Sztuczne rzęsy - zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-06, 13:59   #511
izzie
Zakorzenienie

GG do izzie
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

ZAZA81 - powiedz mi proszę czy klej dodawany do tych rzęs jest ok, czy lepiej kupić sobie osobno?
izzie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:32   #512
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
hej laski ja wlasnie zamowilam sobie pobyt u kosmetyczki na zabieg przyklejania sztucznych rzes(kepkow) na sylwester ,podjelam taka dezyje poniewaz mam juz doswiadczenie jesli chodzi o sztuczne rzesy i kepki i moge wam powiedziec ze jesli chcecie miec je dobrze doklejone i gwarancje ze nie odleca to chyba najmadrzejsza decyzja isc do ksmetyczki zaplaci -20-30 zl i miec spokoj,jesli chodzi o kepki koszt 10-20zl plus klej ktory w ogole nie klei jest do niczego chyba ze kupi sie proesjonalny duo,art dec albo inny koszt 40-50zl sam klej i do tego kepki wyjdzie 70zl wiec uwazam to za drogi interes ,polecam kosmetyczke ,i na prawde duzo zalezy od kleju kupicie tani nic nie bedzie trzymal

ok, tylko jak robisz u kosmetyczki to potrafia trzymac sie kilka dni. wtedy zmywasz i malujesz rzesy od nowa? bo jakos mi nie pasuje isc do kosmetyczki dzien przed w sylwestrowym makijazu w domu ten zabieg mozesz wykonac pare min przed wyjsciem
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:58   #513
jucqa
Przyczajenie

Sztuczne rzęsy- tak czy nie?

Witam Za jakiś miesiąc mam studniówkę,sukienka kupiona jeszcze tylko buty i torebka i włosy ale nie o tym chcę pisać...Moje rzęsy z natury są dosyć długie, ale od pewnego czasu zauważyłam ich częste wypadanie. Myślę nad kupnem sztucznych rzęs, ale problem tkwi w tym, że nie wiem gdzie takowe mogę kupić, czy klej nie spowoduje uczulenia lub jeszcze większego wypadania rzęs i jakiej firmy są najlepsze ? chodzi też o cenę. Drogich nie chcę kupować ,bo chodzi o spędzenie w nich jednej nocy! CO MI DORADZICIE???

Pozdrawiam
jucqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 12:18   #514
BE4GLE
BAN stały

Dot.: Sztuczne rzęsy- tak czy nie?

Powiem tak ... Zeszlego sylwestra mialam ten sam plan, piekne geste rzesy (mimo ze moje sa bardzo ladne i naturalnie podkrecone).
Skonczylo sie tylko na nerwach, bo nijak nie dalo sie tego przykleic, zeby to dobzre wygladalo .
Dlatego teraz udam sie do kosmetyczki.

A rzesy kupilam w SuperPharm za 11 zł firma Intervion.
BE4GLE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 12:23   #515
Jula84
Wtajemniczenie

Jest już wątek o sztucznych rzęsach: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...tuczne+rz%EAsy

Na przyszłość polecam korzystać z wyszukiwarki.
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 12:30   #516
jucqa
Przyczajenie

ok, dzięki.
Stary 2007-12-14, 16:25   #517
Smerfi
Rozeznanie

Dziewczyny gdzie kupujecie rzęsy donegal? Czy znajdę je w rossmanie?

yorkies are the best
Smerfi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 07:39   #518
Kinga_20
Zakorzenienie

Kupiłam rzęsy w Sephorze i wyglądają bardzo naturalnie, muszę poćwiczyć jeszcze przyklejanie ich, ale klej bardzo dobrze trzyma, to już mogę zauważyć

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 12:50   #519
panterka214
Raczkowanie

sztuczne rzęsy

(właściwie to nie wiem gdzie to pytnie zadac)

kupiłam dzisiaj sztuczne rzęsy na sylwka tylko ta instrukcja nie za dużo mi mówi jak je założyć .... no więc jak najlepiej założy sztuczne rzęsy?
nie wiem czy przed ich zalozeniem tuszować rzęsy?
dokleić je do powieki zaraz nad rzęsami czy już w miejscu jak rzęsy rosną?
jak zatuszować tą jasna kreseczkę od kleju?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8442
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 8442.GIF (57,9 KB, 258 załadowań)
panterka214 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 13:09   #520
agnieszka.m.j
Zadomowienie

Dot.: sztuczne rzęsy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7063 tutaj masz obszerny watek o sztucznych rzesach, i nie na tym forum
agnieszka.m.j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 14:27   #521
panterka214
Raczkowanie

a dziękuje szukłam takich tematów ale jk wpisywałam sztuczne rzęsy to mi sie pojawiały makijaże
Stary 2007-12-18, 15:07   #522
kosmita77
Zakorzenienie

ja te same rzesy nie bedziesz miala problemu z ich zalozeniem
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 21:54   #523
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Dziewczyny drogie! Jeśli chcecie uniknąć stresu przy klejeniu rzęs w dzień imprezy- poćwiczcie wcześniej. Zaplanujcie na to 1-2 godziny, żeby Was czas nie gonił, zaparzcie melisę i do dzieła. Jak już się wprawicie, zajmie Wam to chwilę. Ja lubię efekt sztucznych rzęs, czy to kępki czy w taśmie. Ale to musi być na prawdę dobrze zrobione, nie raz widziałam dziewczyny prosto od kosmetyczek, dumnie obnoszące kępki, z których każda przy nasadzie odznaczała się piękną, czarną kropą. Dlatego kępki ok, ale umiejętnie. Jak chcecie teatralnie, radzę taśmę. Kępki są fajne i da się z nich cuda wyczarować, ale trzeba posiedzieć. Wklejam cztery makijaże z użyciem kępek i całej taśmy. Trzy pierwsze (kępki) na moich oczach, czwarte kleiłam na modelce (cała taśma). Pierwsze to poprostu trzy kępki doklejone jedna pośrodku i po jednej na bokach. Drugie kleiłam tylko od zew. oka i kończyłam mniej więcej na środku. Potem cięłam "na skos" żeby te bliżej wew. kącika były krótsze i przechodziły w moją długość. Uwaga na oczy bo krojenie już na przyklejonych Trzecie to wyższa szkoła jazdy, szczególnie dolne, ale efekt porażający a czwarte - nic prostszego, dociąć taśmę do długości oka i przykleić, klej zakryć czarną kreską i wsio
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rzesy.jpg (79,5 KB, 676 załadowań)

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 23:40   #524
Smerfi
Rozeznanie

Dziewczyny czy któraś używała kleju Donegal? Jeśli tak to czy dobrze się trzymają na nim rzęsy?

yorkies are the best
Smerfi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 06:56   #525
Kinga_20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie! Jeśli chcecie uniknąć stresu przy klejeniu rzęs w dzień imprezy- poćwiczcie wcześniej. Zaplanujcie na to 1-2 godziny, żeby Was czas nie gonił, zaparzcie melisę i do dzieła. Jak już się wprawicie, zajmie Wam to chwilę. Ja lubię efekt sztucznych rzęs, czy to kępki czy w taśmie. Ale to musi być na prawdę dobrze zrobione, nie raz widziałam dziewczyny prosto od kosmetyczek, dumnie obnoszące kępki, z których każda przy nasadzie odznaczała się piękną, czarną kropą. Dlatego kępki ok, ale umiejętnie. Jak chcecie teatralnie, radzę taśmę. Kępki są fajne i da się z nich cuda wyczarować, ale trzeba posiedzieć. Wklejam cztery makijaże z użyciem kępek i całej taśmy. Trzy pierwsze (kępki) na moich oczach, czwarte kleiłam na modelce (cała taśma). Pierwsze to poprostu trzy kępki doklejone jedna pośrodku i po jednej na bokach. Drugie kleiłam tylko od zew. oka i kończyłam mniej więcej na środku. Potem cięłam "na skos" żeby te bliżej wew. kącika były krótsze i przechodziły w moją długość. Uwaga na oczy bo krojenie już na przyklejonych Trzecie to wyższa szkoła jazdy, szczególnie dolne, ale efekt porażający a czwarte - nic prostszego, dociąć taśmę do długości oka i przykleić, klej zakryć czarną kreską i wsio
Wszystkie są super chyba muszę kupić melisę, bo brak mi cierpliwości do tego, wczoraj miałam pierwsze podejście i tak średnio mi to wyszło

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Stary 2007-12-19, 15:34   #526
panterka214
Raczkowanie

dzięki
Stary 2007-12-19, 20:13   #527
kosmita77
Zakorzenienie

ale sliczne te makijaze! chcialabym miec taka wprawe w klejeniu rzes
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 16:55   #528
jucqa
Przyczajenie

Kinga_20 pisałaś wcześniej , że kupiłaś sztuczne rzęsy w Sephorze, a czy razem z nimi był klej? i ile Cię takie rzęski kosztowały???
POZDRAWIAM
Stary 2007-12-29, 12:38   #529
Akinimod88
Przyczajenie

Talking Sztuczne rzesy

Witam. Chcialm sie dowiedziec czegos o sztucznych rzesac jak, kiedy je zakladac, ktore sa lepsze ktore gorsze;>
Akinimod88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 15:19   #530
metafora
Rozeznanie

Perełko - przepiękne !!

Właśnie dzisiaj kupiłam kępki + klej (Donegal). To będzie moje pierwsze doświadczenie ze sztucznymi rzęsami Kupiłam z myślą o sylwestrze, ale z pewnością poćwiczę wcześniej (może jeszcze dzisiaj)

*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:11   #531
Calineczka01
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez metafora Pokaż wiadomość
z pewnością poćwiczę wcześniej (może jeszcze dzisiaj)

ja tak samo kupilam po raz pierwszy, ale rzesy na pasku; czy mozna ich uzywac kilka razy? bo rowniez chce sobie pocwiczyc..
Calineczka01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:40   #532
Izaluka
BAN stały

Dot.: Sztuczne rzesy

Jest już o tym wątek zbiorczy.
Należało skorzystać z wyszukiwarki, bo od dublowania tematów robi się bałagan na forum.
Co więcej wątek o sztucznych rzęsach jest na pierwszej stronie, więc raczej nie szło tego przeoczyć.

A do zadanego przez Ciebie pytania też radzę przeczytać ten wątek, bo tak są wszystkie odpowiedzi, filmiki instruktażowe i wskazówki, reszty szukaj na KWC.
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:50   #533
metafora
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Calineczka01 Pokaż wiadomość
ja tak samo kupilam po raz pierwszy, ale rzesy na pasku; czy mozna ich uzywac kilka razy? bo rowniez chce sobie pocwiczyc..
Jasne, można używać kilka razy. Po każdym użyciu wystarczy tylko dobrze oczyścić je z kleju

Stary 2007-12-29, 17:54   #534
Kinga_20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jucqa Pokaż wiadomość
Kinga_20 pisałaś wcześniej , że kupiłaś sztuczne rzęsy w Sephorze, a czy razem z nimi był klej? i ile Cię takie rzęski kosztowały???
POZDRAWIAM
Zapłaciłam 19 zł i jest dołączony klej do nich, ale jeśli chcesz na sylwestra to nie wiem czy je jeszcze dostaniesz, bo w Lublinie znikały w ten sam dzień kiedy była dostawa... Wyglądają bardzo naturalnie

Stary 2007-12-29, 18:00   #535
metafora
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Smerfi Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupujecie rzęsy donegal? Czy znajdę je w rossmanie?

Ja kupiłam w Drogerii Natura W Rossmannie nie widziałam. Kosztowały mnie 13,65zł. Jest ich 60 (kępki), nie wiem jaki mają rozmiar, bo na opakowaniu nigdzie nie jest napisane, zmierzyłam linijką i wyszło 11-12mm
Dokładnie te ze zdjęcia - link do KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21296

Stary 2007-12-29, 20:47   #536
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20
Dot.: Sztuczne rzesy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7063

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 21:38   #537
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

Kinga, jak Ci się sprawują te Sephorowskie? Wypróbowywałaś je?
Oststsnio tez widziałam w Sephorze i chopciaz narazie nie sa mi potrzebne to kusi żeby kupić "na zapasas", bo sa takie śliczne... Dokąłdnie takie jak w makijaży ponizej, który zresztą szalenie mi sie pdooba...
I jaką datę przydatnosci ma klej? Pisze coś na opakowaniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg srebrnymakeup.jpg (113,8 KB, 192 załadowań)
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 08:27   #538
Kinga_20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Kinga, jak Ci się sprawują te Sephorowskie? Wypróbowywałaś je?
Oststsnio tez widziałam w Sephorze i chopciaz narazie nie sa mi potrzebne to kusi żeby kupić "na zapasas", bo sa takie śliczne... Dokąłdnie takie jak w makijaży ponizej, który zresztą szalenie mi sie pdooba...
I jaką datę przydatnosci ma klej? Pisze coś na opakowaniu?
Więc tak, klej ma 0,5 ml i jest przezroczysty, ale daty przydatności nie ma. Jeszcze ich nie próbowałam, dopiero w sylwestra, ale już je naklejałam i jestem pewna, że mi nie odpadna, bo klej trzyma bardzo mocno, trzeba uważać żeby do swoich rzęs nie przykleić, a mi się to zdarza Ja jestem bardzo zadowolona, bo jak już wcześniej pisałam dają bardzo naturalny efekt. To moje pierwsze rzęsy, więc nie mam jako takiego porównania. Po sylwestrze dam znać czy zdały próbę

Stary 2007-12-30, 10:37   #539
Izaluka
BAN stały

Ja też zakupiłam sztuczne rzęsy, a dokładnie kępki Top Choice. Wzięłam czarne rozmiar medium, bo tylko takie były. Zamierzam nałożyć ich sporo, bo chcę bardziej teatralnego efektu w Sylwestra. Klej był dołączony - mały 1 gramowy Natural Eyelash Glue. Ciekawe jaki będzie miał kolor?

Przeczytałam cały wątek I chyba faktycznie zaparzę sobie meliskę i zacznę się malować z dobrą godzinkę przed Zamierzam najpierw wykonać makijaż buzi (podkład, korektor, puder sypki). Potem pokryć powieki podkładowym cieniem -delikatny matowy róż. Chciałabym zrobić makijaż smoky, ale to jeszcze zobaczę. Na pewno narysuję czarną kredką linię na górnej powiece. Starannie wytuszuję rzęsy i wtedy dopiero zamierzam przykleić kępki.

W filmiku instruktażowym niby najpierw przyklejono rzęsy, a dopiero potem tuszowano. Mi się wydaje, że te kępki by mi odleciały wtedy.

Wczoraj sobie jedną kępkę przymierzyłam (już ją zgubiłam ) i nie powinno być tak źle, bo ładnie się opierała na moich naturalnych rzęsach nawet bez kleju.
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:38   #540
feelin_soo_me
Zadomowienie

Dziewczyny radze uwazac ze sztucznymi rzesami, latwo mozna sie od takiego efektu uzaleznic. Ja juz nie wyobrazam sobie wyjscia gdziekolwiek wieczorem bez przyklejania kępek. po prostu je uwielbiam! zaden efekt jedynie po tuszu nie daje takiego efektu.
pamietam jak kiedys meczylam sie z przyklejeniem kazdej rzeski, a teraz zajmuje mi to nie cale 5min i oczka gotowe!

z poczatku tez najpierw ruszowalam rzesy a pozniej doklejalam sztuczne, ale teraz tak nie robie i najpierw kleje i nastepnie tuszuje! o dziwo nic nie odpada ! A efekt !!!!!!!!
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ardell, kępki, komers, makeup, oczy, oriflame, puder, rzesy, rzęski, rzęsy, rzęsy sztuczne basen klej, sztuczne, sztuczne rzęsy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości