Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 72 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-11-22, 01:48   #2131
Bonjour_tristesse
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ponieważ sama zupełnie się na tym nie znam chciałabym poprosić Was o pomoc w wyborze podkładu/kremu koloryzującego

Zależy mi na tym, żeby był lekki, niewidoczny na skórze. Niestety mam bardzo jasną cerę. Używam Bourjois HM 51 i odcień jest dla mnie zbyt ciemny Mam cerę mieszaną.

Chciałabym tym razem kupić naprawdę dobry produkt. Przyglądam się trochę wyższej półce cenowej. Do tej pory udało mi się wytypować (tylko online, chciałabym zdecydować się na 2 i sprawdzić w drogerii):
1. Estee Lauder DayWear BB
2. Smashbox Camera Ready BB
3. Benefit Hello Flawless Oxygen Wow
4. MAC Studio Moisture Tint
5. Laura Mercier Beztłuszczowy Krem Koloryzujący

Będę wdzięczna za opinie i pomoc
Bardzo nie lubię wizyt w Douglasie czy Sephorze, bo Panie bardzo mocno naciągają skórę i wcierają kosmetyki oraz nie lubię prosić o próbki, wtedy Panie już wyraźnie nie są zadowolone. Dlatego zależy mi na ograniczeniu wyboru. Może macie jakieś własne propozycje?

Mój blog minimalistyczno - modowy
Bonjour_tristesse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 08:54   #2132
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Ja napisałam dość wypaśną negatywną recenzję Celii i po kilku dniach została usunięta. Później ktoś wstawił kolejną recenzję z jedną gwiazdką i również gdzieś się rozpłynęła. Dziwne to trochę, biorąc pod uwagę, że czasami wpisy po jednym użyciu produktu siedzą w KWC i mają się dobrze.

Przepraszam za offtop ale muszę. Recenzje nie są usuwane bo ktoś ma widzimisię albo dlatego, że jest negatywna i psuje kosmetykowi średnią.

Twoja recenzja była po prostu nieregulaminowa i tyle. Nie usunięto jej bo była negatywna.

Kup Pan...flakon?

kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 09:41   #2133
Isfet
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Dzięki śliczne, ale mnie chodziło o porównanie Astora Perfect Stay z CS jakbyś mogła jeszcze jedno wrzucić to byłabym bardzo wdzięczna.
Aj kurde, źle tam napisałam, miało być Astor Perfect Stay :/ (oglądałam na necie CS i mi się pomyliło przy pisaniu), przepraszam za błąd.

Niestety nie mam jak zrobić porównania Astor Perfect Stay z CS (tego drugiego nie mam).
Stary 2014-11-22, 12:57   #2134
gosiaczek82
Przyczajenie

Nie mam możliwości dodania zdjęć, ale od pewnego czasu używam podkładu Perfect Stay Astora i jestem z niego zadowolona. Jednak jest to podkład specyficzny i nie każdemu może pasować. Ma tłuściejszą konsystencję od innych, ale bardzo dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug i zacieków, nie podkreśla suchych miejsc. Początkowo zostawia na skórze lekko klejącą warstwę, ale później się dobrze wchłania, jednak na pewno nie do całkowitego matu. Co mogę jeszcze powiedzieć - na pewno jest długotrwały, u mnie wytrzymuje cały dzień, nie ściera się. Odnośnie odcieni: ja wybrałam 200 Nude to beż z żółtymi tonami, chociaż w ciągu dnia trochę ciemnieje, z kolei odcień Ivory miała moja koleżanka i chociaż w drogerii wygląda na jasny beż w ciepłej tonacji to niestety po aplikacji wychodzą różowe tony i to dość znacznie. Osobiście uważam, że powinnam wybrać Golden Beige byłby chyba idealny. Dla porównania dodam że Revlon Colorstay używam odcienia 180 Sand Beige a podkłady Bourjois 52 Vanilla. Na koniec chciałabym jeszcze dodać, że moim zdaniem podkład Astora nadaje się raczej do cery suchej, normalnej i mieszanej ale dla kobiet 25 - 30 lat wzwyż. U młodszych dziewczyn i nastolatek raczej się nie sprawdzi.
gosiaczek82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 13:21   #2135
nowa121212
Raczkowanie

a ja chcialabym zapytac od jakiego kolory Rimmel Stay Matt zaczynaja sie żołte kolory? bo jak mialam najjasniejszy stay matt był bardzo ale to naprawde bardzo jasny i różowy

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

od jakich kolorów* przepraszam za błąd
nowa121212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 14:08   #2136
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Pokaż wiadomość
a ja chcialabym zapytac od jakiego kolory Rimmel Stay Matt zaczynaja sie żołte kolory? bo jak mialam najjasniejszy stay matt był bardzo ale to naprawde bardzo jasny i różowy

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

od jakich kolorów* przepraszam za błąd
jak dla kogo jasny
setka jest 'żółtsza'.

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 19:25   #2137
m7242
Przyczajenie

Hej hej! Mam pytanie, błagam o pomoc 😂 poszukuje podkładu idealnego, ciągle coś mi nie pasuje. Mam cerę tłustą, z przebarwieniami i występującymi wypryskami. Szukam czegoś o fajnym kryciu, macie oraz coś, i oczywiście żeby nie zapychalo, jednak haczyk jest taki, że podkład musi wpadać w żółte tony i to dosłownie, no bardziej żółte niż jakieś zwykłe beże no i szukam czegos na zimę, więc w miarę jasny, ale bez przesady, moja karnacja jest taka hmm, pośrednia, nie jestem blada, ale ciemna też nie ach, ale wymagań.. ktoś coś? Z góry dzięki ❤💜💙💚💛
m7242 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 08:44   #2138
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez m7242 Pokaż wiadomość
Hej hej! Mam pytanie, błagam o pomoc 😂 poszukuje podkładu idealnego, ciągle coś mi nie pasuje. Mam cerę tłustą, z przebarwieniami i występującymi wypryskami. Szukam czegoś o fajnym kryciu, macie oraz coś, i oczywiście żeby nie zapychalo, jednak haczyk jest taki, że podkład musi wpadać w żółte tony i to dosłownie, no bardziej żółte niż jakieś zwykłe beże no i szukam czegos na zimę, więc w miarę jasny, ale bez przesady, moja karnacja jest taka hmm, pośrednia, nie jestem blada, ale ciemna też nie ach, ale wymagań.. ktoś coś? Z góry dzięki ❤💜💙💚💛
równiez poszukuje takiego podkładu
nowa121212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 09:17   #2139
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez m7242 Pokaż wiadomość
Shiseido sun protection odcien z numerkiem 40. Oznaczonym jako SP 40.
Ten podkład ma tylko żółte odcienie
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 21:28   #2140
uriacoranna
Przyczajenie

Smile Podkład z wyższej półki. Jaki?

Poszukuję podkładu z wyższej półki odpowiedniego do mojego typu cery. Mam cerę mieszaną, wrażliwą, skłonną do zapychania. Dobrze, gdyby był to podkład o dużym przekroju kolorystycznym i żeby był dobrze kryjący, ewentualnie średnio.
Jaki polecacie? Estew Lauder, Lancome, Clarins, Clinique? Może jakiś inny? Nie mam pojęcia na jaki się zdecydować, a za większe pieniądze chcę, żeby było to coś dobrego.
uriacoranna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 08:11   #2141
OlaM
Moderator

Dot.: Podkład z wyższej półki. Jaki?

Cytat:
Napisane przez uriacoranna Pokaż wiadomość
Poszukuję podkładu z wyższej półki odpowiedniego do mojego typu cery. Mam cerę mieszaną, wrażliwą, skłonną do zapychania. Dobrze, gdyby był to podkład o dużym przekroju kolorystycznym i żeby był dobrze kryjący, ewentualnie średnio.
Jaki polecacie? Estew Lauder, Lancome, Clarins, Clinique? Może jakiś inny? Nie mam pojęcia na jaki się zdecydować, a za większe pieniądze chcę, żeby było to coś dobrego.
Tu jest właściwy wątek. Zapraszam.
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 08:53   #2142
electrode
Raczkowanie

Polecam Estee Lauder Double Wear. Pokrywa ładnie nawet naczynka i zaczerwienienia. Używamy go razem z moją mamą i jest to nasz #1, jest bardzo lekki, dobrze nawilża a skóra oddycha swobodnie
electrode jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 10:58   #2143
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez uriacoranna Pokaż wiadomość
Ciężko cokolwiek doradzić jeżeli masz cerę skłonną do zapychania, bo każdego może co innego zapchać ja jestem bardzo zadowolona obecnie z Clarinsa Skin Illuion, Guerlain Parure de Lumiere, MAC BB , nawet Dior Star też mi pasuje

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez electrode Pokaż wiadomość
Polecam Estee Lauder Double Wear. Pokrywa ładnie nawet naczynka i zaczerwienienia. Używamy go razem z moją mamą i jest to nasz #1, jest bardzo lekki, dobrze nawilża a skóra oddycha swobodnie
dla mnie EL DW to jeden z najcięższych podkładów z jakim miałam styczność, w nim czułam się dosłownie jak w masce, niestety kompletnie nie dla mnie ... mamy chyba inne pojęcie "lekkości"

GALAXIA

kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 14:34   #2144
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez electrode Pokaż wiadomość
Double Wear lubie ale lekki...i NAWILŻA
Znam może ze dwa podkłady które nawilżają
Stary 2014-11-29, 14:48   #2145
violet_oleander
Raczkowanie

Cześć Dziewczyny! Może któraś z Was mi poradzi...
Otóż od kilku lat zmagam się z powracającym problemem grudek na twarzy, w necie znalazłam, że nazywa się to "soft closed comedones", czyli coś jak zaskórniki zamknięte. Zauważyłam, że głównym sprawcą są podkłady. Prostym sposobem było by się nie malować ale mam przebarwienia i do tego naczynka więc raczej bez podkładu nie wychodzę do ludzi. Próbowałam na prawdę wielu - od drogeryjnych, tańszych, droższych, Revlona CS, do naturalnych podkładów koreańskich i innych bez silikonów, oczywiście próbowałam mineralnych i tu najlepiej sprawdzały mi się w kwestii grudek. Jednak po dłuższym stosowaniu moja tłusta cera trochę się przesusza (problem wysuszenia cery to dość złożona sprawa - nie mogę używać też żadnych kremów czy olejków, bo każdy nawilżacz powoduje także te grudki) , podkład waży mi się na twarzy, nie wygląda dobrze, czuję się jakbym wysmarowała się kredą, która zbiera się w załamaniach i jak zmiesza się z sebum wygląda nieestetycznie.
Staram się nie nakładać grubych warstw podkładu mineralnego ale i tak nie wygląda to dobrze. Używam aktualnie tego z kolorówki.com i to on mi się tak dziwnie sprawuje, próbowałam też Lily Lolo oraz innych zamawianych ze Stanów, ale to była porażka - te podkłady z kolei nie dawały u mnie żadnego krycia.
Czy macie jakieś sprawdzone podkłady mineralne, które dają fajne krycie, nie ważą się na twarzy i całkiem dobrze się utrzymują? Czy jest to domena wszystkich p.mineralnych?
violet_oleander jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 17:09   #2146
Alessa80
Raczkowanie

Max Factor Age Renew - szukam podobnego podkładu

Podpowiedzcie coś, proszę. Age Renew jest niedostępny, a krył doskonale. Mam Ageless Elixir i Facefinity i są do niczego, kolor również nie ten (rose beige). Czy któraś z Was znalazła satysfakcjonujący zamiennik?
Stary 2014-12-03, 12:26   #2147
zbuntowana20
Raczkowanie

Cos mi się kiedys obiło o uszy że jest jakis proszek który zmienia kolor podkładu... Wie ktos może jak to się fachowo nazywa lub gdzie tego szukać?
zbuntowana20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 17:56   #2148
gazelaa
Zadomowienie

Tak jest coś takiego ja o tym tu pisałam jest to pigment, mozesz go dostac na kolorowce, albo jak jest za ciemny to kupujesz bialy i mieszasz go tyko nie wsypujesz do calosci podkladu bo grudki zrobia sie, jeżeli chcesz zmienić ton to kupujesz ciemniejszy badz jak jest za rozowy to w zoltawym tonie. JA do krzemionki dosypuje zeby nie bieliła za bardzo.
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:02   #2149
Linka25
Zakorzenienie

Loyd mam wielką prośbę, zależy mi na porównaniu podkładu Guerlain, Parure Gold, Rejuvenating Gold Radiance Foundation SPF 15
do:
a) DW Estee Lauder
b) Everlasting Clarinsa

Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:36   #2150
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Loyd mam wielką prośbę, zależy mi na porównaniu podkładu Guerlain, Parure Gold, Rejuvenating Gold Radiance Foundation SPF 15
do:
a) DW Estee Lauder
b) Everlasting Clarinsa

To zupełnie różne podkłady. Parure gold jest nawilżającym podkładem rozświetlającym. Skierowany jest raczej do cer suchych i normalnych.
Daje piękny zdrowy Glow. Jest dość treściwy . Pięknie pachnie. Miałam 3 flaszki. Czwartą wymieniłam na podkład od D&G bo kolorystyka jest w parurkach niestety ich najsłabszym punktem.
Wracając do Golda. Krycie ma średnie z możliwością budowania .

Clarins i DW to typowe Long Lastingi. Trudno porównywać bo to zupełnie inne podkłady. dW jest świetny w swojej klasie Parure Gold w swojej. Mają inną grupę docelową.
Jeśli masz skórę mieszaną i Gold nie będzie Twoim jedynym pidkładem to polecam, bo on będzie się świetnie prezentował ale tylko kilka godzin. Ma sporo nawilżaczy. One sprawiają że skóra mieszana może zareagować po paru godzinach bombką.

Gdyby nie kolorystyka byłabym wierna Guerlainowi
Stary 2014-12-04, 22:38   #2151
zbuntowana20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Tak jest coś takiego ja o tym tu pisałam jest to pigment, mozesz go dostac na kolorowce, albo jak jest za ciemny to kupujesz bialy i mieszasz go tyko nie wsypujesz do calosci podkladu bo grudki zrobia sie, jeżeli chcesz zmienić ton to kupujesz ciemniejszy badz jak jest za rozowy to w zoltawym tonie. JA do krzemionki dosypuje zeby nie bieliła za bardzo.
Super dziekuje Ci bardzo! Potrzebuję aby podkład z mniej wiecej beżowego, zrobił się oliwkowy Mylisz ze to by dało rade?
http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Olive/466
http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Green/457
Stary 2014-12-05, 08:46   #2152
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Super dziekuje Ci bardzo! Potrzebuję aby podkład z mniej wiecej beżowego, zrobił się oliwkowy Mylisz ze to by dało rade?
http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Olive/466
http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Green/457
Prędzej kupiłabym ta oliwke niz zielen mi zdazylo sie rozjasniac podklad, i najlepiej kupic sobie pojemniczki male tj do samolotu znajdziesz je w rosmanie i w nich mieszalam zeby bylo jednolite.
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:37   #2153
zbuntowana20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Prędzej kupiłabym ta oliwke niz zielen mi zdazylo sie rozjasniac podklad, i najlepiej kupic sobie pojemniczki male tj do samolotu znajdziesz je w rosmanie i w nich mieszalam zeby bylo jednolite.
Zamówilam oliwke, ciekawa jestem jak się spisze. Dziękuje Ci bardzo za pomoc
Stary 2014-12-05, 17:08   #2154
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To zupełnie różne podkłady. Parure gold jest nawilżającym podkładem rozświetlającym. Skierowany jest raczej do cer suchych i normalnych.
Daje piękny zdrowy Glow. Jest dość treściwy . Pięknie pachnie. Miałam 3 flaszki. Czwartą wymieniłam na podkład od D&G bo kolorystyka jest w parurkach niestety ich najsłabszym punktem.

Clarins i DW to typowe Long Lastingi. Trudno porównywać bo to zupełnie inne podkłady. dW jest świetny w swojej klasie Parure Gold w swojej. Mają inną grupę docelową.
Jeśli masz skórę mieszaną i Gold nie będzie Twoim jedynym pidkładem to polecam, bo on będzie się świetnie prezentował ale tylko kilka godzin. Ma sporo nawilżaczy. One sprawiają że skóra mieszana może zareagować po paru godzinach bombką.

Gdyby nie kolorystyka byłabym wierna Guerlainowi
Dzięki za odpowiedź. Chyba się skuszę
Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 17:16   #2155
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
brzmi wspaniale, dzięki - wygenerowałaś mi nową potrzebę

GALAXIA

Stary 2014-12-05, 17:19   #2156
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
brzmi wspaniale, dzięki - wygenerowałaś mi nową potrzebę
No ja niestety swój posłałam w świat
Stary 2014-12-05, 19:38   #2157
poliraksa
Przyczajenie

Unhappy trudny wybór - podkład

hej.
wątek był z pewnością o podkładach o Waszych numerach jeden - znaleźć nie potrafię, więc z góry grubo przepraszam

nigdy nie miałam problemu z cerą, nie sięgałam po fluidy podkłady etc.jakiś czas temu kupiłam krem BB.sprawdza się.ale potrzebuję czegoś trwalszego.i sprawdzonego.cere mam raczej mieszaną, nawet tłustą.ostatnio zauważyłam, że bardzo mi się przesusza, być może przez warunki atmosferyczne, zimno, mróz trzaskający.
więc pilnie proszę o pomoc.zupełnie nie wiem po co sięgnąć w sklepie!
Stary 2014-12-05, 20:08   #2158
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
No ja niestety swój posłałam w świat
A dlaczego ?

w ogóle muszę powiedzieć, że jestem zachwycona Skin Illusion od Clarinsa na tyle, że chyba kupię butelczynę
a dziś mam na sobie MUFE HD i efekt bardzo fajny, piękna cera od rana do wieczora, fajne krycie, zero świecenia, nic a nic

GALAXIA

Stary 2014-12-05, 20:15   #2159
Loyd
Zakorzenienie

Kolory Guerlain ma duuuuuużo za ciemne i za różowe dla mnie. Niestety((
Moje parury poszły w świat.
Ostatnio używam shiseido Sun Protection. Skóra zaczęla mi się przetłuszczać a z long lastingów ten lubie najbardziej.
Na wymiane leci też mój luminous od D&G bo ten z jest za jasny; D chyba pierwszy raz mam za jasny podklad na stanie
Stary 2014-12-05, 20:18   #2160
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Kolory Guerlain ma duuuuuużo za ciemne i za różowe dla mnie. Niestety((
Moje parury poszły w świat.
Ostatnio używam shiseido Sun Protection. Skóra zaczęla mi się przetłuszczać a z long lastingów ten lubie najbardziej.
Na wymiane leci też mój luminous od D&G bo ten z jest za jasny; D chyba pierwszy raz mam za jasny podklad na stanie
a tak to prawda Guerlain i jego odcienie choć mi w większości pasują 03 ale nie są to ładne czyste beże moim zdaniem ja lepiej w nich wyglądam latem jak zimą

GALAXIA

Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości