Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 85 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-01-21, 20:18   #2521
Basiolinka
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie wierzę że podkład może nawilżać takimi opiniami lepiej się nie sugerować
Chodzi o to, że podkład nie daje efektu matującego tylko jest taki wilgotny na twarzy to bzdura tak naprawdę, że podkład może "nawilżać" cerę. Od tego są kremy i inne produkty, to ma być po prostu taki efekt, ja też taki efekt lubię, bo moja cera jest mieszana ale w kierunku suchej i nie dobrze czuję się w podkładach ciężkich albo matowych.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Evela_S_eye Pokaż wiadomość
Testował ktoś podkład z Pierre Rene Advanced Lift? Krążą opinie że fajnie nawilża, ale zadania co do krycia są podzielone...
Ja go nie miałam ale mi się wydaje, po przeczytanych recenzjach itp że nie będzie miał mocnego krycia, zresztą takie podkłady nawilżające wymagają poprawek w ciągu dnia jeśli zależy nam na przedłużeniu świeżości.
Basiolinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 20:35   #2522
Loyd
Zakorzenienie

Zrozumiałam co autorka mieła na myśli
-----
Dziewczyny ostatnio oglądałam sporo filmow o bebikach dających efekt mul gwan, czyli taki spotęgowany dewy efekt dewy , mający imitować tafle wody.
Szukam właśnie bebika koreańskiego o takim mocnym efekcie)) jestem strasznie ciekawa

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 20:40   #2523
xPoziomkax
Zakorzenienie

Popatrzcie sobie jakie ta laska wyczarowuje piękne rozświetlenie cery na modelkach Aż się chce używać rozświetlaczy http://instagram.com/aniamilczarczyk/
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 20:54   #2524
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Popatrzcie sobie jakie ta laska wyczarowuje piękne rozświetlenie cery na modelkach Aż się chce używać rozświetlaczy http://instagram.com/aniamilczarczyk/

Dodane do ulubionych

Stary 2015-01-22, 17:12   #2525
xPoziomkax
Zakorzenienie

Przyszłam się pochwalić jak wygląda sypki Clarins Skin Illusion bardzo mi się podoba efekt, w ogole nie widać go na twarzy. Wklejam zdjęcia tylko jego na buzi Pierwsze to przed i po Jedyne co mogę już teraz powiedzieć, to to, że wcześniej trzeba nałożyć dość dobrze nawilżający krem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FotorCreated.jpg (39,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07257 (Copy).jpg (11,8 KB, 45 załadowań)
Stary 2015-01-22, 17:46   #2526
Loyd
Zakorzenienie

To 104 ? Pięknie wyglądasz<3333

Stary 2015-01-22, 18:02   #2527
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, to 104 Dziękuję
Stary 2015-01-23, 10:20   #2528
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Przyszłam się pochwalić jak wygląda sypki Clarins Skin Illusion bardzo mi się podoba efekt, w ogole nie widać go na twarzy. Wklejam zdjęcia tylko jego na buzi Pierwsze to przed i po Jedyne co mogę już teraz powiedzieć, to to, że wcześniej trzeba nałożyć dość dobrze nawilżający krem
Obczaje na kompie ;P nakładasz go pędzlem?

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 11:46   #2529
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Obczaje na kompie ;P nakładasz go pędzlem?
Nakładam go załączonym pędzelkiem
Stary 2015-01-23, 12:11   #2530
navioe
Zakorzenienie

Używał ktoś HM z meteorytami? Chce spróbować bez pudru, ale nie wiem czy nie splynie, bo mam mieszaną cerę.
navioe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 12:19   #2531
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Używał ktoś HM z meteorytami? Chce spróbować bez pudru, ale nie wiem czy nie splynie, bo mam mieszaną cerę.
Ja zazwyczaj go pudrowałam zwykłym pudrem a później dopiero Meteoryty Bez pudru może byc za tłusto..
Stary 2015-01-23, 12:22   #2532
navioe
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zazwyczaj go pudrowałam zwykłym pudrem a później dopiero Meteoryty Bez pudru może byc za tłusto..
A nie tworzyło Ci to maski? Może spróbuje z jakims lekkim, transparentnym pudrem i na to meteoryty
Stary 2015-01-23, 12:22   #2533
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Loyd powiedz mi proszę, miałaś do czynienia z Parure de Lumiere, a z jakim odcieniem? 02 tak jak ja? używałaś może 01?
buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 12:31   #2534
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
A nie tworzyło Ci to maski? Może spróbuje z jakims lekkim, transparentnym pudrem i na to meteoryty
Coś Ty Meteoryty to ogólnie puder wykończeniowy, wiele osób używa zwykłego pudru do utrwalenia podkładu a Meteoryty na wierzch, żeby stworzyć taki woal Według mnie Meteorytki są za słabe, żeby utrwalić podkład.
Stary 2015-01-23, 12:48   #2535
navioe
Zakorzenienie

Cytat:
Coś Ty Meteoryty to ogólnie puder wykończeniowy, wiele osób używa zwykłego pudru do utrwalenia podkładu a Meteoryty na wierzch, żeby stworzyć taki woal Według mnie Meteorytki są za słabe, żeby utrwalić podkład.
Wiem, dlatego pytam, bo tez mi się wydawało, ze nie utrwali podkładu. Dzięki, spróbuje na puder
Stary 2015-01-23, 12:53   #2536
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Loyd powiedz mi proszę, miałaś do czynienia z Parure de Lumiere, a z jakim odcieniem? 02 tak jak ja? używałaś może 01?
Miałam oczywiscie.
Mialam oba kolory 01, 02 też z tym że ten pierwszy musiałam ściągać bo u mnie jest niedostępny. O ile jestem wielką fanką tego podkładu i innych Guerlainowskich ,o tyle są dla mnie za różowe
Wszystko powymieniałam)

Niemniej jeśli nie masz silnych źółtych tonów to 01 obleci, ja bym go porownała do 105 z Clarinsa

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-01-23 o 12:56
Stary 2015-01-23, 13:18   #2537
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Miałam oczywiscie.
Mialam oba kolory 01, 02 też z tym że ten pierwszy musiałam ściągać bo u mnie jest niedostępny. O ile jestem wielką fanką tego podkładu i innych Guerlainowskich ,o tyle są dla mnie za różowe
Wszystko powymieniałam)

Niemniej jeśli nie masz silnych źółtych tonów to 01 obleci, ja bym go porownała do 105 z Clarinsa
ooo akurat 105 extra firming mialam i mam, a jak mowisz ze 01 bedzie pasowac... hmm sama kurcze nie wiem, co robić
kurcze ale ta 01 tez mocno rozowa? podobnie jak 02? czym obie sie roznia, jedna jest troche ciemniejsza od drugiej ale w takiej samej tonacji? nie wiem czy w dougu beda mieli tester tej 01, sprawdzilam, ze w trzech perfumeriach w moim miescie jest ten odcien dostepny, no ale jak nie bedzie testera to nie ma sensu jezdzic
Stary 2015-01-23, 13:23   #2538
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo akurat 105 extra firming mialam i mam, a jak mowisz ze 01 bedzie pasowac... hmm sama kurcze nie wiem, co robić
kurcze ale ta 01 tez mocno rozowa? podobnie jak 02? czym obie sie roznia, jedna jest troche ciemniejsza od drugiej ale w takiej samej tonacji? nie wiem czy w dougu beda mieli tester tej 01, sprawdzilam, ze w trzech perfumeriach w moim miescie jest ten odcien dostepny, no ale jak nie bedzie testera to nie ma sensu jezdzic
W Pl mają chyba Lingerie de peau w stałej ofercie w kolorze 01 to prawie to samo kolorystycznie( bo perfection jest trochę inny).
No u mnie wybijał ten róż ja mam jasną karnacje z wyraźnym żółtym tonem. 31 jest żółty
02 jest ciemniejsza i bardziej różowa, 01 jest mniej różowy ale u mnie nadal ten róż widać. Podkreślam to na mojej żółtawej cerze

Stary 2015-01-23, 13:59   #2539
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
W Pl mają chyba Lingerie de peau w stałej ofercie w kolorze 01 to prawie to samo kolorystycznie( bo perfection jest trochę inny).
No u mnie wybijał ten róż ja mam jasną karnacje z wyraźnym żółtym tonem. 31 jest żółty
02 jest ciemniejsza i bardziej różowa, 01 jest mniej różowy ale u mnie nadal ten róż widać. Podkreślam to na mojej żółtawej cerze
dziekuje Ci
zadzwonilam do douga, maja tester, pojade jutro zobaczyc ten kolor
Stary 2015-01-23, 15:38   #2540
Dusiia
Zadomowienie

szukam podkladu ze srednim kryciem, oczywiscie zeby byl trwaly. mam cere normalna, ani jednego pryszcza od jakichs 2 lat.
juz prawie zamowilam revlon colorstay ale potem stwierdzilam ze chyba nie potrzebuje az tak kryjacego i cxiezkiego podkladu.... najlepiej jakis do 40 zl
Stary 2015-01-23, 16:16   #2541
navioe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
szukam podkladu ze srednim kryciem, oczywiscie zeby byl trwaly. mam cere normalna, ani jednego pryszcza od jakichs 2 lat.
juz prawie zamowilam revlon colorstay ale potem stwierdzilam ze chyba nie potrzebuje az tak kryjacego i cxiezkiego podkladu.... najlepiej jakis do 40 zl
Może ten nowy Astor z fioletową nakrętką?
Stary 2015-01-23, 23:23   #2542
Dusiia
Zadomowienie

wlasnie tak przeszukujac allegro zauwazylam ze prawie z kazdego podkladu mozna kupic tester 15ml , oryginalne podklady maja zazwyczaj 30 ml, i co zauwazylam te testery mozna kupic nawet za 5 zl, co daje np 10 zl za 30 ml produktu ?? podczas gdy normalne "opakowanie" 30 ml kosztuje powiedzmy 20-30 zl. I teraz sie zastanawiam czy jest w tym jakis haczyk
Stary 2015-01-23, 23:33   #2543
Loyd
Zakorzenienie

Zwykle w dacie ważności

Stary 2015-01-25, 00:13   #2544
patrycja1636
Przyczajenie

mój problem z doborem podkładu polega na tym, że nie potrafię do końca ocenić typu mojej cery. moja twarz nadmiernie świeci się w tzw. strefie T. aczkolwiek mimo to w tej strefie T ciągle zauważalne jest przesuszenie skóry - schodząca skóra głownie z czoła i nosa. z jednej strony jest to skóra mocno tłusta, z drugiej sucha. kosmetyki matujące odpadają całkowicie, kończy się to u mnie schodzącymi płatami skóry. pomóżcie prosze głównie w ocenie mojej cery, myśle, że jeśli to się w końcu uda, to z doborem odpowiedniego podkładu nie powinnam mieć już większego problemu. dodam tylko jeszcze, że mam skłonności do zaczerwienionych policzków i mocno widocznych pootwieranych porów. pojawiają się również od czasu do czasu wypryski.
patrycja1636 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 00:26   #2545
macka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez patrycja1636 Pokaż wiadomość
mój problem z doborem podkładu polega na tym, że nie potrafię do końca ocenić typu mojej cery. moja twarz nadmiernie świeci się w tzw. strefie T. aczkolwiek mimo to w tej strefie T ciągle zauważalne jest przesuszenie skóry - schodząca skóra głownie z czoła i nosa. z jednej strony jest to skóra mocno tłusta, z drugiej sucha. kosmetyki matujące odpadają całkowicie, kończy się to u mnie schodzącymi płatami skóry. pomóżcie prosze głównie w ocenie mojej cery, myśle, że jeśli to się w końcu uda, to z doborem odpowiedniego podkładu nie powinnam mieć już większego problemu. dodam tylko jeszcze, że mam skłonności do zaczerwienionych policzków i mocno widocznych pootwieranych porów. pojawiają się również od czasu do czasu wypryski.
Tłusta
Tłusta również się łuszczy i takie obłażenie nie ma nic wspólnego z jej suchością. Przy ŁZS to dopiero podobno się łuszczy...
Wiec skoro się świeci i ma powiększone pory to stawiam na tłustą. Chyba że policzki takie nie są, to wtedy mieszana. A dodatkowo te zaczerwienienia - może być jeszcze naczynkowa/płytko unaczyniona.
Edit:
A tu do poczytania
http://kosmostolog.blogspot.com/2014...ornej.html?m=1

Edytowane przez macka
Czas edycji: 2015-01-25 o 18:36
macka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 14:38   #2546
Loyd
Zakorzenienie

Czekam ta nowy podkład Diora, niestety u nas nadal go nie ma... Ktoś coś widział?

Stary 2015-01-26, 17:43   #2547
Chanel85
Przyczajenie

Dobry podklad matujacy

Mam cere mieszana, tlusta w strefie "T" obecnie uzywam fluid Maybelinne Afinitone Perfecting cos tam. Do plusow tego podkladu zaliczam brak efekru maski, dobrze sie rozprowadza nie pozostawia smug i plam, dobra konsystencja, ale niestety slabo matuje, po 2h (gdy jest goraco to nawet krocej) musze uzyc bibulek matujacych lub pudru. Chcialabym jakis podklad po ktorym twarz dluzej bedzie matowa,ale nie bedzie tworzyl efektu maski,smug i plam. Co polecacie?
Chanel85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 18:21   #2548
mlodziudka85
Zadomowienie

Dot.: Dobry podklad matujacy

Cytat:
Napisane przez Chanel85 Pokaż wiadomość
Mam cere mieszana, tlusta w strefie "T" obecnie uzywam fluid Maybelinne Afinitone Perfecting cos tam. Do plusow tego podkladu zaliczam brak efekru maski, dobrze sie rozprowadza nie pozostawia smug i plam, dobra konsystencja, ale niestety slabo matuje, po 2h (gdy jest goraco to nawet krocej) musze uzyc bibulek matujacych lub pudru. Chcialabym jakis podklad po ktorym twarz dluzej bedzie matowa,ale nie bedzie tworzyl efektu maski,smug i plam. Co polecacie?
Znam ten problem doskonale. W zimie sprawdza się u mnie Inglot HD, Oriflame The one matujący, Mac studio fix. Mocno matujący jest również Estee Lauder Double Wear.
Moim ulubionym w tej kwestii jest Mary Kay - matujący. Używałabym może i cały rok, gdyby nie to, że w zimie nie mogę dobrać sobie odpowiedniego koloru. Można zamówić sobie próbkę u konsultantki. Powinien Ci się spodobać, skoro odpowiada Ci Maybelline.
mlodziudka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 19:50   #2549
OlaM
Moderator

Cytat:
Tu jest właściwy wątek.
Możesz też przeszukać forum używając wyszukiwarki.
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 20:13   #2550
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Pro longwer
Wyglada naturalnie i trzyma się wieki, jest pół matowy, nie jest mocno kryjący.

Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości