... do EL DW kosztuje ok 180 a lankom 125..

Doradzicie? Ewentualnie podpowiedzcie jaki kolor ELDW kupić, zwykle kupiję 180 CS do cery mieszanej.

Mam kupiony 035 Lancom teint idol.

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]

Od jutra się uczę!
Stary 2014-10-21, 23:07   #2001
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
To myślisz, że ta mieszanka da radę? Lancom i EL DW? Lancom jest teraz w promocji w douglasie, więc się waham... do EL DW kosztuje ok 180 a lankom 125..

Doradzicie? Ewentualnie podpowiedzcie jaki kolor ELDW kupić, zwykle kupiję 180 CS do cery mieszanej.

Mam kupiony 035 Lancom teint idol.
Idol nie pasuje Ci tylko ze względu na kolor?

Co do koloru D W to raczej sand jeśli masz zółtą tonacje skóry. W każdym razie 2n,c luc w 1 . Trójki będą za ciemne , jedynki za jasne

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-21 o 23:12
Stary 2014-10-22, 07:55   #2002
migotka1010
Wtajemniczenie

GG do migotka1010

Cytat:
Idol nie pasuje Ci tylko ze względu na kolor?

Co do koloru D W to raczej sand jeśli masz zółtą tonacje skóry. W każdym razie 2n,c luc w 1 . Trójki będą za ciemne , jedynki za jasne
Nie, nie tylko kolor. Sam podkład powoduje świecenie się mojej twarzy po ok 4 godzinach... A za zadanie ma matować... Chciałabym go zużyć mieszając z jakimś innym i pomyślałam o EL DW lub o revlonie CS.

Swoją drogą za ile najtaniej udało Wam się kupić ELDW? NIe mam ciśnienia, że muszę go teraz mieć i się zastanawiam czy nie poczekać na jakąś promocję...

Od jutra się uczę!
Stary 2014-10-22, 08:05   #2003
Loyd
Zakorzenienie

Mnie DW matuje na cały dzień. Tzn po iluś tam godzinach( myślę że ok 7) nie jest to już total mat ale podkład nadal wygląda dobrze, nie spływa nie zbija się.

Ja mam manię podkładową wz z czym używałam prawie wszystkiego DW wygrywa jednak trwałością. Revlon też jest bardzo trwały ale ma chyba na 3 miejscu w składzie alkohol... Ja mam skórę naczynkową więc wiadomo.. Był dramat

Stary 2014-10-22, 08:15   #2004
migotka1010
Wtajemniczenie

GG do migotka1010

Cytat:
Mnie DW matuje na cały dzień. Tzn po iluś tam godzinach( myślę że ok 7) nie jest to już total mat ale podkład nadal wygląda dobrze, nie spływa nie zbija się.

Ja mam manię podkładową wz z czym używałam prawie wszystkiego DW wygrywa jednak trwałością. Revlon też jest bardzo trwały ale ma chyba na 3 miejscu w składzie alkohol... Ja mam skórę naczynkową więc wiadomo.. Był dramat
No niby wiem, że Revlon to nie to samo co ELDW, ale zastanawiam się czy jest sens kupować tak drogi podkład ELDW i mieszać go równie z drogim podkładem Lancoma.. Zwłaszcza, że 01 jest odcieniem idealnym, więc wymieszany z 035 nadal będzie za ciemny...

Może mieszkanka Revlona i Lancoma już wystarczy... chyba przejdę się po próbki

Od jutra się uczę!
Stary 2014-10-22, 21:34   #2005
Mastylla
Raczkowanie

U mnie najlepiej sprawdza się Loreal True Match. Przetestowałam już te z najwyższych i najniższych półek ale i tak najlepiej wypada Loreal. Mam cerę naczynkową+mieszaną+uczul a mnie wszystko i nic mi się po nim nie dzieje.
Korektorów nie stosuję bo albo mi się "rolują" na twarzy albo puder z nich "spływa"
Stary 2014-10-22, 21:38   #2006
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
No niby wiem, że Revlon to nie to samo co ELDW, ale zastanawiam się czy jest sens kupować tak drogi podkład ELDW i mieszać go równie z drogim podkładem Lancoma.. Zwłaszcza, że 01 jest odcieniem idealnym, więc wymieszany z 035 nadal będzie za ciemny...

Może mieszkanka Revlona i Lancoma już wystarczy... chyba przejdę się po próbki
Kochana to już Twój wybór ja uważam że revlon jest mniej trwały ale jest b.wiele osób które sądzą że to TOTALNIE nieprawda i jest odwrotnie ja bym się po prostu na DW przerzuciła , bo gdy kupisz butlę... Po co kieszać jeśli można idealnie dopasować podkład kolorystycznie ..i pod względem trwałości)) ? To oczywiście luźna myśl.. Lancome możesz wymienić na wymiankowym za DW właśnie albo po prostu sprzedać))

Piszę tak ponieważ wydaje mi się że nie masz gwarancji że ta mieszanka podkładów sprosta Twoim wymaganiom))

Ściskam)

Stary 2014-10-22, 22:35   #2007
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Zamówiłam dwa dni temu nowego perfekcjonistę od EL i czekam... Jestem mocno ciekawa tego podkładu
No właśnie. Wg mnie jest nawet zbyt matowy. Wiem że go lubisz, ale czy jednak nie uważasz że daje zbyt "płaski" efekt? Dlatego wolę Everlasting Clarinsa.
Teraz testuję EL Maximum Cover i jestem pod wrażeniem
Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 22:41   #2008
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
No właśnie. Wg mnie jest nawet zbyt matowy. Wiem że go lubisz, ale czy jednak nie uważasz że daje zbyt "płaski" efekt? Dlatego wolę Everlasting Clarinsa.
Teraz testuję EL Maximum Cover i jestem pod wrażeniem
Szkoda że nie napisałaś wcześniej bo oddałam Maximum Cover mi nie pasował - tynk.... Ale taki bardziej aksamitny i pudrowy niż matowy! clarinsa uwielbiam) Koleżanka pisze że Idol nie utrwala wystarczająco więc myślę że DW jest trwalszy Clarins może nie być w tej sytuacji wystarczający)

Co do DW to ja używam go tylko gdy chcę się faktycznie umalować. Tj kładę rozświetlacz , róż , bronzer. Wtedy sprawdza się idealnie wtedy nie wygląda płasko.
W tej chwili mój dzienny podkład to Bobbi Brown SPF 15
Ew Guerlain Parure Gold

Stary 2014-10-23, 13:16   #2009
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Ja jestem pod wrażeniem MACowego BB Balma dawno nie używałam bo wiosna/lato za jasny, wróciłam do niego teraz na jesień i bardzo mi się podoba

GALAXIA

kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 17:57   #2010
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja jestem pod wrażeniem MACowego BB Balma dawno nie używałam bo wiosna/lato za jasny, wróciłam do niego teraz na jesień i bardzo mi się podoba
Nie mialam go nigdy. Napiszesz coś więcej Kiciu?

Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości