Czy pasują mi zakolanówki + jakie buty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-16, 12:57   #1
ddlovee
Przyczajenie

Question

Czy pasują mi zakolanówki + jakie buty?

Hej dziewczyny! To mój pierwszy wątek i pierwszy dzień na wizażu a ja już od razu do Was z pytaniami. Mam problem. Mojemu chłopakowi podobają się ZAKOLANÓWKI (sobie chłopak wymyślił ehh) i zakupiłam tak owe na oślep, są śliczne i mi się podobają, ale problem jest taki, że nie dość , że mam 160cm wzrostu (trochę mało) to nie jestem pewna czy aby moje nóżki nie są na te cudeńka za grube

Dlatego proszę o radę, bo jesteście w tym najlepsze! Bądźcie MAKSYMALNIE SZCZERE czy moje nogi się do tego nadają..? i jeszcze jedno pytanko , jazzówki do nich pasują choć trochę? nie chce zakładać botek, czy czegoś na obcasie, bo szczerze mam dość, nogi odmawiają mi posłuszeństwa i wolałabym coś na płaskim. Jeśli nie jazzówki to jakie? Polećcie coś Kochane!

Chylę czoła i z góry Dziękuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0693.jpg (99,2 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0698.jpg (111,5 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0695.jpg (124,5 KB, 190 załadowań)
ddlovee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 13:43   #2
_oluta
Przyczajenie

Dot.: Czy pasują mi zakolanówki + jakie buty?

masz bardzo ładne nogi tyle że mi bardzo nie podobają się zakolanówki. Nie wiem czy są teraz modne (kiedyś chyba tak ale w zimie raczej były modne) ale moje zdanie na ten temat jest takie że nie wszytko co modne jest ładne a druga sprawa to jest taka że jeśli Ci się podobają to ok ale na pewno nie noś czegoś tylko dla chłopaka. Ubieramy się i chodzimy w tym czym się najlepiej czujemy a nie dla kogoś. Mi to zestawienie zupełnie nie pasuje. Dodatkowo masz bardzo jasną skórę a czarny kolor tylko to podkreśla. Przydałyby się tez podwinięte spodenki np. takie (modne w tym sezonie) https://www.google.pl/search?q=spode...ml%3B590%3B393
ogólnie wydaje mi się że zakolanówki to raczej nie na lato tylko w chłodniejsze dni, w tedy dobierasz czarne rajstopy np.https://www.google.pl/search?q=zakol...ml%3B800%3B600

ale i tak wybór należy oczywiście tylko do Ciebie (każdy ma przecież inny gust)
Pozdrawiam
_oluta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 13:45   #3
Kaoru22
Zadomowienie

Troszkę ciężko na tych zdjęciach ocenić Twoje proporcje ciała, dobrze by było gdybyś zrobiła sobie zdjęcie całej sylwetki. Moim zdaniem te butki są w porządku, nawet z jeansowymi szortami, do tego jakaś fajna biała koszula lub inna bluzka, kardigan, z dodatków może być pasek albo duży naszyjnik Zakolanówki fajnie wyglądają z kozakami lub botkami ale to już opcja dla długich nóg. Poszukaj cos na google grafika tam masz naprawdę dużo fajnych stylizacji z zakolanówkami

Ps. Widziałam nawet ciekawą opcję z trampkami więc wszystko jest możliwe Szalej, próbuj i wyślij nam jakieś fotki jak Ci idzie.
Kaoru22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 11:10   #4
Zanthia
Zadomowienie

jazzówki są takie sobie z zakolanówkami. Trampki byłyby spoko, nawet balerinki miały by większy potencjał.

natomiast zkolanówki Ci pasują, w każdym razie opierając się na tych zdjęciach mogę tak stwierdzic :P
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 11:22   #5
dimenticare
Przyczajenie

Wink Dot.: Czy pasują mi zakolanówki + jakie buty?

Bardzo dobrze wyglądasz w zakolanówkach ale jazzówki kompletnie do tego nie pasują. Wydaję mi się, że bardziej odpowiednie były by do tego zwykłe trampki przed lub za kostke
dimenticare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 11:30   #6
Juliax3
Raczkowanie

Masz ładne nogi, ani nie grube, ani nie kościste Zakolanówki Ci pasują, tak jak mówił ktoś wyżej daj zdjęcie całej sylwetki
Jazzówki nawet pasują, ale chyba lepsze zwykłe, czarne trampki do kostki
Juliax3 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
buty, jazzówki, moda, outfit, zakolanówki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości