Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 75 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-12-15, 11:19   #2221
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Myślę że spokojnie sobie poradzi.. Zdjęcie niewyraźne ale widać że masz ładny koloryt cery .
Nie paćkaj jej dermacolami. Szkoda by było

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 03:04   #2222
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
revlon nie kryje mi juz.
mam twarz z czerwonym odcieniem wiec najbardziej zolte podklady mnie ratują.

polecicie cos fajnie kryjacego, co ma ZÓŁTE odcienie?
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Double wear ma Bone , Ivory Nude z ciemniejszych Sand I rattan( ostatni to już taki ciemny, ciemny) ale nie wydaje mi się żeby DW był bardziej kryjący niż Revlon.

shiseido Sun Protection odcienie sp 20,30 i 40 ( ostatni ciemny)- natomiast podkład.. Nie wiem czy bardziej kryjący niż Revlon.

Dwa które są na 100% mocniej kryjące to DW maximum Coverage( swój oddałam koleżance ktora ma dość widoczne czerwone znamie na twarzy i on jej pomaga)

Oraz Kat von D tatto odcienie 44 i 48 mają żółty pigment ale nie są to typowe żółtki.

Jeśli chodzi o DW MC to nie ma w palecie żółtych odcieni..
Może ktoraś z dziewczyn jeszcze podsunie jakiś pomysł.

( bardzo fajny tekst o Korei)
dziękuję Ci pięknie za odpowiedź!

Zamówiłam wczoraj na allegro te dwa podkłady:

1/ true match (amerykańska wersja), widziałam na yt dziewczynę z tragiczną cerą a po umalowaniu tym podkłądem wygląda jej cera pięknie

zamówiłam odcień w3 ale jak mi podpasuje to może na w4,5 się skuszę bo jest mega żółciutki

2/ Diadem, Long Lasting Foundation with Squalane (Długotrwały podkład ze skwalanem) /kwc/ - ma świetne opinie na kwc

gdyby któraś z Was się skusiła to zamówiłam te podkłady bo:

1) moja cera ma czerwony odcień (naczynkowa) i potrezbuję dobrego krycia
2) Revlon Colorstay już nie działa, prześwituje mi czerfwony odcień skóry przez niego, mieszam go zawsze z dermacolem 223 więc jest wtedy dobrze ale skoro revlon nie działa to chcę go zamienić
Stary 2014-12-16, 13:21   #2223
nowa121212
Raczkowanie

2/ Diadem, Long Lasting Foundation with Squalane (Długotrwały podkład ze skwalanem) /kwc/ - ma świetne opinie na kwc

[/FONT][/QUOTE]

Miałam dla mnie okropny zapychacz. I trochę kolor ciemniał na buzi.

I pamiętam jak z flakoniku te wszystkie napisy ździerały się i zostawały na palcach .
nowa121212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 14:28   #2224
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Pokaż wiadomość

Miałam dla mnie okropny zapychacz. I trochę kolor ciemniał na buzi.

I pamiętam jak z flakoniku te wszystkie napisy ździerały się i zostawały na palcach .
ups... szkoda ze nie napisalas opinii na kwc :P
to bym nie widziala samych pozytywow hehe

a proszę napisz, jaki miałaś odcień?
czy masz jeszcze i mogłabym Cię poprosić o wstawienie realnego zdjęcia odcienia?
i czy Twój odcień był żółty? czy nie ma wogóle diadem żółtych pigmentów?

dziękuję że odpisałaś!
Stary 2014-12-17, 15:13   #2225
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ups... szkoda ze nie napisalas opinii na kwc :P
to bym nie widziala samych pozytywow hehe

a proszę napisz, jaki miałaś odcień?
czy masz jeszcze i mogłabym Cię poprosić o wstawienie realnego zdjęcia odcienia?
i czy Twój odcień był żółty? czy nie ma wogóle diadem żółtych pigmentów?

dziękuję że odpisałaś!
Nie pamietam jak nazywał sie odcien ale wiem że miałam najjaśniejszy Poleciła mi go pani w drogerii, odcień miał żółty . Niestety nie wyśle Ci zdj bo akurat robiłam porządki świateczne i wyrzuciłam opakowanie było to jakies 5 dni temu ale mnie zapchał bo podkład zawiera PARAFINE, a niestety w drogerii składu nie przeczytałam ;/

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Rzadko dodaje opinie jakoś nie chce mi sie wyszukiwać kosmetyków
Stary 2014-12-17, 20:26   #2226
Olciak13
Raczkowanie

GG do Olciak13

Mam cere mieszana w kierunku tlustej w strefie T mysle nad zakupem kremu BB z garniera tego w wysokiej tubce wlasnie dla cery tlustej. Polecacie? ))
Olciak13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 20:49   #2227
macka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Mam cere mieszana w kierunku tlustej w strefie T mysle nad zakupem kremu BB z garniera tego w wysokiej tubce wlasnie dla cery tlustej. Polecacie? ))
Nie
Alkohol wysoko w składzie, po paru dniach używania zaczynałam się świecić szybciej niż zwykle. Talk w składzie (mi przeszkadza). Jasny jest bardzo ciemny. Bardzo wodnisty, cieknie i kapie przy nakładaniu ;-).
A poza tym nic ciekawego w składzie nie ma, skład jak zwykły podkład.
macka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 20:50   #2228
Olciak13
Raczkowanie

GG do Olciak13

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Nie
Alkohol wysoko w składzie, po paru dniach używania zaczynałam się świecić szybciej niż zwykle. Talk w składzie (mi przeszkadza). Jasny jest bardzo ciemny. Bardzo wodnisty, cieknie i kapie przy nakładaniu ;-).
A poza tym nic ciekawego w składzie nie ma, skład jak zwykły podkład.
Dziekuje
A jakis inny podklad badz krem BB co mieszanej tlustej? )
Stary 2014-12-17, 22:20   #2229
Ingran
Psycho

Było o tym mówione naprawdę mnóstwo razy, wystarczy przejrzeć forum/kwc
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:39   #2230
Kleotka
Zadomowienie

Dziewczyny, moja mama, lat 54, cera sucha, bardzo blada, chciałaby swój pierwszy podkład
Początkowo myślałam o Healthy Mix Bourjois, ale mnie nie nawilżał odpowiednio. Póki co chciałabym coś niezbyt drogiego dla mamy, bo też nie wiadomo jak skóra będzie się zachowywać, zwłaszcza że nie zna takiego kosmetyku. Proszę o pomoc
Kleotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:20   #2231
Atenya
Czekoladoholiczka:D

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja mama, lat 54, cera sucha, bardzo blada, chciałaby swój pierwszy podkład
Początkowo myślałam o Healthy Mix Bourjois, ale mnie nie nawilżał odpowiednio. Póki co chciałabym coś niezbyt drogiego dla mamy, bo też nie wiadomo jak skóra będzie się zachowywać, zwłaszcza że nie zna takiego kosmetyku. Proszę o pomoc
Moja mama nienawidzi podkładów zawsze ucieka gdy chcę ją czymś wysmarować allle parę razy latem użyła mojego podkładu Wake me Up z Rimmela jak byłyśmy na wakacjach i jej się spodobał, bo był lekko rozświetlający, poza tym nie wysuszał i ładnie wyglądał na jej skórze, zasłonił też naczynka na policzkach. Może ten?
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 12:16   #2232
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Nie kupuj kremu bb z garniera. Krem jest bardzo ciemny

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Dziekuje
A chcesz tylko wyrównać koloryt cery, czy zakryć jakieś niedoskonałości?
Stary 2014-12-18, 15:14   #2233
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tak jak koleżanka z góry myślę że Wake me up będzie odpowiedni

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Dziekuje
Skin 79 pomarańczowy

Stary 2014-12-18, 17:24   #2234
queenforyou
Przyczajenie

Hej!
Polecicie mi jakiś kryjący podkład, który zakryje mi moje czerwone blizny po trądziku? Moja cera jest sucha, ale ma skłonność do błyszczenia się...Używałam dotychczas podkładu Lirene City Matt, jednak był on w różowych tonach co strasznie mnie irytowało. Ostatnio mi się skończył i nie mam kompletnie żadnego pojęcia co mam kupić, a używam obecnie starego korektora z missy sporty, który zakrywa wszystko fajnie, ale okropnie podkreśla suche skórki i zbiera się na nosie, co wygląda okropnie! Od podkładu oczekuję przede wszystkim żółtych tonów, ładnego wyrównania kolorytu ( nie musi kryć wyprysków, od tego może być przecież korektor) tylko aby zakrył moje czerwone policzki...które się rumienią. I żeby nie był drogi, bo niestety sama muszę sobie uzbierać na podkład, iż moja mama nie popiera totalnie tego rodzaju "kosmetyków":rolleyes : Za wszystkie propozycje bardzo dziękuje i pozdrawiam!
queenforyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 20:20   #2235
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez queenforyou Pokaż wiadomość
Hej!
Polecicie mi jakiś kryjący podkład, który zakryje mi moje czerwone blizny po trądziku? Moja cera jest sucha, ale ma skłonność do błyszczenia się...Używałam dotychczas podkładu Lirene City Matt, jednak był on w różowych tonach co strasznie mnie irytowało. Ostatnio mi się skończył i nie mam kompletnie żadnego pojęcia co mam kupić, a używam obecnie starego korektora z missy sporty, który zakrywa wszystko fajnie, ale okropnie podkreśla suche skórki i zbiera się na nosie, co wygląda okropnie! Od podkładu oczekuję przede wszystkim żółtych tonów, ładnego wyrównania kolorytu ( nie musi kryć wyprysków, od tego może być przecież korektor) tylko aby zakrył moje czerwone policzki...które się rumienią. I żeby nie był drogi, bo niestety sama muszę sobie uzbierać na podkład, iż moja mama nie popiera totalnie tego rodzaju "kosmetyków":rolleyes : Za wszystkie propozycje bardzo dziękuje i pozdrawiam!
ja Ci moge tylko z tańszych polecić maybelline affinitone ale nie wiem czy dość zakryje te blizny. Jeśli nie masz bladej cery to polecam Ingrid kosztuje 8-10 zł ten w tubce jest żółty taniutki i to bardzo i ma świetne krycie .
Stary 2014-12-18, 20:24   #2236
Kleotka
Zadomowienie

Cytat:
Ja tak jak koleżanka z góry myślę że Wake me up będzie odpowiedni

Własnie rozważałam Rimmela Tylko teraz dwa pytania:
- czy znajde odpowiednio 'blady' odcień dla mamy?
- no i dwa, czy istnieje ryzyko uczulenia na ten podkład czy nie spotkałyście sie z tym?
Stary 2014-12-18, 20:25   #2237
nowa121212
Raczkowanie

moja mama tez mi mowi że przesadzam z tymi podkładami ale kase mi i tak daje na podkładh i pudry
Stary 2014-12-18, 20:59   #2238
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
- no i dwa, czy istnieje ryzyko uczulenia na ten podkład czy nie spotkałyście sie z tym?
Powiem Ci, że ja mam tak zwanego przypałowego ryjka że się tak wyrażę i nigdy mnie nie uczulił, moja mam również jest z niego zadowolona. Tylko wydaje mi się, że odcienie mogą być nieco ciemniejsze ;/ Najlepiej pójść do sklepu i sprawdzić na sobie.
Pochwale się, kupiłam Clarinsa faajny jest
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 05:22   #2239
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Nie spotkalam się z uczuleniem na Wake me up. Ani u siebie ani u innych.
Co do kolorów to tak jak w większości podkładów drogeryjnych, z jasnością będzie problem.
Tzn . Nie wiem co masz na myśli mówiąc o jasnej cerze. Możesz porwnać do jakiegoś innego podkładu?

---------- Dopisano o 05:22 ---------- Poprzedni post napisano o 05:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja mam tak zwanego przypałowego ryjka że się tak wyrażę i nigdy mnie nie uczulił, moja mam również jest z niego zadowolona. Tylko wydaje mi się, że odcienie mogą być nieco ciemniejsze ;/ Najlepiej pójść do sklepu i sprawdzić na sobie.
Pochwale się, kupiłam Clarinsa faajny jest
Everlastinga?

Stary 2014-12-19, 08:19   #2240
Kleotka
Zadomowienie

[QUOTE=Loyd;49400993]Nie spotkalam się z uczuleniem na Wake me up. Ani u siebie ani u innych.
Co do kolorów to tak jak w większości podkładów drogeryjnych, z jasnością będzie problem.
Tzn . Nie wiem co masz na myśli mówiąc o jasnej cerze. Możesz porwnać do jakiegoś innego podkładu?[COLOR="Silver"]
/QUOTE]

Z porównaniem jest ten problem, że mama nigdy żadnych podkładów nie używała. Może powiem na sobie, że mama ma delikatnie ciemniejszy kolor cery niż ja, a we mnie kolorystycznie najlepiej wpisuje się Revlon Colorstay w odcieniu Buff.
Stary 2014-12-19, 18:00   #2241
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Nie spotkalam się z uczuleniem na Wake me up. Ani u siebie ani u innych.
Tzn . Nie wiem co masz na myśli mówiąc o jasnej cerze. Możesz porwnać do jakiegoś innego podkładu?

---------- Dopisano o 05:22 ---------- Poprzedni post napisano o 05:21 ----------

Everlastinga?
extra firming - ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=44611
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 19:56   #2242
Loyd
Zakorzenienie

Fajny. Bardzo lubie ten podkład.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

[QUOTE=Kleotka;49401468][QUOTE=Loyd;49400993]Nie spotkalam się z uczuleniem na Wake me up. Ani u siebie ani u innych.
Tzn . Nie wiem co masz na myśli mówiąc o jasnej cerze. Możesz porwnać do jakiegoś innego podkładu?[COLOR="Silver"]
/QUOTE]

Z porównaniem jest ten problem, że mama nigdy żadnych podkładów nie używała. Może powiem na sobie, że mama ma delikatnie ciemniejszy kolor cery niż ja, a we mnie kolorystycznie najlepiej wpisuje się Revlon Colorstay w odcieniu Buff.[/

Wake me up nie ma tak jasnego koloru jakim jest buff.

Stary 2014-12-20, 13:54   #2243
Olciak13
Raczkowanie

GG do Olciak13

Cytat:
Nie kupuj kremu bb z garniera. Krem jest bardzo ciemny

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

A chcesz tylko wyrównać koloryt cery, czy zakryć jakieś niedoskonałości?
Zakryc pare nie doskonalosci ale ogolem duzego krycia nie potrzebuje najbardziej mi zalezy na matowania
Stary 2014-12-20, 15:09   #2244
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Zakryc pare nie doskonalosci ale ogolem duzego krycia nie potrzebuje najbardziej mi zalezy na matowania
Max Factor 3in1 może? żółte odcienie, mat, krycie, korektor, i baza to wszyatko w tym podkładzie! mi bardzo pasował ten podkład i nawet do niego wróce. Sprubój ten podkład.
Stary 2014-12-21, 09:46   #2245
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Max Factor 3in1 może? żółte odcienie, mat, krycie, korektor, i baza to wszyatko w tym podkładzie! mi bardzo pasował ten podkład i nawet do niego wróce. Sprubój ten podkład.
U mnie się nie trzymał, a nie mam mimo wszystko skóry tłustej ( choć miewa kaprysy)

Stary 2014-12-21, 10:18   #2246
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
U mnie się nie trzymał, a nie mam mimo wszystko skóry tłustej ( choć miewa kaprysy)
Ja mam skóre tłustą i sie bardzo dobrze trzymał.
Stary 2014-12-21, 10:31   #2247
Loyd
Zakorzenienie

Mi ok 3 h , potem bombka ale może to wynikać z tego że podkład jest dość ciężki, moja skóra " zrzuca takie podkłady" , za to kolory niezłe.

Mi swojego czasu bardzo się podobał lasting performenc . ( nadal podoba ale już go nie mam)
Tylko on ma ciemne kolory.

Stary 2014-12-21, 10:52   #2248
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Mi ok 3 h , potem bombka ale może to wynikać z tego że podkład jest dość ciężki, moja skóra " zrzuca takie podkłady" , za to kolory niezłe.

Mi swojego czasu bardzo się podobał lasting performenc . ( nadal podoba ale już go nie mam)
Tylko on ma ciemne kolory.
lasting performenc to jest ten z zakrętką czarną?
Stary 2014-12-21, 11:39   #2249
Loyd
Zakorzenienie

Tak, dokładnie ten

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2101

Stary 2014-12-21, 12:58   #2250
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Ja mam go w mojej kosmetyczce, posiadam najjaśniejszy odcien o ile sie nie myle nazywazy sie "ivory beige" . Najpierw jest jasny, ale potem ciemnieje o 1-2 tony i jest różowy Mam też ciemniejszy odcień "pastelle" i jest naprawde ciemny nawet pomarańczowy
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości