Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-26, 19:14   #31
Joanku
Zadomowienie

Dot.: Podgrzewacz do wosku, depilacja woskiem

Przede wszystkim nie wiem czy to dobry pomysl skoro nigdy nie mialas woskowania robionego chocby u kosmetyczki?
Praktyka jest chyba jednak potrzebna, sama raczej nie zdecydowalabym sie na taka zabawke. Musisz tez wiedziec ze goracym woskiem bardzo latwo mozna zrobic sobie krzywde szczegolnie jesli dziala sie nie umiejetnie.
Jestem po pierwszym woskowaniu u kosmetyczki i nie wiem czy mialabym odawge zrobic to sobie sama, bo jednak jak ktos Ci odrywa wosk to nie ma zmiluj a ja bym sie nad soba piescila...
Poczekam na odpowiedzi wizazanek ktore wiedza o co chodzi i posiadaja wiedz o takich 'maszynach tortur' ;p
Joanku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 11:34   #32
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 32natalia57 Pokaż wiadomość
Chciałabym rozpocząć depilację woskiem, ponieważ włoski po tym zabiegu nie odrastają tak szybko, a nie mam czasu na golenie nóg co 2-3 dni... Znalazłam na allegro taki oto podgrzewacz do wosku:
http://allegro.pl/cc-podgrzewacz-do-...387105075.html
oraz wkład do podgrzewacza:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3361358921
Myślałam o Veet Easy Vax, ale opinie mnie nie przekonały za bardzo, podobno można znaleźć coś lepszego. Chciałabym poznać wasze opinie, oraz proszę o jakieś porady
Podgrzewacz jak podgrzewacz, bardzo tani więc niewiadomo czy będzie dobrze grzał i zaraz się nie zepsuje, ale bądźmy dobrej myśli.
Jeśli chodzi o te wkłady, to takie są moim zdaniem beznadziejne. Kładą grubą warstwę wosku i ciężko z nimi pracować. Dużo lepsze są z Depileve.
Cytat:
Moje pytania:
1. Na ile wystarcza taki wkład?
No właśnie zależy jaki masz wosk. Jeśli będzie kładł grubą warstwę wosku to starczy Ci na kilka razy. Jak będzie kładł cienką warstwę, na długo więcej.
Cytat:
2. Czy to jest bardzo bolesne, czy da się przeżyć?
Wszystko zależy od Twojego progu bólu.
Jednych nie boli, inni nie dadzą sobie zrobić depilacji.
Cytat:
3. Czy może lepiej stosować kremy do depilacji?
Efekt po nich jest taki jak po goleniu. Z tą różnicą, że włoski moga odrastać bardziej miękkie, delikatniejsze.

Czy Ty w ogóle wiesz jak nakłada się wosk, w jaki sposób odrywa? Bo z tego co rozumiem, nigdy nie miałaś robionej depilacji woskiem?

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2013-07-27 o 11:35
karolynka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 11:46   #33
Szopenowa
Raczkowanie

Witam serdecznie!

Pierwsza sprawa - istnieje różnica w działaniu pomiędzy kremami do depilacji, a depilacją woskiem.

Depilacja chemiczna, czyli za pomocą kremu, zmiękcza włos, osłabia go, dzięki czemu łatwiej i bezboleśnie (w większości przypadków) można go usunąć. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że zawarte w takich produktach organiczne związki silnie żrące (sole kwasu tioglikolowego, alkalia) mogą podrażniać wrażliwą skórę oraz powodować niewielkie strupki, zadrapania, szczypanie oraz wystąpienie reakcji alergicznej.

Depilacja fizyczna, czyli za pomocą wosku, wyrywa większość włosów razem z cebulką, dzięki czemu odrastają one albo słabsze, albo nie odrastają w ogóle. Warunkiem jest oczywiście prawidłowe wykonanie takiego zabiegu. Należy go wykonywać na skórę, która nie była dzień wcześniej poddana peelingowi ciała, niepodrażniona, bez strupów, problemów z naczynkami, rumieniem, silnie opaloną oraz ogólnie źle znoszącą zabiegi depilacji. Rolka takiego wosku starczy ci spokojnie na włosy na nogach i rękach - jednorazowo rzecz jasna, potem należy dokupić.

Przede wszystkim do tego sprzętu, co podałaś wyżej, musisz dokupić specjalne papierki do depilacji. Wykonanie samemu zabiegu depilacji takim podgrzewaczem jest trochę utrudnione, a poza tym lepiej, abyś nie wydawała pieniędzy na sprzęt do takiej depilacji, skoro w ogóle jej nigdy nie miałaś przeprowadzonej. Jeżeli masz taką możliwość, to udaj się do gabinetu na taki zabieg i zobacz, czy wystąpi reakcja alergiczna, jak twoja skóra znosi depilację.

Z własnego doświadczenia powiem, że depilacja woskiem dla osób z wrażliwą skórą może także powodować lekkie strupki, bowiem efekt podrażnienia utrzymuje się ponad tydzień. Skóra ma lekko zaczerwienione "punkciki", bardzo wrażliwe na jakiekolwiek pocieranie i należy ją mocno nawilżać i oczyszczać, ale absolutnie nie podrażniać.

Reasumując, wpierw jeśli masz możliwość spróbuj depilacji woskiem u kosmetyczki. Jeśli chodzi o trwałość depilacji chemicznej i fizycznej, to ta druga jest lepsza o tydzień i odrasta mniej włosów (przy umiejętnym wykonaniu). Co do bólu to w moim przypadku krem do depilacji okazał się bardziej bolesny (bardzo szczypał) niż sam zabieg depilacji woskiem (szybkie wyrywanie).

Dieta i ćwiczenia - te słowa nabrały znaczenia!
Kilogramy lecą w dół, tłuszczyk wypalany co dzień,
a samopoczucie: niesamowite!

Edytowane przez Szopenowa
Czas edycji: 2013-07-27 o 11:49
Szopenowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 15:03   #34
32natalia57
Raczkowanie

GG do 32natalia57

Dzięki za wszystkie rady najpierw spróbuje u kosmetyczki, a potem się zobaczy bardzo mi pomogłyście

* * *

Po co się przejmować? Nie warto! Ludzie i tak się nie zmienią
32natalia57 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 16:38   #35
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie wiem czy to dobry pomysl skoro nigdy nie mialas woskowania robionego chocby u kosmetyczki?
Praktyka jest chyba jednak potrzebna, sama raczej nie zdecydowalabym sie na taka zabawke. Musisz tez wiedziec ze goracym woskiem bardzo latwo mozna zrobic sobie krzywde szczegolnie jesli dziala sie nie umiejetnie.
Jestem po pierwszym woskowaniu u kosmetyczki i nie wiem czy mialabym odawge zrobic to sobie sama, bo jednak jak ktos Ci odrywa wosk to nie ma zmiluj a ja bym sie nad soba piescila...
Poczekam na odpowiedzi wizazanek ktore wiedza o co chodzi i posiadaja wiedz o takich 'maszynach tortur' ;p

Jaką krzywdę można sobie tym zrobić?
Bzdura, nie można sobie tym zrobić krzywdy bo wosk nie nagrzewa się raczej powyżej jakiejś temperatury więc poparzyć się nie można. No ewentualnie nie jest to wskazane dla osób ze skóra naczyniową czy bardzo wrażliwą.
Odrywając nieumiejętnie plastry z woskiem tez sobie krzywdy narobić nie można. Najcięższym uszkodzeniem jakie sobie zrobiłam paskami z woskiem były podskórne wylewy i tyle.

Autorko-moim z daniem to dobry wybór. Sama mam taki podgrzewacz. No name ale działa już 5 rok i ma się dobrze.
Woski tez kupuję jak leci ale najlepsze są miodowe, żółtawe a nie bajery z różą czy czekoladą bo one sa słabsze i gorzej wyrywają włosy.

Depilacja jest moim zdaniem średnio bolesna. I nóg i bikini. Pach nie robiłam nigdy. Da się wytrzymać. Możesz najpierw kupić gotowe paski z woskiem np veet i zobaczyć czy nie "umrzesz z bólu". Ale takie paski są gorsze więc lepiej potem kupić podgrzewacz.

Jeden wosk mi wystarcza na ok 4 krotne wydepilowanie samych łydek więc imho się opłaca.

Kremy do depilacji są gorsze bo nie wyrywają włosów, tylko je rozpuszczają. Są ciut lepsze niż golarka ale gorsze niż wosk.

Pamiętaj aby woskować skórę nienatłuszczoną, nie uszkodzoną. Przed woskowaniem dobrze jest użyć talku.
smarujesz woskiem zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, nakładasz pasek i odrywasz przeciwnie do kierunku wzrostu włosa. Pamiętaj aby rwać jak najbardziej równolegle do skóry i zdecydowanym ruchem. Drugą dłonią napnij depilowane miejsce aby skóra była napięta.

Po depilacji resztki wosku usuń tłuszczem np oliwką dla dzieci alebo oliwą z oliwek. Na podraznienia dobre są preparaty z tlenkiem cynku np sudocrem albo talk dla dzieci babydream.

kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 16:45   #36
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Jaką krzywdę można sobie tym zrobić?
Bzdura, nie można sobie tym zrobić krzywdy bo wosk nie nagrzewa się raczej powyżej jakiejś temperatury więc poparzyć się nie można. No ewentualnie nie jest to wskazane dla osób ze skóra naczyniową czy bardzo wrażliwą.
Odrywając nieumiejętnie plastry z woskiem tez sobie krzywdy narobić nie można. Najcięższym uszkodzeniem jakie sobie zrobiłam paskami z woskiem były podskórne wylewy i tyle.
Mało widziałaś.
Ja osobiście na zajęciach widziałam jak wosk był za bardzo nagrzany, jedna dziewczyna drugiej położyła go na nogę i nie dość, że ją poparzyła, to zdarła jej naskórek.
Stary 2013-07-27, 16:47   #37
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Mało widziałaś.
Ja osobiście na zajęciach widziałam jak wosk był za bardzo nagrzany, jedna dziewczyna drugiej położyła go na nogę i nie dość, że ją poparzyła, to zdarła jej naskórek.

To chyba w podgrzewaczu do wosku w płynie a nie rolce.

Uzywam takiego podgrzewacza i wosk nigdy nie podgrzał mi się do temperatury takiej abym się mogła poparzyć.

Stary 2013-07-27, 16:51   #38
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
To chyba w podgrzewaczu do wosku w płynie a nie rolce.

Uzywam takiego podgrzewacza i wosk nigdy nie podgrzał mi się do temperatury takiej abym się mogła poparzyć.
Nie, nie, właśnie w rolce.
Ja nie ufam wszystkim podgrzewaczom, ale skoro mówisz, że ten jest ok, to pewnie jest ok.
Stary 2013-07-27, 16:53   #39
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, nie, właśnie w rolce.
Ja nie ufam wszystkim podgrzewaczom, ale skoro mówisz, że ten jest ok, to pewnie jest ok.
Używałam dwóch takich podgrzewaczy, moje koleżanki również korzystają z takich i nie było sytuacji w której ktoś by się mógł poparzyć.

Zresztą jak czuć na skórze, że wosk się robi za ciepły można go odłączyć i on się wtedy nieco schłodzi.

Bez przesady nie używają tego 5 letnie dzieci tylko dorosłe kobiety i serio nie wiem co trzeba by zrobić aby się poparzyć albo zrobic sobie inną krzywdę.

Stary 2013-07-28, 00:13   #40
Agnieszka987
Zakorzenienie

[/COLOR]
Cytat:
Używałam dwóch takich podgrzewaczy, moje koleżanki również korzystają z takich i nie było sytuacji w której ktoś by się mógł poparzyć.

Zresztą jak czuć na skórze, że wosk się robi za ciepły można go odłączyć i on się wtedy nieco schłodzi.

Bez przesady nie używają tego 5 letnie dzieci tylko dorosłe kobiety i serio nie wiem co trzeba by zrobić aby się poparzyć albo zrobic sobie inną krzywdę.
Jeśli przestrzega się paru ważnych zasad, krzywdy się nie zrobi. Dorosłe kobiety czasem nakładają wosk w tym samym miejscu kilka razy, na bardzo cienkią i wrazliwą skórę nakładają bezpośrednio rozgrzany, nie czytają przeciwwskazan do woskowania przed zabiegiem czy co gorsza zakupem, nieumiejętnie wykonują zabieg itd.... Wbrew pozorom dorosłe kobiety czasem bywają bardzo lekkomyslne

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-09-11 o 13:31
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:23   #41
Agnieszka987
Zakorzenienie

camiana a ja preferuję czytanie regulaminu i nie spamownie.
Stary 2013-07-30, 22:04   #42
Teanetante
Raczkowanie

Też uważam, że wszystko zależy od odpowiedniego podejścia i przygotowania się do takiego zabiegu. Na samym yt można znaleźć wiele cennych rad i wskazówek co i jak należy robić podczas depilacji woskiem Sama też czekam na podgrzewacz z allegro, nigdy wcześniej tego nie robiłam, nigdy nie byłam na takim zabiegu w salonie, ale zasięgnęłam nieco informacji, więc mam pewną wiedzę na ten temat. Przeprowadzam też depilację wąsika plastrami z woskiem i moja skóra jeszcze nigdy nie zareagowała niewłaściwie, więc jestem dobrej myśli

A tak z ciekawości... czy depilacja wąsika woskiem jest bardziej bolesna od depilacji nóg tą metodą, czy mam się obawiać?
Teanetante jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 22:47   #43
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Teanetante Pokaż wiadomość
Też uważam, że wszystko zależy od odpowiedniego podejścia i przygotowania się do takiego zabiegu. Na samym yt można znaleźć wiele cennych rad i wskazówek co i jak należy robić podczas depilacji woskiem Sama też czekam na podgrzewacz z allegro, nigdy wcześniej tego nie robiłam, nigdy nie byłam na takim zabiegu w salonie, ale zasięgnęłam nieco informacji, więc mam pewną wiedzę na ten temat. Przeprowadzam też depilację wąsika plastrami z woskiem i moja skóra jeszcze nigdy nie zareagowała niewłaściwie, więc jestem dobrej myśli

A tak z ciekawości... czy depilacja wąsika woskiem jest bardziej bolesna od depilacji nóg tą metodą, czy mam się obawiać?

Może tak być przez bardziej wrażliwą skórę w tym miejscu (zalezy tez jeszcze o której czesci nóg mówisz) Wszystko zalezy od twojego progu bólu
Stary 2013-07-30, 22:48   #44
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Teanetante Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie mam wąsika, ale odpowiem w ten sposób:
nie mam problemu z depilacją nóg, a przy pachach płaczę i wyję, natomiast koleżanka odwrotnie - pachy jej nie ruszają, a nogi to dla niej masakra.
Także widzisz - co osoba, to inne odczucia bólowe.
Stary 2013-07-31, 11:42   #45
Teanetante
Raczkowanie

Hmm czyli chyba trzeba zacisnąć zęby i spróbować
Dam znać, kiedy będę po
Stary 2013-08-02, 18:43   #46
Teanetante
Raczkowanie

Tak jak obiecałam, zdaję relację
Wczoraj przyszedł zestaw z podgrzewaczem i wieczorem zrobiłam mały test - jak to w ogóle działa i jak zareaguje moja skóra. Ogólnie to było całkiem ok Myślę jednak, że jeszcze trochę poczekam aż zabiorę się do tego już tak na serio, bo moje włoski na łydkach są dosyć mocne i grube i jeszcze zbyt małe by skutecznie je usunąć. Kilkuletnie traktowanie maszynką wychodzi Co do bólu... szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś gorszego ;p także pod tym względem jest bardzo dobrze u mnie. Oczywiście skóra została podrażniona, ale dzisiaj już wszystko wraca do normy. No cóż, nie taki diabeł straszny
Stary 2013-08-02, 20:45   #47
Shari89
Raczkowanie

Cytat:
Mało widziałaś.
Koleżanka kiedyś też mi zdarła naskórek więc potwierdzam, że jest to możliwe

Shari89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:09   #48
orzech_w_karmelu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shari89 Pokaż wiadomość
Koleżanka kiedyś też mi zdarła naskórek więc potwierdzam, że jest to możliwe
Ja też potwierdzam, bo wlaśnie dziś zrobiłam sobie kuku A to nie była moja pierwsza depilacja woskiem.
orzech_w_karmelu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:57   #49
repsa
Przyczajenie

Właśnie tak czytam o depilacji woskiem i powiem szczerze, że się przymierzam, ale trochę się boję, że zrobię sobie krzywdę, kurcze sama już nie wiem, a na długo starcza taka depilacja? Ja depiluję depilatorem i mam spokój na jakieś 2 tygodnie, więc może lepiej zostać przy depilatorze?
repsa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 20:45   #50
orzech_w_karmelu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez repsa Pokaż wiadomość
Właśnie tak czytam o depilacji woskiem i powiem szczerze, że się przymierzam, ale trochę się boję, że zrobię sobie krzywdę, kurcze sama już nie wiem, a na długo starcza taka depilacja? Ja depiluję depilatorem i mam spokój na jakieś 2 tygodnie, więc może lepiej zostać przy depilatorze?
Woskiem będzie też coś koło 2 tyg.
Ja wolę wosk od depilatora. Wosk u mnie sprawdził się tylko na nogach, pozostałe części ciała traktuję pęsetą i efekt jest najlepszy

Ja krzywdę sobie zrobiłam 2 razy. Raz: pod pachami, bo ten sam fragment skóry potraktowałam woskiem 3 razy. Tak nie rób.
Drugi raz: w pachwinach, powód jak powyżej.
Stary 2013-10-24, 13:13   #51
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Woskiem będzie też coś koło 2 tyg.
Ja wolę wosk od depilatora. Wosk u mnie sprawdził się tylko na nogach, pozostałe części ciała traktuję pęsetą i efekt jest najlepszy

Ja krzywdę sobie zrobiłam 2 razy. Raz: pod pachami, bo ten sam fragment skóry potraktowałam woskiem 3 razy. Tak nie rób.
Drugi raz: w pachwinach, powód jak powyżej.
To bardzo indywidualna kwestia, ale pewnie bedzie podobnie jak przy depilatorze, bo to i to działa na podobnej zasadzie.

Zgadzam się, najważniejsze to nie nakładać go 2 razy w to samo miejsce, bo można usunac wosk z naskórkiem..., oraz zawsze sprawdzic temp wosku przed aplikacją. Ja używam ciepłego i jest ok. wiec mi ciezko jest sie oparzyć, ale zawsze sprawdzam I jeszcze nauka odpowiedniego usuwania plastra- może wypróbuj najpierw na drogeryjnych plastrach Veet fioletowych? (Są podobnej grubosści wosku co byś nałożyła ciepły, wiec podobnie odczucia).

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-10-24 o 13:14
Stary 2013-11-20, 22:23   #52
Delight18
Przyczajenie

Witam kochane laleczki. Tak przeglądam i przeglądam to forum, ten wątek ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Od dłuższego czasu depiluję się woskiem miodowym w rolce i niedawno postanowiłam wypróbować tego ,,wspaniałego" wosku żelowego, który miał pięknie pachnieć... Zamówiłam więc wosk ego care lefrutti czy coś takiego o zapachu kiwi... po otworzeniu paczuszki zdziwiło mnie to iż wosk był w stanie lejącym się... tak, że nie musiałam go nawet podgrzać... strasznie się lepił i wystarczyła woda aby go zmyć... wyrwał może kilka włosków... Moje pytanie: jak tego wosku użyć? hehe Z góry dziękuje za wszystkie mądre wypowiedzi pozdrawiam Delight18
Delight18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 23:50   #53
leBlanc
Raczkowanie

podgrzewacz do wosku

zakupilam kiedys caly zestaw , i niewiem czy ja mam taki felerny egzemplarz, bo gdy przechylam urzadzenie wraz z wkladem w srodku to mi troszke wychodzi wklad.
leBlanc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:01   #54
asiunia_28
Raczkowanie

Dot.: podgrzewacz do wosku

musi wychodzic bo jak inaczej go wlozyc i wyjąc ? u nas w szkole wypadają
asiunia_28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 22:33   #55
kiciaaa87
Rozeznanie

A jakie marki podgrzewaczy polecacie? Macie jakieś typy, czego unikać... ?
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:19   #56
orzech_w_karmelu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
A jakie marki podgrzewaczy polecacie? Macie jakieś typy, czego unikać... ?
Nie wiem, jaki polecić, ale wiem jaki odradzić. Ja mam taki biały z niebieską nakrętką i z napisem DEPPY o taki http://allegro.pl/podgrzewacz-do-wos...885848984.html

Był o BARDZO ZŁY zakup. Czytałam w internecie, że można kupić najtańszy, bo podgrzewacz nie ma znaczenia. Jeżeli wszystkie są takie jak ten, to lepiej darować sobie woskowanie.

Wady:
- nagrzewa się około pół godziny a czasem dłużej
- wosk szybko stygnie, więc żeby załatwić obie nogi, najlepiej w ogóle tego urządzenia nie odłączać od prądu, ale....kabel jest za krótki i woskowanie nogi bez odłączania urządzenia jest po prostu niewygodne

Tak mnie wkurzał ten nagrzewacz, że wróciłam do golarki. Może lepiej zainwestować w jakiś sprzęt dobrej marki. Będzie dużo droższy, ale może lepszy.
Stary 2014-01-23, 23:22   #57
kiciaaa87
Rozeznanie

No właśnie też się obawiam, że wydam pieniądze a okaże się że wcale nie będę z tego korzystać. Ale jest to zdecydowanie mniejsza inwestycja niż np. depilator, który u mnie sprawdził się tak sobie.
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 11:58   #58
orzech_w_karmelu
Rozeznanie

Cytat:
No właśnie też się obawiam, że wydam pieniądze a okaże się że wcale nie będę z tego korzystać. Ale jest to zdecydowanie mniejsza inwestycja niż np. depilator, który u mnie sprawdził się tak sobie.
Ja po depilatorze miałam takie czerwone krotki, a po wosku nie mam. Przypomniałam sobie, że za pierwszym razem ten podgrzewacz działał dobrze. Może się zepsuł. Tak czy inaczej dziś kupowałabym jakiś markowy. Pamiętam, że dziewczyny polecały jakieś marki. Tylko że ok. 100 zł.
Stary 2014-01-24, 12:11   #59
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:

To kup po prostu wkład i paski. To będzie wydatek ok 10-15zł. Wkład można podgrzać np w ciepłej wodzie. Nie jest to najwygodniejsza metoda ale przekonasz się niskim kosztem czy wosk jest dla Ciebie dobry.

Nie polecam wosków z bajerami, najlepszy jest zwykły miodowy. Na podrażnienia po depilacji - czerwone kropki najlepszy jest sudocrem albo puder babydream.

Stary 2014-01-26, 19:43   #60
leBlanc
Raczkowanie

Dot.: podgrzewacz do wosku

Cytat:
Napisane przez asiunia_28 Pokaż wiadomość
musi wychodzic bo jak inaczej go wlozyc i wyjąc ? u nas w szkole wypadają
ale u mnie wypada samo jak przechyle i jest to niedogodne troche, bo musze to przytrzymac zeby calkiem nie wypadlo
leBlanc jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości