Sztuczne rzęsy - zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-11, 23:15   #631
princess_of_agony
Zadomowienie

Dot.: sztuczne rzęsy

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
ale czarny zaschnięty glut też za dobrze nie będzie wyglądał
Owszem ! W takim bądź razie musisz szukać! Na pewno mają w hurtowni Sabell - wejdź na ich stronę internetową! Tylko, żeby od nich kupić przez sklep internetowy trzeba być zalogowanym i prowadzić działalność, ale gdybyś do nich napisała to pewnie sprzedają bez problemowo! Także prowadzą sklep i można do nich pojechać! Albo przejedz się na Piękną tam jest sklep Kryolana i tam na pewno mają jakieś dobre kleje do rzęs !
Nic innego mi na myśl nie przychodzi, nie jestem z Warszawy, więc ciężko mi coś więcej powiedzieć, ale polecałabym pojechać na Piękną - blisko, w centrum i na pewno mają jakieś dobre kleje!

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:39   #632
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Ano właśnie, do Sabell pisałam, chyba ze dwa razy. Zero odpowiedzi
W kryolanie przerażają mnie ceny I boję się, ze taki profesjonalny klej będzie za mocny. I trzeba będzie jakiś zmywacz do niego dokupować...
A jak z ardellem, schodzi za pomocą mleczka? Jak dotąd do czynienia miałam jedynie z glutowatym klejem, dołączonym do rzęs TOP CHOICE. Trzyma całkiem nieźle, a jednocześnie łatwo się ściąga- wystarczy pociągnąć. Przeszkadza mi za to jego biały kolor, zresztą tego kleju jest bardzo mało- jeśli zużyje go całego do samych prób nakładania rzęs to trzeba będzie się rozejrzeć za czymś nowym, niestety. I za nowymi rzęsami tyż- "średnie" są, jak an moje kikutki, za długie i nie wyglądają naturalnie. Zostawię je na okazję, kiedy zacznę się sprawnie posługiwać krótkimi
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:59   #633
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Ano właśnie, do Sabell pisałam, chyba ze dwa razy. Zero odpowiedzi
W kryolanie przerażają mnie ceny I boję się, ze taki profesjonalny klej będzie za mocny. I trzeba będzie jakiś zmywacz do niego dokupować...
A jak z ardellem, schodzi za pomocą mleczka? Jak dotąd do czynienia miałam jedynie z glutowatym klejem, dołączonym do rzęs TOP CHOICE. Trzyma całkiem nieźle, a jednocześnie łatwo się ściąga- wystarczy pociągnąć. Przeszkadza mi za to jego biały kolor, zresztą tego kleju jest bardzo mało- jeśli zużyje go całego do samych prób nakładania rzęs to trzeba będzie się rozejrzeć za czymś nowym, niestety. I za nowymi rzęsami tyż- "średnie" są, jak an moje kikutki, za długie i nie wyglądają naturalnie. Zostawię je na okazję, kiedy zacznę się sprawnie posługiwać krótkimi
Jeśli chodzi o ten klej firmy Ardell to naprawdę nie ma żadnego problemu, żeby usunąć kępki, które były nim przyklejane! Ja jestem bardzo zadowolona z niego, rzęski się na nim utrzymują, a jak chce się ich pozbyć to przykładam do powieki wacik z płynem do demakijażu (ja używam dwufazowego, ale na mleczko też schodzi) i po paru sekundach już ich nie będzie! Czasami tylko jedna się za bardzo do mnie przywiąże i zejść nie chce , ale przykładam jeszcze raz wacikiem na troszkę dłużej i po sprawie!
Powiem szczerze, że używałam bardzo dużo specyfików do klejenia rzęs i z tego co pamiętam to żaden nie był na tyle wytrwały żeby utrzymywać się przez kilka dni !
A kupowałam je od zwykłych drogerii po sklepy z asortymentem do charakteryzacji, więc nie widzę obaw żeby się bać że klej będzie za mocny (przecież tego większość oczekuje ), jedynie czego należałoby uniknąć to przyklejenie kępki do własnej rzęsy! A jeśli się tak zdarzy to usuwać ją delikatnie, a najlepiej poczekać aż sama zejdzie, bo na siłę to tylko krzywdę można sobie zrobić!
Przypomniało mi się, że moja koleżanka kupowała niedawno rzęsy i klej w MACu w Złotych Tarasach i była bardzo zadowolona! Ja co prawda go nie miałam, ale jeśli ona powiedziała, że jest dobry to jest , bo akurat zna się kobitka na rzeczy!

A co do za długich rzęs to zawsze możesz je przyciąć nożyczkami, żeby były krótsze !

Stary 2008-06-12, 11:56   #634
Carmela
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Duo, ArDell
Ten Duo z MAC-a ? Bo ja sie nie znam za bardzo a kupilam sobie fajne rzeski tylko klej szajs jak nie wiem co , juz lepiej by sie na slinie trzymaly niz na tym co bylo w zestawie
Carmela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:12   #635
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
Ten Duo z MAC-a ? Bo ja sie nie znam za bardzo a kupilam sobie fajne rzeski tylko klej szajs jak nie wiem co , juz lepiej by sie na slinie trzymaly niz na tym co bylo w zestawie
Nie wiem jak on się nazywa, ale bodajże właśnie tak! Zresztą oni tam mają tylko jeden klej do rzęsek !

Stary 2008-06-12, 15:47   #636
agacior89
Zakorzenienie

GG do agacior89

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
jedynie czego należałoby uniknąć to przyklejenie kępki do własnej rzęsy! A jeśli się tak zdarzy to usuwać ją delikatnie, a najlepiej poczekać aż sama zejdzie, bo na siłę to tylko krzywdę można sobie zrobić!
Te z to choice, z klejem top choice, tylko w ten sposób da radę- przyklejając do własnych rzęs.

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
DUO chodziło pewnie o ten:
http://www.kryolancitywarszawa.com.p...y/zoom/251.jpg
Dostępny w kryolanie, kosztuje 50 złotych.
Stary 2008-06-12, 22:43   #637
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
DUO chodziło pewnie o ten:
http://www.kryolancitywarszawa.com.p...y/zoom/251.jpg
Dostępny w kryolanie, kosztuje 50 złotych.

Nie wiem czy to jest ten sam co posiadają w MACu, bo go nie widziałam, ale ten DUO ze zdjęcia też jest bardzo dobry, bo go kiedyś miałam !

Stary 2008-06-13, 08:00   #638
agacior89
Zakorzenienie

GG do agacior89

A ile zapłaciłaś za niego?
Stary 2008-06-13, 08:50   #639
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
A ile zapłaciłaś za niego?
Naprawdę już nie pamiętam ! Kupowałam go ze 2 lata temu! Ale skoro mówisz, że w Kryolanie kosztuje ok. 50 zł to ja też jakoś tak musiałam dać, bo też kupowałam w Kryolanie tylko że w Poznaniu !

Stary 2008-06-13, 11:12   #640
1stLaDy
Wtajemniczenie

agabil1

ktory lepszy klej ardell - czarny czy przejrzysty? i czym go zmyc jak sie nie ma tego zmywacza do kleju?

mozesz polecic jakies tanie dobre kepki?

171cm
1stLaDy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 13:04   #641
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
agabil1

ktory lepszy klej ardell - czarny czy przejrzysty? i czym go zmyc jak sie nie ma tego zmywacza do kleju?

mozesz polecic jakies tanie dobre kepki?

Ja używałam tego i tego, ale jednak pozostałam przy czarnym ! Choć przezroczysty ma nad tym przewagę, że można go użyć nie tylko do przyklejania rzęs, ale również i innych pierdółek! Ale jeśli chodzi o kępki to jednak lepiej się trzymają na tym czarnym - takie przynajmniej jest moje odczucie !
A zmywam go dwufazowym płynem do demakijażu oczu Loreal i nie ma żadnego kłopotu!
A rzęsek i kępek jest naprawdę bardzo dużo i w przystępnej cenie - choćby nawet firmy Ardell czy Donegal, ale ja najbardziej lubię MACowe i ArtDeco (choć niektórzy mówią, że nie widzą różnicy )!

Stary 2008-06-13, 13:31   #642
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Ja używałam tego i tego, ale jednak pozostałam przy czarnym ! Choć przezroczysty ma nad tym przewagę, że można go użyć nie tylko do przyklejania rzęs, ale również i innych pierdółek! Ale jeśli chodzi o kępki to jednak lepiej się trzymają na tym czarnym - takie przynajmniej jest moje odczucie !
A zmywam go dwufazowym płynem do demakijażu oczu Loreal i nie ma żadnego kłopotu!
A rzęsek i kępek jest naprawdę bardzo dużo i w przystępnej cenie - choćby nawet firmy Ardell czy Donegal, ale ja najbardziej lubię MACowe i ArtDeco (choć niektórzy mówią, że nie widzą różnicy )!
A jak długo trzymają ci się te kępki na kleju? Ja używam do zmywania makijażu codziennie płynów dwufazowych i nie wyobrażam sobie zmywać makijażu innym. Jednak wolałabym, żeby rzęsy trzymały się dłużej niż 1 dzień.
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:31   #643
crazy_daria
Raczkowanie

Ja miałam zakładane kępki rzęs u kosmetyczki. Krótka długość przy całym oku, a przy zewnętrznych kącikach długie. Efekt był niesamowity i trzymały się ponad 3 tygodnie, więc byłam zadowolona. I jeszcze jak przyciągały spojrzenia
crazy_daria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 01:56   #644
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez crazy_daria Pokaż wiadomość
Ja miałam zakładane kępki rzęs u kosmetyczki. Krótka długość przy całym oku, a przy zewnętrznych kącikach długie. Efekt był niesamowity i trzymały się ponad 3 tygodnie, więc byłam zadowolona. I jeszcze jak przyciągały spojrzenia
Wrażenie na pewno robiły! Moje niestety aż tyle się nie trzymają ! Ale to i tak może i lepiej, bo by mnie denerwowały ! A to by jakaś odpadła, a to by mnie uwierała, a zresztą pewnie by nawet i kształt straciła, albo się wywinęła nie w tą stronę co potrzeba !
A ta kosmetyczka Ci je doklejała czy dokładała Ci rzęsy na całej długości?

Stary 2008-06-17, 22:12   #645
crazy_daria
Raczkowanie

Dokładała rzęsy na całej długości.

Ach gdybym miała takie swoje prawdziwe!
Stary 2008-06-18, 12:30   #646
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez crazy_daria Pokaż wiadomość
Dokładała rzęsy na całej długości.

Ach gdybym miała takie swoje prawdziwe!
Ślicznie wyglądają te paseczki sztucznych rzęsek , niestety bardzo krótko się trzymają i lubią się po bokach odklejać - niestety ! Ale efekt jak z bajki !

Stary 2008-07-02, 10:40   #647
Lunyxa
Raczkowanie

Princess_of_agony a na ile starcza tubka 7g kleju Ardell? Chciałabym kupić czarny, ale w elarto.pl jest tylko w wersji 7g, natomiast bezbarwny (w tej samej cenie) jest też o pojemności 22ml czyli aż 3 razy więcej go. Wolałabym czarny (skoro dłużej się trzyma, a i tak używam eyelinera który zakryje ewentualne czarne bobki ), ale nie chcę co miesiąc kupować nowego kleju. Jak tam z wydajnością?

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 12:59   #648
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lunyxa Pokaż wiadomość
Princess_of_agony a na ile starcza tubka 7g kleju Ardell? Chciałabym kupić czarny, ale w elarto.pl jest tylko w wersji 7g, natomiast bezbarwny (w tej samej cenie) jest też o pojemności 22ml czyli aż 3 razy więcej go. Wolałabym czarny (skoro dłużej się trzyma, a i tak używam eyelinera który zakryje ewentualne czarne bobki ), ale nie chcę co miesiąc kupować nowego kleju. Jak tam z wydajnością?
Lunyxa ja swojego od 2 lat zużyć nie mogę ! Fakt, że mam ten 22g, ale szybciej go wyrzucę i kupię nowy niż się ta tubka skończy! A używam bardzo często! Więc ja także jak będę kupowała tym razem to ten 7g !

Stary 2008-07-03, 11:50   #649
Lunyxa
Raczkowanie

Dziękuję bardzo za rozwianie wątpliwości

A wie ktoś jak kosmetyczki to robą, że przyklejone kępki potrafią się trzymać 2-3 tygodnie, natomiast jak same sobie przyklejacie to wytrzymują dzień lub niewiele więcej? Szykuje mi się tygodniowy wyjazd i chciałabym by kępki wytrzymały chociaż ten tydzień bez poprawek

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 13:47   #650
crazy_daria
Raczkowanie

Lunyxa mi się wydaję, że to zależy od używanego przez nich kleju bo nie przypominam sobie by ona mi jakiekolwiek "cudy" robiła z tymi moimi oczami. Jeszcze wtedy sama mnie wypytywała o zapalenia oczu itp. bo mówiła, że bardzo mocny ten klej...

<333
Stary 2008-07-03, 15:12   #651
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

dziewczyny a czy ktoras z was miala problem pozniej z rzesami? bo mi wypadlo dosc sporo i nie wiem czy to wina kleju do tych sztucznych czy nie... ?
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 22:13   #652
speyer
Przyczajenie

czy ktoś może mi doradzić która firma jest najlepsza w pernamentnym zagęszczaniu rzęs????????????????:conf used:
speyer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 22:28   #653
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy ktoras z was miala problem pozniej z rzesami? bo mi wypadlo dosc sporo i nie wiem czy to wina kleju do tych sztucznych czy nie... ?
Dimiti możliwe że od kleju - używany dość często może powodować osłabienie rzęs ! Albo rzęski, które miałaś doklejane były nawet minimalnie doklejone do Twoich naturalnych i automatycznie spowodowało to, że przy demakijażu czy też przy ich ściąganiu osłabiły się Twoje naturalne ! Ja tak kiedyś miałam ! Koleżanka mi dokleiła na szkoleniu z wizażu kępki ok. 20 sztuk na każde oko i niestety większość dokleiła się do moich naturalnych i zaczęły później wypadać !

Stary 2008-07-04, 12:14   #654
sylwia-zuza
Zakorzenienie

co myslicie o tych rzesach? http://www.dcdpaznokcie.pl/index.php/produkt,384
Stary 2008-07-04, 20:32   #655
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Dimiti możliwe że od kleju - używany dość często może powodować osłabienie rzęs ! Albo rzęski, które miałaś doklejane były nawet minimalnie doklejone do Twoich naturalnych i automatycznie spowodowało to, że przy demakijażu czy też przy ich ściąganiu osłabiły się Twoje naturalne ! Ja tak kiedyś miałam ! Koleżanka mi dokleiła na szkoleniu z wizażu kępki ok. 20 sztuk na każde oko i niestety większość dokleiła się do moich naturalnych i zaczęły później wypadać !
no to to drugie bardziej mozliwe...sztuczne rzesy mialam tylko 2 razy w ciagu 2 lat ostatnio na studniowce i mozliwe ze oslabily mi rzesy, szczygolnie na lewej powiece bo mam 2/3 dziurki ktore powoli wypelniaja sie malymi rzesami ale jak tuszuje rzesy to troche to brzydko wyglada no i teraz musze sie chyba pozegnac z takimi sztucznymi rzesami
Stary 2008-07-04, 23:37   #656
princess_of_agony
Zadomowienie

no to to drugie bardziej mozliwe...sztuczne rzesy mialam tylko 2 razy w ciagu 2 lat ostatnio na studniowce i mozliwe ze oslabily mi rzesy, szczygolnie na lewej powiece bo mam 2/3 dziurki ktore powoli wypelniaja sie malymi rzesami ale jak tuszuje rzesy to troche to brzydko wyglada no i teraz musze sie chyba pozegnac z takimi sztucznymi rzesami

Także to przerabiałam ! Niestety trzeba poczekać aż odrosną! Ale najważniejsze, że już się malutkie rzęski pojawiły ! A na drugi raz musisz bardziej uważnie je doklejać, tak abyś starała się jak najmniej doklejać do swoich !

Stary 2008-07-05, 08:25   #657
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

Także to przerabiałam ! Niestety trzeba poczekać aż odrosną! Ale najważniejsze, że już się malutkie rzęski pojawiły ! A na drugi raz musisz bardziej uważnie je doklejać, tak abyś starała się jak najmniej doklejać do swoich !
ehm wlasnie czekam i czekam juz jakis czas az odrosna i cos wolno im to idzie ale lepsze to niz gdyby stwierdzily ze nie odrosna! narazie zrezygnuje z doklejania rzes heh moze troszke lepiej im idzie dzieki olejkowi rycynowemu ale nadal znajduje rzesy pojedyncze na policzkach dzieki za odp
Stary 2008-07-08, 10:49   #658
hanuta20
Przyczajenie

Ja ostatnio przykleiłam sobie kępki u kosmetyczki, ładnie trzymaly sie przez 2 tygodnie, ale kiedy je ściagnelam zauwazylam ze przy okazji pozbylam się połowy swoich rzes a te co zostaly staly się o polowe krótsze jak dlugo bede czekac az moje rzesy odrosna??
hanuta20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 17:41   #659
warszawianka
Zakorzenienie

Kurcze,muszę szybko kupić jakiś dobry klej do kępek.
Potrzebny mi na jeden raz,więc powinien być tani.No i do kupienia w sklepie bo z wysyłką będzie za długo trwało.
Możecie coś takiego polecić?
Ten Ardell jest niedrogi i z tego co piszecie dobry...ale nigdzie go nie mogę znaleźć(oprócz hurtowni,gdzie nie chcą sprzedawać pojedynczo).Co myślicie o takim zwyklym kleju,dołączonym do rzęs Sephorowskich?
Kurcze jak się wkurzę to przykleję na zwykły lateks
warszawianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 20:30   #660
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hanuta20 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przykleiłam sobie kępki u kosmetyczki, ładnie trzymaly sie przez 2 tygodnie, ale kiedy je ściagnelam zauwazylam ze przy okazji pozbylam się połowy swoich rzes a te co zostaly staly się o polowe krótsze jak dlugo bede czekac az moje rzesy odrosna??
zalezy mi rosna juz miesiac a i tak dopiero polowa ich odrosla rpznie trzeba czekac
Odpowiedz

Tagi
ardell, kępki, komers, makeup, oczy, oriflame, puder, rzesy, rzęski, rzęsy, rzęsy sztuczne basen klej, sztuczne, sztuczne rzęsy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości