W這sy- br您 ''ch這dny''. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-09-24, 19:46   #61
Layane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59
Dot.: W這sy- br您 ''ch這dny''.

Pr鏏owa mo瞠 kto koloru 562 z Natural&Easy, na stronie wygl康a ca趾iem 豉dnie ale boj si, 瞠 zniszcz sobie w這sy, a z koloru nic nie wyjdzie.
Layane jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-29, 20:28   #62
marta_0907
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Desigual , czyli 瞠 ten casting br您 to taki jak Ty masz i jest na tym zdj璚iu ? nie wyszed Ci ciep造 kolor?

Edytowane przez marta_0907
Czas edycji: 2012-09-29 o 20:30
marta_0907 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-27, 23:18   #63
diablica_anielica
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam wszystkim

zamarzy這 mi si ombre, posz豉m do fryzjera i chyba 幢e zrobi豉m
mam bardzo ciemne w這sy, bardzo ciemny br您.
Fryzjer, 瞠by zrobi ombre nie u篡 rozja郾iacza tylko zmiesza dwa blondy ze sob. Wysz這 tak, 瞠 po這wy w這s闚 mam ciemnobr您ow a d馧 jest taki czekoladowy, troche woadaj帷 w czerwie. Dodam tylko, 瞠 kiedy pr鏏owa豉m rozja郾i jedno pasemko w這s闚 i wyszed ciemny rudy, wi璚 chyba aj tak tendencje do rozxja郾iania si do rudego

chcia豉bym zmieni ten czekoladowy br您 na jasny zimny popielaty br您. Do陰czam zdj璚ie bo chcia豉bym uzyskac taki efekt jak ma ta dziewczyna.

Czy m鏬豚y mi teraz kto powiedziec co powinnam zrobi? U篡 farby- blondu w w odcieniu zimnym, popielatym czy mo瞠 u篡 loreal nombre(nowo嗆 na rynku) czy rozja郾iacza? bardzo bym prosi豉 o pomoc bo nie chce mie niczego ciep貫go, 瘸dnego czekoladowego br您u, czerwieni czy rudego.

Dziewczyny czy moge po陰czy mixton ze zwyk陰 farb ze sklepu? kompletnie nie znam si na mieszaniu farb ani na profesjonalnych farbach, ale to co teraz mam to jest koszmar i musze jako嗆 wybrn望 z sytuacji a marz mi si takie ko鎍闚ki!

Pomocy!!!
diablica_anielica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-05, 14:05   #64
dodeczka84
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 266

Niedawno odbarwia豉m w這sy w ciemnego br您u, czym zakry rudy kolor, kt鏎y uzyska豉m?
Stary 2013-02-10, 05:35   #65
motylemJestemm
BAN sta造

Wiadomo軼i: 278

Dziewczyny ktory odcien farby LOREAL recital preference nadaje odcien chlodnego brazu lub mlecznej czekolady? chlodny rudy? tak mysllalm o odcieniu Thailand?
motylemJestemm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-06, 21:21   #66
Annetoinette
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Jaki czas temu znalaz豉m w drogerii farb Joanny o kolorze zimny br您. Zach璚ona postanowi豉m j wypr鏏owa bo szukam farby, kt鏎a faktycznie ufarbowa豉by moje w這sy na taki w豉郾ie kolor. Ka盥y kto pr鏏owa znale潭 br您 w tonacji ch這dnej doskonale zna problem rudo軼i, k鏎e uparcie na w這sach wida zaraz po farbowaniu a po kolejnych myciach g這wy jeszcze bardziej. W tym przypadku nie jest inaczej a nawet jeszcze gorzej ni瘺y si mog這 wydawa. Kolor, kt鏎y mia by zimnym br您em okaza si obrzydliwym rudobr您em. Masakra! Takiej po鈍iaty rudo軼i nie mia豉m nawet po u篡ciu zwyk貫go ciemnego czy jasnego br您u. Tak wi璚 kolejna farba, kt鏎a zawiod豉
Annetoinette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-17, 18:45   #67
aqqqq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Syoss oleo intense MRO昧Y BR╴ dokona wr璚z niemo磧iwego.

Ze z這tego odcienia ciemnego bl康u, kt鏎y pokrywa po這we d逝go軼i moich bardzo d逝gich w這s闚 Syoss mro幡y br您 zrobi praktycznie m鎩 naturalny ch這dny dosy ciemny br您. Szczerze m闚i帷 nie s康zi豉m, 瞠 jak彗olwiek farb uda mi si uzyska taki efekt, ale w豉郾ie zafarbowa豉m ko鎍闚ki i w這sy w dziennym 鈍ietle s idealnie jednolite i nie wida 瘸dnej r騜nicy miedzy do貫m a naturalnymi odrostami, wi璚 jestem w troch ci篹kim szoku i mega zadowolona z efektu ;].

Nie wiem jak z trwa這軼i, mam nadziej, 瞠 si utrzyma, ale w razie czego wiem ju po co si璕a je瞠li kolorek troch zejdzie ;]

Edytowane przez aqqqq
Czas edycji: 2014-05-17 o 18:46
aqqqq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-02, 21:19   #68
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Masz mo瞠 zdj璚ie jak aktualnie wygl康a kolor? Bo mnie zaciekawi豉, ja teraz celuj瞝 farby profesjonalne-w drogeryjnych nic niz znalaz豉m.
Stary 2014-06-02, 21:43   #69
_Nelly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89

Mi syoss oleo intense Mro幡y Br您 wyszed mega rudo. Kolor wyszed nier闚ny mimo i mia豉m 2 opakowania. Kladlam go na br您 o tym samym poziomie czyli 5.0. Jak wiec wida wszystko zale篡 od w這s闚. Ch這dno wychodzi mi Garnier Olia 5.0 Br您.
_Nelly_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-06-02 21:43:31

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.