Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-07-29, 10:38   #811
lanavera
Zadomowienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jaaaaaki słodziak

Systematyczność swoją drogą ja kupiłam w rossie oliwkę do masażu Alterra mango i papaja. Nie ma skórek bo w trakcie olejowania odsuwam je po prostu pazurkiem. Korzyści z olejowania kilka 1. mocniejsze i nawilżone pazurki 2. pomaga na przyrost 3. dłonie nawilżone i gładziutkie 4. brak zadziorków, ładne nawilżone skórki. Oliwka kosztuje około 15 zł. i jest w naprawdę dużej butli. Swoją kupiłam w kwietniu i mam jej gdzieś troszeczkę więcej niż połowę a gwaciam sie nią namiętnie
No ja olejuję codziennie, czasem kilka razy dziennie ale dopiero od dwóch tygodni, może troszkę więcej. Może to zbyt krótko jeszcze, nie będę się zniechęcać w każdym razie. Mam właśnie Babydream fur mama, i zasadzam się na którąś Alterrę ale nie wiem, która najlepsza. Testowałaś też inne, czy tylko mango i papaja?
lanavera jest offline  
Stary 2013-07-29, 10:40   #812
AnulaPPP
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:

Dziękuję
Anulka jak pomalowałam to też mi nie bardzo ale im dłużej mam go na pazurkach tym bardziej się podoba no i wszyscy się zachwycają i pytają w którym salonie robiłam mani a potem wytrzeszcz i no co ty
a no, czasem tak jest musiałabym na sobie sprawdzić
haha, no widzisz

Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
Wszystko okej,urosła i psoci nadal
no podrosła ślicznotka.

AnulaPPP jest offline  
Stary 2013-07-29, 10:47   #813
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No ja olejuję codziennie, czasem kilka razy dziennie ale dopiero od dwóch tygodni, może troszkę więcej. Może to zbyt krótko jeszcze, nie będę się zniechęcać w każdym razie. Mam właśnie Babydream fur mama, i zasadzam się na którąś Alterrę ale nie wiem, która najlepsza. Testowałaś też inne, czy tylko mango i papaja?
Testowałam też właśnie babydream i w porównaniu z alterrą odpada w przedbiegach. U mnie nie robiła nic nic a nic nie nawilżała stoi sobie i chyba Małżowi ją oddam dlatego polecam alterrę mango i papaya.

A i wczoraj zapomniałam sie pochwalić patrzcie co upolowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_002498.jpg (51,9 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-07-29 o 10:52
agaszak jest offline  
Stary 2013-07-29, 10:50   #814
Hanan26
Zakorzenienie

Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

A i Viv dziekuje tak najpierw doczyścilam fiolet i potem flejki dałam i juz nie czyścilam i dlatego czerwone pewnie ale juz czyste i białe

Chu psinke masz piękna ale foto oczywiscie w domu zobaczę bo tu nie mogę

Iii zapomniałam o fotce paznokci
Niewyraźne mogą byc troche

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1375087738872.jpg (73,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1375087775983.jpg (54,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1375087803091.jpg (53,0 KB, 18 załadowań)
Stary 2013-07-29, 10:54   #815
agaszak
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
A i Viv dziekuje tak najpierw doczyścilam fiolet i potem flejki dałam i juz nie czyścilam i dlatego czerwone pewnie ale juz czyste i białe
Jest OK
agaszak jest offline  
Stary 2013-07-29, 10:54   #816
Hanan26
Zakorzenienie

Nosz kuzwa tyle sie naprodukowalam tzn durnym dotykowcem tekstu a tu wzięło i mi usunęło

Viv dziekuje tak czerwone od czyszczenia fioletu bo juz flejków mi sie nie chciało ale juz jest ladnie

Chu psinke masz piękna ale foto w domu zobaczę

Zdjecia dałam niewyraźne pewnie bo ciemno prawie na zero spilowane i ledwo po przyroście ale na szczęście w porę opanowalam sie

Stary 2013-07-29, 10:55   #817
smoothly
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale dlaczego krzyczą...?
ja ciągle w takie pogody chodzę boso, nawet po obejściu Dziwię się, że jeszcze mnie nic nie użądliło w stopę
u mnie mama krzyczy bo ja często połaże po mieszkaniu i walnę się do łóżka albo rodziców albo mojego. do mojego to pół biedy, ale do rodziców! bo przecież chodziłam boso, a w przedpokoju się w butach chodzi i brudno i się roznosi

Cytat:
Smoo dzięki

Dzisiaj ma byc u mnie 34 stopnie ciezko bedzie

u mnie niby 36 st, ale nie chce mi się sprawdzać, bo się spocę

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Smoo oby, tak jak mowisz

za mna chodzi zmiana koloru wlosow, bo obecnie mam swoje naturalne, ale nie wiem na jaki i nie wiem czy mi sie chce bawic w farbowanie

jak masz swoje, to odpuść sobie
potem będziesz się męczyć jak ja żeby do naturalnych wrócić ewentualnie odśwież kolor, albo ,,podrasuj'' jakąś szamponetką

Cytat:
Dzisiaj Maybeline Colorama nr 654 - tylko jedna warstwa na białym podkładzie (jestem zaskoczona kryciem).
ładny kolorek

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja w takie upalne dni to z włączonym wiatrakiem śpię...
serio?
to mnie chyba zlinczujecie, ale ja jak nie mam przykrytej pupy kołderką tak nie usnę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zdecydowanie najlepsze wydanie
dziękuję

Cytat:
Pamiętasz jeszcze?
no jasne Kochana

Cytat:
Fajnie sie maluje chociaż przy skórkach trzeba działać jeszcze rzed ostatecznym wyschnięciem bo potem męczarnia. Ja maluję tak: podkład, 1 warstwa , kończę malować ostatni paznokieć jednej ręki i zabieram sie za dopracowywanie przy skórkach, druga warstwa. I tak samo druga ręka. I jest ok ale poprawiałam prawego fakierka i za długo czekałam. Ciężko się domywało i nierówno Wystarczą spokojnie 2 warstwy

Pjona zasnęłam gdzies około 2 w nocy - maskara. Wlewam w siebie juz 2 kawę
muszę się zastanowić nad ich kupnem

biedna..
a ja znowu usnęłam koło 1, obudziłam się o 4 i tak do 6. ale jak usnęłam, tak po 10 wstałam

Cytat:
Wszystko okej,urosła i psoci nadal
jejuuuuu, ale psinka

Cytat:
Dziewczyny z nudów w robocie zrobiłam sobie pseudo kwadraty powiedzcie co mam jeszcze z nimi zrobic spilowalam prawie na zero. czuje troche jakbym miała łopaty

pokazuj!

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2013-07-29, 10:57   #818
Hanan26
Zakorzenienie

Jednak nie usunęło tekstu

Dziekuje Aga

Smoo ja tez musze tyłek zakryć zeby zasnąć

Stary 2013-07-29, 11:06   #819
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
Testowałam też właśnie babydream i w porównaniu z alterrą odpada w przedbiegach. U mnie nie robiła nic nic a nic nie nawilżała stoi sobie i chyba Małżowi ją oddam dlatego polecam alterrę mango i papaya.
Dzięki, wypróbuje w takim razie. A babydream dobrze mi się sprawdza jako balsam na łydki, przestały wyglądać jak skóra krokodyla

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
serio?
to mnie chyba zlinczujecie, ale ja jak nie mam przykrytej pupy kołderką tak nie usnę
Mam tak samo, muszę być czymś przykryta, choćby prześciaradłem, nawet w największy upał bo nie zasnę. Nie czuję się bezpiecznie chyba
lanavera jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:07   #820
alazkrainy
Zakorzenienie

Smoo nie mogę podrasowac szamponetka , bo przy bieganiu mi splynie z potem

juz raz tak miałam, machnéłam ale nie wiem na ile myć, a potem na siłowny ciemny pot mi po szyi spływał
a ja niestety najwięcej wody przez głowę wyrzucam

a jeszcze ja mam krótkie włosy, także max trzy cięcia i juz farby u mnie nie ma

także ja to dużo nie trace, tylko nie wiem jaki kolor ewentualnie bym chciała, wiec pewnie odpuszcze na razie

Hana fajne flejksy

alazkrainy jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:08   #821
vivinn
Zakorzenienie

Cytat:
To sie witam deszczowo

Te kolorowe do mnie nie śpiewają ale jak widzę te czarne to lakier - któraś z dziewczyn nim malowała- pieprz i sól mi sie przed oczami jawi Ja chcę ten lakier i jeszcze kiwi natenczas
Oby ten front już jutro do mnie doszedł Właśnie z okna zawiewa mi wiatr, prawie jak nadmuch (łotewe ) z piekarnika

Ehh ja zrobiłam sobie chciejolistę z GR Carnival i Holiday, i z Vipery Roulette... wyszło mi 6 lakierów
Cytat:
No ja właśnie nie wiem co z tymi skórkami... Na żywo wyglądają jakoś lepiej Wcieram w nie różne olejki, rybki gal, babydream itp, kremuję ręce i powinno być dobrze a jest jak widać. Macie jakieś sprawdzone cud - produkty na to, czy to po prostu kwestia systematyczności?
Balsam Herba Studio, zawsze i wszędzie
Cytat:
Viv masz racje inaczej jest miec świadomość ze wydaje 20 zl na dwa lakiery a nie jeden z przesyłka

Dziewczyny z nudów w robocie zrobiłam sobie pseudo kwadraty powiedzcie co mam jeszcze z nimi zrobic spilowalam prawie na zero. czuje troche jakbym miała łopaty

Pokaż!
Cytat:
A i wczoraj zapomniałam sie pochwalić patrzcie co upolowałam
Taaa... jestem bardzo ciekawa piórek z SH Jako jedyne z piórek naprawdę mi się podobały Gdzie dorwałaś i za ile?
Cytat:
Bardzo mi się podobały Twoje migdałki i miałam pewne obawy, ale jak widać bezpodstawne Poczekaj aż odrosną boczki, bo coś czuję, że będzie pięknie
Cytat:
no jasne Kochana
Jak mi miło!
Tak myślałam, że może podłączę się pod Wasze zamówienie Saviny w przyszłym miesiącu (jeśli finanse pozwolą)?
Co prawda przesyłka i tak darmowa, ale byłaby okazja do spotkania
Stary 2013-07-29, 11:11   #822
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
Balsam Herba Studio, zawsze i wszędzie
o proszę obczaiłam na kwc, wygląda nieźle. a gdzie można go kupić? rossman, superpharm, coś w tym stylu?
lanavera jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:15   #823
vivinn
Zakorzenienie

Cytat:
o proszę obczaiłam na kwc, wygląda nieźle. a gdzie można go kupić? rossman, superpharm, coś w tym stylu?
Zawsze zamawiam na DOZie, bo nie mam cierpliwości szukać Co nie zmienia faktu, że nigdy nigdzie w drogeriach nie widziałam
Stary 2013-07-29, 11:21   #824
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Smoo ja tez musze tyłek zakryć zeby zasnąć
Cytat:
Mam tak samo, muszę być czymś przykryta, choćby prześciaradłem, nawet w największy upał bo nie zasnę. Nie czuję się bezpiecznie chyba

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Smoo nie mogę podrasowac szamponetka , bo przy bieganiu mi splynie z potem

juz raz tak miałam, machnéłam ale nie wiem na ile myć, a potem na siłowny ciemny pot mi po szyi spływał
a ja niestety najwięcej wody przez głowę wyrzucam

a jeszcze ja mam krótkie włosy, także max trzy cięcia i juz farby u mnie nie ma

także ja to dużo nie trace, tylko nie wiem jaki kolor ewentualnie bym chciała, wiec pewnie odpuszcze na razie
to namyśl się jeśli w razie gdyby nie widzisz problemu w cięciach to kombinuj

Cytat:
Jak mi miło!
Tak myślałam, że może podłączę się pod Wasze zamówienie Saviny w przyszłym miesiącu (jeśli finanse pozwolą)?
Co prawda przesyłka i tak darmowa, ale byłaby okazja do spotkania
nie ma problemu Kochana
wyszperaj co Ci pasuje, co chcesz, zamówimy i się spotkamy
we wrześniu o ile pracy nie znajdę to myślę, że dość często będę bywać w Lublinie
może i Nef się skusi ?

to w końcu byśmy się wszystkie na kawę umówiły

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Zawsze zamawiam na DOZie, bo nie mam cierpliwości szukać Co nie zmienia faktu, że nigdy nigdzie w drogeriach nie widziałam
a ja widziałam w jednej z lubelskich Natur, w cenie chyba 12-14 zł

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:22   #825
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:

u mnie niby 36 st, ale nie chce mi się sprawdzać, bo się spocę

biedna..
a ja znowu usnęłam koło 1, obudziłam się o 4 i tak do 6. ale jak usnęłam, tak po 10 wstałam

Pjona, musze być przykryta też, chociaż kawałek kolana ale muszę
Dam radę, zrobię sobie sjestę po obiedzie

Cytat:
Dzięki, wypróbuje w takim razie. A babydream dobrze mi się sprawdza jako balsam na łydki, przestały wyglądać jak skóra krokodyla
Małż ma baaardzo suchą skórę więc dla niego, po kąpaniu zaraz, będzie OK Ja sie niczym nie gwaciam, dobry żel nawilżający pod prysznic starcza, gdybym sie wysmarowała oliwką to na całym ciele, gule wielkości Mount everestu, murowane

Cytat:
Oby ten front już jutro do mnie doszedł Właśnie z okna zawiewa mi wiatr, prawie jak nadmuch (łotewe ) z piekarnika

Ehh ja zrobiłam sobie chciejolistę z GR Carnival i Holiday, i z Vipery Roulette... wyszło mi 6 lakierów

Taaa... jestem bardzo ciekawa piórek z SH Jako jedyne z piórek naprawdę mi się podobały Gdzie dorwałaś i za ile?
O matko współczuję
Nie mam chciejlisty ale chyba będe musiała zrobić bo troche ostatnio przesadzam z kupnem lakierów nietrafionych
Kupiłam wczoraj w superpharmie, normalnie kosztuje około 26 złociszy ale miałam punkty więc sie skusiłam Maznęłam wczoraj na piasku - fakierek był do zmycia i jest fajnie. Nakłada się bezproblemowo i nie trzeba sie namęczyć żeby je równo rozłożyć. Ma tyle kolorów że sporo lakierów stuninguje
agaszak jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:22   #826
Śniegowa
Oby do wiosny

Nadrobiłam ale nie cytuję. Za bardzo mi telefon muli.. .
Włosy mają się ponoć szybko zmyć . Mam nadzieję.

Mani ma złotawe cudne drobinki. Wymaga 3 warstw. I jest super letni.

U mnie była burza w nocy a teraz mam saunę
Śniegowa jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:25   #827
ameljja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nadrobiłam ale nie cytuję. Za bardzo mi telefon muli.. .
Włosy mają się ponoć szybko zmyć . Mam nadzieję.

Mani ma złotawe cudne drobinki. Wymaga 3 warstw. I jest super letni.

U mnie była burza w nocy a teraz mam saunę
W jeziorze plywasz?
ameljja jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:27   #828
chucky123
Zakorzenienie

Cytat:
serio?
Cytat:
High five Ja muszę mieć przykryte stopy aby zasnąć

chucky123 jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:32   #829
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:

Pjona, musze być przykryta też, chociaż kawałek kolana ale muszę
Dam radę, zrobię sobie sjestę po obiedzie
5

Cytat:
O matko współczuję
Nie mam chciejlisty ale chyba będe musiała zrobić bo troche ostatnio przesadzam z kupnem lakierów nietrafionych
Kupiłam wczoraj w superpharmie, normalnie kosztuje około 26 złociszy ale miałam punkty więc sie skusiłam Maznęłam wczoraj na piasku - fakierek był do zmycia i jest fajnie. Nakłada się bezproblemowo i nie trzeba sie namęczyć żeby je równo rozłożyć. Ma tyle kolorów że sporo lakierów stuninguje
co kupiłaś?

mnie strasznie kleancolory kuszą, a dorwałam znajomą z kontem na ebayu.... ale jeszcze nie jestem pewna czy wykorzystam ją, czy nie, a jak wykorzystam to czy kleancolory zamówię, czyyy chinki, czy essie...

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
uf, myślałam że tylko ja mam takie dziwne nawyki

w noc np. było mi tak gorąco, od 4 do 6 się wierciłam, a końcu przykryłam się od pasa w dół i padłam

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:32   #830
Hanan26
Zakorzenienie

Dzięki Alik

Stary 2013-07-29, 11:35   #831
chucky123
Zakorzenienie

Mam mani ale muszę sprzęt podładować

chucky123 jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:37   #832
Hanan26
Zakorzenienie

Viv dziekuje tez miałam obawy i musze sie jeszcze przyzwyczaić
Zamawiaj śmiało to sie spotkamy

Stary 2013-07-29, 11:44   #833
chucky123
Zakorzenienie

Byłam dziś w Rossie z samego rana i kupiłam sobie pesetę bo poprzednią zostawiłam nad morzem kupiłam też żel OS Golden Pinneapple oraz dezodorant z Adidasa.Patrzyłam na półke z lakierami,ponieważ są promocje na Astory i Rimmele,ale nic mnie nie skusiło,także nie złamałam odwyku

chucky123 jest offline  
Stary 2013-07-29, 11:47   #834
ameljja
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nerki :P
ameljja jest offline  
Stary 2013-07-29, 12:10   #835
chucky123
Zakorzenienie

Smakowite kiwi
Po 1 kształt nie wiadomo jaki
Po 2 chyba przydałaby się kolejna warstwa
Po 3 Parkinson mnie dopadł przy skórkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop.jpg (105,5 KB, 24 załadowań)

chucky123 jest offline  
Stary 2013-07-29, 12:15   #836
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
Smakowite kiwi
Jest pięknie
Muszę kupić ten lakier koniecznie
agaszak jest offline  
Stary 2013-07-29, 12:17   #837
chucky123
Zakorzenienie

Cytat:
Jest pięknie
Muszę kupić ten lakier koniecznie
Dziękuje
Kup,kup jest świetny

chucky123 jest offline  
Stary 2013-07-29, 12:18   #838
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Jeżuu ale ciężko was nadrabiać a tu człowiek chce być na bieząco troche wolniej piszcie

Mam kilka dylematów kosmetyczno ubraniowo fryzurowych jak się ogarnę to poproszę was o pomoc

Agaszak ładne zdobycze i ten piaseczek co pokazałąś bardzo bardzo w moim stylu

Hanan lubie flejksyy

Chu Kiwii AAAAAAAA i piesek jaki uroczy

Miał ten zielony migotliwy jest obłędny, jak ze zmywaniem, jak brokat?

Śniegowa Jaka włosowa zmiana Czym robione? Ładny odcień Avon

Kqq Czerwień zawsze w modzie

Smoo ładnei ci w tym flormarze ale ja jakoś przekonac sie nie moge

Yen łądny kolor szkoda że fatalna jakość. To naklejka wodna? Jak się je nakładaa?
ewalucja jest offline  
Stary 2013-07-29, 12:25   #839
vivinn
Zakorzenienie

Cytat:
nie ma problemu Kochana
wyszperaj co Ci pasuje, co chcesz, zamówimy i się spotkamy
we wrześniu o ile pracy nie znajdę to myślę, że dość często będę bywać w Lublinie
może i Nef się skusi ?

to w końcu byśmy się wszystkie na kawę umówiły

a ja widziałam w jednej z lubelskich Natur, w cenie chyba 12-14 zł
A to Wy chcecie do Stalowej zamawiać?

No w końcu by można

Oo to niezła przebitka, na DOZie chodzą po ~9zł. Tyle, że trzeba złożyć zamówienie na minimum 20...
Cytat:
O matko współczuję
Ja też nie miałam Ale musiałam usiąść i zrobić, bo nie mogłam się już połapać w tych brokatach

Czekam w takim razie na jakieś zacne mani
Cytat:
Smakowite kiwi
Lakier bomba!
Ale spiłowałabym serdaka, bo wydaje się być za długi

Ja też mam nowe mani, ale paskudnie wyszło na zdjęciach. W ogóle... chyba oduczyłam sie robić zdjęć, aparat świruje i coś mu wlazło w obiektyw
Stary 2013-07-29, 12:31   #840
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Smakowite kiwi
fajny ten lakier

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Smoo ładnei ci w tym flormarze ale ja jakoś przekonac sie nie moge
dziękuję

Cytat:
A to Wy chcecie do Stalowej zamawiać?

No w końcu by można

Oo to niezła przebitka, na DOZie chodzą po ~9zł. Tyle, że trzeba złożyć zamówienie na minimum 20...
nie wiem Kochana, zależy która podejmie się zamawiać, w sumie mogę ja, zamówię do siebie i się spotkamy, ja generalnie co jakiś czas będę się w Lublinie pokazywać
teraz jadę jutro i za 2 tyg powinnam być, także nic nie ucieknie

no ja już w styczniu proponowałam miało być po sesji i

nooo, nawet nieźle

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
lakiery, malowanie, mani, paznokcie

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości