Ciemne brwi - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-11, 15:54   #1
gryfinka
Przyczajenie

Ciemne brwi

Witam, przepraszam jeżeli jest gdzieś taki wątek, ale wyraźnie nie dał mi tyle informacji których szukam. :c

Więc moje pytanie brzmi czy ciemno-brązowe brwi będą pasowały nawet jeżeli się nie maluję ? D:

Opis : Ciemny blond włosy, rozjaśniane końcówki( ale dość słabo widać), jasna cera, niebieskie oczy, i brwi nijakie może jakiś taki myszo-szary kolor ! D:

Dużo myślałam.. i póki co jednak nie chce się jeszcze malować, więc pomyślałam, że może pójdę do kosmetyczki żeby mi wyregulowała brwi i ściemniła .
Takie coś mniej więcej : https://www.google.pl/search?q=grube...%3B1280%3B1024

Chciałabym dodać wyrazistości twarzy, i czy takie coś by mnie nie postarzyło ? D:
Z góry serdeczni dziękuję za odpowiedzi !
gryfinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 16:36   #2
Natala6
Raczkowanie

Dot.: Ciemne brwi

Baaardzo ładne brwi na zdjęciu
Uważam, że nie są za ciemne. Poza tym jeśli pójdziesz do dobrej kosmetyczki z pewnością doradzi Ci jak dodać Twoim naturalnym "wyrazistości".
Natala6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:31   #3
kuki9
Zakorzenienie

Kosmetyczka może Ci dobrać odpowiedni kolor henny/farby tak aby dopasować go do urody.
Nie musisz mieć czarnych brwi. Może grafitowe? Ostatnio robiłam sobie własnie grafit na brwiach, dla mnie był za jasny bo mam naturalnie ciemne brwi ale dla kogoś "jasniejszego" byłby super

I nie, myślę, że przyciemnienie (umiejętne!) brwi nie postarzy.
kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 20:44   #4
PannaEwelina
Zakorzenienie

Brwi można by przyciemnić henną. Jeśli masz ciemną oprawę oczu, to myślę, że całość będzie wyglądała ok

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 13:19   #5
Kaoru22
Zadomowienie

Ciemniejsze brwi będą w porządku o ile nie masz bardzo jasnych rzęs, w razie czego rozwiązaniem może być henna rzęs i brwi Na pewno dodałoby to wyrazu Twoim oczom i całej twarzy.
Kaoru22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 14:45   #6
klaudia_stefa
Raczkowanie

Ja przyciemniam sobie trochę brwi pudrem do brwi Eyebrow Powder z gr. Łatwo się go nakłada, z łatwością przyczepia się do włosków i wchodzi w puste przestrzenie między nimi, wygląda to naturalnie. Jest dobry do jaśniejszych brwi, albo rzadszych z przejaśneiniami
klaudia_stefa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 13:00   #7
jbak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez klaudia_stefa Pokaż wiadomość
Ja przyciemniam sobie trochę brwi pudrem do brwi Eyebrow Powder z gr. Łatwo się go nakłada, z łatwością przyczepia się do włosków i wchodzi w puste przestrzenie między nimi, wygląda to naturalnie. Jest dobry do jaśniejszych brwi, albo rzadszych z przejaśneiniami
Ja mialam ten puder i najfajniejsze w nim jest to, że ma rozne odcienie, wiec mozna dobrac dla siebie odpowiedni-o ile sie na tym ktos zna, a ja sie nie znam :P
Moja znajoma kosmetyczka mi polecala tez od gr liquid browliner i on co prawda ma tylko trzy kolory, wybralam czarny, lubie go za to ze aplikacja jest mega latwa, a zarazem bardzo precyzyjna. Szybko zasycha i długo sie utzymuje nie rozmazujac sie Duza uwage zwracam tez na to, co polecaja blogerki i ten produkt znalazl sie w ulubiencach marca Katosu
jbak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 16:48   #8
mariusz44a
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

@UP Puder Eyebrow Powder poleca wiele blogerek, bo jest to puder do brwi naturalnie je wypełniający.
Musisz wiedzieć, że prowadzę bloga www.nasze.media.pl oraz yuweg.pl a także stronę o pracy i życiu w Niemczech www.praca-w-niemczech.edusites.pl. Warto na nie zajrzeć! => http://www.nasze.media.pl/pisanie-te...tkowy-zarobek/
mariusz44a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 19:25   #9
klaudia_stefa
Raczkowanie

Tak, ja właśnie dowiedziałam się o tym pudrze eyebrow powder z internetu, najpierw zobaczyłam filmik gdzie ktoś pokazywał jak go użyć, potem poczytałam opinie. Teraz sama testuję, i jestem zadowolona, brwi są ciemniejsze ale nie wygląda to nienaturalnie
klaudia_stefa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 14:45   #10
Soniali
Przyczajenie

A ktoś z Was używa jeszcze henny?
Soniali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 14:56   #11
staska_stasia
Zakorzenienie

Również przyłączam się do zachwytów nad tym pudrem z GR.
Generalnie przez długi czas nie przyciemniałam brwi. Kiedyś, dawno temu, używałam kredki, ale to dawało mi nienaturalny efekt. Jakoś 2-3 miesiące temu wpadł mi w łapki ten puder i zaryzykowałam, z tym że maluję nim tylko tam, gdzie mam gęste włoski (nie maluję środkowych brzegów brwi, bo tam mam rzadko tek brwi, a nie podoba mi się dorysowywanie ich na siłę tam, gdzie ich nie ma). Trzyma się ładnie cały dzień, poprawia oprawę oka, trochę jakby mi te brwi układał i wygląda ok.

Treningi w 2016
Bieganie x 13 / łącznie km: 109,23 km
Crossfit / Funkcjonalny x 2
Rower x 1 / łącznie km: 37,36 km
Inne x 10
Spalonych kalorii: 15 573
staska_stasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 12:51   #12
jbak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mariusz44a Pokaż wiadomość
@UP Puder Eyebrow Powder poleca wiele blogerek, bo jest to puder do brwi naturalnie je wypełniający.
Dokladnie! Wiem, że tez naturalny efekt daje mascara od gr-brow color tinted, nie tworzy grudek i nie skleja brwi, a szczoteczka idealnie je rozczesuje co pozwala na chwycenie i pomalowanie każdego włoska. Moja kolezanka ma i również poleca.

Cytat:
Napisane przez Soniali Pokaż wiadomość
Mi sie henna nie trzyma, wiec uzywam pudru, o ktorym pisalam jakis czas temu
jbak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 15:21   #13
szarlottee
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Soniali Pokaż wiadomość
Tak, ja używam henny od 1,5 roku. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Naturalnie mam brwi w kolorze blond. Po zrobieniu henny są wyraźne i nie muszę używać cienia, aby dodatkowo je podkreślić.Używam henny w żelu w kolorze naturalnego, dość ciemnego brązu i brwi wyglądają naprawdę fajnie
szarlottee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 11:28   #14
malinis
Raczkowanie

Ja używam paletki z Catrice. Jest mega tania, wydajna (mam ją już jakieś 3 lata!!) i cienie się nie utleniają w ciągu dnia. Przeszłam przez większość popularnych brwiowych kosmetyków, z Aqua Brow na czele, ale to właśnie te cienie jakoś mi bajbardziej pasują
malinis jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości