Projekt denko cz 2 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-08-12, 13:41   #4411
AnulaQa
Zakorzenienie

Dot.: Projekt denko cz 2

Z kosmetykami to zawsze loteria. Albo się uda... albo dwa uda.

Nie inaczej jest w przypadku Ziai. Mam kosmetyki, które lubię, trafiłam też na sporo przeciętniaków- ale przy tak niskiej cenie, ból mniejszy, nie ominęło mnie też kilka bubli.

Co się zaś tyczy wspomnianego toniku ogórkowego, to ja go bardzo lubię. Nigdy nie zrobił mi krzywdy, dobrze oczyszcza, ładnie pachnie. Nawet jedna buteleczka czeka w zapasie.
Natomiast po kremie z Kozim Mlekiem miałam na twarzy istny armagedon. Nie lubię się też z kremami pod oczy. Używałam 3, każdy mocno podrażniał. Widocznie, któryś składnik mi nie służy.
Żele Blubel są ok. Zarzut- są za rzadkie i za słabo się pienią. Szerokim łukiem omijam też płyn micelarny w takiej uroczo niebieskiej butelce. Nie zmywa, strasznie piecze w oczy i w twarz. No, nie dla mnie on.
Natomiast moim hitem jest masło do ciała z serii Sopot, bardzo je lubię ten piękny orzeźwiający zapach. Ach... oraz maseczki i peelingi z serii Ziaja Pro. Saszetkowe glinki też są niezłe.

Odnośnie żeli z Dove, ja też nie jestem ich fanką. Są ok, ale czuję się po nich niedomyta (zresztą, ktoś już o tym pisał). Ponadto, pomimo dużych pojemności, mam wrażenie, że są mało wydajne. Szybko się kończą, słabo się pienią, a cena niepromocyjna jest zabójcza.

Kiedy pytają Nas, które kremy pod oczy możemy polecić, odpowiadam...od jakiegoś czasu bardzo chwalę sobie krem z Tołpy z serii botanic biały hibiskus. Ma kremową konsystencję, jest treściwy, ale dosyć szybko się wchłania. Używam go już od miesiąca i zauważyłam, znaczną poprawę w kondycji skóry pod oczami. Cienie są jaśniejsze, skóra bardziej gładka, elastyczna, widać, że odżywiona i nawilżona. Naprawdę, jestem zadowolona. Pojemność ma trochę mniejszą niż standardowe kremy, bo 10 ml, należy go użyć w ciągu 3 m-cy, a ja po miesiącu zużyłam troszkę więcej niż 1/3 opakowania więc, akurat.
Wiele osób chwali też krem z Eucerin (ponoć świetnie działa, wydajność półroczna). Od miesięcy mam na niego ochotę, może następnym razem go zakupię. Chociaż mam też chrapkę na ten z Avene (ta marka jeszcze nigdy mnie nie zawiodła).

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:43
AnulaQa jest offline  
Stary 2014-08-12, 13:45   #4412
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Mój chłopak używa Ziaji ogórkowej i nic mu się nie dzieje, ja też kiedyś ją miałam i też byłam zadowolona Ale skóra często reaguje dość nieprzewidywalnie, więc nie dziwię się, że Was pozapychał

U mnie wczoraj szampon dodający objętości z YR i baza pod podkład Ingrid Prelude Na wykończeniu mam paletkę cieni, mam nadzieję, że zdenkuję ją jeszcze w tym miesiącu.
Cóż, co twarz to obyczaj

za zużycia i trzymam kciuki za paletkę, bo cienie to musi być niezła zmora. Ja nie używam, ale mama tak i jak widzę jakie to wydajne...

Też zużyłam niedawno ten szampon. Fajny był, ale nie zachwycił mnie jakoś bardzo.
Higurashi jest teraz online  
Stary 2014-08-12, 14:05   #4413
kudlik_kk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Miałam tu synka na myśli. Ja lubię sama próbować kosmetyki dla dzieci i jak mi coś nie podpasuje, to podrzucam sąsiadce, bo niedawno urodziła Poza tym większość kobiet, które mówią, że mają sporą pupę wyglądają po prostu kobieco. A ja z przodu plecy, z tyłu plecy... Już bym wolała, żeby mi bardziej odstawało tu i tam A wszystko idzie w brzuch i uda :b

Co do ogórkowej Ziaji to mimo sympatii do firmy waham się teraz mocno, może jednak nie będę ryzykować...
Mój smyk się myje tylko w BD także jak chodzi o to to ja mu podkradam
Nie mów o wadach, ja mam pierdyliard kg nadwagi

Cytat:
Mój chłopak używa Ziaji ogórkowej i nic mu się nie dzieje, ja też kiedyś ją miałam i też byłam zadowolona Ale skóra często reaguje dość nieprzewidywalnie, więc nie dziwię się, że Was pozapychał

U mnie wczoraj szampon dodający objętości z YR i baza pod podkład Ingrid Prelude Na wykończeniu mam paletkę cieni, mam nadzieję, że zdenkuję ją jeszcze w tym miesiącu.
za denko. U mnie ta baza na makijażu darmowym spowodowała przetłuszczanie się twarzy, że do tej pory ciężko z nią do tołku dojść...

21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie

kudlik_kk jest offline  
Stary 2014-08-12, 15:16   #4414
wiewioor
Wtajemniczenie

jeszcze licowe:
14. Neutrogena balsam do ciała
15. Lbiotica biovax do włosów blond
16. Nail tek foundation II

i już sierpniowe:
1. Kallos Colour litrowa maska do włosów
2. Douglas kula do kąpieli
3. Tony Molly BCDation próbka
4. Nivea diamond volume szampon próbka
5. Nivea diamond volume odżywka próbka

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline  
Stary 2014-08-12, 17:30   #4415
brulionbebeb
Rozeznanie

Cytat:
Cóż, co twarz to obyczaj

za zużycia i trzymam kciuki za paletkę, bo cienie to musi być niezła zmora. Ja nie używam, ale mama tak i jak widzę jakie to wydajne...

Też zużyłam niedawno ten szampon. Fajny był, ale nie zachwycił mnie jakoś bardzo.
Akurat mi bardzo pasował, i piękny zapach, jeszcze pewnie go kupię kiedyś. Chociaż na razie mam fazę na testowanie wszystkiego po kolei

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Mój smyk się myje tylko w BD także jak chodzi o to to ja mu podkradam
Nie mów o wadach, ja mam pierdyliard kg nadwagi

za denko. U mnie ta baza na makijażu darmowym spowodowała przetłuszczanie się twarzy, że do tej pory ciężko z nią do tołku dojść...
A mi właśnie super matowiła, teraz używam BB z Eveline i nos mi się świeci jak lampka Ale nie będę kupować więcej baz, bo przerzucam się na filtry

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
jeszcze licowe:

i już sierpniowe:

No i wykrakałam... Napisałam poprzedniego posta, poszłam się pomalować i zdenkowałam tę paletkę (wydawało mi się, że więcej cienia mi zostało, ale była tylko resztka, nawet mi na obydwie powieki nie starczyło xD).

why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline  
Stary 2014-08-12, 18:21   #4416
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
jeszcze licowe:

i już sierpniowe:

Cytat:
No i wykrakałam... Napisałam poprzedniego posta, poszłam się pomalować i zdenkowałam tę paletkę (wydawało mi się, że więcej cienia mi zostało, ale była tylko resztka, nawet mi na obydwie powieki nie starczyło xD).

Masz dwie inne powieki czy zmyłaś cień?

Ja ograniczam kupowanie kosmetyków, mam genialną motywację - wciągnęłam się w drogawe hobby, o którym myślałam od dawna, ale jakoś się bałam Wszystko, co mam kupić, skrzętnie zapisuję, a potem wpadam do drogerii i lecę od razu do działu, w którym jest dany kosmetyk. Może w końcu pozbędę się tych wszystkich zapasów xD

Jeszcze za jakimś BB na zimę muszę się rozejrzeć, bo moja Holika będzie za ciemna...
Stary 2014-08-12, 18:54   #4417
MissChievousTess
Zakorzenienie

Jak długo denkowałaś tę paletę cieni?
Z ciekawości pytam. Jeszcze nigdy w życiu nie zdenkowałam cieni. No, ale maluję się dopiero od 21 roku życia, może to dlatego?
Marzy mi się denko z kolorówki.
Stary 2014-08-12, 22:52   #4418
Anteia
Raczkowanie

Cytat:

Nigdy nie słyszałam o tej firmie i jak przeglądam na wizażu teraz, to chyba mi się nawet żadne produkty nie rzuciły w oczy... Pewnie w Polsce niedostępne
Ja kupuję kosmetyki tej firmy u fryzjera, dla klientek ceny są o połowę niższe niż te regularne. Tym sposobem razem z mamą mamy pół szafy Tigi, a szczerze mówiąc, szału nie ma.

Cytat:
Też nie przepadam za żelami Dove. Nie rozumiem tych powszechnych zachwytów nad tymi produktami. Mam w zapasie do zużycia duży ze śliwką i jakoś nie mogę się przemóc...
Ja mam jeszcze 500 ml pistacjowego z magnolią w zapasie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Odnośnie żeli z Dove, ja też nie jestem ich fanką. Są ok, ale czuję się po nich niedomyta (zresztą, ktoś już o tym pisał). Ponadto, pomimo dużych pojemności, mam wrażenie, że są mało wydajne. Szybko się kończą, słabo się pienią, a cena niepromocyjna jest zabójcza.

Kiedy pytają Nas, które kremy pod oczy możemy polecić, odpowiadam...od jakiegoś czasu bardzo chwalę sobie krem z Tołpy z serii botanic biały hibiskus. Ma kremową konsystencję, jest treściwy, ale dosyć szybko się wchłania. Używam go już od miesiąca i zauważyłam, znaczną poprawę w kondycji skóry pod oczami. Cienie są jaśniejsze, skóra bardziej gładka, elastyczna, widać, że odżywiona i nawilżona. Naprawdę, jestem zadowolona. Pojemność ma trochę mniejszą niż standardowe kremy, bo 10 ml, należy go użyć w ciągu 3 m-cy, a ja po miesiącu zużyłam troszkę więcej niż 1/3 opakowania więc, akurat.
Wiele osób chwali też krem z Eucerin (ponoć świetnie działa, wydajność półroczna). Od miesięcy mam na niego ochotę, może następnym razem go zakupię. Chociaż mam też chrapkę na ten z Avene (ta marka jeszcze nigdy mnie nie zawiodła).
Dokładnie, zawsze po umyciu się żelem Dove mam wrażenie, że moja skóra jest niedomyta...

Mam ten krem z Avene i szczerze go polecam, skórę pod oczami mam suchą i bardzo delikatną, a on świetnie nawilża.

Kolejne denka!
8.Clarins Daily Energizer Cream - fajny krem na dzień, przyjemnie pachniał, przyzwoicie nawilżał.
9. La Roche-Posay Nutric Intense Riche - mocno nawilżający krem, dla mnie tylko i wyłącznie do stosowania na noc, bo miał dość ciężką konsystencję. Zapach specyficzny, mnie się podobał. Łagodził podrażnienia, skóra była taka... ukojona?
10.Garnier Ultra Doux Odżywka Olejek z awokado i masło karite - naprawdę niezła odżywka w przyjaznej cenie. Nawilża, wygładza, ułatwia rozczesywanie, pięknie pachnie. Dość niewydajna.
11. Nivea Balsam do ciała pod prysznic - bubel nad bublami! Nie robi nic, absolutnie nie nawilża, a jedynie oblepia skórę parafiną. Nigdy w życiu nie kupię ponownie!

Instagram
Anteia jest offline  
Stary 2014-08-13, 07:38   #4419
brulionbebeb
Rozeznanie

Cytat:

Masz dwie inne powieki czy zmyłaś cień?

Ja ograniczam kupowanie kosmetyków, mam genialną motywację - wciągnęłam się w drogawe hobby, o którym myślałam od dawna, ale jakoś się bałam Wszystko, co mam kupić, skrzętnie zapisuję, a potem wpadam do drogerii i lecę od razu do działu, w którym jest dany kosmetyk. Może w końcu pozbędę się tych wszystkich zapasów xD

Jeszcze za jakimś BB na zimę muszę się rozejrzeć, bo moja Holika będzie za ciemna...
Na szczęście cień był w odcieniu prawie niewidocznego różu, więc po prostu nałożyłam na to inny Nie było różnicy między powiekami xD
Ja mam tabelkę w excelu z dwiema zakłądkami i podziałem na kategorie w każdej. W jednej mam produkty do zdenkowania, a w drugiej "kolejeczkę" do kupienia. Jak mi się kończy np. krem na dzień, to otwieram plik i wybieram sobie, jaki chcę kupić, ewentualnie szukam, na który jest promocja

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak długo denkowałaś tę paletę cieni?
Z ciekawości pytam. Jeszcze nigdy w życiu nie zdenkowałam cieni. No, ale maluję się dopiero od 21 roku życia, może to dlatego?
Marzy mi się denko z kolorówki.
Około roku, może trochę mniej. Miałam w niej 3 cienie, dosyć małe, ale nie używałam ich naraz, tylko po kolei, bo musiałam je pokruszyć i używać jak cieni sypkich. Wolałam najpierw zużyć jeden, a potem rozkruszyć kolejny, żeby mi się nie pomieszały te "pyłki"
Cienie trudno zdenkować, jedyna realna szansa na zużycie jest wtedy, kiedy używasz jakiegoś codziennie. Ja właśnie tak zdenkowałam tę paletkę, a wcześniej też dwa inne cienie.

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Ja kupuję kosmetyki tej firmy u fryzjera, dla klientek ceny są o połowę niższe niż te regularne. Tym sposobem razem z mamą mamy pół szafy Tigi, a szczerze mówiąc, szału nie ma.

Dokładnie, zawsze po umyciu się żelem Dove mam wrażenie, że moja skóra jest niedomyta...

Mam ten krem z Avene i szczerze go polecam, skórę pod oczami mam suchą i bardzo delikatną, a on świetnie nawilża.

Kolejne denka!
8.Clarins Daily Energizer Cream - fajny krem na dzień, przyjemnie pachniał, przyzwoicie nawilżał.
9. La Roche-Posay Nutric Intense Riche - mocno nawilżający krem, dla mnie tylko i wyłącznie do stosowania na noc, bo miał dość ciężką konsystencję. Zapach specyficzny, mnie się podobał. Łagodził podrażnienia, skóra była taka... ukojona?
10.Garnier Ultra Doux Odżywka Olejek z awokado i masło karite - naprawdę niezła odżywka w przyjaznej cenie. Nawilża, wygładza, ułatwia rozczesywanie, pięknie pachnie. Dość niewydajna.
11. Nivea Balsam do ciała pod prysznic - bubel nad bublami! Nie robi nic, absolutnie nie nawilża, a jedynie oblepia skórę parafiną. Nigdy w życiu nie kupię ponownie!

why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline  
Stary 2014-08-13, 07:45   #4420
fioleciasto
Zakorzenienie

Wstawię dzisiaj moje spóźnione lipcowe denka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

2017 : 21
fioleciasto jest offline  
Stary 2014-08-13, 09:03   #4421
Anna_Konda
Always on the run

8. Rimmel wake me up
9. Mydło w płynie Radox

smartshopping
Anna_Konda jest offline  
Stary 2014-08-13, 11:54   #4422
pozycja77
Zadomowienie

Cytat:
Na szczęście cień był w odcieniu prawie niewidocznego różu, więc po prostu nałożyłam na to inny Nie było różnicy między powiekami xD
Ja mam tabelkę w excelu z dwiema zakłądkami i podziałem na kategorie w każdej. W jednej mam produkty do zdenkowania, a w drugiej "kolejeczkę" do kupienia. Jak mi się kończy np. krem na dzień, to otwieram plik i wybieram sobie, jaki chcę kupić, ewentualnie szukam, na który jest promocja

Około roku, może trochę mniej. Miałam w niej 3 cienie, dosyć małe, ale nie używałam ich naraz, tylko po kolei, bo musiałam je pokruszyć i używać jak cieni sypkich. Wolałam najpierw zużyć jeden, a potem rozkruszyć kolejny, żeby mi się nie pomieszały te "pyłki"
Cienie trudno zdenkować, jedyna realna szansa na zużycie jest wtedy, kiedy używasz jakiegoś codziennie. Ja właśnie tak zdenkowałam tę paletkę, a wcześniej też dwa inne cienie.

zgadzam się, że można zdenkować cień, jeśli używa się go bardzo często, wykończylam już dwa cienie, niedługo zdenkuje trzeci. Dużo zależy od "konsystencji" cienia, ale żużycie zajmuje ok 6-8 mcy. Co do paletek, to mam dwie z essence z wyprzedaży, kązda kosztowała 3,99 i mają po 8 małych cieni, wykorzystam z nich pewnie połowe lub 3/4 ale nie szkoda mi będzie tego czego nie zdąże zużyć

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

4. Amor Amor Sunshine, Cacharel,50 ml limitka wakacyjna sprzed kilku lat, mocno kokosowa, nie wiem dlaczego wybrałam wtedy akurat taki zapach, ale kokosowi mówie na razie stanowcze nie

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline  
Stary 2014-08-13, 13:07   #4423
kudlik_kk
Zakorzenienie

Cytat:
jeszcze licowe:

i już sierpniowe:

Cytat:
Wielkie brawa! Miszczu!

Cytat:

Kolejne denka!
Trafnie ujęłaś to niedomycie! U mnie to samo jest, skóra jakby jakaś zalepiona, ani nie oddycha, ani nic...
O boziu, nie zużyłabym tego pistacjowego, śmierdziel straszny...
No i brawa za denka!!!

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
8. Rimmel wake me up
9. Mydło w płynie Radox
Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość

4. Amor Amor Sunshine, Cacharel,50 ml limitka wakacyjna sprzed kilku lat, mocno kokosowa, nie wiem dlaczego wybrałam wtedy akurat taki zapach, ale kokosowi mówie na razie stanowcze nie

U mnie sierpień nawet niezły. Póki co połowa miesiąca a ja na liście denek mam już 20 punktów. Chciałabym jeszcze zużyć kilka rzeczy ale pewnie pewnie nie uda mi się to co zamierzam i wyjdzie jakieś 3 lub 4 rzeczy z planu

21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie

kudlik_kk jest offline  
Stary 2014-08-13, 16:58   #4424
fioleciasto
Zakorzenienie

moje spóźnione lipcowe denko
Bardzo niewielkie

1. pianka do mycia twarzy Nivea
  2. próbka olejku do kąpieli Prebiotic Biały Jeleń x2
  3. męski żel do golenia Isana
  4. maszynki do golenia
  5. tonik Tołpa białe kwiaty
  6. pasta do zębów
  7. tusz do rzęs 2000calorie
  8. balsam do ciała Biały Jeleń
  9. suchy szampon Tony & Guy
  10. sephora takie kulki do jąpieli
  11. olejek na końcówki włosów Marion
  12. odżywka do paznokci Loreal
  13. maść Advantan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8070008.jpg (43,5 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez fioleciasto
Czas edycji: 2014-08-13 o 17:27
fioleciasto jest offline  
Stary 2014-08-13, 19:54   #4425
fioleciasto
Zakorzenienie

Dzisiejsze denka: miniaturka peelingu do twarzy clarena oraz dwie próbki emulsji do kąpieli hydrooil dzidziuś

fioleciasto jest offline  
Stary 2014-08-13, 20:13   #4426
MissChievousTess
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
zgadzam się, że można zdenkować cień, jeśli używa się go bardzo często, wykończylam już dwa cienie, niedługo zdenkuje trzeci. Dużo zależy od "konsystencji" cienia, ale żużycie zajmuje ok 6-8 mcy. Co do paletek, to mam dwie z essence z wyprzedaży, kązda kosztowała 3,99 i mają po 8 małych cieni, wykorzystam z nich pewnie połowe lub 3/4 ale nie szkoda mi będzie tego czego nie zdąże zużyć [COLOR="Silver"]
No to nieźle. Naliczyłam, że mam 30 cieni w 3 paletach.
Plus małe paletki i cienie luzem, więc będzie pewnie z 40-50 sztuk wszystkiego.
Chyba będę się malować po kilka razy dziennie.
Stary 2014-08-13, 20:24   #4427
delfix10
Zakorzenienie

moje trochę spóźnione

1.Eucerin olejek pod prysznic
2.Vichy stomach destock
3.John Frieda szampon do włosów
4.Gillette żel do golenia
5.Tołpa żel krem antycellulitowy
6.Nuxe żel pod prysznic
7.Organique żel do mycia twarzy
8.Vichy woda termalna 150ml
9.Nivea creme soft żel pod prysznic
10.La roche posay lipikar mleczko do ciała
11.Johnsons baby kojący żel do mycia ciała na dobranoc 400ml
12.Bioderma micel 100ml
13.zmywacz do paznokci
14.woda teramlna La roche Posay 50ml
15.perfumy DKNY Women
16.perfumy Hugo Boss Deep red
17.Vintage orient peeling do ciała 240 g
18.Bielenda Arbuz peeling do ciała 100g
19.Auriga serum Flao C 8 %
20.Loreal eyliner
21.Cleanic płatki kosmetyczne 120 szt
22.Bella płatki kosmetyczne 80 szt
23.Marion chusteczki odświeżające 15 szt
24.Avon krem pod oczy
25.ArtDeco baza pod cienie
26.Oriflame korektor
27.Vichy płyn micelarny 30 ml
28.Yves Rocher 30ml miodowy odżywczy żel pod prysznic
29.La petit Marseiliais kwiat pomarańczy żel pod prysznic ) i mleczko nawilżające słodki migdał jak dla mnie oba kosmetyki beznadziejne zwłaszcza żel pod prysznic
30.próbki Loreal maska do włosów ,la roche posay krem i Iwostin krem do twarzy na naczynka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg denko 1.jpg (99,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg denko 2.jpg (89,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg denko3.jpg (113,1 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2014-08-13 o 20:29
delfix10 jest offline  
Stary 2014-08-13, 20:26   #4428
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Bardzo niewielkie

4. maszynki do golenia
  6. pasta do zębów
  13. maść Advantan
Możesz napisać dosłownie dwa zdania na temat:
-żel Isana
-maszynki(nie wiem jakie, bo załączniki nie chodzą w aplikacji przez tel, mimo to chce wiedzieć bo poszukuje dobrych, jutro lukne jakie to)
-tonik Tołpa(nie zapycha?)
-olejek Marion(wiem,wiem jest KWC, ale lubię tak się jeszcze dowiedzieć, jak komuś to przeszkadza to sorki, dziwna jestem xD)
-odżywka do paznokci(pierwsze słysze o tych z Loreal ; o)
-maść
Dziękuje

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-08-13, 20:39   #4429
MissChievousTess
Zakorzenienie

Właśnie się przeraziłam:
http://www.swedishloveaffair.com/how...f-nail-polish/
I pomyśleć, że mam 40 sztuk lakieru do paznokci.
Stary 2014-08-14, 00:20   #4430
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja mam 162 cienie (paletki i pojedyncze) , ale udało mi się już 9 cieni zużyć .

elizka1987 jest offline  
Stary 2014-08-14, 07:02   #4431
pozycja77
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam około 30 szt łącznie. Większość kolorów współgra ze sobą, pomyśleć ze dopóki nie kupilam bazy pod cienie uzywalam wylacznie tuszu jak zuzyjesz te swoje cienie(chociaż kilka) to nie bedziesz kupowac nowych?

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline  
Stary 2014-08-14, 08:08   #4432
fioleciasto
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Możesz napisać dosłownie dwa zdania na temat:
-żel Isana
-maszynki(nie wiem jakie, bo załączniki nie chodzą w aplikacji przez tel, mimo to chce wiedzieć bo poszukuje dobrych, jutro lukne jakie to)
-tonik Tołpa(nie zapycha?)
-olejek Marion(wiem,wiem jest KWC, ale lubię tak się jeszcze dowiedzieć, jak komuś to przeszkadza to sorki, dziwna jestem xD)
-odżywka do paznokci(pierwsze słysze o tych z Loreal ; o)
-maść
Dziękuje

Jasne, już piszę

- żel do golenia Isana jest naprawdę świetny Kupuje je na okrągło, co prawda do tej pory kupowałam wersję damską która też jest super, tak teraz już mam drugie opakowanie tej dla mężczyzn i jestem chyba jeszcze bardziej zadowolona
Polecam, bo ja co jakiś czas kupuje inne żele i jeszcze żaden nie okazał się lepszy. mówię o tych takich w miarę tanich, bo Isana kosztuje jakieś 8zł a starcza na długo.

- maszynki BiC flec3- są ok, kupiłam je już też któryś raz. Kosztują ok 10 zł za 3 sztuki, a mają trzy ostrza i jestem z nich zadowolona. Aczkolwiek ostatnio kupiłam w promocji jakieś inne maszynki (teraz nie pamiętam nazwy) i są jeszcze przyjemniejsze w użytkowaniu. Będą pewnie w kolejnym denku

- tonik Tołpa to taka w zasadzie mgiełka, bo jest on w fajnym spryskiwaczu. Mnie nie zapchał, ale mnie właściwie nic nie zapycha
Stosowałam go rano w celu odświeżenia twarzy i bardzo go lubiłam.

- olejek Marion- tu raczej nic konkretnego nie powiem
Olejek jak olejek, ja po prostu lubię sobie zawsze coś nałożyć na końcówki, ale jak mam być szczera to nie widzę różnicy pomiędzy różnymi produktami których do tego celu używam.

- odżywka do paznokci- miałam ją z Glossyboxa, sama pewnie bym na nią nie zwróciła uwagi, bo chyba trochę kosztuje a szału nie robi
Działania specjalnego nie zauważyłam, a na dodatek dość szybko zgęstniała i ciężko się z nią współpracowało.

- maść- jest to maść sterydowa, na moje problemy z atopową skórą

Proszę

fioleciasto jest offline  
Stary 2014-08-14, 08:22   #4433
fioleciasto
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
moje trochę spóźnione

2.Vichy stomach destock
6.Nuxe żel pod prysznic
12.Bioderma micel 100ml
13.zmywacz do paznokci
15.perfumy DKNY Women
20.Loreal eyliner
24.Avon krem pod oczy
26.Oriflame korektor
29.La petit Marseiliais kwiat pomarańczy żel pod prysznic ) i mleczko nawilżające słodki migdał jak dla mnie oba kosmetyki beznadziejne zwłaszcza żel pod prysznic
30.próbki Loreal maska do włosów ,la roche posay krem i Iwostin krem do twarzy na naczynka

czyli nie tylko ja byłam spóźniona

fioleciasto jest offline  
Stary 2014-08-14, 08:55   #4434
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Jasne, już piszę

- żel do golenia Isana jest naprawdę świetny Kupuje je na okrągło, co prawda do tej pory kupowałam wersję damską która też jest super, tak teraz już mam drugie opakowanie tej dla mężczyzn i jestem chyba jeszcze bardziej zadowolona
Polecam, bo ja co jakiś czas kupuje inne żele i jeszcze żaden nie okazał się lepszy. mówię o tych takich w miarę tanich, bo Isana kosztuje jakieś 8zł a starcza na długo.

- maszynki BiC flec3- są ok, kupiłam je już też któryś raz. Kosztują ok 10 zł za 3 sztuki, a mają trzy ostrza i jestem z nich zadowolona. Aczkolwiek ostatnio kupiłam w promocji jakieś inne maszynki (teraz nie pamiętam nazwy) i są jeszcze przyjemniejsze w użytkowaniu. Będą pewnie w kolejnym denku

- tonik Tołpa to taka w zasadzie mgiełka, bo jest on w fajnym spryskiwaczu. Mnie nie zapchał, ale mnie właściwie nic nie zapycha
Stosowałam go rano w celu odświeżenia twarzy i bardzo go lubiłam.

- olejek Marion- tu raczej nic konkretnego nie powiem
Olejek jak olejek, ja po prostu lubię sobie zawsze coś nałożyć na końcówki, ale jak mam być szczera to nie widzę różnicy pomiędzy różnymi produktami których do tego celu używam.

- odżywka do paznokci- miałam ją z Glossyboxa, sama pewnie bym na nią nie zwróciła uwagi, bo chyba trochę kosztuje a szału nie robi
Działania specjalnego nie zauważyłam, a na dodatek dość szybko zgęstniała i ciężko się z nią współpracowało.

- maść- jest to maść sterydowa, na moje problemy z atopową skórą

Proszę
Dziękuje
Czyli jak zdenkuke Venus konwalie to zabiore się za Isane męską choć nawet damskiej nie miałam.
Tonik w sumie jak jest w sprayu to można go zastąpić tańszym Fitomed bo kiedyś miałam wodę różaną i fajnie się nadawała do odświeżenia
Fajnie Ci ja jaki tonik nie kupie to zaraz mnie zapycha jak np m.in tonik Melisa,ogórkowy i nagietkowy z Ziaji.
Czyli z resztą szału nie ma xD
W sumie ja tak samo mam z tymi olejkami na końcówki.

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-08-14, 12:50   #4435
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Kolejne denka!

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
8. Rimmel wake me up
9. Mydło w płynie Radox

Cytat:

U mnie sierpień nawet niezły. Póki co połowa miesiąca a ja na liście denek mam już 20 punktów. Chciałabym jeszcze zużyć kilka rzeczy ale pewnie pewnie nie uda mi się to co zamierzam i wyjdzie jakieś 3 lub 4 rzeczy z planu
Już się cieszę na oglądanie sierpniowych zdjęć

Cytat:
Bardzo niewielkie

4. maszynki do golenia
  6. pasta do zębów
  13. maść Advantan
Wcale nie takie niewielkie!

Cytat:
Dzisiejsze denka: miniaturka peelingu do twarzy clarena oraz dwie próbki emulsji do kąpieli hydrooil dzidziuś

Cytat:
moje trochę spóźnione

2.Vichy stomach destock
6.Nuxe żel pod prysznic
12.Bioderma micel 100ml
13.zmywacz do paznokci
15.perfumy DKNY Women
20.Loreal eyliner
24.Avon krem pod oczy
26.Oriflame korektor

U mnie też kolejne:
14. PharmaCF, Cztery Pory Roku, glicerynowy krem do rąk i paznokci z wiśnią japońską, miniaturka (50ml)
15. Freshmaker, zapachowe chusteczki nawilżane (ładnie pachną w przeciwieństwie do tamtych, ale nie wiem czym. Na obrazku jest kwiatek, nie znam kwiatków )
16. Avon, Pur Blanca EDT
17. Avon Senses, Peaceful Reflection, kremowy żel pod prysznic (500ml)

Na wykończeniu mam dwa kolejne kemy do rąk. Isany używałam do włosów, teraz nakładam na nie osławiony Evree. Jak to często bywa, wizażowy hit się u mnie nie sprawdził, bo szlag mnie trafia jak czekam na jego wchłanianie
Stary 2014-08-14, 13:36   #4436
PaniAuto
Raczkowanie

Hej,
też się dołączę bo z wielkim przerażeniem odkryłam że kosmetyki nie mieszczą się na półkach... Po przeliczeniu mam 4 szampony, 6 balsamów do ciała, 11 kredek do oczu, 5 odżywek do paznokci, peeling sprzed 4 lat i 3 letni tonik. I jeszcze 3 tarki do stóp.
Większość rzeczy nie jest zużyta do połowy więc cel na ten miesiąc to zużycie jednego szamponu, balsamu, odzywki do paznokci i starego peelingu.
Trzymajcie kciuki żebym omijała rossmana i hebe z daleka bo nigdy nie uda mi się ogarnąć mojej półki z kosmetykami
PaniAuto jest teraz online  
Stary 2014-08-14, 13:58   #4437
Grani
Przyczajenie

Mam zdecydowanie za dużo kosmetyków. Zdarza się, że kupuje i raz użyje i zapominam o nich. W końcu stwierdziłam, że nie kupie na razie niczego do czasu aż większości z tego nie zużyje. Udało mi się już zużyć

odzywke joanna do włosów przetłuszczających (w końcu)
żel lawendowy pod prysznic z YR
szampon head and shoulders cytrynowy

denkuje dalej
Grani jest offline  
Stary 2014-08-14, 14:08   #4438
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
moje trochę spóźnione

2.Vichy stomach destock
6.Nuxe żel pod prysznic
12.Bioderma micel 100ml
13.zmywacz do paznokci
15.perfumy DKNY Women
20.Loreal eyliner
24.Avon krem pod oczy
26.Oriflame korektor

Jak się sprawował Nuxe żel pod prysznic i Organique żel do mycia twarzy?
Zadowolona?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2014-08-14 o 14:09
201610111032 jest offline  
Stary 2014-08-14, 14:58   #4439
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Hej,
też się dołączę bo z wielkim przerażeniem odkryłam że kosmetyki nie mieszczą się na półkach... Po przeliczeniu mam 4 szampony, 6 balsamów do ciała, 11 kredek do oczu, 5 odżywek do paznokci, peeling sprzed 4 lat i 3 letni tonik. I jeszcze 3 tarki do stóp.
Większość rzeczy nie jest zużyta do połowy więc cel na ten miesiąc to zużycie jednego szamponu, balsamu, odzywki do paznokci i starego peelingu.
Trzymajcie kciuki żebym omijała rossmana i hebe z daleka bo nigdy nie uda mi się ogarnąć mojej półki z kosmetykami
Mnie też przywiały tu moje zapasy Witam serdecznie i zapraszam do wspólnego denkowania! Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Grani Pokaż wiadomość
Mam zdecydowanie za dużo kosmetyków. Zdarza się, że kupuje i raz użyje i zapominam o nich. W końcu stwierdziłam, że nie kupie na razie niczego do czasu aż większości z tego nie zużyje. Udało mi się już zużyć

odzywke joanna do włosów przetłuszczających (w końcu)
żel lawendowy pod prysznic z YR
szampon head and shoulders cytrynowy

denkuje dalej
za dotychczasowe denka i życzę powodzenia w zużywaniu!
Stary 2014-08-14, 17:29   #4440
Anna_Konda
Always on the run

Brawa za wszystkie denka!
Po wakacjach chyba w końcu zrobię spis kosmetyków bo nie panuje nad tym a denkuje z Wami ponad rok (od lipca 2013). Jest odrobinę lepiej ale majowe promocje w rossmannie mnie pogrążyly... I niedawne urodziny i imieniny. Od września robie totalny odwyk od kosmetycznych zakupów. Jeszcze tylko paleta cieni i juz.

smartshopping
Anna_Konda jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości