Pomocy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-03, 20:30   #1
kiniaa321
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Exclamation

Cześć,pomocy ;)

Pomóżcie jestem młoda ale kompletnie nie wiem jak mogę coś zmienić, trafiłam tu przez przypadek. Jestem wysoka mam 175 wzrostu bardzo szczupła lecz strasznie blada, wąskie barki. Postaram się dodać zdjęcie twarzy, mam rude włosy. Nigdy nie miałam chłopaka gdy patrze w lustro to sama się dziwie czemu jestem taka brzydka.. ; ( Pomóżcie nie wiem jaki kolor dla mnie był by odpowiedni jaka fryzura jaka biżuteria itd.;p Myślałam nad pójściem na solarium ale boje się ,że się spale.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (23,5 KB, 243 załadowań)
kiniaa321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 23:13   #2
Holly85
Zadomowienie

Dot.: Cześć,pomocy ;)

odpowiedz na pytania i dodaj lepszej jakości zdjęcia w dobrym świetle

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 23:53   #3
Magiusa
Zakorzenienie

Do solarium bym nie szła, raz, że przy tak jasnej karnacji możesz faktycznie się spalić, ale poza tym po prostu po co? Skórę tylko narazisz na niepotrzebne promienie UV. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądasz z lekko brązową skórą polecam po prostu używanie odpowiednio bronzera lub kremów do twarzy delikatnie i stopniowo nadających kolorytu.
Osobiście uważam jednak, że tak jasna karnacja może być zaletą.
Jeśli chciałabyś zmienić kolor to w sumie ja bym raczej podkręciła rudość, ale do takiego ciemniejszego tonu jak np. tutaj
http://szafiarenka.pl/47/2354065/rude-wlosy.html

http://rudewlosy.blox.pl/html - zdj. 1 i 2

http://www.kotek.pl/kotek/0,94430.html

Ale koniecznie u fryzjera, przynajmniej pierwszy raz, bo obawiam się, że drogeryjne farby mogą dać Ci albo wściekle rudy albo zbyt mahoniowy.
Poza tym na pewno warto popracować nad puszystą fryzurą, w związku z tym jeśli chcesz nosić rozpuszczone zadbaj by były nieco puszyste lub po prostu wiąż np. w ten sposób

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/kucyki-i-wa.../zdjecie/5847/

Masz taką grzywkę więc możesz nad takim kucykiem popracować

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ

Magiusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 14:15   #4
kiniaa321
Przyczajenie

Nie chcę przefarbowywać włosów, nie mogę wejść w ten link o tym kucyku z grzywką. Chciałam iść na solarium bo mam w maju bal gimnazjalny i nie chce wyglądać jak upiór.Co myślicie nad beżową sukienką do mojej cery.
Stary 2013-03-05, 14:24   #5
kiniaa321
Przyczajenie

Holly 85.;p

1. Opalam się cięzko na róż. Odcień to ciepły-złotawo-brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne,kolor tęczówki jest czysty? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna

3. Piegi - są złotawe ciepłe

4. Cera jasna, chłodna wpadający w lekki róż bardziej w szarość i biel.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny. Rude włosy, przebłyski jasnej rudości

6. Kolor ust jest dość jasny

7. Dobrze wyglądam w białym,błekitnym,szarym ale chcę jakieś żywsze kolory ale nie wiem jakie...
Błagam pomóżcie chce coś zmienić i nie wiem jaki styl dla siebie wybrac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brr.jpg (198,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brty.jpg (75,5 KB, 128 załadowań)
Stary 2013-03-05, 18:15   #6
Anitast
Wtajemniczenie

Masz piekne rude wlosy , na pewno wiele dziewczyn bardzo , bardzo Ci ich zazdrosci nie farbuj bo potem juz bedziesz musiala je farbowac , osobiscie solarium odradzam bo niszczy cere i postarza skore , masz piekny mleczny odcien skory ktory bardzo pasuje do koloru Twoich wlosow a odpowiedzni makijaz podkresli Twoja urode , ja prpopnuje kolory ziemi , naturalne : beze , brazy na poczatek delikatny i zobaczysz jak bedziesz sie w takim czula , co do kolorow ubioru to widze w tobie Pania Jesien
http://www.babskiebielsko.pl/moda-i-...ni-jesien.html
Stary 2013-03-06, 12:34   #7
Simia
Rozeznanie

I przede wszystkim, wcale nie jesteś brzydka, weź sobie to do serca. Kolor włosów masz ładny i jest w tych czasach bardzo na topie, więc nie ma potrzeby zmieniania na inny
Myślę, że wystarczyło by je trochę ściąć np na modnego boba lub inaczej.
Solar daruj sobie jeszcze, szkoda skóry i strata kasy. Zamiast tego kup sobie jakiś krem z delikatnym podkładem, błyszczyk, tusz, jakiś cień. I kosmetyki to wystarczą Ci na jakiś czas, a do solarium, żeby się opalić potrzeba chodzić wiadomo częściej...
Wiosna się zbliża, jedz dużo warzyw, owoców, nawilżaj ciało i koloryt skóry się poprawi, może nie dużo ale zawsze coś i przede wszystkim naturalnie
Więcej wiary w siebie
Stary 2013-03-10, 20:33   #8
lenaa2
Przyczajenie

Absolutnie sie nie farbuj, masz sliczny kolor wlosow, zobacz ile dziewczyn teraz farbuje sie na rudo bo 'taka moda' ty masz to naturalnie Do dziewczyn z rudymi wlosami bardzo fajnie pasuje zielony kolor, np zielony eyeliner ? Nie potrzebujesz solarium wystarczy delikatny makijaż. Jeżeli masz zaróżowioną cerę uzywaj podkładów w żółtawych odcieniach Ja Ciebie widzę jak chodzi o ubrania, w fajnych rzeczach z ćwiekami, np fajna ranoneska teraz na taką pogodę.
Ps. Jestes na prawdę śliczną dziewczyną

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

http://fryzury.sekrety-urody.net/gal...95&wmk=fryzury Ja Ciebie widze w takiej fryzurce z grzywką na bok
lenaa2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:43   #9
drama_queen20
Przyczajenie

Oj chyba troszeczkę przesadzasz.Jesteś jeszcze młodziutka,ale jeśli chciałabyś jednak pofarbować włoski to doradziłabym Ci intensywny rudy+ ładny makijaż oka(wiem,że do szkoły nie umalujesz się bardzo mocno,ale wytuszowane rzęsy dają już zupełnie dobry efekt).Sam kolor oczu masz bardzo ładny i ładne rysy twarzy,a chłopcami jeszcze tak bardzo sie nie przejmuj
Stary 2013-07-12, 11:12   #10
kiniaa321
Przyczajenie

Pomocy.

Mam 16 lat i chciałabym coś zmienić mój problem to:
-nie wiem jakie kolory ubrań do mnie pasuja, kupuje szare...
- nie wiem jaki makijaż do mnie pasuje, jakie cienie.
Nie wiem jaka fryzura do mnie pasuje.
Proszę pomóżcie ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 022.jpg (18,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000490.jpg (168,4 KB, 46 załadowań)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości