Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-29, 21:53   #391
jennifer777
Wtajemniczenie

Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

w sephorze 30ml kosztuje 100.wczesniej mialam te perfumki i byly piekne ;( nie wiem co mnie podkusilo zeby zamowic u niego, ale raczej szanse sa male ze mi odda pieniadze, myslicie ze jest szansa czy nie robic sobie nadziei?
Wrrr nie dosc ze czekalam 20 dni to jeszcze takie gó... nawet nie chodzi mi juz o te pieniadze mimo ze jestem uczennica i nie mam stalych dochodow,chodzi raczej o ludzka uczciwosc !;/
Stary 2006-05-29, 22:00   #392
konfitura
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jennifer777
w sephorze 30ml kosztuje 100.wczesniej mialam te perfumki i byly piekne ;( nie wiem co mnie podkusilo zeby zamowic u niego, ale raczej szanse sa male ze mi odda pieniadze, myslicie ze jest szansa czy nie robic sobie nadziei?
Wrrr nie dosc ze czekalam 20 dni to jeszcze takie gó... nawet nie chodzi mi juz o te pieniadze mimo ze jestem uczennica i nie mam stalych dochodow,chodzi raczej o ludzka uczciwosc !;/
Domagaj się stanowczo zwrotu pieniędzy - masz prawo w ciągu 10 dni albo 2 tygodni zwrócić towar wg prawa konsumenta (o zakupach przez Internet) nawet nie podając powodu, a co dopiero w tym przypadku...

konfitura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:03   #393
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Smile Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
w sephorze 30ml kosztuje 100.wczesniej mialam te perfumki i byly piekne ;(
30 ml tyle kosztuje w sephorze, a u niego 100 ml jest za tę cene, czyli spora rozbiezność!

Cytat:
nie wiem co mnie podkusilo zeby zamowic u niego, ale raczej szanse sa male ze mi odda pieniadze, myslicie ze jest szansa czy nie robic sobie nadziei?
Musisz do niego napisać/zdzwonić i powiedzieć, że chcesz zwrócić perfumy... Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz cy była/jest szansa na odzyskanie pieniędzy.
Stary 2006-05-31, 16:32   #394
Hvid
Zakorzenienie

Witam serdecznie
Niestety, juz od dluzszego czasu jestem uzalezniona od allegro. Perfumomaniaczka jestem od dawna. Nigdy nie kupowalam zapachow w internecie, poniewaz z reguly w Warszawie udawalo mi sie znalezc perfumy ktore chcialam miec. To sie zmienilo. Obecnie mieszkam w Danii, w trzecim co do wielkosci miescie tego kraju, no i zaczelo sie...
Nie mam nawet co marzyc o zapachach Lagerfelda, Hermesa, Sisley i wielu innych. Dzisiaj probowalam znalezc Eden firmy Cacharel ( w perfumerii ). Oczywiscie dowiedzialam sie, ze ten zapach jest w Danii nie do zdobycia .
Trudno - kupie na allegro. Ostatnio zamowilam kilka zapachow u super sprzedawcy ( nick ``dufte_mania``). Mam nadzieje, ze tyle pozytywnych komentarzy nie wzielo sie z powietrza i dostane zapachy oryginalne poniewaz w moim przypadku dochodza jeszcze koszty wysylki.
Allegro czasami bardzo w zyciu pomaga, przynajmniej takiej osobie jak mnie, oj bardzo.
Hvid jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 17:26   #395
jennifer777
Wtajemniczenie

napisalam maila, facet wydaje sie uczciwy, mowi ze po raz pierwszy mu sie cos takiego zdarzylo, napisal ze odda kase, ze przyjmuje reklamacje, zobaczymy
Stary 2006-06-02, 21:38   #396
monik-a
Przyczajenie

Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Mam z górką 30 lat a jastem do tego stopnia naiwna, ze też wierzylam w upolowanie orginalnych wód na Allegro (do wiad. tamże sprzedajacych:,,orginał" - produkt wyprodukowany przez właciciela marki bądż za udzieloną pzrezeń licencją ) To, CO tam sprzedają to dla mnie była sprawa do niedawna otwarta. Nam się wydaje, że jak ktoś wystawia kwitek albo co lepsze: fakturę, to daje produkt orginalny ))). Pracuję w centrum Warszawy i od czasu do czasu bywam na regularnie organizowanych kiermaszach w wynajmowanych pomieszczeniach jednego z nobliwych biurowców. Od dawna sprzedają tam ,,tańsze" setki: Chanel, Kenzo, itp. za 100 do 120 zł. Mówi wam to coś? Postanowiłam przyjrzeć się im dokładnie. Jezuu drogi!!! formalnie, pod marką biurowca i regularnie oszukują ludzi w takich miejscach. Firma wynajmująca lokal tego nie sprawdza, czym tam się handluje? To uprzytomniło mi , co się dzieje na Allegro.
Pomyślcie zresztą logicznie: Ile testerów, na Boga, można ukraść, ile można wynieść z Sephor? Przecież tego na Alegro jest za dużo, żeby się tą ilośc dało wytłumaczyć wyżej wymienionymi metodami pozyskania. Ileż można ukraść tirów perfum? Jakoś nie slychać o zmasowanych kradzieżach kontenerów z perfumami w tv . Ponieważ ta matematyka się mocno nie zgadza ze zdrowym rozsądkiem, niektórzy sprzedający tlumaczą się Ameryką )) Banalne.
Naprawdę, dziewczyny: widać różnicę: weźcie te swoje flaszki kupione bardzo okazyjnie i idźcie z tym do sepory, marionautu i porównajcie dokładnie jakość butelki, jakość nadruku, kolor cieczy wewnątrz ( bardzo widoczna różnica przy chanel chance i madmoiselle). Nie stać mnie na utrzymywanie oszustów!!!! Wystarczy, że z podatków niejeden żyje i to nieźle.....Nie dajmy się!
monik-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 22:34   #397
capuccino
marzycielka

Popieram to co robi autorka, ale tak jak juz ktos napisal, zakladaja inne konta..
Osobiscie nie poznalabym sie, czy cos jest oryginalne czy nie, oczywiscie wiem, ze perfumy kosztujące w sklepie 180 zl nie beda kosztowac na allegro 60.. Nie kupuję wiec na aukcjach takich perfumów, jak juz to np Body shop, Victoria's secret czy Coty...No i ostatnio oczywiscie sie obkupilam Jessica Simpson .
Widzialam jednak nieraz, jak sprzedający pisali o wodach za 60 zl, ze to oryginaly, no a wiele ludzi wierzy w zapewnienia...Uwazam, ze tym powinno zajmowac sie allegro..Skoro mają czas, by blokowac komus konta z powodu np zmiany numeru telefonu, powinni miec tez na to, by sprawdzac jakie produkty oferuja uzytkownicy! Przeciez o ile wiem, w regulaminie pisze, ze zabroniona jest sprzedaz podróbek...

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy- sierpień (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 12:02   #398
Hvid
Zakorzenienie

Dzieki temu forum znalazlam strawberry.net. I tam bede od tej pory kupowac. Do tej pory nie mialam zastrzezen do allegro, jestem zadowolona z Hermesa 24 Fabourg ktore mam dzieki allegro juz od dawna. Wczesniej kupowalam Hermesa wylacznie w perfumerii przy Pieknej w Warszawie. Niestety, nie mam porownania do oryginalu poniewaz ja zazwyczaj zuzywam zapach i nie zastanawiajac sie, wyrzucam zuzyty flakonik. Zapach wydaje sie byc ten sam, tyle ze mam EDT, nie EDP ( zawsze wczesniej kupowalam EDP ), wiec troche mniejsza trwalosc. Nie wiem, co dostane teraz. Czekam na 5 zapachow. Zobaczymy.
Dla mnie kupowanie na strawberry.net jest o tyle prostsze iz nie musze placic za przesylke oraz maja w jednym miejscu prawie wszystkie zapachy ktore mi sie podobaja. Moge zatem zrobic od czasu do czasu wieksze zakupy wlasnie w tej firmie i nie szukac kto ma dany zapach na allegro albo biegac w Danii od perfumerii do perfumerii ( zreszta, wcale nie jest ich tutaj tak duzo ) i dowiadywac sie, ze akurat tego zapachu nie ma i nie bedzie.
Nie mam do siebie zaufania jezeli chodzi o wrazliwosc mojego nosa, wiec nie wykluczam iz byc moze dalam sie nabrac na allegro. Zawsze, niestety, istnieje taka mozliwosc
Hvid jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 13:03   #399
kubusiulka
Przyczajenie

Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez monik-a
Mam z górką 30 lat a jastem do tego stopnia naiwna, ze też wierzylam w upolowanie orginalnych wód na Allegro (do wiad. tamże sprzedajacych:,,orginał" - produkt wyprodukowany przez właciciela marki bądż za udzieloną pzrezeń licencją ) To, CO tam sprzedają to dla mnie była sprawa do niedawna otwarta. Nam się wydaje, że jak ktoś wystawia kwitek albo co lepsze: fakturę, to daje produkt orginalny ))). Pracuję w centrum Warszawy i od czasu do czasu bywam na regularnie organizowanych kiermaszach w wynajmowanych pomieszczeniach jednego z nobliwych biurowców. Od dawna sprzedają tam ,,tańsze" setki: Chanel, Kenzo, itp. za 100 do 120 zł. Mówi wam to coś? Postanowiłam przyjrzeć się im dokładnie. Jezuu drogi!!! formalnie, pod marką biurowca i regularnie oszukują ludzi w takich miejscach. Firma wynajmująca lokal tego nie sprawdza, czym tam się handluje? To uprzytomniło mi , co się dzieje na Allegro.
Pomyślcie zresztą logicznie: Ile testerów, na Boga, można ukraść, ile można wynieść z Sephor? Przecież tego na Alegro jest za dużo, żeby się tą ilośc dało wytłumaczyć wyżej wymienionymi metodami pozyskania. Ileż można ukraść tirów perfum? Jakoś nie slychać o zmasowanych kradzieżach kontenerów z perfumami w tv . Ponieważ ta matematyka się mocno nie zgadza ze zdrowym rozsądkiem, niektórzy sprzedający tlumaczą się Ameryką )) Banalne.
Naprawdę, dziewczyny: widać różnicę: weźcie te swoje flaszki kupione bardzo okazyjnie i idźcie z tym do sepory, marionautu i porównajcie dokładnie jakość butelki, jakość nadruku, kolor cieczy wewnątrz ( bardzo widoczna różnica przy chanel chance i madmoiselle). Nie stać mnie na utrzymywanie oszustów!!!! Wystarczy, że z podatków niejeden żyje i to nieźle.....Nie dajmy się!
Rzeczywiście nie sposób się z Tobą nie zgodzić, ale tylko połowicznie.
Dużą część produktów na Allegro stanowią podróby, ale zauważ też, że również w perfumeriach internetowych jest o wiele taniej. Dla przykładu Organza Givenchy 100 ml w Sephora - wydatek rzędu 400 zł , w perfumeriach internetowych w granicach 200 - 250 zł. A przecież nie oznacza to, że perfumerie internetowe sprzedają nam badziew. Sephora czy inne podobne sklepy muszą zapłacić ogromne koszty utrzymania wielkich powierzchni, często w centrum miasta plus koszty wynagrodzeń, reklamy itp.
Dlatego nie widzę nic złego w zakupach u sprawdzonego sprzedawcy. Tym bardzie, że staram się dany produkt później skonfrontować w perfumerii.
Dlatego, przy odrobinie rozsądku i uwagi można zaryzkować zakup na Allegro, i cieszyć się oryginalnymi perfumami .
kubusiulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 08:36   #400
agula20
Przyczajenie

HEJ, JESTEM TY PO RAZ PIERWASZY I ZGADZAM SIĘ Z WAMI...TEŻ OPTUJĘ ZA ORYGINAŁAMI -ALE NIE MAM NA MYSLI PERFUM TYLKO TOREBKI, DODATKI-ALE WIADOMO ŻE NIE KAZDĄ Z NAS STAĆ ...A TAK SWOJĄ DROGĄ TO WIECIE GDZIE WOGÓLE GDZIE NA TAKIE PODRÓBY MOZNA SIĘ NACIĄĆ?WIEM ŻE W JAKIEJŚ HALI "PTAK" W ŁODZI MOZNA KUPIC MARKOWE RZECZY ALE NIE WIEM CZY T PODRÓBY CZY NIE. TERAZ WYBIERAM SIE DO POZNANIA I ŁODZI I ZAMIERZAM ZAOPATRZYC SIE W JAKIES NOWE RZECZY ALE NIE WIEM KAICH MIEJSC POWINNAM UNIKAĆ -PROSZĘ O RADĘ MIESZKANKI ŁODZI I POZNANIAPOZDRAWIAM AGA
agula20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 09:34   #401
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

1. Witamy nowa wizażankę na forum
2. Prosimy o wyłaczenie CAPSa bo to zle sie czyta i w internecie oznacza KRZYK
3. To forum jest poświecone zapachom o torebkach powinno być w dziale mody.
4. Po halach targowych oryginałów z "wyższej półki" nie znajdziesz Mozesz tam nabyć Adidasa, Pumę, zapachy Coty.
5. Oryginały najbezpieczniej kupowac w: Sephora, Douglad, Marionaund, Quality i temu podobnych markowych sieciówkach. Mozna tez kupić na allegro po uprzednim upewnieniu sie ze to oryginał.
6. Jak znajdziesz na allegro interesującą Ciebie aukcję z zapachami mozesz wkleić tu na forum do watku "Oryginał czy podrówka" lub "Allegro-weryfikacja aukcji". Warto tez przejrzec wątek "Wiarygodni sprzedawcy z allegro"
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 15:50   #402
kadrine
Przyczajenie

sprostuje::: torba "siodlo" diora z materialu nie kosztuje 3000 euro, a 150 dolarow np. eluxury.com, wiec jesli na allegro ktos sprzedaje uzywana za 150 zl, bo tak sprzedaja, to niekoniecznie jest to podroba.
kadrine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 15:56   #403
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez kadrine Pokaż wiadomość
sprostuje::: torba "siodlo" diora z materialu nie kosztuje 3000 euro, a 150 dolarow np. eluxury.com, wiec jesli na allegro ktos sprzedaje uzywana za 150 zl, bo tak sprzedaja, to niekoniecznie jest to podroba.
Sorry, sorry pomyliłam modele torebek.

A swoja droga to brzydka ta torebka jak noc.
Stary 2007-08-22, 22:13   #404
lady-dark
Zadomowienie

czy mi się tylko wydaje ale wg mnie to NIE JEST 20 ml....

http://www.allegro.pl/item227503671_..._niepelna.html

a w drugiej aukcji - nielepiej -
http://www.allegro.pl/item227504234_..._niepelna.html

i co to jest miss dior poison?

lady-dark jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:17   #405
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
czy mi się tylko wydaje ale wg mnie to NIE JEST 20 ml....

http://www.allegro.pl/item227503671_..._niepelna.html

a w drugiej aukcji - nielepiej -
http://www.allegro.pl/item227504234_..._niepelna.html

i co to jest miss dior poison?
O to samo miałam właśnie spytać. Pomijając, że na fotce jest Tendre. Tzn. flaszka po Tendre, bo tego co w środku to jak kot napłakał. Nawet nie kumam po co to sprzedawać.

A 20ml to byłoby może gdyby to setka była.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:27   #406
lady-dark
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
O to samo miałam właśnie spytać. Pomijając, że na fotce jest Tendre. Tzn. flaszka po Tendre, bo tego co w środku to jak kot napłakał. Nawet nie kumam po co to sprzedawać.

ludzie są straszni Ciekawe czy ktoś się złapie?

Stary 2007-08-23, 10:47   #407
dooo
Zakorzenienie

właściwie to zastanawiałam się w który wątek to wkleić, ,,ręce mi opadły po zobaczeniu...
http://www.allegro.pl/item229044506_...ra_tanio_.html
dooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:53   #408
agu.s
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
właściwie to zastanawiałam się w który wątek to wkleić, ,,ręce mi opadły po zobaczeniu...
agu.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:59   #409
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Ludzie to mają pomysły. A ja głupia myślałam, ze już mnie nic nie zdziwi
tymena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:06   #410
estee7
Rozeznanie

Cytat:

Te aukcje powinnym mieć tytuł "sprzedam flaszke" + coś tam na dnie
estee7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:06   #411
poissonivy
Zakorzenienie

Cytat:

To już faktycznie szczyt wszystkiego. Normalnie bez komentarza.
poissonivy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:21   #412
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
To po prostu żałosne
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:16   #413
estee7
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
To po prostu żałosne
A mnie tacy sprzedawcy po prostu śmieszą
estee7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:24   #414
mex
Zadomowienie

Cytat:

Polak potrafi
Cytat:

Pustych flaszek sprzedaje się na all całkiem sporo. Kiedyś miałam tzw. schizę, że kupując używkę natknę się na taką oryginalną butlę kupioną tam za 2 zł, następnie wypełnioną strzykawką "oryginalnymi" perfumami i sprzedaną ponownie za np. 100 zeta. Nawet nie wiem czy to możliwe - wtłoczenie strzykawą śmierdziucha jakiegoś do środka, ale zrezygnowałam z kupowania niepełnych opakowań od nieznajomych osób.
mex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:30   #415
lady-dark
Zadomowienie

Cytat:

grrrrrr!

Stary 2007-08-23, 13:59   #416
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Normalnie nie do wiary....

pachnę
your Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 14:04   #417
dooo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez estee7 Pokaż wiadomość
A mnie tacy sprzedawcy po prostu śmieszą
a mnie niestety nie,, próbki sephorowe,, robione,, ciekawe jakież to zakupy ( sic!) nalezy zrobić żeby dostać tyle próbek,,, nie bede juz rozwijac tematu bo i tak większość z nas chyba wie o co chodzi,,,,
dooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 22:43   #418
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Ta cena Normalnie zbieram szczenę z podłogi...

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 22:48   #419
your Angel
czyli Endżi

Jeszcze w dodatku szablonik z obowiązującymi na aukcji zasadami został chamsko skądś skopiowany

Hasła:
- Wszystkie sprzedawane przez nas perfumy są oryginalne, identyczne jakie można kupić w renomowanych (ale zdecydowanie droższych) perfumeriach.
- Ostrzegam przed wszelkimi okazjami typu „likwidacja perfumerii”; „od kierowcy tira”, „zakupione na wyprzedaży” to czysty bełkot. NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ.

mają na tym tle groteskowy wydźwięk...

... Nie daj się oszukać ...

pachnę
your Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:44   #420
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Ta cena Normalnie zbieram szczenę z podłogi...
ja tez...
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości