Gorzej być nie może? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-06, 22:57   #1
GreenSlinky
Raczkowanie

Gorzej być nie może?

Więc przyszedł czas i na mnie. Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelkie opnie i rady. Przyznaje, nie uważam się za choćby przeciętna, raczej brzydką, nawet bardzo. Mam brzydką cerę (z którą próbuje coś robić,ale z marnym skutkiem), nieproporcjonalny nos,odstające uszy, cienkie włosy... Jestem strasznie nieśmiała i nie mam przyjaciół. To, że się mało odzywam,by nie wracać na siebie uwagi, sprawia, że raczej nikt mnie nie lubi. Małomówność mam raczej z natury, ale gdy już z kimś rozmawiam, to się "chowam",nie patrze prosto w oczy, ogólnie "taka szara myszka". A to wszystko dlatego, że wiem, że ta osoba widzi wszystkie moje mankamenty i myśli sobie nie wiadomo co. Nie patrze w lustro, bo wiem co tam zobaczę. Nie maluje się,bo nie umiem,jedynie nakładam podkład. Ubieram się tak jak lubię. Kiedyś czarne kolory, teraz już jaśniejsze. Jeszcze do tego dołożyć, że jestem bardzo wrażliwa na zdanie innych i poniekąd stąd też taka moja ocena siebie a nie inna..
Na początek chciałbym zmienić swoją fryzurę, bo nie pamiętam kiedy byłam ostatni raz u fryzjera, a to dlatego, że z moimi włosami dużo zrobić nie idzie. Ale musze je podciąć, bo mam pociąga twarz, do tego zwisające, proste włosy, niczym "hełm" Pomożecie?
Przepraszam, że takie zdjęcia, ale ja zdjęć sobie raczej nie robię.
PS. I nie wydaje mi się, żebym przesadzała, bo zdjęcia raczej nie potrafią oddać wizerunku człowieka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (54,5 KB, 482 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jj.jpg (91,7 KB, 408 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blee.jpg (34,8 KB, 314 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hjjj.jpg (14,7 KB, 540 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jjjjj.jpg (27,3 KB, 207 załadowań)
Stary 2013-07-06, 23:30   #2
Syla_81
Raczkowanie

Dot.: Gorzej być nie może?

Jesteś bardzo ładną dziewczyną i nie przesadzam ale jeśli chcesz coś zmienić to proszę bardzo: skróć włosy i to bardzo, coś w rodzaju Halle Berry, dorzuć mascarę na rzęsy, fajny soczysty błyszczyk i może jakieś niebanalne kolczyki.
Syla_81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 23:30   #3
sweetsummer94
Przyczajenie

mówię szczerze: całkiem ładna z Ciebie dziewczyna.
Twój problem polega nie na wyglądzie, ale nad brakiem samoakceptacji.
Po opisie można by się było spodziewać jakiegoś wybryku natury , a tu taka przyjemna buzia.
Jesteś jeszcze młoda, ale ten problem będzie się za Tobą ciągnął przez całe życie, więc zajmij się nim. Im wcześniej, tym lepiej.
Jeśli chodzi stricte o wygląd- moim zdaniem będziesz wyglądać lepiej jeśli zaczniesz używać mascary i różu na policzki.
Pozdrawiam
sweetsummer94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 11:47   #4
Milena_12
Rozeznanie

A jakie masz problemy z cerą? Jaką stosujesz pielęgnację?

Jesteś naprawdę bardzo ładna, masz delikatną urodę - wystarczy ja podkreślić! Wytuszowanie rzęs (ja polecam zielony tusz wibo), może jakaś kredka, za pomocą której mogłabyś zagęścić linię rzęs i np. róż.
Zastanawiam się też nad brwiami - one "robią" twarz. Jakbyś mogła wstawić ich zdjęcie, a najlepiej zdjęcie całej twarzy ze związanymi włosami (nie spadającymi na buzię).
Milena_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 13:43   #5
Sowa06
Zadomowienie

Jesteś bardzo ładna Delikatna, dziewczęca. Masz śliczne włoski i śliczną buźkę
Jednak nie dobrze, że jesteś aż za bardzo skryta i nieśmiała. Nie akceptujesz siebie, może tutaj zaradziłaby wizyta u psychologa?
Sowa06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 15:28   #6
kissable
Rozeznanie

Również uważam, że Twój problem siedzi głównie w głowie. Na zdjęciach wyglądasz na fajną, miłą i zadbaną dziewczynę . Nie doszukuj się w sobie mankamentów - każdy ma jakieś i nie trzeba się nimi przejmować. Ludzie mają kompleksy czasem z poważniejszych powodów typu ogromy nos, chorobliwa otyłość. Wyglądasz na młodziutką osóbkę, więc polecam po prostu tusz do rzęs - parę razy popróbujesz i nauczysz się używać. Z czasem możesz spróbować z czarną lub brązową kredką. Na zdjęciach nie widać żadnych problemów z cerą, a to że czasem coś wyskoczy to niestety normalka, mam 22 lata i wciąż miewam takie niespodzianki Co do fryzury, przesunęłabym na Twoim miejscu przedziałek troszkę bliżej środka, bo teraz chyba grzywka trochę za mocno spada Ci na twarz. Raczej nie ścinaj za mocno włosów z długości, może wycieniuj aby uniosły się u nasady. Powinnaś mieć więcej wiary w siebie! Postaraj się otworzyć do ludzi, nie musisz od razu być duszą towarzystwa, ale małymi kroczkami możesz pozyskać sobie sympatię ludzi. Myślisz, że Cię nie lubią, a oni zwyczajnie nie mieli okazji Cię poznać. Powodzenia
kissable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 16:56   #7
GreenSlinky
Raczkowanie

Dziękuję Wam za tak miłe słowa, nie spodziewałam się
Wiem, że brakuje mi pewności siebie, ale nie potrafie sobie z tym poradzić... Mam straszny problem z akceptacją siebie i jakoś nie chce mi się wierzyć w to co tu piszecie, ale staram się
Co do cery to ostatnio jest straszna,na zdjęciach tego nie widać. Mam pełno zaskórników,przebarwień,w yskakują mi częściej pryszcze. Mam zamiar zacząć kuracje kwasami po wakacjach, bo teraz niestety nie mam jak. Jeszcze rok temu było całkiem znośnie, jedna malutka niespodzianka raz na jakiś czas... I najlepsze jest to, że wtedy w ogóle nie przejmowałam się pielęgnacja, nie dbałam o cerę i było dobrze. A teraz używam glinek,kremu do twarzy, peelingów,żelu, czyli takie podstawowe rzeczy. Prawdziwa masakra się zaczęła kiedy wprowadziłam oleje, wtedy pogorszyła się jeszcze bardziej Myślę, że problem leży też w tym, że popadłam w błędne koło i za często nakładam sobie różne maseczki, które pewnie męczą cerę, która się później buntuje i broni. Nie wiem co myśleć.
Spróbuję z tuszem do rzęs i pójdę do fryzjera skrócić włosy, pocieniuje je, żeby były bardziej lekkie i uniesione,co sądzicie? Chciałbym jakąś odżywke, czy maske do włosów,bo ostatnio strasznie mi wypadają i do tego je odżywić. Poradzicie coś niedrogiego?
Stary 2013-07-07, 18:04   #8
Calebia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za tak miłe słowa, nie spodziewałam się
Wiem, że brakuje mi pewności siebie, ale nie potrafie sobie z tym poradzić... Mam straszny problem z akceptacją siebie i jakoś nie chce mi się wierzyć w to co tu piszecie, ale staram się
Co do cery to ostatnio jest straszna,na zdjęciach tego nie widać. Mam pełno zaskórników,przebarwień,w yskakują mi częściej pryszcze. Mam zamiar zacząć kuracje kwasami po wakacjach, bo teraz niestety nie mam jak. Jeszcze rok temu było całkiem znośnie, jedna malutka niespodzianka raz na jakiś czas... I najlepsze jest to, że wtedy w ogóle nie przejmowałam się pielęgnacja, nie dbałam o cerę i było dobrze. A teraz używam glinek,kremu do twarzy, peelingów,żelu, czyli takie podstawowe rzeczy. Prawdziwa masakra się zaczęła kiedy wprowadziłam oleje, wtedy pogorszyła się jeszcze bardziej Myślę, że problem leży też w tym, że popadłam w błędne koło i za często nakładam sobie różne maseczki, które pewnie męczą cerę, która się później buntuje i broni. Nie wiem co myśleć.
Spróbuję z tuszem do rzęs i pójdę do fryzjera skrócić włosy, pocieniuje je, żeby były bardziej lekkie i uniesione,co sądzicie? Chciałbym jakąś odżywke, czy maske do włosów,bo ostatnio strasznie mi wypadają i do tego je odżywić. Poradzicie coś niedrogiego?
Naprawdę ładna z Ciebie dziewczyna!
Mam w zasadzie identyczne włosy jak Ty i mogę Ci doradzić Root Boosta z Babyliss - http://www.babyliss.co.uk/stylers/root-boost/ - dzięki temu urządzeniu włosy wyglądają naprawdę na bardziej puszyste, więc warto.
Co do makijażu - próbowałaś narysować sobie kreski eyelinerem? Myślę, że ładnie by u Ciebie wyglądały.

Musisz spojrzeć na siebie mniej krytycznym okiem.
Stary 2013-07-07, 19:07   #9
mow_mi_zu
Raczkowanie

Po przeczytaniu tytułu spodziewałam się zdjęć kogoś zupełnie innego - zaniedbanego i pilnie potrzebującego odmiany. Twój wygląd był dla mnie sporym zaskoczeniem Podobnie jak dziewczyny wyżej, mogłabym napisać Ci bardzo dużo miłych słów na temat tego jak fajnie się prezentujesz, jednak postanowiłam skupić się na tym, co napisałaś o wypadających włosach.
Polecam kilka sprawdzonych produktów :
- maska wax do włosów jasnych,
- maska drożdżowa http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,51...e-wzrostu.html, stosowałam i u mnie faktycznie ograniczyła wypadanie,
- "Jantar" Farmony, zmniejsza wypadanie i pojawiają się nowe włoski,
- dobra szczotka, np. tangle teezer albo z włosia dzika (tę pierwszą mam i nie zamieniłabym jej na żadną inną, o tej drugiej słyszałam wiele dobrego),
- suplementy diety m.in. calcium panthothenicum, merz special (oba korzystnie działają nie tylko na włosy, ale i na skórę).
Na Twoim miejscu nie cieniowałabym włosów, ale ważne, żebyś Ty dobrze się czuła z nową fryzurą
mow_mi_zu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 21:50   #10
GreenSlinky
Raczkowanie

Dziękuję za rady
Hmm... to ja już nie wiem co zrobić z tymi włosami A muszę, bo są oklapnięte i za długie...
Co do masek, wolałabym coś co kupię na miejscu, w jakiejś drogerii. Ale ta maseczka drożdżowa mnie bardzo zainteresowała
Nigdy nie używałam eyeliner'a, nie potrafie się malować
Stary 2013-07-07, 22:21   #11
izga88
Zakorzenienie

Ojej strasznie siebie opisałaś a ja jak patrzę na te wstawione zdjęcia to wyglądasz jak większość dziewczyn.Metamorfozy są nam potrzebne żeby się dowartościować.Proponuję pocieniować włosy użyć masakry do rzęs o podkładzie nie wspominam bo mówisz że używasz.A dalszy ciąg metamorfozy musisz dokonać sama zaglądając do swojego wnętrza.I mam nadzieję,że jak zawitasz do nas kolejny raz to z innym nastawieniem do siebie
izga88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 22:30   #12
Milena_12
Rozeznanie

Nie musisz używać eyelinera. Znajdź na KWC na wizażu tanią, a dobrą kredkę i na początku popróbuj robić kreskę bez tej jaskółki, albo same kropki między rzęsami

Nie masz przesuszonej skóry? Może faktycznie używasz zbyt dużo kosmetyków i to jest problemem, bo mogłaś naruszyć naturalną barierę ochronną skóry. Może żele i peelingi zawierają SLS lub inne detergenty? Może krem zawiera substancje komedogenne?

I może rozmowa z psychologie by pomogła? Czasem fajnie pogadać z kimś obcym i mądrym. Wiem co mówię!
Jesteś świetną dziewczyną, Twoje kompleksy powodują, że się zamykasz, a nie ma potrzeby! Żadna z nas nie jest idealna: jedna ma piękne oczy, ale nieciekawe usta; druga odwrotnie. Większość takich "mankamentów" można zamaskować, odwrócić od nich uwagę.
I są rzeczy ważniejsze niż uroda i dobrze o tym wiesz, bo widać, że jesteś wartościową dziewczyną. Nie ma się czym przejmować!
Milena_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 23:05   #13
Solie
Zakorzenienie

Po opisie ja również nie spodziewałam się, że zobaczę tak ładną dziewczynę. Jesteś jeszcze młoda, ale zacznij inaczej o sobie myśleć. Więcej pewności siebie.
Co do zmian w Twoim wyglądzie to tak jak już ktoś tutaj radził - przesuń grzywkę trochę bliżej środka, pocieniuj włosy i delikatnie skróć. Używaj tuszu do rzęs, różu do policzków i błyszczyka, a na pewno poczujesz się lepiej.
Solie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 00:32   #14
Orillo
Raczkowanie

Czytałam opis i pomyślałam, że nie będę pisała komentarza żeby Cię nie podłamywać, ale jednak napiszę do nie jesteś brzydka, nawet jak patrzę na te zdjęcia to widać że jesteś bardzo miała i pogodna. Jeśli taka też będzie wśród rówieśników to na pewno będziesz miała masę przyjaciół.
Orillo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 01:19   #15
DudiBoy
Zakorzenienie

GG do DudiBoy

Dziewczyno na litość Boską weź się ogarnij! Czego Ty od siebie chcesz?! Pogodna buzia, piękny i zaraźliwy uśmiech, głębokie spojrzenie i oczy bedące odbiciem najwspanialszej duszy jaką kiedykolwiek widziałem, śliczne gęste włosy... Wyrośniesz to będziesz takim lachonem że faceci będą się albo wstydzili zagadać, albo się będą popisywać przed Tobą na wszelkie sposoby.
O zazdrości koleżanek nawet nie wspomnę bo na pewno już Ci zazdroszczą.
Rośnij, ucz i baw się, zdobywaj znajomości, idź pewna siebie przez życie, a nie szukaj na siłę problemów które nie istnieją.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego
DudiBoy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 16:51   #16
kissable
Rozeznanie

Co do odżywiana włosów dziewczyny dobrze radzą, dodam jeszcze to tej listy olejek rycynowy. Poczytaj na wizażu o pielęgnacji włosów, dziewczyny polecają mnóstwo domowych, sprawdzonych sposobów i niedrogich masek
kissable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 00:11   #17
lanavera
Zadomowienie

Oszalałaś? Cudna jesteś! Taka dziewczęca, urocza
Jesteś bardzo młoda i niepotrzebne się doszukujesz w sobie mankamentów (niepotrzebnie tak szybko i niepotrzebnie W OGÓLE :P ). Masz śliczny uśmiech, ładny kształt twarzy i duże, cudne oczy. A że nos duży? Ja tam nie widzę, żeby był jakiś ogromny (powiedziałabym że normalny), ale tak czy inaczej, każdy ma jakieś mankamenty i one w żadnym wypadku nie decydują o naszej ogólnej atrakcyjności czy urodzie. Zresztą nos to tylko jedna mała cecha, od której łatwo odwrócić uwagę np. makijażem oczu.

Skup się przede wszystkim na pielęgnacji i walce o dobrą cerę i włosy - akurat ten portal to kopalnia wiedzy, ile ja tu godzin spędziłam czytając o tym jak się upiększyć Nie ma jednej uniwersalnej metody dbania o cerę - musisz próbować, niestety. Na ciebie oleje nie działają, trudno, szukaj dalej.

Choć akurat na tych zdjęciach, które wrzuciłaś ja problemów z cerą nie widzę, raczej gładko i jednokolorowo jest Wiesz, jakieś tam wągry, zaskórniki, to ma prawie każdy, ale to nie znaczy, że inni ludzie to widzą czy zwracają uwagę. Ja mam cały nos w małych czarnych kropkach ale ja to widzę bo WIEM że tam są i gapię się w lustro w odległości 15 cm. A jak już się stoi 1,5 metra ode mnie, to nic nie widać Chodzi o to, ze czasem pewne drobiazgi nam się wydają wielkimi problemami a tak naprawdę to dla innych ode w ogóle nie istnieją, nie są widoczne.

Napisałaś:
"A teraz używam glinek,kremu do twarzy, peelingów,żelu, czyli takie podstawowe rzeczy". Sprawdź, czy odpowiednio nawilżasz cerę - jak używasz dużo glinek i peelingów, to moze po prostu trakcujesz ją zbyt ostro? Dla mnie zbawieniem podczas 'pryszczowych' przygód był krem Kermuren Plus z mocznikiem, na pewno nie zapycha porów a nawilza super.

Postaraj się może stawić pierwsze kroki w makijażu, na razie delikatnym, naturalnym - nie tylko dlatego, że to upiększa, ale zwyczajnie dodaje pewności siebie. Z eyelinerem bym nie eksperymentowała na twoim miejscu, przynajmniej na razie - przy braku doświadczenia mogłoby wyglądać karykarualnie. I w ogóle zbyt ostro do twojej twarzy. Moim zdaniem najlepiej używaj jakieś miękkiej kredki do oczu w kolorze brązu czy szarego (czerń jest trochę mocna) nad górną linią rzęs. No i tusz do rzęs, tu już czarny. Może odrobina różu i zwykły błyszczyk albo koloryzujący balsam do ust. To nie wiele, ale dużo zmienia

A przede wszystkim to się nad sobą nie załamuj! Figurę masz wporzo, twarz wporzo, uśmiech wporzo - ja nie wiem o co ci chodzi. Problem masz niestety tylko w głowie, na pewno nie ta twarzy Powodzenia

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Oszalałaś? Cudna jesteś! Taka dziewczęca, urocza
Jesteś bardzo młoda i niepotrzebne się doszukujesz w sobie mankamentów (niepotrzebnie tak szybko i niepotrzebnie W OGÓLE :P ). Masz śliczny uśmiech, ładny kształt twarzy i duże, cudne oczy. A że nos duży? Ja tam nie widzę, żeby był jakiś ogromny (powiedziałabym że normalny), ale tak czy inaczej, każdy ma jakieś mankamenty i one w żadnym wypadku nie decydują o naszej ogólnej atrakcyjności czy urodzie. Zresztą nos to tylko jedna mała cecha, od której łatwo odwrócić uwagę np. makijażem oczu.

Skup się przede wszystkim na pielęgnacji i walce o dobrą cerę i włosy - akurat ten portal to kopalnia wiedzy, ile ja tu godzin spędziłam czytając o tym jak się upiększyć Nie ma jednej uniwersalnej metody dbania o cerę - musisz próbować, niestety. Na ciebie oleje nie działają, trudno, szukaj dalej.

Choć akurat na tych zdjęciach, które wrzuciłaś ja problemów z cerą nie widzę, raczej gładko i jednokolorowo jest Wiesz, jakieś tam wągry, zaskórniki, to ma prawie każdy, ale to nie znaczy, że inni ludzie to widzą czy zwracają uwagę. Ja mam cały nos w małych czarnych kropkach ale ja to widzę bo WIEM że tam są i gapię się w lustro w odległości 15 cm. A jak już się stoi 1,5 metra ode mnie, to nic nie widać Chodzi o to, ze czasem pewne drobiazgi nam się wydają wielkimi problemami a tak naprawdę to dla innych ode w ogóle nie istnieją, nie są widoczne.

Napisałaś:
"A teraz używam glinek,kremu do twarzy, peelingów,żelu, czyli takie podstawowe rzeczy". Sprawdź, czy odpowiednio nawilżasz cerę - jak używasz dużo glinek i peelingów, to moze po prostu trakcujesz ją zbyt ostro? Dla mnie zbawieniem podczas 'pryszczowych' przygód był krem Kermuren Plus z mocznikiem, na pewno nie zapycha porów a nawilza super.

Postaraj się może stawić pierwsze kroki w makijażu, na razie delikatnym, naturalnym - nie tylko dlatego, że to upiększa, ale zwyczajnie dodaje pewności siebie. Z eyelinerem bym nie eksperymentowała na twoim miejscu, przynajmniej na razie - przy braku doświadczenia mogłoby wyglądać karykaturalnie. I w ogóle zbyt ostro do twojej twarzy. Moim zdaniem najlepiej używaj jakieś miękkiej kredki do oczu w kolorze brązu czy szarego (czerń jest trochę mocna) nad górną linią rzęs. No i tusz do rzęs, tu już czarny. Może odrobina różu i zwykły błyszczyk albo koloryzujący balsam do ust. To nie wiele, ale dużo zmienia

A przede wszystkim to się nad sobą nie załamuj! Figurę masz wporzo, twarz wporzo, uśmiech wporzo - ja nie wiem o co ci chodzi. Problem masz niestety tylko w głowie, na pewno nie ta twarzy Powodzenia

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Sorry za podwójny tekst, coś sie skopało i nie mogę zedytować
lanavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 10:19   #18
mow_mi_zu
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuję za rady
Hmm... to ja już nie wiem co zrobić z tymi włosami A muszę, bo są oklapnięte i za długie...
Co do masek, wolałabym coś co kupię na miejscu, w jakiejś drogerii. Ale ta maseczka drożdżowa mnie bardzo zainteresowała
Nigdy nie używałam eyeliner'a, nie potrafie się malować
Zawsze możesz zrobić domową wersję tej drożdżowej maski. Na pewno jest to przyjemniejsze od ich picia (drożdży, nie maseczek;p), które też dobrze wpływa na włosy.
Co do eyelinera, na youtube jest masa filmików instruktażowych. A jeśli faktycznie boisz się efektu, spróbuj użyć czarnej kredki albo cienia do powiek. Jako, że też nie grzeszę manualnymi zdolnościami i moje kreski na powiekach pozostawiały wiele do życzenia, używam kredki i cienia i robię sobie coś na wzór smokey eye .
Stary 2013-07-09, 14:13   #19
many_times
Przyczajenie

Hej Jesteś bardzo ładna a będziesz jeszcze ładniejsza, bo masz ten typ urody, który potrzebuje trochę więcej czasu, żeby się wyrobić A mam takie pytanie - masz coś z zębami? Bo nie pokazujesz ich na zdjęciach Warto coś z nimi zrobić, jeśli np. są krzywe Ja sama miałam problem z pewnością siebie, bo mialam długo krzywe zęby. A jeśli masz proste i ładne to uśmiechaj się i je pokazuj Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

A, jeszcze jedno. Jeśli masz trądzik, radziłabym tylko jedno - terapię tretinoiną. Również wypróbowałam na sobie. Jedyny skuteczny lek. Usunie problemy z cerą raz a dobrze i nie będzie Cię to już nigdy martwić. Co więcej, nie porobi Ci się tyle przebarwień i blizn, jeśli zadziałasz już teraz.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

pomyłka, miało być izotretinoiną.
many_times jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:13   #20
onaniemaczasu
Przyczajenie

jeśli mówisz, że jesteś brzydka to ok, tylko załącz wtedy swoje zdjęcia, bo ta obca dziewczyna ze zdjęć jest ładna.
onaniemaczasu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 18:54   #21
GreenSlinky
Raczkowanie

Cytat:
Zawsze możesz zrobić domową wersję tej drożdżowej maski. Na pewno jest to przyjemniejsze od ich picia (drożdży, nie maseczek;p), które też dobrze wpływa na włosy.
Hmm... a jak się takie coś nakłada/rozrabia? Bo nie wyobrażam sobie nałożyć drożdży na włosy
Cytat:
A mam takie pytanie - masz coś z zębami? Bo nie pokazujesz ich na zdjęciach Warto coś z nimi zrobić, jeśli np. są krzywe Ja sama miałam problem z pewnością siebie, bo mialam długo krzywe zęby. A jeśli masz proste i ładne to uśmiechaj się i je pokazuj
Mam aparat na zębach, w sierpniu będę miała ściągany. Z prostymi zębami czuje się o wiele lepiej, a aparat był nawet konieczny, bo miałam krzywy zgryz i podobno już nawet zaczęła mi się deformować twarz, jednak wszystko wróciło do normy Ale i tak mało pokazuje zęby bo twierdze, że mam brzydki uśmiech
Cytat:
A przede wszystkim to się nad sobą nie załamuj! Figurę masz wporzo, twarz wporzo, uśmiech wporzo - ja nie wiem o co ci chodzi. Problem masz niestety tylko w głowie, na pewno nie ta twarzy
Próbuję i dziękuję Wam za takie mile słowa, ale jakoś wierzyć mi się nie chce... Mam 17 lat i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka, żaden nie zwrócił na mnie uwagi. Może gdybym była bardziej otwarta... Ale problem w wyglądzie też pewnie leży.

Cytat:
A, jeszcze jedno. Jeśli masz trądzik, radziłabym tylko jedno - terapię tretinoiną. Również wypróbowałam na sobie. Jedyny skuteczny lek. Usunie problemy z cerą raz a dobrze i nie będzie Cię to już nigdy martwić. Co więcej, nie porobi Ci się tyle przebarwień i blizn, jeśli zadziałasz już teraz
Dzięki, ale takiego kalibru nie wiem czy potrzebuję... Z kwasami na pewno spróbuję, ale jakimiś lekkimi (migdałowy, tonik z mlekowego).

Cytat:
jeśli mówisz, że jesteś brzydka to ok, tylko załącz wtedy swoje zdjęcia, bo ta obca dziewczyna ze zdjęć jest ładna.
No niestety,to ja
Stary 2013-07-09, 19:04   #22
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
Próbuję i dziękuję Wam za takie mile słowa, ale jakoś wierzyć mi się nie chce... Mam 17 lat i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka, żaden nie zwrócił na mnie uwagi. Może gdybym była bardziej otwarta... Ale problem w wyglądzie też pewnie leży.
Problem na pewno NIE leży w wyglądzie. Nie trzeba być jakąś megaseksbombą, żeby zainteresować chłopaka, zresztą nie każdy takie wylaszczone panny lubi
Rzecz jest raczej w tylko w twoim braku pewności siebie i braku otwartości. Ale przede wszystkim - to nie jest problem jako taki. Nie ma absolutnie nic dziwnego w tym, że nie masz/miałaś chłopaka a masz 17 lat. Dopiero teraz takie życie damsko męskie będzie się w twoim życiu zaczynać. A to, że niektóre dziewczyny mają pierwszego "chłopaka" w wieku 12 lat o niczym nie świadczy i nie należy tego przekładać na siebie Także niczym się nie przejmuj i zainteresuj się trochę tymi wszystkimi 'kobiecymi sprawami' o których tu pisałyśmy i będzie git
lanavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 13:51   #23
mow_mi_zu
Raczkowanie

Cytat:
Hmm... a jak się takie coś nakłada/rozrabia? Bo nie wyobrażam sobie nałożyć drożdży na włosy
Masz do wyboru różne przepisy.
1. Pół kostki drożdzy, łyżka jogurtu naturalnego i łyżka miodu.
2. Pół kostki drożdzy, łyżka wody, łyżka odżywki/maski.
Wszystkie składniki ze sobą mieszasz, nakładasz na włosy i skórę głowy (powinnaś ją dobrze wmasować w skalp), czekasz 30-60 min i dokładnie zmywasz ją szamponem. Na porost włosów bardzo dobra jest też seria kallosa z placentą, o której zapomniałam ostatnio wspomnieć. Można ją dostać w drogeriach Hebe .
Stary 2013-07-11, 22:39   #24
SlodkoKwasna9
Przyczajenie

GG do SlodkoKwasna9

No coś Ty masz strasznie sympatyczną i delikatną buzię Weź się kobieto ogarnij bo niczego poza pewnością siebie Ci nie brakuje. Akurat mam chyba taki typ włosów jak i Ty więc doradzę Ci żebyś ich NIE cieniowała nigdy zbyt wysoko bo będą Ci się zawijać i załamywać. A myślałaś o zapuszczeniu grzywki? Ale nie tak całkiem, tylko na takie dłuższe pasmo przy buzi, coś takiego jak w załącznikach. Co do makijażu to wydaje mi się że na początek dobrze będzie jeśli zaczniesz tylko od tuszu skoro faktycznie nie umiesz się jeszcze dobrze malować a międzyczasie próbuj sił z kredką na górnej powiece Ja np nie mam dużej wprawy w malowaniu się kredką i trochę mi to schodzi ale jeśli chce na szybko troszkę lepiej podkreślić oko to fajnie się mi sprawdza ciemno brązowy cień który rozcieram w dolnej albo górnej lini rzęs pędzelkiem tego tupu co ten z numerkiem 6. Efekt jest bardziej delikatny niż przy kredce a do Twojego typu urody też chyba będzie lepszy brązowy bo nie będzie taki ostry jak czerń. Pędzelek możesz lekko zwilżyć i wtedy cień będzie bardziej intensywny. Ale przede wszystkim potrzebna Ci metamorfoza ale w głowie bo strasznie się krzywdzisz myśląc o sobie w ten sposób. Każdy ma jakieś defekty, chodzi o to żeby starać się je bagatelizować. Gdy ja mam taki dzień że najchętniej założyłabym na twarz worek z dziurkami na oczy staram się myśleć że już lepiej być brzydką ale uśmiechniętą, niż brzydką i ponurą. Ale Tobie brzydota na pewno nie grozi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (55,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miley-cyrus-obcięła-włosy.jpg (93,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: gif pedzle.gif (40,2 KB, 5 załadowań)
SlodkoKwasna9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 13:22   #25
sandi23
BAN stały

ja bym nalozyla jakas farbe, bardziej wyrazisty kolor, ciemny czekoladowy brąz?
sandi23 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości