Wypadaj帷e w這sy - PODSUMOWANIE! - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2002-04-01, 20:25   #1
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 959
Lightbulb Wypadaj帷e w這sy - PODSUMOWANIE!

Mam bardzo powazny problem! Od ponad1.5 roku w odstraczajacych ilosciach wypadaja mi wlosy. Mialam chorobe skory i poleceono mi uzywac "Nizoral", pomoglo ale na krotko, wiec przeszlam do szamponu i odzywki "Seboravit", kuracja wspaniala ale jak zwykle krotkotrwala. Czytalam na Waszym Forum artykul Agnieszki na temat wypadania wlosow, i jest tam opisane dokladnie wszystko to do czego juz sie stosowalam. Dermatolodzy i fryzjerzy polecaja mi caly czas to samo. Zawsze mialam w miare geste wlosy a teraz mam ich o 50 % mniej. Regularnie podcinam wlosy. Zmienilam miejsce zamieszkania ale to bylo 2 lata temu. Boje sie, ze pod koniec staosowania juz wszytstkich eksperymentow zostane lysa. CZY KTOS MOZE MI POMOC?!
guest jest offline  
Stary 2002-04-01, 20:25   #2
guest
Zakorzenienie

w koncu bede lysa!!!!!!!!

Mam bardzo powazny problem! Od ponad1.5 roku w odstraczajacych ilosciach wypadaja mi wlosy. Mialam chorobe skory i poleceono mi uzywac "Nizoral", pomoglo ale na krotko, wiec przeszlam do szamponu i odzywki "Seboravit", kuracja wspaniala ale jak zwykle krotkotrwala. Czytalam na Waszym Forum artykul Agnieszki na temat wypadania wlosow, i jest tam opisane dokladnie wszystko to do czego juz sie stosowalam. Dermatolodzy i fryzjerzy polecaja mi caly czas to samo. Zawsze mialam w miare geste wlosy a teraz mam ich o 50 % mniej. Regularnie podcinam wlosy. Zmienilam miejsce zamieszkania ale to bylo 2 lata temu. Boje sie, ze pod koniec staosowania juz wszytstkich eksperymentow zostane lysa. CZY KTOS MOZE MI POMOC?!
guest jest offline  
Stary 2002-04-01, 21:05   #3
czterypik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
GG do czterypik
Re: w koncu bede lysa!!!!!!!!

Nie b璠ziesz 造sa, spokojnie. Mog Ci poleci p造n Piloxidil. Kupuje si go w aptece, kosztuje ok. 20 z (starcza gdzie na miesi帷, mo瞠 trzy tygodnie). Nale篡 wciera w sk鏎 g這wy rano i wieczorem (ale b. wa積a jest systematyczno嗆, nie mo積a o tym zapomina). P造n zupe軟ie nie wp造wa na przet逝szczanie si w這s闚, wsi彗a b. szybko. Jest w豉軼iwie jak woda. Pierwsze efekty s widoczne po 1-1,5 miesi帷a. Mi bardzo wypada造 w這sy, naprawd pom鏬. Poleci豉 mi go znajoma, kt鏎a m闚i豉, 瞠 ju by豉 prawie 造sa. Po dw鏂h miesi帷ach po umyciu g這wy w wannie nie mia豉 ani jednego w這sa. To chyba o czym 鈍iadczy? Powodzenia, na pewno si uda.
czterypik jest offline  
Stary 2002-04-04, 11:18   #4
guest
Zakorzenienie

A ja proponuj Ci za篡wanie cynku-Forte. W這sy wychodzi造 mi koszmarnie i za篡wanie cynku doradzi豉 mi znajoma farmaceutka. Poleci豉mi mi za篡wa cynk-Forte (mocniejszy) przez miesi帷, gdzie po 1,5 miesi帷a od sko鎍zenia wida efekt. Teraz co roku robi sobie tak kuracj jak widz za du穎 w這s闚 na szczotce. [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline  
Stary 2002-04-05, 14:55   #5
guest
Zakorzenienie

Mnie tez przez dluzszy czas wypadaly wlosy.Poszlam do dermatologa, ktora kazal brac mi cynk oraz witamine A.Poza tym skierowal mnie na morfologie, po ktorej okazalo sie ze brak mi zelaza w organizmie (podobno to czesty powod wypadania wlosow).
guest jest offline  
Stary 2002-04-08, 18:47   #6
guest
Zakorzenienie

Ja tak瞠 mysl ,瞠 powinna si zaj望 wypadaniem w這s闚 od "wewn徠rz" . Jesli brakuje Ci czego w organizmie to 瘸dne specyfiki nak豉dane na w這sy lub sk鏎 g這wy nie pomog. Wiem to z w豉snego do鈍iadcznia. Zawsze mia豉m pi瘯ne , g瘰te wlosy - gdy zacze豉m gwa速ownie traci na wadze - nie mog豉m zapanowa nad ich wypadaniem . To samo spotka這 moje inne znajome. Dlatego najlepiej si upewnij czy w Twojej diecie czego nie brakuje! Pozdrawiam!.
guest jest offline  
Stary 2002-08-19, 13:58   #7
guest
Zakorzenienie

Wypadanie w這s闚

Czy mo瞠cie mi co poradzi na wypadanie w這s闚? Jestem w trakcie wcinania 2 opakowania wyci庵u ze skrzypu i obawiam si 瞠 nied逝go zostan 造sa. Mo瞠 jaki szampon albo maseczka na noc. Niestety w這sy mi si tak przet逝szczaj 瞠 codziennie rano musze je my. Wiecz鏎 nie wchodzi w gr bo rano i tak s t逝ste. Czy macie jakie sposoby?
guest jest offline  
Stary 2002-08-19, 14:25   #8
guest
Zakorzenienie

Re: Wypadanie w這s闚

Ja stosuj Merz Special Dragees i zaczynam zauwa瘸 efekty, a stosuj dopiero od 3 tygodni. Tabletki s drogie ok.39 z, ale warto.
guest jest offline  
Stary 2002-08-19, 18:06   #9
guest
Zakorzenienie

Re: Wypadanie w這s闚

jednym ze skutecznych 鈔odk闚 na wypadanie w這s闚 jest
h-papoten
jest to maseczka szampon proszek i tabletki
mo瞠sz by pewna 瞠 po ich zastosowaniu wzmocnisz nie tylko wlosy ale i paznokcie
jest to zbieranina minera堯w kt鏎a pomaga przy wielu dolegliwo軼iach sk鏎y i w這s闚
pozdrawiam

Aga napisa(a):
> Czy mo瞠cie mi co poradzi na wypadanie w這s闚? Jestem w trakcie wcinania 2 opakowania wyci庵u ze skrzypu i obawiam si 瞠 nied逝go zostan 造sa. Mo瞠 jaki szampon albo maseczka na noc. Niestety w這sy mi si tak przet逝szczaj 瞠 codziennie rano musze je my. Wiecz鏎 nie wchodzi w gr bo rano i tak s t逝ste. Czy macie jakie sposoby?
guest jest offline  
Stary 2002-08-24, 18:06   #10
guest
Zakorzenienie

Sprobuj Urynoterapii!
madi napisa(a):
> Mam bardzo powazny problem! Od ponad1.5 roku w odstraczajacych ilosciach wypadaja mi wlosy. Mialam chorobe skory i poleceono mi uzywac "Nizoral", pomoglo ale na krotko, wiec przeszlam do szamponu i odzywki "Seboravit", kuracja wspaniala ale jak zwykle krotkotrwala. Czytalam na Waszym Forum artykul Agnieszki na temat wypadania wlosow, i jest tam opisane dokladnie wszystko to do czego juz sie stosowalam. Dermatolodzy i fryzjerzy polecaja mi caly czas to samo. Zawsze mialam w miare geste wlosy a teraz mam ich o 50 % mniej. Regularnie podcinam wlosy. Zmienilam miejsce zamieszkania ale to bylo 2 lata temu. Boje sie, ze pod koniec staosowania juz wszytstkich eksperymentow zostane lysa. CZY KTOS MOZE MI POMOC?!
guest jest offline  
Stary 2002-08-24, 21:10   #11
guest
Zakorzenienie

Natomiast ja polecam wiesio貫k w kapsu趾ach. Ju tu gdzie o tym pisa豉m i powt鏎z, 瞠 bardzo mi ten preparat pom鏬. Mam cienkie w這sy, wi璚 ich wypadanie by這 dla mnie koszmarem. Po mniej wi璚ej 2 miesi帷ach za篡wania wiesio趾a w這sy nie wypada造 i co najwa積iejsze teraz te si trzymaj.
Ale przede wszystkim zr鏏 koniecznie badania, bo jak kt鏎a dziewczyna tu napisa豉, problemem mo瞠 by du篡 niedob鏎 jakich mikro- lub makroelement闚.
guest jest offline  
Stary 2002-08-31, 21:05   #12
enya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 336
GG do enya
PILOXIDIL

Przeczyta豉m,瞠 pomaga on na wypadanie w這s闚.Czy mog造by軼ie co wi璚ej na jego temat powiedzie? Jak dzia豉,ile kosztuje?
enya jest offline  
Stary 2002-08-31, 21:27   #13
guest
Zakorzenienie

Re: PILOXIDIL

Piloxidil zawiera MINIKSIDIL - jedn z dw鏂h (obok finasterydu- Propecia- tylko dla m篹czyzn) substancji o udowodnionej skuteczno軼i przy 造sieniu.
Jest to lek obni瘸j帷y ci郾ienie. Przypadkowo odkryto jego pozytywny wp造w w 造sieniu. Stpsowany miejscowo na sk鏎 g這wy powoduje rozszerzenie naczy krwiono郾ych i zwi瘯sza przep造w krwi w sk鏎ze g這wy, dzia豉 jako stymulator mitityczny na kom鏎ki mieszk闚 w這sowaych (czyli pobudza je do podzia堯w), pobudza wzrost keranocyt闚 (co powoduje wytwarzanie d逝窺zego w這sa). Nie wykazuje dzia豉nia antyandrogenowego. pierwsze rezultaty (zwiekszenie ilo軼i w這s闚 meszkowych i zahamowanie wypadania w這s闚) pojawiaj si po 2 miesi帷ach regularnego leczenia, z najwi瘯szym nasileniem odrostu po 12 miesi帷ach. Ewentualne dzia豉nia niepo膨dane: podra積ienie sk鏎y g這wy, reakcje alergiczne, rzadko kontaktowe zapalenie sk鏎y, 造sienie lub niepo膨dane nadmierne ow這sienie, 這jotok, zaburzenia widzenia. Nie stosowa na uszkodzon sk鏎.
Cena: 60ml za ok. 21z Opakowania starcza na 1 miesi帷 przy stosowaniu 2 razy dziennie. Inne odpowiedniki: Loxon 2% (26z), Loxon 5% (32,30), Regaine 2% (123,24z), Regaine 5% (138z)- wszystkie maj po 60ml. Minoxidil w st篹瘽iu 5% powinien by na recept. Piloxidil ma 2% miniksidilu.
guest jest offline  
Stary 2002-12-05, 22:17   #14
guest
Zakorzenienie

Wypadnie wlosow - Tricomin

Bardzo wypadaja mi wlosy i lekarz ostatnio polecil mi stosowanie szamponu Tricomin + odzywka. Jest to szampon wzbogacony miedzia, podobno skuteczny. Czy ktoras z was stosowala moze ten szampon i moze sie podzielic uwagami na jego temat. Bardzo prosze o pomoc.
guest jest offline  
Stary 2002-12-05, 23:27   #15
mexa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Re: Wypadnie wlosow - Tricomin

Pare slow z angielskiej strony producenta (www.tricomin.com):

Wspomaganie produkcji melaniny, unieszkodliwianie wolnych rodnikow, zapobieganie przerywaniu wlokien kolagenu i elastyny. Miedz obecna w preparacie jest inhibitorem 5-alfa reduktazy, mowiac po ludzku - antyandrogennie uodparnia cebulki wlosowe.

Tyle teorii.

Co do praktyki, to mysle, ze jest tak: stezenie substancji czynnych musialoby byc gigantyczne, aby szampon i odzywka - splukiwane dosc szybko z wlosow i skory - dzialaly spektakularnie. Raczej wiec mysle, ze takie preparaty moga w przypadku silnego wypadania wlosow dzialac jedynie wspomagajaco.

Jaka byla diagnoza? Lekarz nie probowal dojsc glebiej do przyczyn utraty wlosow? To jedyny "lek" jaki ci zapisal?
mexa jest offline  
Stary 2002-12-06, 07:17   #16
patt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56

Ja niedawno r闚nie mia豉m bardzo powa積y problem z wypadaniem w這s闚. Od p馧 roku wypada造 mi gar軼iami. Mysla豉m, 瞠 o造siej. Posz豉m do dermatologa i ona najpierw zleci豉 mi seri bada (morfologia, 瞠lazo w surowicy, TSH). Badania wysz造 rewelacyjnie. Tak na marginesie to z paznokciami i ze sk鏎 nie mia豉m 瘸dnych problem闚. Przepisa豉 mi witamin B6 w zastrzykach. Wzi窸am 10 i to rzeczywi軼ie efekty by造 zaskakuj帷e. Prawie w og鏊e ju nie wypadaj. Wszyscy zalecaj nie wiadomo jakie leki, od篡wki, szampony a tu zwyk造 niedob鏎 tej witaminy mo瞠 spowodowa takie skutki. Musz wzi望 jeszcze 20 tych zastrzyk闚, ale warto przecierpie. Dodatkowo dosta豉m takie robione lekarstwo do wcierania w sk鏎 g這wy.
Z gotowych preparat闚 poleca豉 tylko Dercos ampu趾i i szampon, ale teraz mam tyle wydatk闚, 瞠 niestety nie mog sobie na to pozwoli.
Wi璚 je郵i masz ten problem to albo zmie lekarza albo delikatnie mu to zasugeruj.
patt jest offline  
Stary 2002-12-06, 16:08   #17
guest
Zakorzenienie

Mialam robione szczegolowe badanie wlosow, i okazuje ze w skladzie moich wloswo jest za malo miedzi. Dlatego tez lekarz zalecil mi stosowanie tego szamponu. Badanie krwi (morfologia, tarczyca, etc. sa bardzo dobre). Zastanawiam sie rowniez czy ten lekarz nie probowal naciagnac mnie na ten szampon, ktory sam rozprowadza ($60). I zalecil rowniez przyjmowanie witamin, ktore ja sama stosuje. Skonczylam juz 2 opakowania skrzypu z witaminami, i nie widze zadnych efektow. Wlosy wypadaja mi nadal garsciami, stosowalam rowniez tysiace innych srodkow: Seboradin, Radical. Nie wiem juz po prostu co mam robic. Zaznacze rowniez ze wlosy moje dosyc szybko sie przetluszczaja.
guest jest offline  
Stary 2002-12-06, 18:35   #18
guest
Zakorzenienie

Mi rowniez wypadaly wlosy . stosowalam wiele zestawow witaminowych , pilam drozdze ,stosowalam przerozne szampony/odzywki ...i co ? ...i nic... Dopiero kiedy zaczelam stosowac ampulki Vichy + szampon z tej samej serii ...zauwazylam efekty. Do tego raz w tygodniu stosuje wosk na wlosy.Wosk ten dostepny jest w kazdej aptece. Proponuje wzbogacic kuracje o tabletki Merz Special...nalezy wybrac 3 opakowania ...ostawic i dopiero pozniej widac efekty. Pozdrawiam. Iwona.
guest jest offline  
Stary 2002-12-06, 21:35   #19
mexa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

To co dobre dla jednych, dla innych niekoniecznie. Ile osob tracacych wlosy - tyle zapewne tego powodow... Bylabym wiec ostrozna z sugerowaniem terapii, tym bardziej, ze z witaminami i mineralami mozna przekombinowac...

Didi, czy w Twoich badaniach bylo oznaczenie hormonow plciowych (testosteron)? Nie wykliuczach czynnikow egzogennych (stres, przeciazenie skory glowy chemia)?

Slyszalam doskonale opinie o nowym peparacie Vichy Dercos, ale nie tym "starym" tylko o nowej odzywce do wcierania w skore wglowy z aminexilem, ceramidami. Zostala stworzona dla osob z wlosami hm.. starzejacymi sie, pozbawionymi zycia. Znam kilka osob, ktore stosowaly ja w lysieniu i bardzo sobie chwala. Moze warto skonsultowac to z dermatologiem? Moze tez Piloxidil?
mexa jest offline  
Stary 2002-12-09, 18:45   #20
guest
Zakorzenienie

Mialam robione wszystkie badania, oprocz oznaczenia poziomu hormonow. Tez myslalam nad tym, ze moze powinnam zbadac poziom testosteronu. Obecnie, nie chce natomiast szpikowac sie hormonami, bo z mezem zaczynamy myslec o planowaniu dzidziusia. Moja jedyna nadzieja, ze stan moich wlosow polepszy sie w czasie ciazy. Mexa, dzieki za rady.
guest jest offline  
Stary 2003-04-30, 09:49   #21
kaska26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
wypadanie w這s闚 po porodzie!!!!!!

Bardzo prosz o pomoc!!!!!!
Jestem 3 miesi帷e po porodzie i w這sy wypadaj mi gar軼iami, naprawd jestem za豉mana. Jak tak dalej b璠zie to zostan 造s mam.
Prosz pom騜cie co mam robi, dodam tylko, 瞠 karmi piersi.
kaska26 jest offline  
Stary 2003-04-30, 10:11   #22
DominikaS
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 440
Re: wypadanie w這s闚 po porodzie!!!!!!

Nie panikuj. Wypadanie w這s闚 po porodzie to skutek zmian hormonalnych - jak wszystko si ustabilizuje to przejdziePonad to w czasie ci捫y na pewno lepiej si od篡wia豉, za篡wa豉 witaminy... Nie rezygnuj z tego. Dodatkowo mo瞠sz te zastosowa jakie kuracje ampu趾owe, tylko dowiedz si czy mo積a podczas karmienia.
Ech, jak bvy豉m w ci您y to mia豉m naj豉dniejsze w這sy i paznokcie w 篡ciu:_) A potem sie popsu這:-(
DominikaS jest offline  
Stary 2003-04-30, 10:27   #23
AgaZ
Przyjaci馧ka Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 7 665

Donia ma racj, ten stan naprawd jest przej軼iowy.[img]icons/icon7.gif[/img]
Mi po porodzie bardzo pom鏬 Tonik Energy Serum do wlosow firmy Welli z serii System Professional (sam tonik kosztuje ok. 60 z) Jest bardzo wygodny w uzyciu i wydajny. Wlosy przestaly mi wypadac i po pewnym czasie zauwazylam, ze intensywnie mi odrastaja nowe. Koszt calej kuracji to jakies 100- 120 zl. ( ze specjalnym szamponem) Starcza na jakies trzy miesiace. Mo積a go kupi w salonach firmowych albo sklepach fryzjerskich.

Gor帷o pozdrawiam m這d mamusi [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
bardzo Was prosz piszcie w sprawie wszystkich zg這sze i problem闚 do Anio趾a Tasma雟kiego. Anio貫k jest THE BEST. Ja ju nie pracuj w wiza簑 od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale ju nie mog odpowiada na Wasze pro軸y
mikroREKLAMA
Booksy to nowoczesny system rezerwacji us逝g
Booksy to nowoczesny system dla biznesu. Oparty na aplikacjach, katalogu us逝g i opinii oraz na panelu do zarz康zania biznesem. Booksy w prosty i intuicyjny spos鏏 pomaga zarz康za kalendarzem firmy.

Ta reklama pokazywana jest pod 7 665 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
AgaZ jest offline  
Stary 2003-04-30, 10:27   #24
Malenka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 501
GG do Malenka

nie wiem jak z apu趾ami czy witaminkami,ale od篡wk tak do smarowania chyba mo瞠sz...w rodzince testujemy ody篤k-wosk leczniczy, bardzo polecana na KW, kole瘸nka stosowa豉 j po chemioterapii i jej pomog豉 teraz testuj j na sobie, siostrze i moim m篹czy幡ie...ale dopiero od 2 tygodni wi璚 trudno m闚i o wielkich,spektakularnych efektach [img]icons/icon7.gif[/img] ale w這ski na pewno s 豉dniejsze, mi瘯kie i puszyste..
Malenka jest offline  
Stary 2003-04-30, 11:43   #25
kaska26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Dzi瘯uj za s這wa otuchy.
Mam jeszcze jedno pytanie, po jakim czasie powinno si wszystko unormowa z tymi hormonami???
Czyli jak d逝go mog wypada w這sy, miesi帷, dwa, pi耩????
kaska26 jest offline  
Stary 2003-04-30, 12:20   #26
AgaZ
Przyjaci馧ka Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 7 665

To ju jest jednak do嗆 indywidualna sprawa. W moim przypadku w這sy mi wypada造 ponad p馧 roku, tylko, 瞠 by to proces s豉bn帷y. Mo瞠 w豉郾ie dzi瘯i temu tonikowi, a mo瞠 po prostu tak mia這 by.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
bardzo Was prosz piszcie w sprawie wszystkich zg這sze i problem闚 do Anio趾a Tasma雟kiego. Anio貫k jest THE BEST. Ja ju nie pracuj w wiza簑 od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale ju nie mog odpowiada na Wasze pro軸y
mikroREKLAMA
Booksy to nowoczesny system rezerwacji us逝g
Booksy to nowoczesny system dla biznesu. Oparty na aplikacjach, katalogu us逝g i opinii oraz na panelu do zarz康zania biznesem. Booksy w prosty i intuicyjny spos鏏 pomaga zarz康za kalendarzem firmy.

Ta reklama pokazywana jest pod 7 665 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
AgaZ jest offline  
Stary 2003-07-22, 20:16   #27
asia.m
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
wypadanie

Witam wszystkich. Mam jedno pytanie co powinnam zrobic jesli mam slabe, cienkie, mocno wypadajace w這sy i szybko przetluszczajace sie. Probowalam roznych metod szamponow, odzywek, tabletek, warzyw i owoc闚 ale to pomaga w bardzo malym stopniu. Bede wdzieczna za jakiekolwiek wskaz闚ki. Moze istnieje jakis cudowny srodek o ktory nie wiem!
asia.m jest offline  
Stary 2003-07-22, 20:16   #28
asia.m
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
wypadanie

Witam wszystkich. Mam jedno pytanie co powinnam zrobic jesli mam slabe, cienkie, mocno wypadajace w這sy i szybko przetluszczajace sie. Probowalam roznych metod szamponow, odzywek, tabletek, warzyw i owoc闚 ale to pomaga w bardzo malym stopniu. Bede wdzieczna za jakiekolwiek wskaz闚ki. Moze istnieje jakis cudowny srodek o ktory nie wiem!
asia.m jest offline  
Stary 2003-07-27, 19:35   #29
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: wypadanie

witam!
zerknij na moje rady na ten temat na tym forum, mysle ze znajdziesz cos dla siebie.
pozrawiam
Stary 2003-07-27, 19:35   #30
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: wypadanie

witam!
zerknij na moje rady na ten temat na tym forum, mysle ze znajdziesz cos dla siebie.
pozrawiam

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a