Sztuczne rzęsy - zbiorczy - Strona 33 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-16, 15:16   #961
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre
Dot.: Jak założyc sztuczne rzęsy?

Hmm najlepiej poszukaj na youtubie, tam powinno być sporo takich instruckji.

A ode mnie tak w skrócie:
Bardzo ważny moim zdaniem jest dobry klej do rzęs. Bo te załączone są często kiepskie.
Najlepiej kupić na bazarku jakieś tanie rzęsy i ćwiczyć zakładanie. Wątpie, żeby komuś przy pierwszej próbie poszło rewelacyjnie i super łatwo .

Ja smaruję cienko klejem rzęsy i czekam ok 30 sekund (albo sprawdzam palcem czy klej jest rzadki - kiedy już nie jest w formie płynnej tylko lekko się lepi wtedy przykładam rzęsy do górnej powieki, lekko dociskam. Kępki najlepiej przyklejać pesetą. Ja osobiście mam największy problem aby przyklejane rzęsy ładnie dopasować do częsci powieki bliżej wewnętrznych kącików - ale porpostu poprawiam, staram się dopasować i tyle.
Na koniec maluję kreskę linerem i tyle .
Stary 2010-12-16, 18:29   #962
carolinascotties
Zakorzenienie

i jeszcze jeden film - http://www.youtube.com/watch?v=q_mEGNLjVZY
Stary 2010-12-18, 23:40   #963
agata_slomka
Wtajemniczenie

ta dziewczyna fajnie mówi o rzęsach
http://www.youtube.com/watch?v=EJcYUI4T_t0
sama do tej pory korzystałam tylko z kępek. Dzięki nim mogę uzyskać taki efekt jaki chcę, a zazwyczaj chcę kocie oko :P jakoś nie pale się do rzęs w pasku.
Zeswojej strony moge polecić klej z Inglot. Zwłaszcza, ze kosztuje tylko 3 zł
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:33   #964
lolidre
Przyczajenie

ostatnio kupilam sztuczne rzesy poraz pierwszy, na "przebierana"impreze,wybr alam najtansze w drogerii (kosztowaly ok. 10zl) i przyznam szczerze, ze pomimo tego ze pierwszy raz je zakladalam to wytrzymaly cala impreze. Nie uzywalam zadnego specjalnego kleju, tylko ten dolaczony do opakowania, przykleilam poprawilam kredka do oczu i bylo ok. Pisze o tym dlatego ze np. w sephorze widzialam rzesy za 40 zl itp. a na opakowaniu widnial napis, ze sa jednokrotnego uzytku, a u mnie sprawdzily sie te najtansze
lolidre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 16:25   #965
Budyniek
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez lolidre Pokaż wiadomość
ostatnio kupilam sztuczne rzesy poraz pierwszy, na "przebierana"impreze,wybr alam najtansze w drogerii (kosztowaly ok. 10zl) i przyznam szczerze, ze pomimo tego ze pierwszy raz je zakladalam to wytrzymaly cala impreze. Nie uzywalam zadnego specjalnego kleju, tylko ten dolaczony do opakowania, przykleilam poprawilam kredka do oczu i bylo ok. Pisze o tym dlatego ze np. w sephorze widzialam rzesy za 40 zl itp. a na opakowaniu widnial napis, ze sa jednokrotnego uzytku, a u mnie sprawdzily sie te najtansze

mam rzęsy z golden rose za 10 zl, kilka inglotowych za okolo 35, jakies z sepho za chyba okolo45, i macowe.

tansze firmy maja maly wybor, najczesciej rzesy sa mniej elastyczne, widzialam tą roznicę zwlaszcza miedzy goldenem a inglotem. z inglota wzielam bardzo gęste, dlugie firany, troszke są ciezkie na oku, ale bardzo je lubię, za to golden nie trzyma po jakis 2 uzyciach formy luku, tylko się jakos zalamuje w kilku miejscach, rzesy nie sterczą w gorę rownomiernie tylko najczesciej pieją w kilku miejscach. najwazniejsze moim zdaniem sa efekty jakie chcemy osiagnac. mega grube, sesyjne, ozdobne rzesy nie wystepuja w firmach za 10 zl. tamte zazwyczaj sa takie codzienne, bez zadnych cudow. wiec mozna dobrac pod siebie
Stary 2010-12-28, 15:02   #966
lolidre
Przyczajenie

to prawda, ze jesli chodzi o te tansze, to wybor jest zdecydowanie mniejszy, ale w wiekszosci przypadkow, jesli szukamy czego w miare naturalnego to sprawdzaja sie dobrze
lolidre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:49   #967
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ta dziewczyna fajnie mówi o rzęsach
http://www.youtube.com/watch?v=EJcYUI4T_t0
sama do tej pory korzystałam tylko z kępek. Dzięki nim mogę uzyskać taki efekt jaki chcę, a zazwyczaj chcę kocie oko :P jakoś nie pale się do rzęs w pasku.
Zeswojej strony moge polecić klej z Inglot. Zwłaszcza, ze kosztuje tylko 3 zł
Dziękuję, link bardzo pomocny

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 17:17   #968
sylenka6
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Re: proszę o krótki wykład o wyborze i użytkowaniu sztucznych rzęs:)

czesc dziewczyny zmienie troche temat, mam takie pytanie czy ktoras z was wie gdzie mozna kupic sztuczne brwi?? bede bardzo wdzieczna za odpowiedz pozdrawiam
sylenka6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:27   #969
Śnieżka
Zakorzenienie

Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

ja kupiłam rzesy w rossmannie na pasku za 6,69 w promocji bo tak kolo 12zł chyba,zastanawiam sie czy sa cos warte ;d tam nie ma na opakowaniu instrukcji tylko rysunek,czyli zeby posmarowac pasek klejem,przykleic i trzymac zamkniete oczy przez 20-30sek.ale moja kolezanka sobie przyklejala w kepkach i tam pisalo żeby potrzymac je z tym klejem ok 10 sekund zanim sie przyklei na oko wiec juz nie wiem sama....aha i malujecie rzesy swoje tez?jesli tak to przed czy po przyklejeniu?
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:53   #970
Noodle Soup
Zadomowienie

Powinno się poczekać parę sekund, zanim przyklei się rzęsy, klej wtedy ma lepszą konsystencję. Co do malowania, to ja maluje dopiero po przyklejeniu rzęs - tusz wtedy dokładnie 'scala' rzęsy nasze i sztuczne, nie widać wtedy różnicy pomiędzy sztucznymi, a naszymi(tak kiedyś wyczytałam i tak stosuje). Co do kępek, to postępuje tak samo
Noodle Soup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 19:07   #971
Śnieżka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Powinno się poczekać parę sekund, zanim przyklei się rzęsy, klej wtedy ma lepszą konsystencję. Co do malowania, to ja maluje dopiero po przyklejeniu rzęs - tusz wtedy dokładnie 'scala' rzęsy nasze i sztuczne, nie widać wtedy różnicy pomiędzy sztucznymi, a naszymi(tak kiedyś wyczytałam i tak stosuje). Co do kępek, to postępuje tak samo
dzięki za odp.
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 08:51   #972
La_La
Przyczajenie

Smile Jak dbac o sztuczne rzesy?

Chce sprawic sobie wkrotce rzesy z Artdeco. Szczerze mowiac mam juz jeden komplet, ale kupiony tak na wyprobowanie i te rzesy sa zdecydowanie za dlugie na moje male oczka.
Zastanawiam sie jednak, czy sztuczne rzesy mozna malowac tuszem, aby nie odroznialy sie od naturalnych. Czy jesli dobrym pomyslem jest ich malowanie, to rozumiem, ze musze je potem umyc i czy mam wykorzytsac do tego zwykly plyn do demakijazu czy jest cos takeigo jak plyn do demakijazu sztucznych rzes? A czym je w ogole odkleic?
Poradzcie cos prosze.
La_La jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 13:05   #973
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation
Dot.: Jak dbac o sztuczne rzesy?

Ja podbijam pytanie, bo tez nigdy nie uzywalam sztucnych rzes i jestem zielona w tym temacie, i chetnie bym sie dowiedziala jak stosowac itd
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 13:57   #974
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Można malować tuszem jak najbardziej.
Myć najlepiej ciepłą wodą z mydłem
Stary 2011-06-15, 16:05   #975
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

To powiedzcie dziewczyny jeszcze, w ktorym momencie je przyklejac?

Bo ja chce kupic byc moze pojutrze moje pierwsze stuczne rzesy i nie ebde wiedziala jak sie pozniej do nich zabrac

W ktorym momencie je przykleic? Jesk juz bede miala przypudrowane piowieki? Czy najpierw przykleic rzesy a potem dopiero moge przypudrowac powieki? Czy jak? Ratunku
Stary 2011-06-15, 16:06   #976
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Kleisz na koniec, jak już masz gotowy makijaż, jedynie po rzęsach robisz liner
Stary 2011-06-15, 16:49   #977
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Aaaaa... czyli najpierw robie caly makijaz, potem doklejam rzesy i kreske na koncu?

I przykleja sie je do skory powieki?

Przepraszam za takie pytania, ale jeszcze tego nie robilam dlatego tak wypytuje
Stary 2011-06-15, 20:59   #978
kasiamarcelQa
Raczkowanie

Tak przykleja się je do powieki tuż nad linią swoich rzęs
kasiamarcelQa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 21:24   #979
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Dziei za odpowiedzi kochane
Stary 2011-06-15, 21:37   #980
Cucuma
Rozeznanie

a czym najlepiej usunąć zaschnięty klej z kilkukrotnie już założonych rzęs..?

odrywanie kleju nie bardzo mi się uśmiecha, bo boję się, że porwę rzęski, może jakiś płyn rozpuszcza taki klej nie szkodząc rzęskom....?
Cucuma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 22:33   #981
Karo_J
Raczkowanie

Sztuczne rzęsy przykleja się już na sam koniec- po umalowaniu oka i wytuszowaniu rzęs. Wyjątek stanowi brokat- jeśli chcemy nim ozdobić oczy to należy go nałożyć po przyklejeniu rzęs- w przeciwnym razie rzęsy nie przykleją się.
Tuszowania sztucznych rzęs raczej nie polecam(są do nich ponoć specjalne tusze) z doświadczenia wiem, że raczej wtedy się sklejają i wyglądają bardzo sztucznie i groteskowo.
Co do samego użytkowania - jeśli mamy "całe rzęsy" czyli na pasku to delikatnie odrywamy je od opakowania(zawsze chwyta się od zewnętrznej strony, żeby nie straciły one swojego kształtu). Zbyt mocne i gwałtowne oderwanie spowoduje, że rzęsy zaczną się wyginać w każdą stronę i będzie je na prawdę trudno przykleić. Możemy je "wygimnastykować" czyli delikatnie złapać za końce i chwilę rolować, żeby wygięły się w łuk- dzięki temu łatwiej będzie je przykleić i nie będzie problemu z doklejeniem rzęsek w kącikach- jeśli pasek jest sztywny trzeba uważać, żeby ich nie "złamać".
Przed przyklejeniem "mierzymy" rzęsy- jeśli są za długie to obcinamy je od zewnętrznej strony tak, żeby były one idealnie dopasowane- nie polecam przymierzania tylko jednej i obcinania obu tak samo ponieważ oczy różnią się od siebie i nawet skrócenie ich o jedną rzęsę za mało/dużo może mieć istotny wpływ na efekt końcowy.
Klej aplikujemy na pasek rzęs- szczególnie zwracamy uwagę na kąciki- w zależności od rodzaju kleju czekamy aż on zacznie wysychać- w przypadku białego kleju, który staje się przezroczysty po wyschnięciu, łatwiej ocenić kiedy rzęsy są "gotowe"- pojawiają się na nim po prostu ciemne kropki. Często wiele osób natychmiast po aplikacji kleju zaczyna przyklejać rzęsy co jest fatalne w skutkach- po pierwsze rzęsy nie chcą się przykleić klej się rozmazuje- najgorsze z możliwych jest wpłynięcie kleju do oka co wywołuje łzawienie i wtedy na pewno już możemy darować sobie przyklejanie... tak więc jeśli już odczekałyśmy chwilę to układamy pasek na linii rzęs i nie denerwujemy się jeśli od razu nie chwyci w całości- w miejscach gdzie klej jest grubiej nałożony wymaga on trochę więcej czasu aż zacznie działać- najlepiej jest po przytknięciu rzęs delikatnie je dociskać i "pompować' wtedy wtłaczamy powietrze, klej szybciej i mocniej zacznie chwytać. I gotowe- możemy jeszcze ścisnąć rzęski u nasady(sztuczne z naturalnymi) i dociskać do siebie- wtedy naturalne rzęsy wczeszą się w te sztuczne i nie będzie widać różnicy.
Zdejmowanie- chwytamy z zewnętrznej strony rzęsy i delikatnie ciągniemy- jeśli klej wyjątkowo dobrze trzyma można użyć np. oliwki i posmarować nią pasek- wtedy nie powinno być już żadnego problemu.
Pielęgnacja- rzęsy oczywiście można stosować wielokrotnie- najlepiej zamoczyć je w spirytusie kosmetycznym na około godzinę-wyjąć, odcisnąć w chusteczkę i delikatnie oderwać resztki kleju- trzeba uważać na nitkę, która bardzo często się zaczepia podczas czyszczenia rzęs- jeśli ją zerwiemy rzęsy od razu się rozsypią i są do wyrzucenia.
Tak właściwie to na jak długo zamacza się rzęsy zależy od ich rodzaju, materiału z jakiego są wykonane, rodzaju kleju i tego ile było go na rzęsach- najlepiej co jakiś czas sprawdzać czy klej już "spęczniał" i czy łatwo schodzi- jeśli nadal jest twardy i z trudem go oderwać to znaczy, że jeszcze trzeba chwilę je pomoczyć.
Rzęsy ozdobne, kolorowe, z brokatami itp. podczas takiego czyszczenia mogą stracić kolor, ozdoby itp dlatego należy ostrożnie z nimi postępować- osobiście tego typu rzęsy układam na palecie zasłaniam czymś i tylko same paski spryskuję płynem do czyszczenia pędzli. Trochę więcej zachodu ale mniejsze ryzyko.
Jeśli rzęsy straciły swój fason- od częstego noszenia itp można je "zakręcić" na chusteczkę.
Mam nadzieję, że pomogłam

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 00:23   #982
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Sztuczne rzęsy przykleja się już na sam koniec- po umalowaniu oka i wytuszowaniu rzęs. Wyjątek stanowi brokat- jeśli chcemy nim ozdobić oczy to należy go nałożyć po przyklejeniu rzęs- w przeciwnym razie rzęsy nie przykleją się.
Tuszowania sztucznych rzęs raczej nie polecam(są do nich ponoć specjalne tusze) z doświadczenia wiem, że raczej wtedy się sklejają i wyglądają bardzo sztucznie i groteskowo.
Co do samego użytkowania - jeśli mamy "całe rzęsy" czyli na pasku to delikatnie odrywamy je od opakowania(zawsze chwyta się od zewnętrznej strony, żeby nie straciły one swojego kształtu). Zbyt mocne i gwałtowne oderwanie spowoduje, że rzęsy zaczną się wyginać w każdą stronę i będzie je na prawdę trudno przykleić. Możemy je "wygimnastykować" czyli delikatnie złapać za końce i chwilę rolować, żeby wygięły się w łuk- dzięki temu łatwiej będzie je przykleić i nie będzie problemu z doklejeniem rzęsek w kącikach- jeśli pasek jest sztywny trzeba uważać, żeby ich nie "złamać".
Przed przyklejeniem "mierzymy" rzęsy- jeśli są za długie to obcinamy je od zewnętrznej strony tak, żeby były one idealnie dopasowane- nie polecam przymierzania tylko jednej i obcinania obu tak samo ponieważ oczy różnią się od siebie i nawet skrócenie ich o jedną rzęsę za mało/dużo może mieć istotny wpływ na efekt końcowy.
Klej aplikujemy na pasek rzęs- szczególnie zwracamy uwagę na kąciki- w zależności od rodzaju kleju czekamy aż on zacznie wysychać- w przypadku białego kleju, który staje się przezroczysty po wyschnięciu, łatwiej ocenić kiedy rzęsy są "gotowe"- pojawiają się na nim po prostu ciemne kropki. Często wiele osób natychmiast po aplikacji kleju zaczyna przyklejać rzęsy co jest fatalne w skutkach- po pierwsze rzęsy nie chcą się przykleić klej się rozmazuje- najgorsze z możliwych jest wpłynięcie kleju do oka co wywołuje łzawienie i wtedy na pewno już możemy darować sobie przyklejanie... tak więc jeśli już odczekałyśmy chwilę to układamy pasek na linii rzęs i nie denerwujemy się jeśli od razu nie chwyci w całości- w miejscach gdzie klej jest grubiej nałożony wymaga on trochę więcej czasu aż zacznie działać- najlepiej jest po przytknięciu rzęs delikatnie je dociskać i "pompować' wtedy wtłaczamy powietrze, klej szybciej i mocniej zacznie chwytać. I gotowe- możemy jeszcze ścisnąć rzęski u nasady(sztuczne z naturalnymi) i dociskać do siebie- wtedy naturalne rzęsy wczeszą się w te sztuczne i nie będzie widać różnicy.
Zdejmowanie- chwytamy z zewnętrznej strony rzęsy i delikatnie ciągniemy- jeśli klej wyjątkowo dobrze trzyma można użyć np. oliwki i posmarować nią pasek- wtedy nie powinno być już żadnego problemu.
Pielęgnacja- rzęsy oczywiście można stosować wielokrotnie- najlepiej zamoczyć je w spirytusie kosmetycznym na około godzinę-wyjąć, odcisnąć w chusteczkę i delikatnie oderwać resztki kleju- trzeba uważać na nitkę, która bardzo często się zaczepia podczas czyszczenia rzęs- jeśli ją zerwiemy rzęsy od razu się rozsypią i są do wyrzucenia.
Tak właściwie to na jak długo zamacza się rzęsy zależy od ich rodzaju, materiału z jakiego są wykonane, rodzaju kleju i tego ile było go na rzęsach- najlepiej co jakiś czas sprawdzać czy klej już "spęczniał" i czy łatwo schodzi- jeśli nadal jest twardy i z trudem go oderwać to znaczy, że jeszcze trzeba chwilę je pomoczyć.
Rzęsy ozdobne, kolorowe, z brokatami itp. podczas takiego czyszczenia mogą stracić kolor, ozdoby itp dlatego należy ostrożnie z nimi postępować- osobiście tego typu rzęsy układam na palecie zasłaniam czymś i tylko same paski spryskuję płynem do czyszczenia pędzli. Trochę więcej zachodu ale mniejsze ryzyko.
Jeśli rzęsy straciły swój fason- od częstego noszenia itp można je "zakręcić" na chusteczkę.
Mam nadzieję, że pomogłam
Jejku dziekuje kochana, bardzo mi pomoglas Mam nadzieje, ze teraz pojdzie mi gładko
Stary 2011-06-17, 10:27   #983
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

A jeszcze mi sie nasunelo jedno pytanko - czy moge przed przyklejeniem rzes podkrecic je zalotka? Czy nie mozna? Albo nie trzeba?
Stary 2011-07-16, 01:03   #984
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Dzisiaj przyklejam pierwszy raz sztuczne rzesy. Jestem potwornie ciekawa efekow i troche sie boje ze mi sie nie uda Zdam relacje pozniej
Stary 2011-07-16, 10:43   #985
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Mam jeszcze jedno pytanko przed aplikacja.
Jesli chce przykleic sztuczne rzęsy, to czy ma znaczenie jak mocno wytuszuje swoje naturalne?

Bo ja swoje rzesy tuszuje tak z 3-4 razy az powstaje piekny wachlarz - i nie wiem czy wytuszowac je ciut mniej, czy normalnie? Bo chce zeby to wygladalo bardzo ladnie, a pierwszy raz dzisiaj bede przyklejac rzesy i jeszcze nie mam wyczucia.

Bylabym baaaaaaaaaaaaaardzo wdzieczna za odpowiedź
Stary 2011-07-17, 08:09   #986
La_La
Przyczajenie

A ja kupilam moje drugie juz sztuczne rzesy i sie rozczarowalam. Moje pierwsze byly z Artdeco, byly a raczej sa jeszcze, rzadkie, ale bardzo dlugie, wiec pomyslalam, ze kupie sobie geste,ale krotkie no i kupilam,a ich nakladanie okazalo sie koszmarem. Nie wiem, czy sie myle, ale przypuszczam, ze te rzesy, ktore sa na silikonowym paseczku sa latwiejsze do aplikacji, bo te naklejam za pierwszym razem, natomiast te, na czarnym pasku nie sa takei miekkie i mam z nimi problem.
La_La jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:46   #987
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Moje mialy czarny paseczek miekki i w sumie nie mialam wielkiego problemu z Nimi. Aczkolwiek pierwszy raz to nie wyszlo mi jakos super idealnie, ale bede cwiczyc
Stary 2011-08-01, 15:33   #988
malgosia_84
Raczkowanie

ja używam tylko kępek. Kępki rzęs są mega wygodne i łatwe do nałożenia szczególnie te z Donegala. dodatkowo po nałożeniu podkręcam je zalotką daje lepszy efekt
malgosia_84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:29   #989
Czerwolka
Przyczajenie

Ja ostatnio doczepiłam sobie rzęsy, chociaz chyba więcej tego nie zrobie. Co prawda nie robiła mi tego profesjonalistka, wiec efekt moze nie byc taki jak powinien, natomiast dosyc szybko odpadają, są takie "zwichrowane" ładne, ale dużo zachodu z czesaniem, układaniem itd A robiłam jako modelka u praktykantki na kursie, za darmo więc spoko. Jednak wiecej sie nie zdecyduje, tak mysle.
Czerwolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 21:59   #990
azure
Zadomowienie

GG do azure

Cytat:
Napisane przez Czerwolka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio doczepiłam sobie rzęsy, chociaz chyba więcej tego nie zrobie. Co prawda nie robiła mi tego profesjonalistka, wiec efekt moze nie byc taki jak powinien, natomiast dosyc szybko odpadają, są takie "zwichrowane" ładne, ale dużo zachodu z czesaniem, układaniem itd A robiłam jako modelka u praktykantki na kursie, za darmo więc spoko. Jednak wiecej sie nie zdecyduje, tak mysle.
Dlatego ważne, żeby robiła to osoba wykwalifikowana z certyfikatem jeśli rzęsy szybko wypadają, to znaczy że zostały źle założone

Tagi
ardell, kępki, komers, makeup, oczy, oriflame, puder, rzesy, rzęski, rzęsy, rzęsy sztuczne basen klej, sztuczne, sztuczne rzęsy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości