Magiczny próg 30-tki potrzebuje zmian... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-04, 12:37   #31
Fridoo
Przyczajenie

Dot.: Magiczny próg 30-tki potrzebuje zmian...

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Myślałam o takim wizerunku dla Ciebie http://www.whitegadget.com/attachmen...-1600x1200.jpg Wydaje mi się, że to coś w sam raz co do włosów to oczywiście nie musisz farbować się na czarno skoro nie lubisz, może to być jakiś ciemny brąz. Generalnie ciemne kolory wyostrzają rysy więc na pewno będzie Ci dobrze w nich. Przy takiej długości włosów z odrobiną pianki wymodelujesz bez problemu fryzurę jaką chcesz. Na pewno będzie się trzymała dłużej niż przy długich, cienkich włosach. Cienkie włosy są super dla krótkich fryzur. Więc śmiało do fryzjera i ciach krótko z tyłu a dłuższe włoski na twarz Kredka i tusz do rzęs na oczy i jakaś pomadka w kolorze między czerwienią a brązem. Możesz też używać bronzera na kości policzkowe żeby je optycznie wysmuklić. Trzymam kciuki.
kocham 30latki
Fridoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:52   #32
Panibea
Raczkowanie

,,Myślałam o takim wizerunku dla Ciebie http://www.whitegadget.com/attachmen...-1600x1200.jpg'

Wow do Rianny to mi brakuje kilka lat świetlnych z wyglądam....ale fryzura ok, chyba wlasnie coś kolo tego bede dziergać....a jeszcze jakieś propozycje dla mnie jeśli chodzi o makijaż?
Chodzi mi głównie o kolory bo nie wiem czy jestem zimnym kolorem cyz ciepłym<napewno nie pasuje mi zółty na powiece okropnie wygladam wtedy>co to znaczy?....A kolor włosków moze byc toffi, czy cos kolo tego czy tylko ciemny braz??Obecnie mam ciemna czerwień.....
Panibea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 14:23   #33
aniaaa3
Raczkowanie

Co do toffi to według mnie nie na całych włosach, wyglądałabyś zbyt mdło jak na mój gust. Może w postaci pasemek lub ombre? I znowu na pomoc przychodzi Rihanna http://data.whicdn.com/images/574737...keup_large.jpg Jednak rozjaśnianie bardzo niszczy włosy, stają się cieńsze i łamią się. Osobiście nie radzę Ci rozjaśniać, zwłaszcza jeśli już masz przerzedzone włosy. Makijaż, jaki według mnie by pasował, to podkreślenie konturów oka ciemnym kolorem, brąz, grafit, czerń plusk kolorek(róże, fiolety, błękity w załamaniu powieki na jakiejś neutralnej bazie). http://www.makeupgeek.com/tutorials/4-ways-to-wear-colorful-eyeshadow-to-work/ "Przydymione" oko też jak najbardziej wskazane
Stary 2013-07-04, 15:02   #34
Panibea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Myślałam o takim wizerunku dla Ciebie http://www.whitegadget.com/attachmen...-1600x1200.jpg Wydaje mi się, że to coś w sam raz co do włosów to oczywiście nie musisz farbować się na czarno skoro nie lubisz, może to być jakiś ciemny brąz. Generalnie ciemne kolory wyostrzają rysy więc na pewno będzie Ci dobrze w nich. Przy takiej długości włosów z odrobiną pianki wymodelujesz bez problemu fryzurę jaką chcesz. Na pewno będzie się trzymała dłużej niż przy długich, cienkich włosach. Cienkie włosy są super dla krótkich fryzur. Więc śmiało do fryzjera i ciach krótko z tyłu a dłuższe włoski na twarz Kredka i tusz do rzęs na oczy i jakaś pomadka w kolorze między czerwienią a brązem. Możesz też używać bronzera na kości policzkowe żeby je optycznie wysmuklić. Trzymam kciuki.

Bo mi tam wyżej dziewczyny karmele proponuja, i teraz nie wiem...ale że niby mam coś ciepłego wrzucać na włoski??...No właśnie a buśka z jakiego typu ejst zimny czy ciepły kolor?
Stary 2013-07-04, 17:15   #35
aniaaa3
Raczkowanie

A może jednak grzywka? Wzięłam Twoją fotkę na warsztat i wyszła mi taka fryzurka na zdjęciu 1 przypominasz mi Kingę Rusin serio...piękny uśmiech i oczy.....wow....ja bym pomyślała o zapuszczaniu włosków i grzywce nad oczy... ta fryzura dodaje uroku i kobiecości moim zdaniem....czerwień trochę koliduje z Twoją karnacją ale może jakaś czerwona czerń Schwarzkopfa byłaby dobra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza 1.jpg (124,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza 2.jpg (121,8 KB, 64 załadowań)
Stary 2013-07-04, 23:23   #36
Panibea
Raczkowanie

Wow dziekuje za twoja propozycje,ale tak grzywki to ja niestety nie mam za bardzo z czego zrobic za mało włosów...a mocno ciemne kolorki mi nie pasuja,kiedys mialam gorzka czekolade prawie czarny i wygladalam staloooo....w malej ilosci włosków chyba lepiej jasne wlosy optycznie ich wiecej....a wg Was jaki typ urody mam zimny czy ciepły ?
Stary 2013-07-05, 23:48   #37
Panibea
Raczkowanie

Podrzucajcie kochani/ne propozycje bo mysle ze max za 2tyg bedziecie mogli/ly ogladac kolejna ,,wasza" metamorfoze....
Stary 2013-07-17, 13:42   #38
Panibea
Raczkowanie

Witajcie

Etap 1 za mną...tzn zrzucam barwy nabyte przez kilka ladnych lat oczywiscie jak to z farbami domowymi coraz ciemniejsze...zmywacz do kolorku pieknie zciagnał mi czern mam ciemne toffi, wymagam jeszcze ponownego zabiegu sciagania by sie bardzie ujednolicił..w wolnej chwili zrobie foto pokaze wam...po 2giej aplikacji bedzie czas na scinanie...
Stary 2013-07-31, 18:51   #39
Panibea
Raczkowanie

Zrzucanie barw wieloletnich etap I
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0097.jpg (41,8 KB, 43 załadowań)
Stary 2013-07-31, 19:04   #40
Fox1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Panibea Pokaż wiadomość
Zrzucanie barw wieloletnich etap I
racja
Fox1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 10:39   #41
Panibea
Raczkowanie

Od góry juz ładnie gdzie mniej warstw farb, teraz jeszcze jedno opakowanie na to by zmylo mi od polowy w dół...ale to chyba mało istotne bo i tak przeciez powinnam sciac włoski krócej prawda? Wiec byc moze by nie bylo juz widac tych dołów..ale co mi tam sprobuje...
Stary 2013-08-01, 13:23   #42
Veli_anna
Raczkowanie

Hej, nie wiem czy już się zdecydowałaś i czy będzie ci to jeszcze potrzebne, ale pozwoliłam sobie spróbować. Uprzedzam, że wcale nie są to krótkie włosy i osiągnięcie takiego efektu może być problematyczne po twoich dekoloryzacjach. Nie jestem specem i użyłam najprostszego symulatora, nie wiem czy to zyska czyjąkolwiek aprobatę.
Wydaje mi się, że to fryzura odpowiednia do sztywnych, prostych włosów, ale myślę, że przy pomocy jakiegoś specyfiku do prostowania i modelowania przy pomocy okrągłej szczotki przy suszeniu powinno dać radę i miękkie, piórkowate pasma też będą dobrze wyglądać. Co o tym myślisz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor2.jpg (15,9 KB, 22 załadowań)
Veli_anna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 18:00   #43
apows
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Ja bym proponowała skrócić i postawić na piance lub gumie. Obecnie Twoja fryzura jest nijaka
Stary 2013-08-01, 19:07   #44
Panibea
Raczkowanie

Czesc dziewczyny,dzięki za odzew....tak zgadzam sie teraz moja fryzura TO BRAK FRYZURY odrazsta po drastycznym wycieniowaniu,po dekoloryzacji wlosy sa grubsze,bardziej porowate ale przy moich piorkach to wielki plus....fryzurka na zdjeciu fajna tylko czy ja wiem czy ja w grzywce,nie wiem czy bym sie nie wsciekła jakby mi tam cos furgało nad oczami,a jakies inne jeszcze propozycje....??
Stary 2013-08-01, 20:00   #45
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

Po pierwsze grzywka!
Bezdyskusyjnie będzie pasować.
Nie ma co się zastanawiać. Przy krótkich włosach szybko odrośnie jak tobie nie podpasuje. Zresztą włosy nie ręka, odrosną. :P

Ostatnie propozycje fryzur są idealne.

Kobieto zaszalej i zaufaj nam ^_-.
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 22:45   #46
Veli_anna
Raczkowanie

Hm, bez grzywki? Klasycznie, wymaga trochę modelowania, z przodu dłużej, z tyłu krócej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie2.jpg (22,9 KB, 10 załadowań)
Veli_anna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:47   #47
Panibea
Raczkowanie

Grzywka?..Ok ale zawsze myslalam ze mam niskie czoło i grzywka ni w ząb nie bedzie pasowała..a tu takie opinie...ale czy z punktu technicznego bedzie ona wykonalna , bo cale zycie włosy albo na boki<przedzialek z boku> albo do góry i nie wiem czy one sa w stanie pojsc na przód do tej grzywki,pozatym amm przezedzone włosy na czubku głowy czy wiec bedzie z czego robić tę grzywkę???....Boje sie ale chyba jak poogladam ejszcze te grzywkowe fotki od Was to moze moze sie skusze,no bo w sumie w koncu tego chce ZMIANY NA LEPSZE a nie tylko ja jako takie...Pomóżcie....

Ps.Dziękuje za motywcję,za próbki fryzur...czekam na wiecej....duzo do decyzji nie brakuje
Stary 2013-08-09, 18:27   #48
Panibea
Raczkowanie

up
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości