Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-07-21, 21:51   #1
monikamonia97
Przyczajenie

Kręcone teraz proste

Witam!
Mój problem jest taki, że rok temu zaczęłam kręcić włosy (wtedy moje naturalne były kręcone ale z głupoty chciałam jeszcze lepsze mieć). Kręciłam je prostownicą, bo znalazłam taki sposób na youtube. Niestety po kilku dniach moja włosy były spalone i niezbyt ładnie pachniały, a do tego miałam całkiem proste. Więc postanowiłam zmienić mój szampon do włosów i zacząć używać odżywkę (nie będę już pisać z czego, bo to chyba nie jest potrzebne). Po tym roku mam bardzo gładkie włosy i zdrowe, ale niestety są proste, że nawet jak pokręcę włosy lokówką to prostują mi się po jakiejś godzinie mimo że dam tonę lakieru. Nie wiem dlaczego tak się właśnie stało zwłaszcza, że moje naturalne włosy są kręcone.. Chcę jeszcze dodać że nie używam żadnych środków by mieć proste włosy.
monikamonia97 jest offline  
Stary 2013-07-23, 19:05   #2
lusia2212
Wtajemniczenie

Dot.: Kręcone teraz proste

popalone włosy zazwyczaj tak reagują, raczej nic na to nie poradzisz ;/
lusia2212 jest offline  
Stary 2013-07-31, 16:02   #3
*Basia*
Mod-Śnieżynka

Dot.: Kręcone teraz proste

Cytat:
Napisane przez monikamonia97 Pokaż wiadomość
Witam!
Mój problem jest taki, że rok temu zaczęłam kręcić włosy (wtedy moje naturalne były kręcone ale z głupoty chciałam jeszcze lepsze mieć). Kręciłam je prostownicą, bo znalazłam taki sposób na youtube. Niestety po kilku dniach moja włosy były spalone i niezbyt ładnie pachniały, a do tego miałam całkiem proste. Więc postanowiłam zmienić mój szampon do włosów i zacząć używać odżywkę (nie będę już pisać z czego, bo to chyba nie jest potrzebne). Po tym roku mam bardzo gładkie włosy i zdrowe, ale niestety są proste, że nawet jak pokręcę włosy lokówką to prostują mi się po jakiejś godzinie mimo że dam tonę lakieru. Nie wiem dlaczego tak się właśnie stało zwłaszcza, że moje naturalne włosy są kręcone.. Chcę jeszcze dodać że nie używam żadnych środków by mieć proste włosy.
Lusia ma rację. Spalone włosy (a z tego co piszesz takie właśnie masz), trzeba tylko obciąć.
piszesz, że nie jest istotne jakiej używa się odżywki i szamponu - owszem to ważne.
Włosy mogą być na powrót kręcone, ale to wymaga zadbania o nie i pielęgnacji.
Wszystko zostało opisane w zakręconym podforum.
Warto zapoznać się z podpiętymi wątkami, bez tego ani rusz, nikt nie da Ci gotowej recepty.
Przeczytaj, a potem popytaj o to czego nie zrozumiałaś w wątku pielęgnacyjnym (na zakręconym podforum).

*Basia* jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości