Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-27, 17:04   #211
agnieszka.zg
Raczkowanie

GG do agnieszka.zg
Dot.: sztuczne rzęsy = piękne ?

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa
O matko, wchodzę tu sobie po Świętach, a tu taki cios!
Przez chwilę zastanawiałam się nawet nad usunięciem fotek, ale może niech sobie zostaną, choćby ku przestrodze dla zwolenniczek naturalnego looku...

Tytułem wyjaśnienia: uważam, że sztuczne rzęsy (jak sama nazwa wskazuje) są sztuczne i dlatego nie stosuję ich jako protezy urody, ale jako bajer, żart, kabaretowy dodatek na specjalne okazje. Może to kwestia temperamentu, ale śmiem twierdzić, że one muszą być widoczne, bo po to są Podobnie jak pióra, boa, cekiny, brokat, itp. Przyznaję, nie mam zielonego pojęcia, jak uzyskać "naturalny wygląd" poprzez przyklejanie sztucznych kępek... Co więcej, nie widzę w tym najmniejszego sensu...(?)

Serdecznie pozdrawiam
ja cię bardzo popieram ja też uwazam że po to sie je nakleja żeby było je widać i żeby oko wyglądało na "zrobione"
dodi_17 DZIEWCZYNY A CO POWIECIE NA TE RZESKI http://www.allegro.pl/show_item.php?item=776790 14
no własnie to są te same co ja kupiłam ale czekam na przesyłkę
Bardotka_a
powiedz mi czy jak robiłaś próby to za każdym razem wyrzucałaś teę kępkę której ci się nie udało przykleić czy na tę amą nabierałaś ponownie klej????
agnieszka.zg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 14:44   #212
justynnka
Przyczajenie

Unhappy kępki rzęs-gdzie przyklejają w W-wie?

obdzwoniłam już masę salonów kosmetycznych i nic a wymarzyłam sobie takie rzęski na sylwestra. plizzzzz,podzielcie sie namiarami
justynnka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 20:29   #213
-mgd-
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

A ja mam pytanie,gdzie w Krakowie mozna kupic takie (dobre) sztuczne rzesy,bo jak widze narazie podajecie tylko te z allegro a jesli ktos wie gdzie mozna je zdobyc to bylabym wdzieczna
Sylwester tuz tuz
AAAAAa i ktos pisal ze mozna normalnie kupic te w paskach i rozciac i tak powstana kepki...i chcialam zapytac czy to dobry sposob bo jak narazie udalo mi sie znalezc tylko te w paskach ( w H&M)i zastanawiam sie czy nie zrobic takiego eksperymentu....

Pozdrawiam
-mgd- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 20:51   #214
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa
Spróbuję dołączyć fotkę...
To są moje rzęsy Sylwestrowe, z założenia - bardzo widoczne.
fajnie wygladaja i wcale sie nie rzuca w oczy ze sa sztuczne
przynajmniej na zdjeciu
Stary 2005-12-29, 22:20   #215
agata02
Przyczajenie

Czesc Dziewczyny!!
Kupilam dzisiaj rzesy na pasku.I teraz sie zastanawiam
*Czy klej naklada sie na caly pasek czy tylko w kacikach??
*Od wewnetrznej strony oka sie zaczyna je przyklejac czy od zewnetrzenej??
*Jaka jest optymalna odleglosc od wewnetrznej storny oka zeby ladnie wygladaly i nie spadly szybko, bo na opakowaniu jest napisane ze "moga sie szybko odkleic , jezeli zostana umiejscowione zbyt blisko wewnetrznego kacika oka"

Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam
agata02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 23:09   #216
IZKA30
BAN stały

Mona Lisa
wybacz, ale mnie również nie podoba się twój makijaż oczu.Nie tyle te widoczne sztuczne rzęsy, co straszna czarna kreska i dolne rzęsy. Przepraszam, jeśli cię obraziłam. Nie pokazałabym się publicznie z czymś takim, ale to nie znaczy,że są brzydkie. Mnie się strasznie nie podobają jako całość.Oczywiście nie mam nic przeciw sztucznym rzęsom, nawet Twoje sąok, ale jako całość to nie.
IZKA30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 00:56   #217
Mona Lisa
Zadomowienie

Izka30 - wybaczam jak wodnik wodnikowi.
Dolne rzęsy posiadam w stadium zaniku, więc tak naprawdę nie ma co malować. Excentryczna czarna krecha sprawdza się doskonale na wielkie wyjścia, co można docenić ogladając całą buzię (uwierz mi na słowo). Teraz robię ja kohlem, co niektórych przyprawia o palpitacje serca. I dobrze. Mam w najbliższych planach doklejenie na dole kilku kępek a la Twiggy, co wzbudza jeszcze większe kontrowersje. I bardzo dobrze.
Dziękuję za wszystkie miłe uwagi na forum i w wiadomościach prywatnych i bardzo proszę o dalsze zaprzestanie wszelkich ocen. Wkleiłam tu fotki kępek wyłącznie w celach informacyjnych, bez zamiaru oddawania się pod osąd publiczny (jak to ma miejsce na przykład w "Moje Makijaże") i takie uwagi bardzo mnie krępują.

Serdecznie pozdrawiam
Mona Lisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 05:49   #218
bardotka_a
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieszka.zg
ja cię bardzo popieram ja też uwazam że po to sie je nakleja żeby było je widać i żeby oko wyglądało na "zrobione"
dodi_17 DZIEWCZYNY A CO POWIECIE NA TE RZESKI http://www.allegro.pl/show_item.php?item=776790 14
no własnie to są te same co ja kupiłam ale czekam na przesyłkę
Bardotka_a
powiedz mi czy jak robiłaś próby to za każdym razem wyrzucałaś teę kępkę której ci się nie udało przykleić czy na tę amą nabierałaś ponownie klej????
Na początku wyrzucałam lub same spadały do zlewu Ale później używałam tej samej (wynikało to z tego że przy tych eksperymentach połowa zniknęła z opakowania )
Później zauważyłam że lepiej trzymają się te posmarwane 2 razy klejem.
bardotka_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 13:49   #219
Sandija
Gość

Mona Lisa, a ja z przyjemnością oglądam Twoje rzęski
Również wychodzę z założenia, że jeśli już nakładamy "protezę" rzęsową i robimy makijaż sylwestrowy, to niech on będzie lekko sztuczny (jak rzęsy) i karnawałowy Naturalnie wyglądające długie rzęsy to można osiągnać tuszem, przynajmniej w moim przypadku, więc tym bardziej z zainteresowaniem oglądam sztuczne efekty sztuczny rzęs
Czekam na zdjecia Twiggy
  Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 14:20   #220
IZKA30
BAN stały

Unhappy Dot.: sztuczne rzęsy = piękne ?

Mona Lisa
Bardzo Cię przepraszam, ale zawsze mówię szczerze co myśle i tego oczekuję od innych.Nie wiedziałam, że zrobię Ci przykrość. PRZEPRASZAM!!
IZKA30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 14:58   #221
Palinka18
Raczkowanie

oko.jpg

make-up.jpg
Palinka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 14:58   #222
haallka
Wtajemniczenie

Dot.: kępki rzęs-gdzie przyklejają w W-wie?

nie musisz przyklejac ich u kosmetyczki
ja robie to sama i jest to naprawde bardzo latwe
muszisz tylko kupic kepki i dobry klej to inwestycja w granicach 30\40 zl a potem dokladnie je poprzyklejac... mozesz przyciac niekture zeby efekt byl bardziej naturalny.... i juz, rzeciska jak z bajki powodzenia
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:06   #223
haallka
Wtajemniczenie

mi sie strasznie rzeski sztuczne podobaja... i podobac nie przestana nawet mimo kasliwych ocen. Mona Lisa twoje makijaze sa kontrowersyjne i wzbudzaja skrajne emocje... i to bardzo dobrze bo przeciez o to wlasnie chodzi przy wiekszych imprezkach i zabawie wlasnym wizerunkiem. Uwazem, ze trzeba miec troszke dystansu do samej siebie ja tez uwielbiam ekstrawaganckie makijaze do tego stopnia, ze czasem jak zrobie sobie na imprezke naturalny, delikatny to ludzie pytaja czy jestem chora a sztuczne rzeski zwlaszcza w kepkach to wspanialy wynalazek tak jak wysokie obcasy pozdrawiam
Stary 2005-12-30, 15:10   #224
Sandija
Gość

Cytat:
Napisane przez haallka
sztuczne rzeski zwlaszcza w kepkach to wspanialy wynalazek tak jak wysokie obcasy
Haallka ładnie to ujęłaś
  Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:16   #225
paula78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa
Izka30 - wybaczam jak wodnik wodnikowi.
Dziękuję za wszystkie miłe uwagi na forum i w wiadomościach prywatnych i bardzo proszę o dalsze zaprzestanie wszelkich ocen. Wkleiłam tu fotki kępek wyłącznie w celach informacyjnych, bez zamiaru oddawania się pod osąd publiczny (jak to ma miejsce na przykład w "Moje Makijaże") i takie uwagi bardzo mnie krępują.

Serdecznie pozdrawiam

jam tez wodnik

jesli moja uwaga cie urazila to przepraszam nie mialm na celu cie urazic ,poprostu wyrazilam swoje zdanie i bardziej patrzyma na rzesy pod wzgledem makijazy slubnych i na codzien bo takie zazwyczaj robie klientkom.

jelsi zas chodzi o makijaze karnawałowe ,wyrazne ,mocne to jak najbardziej mozna przykleic duzo dłuższe rzesy,kolorowe lub je podkolorowac -bo taki byl cel makijazu.

nie widzialm twoich makijazy na MM poniewaz tam nie wchodze z roznych powodów.

szampanskiej zabawy

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:22   #226
agnieszka.zg
Raczkowanie

GG do agnieszka.zg

wczoraj próbowałam naklejac kępki i faktycznie lepiej odczekac tak góra 10 sek. i przyklejać bo od razu to się nie trzyma ,( czas nauki u mnie wyniósł ok. 10 min. sama jestem z siebie dumna że tak szybko) poza tym mam problem bo swoje rzeski mam stosunkowo krótkie i jak nakleiłam po 3 w kącikach i pomalowałam to jakoś tak dziwnie było chodzi o to że miałam wrażenie że jest za duży kontrast od tych naturalnych mimo że je ciut przyciełam,zastanawiam się czy może położyć na całej długości ( ale czy to nie będzie za dużo??)albo tylko ze 2 kepki w kącikach to wtedy tak nie widać .......no ale tu jest pytanie przecież zasadniczo ma je widać no nie??? no i co ja mam zrobić?????
Stary 2005-12-30, 15:38   #227
modliszka84
Rozeznanie

Zachęcona tym wątkiem kupiłam sobie własnie rzęsy na pasku...Pani w sklepie wytłumaczyła mi mniej więcej co i jak przyklejać, no ale pojawia sie problem...

Otóz nigdy szcztucznych rzęs nie przyklejałam, wobec tego czy lepiej poćwiczyć dziś z ich przyklejaniem, czy zostawić to na jutro...Boje się też, czy jesli teraz spróbuje przykleic je to czy mogą sie one jakoś popsuć?
I czy dla średnio wprawnej ręki jutro po wykonanym makijzu uda sie to cudo przykleić...?

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:55   #228
agnieszka.zg
Raczkowanie

GG do agnieszka.zg

ja bym na twoim miejscu proterenowała jeszcze dziś bo sama wiem jak wczoraj to było jak po raz pierwszy wzięłam je w ręce ,wypróbuj jak ci będzie lepiej na pomalowane czy nie.ja osobiście wolę na niepomalowane jakoś wtedy bardziej miękko na rzęsach mi się raczej nie popsuły a jak ci odpadnie z oka przy próbie to ponownie nabież na nią klej i spróbuj ja nawet zmywałam je w zmywaczu do paznokci i nic się z nimi nie stało
Stary 2005-12-30, 16:00   #229
modliszka84
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agnieszka.zg
ja bym na twoim miejscu proterenowała jeszcze dziś bo sama wiem jak wczoraj to było jak po raz pierwszy wzięłam je w ręce ,wypróbuj jak ci będzie lepiej na pomalowane czy nie.ja osobiście wolę na niepomalowane jakoś wtedy bardziej miękko na rzęsach mi się raczej nie popsuły a jak ci odpadnie z oka przy próbie to ponownie nabież na nią klej i spróbuj ja nawet zmywałam je w zmywaczu do paznokci i nic się z nimi nie stało
Dzięki, mi ta babka ze sklepu też mówiła, że na niepomaloane rzęsy przyklajać...i że to w sumie nie jest trudne, ale kurde boje sie jak nie wiem...

Stary 2005-12-30, 17:45   #230
haallka
Wtajemniczenie

ja kepki przyklejalam do pomalowanych rzes i tez sie trzymaly, ale jak masz cale na pasku i chcesz jeszcze potem pomalowaz rzeski to przyklej na czyste i potem pomaluj je juz razem, to sie tak ladnie pomieszaja ze soba i nie bedzie widac ktore sa twoje a ktore pozyczone a sprobowac mozesz swobodnie, przynajmniej nie bedziesz sie jutro denerwowala przed sama imprezka...
Stary 2005-12-30, 17:48   #231
modliszka84
Rozeznanie

o matkoo, nie myslałam że to takie trudne...ręce mi się trzęsą
ja nie wiem jak ja to przykleję...
Mam rzęsy fimry Intervion i własnie czytałam opinie na KWC że klej jest strasznie kiepski...więc teraz nie wiem już czy ryzykować jutro z tymi rzęsami, jeszcze mi się odklei to to albo co...

Stary 2005-12-30, 19:03   #232
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

A gdzie Wy w ogóle te rzęsy kupiłyście?? Bo u mnie w mieście jakiś deficyt sztucznych rzęs jest. Byłam w 2 rossmanach i 3 naturach, w leclerku, w kilku stoiskach golden rose (tam były tylko na pasku) i w kilku sklepach kosmetycznych, w ostatnim dowiedziałam się, że już nie ma, ostatnie zostały sprzedane dziś rano :P i że bardzo dużo osób pyta o sztuczne rzęsy. W GC są tylko ArtDeco, ale wolałabym kupić jakieś tańsze, poza tym są rzęsy nie ma kleju, a ja wolałabym kupić droższy klej, tańsze rzęsy . Tak więc nie wiecie, gdzie w Lublinie można jeszcze kupić sztuczne rzęsy? Wiem, że już trochę późno, ale może jeszcze jutro mi się uda gdzieś upolować.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 21:00   #233
modliszka84
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
A gdzie Wy w ogóle te rzęsy kupiłyście?? Bo u mnie w mieście jakiś deficyt sztucznych rzęs jest. Byłam w 2 rossmanach i 3 naturach, w leclerku, w kilku stoiskach golden rose (tam były tylko na pasku) i w kilku sklepach kosmetycznych, w ostatnim dowiedziałam się, że już nie ma, ostatnie zostały sprzedane dziś rano :P i że bardzo dużo osób pyta o sztuczne rzęsy. W GC są tylko ArtDeco, ale wolałabym kupić jakieś tańsze, poza tym są rzęsy nie ma kleju, a ja wolałabym kupić droższy klej, tańsze rzęsy . Tak więc nie wiecie, gdzie w Lublinie można jeszcze kupić sztuczne rzęsy? Wiem, że już trochę późno, ale może jeszcze jutro mi się uda gdzieś upolować.
ja kupiłam je w drogerio-perfumerii. Ale dopiero w 3 z rzędu, bo w pierwszych dwóch tez juz nie mieli...
Ale co z tego skoro i tak ich nie założe Ja nie wiem czy ja jestem jakaś felerna czy te rzęsy, bo klej dołączony do nich w ogóle nie klei. Postepuje zgodnie z instrukcją, nakładam klej na rzęsy, przykładam do linii rzęs na mojej powiecie, układam je dobrze przytrzymuje palcem i ... d**a

Niech mi ktos powie co robie nie tak...

Stary 2005-12-31, 07:47   #234
agnieszka.zg
Raczkowanie

GG do agnieszka.zg

na moich też pisało żeby od razu przykleić ale ja odczekałam tak z 10-15 sek. i dopiero wtedy lekko docisnęłał i się trzymały na próbie ( mam nadfzieję że dziś też tak będzie i wytrzymają całą nockę)
a co do tego że pisałam że mi lepiej na niepomalowanych to dlatego że te pomalowane są jakby lekko stywne od tuszu i trudniej mi było je tam wciśnąć pomiędzy inne no i pomalować już ich wtedy nie mogłam a na niepomalowane to jakoś łatwiej i jak całość maznęłam tuszem to jakoś tak naturalniej było
a co do kępęk gdzie kupiłyśmy to ja tak jak pisałam na allegro
Stary 2005-12-31, 11:02   #235
modliszka84
Rozeznanie

Dosc tego męczenia się - idę do kosmetyczki dzisiaj na 16:00 żeby mi przykleiła rzęsy..

A tak przy okazji - dziewczyny nie kupujcie nigdy rzęs firmy INTERVION, klej w ogóle sie nie trzyma, ba, on w ogóle sie nie klei...
Poza tym w 3 salonach kosmetycznych mi powiedzieli, że to najgorsze rzęsy, jakaś chińszczyznza i w ogóle..

Stary 2005-12-31, 11:20   #236
niqska
Wtajemniczenie

kurde ja akórat kupiłam te rzesy INTERVION czy jak im tam :P no i lipa! klej jest jakis dziwny nie chca sie przykleic no i co ja teraz zrobie??? bo raczej do kosmetyczki teraz będzie mi sie cieżko zapisać! a może jednak ktoś ma jakis sposób na przyklejenie tego badziewia tym klejem załącoznym do opakowania??? przeczytałam cały temat o sztucznych rzęsach ale i tak nie dam rady chyba tego przykleic.... nie ma to jak byc poczatkującym :P
niqska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 11:48   #237
modliszka84
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez niqska
kurde ja akórat kupiłam te rzesy INTERVION czy jak im tam :P no i lipa! klej jest jakis dziwny nie chca sie przykleic no i co ja teraz zrobie??? bo raczej do kosmetyczki teraz będzie mi sie cieżko zapisać! a może jednak ktoś ma jakis sposób na przyklejenie tego badziewia tym klejem załącoznym do opakowania??? przeczytałam cały temat o sztucznych rzęsach ale i tak nie dam rady chyba tego przykleic.... nie ma to jak byc poczatkującym :P
tym klejem to ich chyba nie przykleisz. Ja wczoraj 3 godz probowalama je na probe przykleic i nic. Chyba ze gdzies dokupisz inny klej...
A co do kosmetyczki, to musisz podzownic po roznych salonach i gabinetach. Ja obdzwonilam chyba 10 i znalazlam wolne miejsce...

Stary 2005-12-31, 11:58   #238
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Wreszcie zrobiłam dziś rajd po sklepach i kupiłam rzęsy-firymy Donegal. Zobaczymy, czy uda mi się je przykleić . Już trochę późno jak na takie eksperymenty-idę ćwiczyć . Kupiłam rzęsy w kępkach, były bez kleju-kleju już w sklepie nie było to kupiłam jeszcze rzęsy na pasku, do których klej był dodawany. Późniaj napiszę, czy warto było

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 12:52   #239
haallka
Wtajemniczenie

Kupiłam rzęsy w kępkach, były bez kleju-kleju już w sklepie nie było to kupiłam jeszcze rzęsy na pasku, do których klej był dodawany.

zrobilam dokladnie tak samo i oplacalo sie bo kepki kosztowaly ok 14 zl a te na pasku z klejem 6 w szoku bylam ale trzymaja sie.... dodatkowo jak je sie potem pomaluje razem ze swoimi to i tusz je troszke przylepia i jest git... udanych imprezek zycze

oj wlasnie zauwazylam ze nie umiem wstawiac cytatow;P pierwsze zdanie pochodzi z postu przedmowczyni
Stary 2005-12-31, 14:05   #240
agnieszka.zg
Raczkowanie

GG do agnieszka.zg

Cytat:
Napisane przez modliszka84
Dosc tego męczenia się - idę do kosmetyczki dzisiaj na 16:00 żeby mi przykleiła rzęsy..

A tak przy okazji - dziewczyny nie kupujcie nigdy rzęs firmy INTERVION, klej w ogóle sie nie trzyma, ba, on w ogóle sie nie klei...
Poza tym w 3 salonach kosmetycznych mi powiedzieli, że to najgorsze rzęsy, jakaś chińszczyznza i w ogóle..
ja mam właśnie te i na próbie klejenia nawet nie było tak żle tylko z tym że nie przyklejałam od razu tylko po 10-15 sek. i się trzymało nie wiem tylko jak dziś będzie wieczorem........
Odpowiedz

Tagi
ardell, kępki, komers, makeup, oczy, oriflame, puder, rzesy, rzęski, rzęsy, rzęsy sztuczne basen klej, sztuczne, sztuczne rzęsy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości