Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 77 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-12-27, 16:54   #2281
mariolka13max
Przyczajenie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=794295
mariolka13max jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 18:48   #2282
SouthEater
ciepłe kluchy

Pozwolę sobie pokontynuować wątek Dzisiaj podreptałam po próbki i szybko wróciłam do domu testować. Wzięłam True Radiance i Extra Firming. I True Radience... Będzie mój, mam -20zł do Douglasa, więc poczeka i kiedyś napewno kupię, ale teraz jeszcze się czaję na Naked Skin z UD Loyd Znasz? (lub ktoś inny zna? )

I tak w ramach pomocy (przypomnę, że kocham miłością wielką Lingerie i inne matująco-rozświetlające) napomknę krótko też o tym, że nałożony przez Panią w D. Idole Ultra 24h oksydował mi na różowo (kolor 2). Co prawda po rozsmarowaniu na łapce spodobał mi się - spodziewałam się gęstego i kryjącego, a tu lekkie i świetliste... Ale boję się tego, jakby wyglądał w grubszej warstwie. Też mam próbkę Jutro testy.

Edytowane przez SouthEater
Czas edycji: 2014-12-27 o 18:51
SouthEater jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 10:28   #2283
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie pokontynuować wątek Dzisiaj podreptałam po próbki i szybko wróciłam do domu testować. Wzięłam True Radiance i Extra Firming. I True Radience... Będzie mój, mam -20zł do Douglasa, więc poczeka i kiedyś napewno kupię, ale teraz jeszcze się czaję na Naked Skin z UD Loyd Znasz? (lub ktoś inny zna? )

I tak w ramach pomocy (przypomnę, że kocham miłością wielką Lingerie i inne matująco-rozświetlające) napomknę krótko też o tym, że nałożony przez Panią w D. Idole Ultra 24h oksydował mi na różowo (kolor 2). Co prawda po rozsmarowaniu na łapce spodobał mi się - spodziewałam się gęstego i kryjącego, a tu lekkie i świetliste... Ale boję się tego, jakby wyglądał w grubszej warstwie. Też mam próbkę Jutro testy.
Naked Skin miałam na twarzy tylko dwa razy, kojarzył mi się dtrochę z Diorem Nude, tylko był lżejszy i nie było tak od niego czuć alkoholem.

Co do Idole Ultra to on jest dość na mojej twarzy widoczny nie mam do niego dużych zarzutów ale z cięższych podkładów wolałam everlastinga lub dw.

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 12:15   #2284
LonelyDay
Raczkowanie

Cześć dzisiaj wybieram się na małe zakupy i zdecydowałam, że potrzebny mi nowy podkład. Moja cera jest mieszana, bardziej jednak w stronę tłustej. Na mojej twarzy dosyć rzadko pojawiają się niespodzianki, ale mam zaskórniki na nosie, które chciałabym ukryć. Poza tym, mam wrażenie, że moja twarz jest ciemniejsza od szyi szukam czegoś trwałego i dosyć kryjącego. Najlepiej, gdyby były to podkłady, które można znaleźć w Sephorze, Naturze, Superpharm czy Rossmannie.
Obecnie używam Revlon Colorstay do cery mieszanej i tłustej 180 Sand Beige, ale mam wrażenie, że jest dla mnie trochę za ciemny. W każdym razie, poszukuję czegoś podobnego do Revlona za wszelką pomoc i wskazówki bardzo dziękuję.
Stary 2014-12-28, 12:22   #2285
Olciak13
Raczkowanie

GG do Olciak13

Cytat:
Napisane przez LonelyDay Pokaż wiadomość
Cześć dzisiaj wybieram się na małe zakupy i zdecydowałam, że potrzebny mi nowy podkład. Moja cera jest mieszana, bardziej jednak w stronę tłustej. Na mojej twarzy dosyć rzadko pojawiają się niespodzianki, ale mam zaskórniki na nosie, które chciałabym ukryć. Poza tym, mam wrażenie, że moja twarz jest ciemniejsza od szyi szukam czegoś trwałego i dosyć kryjącego. Najlepiej, gdyby były to podkłady, które można znaleźć w Sephorze, Naturze, Superpharm czy Rossmannie.
Obecnie używam Revlon Colorstay do cery mieszanej i tłustej 180 Sand Beige, ale mam wrażenie, że jest dla mnie trochę za ciemny. W każdym razie, poszukuję czegoś podobnego do Revlona za wszelką pomoc i wskazówki bardzo dziękuję.
Mac studio fix, Loreal True Match
Olciak13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 12:29   #2286
gazelaa
Zadomowienie

promocja w sephorze pokonała mnie kupiłam shiseido uv protective
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 14:26   #2287
YOxD
Raczkowanie

Dziewczyny... pomóżcie
Wymęczyłam lub powydawałam zalegające i nieużyteczne podkłady i BB. Nie mam pojęcia co teraz kupić. Co jakiś mi wpadnie w oko, to okazuje się, że jest taki, jaki nie chciałabym aby był :/
Potrzebuje:
- naturalny efekt, stapiający się ze skórą
- lekkiego krycia/ujednolicenia
- aby nie wchodził w zmarszczki mimiczne!
- aby nie ciemniał z czasem :/
- nie chce matującego bo wyglądają zazwyczaj sztucznie, jednak też nie z rozjaśniaczem. Coś takiego, co jak rano przypudruje, to nie wymaga już koniecznie w ciągu dnia poprawek. Nie potrzebuje cały dzień super matu.

Mam cerę mieszaną: błyszczy się, a zarazem jest odwodniona. Raczej się nie łuszczy, ale czasem ściąga.
Wolałabym formę lekkiego podkładu/BB lub czegoś, co mogę wymieszać ze swoim kremem na dzień.
Jestem polsko-blada

A! Cena do 20 zł. Szkoda mi wydać więcej na coś, co może nie wypalić...

Edytowane przez YOxD
Czas edycji: 2014-12-29 o 14:35
YOxD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:20   #2288
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez YOxD Pokaż wiadomość
Dziewczyny... pomóżcie
Wymęczyłam lub powydawałam zalegające i nieużyteczne podkłady i BB. Nie mam pojęcia co teraz kupić. Co jakiś mi wpadnie w oko, to okazuje się, że jest taki, jaki nie chciałabym aby był :/
Potrzebuje:
- nie chce matującego bo wyglądają zazwyczaj sztucznie, jednak też nie z rozjaśniaczem. Coś takiego, co jak rano przypudruje, to nie wymaga już koniecznie w ciągu dnia poprawek. Nie potrzebuje cały dzień super matu.

Mam cerę mieszaną: błyszczy się, a zarazem jest odwodniona. Raczej się nie łuszczy, ale czasem ściąga.
Wolałabym formę lekkiego podkładu/BB lub czegoś, co mogę wymieszać ze swoim kremem na dzień.
Jestem polsko-blada

Jesli chcesz krem bb to po juz nie bedzie potrzeby mieszania z kremem. Jednak trudno bedzie znalesc cos do 20 zł
nowa121212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:22   #2289
Loyd
Zakorzenienie

Kupiłam dziś Skin Ilusion <3 zapomnialam jaki to cudowny podkład.

Stary 2014-12-29, 18:57   #2290
_Roksi
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny... pomóżcie
Potrzebuje:

Jestem polsko-blada

Wg mnie mógłby Ci przypasować L'oreal Lumi Magique. Lekki, rozświetlający, świetnie stapia się ze skórą, nie podkreśla zmarszczek/porów, nie ciemnieje i nieźle dopasowuje się do kokoru cery. Tyle że kosztuje ok 50 zł, ale na promocji można go kupić za ok 35 zł.
_Roksi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 20:15   #2291
hotlikefire
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny... pomóżcie
Potrzebuje:

Jestem polsko-blada

testowałaś już bell illumi albo bell cc?
hotlikefire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 21:06   #2292
YOxD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hotlikefire Pokaż wiadomość
testowałaś już bell illumi albo bell cc?
O, dzięki! Mają całkiem fajne opinie Obawiam się tylko, czy ten Illumi nie ma takich jakby malutkich drobinek?
Czym się różnią oba w użytkowaniu?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Pokaż wiadomość
Jesli chcesz krem bb to po juz nie bedzie potrzeby mieszania z kremem. Jednak trudno bedzie znalesc cos do 20 zł
Albo BB na tonik, jeżeli będzie dobrze się trzymał i lekko nawilżał, albo podkład do wymieszania z kremem

Gdybym miała możliwość przetestowania czegoś droższego i spisałoby się doskonale, to nie żałowałabym. Szkoda, że nie można w drogeriach kupić próbek/miniwersji za kilka zł..

Zapomniałam dodać, że musi być bez parafiny i jej pochodnych.

Edytowane przez YOxD
Czas edycji: 2014-12-29 o 21:08
Stary 2014-12-29, 22:10   #2293
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
O, dzięki! Mają całkiem fajne opinie Obawiam się tylko, czy ten Illumi nie ma takich jakby malutkich drobinek?
Czym się różnią oba w użytkowaniu?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Albo BB na tonik, jeżeli będzie dobrze się trzymał i lekko nawilżał, albo podkład do wymieszania z kremem

Gdybym miała możliwość przetestowania czegoś droższego i spisałoby się doskonale, to nie żałowałabym. Szkoda, że nie można w drogeriach kupić próbek/miniwersji za kilka zł..

Zapomniałam dodać, że musi być bez parafiny i jej pochodnych.
Tez chetnie kupywalabym najpierw takie mini probki na mojej skorze kolor czesto sie zmienia :thumbup: i poza tym moja skora potrzebuje krycia a szkoda wydawac te 40 zł na.podklad ktory tak na prawde nie kryje a na opakowaniu prodycent zapewnia świetne krycie
Stary 2014-12-29, 22:12   #2294
Loyd
Zakorzenienie

Chyba trzeba by tu zrobić spis podkładów kryjących , rozświetlających itp . Tych drogeryjnych i z wyższych półek. Jak znajdę czas, zrobię zestawienie tego czego używałam.

Stary 2014-12-29, 22:15   #2295
nowa121212
Raczkowanie

mozesz sprubowac krem bb z under20. Mialam go i byl calkiem calkiem tylko ze musisz nalozyc troche tego pudru koszt ok. 16 zł

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Chyba trzeba by tu zrobić spis podkładów kryjących , rozświetlających itp . Tych drogeryjnych i z wyższych półek. Jak znajdę czas, zrobię zestawienie tego czego używałam.
Napewno się nam to przyda! dzieki a w jakich drogeriach najczesciej kupujesz podkłady?
Stary 2014-12-29, 22:16   #2296
Loyd
Zakorzenienie

W Douglasie i w Niemieckiej Pipper lub la Perfumerie.W zasadzie wszystkie dostępne już miałam poza Armaniuszami i Givenchy

Stary 2014-12-29, 22:19   #2297
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
W Douglasie i w Niemieckiej Pipper lub la Perfumerie.W zasadzie wszystkie dostępne już miałam poza Armaniuszami i Givenchy
tylko jaka szkoda ze ja w poblizu nigdzir Douglasa nie mam

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

najblizszy 50 km drogi do niego pozostaja mi tylko zwykle drogerie + rossman jednak zawsze cos w nich znajduje
Stary 2014-12-29, 22:19   #2298
Loyd
Zakorzenienie

Jest niezły online ale niestety gorzej z próbkami w takiej sytuacji, a bubli sporo w obłędnych cenach więc lepiej nie ryzykować.

Stary 2014-12-29, 22:25   #2299
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Jest niezły online ale niestety gorzej z próbkami w takiej sytuacji, a bubli sporo w obłędnych cenach więc lepiej nie ryzykować.
Jak bym nie miała co z pieniędzmi robic to bym zaryzykowała ale no cóż narazie mam co z nimi robić
Stary 2014-12-29, 23:58   #2300
YOxD
Raczkowanie

Cytat:
mozesz sprubowac krem bb z under20. Mialam go i byl calkiem calkiem tylko ze musisz nalozyc troche tego pudru koszt ok. 16 zł
Tylko nie on, zawiera parafinę. Cerę mam opanowaną, ale ten produkt wywoływał u mnie trądzik z lasu :P Krył dobrze, trochę sztucznie wyglądał, ale nie ciemniał. I faktycznie puder był obowiązkowy

Edytowane przez YOxD
Czas edycji: 2014-12-30 o 00:00
Stary 2014-12-30, 07:29   #2301
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Tylko nie on, zawiera parafinę. Cerę mam opanowaną, ale ten produkt wywoływał u mnie trądzik z lasu :P Krył dobrze, trochę sztucznie wyglądał, ale nie ciemniał. I faktycznie puder był obowiązkowy
parafine? ja sklad przeczytalam kilka razy i jej nie bylo
Stary 2014-12-30, 10:53   #2302
YOxD
Raczkowanie

Cytat:
parafine? ja sklad przeczytalam kilka razy i jej nie bylo
To może w starszej wersji była, albo coś mi się pokręciło W każdym razie ten mi bardzo nie służył

Edytowane przez YOxD
Czas edycji: 2014-12-30 o 11:06
Stary 2014-12-30, 12:58   #2303
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
To może w starszej wersji była, albo coś mi się pokręciło W każdym razie ten mi bardzo nie służył
możliwe ze byla w starszej wersji
Stary 2014-12-30, 16:30   #2304
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Dziewczyny, pomuszcie
mam cerę bez niedoskonałości i krostek. Moim problemem są rozszerzone pory przy nosie i przetłuszczająca się strefa T. No i jestem kompletnym bladziochem. Generalnie lubię podkłady ze średnim/mocnym kryciem, ale raczej lekkie. Moim ideałem był przez długi czas pharmaceris długotrwale kryjący, ale od jakiegoś czasu moja skóra nie wygląda po nim tak ładnie nie wygląda. Chciałam kupić Skin79 Orange ale nigdzie nie mogę dostać. A makijaż robię 2-3 razy w tygodniu, więc nie wiem, jak skóra mogła mi się przyzwyczaić
Stary 2014-12-30, 16:36   #2305
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomuszcie
mam cerę bez niedoskonałości i krostek. Moim problemem są rozszerzone pory przy nosie i przetłuszczająca się strefa T. No i jestem kompletnym bladziochem. Generalnie lubię podkłady ze średnim/mocnym kryciem, ale raczej lekkie. Moim ideałem był przez długi czas pharmaceris długotrwale kryjący, ale od jakiegoś czasu moja skóra nie wygląda po nim tak ładnie nie wygląda. Chciałam kupić Skin79 Orange ale nigdzie nie mogę dostać. A makijaż robię 2-3 razy w tygodniu, więc nie wiem, jak skóra mogła mi się przyzwyczaić
Jakie ma mieć wykończenie?
Skin 79 ten pomarańczowy jest fajny i ukrywa pory. Wiadomo BB mają silikony i dzięki temu ( poza tym że zapychają jeśli mamy skłonność) podkład osadza się na a nie w porach.
Najlepiej na mojej cerze ( mam widoczne pory w centralnej części twarzy) wyglądały lingerie de peau, skin Ilusion , chanel perfection lumiere( który jie jest za dobry ale pory były pod tym podkładem niewidoczne)

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-12-30 o 16:42
Stary 2014-12-30, 16:36   #2306
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny, pomuszcie
Pierre rene może? Najjaśniejszy odcień na 100 % nadaje sie dla prawdziwego bladziocha troche matujący ale nie aż tępy. Tylko że ma różowe tony .
Stary 2014-12-30, 16:47   #2307
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Obojętne mi wykończenie, bo i tak nakładam puder bambusowy potem. Chciałam tylko powiedzieć, że z revlonem się wcale nie polubiłam, bo często jest tu proponowany.
Stary 2014-12-30, 16:51   #2308
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Obojętne mi wykończenie, bo i tak nakładam puder bambusowy potem. Chciałam tylko powiedzieć, że z revlonem się wcale nie polubiłam, bo często jest tu proponowany.
wiec spruboj pierre rene jest tani także nawet jeśli go nie polubisz to za wiele nie stracisz
Stary 2014-12-30, 16:53   #2309
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Revlona nie lubie. Jeśli masz cerę bez problemów to lepiej go sobie odpuścić.. Ma dużo alkoholu w Składzie.Podkreślał też u mnie pory. Bez makijażu są malo widoczne. Z revlonem miałam kratery.
Tak jak wyżej napisałam( dopisałam) ten skin 79 to dobry pomysł.
Ja kupowałam go ok 3 mieś temu , nie było problemów więc może jeszcze go znajdziesz. Myślę że większość BB da radę .. U mnie dają radę, zwykle cera jest po nich wygładzona.. Najlepiej wspominam Diora nude BB ale on ma krycie lekko poniżej średniego. Skin 79 ma średnie w stronę mocnego( jeśli za pełne uznamy DW)
Guerlain ma najlepsze podkłady ale mają Meksykańską kolorystykę.
Miałaś Skin Ilusion, lub Everlastinga? Fajne podkłady. Clarins wprowadził niedawno nowe ( jasne ) kolory.

KWC " na kratera" to Mac Face and Body ale ten ma b.lekki krycie

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-12-30 o 16:56
Stary 2014-12-30, 16:57   #2310
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Bardzo chciałabym mieć skin79 orange, ale kurczę, boję się zamawiać przez ebay i tak dalej, poza tym idzie miesiąc, ami się mój kończy. I dlatego na razie chciałabym kupić coś "normalnego" na czas kiedy w końcu przyjdzie mi BB
myślałam nad True Match z Loreala.

Edytowane przez _Tinkerbell
Czas edycji: 2014-12-30 o 17:01
_Tinkerbell jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości