paleta do brwi SEPHORA? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-25, 18:42   #31
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

Dot.: paleta do brwi SEPHORA?

ja tez mam paletke jestem nia absolutnie zachwycona. kredka ani cieniami nigdy takiego efektu nie osiagnelam. brwi wygladaja super naturanie tak jakbysmy takie cudne brwi mialy od matki natury w prezencie naprawde polecam.
dziwi mnie tylko jedno, widzialam wypowiedzi ze jest podzial na paletke dla blondynek i dla brunetek ja widzialam podzial na cieply i chłodny typ kolorystyczny.
ja moja palete kupowałam zima w sztucznym swietle i na dodatek z moimi soczewkami kontaktowymi (duuuuza wada wzroku) nie mogłam tych paletek od siebie odroznic ale mila i madra pani Sephorzanka mi pomogła i doradzila takze polecam
klaustrofobia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 15:18   #32
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

dziewczyny czy któraś z Was dysponuje moze fotką palety tej ciemniejszej, na KWC wiele jest pochlebnych opinii palety dla blondynek, niestety nie ma w moim mieście Sephory, a nawet w moim województwie więc o zakup chciałąm prosić koleżankę
duża jest różnica między nimi?

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:00   #33
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

chetnie bym ci pomogła tylko, ze ja nie znam tego podziału na paletke dla blondynek i brunetek. moze teraz cos sie zmieniło ale kiedy ja kupowałam to pani z Sephory pokazalam mi dwie paletki, jedna dla cieplego druga dla zimnego typu kolorystycznego i na kazdej paletce po dwa kolory np. paletka zimna - kolor dla zimniej blondynki (jaśniejszy) kolor dla zimnej brunetki (ciemniejszy) i tak samo na paletce ciepłej, plus oczywiście wosk.
moze odezwie sie jakas wizazanka ktora zna ten nowy podzial, bo ja niestety o nim nie słyszałam. A może pani z Sephory zrobiła mnie w balona
Stary 2006-11-06, 19:26   #34
kaja-sz
Rozeznanie

a moze mozecie pokazac zdj przed i po?
kaja-sz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 20:48   #35
amika79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
chetnie bym ci pomogła tylko, ze ja nie znam tego podziału na paletke dla blondynek i brunetek. moze teraz cos sie zmieniło ale kiedy ja kupowałam to pani z Sephory pokazalam mi dwie paletki, jedna dla cieplego druga dla zimnego typu kolorystycznego i na kazdej paletce po dwa kolory np. paletka zimna - kolor dla zimniej blondynki (jaśniejszy) kolor dla zimnej brunetki (ciemniejszy) i tak samo na paletce ciepłej, plus oczywiście wosk.
moze odezwie sie jakas wizazanka ktora zna ten nowy podzial, bo ja niestety o nim nie słyszałam. A może pani z Sephory zrobiła mnie w balona
Nie sądzę, by zrobiła Cię w balona. Paletki wyglądają cały czas tak samo tzn. są te dla chłodnego typu urody i dla ciepłego. Dowiedziałam się o tym niedawno w Sephorze, gdy kupowałam paletkę dla mamy (swoją cieszę się już od pewnego czasu). Pytałam o zestaw dla blondynki. Pani spytała się czy ciepły czy chłodny. Pogadałyśmy sobie na ten temat i wszystko się wyjaśniło. Moje nazewnictwo było błędne (ta chłodna to niby dla blondynki, a ta cieplejsza, to dla brunetki). Wszystkie informacje o tej paletce mam z wizażu, dlatego wydaje mi się, że ktoś na początku coś pokręcił z tymi odcieniami i tak się później to utarło w tym naszym wizażowym świecie.
Stary 2006-11-06, 21:17   #36
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

amika weszłam na amerykańska strone sephory i az zgłupiałam. jednak miałas racje z podzialem na blondynki i brunetki, bynajmniej strona tak mowi lepiej juz nie bede w to wnikac bo zwariuje
prosze to link do tej strony. Bluegirl to jedyne co znalazłam niestety słabo widać kolory

http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70
Stary 2006-11-07, 08:10   #37
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Cytat:
amika weszłam na amerykańska strone sephory i az zgłupiałam. jednak miałas racje z podzialem na blondynki i brunetki, bynajmniej strona tak mowi lepiej juz nie bede w to wnikac bo zwariuje
prosze to link do tej strony. Bluegirl to jedyne co znalazłam niestety słabo widać kolory

http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70
dzięki, ale widziałam tę stronę i masz rację niewiele tu widać, dlatego myślałam że ktoś miałby może fotkę swojej

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 15:24   #38
gabriela29
BAN stały

tez właśnie myślę,że sobię kupię tę paletkę, zachęciłyście mnie dziewczynyTylko nie do ońca wiem, którą wersję nabyć? Niby mam ciepły typ urody, włosy-średni brąz i powinnam kupić nr 02, na ale mam jasnozielone oczy i nie wiem, czy 02 nie będzie za ciemny, bo wiadomo,ze za ciemne brwi "tłamszą" oko. I nie chciałabym,aby kolor brwi mi wpadał w rudości
Też zwracam się z prośbą, czy macie zdjęcia waszych paletech, bo kolory paletek na stronie sephory są jak dla mnie niemal identyczne??
Dzięki wielkie))
gabriela29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 15:39   #39
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

jesli masz wątpliwości to najlepiej idż do sephory, ja to nigdy nie wiedziałam jaki ja jestem typ kolorystyczny, tez mi sie wydawało że mieszany a pani spojrzała i od razu wiedziała co mi dać. Trafiła w dziesiątke i jeszcze mi doradziła kolory makijażu z reszta musiz zobaczyc to paletke na zywo, te kolory sa bardzo stonowane i nie ma miedzy nimi jakis drastycznych roznic.
Stary 2007-01-23, 18:08   #40
Torque
Raczkowanie

GG do Torque

Po wielu zachęcających opiniach zakupiłam dzisiaj paletę do brwi sephora i jestem z niej bardzo zadowolona dziękuję dziewczynki
Torque jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 18:18   #41
evi76
Raczkowanie

mam wersję dla brunetek czyli nr 2. Świetna rzecz, kredką czy cieniem nie uzyska się takiego efektu. Brwi są wypelnione ale w naturalny sposób.
evi76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:48   #42
jmu
Raczkowanie

Mam czarne brwi. Paleta 02 bedzie ok? Ten ciemniejszy kolor nie jest czasem za jasny do moich brwi?
jmu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 23:46   #43
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Nie, paleta 02 jest właśnie przeznaczona dla brunetek Gdyby był ciemniejszy efekt byłby bardzo przerysowany, wręcz sztuczny. A tak to uzyskasz naprawdę naturalne, ale i widoczne podkreślenie.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 18:31   #44
201707171556
Konto usunięte

Ponawiam czyjąś wcześniejszą prośbę

Czy któras z Was mogłaby pokazać swoje brwi przed i po użyciu palety Sephora?

Bardzo mi zalezy aby zobaczyć jak wyglada ten efekt bo nie sztuką jest wydać 30 pare zł własciwie w ciemno...Tak więc bardzo Was proszę
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:31   #45
mintle
Raczkowanie

załączam ale wcale nie wiem czy coś będzie widać na tym zdjęciu, nie umiem za bardzo ustawić aparatu do tego.

no i teraz widzę że wyszły nieostro. niemniej ja jestem strasznie zadowolona z paletki. mam numer 01, na zdjęciu brew jest maźnięta tym ciemniejszym z dwóch odcieni - jaśniejszego używam na co dzień, do pracy etc, mimo że jest jaśniejszy niż mój naturalny kolor brwi, świetnie "wypełnia brew", jeśli mogę to tak ująć.

mam z natury czarne rzęsy, dość ciemne brwi, a włosy cieeemny blond z jasnymi refleksami od słońca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez.jpg (28,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z.jpg (30,0 KB, 82 załadowań)

mintle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 10:47   #46
kendy
Rozeznanie

GG do kendy

a więc kupiłam sobie wczoraj nr. 01 i jest bardzo fajna ta paletka, naprawde warta polecenia

piękna z daleka - ale daleka od piękna

kendy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 12:44   #47
201707171556
Konto usunięte

Mintle bardzo Ci dziękuję za zdjęcie szkoda tylk oze takie niewyrażne...Widzę tez że Ty masz z natury gęste brwi

Kendy a czy masz możliwość ( i chęc oczywiście ) zrobienia i pokazania zdjęcia przed i po?
Stary 2007-07-17, 22:11   #48
olinkaaa
Zadomowienie

a w jakiej cenie są w Waszych sephorach te palety? Bo ja w Gdyni widziałam po 32zł i zastanawiam się czy nie poczekać na jakąś promocję

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez

olinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 00:16   #49
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

olinko kiedy ja kupowałam paletke to kosztowala tez jakos tak 30 zl, a bylo to grubo ponad rok temu. naprawde oplaca sie wydac te pieniadze bo ja uzywam palety bardzo czesto i konca nie widze, kolory wygladaja jakby nie byly uzywane tylko wosku juz polowe zużylam

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
Stary 2007-07-18, 03:24   #50
kendy
Rozeznanie

GG do kendy

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość

Kendy a czy masz możliwość ( i chęc oczywiście ) zrobienia i pokazania zdjęcia przed i po?
bardzo chętnie pomogę ale niestety nie posiadam w tej chwili aparatu a tak w ogóle to mam 01, jestem blondynką i mam jasne brwi do tego jeszcze są rzadkie, ten cień bardzo ładnie je wypełnia i ten jaśniejszy kolorek jest w sam raz i wosk też jest fajniusi, naprawdę polecam te paletkę mam nadzieje że choć troszeczke pomogłam

piękna z daleka - ale daleka od piękna

kendy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:44   #51
201707171556
Konto usunięte

Kendy pomogłaś Dziękuję Już jestem zdecydowana ją kupić i własnie 001 bo też jestem blondynką
Stary 2007-07-18, 17:23   #52
olinkaaa
Zadomowienie

Cytat:
olinko kiedy ja kupowałam paletke to kosztowala tez jakos tak 30 zl, a bylo to grubo ponad rok temu. naprawde oplaca sie wydac te pieniadze bo ja uzywam palety bardzo czesto i konca nie widze, kolory wygladaja jakby nie byly uzywane tylko wosku juz polowe zużylam
dzięki za informacje, chyba rzeczywiście nie ma co czekać na promocje

G.G. Marquez

Stary 2007-07-19, 17:07   #53
*Justynka*
Wtajemniczenie

Ja za swoją paletkę płaciłam 39 zł, używam od 4 miesięcy, bardzo wydajna narazie nic nie ubyło, a używam jej często. Bardzo ładnie podkreśla brwi, można im nadać ładny kształt. Posiadam nr 02, przyznam się, że tego ciemnego, czekoladowego brązu co jest w paletce używam do malowania kresek na dolnej powiece (tzn nakładam na czarną kredkę, a na cień z palety nakładam jeszcze jeden cień i to wszystko trzyma się calutki dzień).

*Justynka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 19:08   #54
201707171556
Konto usunięte

Kupiłam wczoraj tak jak planowałam 001 ale powiem szczerze ze sama nie wiem czy jestem z niej zadowolona...
Wydaje mi sie ze efekt jest jednak sztuczny - albo to ja jeszcze nie opanowałam sztuki zakładania cieni z tej paletki co jest bardzo prawdopodobne....
I wydaje mi się że kolory m inie pasują - musze coś pokombinowac z mieszaniem bardziej.
To było takie moje pierwsze odczucie, zobaczymy co będzie wraz z następnymi próbami
Stary 2007-09-25, 13:39   #55
olinkaaa
Zadomowienie

w końcu mam tą paletę Ale mam pytanie, które strona pędzelka jest do nakładania cieni? ta bardziej miękka czy twarda? No i jeszcze w jakiej kolejności nakładacie kolory? ja mam akurat 01

G.G. Marquez

Stary 2007-09-25, 17:20   #56
201707171556
Konto usunięte

Ja nie uzywam pędzelka załączonego do zestawu tylko mięciutkiego pędzelka do akwareli nr 0 Tym skośnie uciętym nie potrafię sie posługiwac...
A co do kolejności kolorow to mieszam ze soba dwa odcienie mimo ze jestem jasna blondynka i ten ciemniejszy z zestawu 01 jest dla mnie za ciemny to wole go od jasniejszego cienia bo jest bardziej szary i bardziej pasuje mi do wlosow nic jasniejszy cien ktory jest dla mnie zbyt rudy

A co do mojej wypowiedzi z poprzedniego postu to teraz juz lepiej sobie radze z nakladaniem cieni i jestem bardziej zadowolona.... jedynym problemem jest dla mnie to ze tak naprawde zaden z kolorow w paletce do mnie nie pasuje tak do konca, nawet po wymieszaniu
Stary 2007-09-25, 20:40   #57
olinkaaa
Zadomowienie

no właśnie ten jaśniejszy też mi się wydaje rudy

G.G. Marquez

Stary 2007-11-22, 18:59   #58
buterflly
Przyczajenie

Hejka, kurcze zastanawiam sie nad kupnem tej paletki, ale trochę sie boję. mam czarną oprawę oczu, czarne rzęssy i brwi i boję sie ,ze kolorki nawet z tej ciemniejszej paletki będa za jasne. No a przecież nie pomarze czarnej brwi brązowym kolorkiem. jak myslicie? może jakaś czrnobrewna wizażanka ma tą paletkę i moze mi poradzic?
buterflly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 18:22   #59
201707171556
Konto usunięte

A może nie potrzebujesz tej paletki skoro masz naturalnie cimne brwi?
Chyba, że zależy Ci na poprawieniu kształtu...
Chociaż ja na Twoim miejscu wybrałabym chyba kredke.
Stary 2007-12-03, 11:57   #60
buterflly
Przyczajenie

Red face Dot.: paleta do brwi SEPHORA?

Hejka, no powiem Ci ,ze mam brwi owszem cmiemne, ale miejscami za rzadkie i faktycznie chciałabym podkreślic ich kształt. Hmm moze masz racje,ze kredka tylko wystarczy
buterflly jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości