Chanel czy Estee Lauder? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-16, 20:10   #1
młodaa
Wtajemniczenie

Chanel czy Estee Lauder?

Po przegladnieciu KW wybralam 2 podklady:
-Chanel, Double Perfection Fluide
-Estee Lauder, Double Wear Stay-in-place Makeup,
tylko zastanawiam sie, ktory bedzie lepszy dla mojej cery.
Przede wszystkim licze na dlugotrwaly mat i delikatne krycie, jak rowniez na to, ze podkald bedzie odpowiedni dla 17-letniej cery. Jak sadzicie, ktory jest lepszy?
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-16, 20:29   #2
kosmoska
Raczkowanie

GG do kosmoska
Re: Chanel czy Estee Lauder?

Radzę Ci uważać na ten fluid Chanela, bo posaida niezwykłą właściwość, w ciągu dnia stopniowo ciemnieje, co widać już po godzinie. Miałam najjaśniejszy odcień 10, i faktycznie bosko wyglądał ale tylko zaraz po nałożeniu. Później robił sie ceglasto-pomarańczowy. Wyrzuciłam go - tak się wściekłam. Pozdrawiam
kosmoska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 10:00   #3
młodaa
Wtajemniczenie

Dziekuje kosmoska w takim razie przed zakupem sprawdze jakas probke, a moze wcale nie kupie...
Stary 2004-03-17, 10:46   #4
obsession
Raczkowanie

Nie znam tego fluidu Estee Lauder, ale znam Chanel. I radziłabym Ci wypróbować go co najmniej dwa razy, np drugi raz po paru dniach. Nie wiem o co chodzi, ale ja raz jestem z niego bardzo zadowolona, innym razem wściekam się zaraz po nałożeniu makijażu - zależy od dnia Jednego dnia wyglądam super, promiennie i naturalnie (bez pudru, ten fluid go nie lubi ) a innym razem fatalnie, nieświeżo, tak jakby wyciągał mi każdą niedoskonałość i przyszarzał cerę. Najlepiej wygląda zaraz po pilingu i maseczce nawilżającej bo podkreśla bardzo suchą skórę na nosie. I u mnie lepiej prezentuje się w ciepłe dni wtedy ładniej mi się wtapia w skórę. Z tego co wiem (zanim go kupiłam, próbowałam parę, m. in. ten EL, ale na szyi tylko, bo moja twarz nie lubi zbyt wielu prób w ciągu jednego dnia, obraża się i piecze Chanel jest lżejszy, nawet znacznie, ale ładnie kryje i z tego co mówiła mi pani w perfumerii mniej wysusza skórę.
Wczoraj go użyłam po raz pierwszy po przerwie zimowej (wtedy używam cięższego fluidu) i zastanawiałam się, dlaczego wcześniej się go czepiałam (przedwczoraj wieczorem robiłam piling i nakładałam parę maseczek, dzień dobroci dla skóry ), dzisiaj już wiem, już jest gorzej na nosie. Ale na wiosnę fajniutki.
obsession jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 11:09   #5
Twitty
Raczkowanie

GG do Twitty

Hej

Mam Estee Lauder i jestem zadowolona. Trzeba tylko uważać, żeby nie nałożyć zbyt obficie i wtedy jest OK. Można go mieszać z lekkim kremem nawilżającym , jeśli ktoś woli całkiem lekki efekt i nie musi niczego ukrywać. Poczytaj moją ocenę w KW - dowiesz się więcej
Podkład Chanel znam tylko z testera. Miałam do wyboru te dwa i wybrałam EL. Chanel za słabo krył moje potrądzikowe blizny i faktycznie zmieniał kolor w ciągu dnia.

Pozdrówka
Twitty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 14:15   #6
Sam
Zadomowienie

Jeżeli oczekujesz lekkiego krycia to polecam Ci Chanel. Jest delikatny, naturalny i matujacy (EL jest nieco cięższy).

Ja ze swojego Chanel jestem bardzo zadowolona, za to EL nierówno sie rozprowadzał - mimo moich usilnych starań.

Ale przetestuj koniecznie oba - wszystko zalezy od twojej skóry i Twoich wymagań.

pzdr
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 15:54   #7
młodaa
Wtajemniczenie

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Zdecydowalam sie na Chanel (nr 20) i jak na razie jest cudny, mam nadzieje ze tak bede uwazala caly czas

Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości