Czarny paznokieć i kolorowe żele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-01, 02:37   #1
evelynkaa
Przyczajenie

Czarny paznokieć i kolorowe żele

Mam lampe schowaną głęboko w szafie :P niestety sytuacja jednego pazurka zmusiła mnie do wyciągnięcia jej. Odchodzi mi pół pazurka i już wyrasta nowy, boję się że ta część czarna kiedyś mi niechcący się zachaczy i wyrwie, pomyślałam żeby to zamalować żelem. A przy okazji przykryć jakimś kolorkiem. Kompletnie nie orientuję się teraz w tych żelach....tyle ich jest...i czy np taki kamuflaż zakryje mi czarnego paznokcia?
Co złego jest w tych żelach z all... za 5 zł?
Nigdy nie miałam problemów z podchodzeniem powietrza czy coś...a robiłam kiedyś chyba na INS
będę wdzięczna za jakieś wskazówki, szczególnie tego czy kamuflaż wystarczy do przykrycia, wolę naturalne wyglądające paznokcie.
evelynkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 11:00   #2
lynx71
Raczkowanie

Dot.: Czarny paznokieć i kolorowe żele

czarna czesc???jezzu znajdz dobry salon gdzie jak ci podrosnie nowy pazurek to ktos Ci zrobi rekonstukcje, nie wolno nic zalewac zelem bo grzyb sie czai na kazdym kroku.fe

🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 20:05   #3
evelynkaa
Przyczajenie

Dlaczego miałby się zrobić grzyb jak wszystko suche a chcę tylko cienką warstwę żeby sobie przypadkiem nie urwać go...
Niefortunnie ugryzł mnie pies obcy jak ratowałam mojego przed nim i mi zgniutł paznokć a wygląda to tak:

Na drugim zdjęciu widać jak mi to podeszło powietrzem już, boję się właśnie żeby mi się to nie urwało, nie mam zamiaru robić jakiejś rekonstrukcji, chcę tylko trochę w tą przerwę wyruwnać żelem i nałożyć kolor. Zamówiłam już i kamuflaż i kryjący...zobaczymy
Stary 2013-07-03, 11:45   #4
alb
Zadomowienie

Ja bym tego nie ruszała tylko ewentualnie zakleiła plasterkiem skoro się boisz że o coś zahaczysz i czekała aż odrośnie. Nie jestem jakimś znawcą czy specjalistą, ale wydaje mi się że pod tą czarną częścią czają się jakieś bakterie albo grzyby, a jak zamkniesz dostęp powietrza to zaczną się tam namnażać i będzie problem. A na pewno nie wyczyścisz tego miejsca tak, żeby wszystkie zarazki wybić.
alb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 10:25   #5
lynx71
Raczkowanie

dziewczyno nie wolno tego robic!! pod spodem masz krew, tam jest wilgoc, tam sa bakterie ktore sie uaktywnily jak ta krew Ci zaczela schodzic w dol i dostala dostep tlenu, po pierwsze zesrasz sie z bolu jak wlozyc do lampy bo zel bedzie piekł, po drugie odpadnie Ci to na drugi dzień!! niepowazna jestes??? zel ci sie wleje do rany i bedziesz miala DUZY problem!!!!

🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 00:33   #6
evelynkaa
Przyczajenie

Spokojnie już się na tyle zmienił przez te parę dni ten paznokieć że już sama sobie wybiłam to z głowy, muszę tylko z lewej strony zrobić jedną małą kropelkę tego żelu bo boję się że mi właśnie tam odejdzie.
Dziękuję za radę
Stary 2013-07-11, 19:47   #7
lusia2212
Wtajemniczenie

kamuflaże są słabe, nie zakryja tego paznokcia całkowicie.
lusia2212 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości