FEG Eyelash Enhancer- zbiorczo o odżywce! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-03, 19:12   #31
Kinaa1
Wtajemniczenie

Dot.: FEG Eyelash Enhancer- zbiorczo o odżywce!

Po ponad dwóch tygodniach widzę delikatny efekt. Rzęsy sa mocniejsze, trochę dłuższe.

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 11:23   #32
samanta19
Raczkowanie

Ja zaczęłam używać od 1 stycznia. Jak będą jakies efekty to dam znać
samanta19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 11:58   #33
Kinaa1
Wtajemniczenie

Po miesiącu stosowania: rzęsy są dłuższe, nie są gęstsze (chociaż na ten efekt raczej za krótko aby coś stwierdzić). Za to bardzo zagęściły mi się brwi: nakładałam co wieczór trochę specyfiku na brwi. W weekend robiłam hennę i widzę - brwi sa super!
Od dziś dołączam (szczególnie na brwi) - jeszcze to http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=704829
Wydatek żaden - a opinie są dobre.

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2014-01-14 o 12:00
Stary 2014-01-22, 12:41   #34
gandalf1234
Przyczajenie

A zamawiał ktoś to serum w cenie 36 zł na allegro? Bo ja oczywiscie zamowiłam zanim trafiłam na informacje o podróbach..
to jak?????

Edytowane przez gandalf1234
Czas edycji: 2014-01-22 o 13:11
gandalf1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 00:48   #35
samanta19
Raczkowanie

U mnie powoli mija miesiąc stosowania odżywki. Kupilam dwie w promocji na allegro za ok 60 zl (nie pamietam dokladnie ile, moze 70). Do zestawu byl dolaczony sklad i wedlug tego mial on bimatoprost.
Zauwazylam ze zaczely mi rosnac male rzesy, wiec na pewno moge potwierdzic zageszczenie
wypadanie- mniejsze
co do dlugosci- to nie widze jak narazie efektu.
Przyciemnienie? zadne...
Ale to dopiero miesiac stosowania, wszedzie pisze ze jednak trzeba uzywac 2-3 a nawet 4 miesiace.
Takze nie łamie sie tylko stosuje dalej, szczegolnie ze jakies male efekty juz widze
Stary 2014-02-27, 11:47   #36
Kamilla22
Raczkowanie

Dziewczyny a jaką konsystencję mają Wasze odżywki? Ja swoją zakupiłam na allegro (26 zł), ma w składzie bimatoprost, ale czytałam, że oryginały mają konsystencje oleistą a moja jest jak woda.. Narazie stosuje 2 tyg. i pomału widać delikatne wydłużenie, szczególnie po pociągnięciu tuszem..
Więc nawet jeżeli nie orginał, to i tak działa
Kamilla22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 18:37   #37
Kinaa1
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kamilla22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaką konsystencję mają Wasze odżywki? Ja swoją zakupiłam na allegro (26 zł), ma w składzie bimatoprost, ale czytałam, że oryginały mają konsystencje oleistą a moja jest jak woda.. Narazie stosuje 2 tyg. i pomału widać delikatne wydłużenie, szczególnie po pociągnięciu tuszem..
Więc nawet jeżeli nie orginał, to i tak działa
Moja, zakupiona tez na allegro, ma lejaca konsystencje, bardziej wodnista, ale nie jak woda.
U mnie po dwoch miesiacach raczej rozczarowanie. Moze efekty widac, ale szalu nie ma.

Stary 2014-02-28, 09:19   #38
karoolaaa
Zakorzenienie

Mozecie polecic jakiegos sprawdzonego sprzedawce na all ? Nie chcialabym kupic podrobki ...

karoolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 12:49   #39
Kamilla22
Raczkowanie

http://allegro.pl/odzywka-serum-do-r...010671347.html

ja kupowałam od nich i jestem zadowolona
Kamilla22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 09:33   #40
isabelka00
Wtajemniczenie

dziewczyny, dlaczego w kwc napisana jest cena 280 zł??? kupiłam na allegro za 30 zł tą odżywkę... stosuję 2 tydzień , an razie nie widze efeków...
Stary 2014-03-03, 10:05   #41
magda20003
ex Moderator

Isabelko, może być tak, że odżywka nie jest oryginalna i nie zawiera wszystkich składników, które wpływają na porost rzęs.

Może być również tak, że Twoje rzęsy potrzebują więcej czasu na wzmocnienie się

Ja pierwsze rezultaty zauważyłam właśnie po 2-3 tygodniach, a po trzech miesiącach rzęsy były bajeczne

magda20003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:08   #42
agaszak
Zakorzenienie

Używam 3 miesiąc FEG-a i efekty powalające. Rzęsy grubsze, mega długie , ciemniejsze i podkręcone. Nie widzę zagęszczenia. Moje opakowanie wyglądało dokładnie jak to, z fotki, z pierwszej strony. Ulotka taka sama.
Moje rzęsy były zwyklakami, średnia długość, średnia grubość musiałam się naprawdę napracować tuszem, żeby było je widać. W tej chwili wystarczą 2 pociągnięcia szczoteczką a efekt taki, że znajome mnie pytają gdzie przedłużałam rzęsy i za ile
Moja odżywka jest trochę gęstsza niż woda, nie szczypie jak dostanie się do oka. Używam raz dziennie, na noc. Pierwszym widocznym efektem działania było wypadnięcie kilku starych włosków i wydłużenie świeżynek. Wyglądało to trochę komicznie bo było widać prześwity. Teraz jest meeega.
Polecam
agaszak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 00:02   #43
samanta19
Raczkowanie

Mi juz minal 2 miesiac stosowania
Są: gestsze i mocniejsze.
Caly czas czekam aby rzesy byly dluzsze i ciemniejsze
Jednak nie trace nadziei i stosuje dalej, szczegolnie ze mam jeszcze 2 opakowania :P
Od tygodnia zaczelam stosowac tez pomadke Alterry do ust (niby do ust, ale tez niby fajna do rzes :P ).
Takze teraz moja pielegnacja wyglada tak (od tygodnia):
nakladam odzywke FEG, a po jakiejs godzinie czy nawet wiecej smaruje rzesy ta Alterra.
Tez za miesiac dodam post o wynikach
Stary 2014-03-10, 14:55   #44
preityzinta
Przyczajenie

Używam FEG-a od dwóch tygodni i widzę pierwsze efekty wydłużenia, moja odżywka jest raczej rzadka, ale nie szczypie w oczy. Nie mogę sie nadziwić, że może to być podróbka...
preityzinta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 21:33   #45
antidotum89
Wtajemniczenie

mogłby ktos jeszcze polecic jakiegos sprzedawce?

"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "

antidotum89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 23:47   #46
_agg_
Zakorzenienie

ja używam jakoś ok miesiąc i widzę efekt rzęsy się trochę zagęściły, ale i też wydłużyły ja kupowałam też za chyba 40zł na alle czekam aż zlecą te 2 kolejne miesiące i ciekawa jestem co będzie
_agg_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 23:18   #47
danya
Raczkowanie

ja dzisiaj zamówiłam tę odżywkę dziewczyny, co do podejrzeń o podróbki to poczytałam sobie tutaj opinie:
http://www. bangla .pl/opinie/p33587/r-and-d-pharma-feg-eyelash-enhancer

i są m.in. takie komentarze:

"a ja chyba wiem, o co w tym wszystkim chodzi
producent FEG proponuje nabywcy, że może zamówić u niego produkt z dość dowolnym designem opakowania i ulotką- zobaczcie sami na stronie: http://www. fegeyelash .com/index.php/Products.
Firma RDpharma-coś tam zamówiła sobie partię odżywek z napisem, że "Wyprodukowano w USA dla RDPharma" i jakimś niby kodem kreskowym z USA. W środku jest zaprojektowana przez nich ulotka, w której sami zdeklarowali skład. Zobaczcie sobie, że na swojej stronie internetowej producent nigdzie nie podaje składu i nie deklaruje, że odżywka zawiera bimatoprost. Czyli zrobili świetny interes i koszą po 200złotych za produkt.
Producent podaje też na tej stronie, jakie zabezpieczenia ma mieć ich produkt - m.in. hologramy, taką naklejkę, która zmienia kolor pod kątem itp. Ja kupiłam odżywkę na Grouponie i byłam przekonana, że to podróbka - a okazuje się, że ma dokładnie wszystkie z 6 podanych przez producenta zabezpieczeń.

Podsumowując - RDPharma zamówiła sobie produkt ze swoimi ulotkami i kodem na opakowaniu i sprzedają go drogo, bo twierdzą, że to oryginał. Ten sam produkt możecie mieć za znacznie mniejsze pieniążki - bo producent drukuje takie ulotki, jakie mu odbiorca zlecił. Inna sprawa, czy którakolwiek z nich zawiera faktycznie bimatoprost? tego nie wiemy, bo producent nigdzie tego nie deklaruje"

oraz

"Witam kupiłam odżywkę na all za 49 zł z przesyłką. Myślałam ,że jest nieoryginalna,napisałam maila przez angielską stronę producenta z zapytaniem o tego sprzedawcę i z opisem odżywki którą dostałam i otrzymałam taką odpowiedź: Hi Ewa,
(nazwa użytkownika) is one of our distributor, their products were from our factory, so you bought the real one!
thanks
A więc wychodzi na to,że te odżywki za 50 zł to też oryginały,tylko w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego nie mają pełnego składu na opakowaniu a działanie identyczne jak te odżywki za 250zł Może jeśli są to śladowe ilości innych składników to nie muszą ich umieszczać? Nie wiem już jestem zielona "

Dziwna polityka, co o tym myślicie? Sama rowneż zamówiłam tańszą wersję odżywki - zobczymy czy będą efekty

You might be a big fish
In a little pond
Doesn't mean you've won
'Cause along may come
A bigger one

danya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 09:53   #48
samanta19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez urodaewapl Pokaż wiadomość
Witam,
xxxx
poniżej linki do zdjęć jak wygląda podróbka, dodam jeszcze że w podróbce prawdopodobnie jest woda, nie badaliśmy składu chemicznego ale porównując, FEG oryginalny jak dostanie się do oczu lekko szczypie a podróbka nic jak woda , opkaowanie podróbki oraz ulotka jest z miękkiego papieru, oryginał jest bardziej sztywny,
http://pcnetcom.pl/feg/FEG1.jpg
http://pcnetcom.pl/feg/FEG2.jpg
http://pcnetcom.pl/feg/FEG3.jpg
http://pcnetcom.pl/feg/FEG4.jpg
http://pcnetcom.pl/feg/FEG5.jpg
Dzięki!! Bardzo przydatne!!
No i według rysunków mam podróbkę. Też w ramach "eksperymentu" dałam sobie kropelkę do oka no i nic mi nie było- nic nie szczypało. Także moje zagęszczenie rzęs to musi być jakiś inny efekt :P
Tylko jak trafić na oryginał? Na stronach all wszędzie są zdjęcia tego prawdziwego... i jak tu zaufać sprzedawcy ;/

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-17 o 09:58 Powód: cytat reklama
Stary 2014-03-16, 12:12   #49
_agg_
Zakorzenienie

Nie no te podróbki cos działają bo ja mam już dłuższe rzęsy niż przed i nie jest to placebo bo te Dolne mam naprawdę dużo dłuższe

Wysłane z mojego miniusia.
Stary 2014-03-16, 13:13   #50
sylwek
Raczkowanie

Po 3 miesiącach używania odżywki z all za 49 zł, mogę śmiało stwierdzić, że to jest kit z tymi oryginałami i jedynymi importerami. Rzęsy znacznie się zagęściły, wydłużyły, stokroć lepiej pracują z tuszem dając efekt równomiernie wydłużonych, a nie postrzępionych. W życiu nie dałabym za tę odżywkę 280 zł i naprawdę dziewczyny nie dajcie się nabierać "sprytnym" firmom. Wszystkie te odżywki są takie same. Ja jestem bardzo zadowolona, oczy mi nie wypadły ;p, a efekt jest widoczny nawet bez malowania rzęs.
sylwek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 17:51   #51
kroooliczek89
Zakorzenienie

GG do kroooliczek89

Dziś kupiłam tą odżywkę na allegro, za nie całe 20zł... Za pół roku ślub, mam nadzieję że coś pomoże
Podpowiedzcie mi, czy stosowałyście ją na dolne rzęsy również? Bo na tej aukcji na której kupiłam jest podane żeby używać tylko na górnej powiece. Będę wdzięczna za odpowiedzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:45   #52
_agg_
Zakorzenienie

ja nakładam też na dolne i mi mega urosły
Stary 2014-03-18, 11:59   #53
Rangiku
Raczkowanie

Wiecie co dziewczyny, czytałam trochę w necie na temat tej odżywki zaniepokojona waszymi wątpliwościami podróbka-oryginał i wychodzi na to, że w zasadzie nie można mówić tu o podróbce. Produkt jest bardzo tani, produkowany w Chinach i w zasadzie składając hurtowe zamówienie można je zindywidualizować, stąd się biorą różnice np. na allegro, i "niektóre" firmy liczą sobie 280 zł za swoją odżywkę, bo zamówiły sobie "jedyne oryginalne" opakowanie... Nie warto, nawet na stronie producenta kosztuje ona 3-8 $. Sądzę, że to wszystko jedna i ta sama odżywka w różnych opakowaniach. Ale ja i tak jej nie kupię mimo zachęcającej ceny: zastanówcie się, skoro firma, która tę odżywkę robi jest w stanie wypuścić wersję bez pełnego składu podanego na opakowaniu (dla mnie to nie jest normalne, wątpię, czy to jest wogóle zgodne z europejskim prawem), albo podrobić kod produkcji na USA to nie świadczy o niej najlepiej. Tak naprawdę nie wiecie co kupujecie!! W Chinach rzadko przejmują się normami, warunkami pracy, higieną.. Nie ma tam takiej kontroli i przepisów jak u nas, wszystko można podrobić. Ile było już afer, całkiem niedawno przecież kilkoro dzieci umarło w Europie po spożyciu chińskiego mleka w proszku. Nie mówię, że tak źle musi być też w tym przypadku, ale naprawdę uważacie, że warto ryzykować? Przecież chodzi o oczy, a co jeśli na przykład jakaś toksyczna substancja konserwujaca, której teoretycznie nie powinno tam być (i która jak widać nie musi być opisana w składzie..), przedostanie się wam do gałek ocznych? Ja osobiście chyba nie kupiłabym żadnego chińskiego kosmetyku. Odżałowałam kasę i kupiłam wczoraj polską odżywkę z bimatoprostem, tą z AA. Zapłaciłam co prawda sporo w Rossmanie (mąż nie wie ) , ale przynajmniej mam pewność, że była produkowana w ludzkich warunakach i nic paskudnego od niej nie złapię... (a czy działa dam znać za parę tygodni ) Także dziewczyny zastanówcie się dwa razy
Rangiku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 10:29   #54
Rangiku
Raczkowanie

Nie twierdzę, że europejskie kosmetyki nie mają w sobie paskudnej chemii, ale tak czy inaczej uważam, że chińskie produkty mogą być po prostu jeszcze gorsze

Edytowane przez Rangiku
Czas edycji: 2014-03-21 o 14:19
Rangiku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 13:56   #55
Angelikaxxx
Przyczajenie

Hej dziewczyny muszę się podzielić moją opinią, a więc tak kupiłam w grudniu Fega na allegro za 49 zł od firmy nie będę podawała nazwy żeby nie robić reklamy, używałam przez 3 mc efekty super rzęsy mi urosły rewelacja. Skusiłam się na zakup pod koniec lutego odżywki za 18 zł na allegro używam już miesiąc i żadnych efektów a nawe rzęsy zaczęły mi wypadać jestem przerażona. Przeczytałam ten post gdzie są zdjęcia jak rozpoznać podróbkę i to co kupiłam za 18 zł jest podróbką na pojemniczku pasek a na zakrętce kropka, w składzie bimatoprost gdzie na oryginalnym produkcie nie było go. Gdzie można zanieść do zbadania ten oszukany feg jeżeli on jest szkodliwy jestem przerażona. Angelika
Angelikaxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 11:58   #56
mala_mi1984
Przyczajenie

błagam o namiary na sprzedawce, który sprzedaje odżywki, które naprawdę zadziałały na Wasze rzęsy. Najlepiej, aby był to któryś ze sprzedawców, który sprzedaje odzywki za około 30 zł z kasą u mnie krucho z rzęsami niestety też info można wysyłać tutaj: marta-jedrzejak@wp.pl
mala_mi1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 09:39   #57
samanta19
Raczkowanie

Również bardzo proszę o namiar na uczciwego sprzedawcę z all, gdzie odżywka jest oryginalna.
Proszę na PW.
Stary 2014-03-28, 15:08   #58
mobilka
Przyczajenie

Witam, chciałam podpytać czy któraś z Was miała uczulenie na ten kosmetyk? FEGi kupowałam na gruponie, pierwszy ponad rok temu za cenę ok 180 zł/szt. i faktycznie efekty pojawiły się szybko. Nigdy nie miałam takich pięknych rzęs - prawie 2x dłuższe. Wszystko było w najlepszym porządku aż do momentu jak po ok. 2 -miesięcznej przerwie (która zaleciła znajoma kosmetyczka po 7 miesiącach stosowania) wróciłam do napoczętego opakowania. Już pierwszego wieczoru po aplikacji czułam na powiekach lekki dyskomfort a w kolejnych dniach było tylko gorzej. Myślałam, że może to wina nowego micelarnego płynu do demakijażu, ale gdy wróciłam do sprawdzonego - nic się nie zmieniło. Moje powieki a dokładnie zewnętrzne kąciki zostały pokryte łuskami jakby liszajami. Poszłam do okulisty, dostałam maść. Ulga przyszła praktycznie natychmiast ale uczulenie ciągle wraca. Nie mogę się malować ulubionymi (markowymi) cieniami. Nawet o kresce linerem mogę zapomnieć bo od razu powieki pieką. Jakaś masakra!
Czy któraś miała podobne przejścia?
mobilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 19:18   #59
isabelka00
Wtajemniczenie

również poproszę o namiary na uczciweggo sprzedawce na allegro na wiadomość prywatną
Stary 2014-03-29, 16:26   #60
ana909
Erudycja

hej, tez kupilam odzywke za 18 zł na all, zdziwilo mnie to, ze ten sam sprzedajacy ma w ofercie tą samą odzywkę jeszcze i po 30 zł i po 60... no ale nic.
Moja ma konsystencje wody i mysle, ze zostalam nabrana. Napisalam juz do sprzedawcy, ze czekam na oryginal inaczej dostana negatywny komentarz. Wszedzie jest napisane, ze oryginal ma gestą konsystencje, moja to zwykla woda, jak nic. W dodatku nie dostalam opakowania ani ulotki, tylko sam aplikator.

Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
feg eyelash enhancer

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości