Niemieckie reklamy :) - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Miejsce spotkań "zagranicznych" Wizażanek.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-08, 18:15   #1
svenja
Wtajemniczenie

Niemieckie reklamy :)

Mam pytanie do wizazanek zamieszkujacych Germanie, zainspirowal mnie watek na innym niemieckim forum na temat reklam. Macie jakies ulubione? Moze takie, ktorych nie znosicie?

Moi faworyci to bracia Klitschko i reklama VW Polo, gdzie koles jedzie sobie przez miasto i wszystko sie naokolo rozwala, on czuje sie calkowicie bezpieczny, dopiero jak wysiada, dziecko straszy go dzwonkiem roweru

Nie znosze z kolei reklamy pralinek Chocolat Pavot, gdzie spotykaja sie dwie panie w srednim wieku i opowiadaja sobie o kolesiu, ktory specjalnie dla jednej z nich przyjechal z Hong Kongu z czekoladkami z supermarketu...
Wkurza mnie tez reklama ciasta Dr Oetkera, gdzie dzieciak wsadza modeline do piekarnika i drze sie BESEEETZT! Podczas gdy jego mama robi ciasto. A tu prosze, ona wsadza je do lodowki Potem przychodzi babcia, pyta sie ktoz upiekl do ciasto, a ten maly glosem godnym rozpitego Roda Stewarta i Joe Cockera razem wzietych: "DER KÜHLSCHRANK!!" Porazka...

Nie zebym byla jakims telemaniakiem, ale czesto pracujac w domu wlaczam tv, bo swietnie mi sie wtedy tlumaczy, jak cos gada w tle
Stary 2005-09-08, 19:41   #2
bunny-pie
Zakorzenienie

Dot.: Niemieckie reklamy :)

Aaa fuuu, ja nienawidze tego Oetkera BESETZT!!! I nie lubie Fruchtalarmu. Tam taka mala natretna krzycza cos o jogurtach do kamery, blleee
Lubie ta od VW, bardzo lubie ta piosenke (Husch - Lovetruck), tak sie jeszcze zastanawiam, zadnych reklam nie lubie, chyba ze cos zapomnialam.

Tinker
Stary 2005-09-08, 21:10   #3
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Mnie wkurzały reklamy Du Darfst (wszystkie...) oraz większość reklam jogurtów (bleee). Była jedna fajna reklama kawy (nie pamiętam nazwy) - jedzie auto drogą, cisza, spokój a tu nagle sruuu coś wyskakuje przed kamerę (można wyskoczyć ze skóry) no i napis "Nasza kawa budzi zdecydowanie lepiej" czy coś w ten deseń
Jeszcze pamiętam stare reklamy Bluny (napój o ile dobrze kojarzę)

PZDR Natalia

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 00:27   #4
svenja
Wtajemniczenie

Du Darfst jest straszne. Do tej pory reklamowaly to zarcie (niby dla odchudzajacych sie) laski chyba po anoreksji, teraz z kolei firma probuje pokazac kobiety o niby normalnych ksztaltach, wciskajace sie w majty modelujace figure. Jakiez to ludzkie, juz lece kupowac, oto firma z ludzka twarza Mam obrzydzenie do reklam silacych sie na naturalnosc. Do nich rowniez naleza ostatnie spoty Knoppers, gdzie niby kogos w sklepie przylapuja z kamera i wypytuja czemu akurat Knoppers. GRRRR!!!!!

No ale i tak hitem sa Milch Schnitte ("Nicht so stürmisch! Kriegt doch jeder eins!", "Knackig küüüüühle Schokolade"), albo jeszcze do niedawna Toffifee ("Family Party macht Spass!"). Reklamy niemieckie sa do bani!

Aha, no i wkurza mnie Heidi Klum, ktora jest teraz w kazdej reklamie. Babka jest przesliczna, do momentu jak sie odezwie...
Stary 2005-09-09, 00:34   #5
svenja
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Aaa fuuu, ja nienawidze tego Oetkera BESETZT!!! I nie lubie Fruchtalarmu. Tam taka mala natretna krzycza cos o jogurtach do kamery, blleee
...sondern in den Mixääääää!
To cora jakiejs znanej aktorki czy innej celebrity (jakie to dziwne...), podobno teraz nawet wlasna plyte wydala Na poczatku stwierdzilam, ze jest slodka, ale teraz az mnie roznosi jak mi sie nagle toto wydrze z telewizora FRUCHTALARM!!
Stary 2005-09-09, 00:37   #6
svenja
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Była jedna fajna reklama kawy (nie pamiętam nazwy) - jedzie auto drogą, cisza, spokój a tu nagle sruuu coś wyskakuje przed kamerę (można wyskoczyć ze skóry) no i napis "Nasza kawa budzi zdecydowanie lepiej" czy coś w ten deseń
To chyba chodzi o tego potworka co nagle sie wydziera i konkluzje: "So wach warst du noch nie" Czyli "nic cie jeszcze tak nie obudzilo". Tez ja lubilam, zawsze dostawalam zawalu na miejscu, nawet jak juz wiedzialam co sie stanie
Stary 2005-09-14, 13:20   #