Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 7 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-26, 17:35   #181
Ingran
Psycho

Dot.: Jaki odcień podkładu.

Proponuję spojrzeć na kwc w tej kwestii :P
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 18:08   #182
fiasco
Wtajemniczenie

albo po prostu przejść się do drogerii i znaleźć odpowiedni żeby miał dobry kolor, nie za mocną pigmentację (takim trudniej zrobić sobie "placki") i matowe lub satynowe wykończenie - nie powinien mieć widocznych błyszczących drobinek.
Stary 2013-08-26, 22:28   #183
Sylwia16_
Zadomowienie

ojj ja mam właśnie ten sam problem co autorka! Chciałam kupic ten róż i odcień ten pierwszy na obrazku.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=40069&next=1
myślicie, ze ok?

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 22:47   #184
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
ojj ja mam właśnie ten sam problem co autorka! Chciałam kupic ten róż i odcień ten pierwszy na obrazku.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=40069&next=1
myślicie, ze ok?
wygląda na dobry kolor, pasujący większości jasnych cer (poza tymi z ewidentnie ciepłymi, złotymi czy żółtymi tonami) nie jest też bardzo ciemny więc trudniej zrobic sobie nim krzywdę, nie mając doświadczenia.
a, i ważne by zaopatrzyc się w odpowiedni pędzel - całkiem fajny pędzel do różu ma essence własnie używam go od paru miesięcy i uważam, że jakość jest wręcz nieadekwatna do ceny - w tym pozytywnym sensie, bo jest tani a dobry
Stary 2013-08-26, 23:07   #185
Sylwia16_
Zadomowienie

Właśnie o to chodzi, żeby trudno było sobie nim zrobic krzywdę, bo to mój pierwszy raz z różem. Ja mam dwa pędzle:
http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/55123_250.jpg
http://www.ambras.pl/2236-3160-thick...o-makijazu.jpg i coś takiego, tylko nie dokładnie taki
Nie chcę na razie kupowac nowego, myślisz, że którym lepiej by się nakładało?
Ogólnie to zastanawiam się czy nie kupic sobie lepiej bronzera? Bo kurde mam taką pucatą twarz i nie wiem czy róż mi bardziej tego nie uwydatni?

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:49   #186
201607111040
Konto usunięte

Dziewczyny jeśli chodzi o róże. Mam skórę w odcieniu podkładu Bourjous HM light vailia. Jaki odcień różu byłby idealny? Iść w odcienie brzoskwiniowe czy bardziej brudnego różu.

Ja oprócz róży poleciłabym ci jeszcze zabawę z rozświetlaczem.
201607111040 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 10:26   #187
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi, żeby trudno było sobie nim zrobic krzywdę, bo to mój pierwszy raz z różem. Ja mam dwa pędzle:
http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/55123_250.jpg
http://www.ambras.pl/2236-3160-thick...o-makijazu.jpg i coś takiego, tylko nie dokładnie taki
Nie chcę na razie kupowac nowego, myślisz, że którym lepiej by się nakładało?
Ogólnie to zastanawiam się czy nie kupic sobie lepiej bronzera? Bo kurde mam taką pucatą twarz i nie wiem czy róż mi bardziej tego nie uwydatni?
jak juz to ten pierwszy, choć nie wiem, jakiej jest wielkości - do różu powinien być dość mały, żeby nie zrobić za duzej plamy. Ten drugi wygląda na strasznie kiepski jakościowo

z bronzerem jest trudniejsza sprawa, bo szczególnie na jasnych cerach większość z nich wygląda ceglasto czy pomarańczowo - bardzo, bardzo nienaturalnie. Jako posiadaczka bardzo jasnej cery osobiście nie spotkałam się z bronzerem, który nadawałby się do modelowania twarzy, wszystkie są za ciepłe (pomarańczowe czy ceglaste), nawet te, które u innych wyglądają na wręcz szare... Moze jakieś są, ale na dużo wyższych półkach cenowych No i żeby był widoczny efekt wyszczuplenia twarzy, bronzer powinien być ze 2 tony ciemniejszy od koloru skóry, a to już będzie bardzo widoczny makijaż - zwłaszcza przy jasnej skórze. Więc radziłabym jednak róż na początek.
Stary 2013-08-27, 10:32   #188
Ashen Lady
Przyczajenie

Podkład z górnej półki na okrez jesienno zimowy

Mam zamiar sprawić sobie lepszy podkład. Mam dość standardów i bb kremów które urzywam od chyba roku.
Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry podkład z górnej półki (Chanel , Lancome itd) Zależy mi na całkiem dobrym kryciu gdyż mam czerwone policzki, i brodę zwłaszcza zimą. Generalnie mam bardzo jasną cerę jak już wspominałam o w tonie różowym. Do tego dość wrażliwą...zdarzają się alergie... Lubię gdy podkład daje mi glow i nie potrzebuję matu gdyż wiadomo, żę to nie do końca pożądane przy cerze suchej.
Odżywienie , glow i nieskazitelność - o tym marzę na nadochodzący sezon.
Pozdrawiam <3
Ashen Lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 11:18   #189
Visez
Zakorzenienie

Dot.: Podkład z górnej półki na okrez jesienno zimowy

Z górnej półki nie wiem bo nie używam, ale mogę polecić ci ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42661 mój ulubieniec. Cena nie zawsze idzie w parze z jakością dior i chanel też mają swoje buble
Stary 2013-08-27, 11:32   #190
Ashen Lady
Przyczajenie

Dzięki w pewnym sensie się z tobą zgadzam ale to ma być dla mnie mała przyjemność , wybrałam taki prezent na pierwszą rocznicę ślubu (nigdy nie czekaj na pomysły faceta) w każdym razie wymyśliłam sobie właśnie coś ekstra do tego klasyczna szminka Chanel...teraz czekam aż właśnie ktoś mi poradzi coś co nie jest bublem
Stary 2013-08-27, 15:51   #191
Ingran
Psycho

MAC Studio Sculpt
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:33   #192
IgnisDivine
Zadomowienie

Ja mogę polecić Lancome Teint Miracle. Najjaśniejszy kolor (005) jest ciężki do dostania, ale jest naprawdę jasny a podkład naprawdę dobry !

Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:42   #193
katharsis
Rozeznanie

Zdecydowanie YSL Touche Eclat duża gama kolorów (przynajmniej w DE :p) dość dobrze kryje i pięknie rozświetla Miałam tygodniową próbkę i jestem w niebowcięta
katharsis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:26   #194
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Zdecydowanie YSL Touche Eclat duża gama kolorów (przynajmniej w DE :p) dość dobrze kryje i pięknie rozświetla Miałam tygodniową próbkę i jestem w niebowcięta
Zgadzam się.Od siebie zaproponuję Smashbox Studio Skin.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 00:26   #195
motylemJestemm
BAN stały

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Do skory problematycznej polecane sa URIAGE Roseline -tansza wersja clinique
albo Vichy dermablend -nowa formula

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-08-28 o 00:27
motylemJestemm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 08:50   #196
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziekuje
to chyba mnie przekonalas do tego Manhattanu a nie wiesz czy w rosmanie jest? mieszkam w nie duzej miejscowosci i ze znanych jest tylko rosman

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

juz doczytałam ze w rossmanie jest
w duzych rosmannach jest, tam gdzie maja stoiska manhattana. ja troche pochodzilam po rosmannach zeby znalezc te gdzie maja te stoiska
Stary 2013-08-28, 18:37   #197
HellCommander
Raczkowanie

Dior Nude. Krycie niby lekkie, ale daje rade- w moim przypadku zakrywa to, co trzeba. Bardzo dobrze sprawdzaja sie podklady w kompakcie- zwykle oferuja nieco wieksze krycie. Kolor 010 jest bardzo, bardzo jasny, dla mnie idealny. Pieknie stapia sie ze skóra, w ogóle nie czuje, jakbym miala na sobie makijaz, daje efekt glow. Napewno sprawdzi sie na nieco suchej cerze.

Albo stary dobry klasyk- Estee Lauder Double Wear. Zakryje wszystko, co trzeba, jest wydajny. Moze przesuszac, mnie nie przesusza wcale. Niestety, nie oczekuj rozswietlenia.

Guerlain Parure Extreme swietnie kryje, na mojej skórze daje ladny, satynowy efekt.

Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 19:06   #198
Visez
Zakorzenienie

Ashen a nie myślałaś żeby iść do drogerii i poprosić o próbki? I sama wtedy zobaczysz który podkład najlepiej się sposuje, bo taki polecany nawet i przez 1000 osób u Ciebie może się nie sprawdzić
Stary 2013-08-28, 22:40   #199
prince_polo
Zakorzenienie

Odp: Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
w duzych rosmannach jest, tam gdzie maja stoiska manhattana. ja troche pochodzilam po rosmannach zeby znalezc te gdzie maja te stoiska
u nas jest stoisko,thx

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 10:54   #200
Ashen Lady
Przyczajenie

Masz rację Visez. Mieszkam jednak w UK i mialam takie szczęscie, że trafiałam na same idiotki na stojskach chociażby Clarinsa czy MAC z masą tapety i sztucznymi rzęsami , które zawsze chciały mnie 'ratować' od mojej bladej cery i totalnie nie pojmowały tego co szukam także chciałam najpier zebrać kilka głosów dziewczyn. Teraz wiem, że kupię sobie sampla Lancome na pewno i zobaczymy jak będzie dalej
Stary 2013-08-31, 11:16   #201
Ewelina123456789012
Przyczajenie

fluid

Witam mam problem , tyle fluidów co juz uzywałam i z żadnego nie jestem zadowolona , no może oprócz : MAYBELLINE AFFINITONE nie powiem dobry jest ale niestety do cery tłustej nie polecam , co z tego ze dobrze kryje jak za jakis czas moja cera swieci sie , Poleci ktos dobry fluid do cery tlustej ? Żeby sie nie świecił i dobrze krył
Ewelina123456789012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 12:04   #202
Roksana3
Raczkowanie

Dot.: fliud

Revlon Colorstay Jest świetny i sama go używam. Potrafi wytrzymać cały dzień, bardzo dobrze kryje
Roksana3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 12:13   #203
Czikaa
Przyczajenie

GG do Czikaa

Zgadzam sie z Roksana3, Revlon Colorstay to moj ulubieniec od bardzo dawna a wyprobowalam juz wiele innych produktow. Dorownujacy revlonowi w mojej kosmetyczce jest jeszcze Max Factor 3w1
Czikaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 21:23   #204
stalowamagnolia
Wtajemniczenie

Zdecydowanie Revlon Colorstay. Nie znam lepszego

stalowamagnolia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 12:09   #205
Ewelina123456789012
Przyczajenie

Ale do cery tłustej, też bedzie dobry ?

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

I jeszcze gdzie mozna go kupic ? bo chyba w takich drogeriach jak rossman nie ma ? bo nie widzialam

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

I jesczze chcialam sie spytac , czy stosował kiedys krem krem kelo-cote? na blizny na twarzy ? podobno dobry ?
Stary 2013-09-01, 19:38   #206
Burbery
Zadomowienie

Niestety każdemu pasuje coś innego.... Polecam przyjrzeć się NARS Sheer Glow, oraz nowemu Givenchy Teint Couture.... U mnie Guerlain, Chanel i Dior się nie sprawdzają niestety .
Uwielbiam także Clarinsa
Daję Ci kilka lektur ode mnie:
- NARS klik
- Clarins Skinillusion klik
- makeup for ever hd klik

niestety co skóra to inne odczucia i niestety ciężko komuś dobrać coś nawet na podstawie wyczerpującego opisu profilu skóry... radzę więc uderzać w bestsellery które mają najwięcej pozytywnych opinii (te co Ci wymieniłam takie są) - największa szansa na dobre dopasowanie. Pozdrawiam!
Burbery jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 20:02   #207
Roksana3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ewelina123456789012 Pokaż wiadomość
Ale do cery tłustej, też bedzie dobry ?

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

I jeszcze gdzie mozna go kupic ? bo chyba w takich drogeriach jak rossman nie ma ? bo nie widzialam

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

I jesczze chcialam sie spytac , czy stosował kiedys krem krem kelo-cote? na blizny na twarzy ? podobno dobry ?
Jeden z najlepszych do cery tłustej Sama taką mam i jest najlepszy! Poczytaj KWC i sama zobacz. Można kupić w douglasie lub sephorze za ok. 70 zł lub na allegro już za ok 30 Ale na allegro trzeba uważać na podróbki.
Roksana3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 11:02   #208
AnnBlus
Rozeznanie

Też używam Colorstay (tego do cery tłustej i mieszanej, bo jest też do suchej). Na allegro kupuję od sprzedawców z USA, tam ten podkład kosztuje 8 dolarów bez promocji, czyli jakieś 25 zł. 70 w Polsce to zbójecka cena.
AnnBlus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 13:08   #209
Ewelina123456789012
Przyczajenie

a mogłaby pani dac namiary na tą osobe ?z alllegro
Stary 2013-09-03, 15:01   #210
AnnBlus
Rozeznanie

Nie mam konkretnej osoby, patrzę kto ma i jak widzę, że jest/może być z USA to biorę.
AnnBlus jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości