Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-13, 22:08   #1
powrpuff
Przyczajenie

Question

podgrzewacz do wosku w puszce czy w rolce?!?

zamierzam kupic sobie podgrzewacz tylko nie wiem ktory z tych 2 jest lepszy. kiedys bylam u kosmetyczki ktora popazyla mnie woskiem w rolce. wydaje mi sie ze przy wosku w puszce mozna lepiej kontrolowac jego temperature. prosze oi rade kogos kto mial do czynienia z roznymi podgrzewaczami.
Stary 2005-12-13, 23:25   #2
olla22
Raczkowanie

GG do olla22
Dot.: podgrzewacz do wosku w puszce czy w rolce?!?

Czesc.
do uzytku domowego jak najbardziej nadaje sie lepiej wosk w rolkach. ten z puszki jest dobry do salonu ale i tak juz sie od nich odchodzi! ten w puszcze trzeba sie nauczyc nakladac aby nie nalozyc go za duzo. poza tym jest z nim troche paprania...
osobiscie polecam w rolce. pracuje na takim w gabinecie i uzywam tez w domu!!
pozdrawiam
olla22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 23:42   #3
powrpuff
Przyczajenie

Arrow Dot.: podgrzewacz do wosku w puszce czy w rolce?!?

a jesli wziac pod uwage precyzje depilacji? jesli chce sie dotrzec do miejsc o malej powierzchni np. bikini i nie chce sie smarowac calego paska? to jak sprawdza sie rolka? w necie podgrzewacz do puszki kosztuje 350. a ten drugi? gdzie mam go kupic zeby byl to pewny produkt?
i jeszcze ..:
przy depilowaniu w rolce mialam wrazenie ze wosk ciagnie wlosy (tzn. kiedy sa dlugie tak przykleja sie do nich) czy byla to wina za zimnego wosku?
sorki z etak mecze tymi pytaniami
ale olla22 dzieki za odpowiedz
Stary 2005-12-14, 23:47   #4
powrpuff
Przyczajenie

Red face Dot.: podgrzewacz do wosku w puszce czy w rolce?!?

tak przy okazji jak jeszcze jestem..
czy podgrzewacz rolkowy mozna sobie otworzyc i traktowac przez chwile jka puszke? oczywiscie nie obnizajac temp wosku..heh..
Stary 2005-12-15, 00:08   #5
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

niestety otworzyc ot tak sobie nie mozesz! ja kupilam swoj podgrzewacz na allegro u uzytkownika: phyto_sintesi lub phytosintesi. za zestaw zaplacilam 119zl.byl tam podgrzewacz,6 woskow,90paskow.dostalam gwarancje na rok
owszem moglas miec zimny wosk jak najbardziej. kazdy wosk ciagnie wlosy przy nakladaniu. nie jest to najmilsze uczucie.sa tez aplikatory z waska rolka i ich mozesz uzywac do bikini ale nie ma takiej potrzeby.ja radze sobie szeroka rolka ;-)
uciekam juz spaciulki ;-)
olla22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 22:41   #6
vazka
Raczkowanie

GG do vazka

Cytat:
Napisane przez olla22
niestety otworzyc ot tak sobie nie mozesz! ja kupilam swoj podgrzewacz na allegro u uzytkownika: phyto_sintesi lub phytosintesi. za zestaw zaplacilam 119zl.byl tam podgrzewacz,6 woskow,90paskow.dostalam gwarancje na rok
owszem moglas miec zimny wosk jak najbardziej. kazdy wosk ciagnie wlosy przy nakladaniu. nie jest to najmilsze uczucie.sa tez aplikatory z waska rolka i ich mozesz uzywac do bikini ale nie ma takiej potrzeby.ja radze sobie szeroka rolka ;-)
uciekam juz spaciulki ;-)

Witam
I jak się sprawuje ten podgrzewacz, bo ja właśnie się zastanawiam na jego kupnem.
Pozdrawiam
Stary 2006-02-13, 09:51   #7
Basik_25
Raczkowanie

ja kiedyś używałam wosku w aplikatorze,ale od 4 lat przeszłam na puszkę, ponieważ denerwowało mnie to uczucie ciągnięcia przy nakładaniu, czasem rolka się ślizgała, czasem nierównomiernie osadzał się wosk na rolce i w końcu wróciłam do puszki.
Basik_25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 12:25   #8
aguha
Rozeznanie

Talking podgrzewacz do wosku...

Witam Was moje drogie Wiżanki

Szukałam podobnego wątku, ale bez skutecznie. Jeśli się powtarzam to przepraszam

Po kilku wizytach u kosmetyczki a dokładniej na depilacji woskiem nóg pomyślałam sobie czy by nie zainwestować w sprzęcior, a co za tym idzie zaoszczędzić na zabiegach

Zerkałam na Allegro, w sumie nie wiem na co w tym przypadku zwrócić moją uwagę. Myślałam o tego typu podgrzewaczu elektrycznym, ale nie wiem czy te akurat spokojnie wystarczą na domową depilację woskową. Pozostałe kosztuję prawie 200 zł a to już szaleństwo

No i jesli można jaki kolor wosku najlepszy, wiem że to w zalezności od rodzaju skóry. Moja jest wrażliwa ...

Dzięki za wszystkie odpowiedzi
Pozdrowionka
Aguha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zestaw%20mono%20bez%20bazy.jpg (74,1 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podgrzewacz%20wklad.jpg (46,1 KB, 66 załadowań)
aguha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:24   #9
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: podgrzewacz do wosku...

jesli one kossztuja 100 zł to sa do uzytku domowego

jelsi chodzi o kolor to pod tym wzgledem trzeb uwazac bo jedna filrma robi miodowy dla wrazliwej a inna brązowy

fajnie gbyby wosk zawierał azulen , aloes wtedy jest troche bardziej lagodzący łagodzacy

spojrz tu roznie firmy oferuja i opisuja woski , inne nazwami owocow inne kolorów itp...

http://activeshop.pl/sklep/bbrwoskid...938c44ec82cda1
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 13:58   #10
bb-m
Rozeznanie

Ja kupiłam taki podgrzewacz na allegro, sama sobie robię nogi i ręce. A wkłady dokupuję albo na allegro albo na targach kosmetycznych, jakościowo jedne i drugi są ok.
bb-m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 14:40   #11
Emilia1
Zakorzenienie

ale bbm kupiłas podgrzewacz do wosku czy parafiny?
Stary 2006-11-15, 15:01   #12
bb-m
Rozeznanie

Taki i taki kupiłam na allegro i z obu jestem zadowolona.
bb-m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 15:07   #13
sylwia-zuza
Zakorzenienie

tez sie na zastanawiam czy nie kupic
Stary 2006-11-15, 16:36   #14
Emilia1
Zakorzenienie

aha to super bo ja wlasnei tez chce kupic do wosku, dzieki dziewczynki
Stary 2006-11-23, 12:01   #15
aguha
Rozeznanie

cześć Dziewczynki

Mam zamiar zamówić dziś podgrzewacz + wosk + paski ale...nie wiem który wosk wybrać. Są one wyprodukowane przez firmę DEPILFLAX. Jeśli któraś z Was ma wypróbowany wosk z tej firmy lub innej lepszej to proszę o kontakt.
Gdybyście jednak były zadowolone z w/w wosków to proszę o wskazówki, mam cerę delikatną podatną troszkę na zapalenia po tego typu zabiegach. Poniżej podaję link do stronki z woskami

Wielkie dzięki

http://activeshop.pl/sklep/bbrwoskid...36&sort=2a
aguha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 13:35   #16
Emilia1
Zakorzenienie

zobacz tutaj

http://forum.cosmetic.pl/viewtopic.p...07&view=newest
Stary 2006-11-23, 18:09   #17
Maripossa
Zakorzenienie

Ja tez zamowilam juz podgrzewacz, w tym tygodniu a zbieralam sie z tym chyba z rok i zawsze mialam jakies wazniejsze wydatki
Z tego co wiem to firma Phyto Sintesi na Allegro jest bardzo dobra (tak wogole to nazwa wloskiej firmy pord. kosmetyki do depilacji, ktore ta firma tez ma w swojej ofercie). Zamowilam najmniejszy zestaw podgrzewacz+2 woski+50 paskow, choc mam ich juz sporo w domu, bo wczesniej robilam depilacje rozpuszczajac wosk w garnku z wrzatkiem lub w mikrofali ale strasznie to meczace i duzo czasu zabiera.
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:09   #18
Maripossa
Zakorzenienie

Ja tez zamowilam juz podgrzewacz, w tym tygodniu a zbieralam sie z tym chyba z rok i zawsze mialam jakies wazniejsze wydatki
Z tego co wiem to firma Phyto Sintesi na Allegro jest bardzo dobra (tak wogole to nazwa wloskiej firmy pord. kosmetyki do depilacji, ktore ta firma tez ma w swojej ofercie). Zamowilam najmniejszy zestaw podgrzewacz+2 woski+50 paskow, choc mam ich juz sporo w domu, bo wczesniej robilam depilacje rozpuszczajac wosk w garnku z wrzatkiem lub w mikrofali ale strasznie to meczace i duzo czasu zabiera.
Do skory wrazliwej polecam wosk rozany (jak dla mnie swietny), oraz kokosowy i biały-łagodzacy, moze byc tez oliwkowy, ale raczej nie miodowy bo takie w 99% sa dla mocnego, twardego zarostu.
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:43   #19
Liiii
Zakorzenienie

hej
podbijam wątek, może któraś z was może jakiś polecic podgrzewacz ?

Liiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 11:57   #20
TENNICKJESTTYLKOMOJ
Przyczajenie

Podgrzewanie wosku - pytanie

Witam
Potrzebuje wiedzieć jak podgrzewa się wosk w garnku, mianowicie mam na myśli warunki domowe. Zakupiłam sobie 2 rolki, czytałam, że dziewczyny podgrzewają wosk w garnku, wiem, ze to trochę spartańskie warunki ale nie chce mi sie wydawac kasy na podgrzewacze. czy ten wosk wkłada się do gotującej wody? na jak długo? chce uniknąć poparzenia, no i nie wiem co ile bede musiała dogrzewać ten wosk. jaką on powinnien mieć konsystencje?? pozdrawiam wizażanki
Stary 2011-01-01, 16:00   #21
anita9005
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Do skory wrazliwej polecam wosk rozany (jak dla mnie swietny), oraz kokosowy i biały-łagodzacy, moze byc tez oliwkowy, ale raczej nie miodowy bo takie w 99% sa dla mocnego, twardego zarostu.
mogla byś podać link do tego wosku ? bo niestety nie mogę znaleść z tej firmy o której piszesz

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Witam czy mogł by mi ktoś polecić jakiś dobry podgrzewacz do wosku w rolkach? Zastanawiam się nad tym : http://allegro.pl/podgrzewacz-do-wos...393593506.html . Ale nie wiem czy to dobry wybór ? lepsze są podgrzewacze Sonabella czy Gabi czy może jeszcze jakieś inne z bazą czy bez? Proszę o opinie. Z góry dziękuję za pomoc.
anita9005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 16:08   #22
anita9005
Rozeznanie

Witam czy mogł by mi ktoś polecić jakiś dobry podgrzewacz do wosku w rolkach? Zastanawiam się nad tym : http://allegro.pl/podgrzewacz-do-wos...393593506.html . Ale nie wiem czy to dobry wybór ? lepsze są podgrzewacze Sonabella czy Gabi czy może jeszcze jakieś inne z bazą czy bez? Proszę o opinie. Z góry dziękuję za pomoc.
anita9005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 11:07   #23
201606210931
Konto usunięte

Question podgrzewacz wosku PHILIPS ktoś używał?

Czy któraś z Wizażanek miała doczynienia z podgrzewaczem wosku Philips? czy pasują do niego popularne wkłady na allegro? np depilflax?

Poszukując podgrzewacza znalazłam na all właśnie ten z Philipsa http://allegro.pl/philips-podgrzewac...386360126.html i zastanawiam się czy warto? Chodzi i głównie o to czy będą do niego pasować inne woski.
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 11:32   #24
mawis
Zadomowienie

Dot.: podgrzewacz wosku PHILIPS ktoś używał?

standardowe woski mają 100 ml, mniejszych w hurtowni nie widziałam, co z tego, że podgrzewacz w miarę tani, jak wosków o takich pojemnościach nie znajdziesz? podgrzewacz wygląda na produkt angielski (lub USA), bo potrzebuje przejścówki - moim zdaniem szkoda zachodu, bo gdzie potem szukać oryginalnych wosków Philipsa.
mawis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:30   #25
201606210931
Konto usunięte

a faktycznie, nie spojrzałam, że wejdzie tam 50 ml.
No nic w takim razie jest to bez sensu
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:22   #26
anka180
Przyczajenie

Hej Ja zamówiłam również z internetu firmy GABBI i jestem zadowolona Także polecam
anka180 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 02:02   #27
agaagata
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
Witaj,
osobiście polecam bardziej GABI bo sama go juz wyprobowalam i dziala mi niezmiennie od kilku lat Zapraszam dodatkowo na film o tym jakie produkty nalezy mieć podczas depilacji woskiem
http://www.youtube.com/watch?v=BGk6PecEj5o

pozdrawiam
CzarnaJagoda86
agaagata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 15:07   #28
oksana1200
Przyczajenie

Talking podgrzewacz do wosku

witam
mam problem ,jak i wiekszoscwlosy!
chce kupic podgrzewacz do wosku,i wosk ,tylko nie wiem ktory z wszystkich jest lepszy ! prosze mi polecic!
oksana1200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:02   #29
subiektywna Vera
Rozeznanie

Dot.: podgrzewacz do wosku

Jeśli nie miałaś nigdy wcześniej styczności z samodzielnym nakładaniem wosku, polecam kupić Ci coś niedrogiego. Na allegro jest cała masa zestawów w skład których wchodzi podgrzewacz, wosk i paski - za ok. 40-60 zł. One powinny w 100% spełnić Twoje wymagania na początku przygody z depilacją.
Stary 2013-07-26, 17:54   #30
32natalia57
Raczkowanie

GG do 32natalia57
Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Chciałabym rozpocząć depilację woskiem, ponieważ włoski po tym zabiegu nie odrastają tak szybko, a nie mam czasu na golenie nóg co 2-3 dni... Znalazłam na allegro taki oto podgrzewacz do wosku:
http://allegro.pl/cc-podgrzewacz-do-...387105075.html
oraz wkład do podgrzewacza:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3361358921
Moje pytania:
1. Na ile wystarcza taki wkład?
2. Czy to jest bardzo bolesne, czy da się przeżyć?
3. Czy może lepiej stosować kremy do depilacji?
4. Czy mój wybór jest dobry, czy mogę znaleźć coś lepszego?
Myślałam o Veet Easy Vax, ale opinie mnie nie przekonały za bardzo, podobno można znaleźć coś lepszego. Chciałabym poznać wasze opinie, oraz proszę o jakieś porady

* * *

Po co się przejmować? Nie warto! Ludzie i tak się nie zmienią
32natalia57 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości