Projekt denko cz 2 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-08-23, 23:08   #4531
Higurashi
Czarna owca

Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oriflame, żel pod prysznic Grapefruit, 250ml- leżał w rodzinnym domu ze dwa lata, nieotwierany, niechciany, nie wiadomo skąd Wzięłam, zaopiekowałam się i jako że pachniał zwietrzałym owocem, zużyłam lejąc o wiele więcej na gąbkę niż potrzeba, w zasadzie nie mogę nic na jego temat powiedzieć, prócz tego, że chyba był stary. Chyba na pewno.

Adidas, Get ready! antyperspirant- całkiem dobry. Początkowo byłam nim zachwycona, nie lepił się, nie podrażniał, dobrze chronił, ale... kiedy nadeszła fala upałów nie ze wszystkim sobie poradził. Myślę, ze dobrze sprawdzi się jesienią, zimą, wiosną. Znaczący minus dostaje za opakowanie i wylewający się z niego płyn. Każdorazowo zmuszona byłam stawiać go do góry dnem.

Yves Rocher, Hydra Vegetal, koncentrat nawilżający, 30ml- hmmm.. ma swoje plusy i minusy. Ładnie pachnie, elegancko wygląda, przyjemnie się z niego korzysta, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, nie roluje się, delikatnie wygładza twarz, ale... jest niewydajny i nie nawilża.

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Witam
Ruch na wątku znaczny. Wielkie brawa za wszystkie denka Wyjeżdżam w przyszłym tyg. na urlop, więc denka sierpniowe wrzucam już dziś –zresztą nic nie zużyje już a we wrześniu jak będę miała 10 denek to będzie sukces
Na co dzień się nie udzielam, ale podczytuje regularnie. Od maja zeszłego roku denkuje razem z Wami i doszłam do etapu, że wszystkie „resztki” zużyłam i teraz będzie wolniej, bo już zaczynam używać produkty, które są w szafkach a nie były używane. Tylko w kolorówce mam „resztki”, ale jako, że maluje się rzadko to potrawa długo ( np. w lipcu miałam makijaż na sobie 9 razy, więc trzeba czasu by zużyć, choć jedną z kilkunastu szminek). Moja osobista porażka to lakiery do paznokci: z 21 lakierów w maju 2013 r. doszłam do 41 lakierów w sierpniu 2014 r eh. W innych kategoriach jest lepiej, szczególnie w środkach myjących i wacikach (miałam raz 13 opakowań płatków-na, co, po co, nie wiem do dziś)
moje sierpniowe denko:

1. Playboy Play it lovely woda toaletowa 50ml – zakupiona za 17zł i za ta cenę zapach super, na co dzień, przyjemny, ulotny (nie dusi stojących w kolejce po pieczywo), byłam zaskoczona, spodziewałam się alkoholowego smrodku.
2. Shiseido puder prasowany nr 2 – denko, z którego się nie cieszę, bo puder zacny, ale wycofany z produkcji już dawno temu, służył mi, jako puder torebkowy do poprawek ponad 4 lata, a opakowanie bez rysy, puder też był doskonałej jakości do ostatniego okruszka.
3. Bell Air Flow nr 11 lakier do paznokci –jasny, półprzezroczysty, doskonale się rozprowadzał, nie smużył (co się mleczakom zdarza), zużyłam z przyjemnością.
4. Bourjois płyn micelarny – moje pierwsze opakowanie, oczekiwałam więcej (po przeczytanych opiniach), poprawny, dobrze oczyszcza skórę, tusz do rzęs usunie, choć nie za pierwszym pociągnięciem.
5. No 36 krem do stóp intensywnie regenerujący – bardzo lubię wszystkie produkty z tej serii, próbowałam wielu linii produktów do stóp i ta wygrywa zarówna ceną jak i skutecznością z wszystkimi innymi, regularnie używam produktów do stóp cały rok i nie mam żadnych problemów ze stopami.
6. Lirene Push Up serum ujędrniające do biustu – mam jeszcze jedno w zapasie i nie zamierzam już nigdy więcej kupować, nie dlatego, że produkt jest zły- jest dobry, zapach, konsystencja, nawilżenie ale doszłam do wniosku, że tego typu produkty mi nie potrzebne bo równie dobrze mogę używać zwykłego balsamu do ciała z tym samym skutkiem. Jedyny krem do biustu po którym wydze rezultaty to preparat z Liraca .
7. Rexaline Hydra eye zone miniatura kremu pod oczy- w zestawie z kremem nawilżającym i maseczką, bardzo przyjemny, skutecznie nawilżał, na dzień i na noc latem się sprawdził, nie czułam przesuszenia skóry nawet pod makijażem, ale za regularną cenę zakupu nie powtórzę, aż tak cudowny nie jest, zwykłe kremy za 10zł też się u mnie doskonale sprawdzają.
8. Paese olejek tamanu- skuszona recenzjami na YT zakupiłam opakowanie, początkowo stosowałam na noc w czasie około okresowym, a w lipcu i sierpniu jako regularną pielęgnację zamiast preparatów z retinolem, zapach średni i trwały ale do przyzwyczajenia, niewielka ilość wystarczy, rano skóra aksamitnie gładka i matowa, ładnie „podlecza” wypryski.
9. Clinique moisture surge żel-krem miniatura- na lato świetny, lekki, ale nie kleisty jak to czasami mają żel—kremy w zwyczaju, używałam i rano (pod filtr) i wieczorem (głównie na dekolt), nawilżał wystarczająco (mam mieszaną cerę) , czasami nakładałam ponownie w ciągu dnia, np. pod oczy, nawet gdy miałam tam korektor i nie psuł makijażu.
10. Dermopharma maska kompres 4d effective regeneration – podobnie jak inne z tej serii bardzo przyjemna, lubię ten sposób aplikacji.
11. Palmolive thermal spa żel pod prysznic – ciekawy zapach i konsystencja, jako odmiana pod prysznicem sprawdza się świetnie
12. Intimea chusteczki do higieny intymne- latem niezastąpiony produkt- i do rąk, i do twarzy i do higieny intymnej, wielki plus, że można je w toalecie zneutralizować, pierwszy raz miałam te chusteczki i już mam drugie opakowanie (na urlopie jak znalazł)
13. Cleanic płatki kosmetyczne 120 sztuk i jestem z wacikami na czysto
Ładne denko!
Ja też powoli się pozbywam zapasów i niedługo będę chyba na bieżąco... Wtedy pewnie dopadną mnie znowu jakieś zakupy

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość

Witamy i gratulujemy zużyć Spokojnie, z lakierów też można się wygrzebać! Sama do tego dążę, co mi kiepsko wychodzi

Wypsikałam jeszcze dzisiaj mgiełkę do twarzy Avon Planet Spa z marokańską różą (ekstrakt na ostatnim miejscu w składzie ). Wyciągam ostatnią mgiełkę z zapasów i nie zalega mi nic w tym temacie
za mgiełkę!
Po lipcowych szaleństwach z lakierem i słabym zmywaczem teraz ratuję paznokcie
Higurashi jest offline  
Stary 2014-08-24, 00:05   #4532
fioleciasto
Zakorzenienie

Denko kremu Dexeryl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

2017 : 22
fioleciasto jest offline  
Stary 2014-08-24, 09:06   #4533
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Ziaja pasta Manuka-stosowałam jako maseczke, hmm może i oczyszczała skóre lecz nie zapobiegała powstawaniu zaskórników, a według producenta to miała...
Najlepiej stosować ją jako duet, wtedy sprawdza się najlepiej, czyli żel+pasta+krem na noc(toniku nie kupowałam bo mam dwa) tylko szkoda, że żel kupiłam przy kończeniu się pasty -__-

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-08-24, 15:32   #4534
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Denko kremu Dexeryl

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ziaja pasta Manuka-stosowałam jako maseczke, hmm może i oczyszczała skóre lecz nie zapobiegała powstawaniu zaskórników, a według producenta to miała...
Najlepiej stosować ją jako duet, wtedy sprawdza się najlepiej, czyli żel+pasta+krem na noc(toniku nie kupowałam bo mam dwa) tylko szkoda, że żel kupiłam przy kończeniu się pasty -__-

Mnie troszkę pomaga, ale stosuję jako peeling, gdy akurat na twarzy nie ma zaognionych krostek. Poza tym stosuję właśnie tonik i krem na noc (uległam i kupiłam ). Wydaje mi się, że rozjaśnia mi przebarwienia!
Higurashi jest offline  
Stary 2014-08-24, 15:52   #4535
201701191223
Konto usunięte

Krem kokosowy ziajadorąk, krem do stóp exlusive
201701191223 jest offline  
Stary 2014-08-24, 16:56   #4536
Gazzzowana
Wtajemniczenie

Bingo Spa krem na cellulit i rozstępy
Gazzzowana jest offline  
Stary 2014-08-24, 17:43   #4537
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość

Mnie troszkę pomaga, ale stosuję jako peeling, gdy akurat na twarzy nie ma zaognionych krostek. Poza tym stosuję właśnie tonik i krem na noc (uległam i kupiłam ). Wydaje mi się, że rozjaśnia mi przebarwienia!
Ja nie mam przebarwien wiec nie wiem.
Ale kupie go znów i tak

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Gazzzowana Pokaż wiadomość
Dobre to ?

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-08-24, 18:20   #4538
201608010929
Konto usunięte

Cytat:
Serum do biustu trudno zużyć. Ja od stycznia męczę to z Eveline. Słabo mi idzie, bo albo zapominam, albo mi się nie chce, albo użyję zwykłego balsamu przeznaczonego do całego ciała, nie tylko do biustu. Najzabawniejsze, że w poprzednim roku byłam bardziej regularna w tym temacie i po półrocznym wcieraniu pusta tuba wylądowała w koszu.
To prawda że ciężko zużyć ale miałam malutkie opakowanie 30 ml. Za to dzisiaj pierwszy raz użyłam serum do biustu z Pat&Rub, oczywiście wcześniej zrobiłam peeling biustu produktem z tej samej linii.

Cytat:
Kupiłam niedawno cztery kosmetyki z tej serii (pastę, tonik i kremy: na dzien i na noc) i jestem ciekawa, jak sprawdzą się u mnie.

Dzisiaj zużyłam balsam do ciała z LRP, następny w kolejności do denka będzie chyba maska do twarzy lub żel pod prysznic
201608010929 jest offline  
Stary 2014-08-24, 20:44   #4539
Iwoka
Zakorzenienie

7. Alverde, szampon regenerujący z wyciągiem z winogron i olejkiem awokado (200 ml) - nie powalił mnie jakoś specjalnie. Oczyszczał dobrze, ale plątał włosy. Regeneracji nie zauważyłam. Miałam nawet wrażenie, że przy samym myciu wypada ich znacznie więcej.

Mój blog kosmetyczno-kulinarny

Instagram
Iwoka jest offline  
Stary 2014-08-25, 09:41   #4540
201608010929
Konto usunięte

Wczoraj jak robiłam porządki w kosmetykach to do kosza poszła ekoampułka z P&R pod oczy. Miałam jeszcze 1/3 opakowania ale niestety wszystko wyschło. Mam ekoampułkę Nr 1 w zapasie, ale aż boję się ją sprawdzić po powrocie do domu
Stary 2014-08-25, 18:33   #4541
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Krem kokosowy ziajadorąk, krem do stóp exlusive
Źle wspominam ten kremik do rąk, a szkoda, bo zapach mi się bardzo podobał.
No i brawo!

Cytat:
Napisane przez Gazzzowana Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
7. Alverde, szampon regenerujący z wyciągiem z winogron i olejkiem awokado (200 ml) - nie powalił mnie jakoś specjalnie. Oczyszczał dobrze, ale plątał włosy. Regeneracji nie zauważyłam. Miałam nawet wrażenie, że przy samym myciu wypada ich znacznie więcej.

U mnie też kolejne:
29. Nivea, pianka do twarzy do cery normalnej i mieszanej - źle wspominam, nie kupię już
30. Venita, kokosowy balsam do ciała
31. Freshmaker, chusteczki nawilżane dla dzieci - ale u mnie idzie tych chusteczek w sierpniu
Higurashi jest offline  
Stary 2014-08-25, 21:50   #4542
delfix10
Zakorzenienie

skończyłam dzisiaj CK Eternity Moment 30 ml i próbkę żelu pod prysznic Luksja -śliczny zapach i nawet przez chwile utrzymywał się na ciele chyba kupię pełnowymiarowe opakowanie jak pokończę te co mam w zapasie
delfix10 jest offline  
Stary 2014-08-26, 08:13   #4543
201608010929
Konto usunięte

A jak to jest u Was z perfumami? Używacie różnych czy np jedno opakowanie cały czas? Ja mam kilka ulubionych zapachów ( Samsara i Lolita) i ich używam sporadycznie, natomiast wszystkie inne jakie mam ( a szczerze mówiąc trochę się tego nazbierało, jakieś 20 szt flakonów), używam od poczatku do samego dna i wtedy sięgam po następne.
Stary 2014-08-26, 09:04   #4544
brulionbebeb
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
A jak to jest u Was z perfumami? Używacie różnych czy np jedno opakowanie cały czas? Ja mam kilka ulubionych zapachów ( Samsara i Lolita) i ich używam sporadycznie, natomiast wszystkie inne jakie mam ( a szczerze mówiąc trochę się tego nazbierało, jakieś 20 szt flakonów), używam od poczatku do samego dna i wtedy sięgam po następne.
Ja używam cały czas tych samych perfum, a jak się skończą, sięgam po następne. Teraz na tapecie jest Bali Bliss z Avonu, bardzo fajny, słodki zapach, miałam go używać latem, ale zaczęłam dopiero na początku tego miesiąca. Wydaje mi się, że na jesień też będzie dobry Bardzo rzadko używam jakichś innych perfum, zazwyczaj na jakąś większą okazję. Podobno jesteśmy w mniejszości z tym zużywaniem flakon po flakonie, zamiast psikania się co dzień innymi

U mnie wczoraj:
- lakier nude z Lovely - zostało go jeszcze dużo, ale wyrzucam, bo zgęstniał i maluje się nim jeszcze gorzej, niż wcześniej. Został mi tylko jeden beżowy nudziak do zużycia
- olej z nasion papai, bodajże 40 ml
- masło mango, 40 ml - najgorszy półprodukt, jaki miałam, strasznie uciążliwy w stosowaniu... Kupiłam je z myślą o włosach, ale strasznie je obciążał i wyglądałam, jakbym ich nie umyła Zużywałam je głównie do stóp i czasami jako balsam do ciała, ale miało potworną konsystencję, taką tępą, nie chciało się wsmarować. Naprawdę się cieszę, że już się skończyło

why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline  
Stary 2014-08-26, 16:29   #4545
Iwoka
Zakorzenienie

Denko nr 8: pasta do zębów Colgate (125 ml)

Powinnam zużyć jeszcze krem do rąk i krem na dzień

Instagram
Iwoka jest offline  
Stary 2014-08-26, 17:29   #4546
AnulaQa
Zakorzenienie

Wklejam swoje sierpniowe zużycia. Wszakże niczego już nie zużyje, a i laptop wymaga formatu.

Twarz
Tołpa, płyn micelarny, 200ml
Pharmaceris, krem złuszczający z 5% kwasem migdałowym, 50ml
Yves Rocher, Hydra Vegetal, koncentrat nawilżający, 30ml
Yves Rocher, Sebo Specific, krem oczyszczający do twarzy, 125ml
Yves Rocher, Active Sensitive, tonik łagodzący, 150ml

Włosy
Yves Rocher, szampon nagietkowy, 300ml
Schwarzkopf, odżywka do włosów, 30ml

Ciało
Adidas, Get ready! antyperspirant w kulce, 50ml
Cera di Cupra, krem do rąk z mleczkiem pszczelim, 100ml
Linda, mydło kuchenne Grapefruit, 500ml
Oriflame, żel pod prysznic Grapefruit, 250ml
Tesori d’Oriente, mydło Orchidea, 150g
Tesori d’Oriente, żel pod prysznic White Musk, 250ml
Yves Rocher, PN, jeżynowe mleczko do ciała, 400ml

Pozostałe/Próbki/ Saszetki
Adidas, dezodorant Fruity Rythm, 75ml
Biała Perła, pasta do zębów dla palaczy, 100ml
Manhattan, żel do usuwania skórek przy paznokciach, 11ml
Tołpa, maseczka amarantus
Ziaja, maseczka różana
Kilka próbek kremu Tołpa 30+, 40+ i innych ( używałam na wyjeździe, brak na zdjęciu)
Kilka próbek produktów Loreal do włosów- szampon, odżywka
Gucci, Envy My EDP, próbka
Be Beauty, chusteczki do demakijażu
Isana zmywacz do paznokci, mały różowy (używałam na wyjeździe, brak na zdjęciu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0283.jpg (150,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg denko111.jpg (206,8 KB, 33 załadowań)
AnulaQa jest teraz online  
Stary 2014-08-26, 20:01   #4547
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Dobre te chusteczki do demakijażu z Biedry?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

I pasta dla palaczy
Stary 2014-08-26, 20:55   #4548
AnulaQa
Zakorzenienie

Pastę dla palaczy kupiłam tylko dlatego, że z reguły tego typu produkty mają znacznie lepsze działanie wybielające niż te tradycyjne. I faktycznie tak jest. Dodatkowo pasta rozjaśniała zęby za pomocą enzymów, więc delikatnie, bez mechanicznego ścierania nalotu i podrażniania szkliwa można osiągnąć ładny uśmiech. Naprawdę byłam z niej zadowolona, pomimo dość wysokiej ceny (ok. 25zł)
Co się zaś tyczy chusteczek, nie używałam ich do zmywania makijażu. Jeśli już to tylko do wstępnego oczyszczenia. Najczęściej służyły mi do dezynfekcji rąk, wycierania kosmetyków, zmywania maseczek, itp. W tej roli sprawdzały się dobrze. Są dobrze nawilżone, w miarę delikatne, ładnie pachną. Pomimo tego, w najbliższym czasie nie planuję zakupu tego typu produktów.
AnulaQa jest teraz online  
Stary 2014-08-26, 21:02   #4549
201608010929
Konto usunięte

Ja dzisiaj zużyłam farbę do włosów - właśnie siedzę i czekam aż bedę mogła ją zmyć bo moje włosy zdecydowanie wymagały koloryzacji
Stary 2014-08-26, 21:26   #4550
delfix10
Zakorzenienie

Cytat:
Wklejam swoje sierpniowe zużycia. Wszakże niczego już nie zużyje, a i laptop wymaga formatu.

Twarz

Włosy

Ciało

Ziaja, maseczka różana
Kilka próbek kremu Tołpa 30+, 40+ i innych ( używałam na wyjeździe, brak na zdjęciu)
pięknie ci poszło w tym miesiącuklaski :
delfix10 jest offline  
Stary 2014-08-26, 22:22   #4551
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Pastę dla palaczy kupiłam tylko dlatego, że z reguły tego typu produkty mają znacznie lepsze działanie wybielające niż te tradycyjne. I faktycznie tak jest. Dodatkowo pasta rozjaśniała zęby za pomocą enzymów, więc delikatnie, bez mechanicznego ścierania nalotu i podrażniania szkliwa można osiągnąć ładny uśmiech. Naprawdę byłam z niej zadowolona, pomimo dość wysokiej ceny (ok. 25zł)
Co się zaś tyczy chusteczek, nie używałam ich do zmywania makijażu. Jeśli już to tylko do wstępnego oczyszczenia. Najczęściej służyły mi do dezynfekcji rąk, wycierania kosmetyków, zmywania maseczek, itp. W tej roli sprawdzały się dobrze. Są dobrze nawilżone, w miarę delikatne, ładnie pachną. Pomimo tego, w najbliższym czasie nie planuję zakupu tego typu produktów.
Mhm ja kupuje zawsze na promocji jak jest paste Denetif(?) Kurde nie pamiętam dokładnie nazwy.Ale jest też taka na szczoteczke elektryczną więc na pewno skojarzycie.
I jakiś czas temu do mnie kolega mówi "wybielałaś zęby" ;o więc coś tam działa i myje zęby 3 razy dziennie plus jak gdzieś wychodzę.
Kurde bo szukam dobrych chusteczek do demakijażu i mam te Cleanic z różą, ale nie zmywają tuszu i pięką mnie okolice oczu a fajne takie chusteczki, aby na szybko zmyć make up po melanżu

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-08-27, 16:27   #4552
Iwoka
Zakorzenienie

Denko nr 9: Alverde, krem na dzień z dziką różą (50 ml) - nie wiem co o nim sądzić. Niby jakoś krzywdy nie robił, ale jest to tego typu kosmetyk do którego najzwyczajniej nie chcę wracać...

Instagram
Iwoka jest offline  
Stary 2014-08-27, 17:06   #4553
fioleciasto
Zakorzenienie

ostatnie denka:
- odżywka do włosów Aussie Aussome volume
- pasta do zębów Colgate max white one
- serum do twarzy siquens

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Denko nr 9: Alverde, krem na dzień z dziką różą (50 ml) - nie wiem co o nim sądzić. Niby jakoś krzywdy nie robił, ale jest to tego typu kosmetyk do którego najzwyczajniej nie chcę wracać...

fioleciasto jest offline  
Stary 2014-08-27, 18:00   #4554
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Ja używam wszystkiego na raz. Psikam się tym, na co akurat mam ochotę. Przed każdym wyjściem tracę chwilę na wąchanie każdego flakonika

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Ja używam cały czas tych samych perfum, a jak się skończą, sięgam po następne. Teraz na tapecie jest Bali Bliss z Avonu, bardzo fajny, słodki zapach, miałam go używać latem, ale zaczęłam dopiero na początku tego miesiąca. Wydaje mi się, że na jesień też będzie dobry Bardzo rzadko używam jakichś innych perfum, zazwyczaj na jakąś większą okazję. Podobno jesteśmy w mniejszości z tym zużywaniem flakon po flakonie, zamiast psikania się co dzień innymi

U mnie wczoraj:
- lakier nude z Lovely - zostało go jeszcze dużo, ale wyrzucam, bo zgęstniał i maluje się nim jeszcze gorzej, niż wcześniej. Został mi tylko jeden beżowy nudziak do zużycia
- olej z nasion papai, bodajże 40 ml
- masło mango, 40 ml - najgorszy półprodukt, jaki miałam, strasznie uciążliwy w stosowaniu... Kupiłam je z myślą o włosach, ale strasznie je obciążał i wyglądałam, jakbym ich nie umyła Zużywałam je głównie do stóp i czasami jako balsam do ciała, ale miało potworną konsystencję, taką tępą, nie chciało się wsmarować. Naprawdę się cieszę, że już się skończyło
Bali Bliss? Muszę się rozejrzeć, które to
Brawo za denka

Cytat:
Denko nr 8: pasta do zębów Colgate (125 ml)

Powinnam zużyć jeszcze krem do rąk i krem na dzień

Cytat:

Twarz

Włosy

Ciało

Ziaja, maseczka różana
Bardzo ładne denko!

Cytat:
Ja dzisiaj zużyłam farbę do włosów - właśnie siedzę i czekam aż bedę mogła ją zmyć bo moje włosy zdecydowanie wymagały koloryzacji

Cytat:

Cytat:
ostatnie denka:
- odżywka do włosów Aussie Aussome volume
- pasta do zębów Colgate max white one
- serum do twarzy siquens

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

32. Rossmann, Isana, żel pod prysznic grejpfrutowy z limitki - bardzo orzeźwiający, owocowy zapach. Mam w zapasie kolejną buteleczkę
33. Claire's, kokosowa kredka perfumowana - badziew Ale pachniała ładnie
Higurashi jest offline  
Stary 2014-08-27, 18:08   #4555
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Facetelle Sensitive(nie wiem, czy dobrze napisałam.Jestem poza domem)-głównie kupiny do zmywania olei ale jakoś mi nie podpasował, był tak samo za ostry jak szampon Babydream.Do higieny intymnej też nie za bardzo bo ja lubie opakowania z pompką do tego celu i różne bajery typu ochrona,przeciw podrażnieniom itp Raczej nie kupie więcej....

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-08-27, 18:39   #4556
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Facetelle Sensitive(nie wiem, czy dobrze napisałam.Jestem poza domem)-głównie kupiny do zmywania olei ale jakoś mi nie podpasował, był tak samo za ostry jak szampon Babydream.Do higieny intymnej też nie za bardzo bo ja lubie opakowania z pompką do tego celu i różne bajery typu ochrona,przeciw podrażnieniom itp Raczej nie kupie więcej....

Facelle i Babydream za ostry? :O
To tak z ciekawości - czego używasz? :3
Higurashi jest offline  
Stary 2014-08-27, 21:34   #4557
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Myje i zmywam olejki odżywkami najczesciej Potters(bez tej z Alcohol denat) plus raz w miesiącu szampon Ziaja dla włosów farbowanych polubiłam go a czasem Cece z wiśnią

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Denko
Chusteczki Dada z Biedrą(tym razem lawendowe)-dobrze nasączone,ogólnie nic do nich nie mam, tylko denerwuje mnie, że wyciągają się "grupami" i troszkę ta lawenda by była chyba za ostra dla dzidziusia nie wiem ja dla swojego tego wariantu nie kupie, bo chyba noszę "gościa"

Skrzypokrzywa-35 dzień
Stary 2014-08-27, 21:45   #4558
MissChievousTess
Zakorzenienie

zdenkowałam dziś dezodorant Rexona

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Ja używam 3-4 zapachów na raz, wymiennie.
Mam podział wszystkich zapachów na 2 sezony- wiosna/lato i jesień/zima i używam kilku dla danego sezonu na raz.
Czasem w chłodniejsze dni sezonu ciepłego zdarza mi się sięgnąć po flaszkę z zapasu na sezon zimowy.
Mam więc otwartych na bieżąco kilka flaszek a spora część czeka w zapasie aż zużyję to co już napoczęte.
Często noszę jakiś jeden zapach 2-3 tygodnie non stop a potem zmieniam.
Stary 2014-08-27, 22:18   #4559
fioleciasto
Zakorzenienie

denko masła oliwkowego do ciała Ziaja

fioleciasto jest offline  
Stary 2014-08-27, 23:01   #4560
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Myje i zmywam olejki odżywkami najczesciej Potters(bez tej z Alcohol denat) plus raz w miesiącu szampon Ziaja dla włosów farbowanych polubiłam go a czasem Cece z wiśnią

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Denko
Chusteczki Dada z Biedrą(tym razem lawendowe)-dobrze nasączone,ogólnie nic do nich nie mam, tylko denerwuje mnie, że wyciągają się "grupami" i troszkę ta lawenda by była chyba za ostra dla dzidziusia nie wiem ja dla swojego tego wariantu nie kupie, bo chyba noszę "gościa"

Ja się nie mogę coś przekonać do próby mycia odżywkami, jakieś to mi się wydaje za słabe. Ale odkąd myję Babydream (a muszę myć włoski codziennie) to pozbyłam się łupieżu z przesuszenia!
za zużycie.
Zawsze mam problem z tak dużymi paczkami chusteczek, wolę małe i poręczne

Cytat:
denko masła oliwkowego do ciała Ziaja
Higurashi jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości