Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 95 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-02-15, 13:13   #2821
marta3123
Przyczajenie

dobry podkład! :)

Witajcie dziewczyny! :p
Jaki dobry podkład i puder polecacie do skóry tłustej z skłonnąścią do przesuszania na policzkach z niedoskonałości i wągrami?
Najlepiej nie za drogi, do 20 złotych
Kiedyś używałam perfecta - perfekcyjna szkoła makijażu kryjacy i w żadnych drogeriach go nie widzę :/
Pomóżcie!
marta3123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 13:41   #2822
Asiasn
Przyczajenie

Dot.: dobry podkład! :)

z podkladu do 20 zl to nigdy dobrego nie znalazlam, a troche juz ich przerabialam, ale za to z pudrów to moge Ci polecic Stay Matte, w rossmanie kosztuje bodajze 24 zl, nie przesusza, dosyc dlugo sie utrzymuje, matuje, nie daje zbyt ciezkiego i nienaturalnego efektu a co najwazniejsze dla Cb - nie zapycha, mam wrazenie ze mi wrecz pomogl pozbyc sie tradziku; sama mam podobny problem, z podkladów moge polecic kryjacy Colorstay Revlona (cena niestety wyzsza niz 20 zl ale warto), wybralam do cery normalnej i suchej, zeby nie przesuszac jej zbytnio, do tego puder stay matte i cera jak marzenie
Asiasn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 14:20   #2823
klatka
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja potestowalam troche face and body i uznalam ze na dluzej zostane jednak przy mojej Irenie Eris. Duzo bardziej trwaly jest ten Pro Voke od Maca. A ja jak sie maluje czesto 10h nosze jeden makijaz wiec trwalosc jest wazna.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

W Górach jest wszystko co kocham.

klatka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 14:37   #2824
Loyd
Zakorzenienie

Nie miałam tego podkładu od dr Ireny, nie mam porownania.

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 14:48   #2825
marta3123
Przyczajenie

Dziękuję za odpowiedź - wezmę pod uwagę
marta3123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 16:08   #2826
Olciak13
Raczkowanie

GG do Olciak13

Co sadzicie o podkladzie Pharmaceris matujacym ? dlugo matuje? I czy daje w miare naturalny efekt ? Revlon CS jest dla mnie troche za bardzi widoczny jak sie z bliska patrzy na twarz :/
Olciak13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 20:35   #2827
OlaM
Moderator

Dot.: Podklad AnneMarie Börlind Anti Age- przyjazny sklad dla skory+ nawilza+kryjed

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
Podklad AnneMarie Börlind Anti Age(przyjazny sklad+ nawilzenie+nie natluszcza nie obciaza krycie,nie zapycha nie psuje skory ,dosyc trwaly) Jaki sa wasze wrazenia z jego stosowania,tutaj dziewczyna pokazuje jak on wyglada na zywo na skorze https://www.youtube.com/watch?v=X-ODpUHPMF4

Info.o marce: "AnneMarie Börlind" -Marka, która opiera się na tradycji i zaufaniu przyrodzie.

Historia marki rozpoczyna się w roku 1946. Annemarie Linder postanawia zdobyć wykształcenie w dziedzinie kosmetologii. Jej założenie jest proste: aby poradzić sobie ze swoimi problemami skórnymi, sama chce stworzyć naturalne kosmetyki, a z czasem sprzedawać je. Jednak dopiero wiele lat później udaje się jej spełnić swoje marzenia. W 1959 z ówczesnym partnerem biznesowym zakłada firmę Annemarie Börlind. Z okazji 50-lecia firmy wśród sławnych nazwisk składających gratulacje znaleźć można również kanclerz dr Angelę Merkel.

Zespół badań i rozwoju Annemarie Börlind nieustannie poszukuje nowych składników naturalnych na całym świecie, które mogą być używane w pielęgnacji skóry i pomogą zachować jej piękno.

Firma Annemarie Börlind tworzy przyjazne dla skóry kosmetyki używając głównie składników organicznych. Produkty są starannie opracowane dla każdego rodzaju skóry i problemu skóry, ze specjalnie dobranych naturalnych składników. Kosmetyki te nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, pochodnych ropy naftowej itp.

Jakość serii do pielęgnacji skóry opiera się na niemodyfikowanych naturalnych składnikach, takich jak ekstrakty roślinne, w połączeniu z dbałością o szczegóły w hodowli i produkcji. Większość wykorzystywanych roślin, ekstraktów ziołowych i olejków eterycznych są certyfikowane organicznie lub pochodzą z certyfikowanych dzikich zbiorów. W produkcji wykorzystywana jest woda źródlana Black Forest z własnego źródła.Produkty nie są testowane na zwierzętach, Annemarie Börlind nie wykorzystuje genetycznie modyfikowanych składników.

Skuteczność i działanie kosmetyków są testowane dermatologicznie przez niezależne instytuty z pomocą testerów wolontariuszy.

Najwyższa jakość składników oraz odpowiedni proces produkcji potwierdza certyfikat Eco Control.

Innowacyjny podkład Anti aiging -z działaniem przeciw starzeniu się skóry z optymalną siłą przylegania do jej powierzchni. Dzięki nowoczesnym, rozświetlającym pigmentom, wyrównuje kontur twarzy. Wysokowartościowy kwas hialuronowy działa bardzo nawilżająco. Wyciąg z alg poprawia komunikację komórkową epidermy i poprawia odżywianie komórkowe. Efektem jest naturalny, wyrównany odcień cery na cały dzień.

Składniki
AQUA (WATER), COCO CAPRYLATE, SORBITOL, DECYL OLEATE, OLUS, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, MICA, ALUMINA, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SILICA, SORBITAN STEARATE, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-6 DIOLEATE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, DISTARCH PHOSPHATE, PANTHENOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL LAURATE, XANTHAN GUM, SUCROSE COCOATE, FUCUS SERRATUS EXTRACT, BISABOLOL, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL, AROMA (FRAGRANCE), SODIUM HYALURONATE, LECITHIN, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, SODIUM BENZOATE, LIMONENE, POTASSIUM SORBATE

Może zawierać:

CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77489 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES)
Nie prościej zapytać tutaj czy ktoś słyszał o tym podkładzie
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 23:23   #2828
Loyd
Zakorzenienie

Orient napisz do Człowiek istaota marna ona chyba szuka podobnych kosmetyków...

Stary 2015-02-16, 05:20   #2829
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
do osób z naczynkami / czerwonymi polikami i brodą, które muszą używać kryjących podkładów by zakryć te czerwone placki na skórze

- odkąd używam 3 olejków do twarzy i odstawiłam kremy, to mogę używać nawet lżejszych podkłów i jest wciąż krycie, bo policzki mi rozjaśniały WKOŃCU !!!!
- używałam z 6 różnych kremów na naczynka i poza LIRENE które tez nie dawało 100% satysfakcji , nic innego nie działało, aż tu ODTAWIŁAM kremy i używam olejków a moja skóra jest MIĘCIUTKA, GŁADKA I JASNA

no nie wierzę nie wierzę nie wierzę
udało się

i o wiele ładniej podkład wygląda na cerze pod którą mam olejki

POLECAM wyszukiwarkę kwc lub sklepy z olejkami by znaleźć do swoich potrzeb
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
(...)
A nie myślałaś o laserze? Mi udało się zamknąć ok 80% naczynek. Mam tendencję do pękających, na udach i twarzy. Teraz mam tylko kilka przy nosie i właściwie ich nie widać ..

jaki to mniej więcej koszt?

kiedyś zamykałam parę naczynek w swojej rodzinnej miejscowości, takim prądem jakby, nie pamiętam jak to się nazywa i płaciłam coś koło 30 zł za 1 spotkanie, a zamknęła mi parę naczynek Pani
Stary 2015-02-16, 08:36   #2830
OlaM
Moderator

Cytat:
Orient napisz do Człowiek istaota marna ona chyba szuka podobnych kosmetyków...
Dokładnie
Stary 2015-02-16, 09:45   #2831
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jaki to mniej więcej koszt?

kiedyś zamykałam parę naczynek w swojej rodzinnej miejscowości, takim prądem jakby, nie pamiętam jak to się nazywa i płaciłam coś koło 30 zł za 1 spotkanie, a zamknęła mi parę naczynek Pani
Koszt jest duuużo większy bo ok 400 zł za spotkanie ALE idziesz i zanim pan lub pani cokolwiek zrobią powiedzą Ci ile ich zdaniem można zamknąć. Jeśli trafisz do lekarza tj do chirurga plastycznego który ma praktyke może zdziałać cuda. Gdzieś miałam zdjęcia przed i po.. Poszukam. Różnica jest bardzo wyraźna. Nie miałam nigdy problemów z wypryskami, miałam gładką buzie,ale te naczynka powodowały że skłra nie wyglądała fajnie.( policzek był wiecznie zaczerwieniony a dżeby było śmieszniej drugi nie..

Podobnie jak z depilacją , moim zdaniem bo na sobie sprawdziłam często nabija się kobiety w butelke. Obiecuje że za 100 zł się coś usunie a potem pokazuje się że trzeba by z 12 sesji, także warto sprawdzać czytać i iść do lekarza. Mi uczciwie powiedział co zrobi i na bank naprawi a co trzeba zrobić np inną metodą i to za co płacę nie da rady( tańczę i mam naczynka po giga krwiakach na udach ).

Stary 2015-02-16, 12:28   #2832
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dziewczyny nie byłaby żadna chetna na sypki podkład Clarins Skin Illusion w najjaśniejszym odcieniu 104 Cream? Użyty 1 raz.
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 12:38   #2833
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

pomyłka ;p
Stary 2015-02-16, 12:38   #2834
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez marta3123 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! :p
Jaki dobry podkład i puder polecacie do skóry tłustej z skłonnąścią do przesuszania na policzkach z niedoskonałości i wągrami?
Najlepiej nie za drogi, do 20 złotych
Kiedyś używałam perfecta - perfekcyjna szkoła makijażu kryjacy i w żadnych drogeriach go nie widzę :/
Pomóżcie!
Łączę.
Proszę korzystać z wyszukiwarki.
Stary 2015-02-17, 08:26   #2835
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o podkladzie Pharmaceris matujacym ? dlugo matuje? I czy daje w miare naturalny efekt ? Revlon CS jest dla mnie troche za bardzi widoczny jak sie z bliska patrzy na twarz :/
Z tego co wiem jest nietrwały

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 09:14   #2836
gazelaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
a ktory podklad i puder najbardziej ci tym momencie pasuje?[COLOR="Silver"]
Obecnie mam shiseido UV i clarinsa everlasting ale postaram sie szukac czegos lepszego, a puder ktory u mnie najlepiej sprawdza sie to krzemionka
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 19:13   #2837
Loyd
Zakorzenienie

Doszedł do mnie nowy wymiankowy nabytek<3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (136,2 KB, 25 załadowań)

Stary 2015-02-17, 20:19   #2838
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Doszedł do mnie nowy wymiankowy nabytek<3
Zazdrooooo
Stary 2015-02-18, 23:03   #2839
Olciak13
Raczkowanie

GG do Olciak13

Jaki wedlug Was jest najlepszy podklad matujacy do cery tlustej ? Dodam ze po Revlonie CS swiece sie po jakis 4-5 godz :/
Olciak13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 23:46   #2840
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Jaki wedlug Was jest najlepszy podklad matujacy do cery tlustej ? Dodam ze po Revlonie CS swiece sie po jakis 4-5 godz :/
Może sprobuj podkladow w kompakcie/pudrze/minerlanych?
Stary 2015-02-19, 11:38   #2841
macka
Zadomowienie

Cytat:
A może cudów oczekujesz? ;-)
Ja zazwyczaj świecę się po 2-3 godzinach w innych podkładach , po Revlonie CS po 3-4. Na każdy używam jeszcze pudru bambusowego. A ciąg dalszy? Od tego są bibułki i ew pudrowanie dalsze.
Nie oczekuj od podkładu że zmieni tłustą skórę w inną ;-)
macka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 12:41   #2842
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Testowałam wczoraj Dior'a Nude Air i jestem na
strasznie wodnisty, okropnie rzadki, zalał mi wszystko co miałam pod ręką testowałam 020
bardzo lekki, idealny na wiosnę i lato, cera wygładzona, ładna ale efekt na twarzy raczej płaski, skóra zmatowiona i lekko mnie ściągał ogólnie brakuje mi tego czegoś
niby wodnisty a jednak prz nakładaniu czuć taką sylikonową powłokę, nie skuszę się, ale polecam przetestować
aha krycie słabe, można budować, ale raczej dla cer bezproblemowych

GALAXIA

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-02-19 o 12:42
kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 12:58   #2843
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Testowałam wczoraj Dior'a Nude Air i jestem na
strasznie wodnisty, okropnie rzadki, zalał mi wszystko co miałam pod ręką testowałam 020
bardzo lekki, idealny na wiosnę i lato, cera wygładzona, ładna ale efekt na twarzy raczej płaski, skóra zmatowiona i lekko mnie ściągał ogólnie brakuje mi tego czegoś
niby wodnisty a jednak prz nakładaniu czuć taką sylikonową powłokę, nie skuszę się, ale polecam przetestować
aha krycie słabe, można budować, ale raczej dla cer bezproblemowych
Czyli nie dla mnie xd

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:01   #2844
sylwka37
koci świat

ja jednak po wielu testach zostanę jednak przy Mac Studio Fix
Stary 2015-02-19, 13:15   #2845
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Czyli nie dla mnie xd
ja bardzo lubię lekkie podkłady, ale ten mnie nie przekonuje

GALAXIA

kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:33   #2846
navioe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
A może cudów oczekujesz? ;-)
Ja zazwyczaj świecę się po 2-3 godzinach w innych podkładach , po Revlonie CS po 3-4. Na każdy używam jeszcze pudru bambusowego. A ciąg dalszy? Od tego są bibułki i ew pudrowanie dalsze.
Nie oczekuj od podkładu że zmieni tłustą skórę w inną ;-)
Dokładnie ja lubie swój błysk, mimo, że świece się dopiero po 5-6 godzinach. Ale miałam taki czas, że swiecilam się mocno, bo miałam obsesje na punkcie matu- podkład matujacy, puder matujacy, matujacy krem- i masakra na twarzy gotowa. teraz nie uzywam matuajacych produktów, wybieram najczęściej nawilzajace + pudruje tylko okolice pod oczami, delikatnie prusze twarz pudrem z Babydream (cudeńko ) i do końca dla śmigam bez poprawek.
navioe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:50   #2847
grapelollipop
Raczkowanie

Chciałam napisać dokładnie to samo! od lat borykam się ze spektakularnie przetłuszczającą się cerą - kupowałam wszystkie matujące kremy, podkłady i pudry z przeróżnych półek cenowych. Od niedawna stosuję kremy nawilżające jako bazę (wiadomo, nie każde się nadają, ja mam akurat z Dermedica) i ostatnio skusiłam się na podkład Double Wear od Estee Lauder, co do którego byłam przekonana że nie nadaję się dla mojej tłustej cery, a jednak - duet doskonały
grapelollipop jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 18:59   #2848
aankaa092
Zakorzenienie

Witam!
Właśnie odkryłam wątek.
Ja kiedyś byłam przekonana, że mam tłustą cerę, a okazało się, że to krem matujący robił z niej taką. Teraz używam kremu nawilżającego i już nie przesuszam nadmiernie skóry. Podkłady stosuję nawilżające, kryjące lub nie (zależy od kondycji mojej skóry).
Mam cerę (nietypowo-długo by pisać) mieszaną i używam M.A.C. face and body. Zimą muszę go rozjaśniać mimo, że mam odcień C1. Jest idealny na lato, bo jest lekki. Mocno się błyszczy (nie nadaje się dla skóry tłustej) i nie kryje. Jeśli chcę mieć efekt krycia dodaję do niego trochę jaśniejszego podkładu kryjącego i jest dobrze. Jest jednak nietrwały i konieczne są poprawki, szczególnie na nosie i brodzie.

Ostatnio poszukuję dwóch typów podkładów. Oba mają mieć odcienie dla bardzo bladolicych, ale jeden musi być kryjący i długotrwały, a drugi mniej kryjący, liftingująco-rozświetlający i też najlepiej trwały. Półka cenowa obojętna. Wyszukałam na razie takie:

Bardziej kryjące i trwałe:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=47154&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=65868&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=70724&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ukt=726&next=1

Mniej kryjące, rozświetlające, dające efekt wypoczętej skóry:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=52196&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=23955&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=46164&next=1

Macie jakieś doświadczenia z nimi? Chyba najważniejsza dla mnie jest trwałość i naturalny efekt. Jak dla mnie revlon colorstay jest trochę za ciężki. Może polecacie jakieś inne podkłady o właściwościach przez mnie podanych?

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram
aankaa092 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 19:13   #2849
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Może polecacie jakieś inne podkłady o właściwościach przez mnie podanych?
Nieźle kryje (krycie średnie) i jest całkiem trwały Revlon Photoready i Rimmel Wake Me Up - przy okazji są rozświetlające.
Są dużo lżejsze od Revlon CS.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-02-19 o 19:16
Fenris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 20:08   #2850
aankaa092
Zakorzenienie

Rimmel niestety nie ma tak jasnych odcieni, jakie są mi potrzebne.
O photoready słyszałam same niezbyt dobre opinie, ale kupię i wypróbuję sama.
aankaa092 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości