Eksperymenty z w這sami :D - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-20, 15:42   #1
ISTOTA
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Talking

Eksperyment

Chcialam Zasiegnac Fachowej Rady - Co Robic Ze Strasznie Ciemnym Kolorem Wlosow-wczorajsza Wizyta U Fryzjera Okazala Sie Niewypalem, Tzn Farbowanie.padlam Ofiara Fryzjerskich Eksperymentow Pomimo Moich Prosb O Jasny Kolor.najgorsze To Ze Za 3 Tygodnie Mam Swoj Wlasny Slub!!czy Istnieje Szansa Na Zmiane Tej Czerni Procz Czekanie Az Kolor Zblednie.
ISTOTA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-20, 15:46   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157
Dot.: Eksperyment

U mnie zwykle niepo膨dany efekt bladni璚ia koloru wywo逝j szampony owocowe typu Fructis. Mo瞠sz spr鏏owa. Albo jaki rumianek czy cu...
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-20, 15:55   #3
haallka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 478

nie wiem czy to sie sprawdza na wszystkich ale moja siostra w tydzien z brunetki o czerwonych pasemkach zmienila sie w blondynke a bylo to tak: na farbowane wloski brazowe nalozyla farbe do pasemek w kolorze czerwonym, ktora to po paru myciach splukala sie do zoltego blondu. potem ja zrobilam jej takie pasemka rozjasniaczem z joanny wyjelam jej szydelkiem przez worek foliowy bardzo duzo bardzo grubych pasemeczek i nalozylam rozjasniach. okazalo sie ze to byly prawie cale jej wloski:P blond wyszedl ale zolty... wiec pognala do sklepu i kupila taka farbe co to niby starsze panie nakladaja na wloski jak siwieja na brzydki zolty kolor co by sie im one takie srebrzyste zrobily... no i moja aga w rezultanie jest ladna orzechowa bladynka w odcieniu popielatym. efekt jest naprawde fajny. do tego myje klaki takim szamponem niwelujacym zolte refleksy kupila go w sklepie z przyborami i kosmetykami fryzjerskimi.. takze nie rezygnuj dla kazdego jest szansa...
haallka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-20, 16:30   #4
April007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 790
GG do April007

S造sza豉m 瞠 w豉軼iwo軼i 軼ierne ( czyli przyspieszaj帷e wyp逝kiwanie farby ) maj szampony przeciw逝pie穎we najlepiej do w這s闚 t逝stych. Oczywi軼ie im cz窷ciej b璠ziesz my豉 w這sy tym szybciej kolor zblaknie. Br您y cz瘰to na pocz徠ku wychodz czarne - moze poczekaj a farba uzyska po 3 myciach w豉sciwy kolor? Ja przez tak pomy趾 odkry豉m 瞠 mi w ciemnych kolorach 豉dnie Napewno nie ma tego z貫go....
April007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-20, 16:33   #5
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

ja bym przed wlasnym slubem nie ryzykowala sama ,jednak udajsie do jakiegos dobrego fachowca
nie piszesz tyez co to za kolor?\
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-20, 19:01   #6
ISTOTA
Przyczajenie

Ten Kolor To Bardzo Ciemny Braz.w Jaki Sposob Mozna By Go Troche Zneutralizowac?
Stary 2005-08-20, 19:08   #7
ISTOTA
Przyczajenie

Dzieki Za Wsparcie.najbardziej Balam Sie Reakcji Krytycznych Ciotek.wczesniej Farbowalam Sie Na Sredni Braz I Po Kilku Myciach Mialam Fajny Kolorek.tak Normalnie To Jestem Szatynka I Dlatego Wpadlam Wczoraj W Panike.mysle Ze Poczekam Ok. 1,5 Tygodnia I Zobacze Co Bedzie Dalej.dzieki Jeszcze Raz.
Stary 2005-08-20, 19:39   #8
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

Istota,prosz Ci pisz normaln trzcionk, bo dostaj oczopl御u...
nie wiem czym to mia豉 farbowane, moze sie zmyje, jak nie to moe kilka pasemeczek , rozswietlajacych
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-09, 18:08   #9
8nastkaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile Eksperymenty z w這sami :D

No wi璚 postaram si przedstawi moj sytuacj jak najbardziej szczeg馧owo, gdy zdj璚ia nie mam No wi璚, jeszcze z 2 miesi帷e temu mia豉m czarne w這sy [farbowane, przez ponad 2 lata] w ko鎍u wzi窸am si za siebie i zmieni豉m sama kolor w這s闚 cho by這 ci篹ko, bo nie chcia豉m ju czarnych w這s闚. Na這篡豉m na w這sy najmocniejszy rozja郾iacz, i wysz造 rudo-br您-niekiedy blond i resztki czarnego. Nast瘼nie na to na這篡豉m farbe jasny mahoniowy br您 i 豉dnie wysz這 Po 2 tygodniach robi豉m pasemka blond i wysz造 pasemka blond z domieszk kolorku rudego. Og鏊nie 豉dny kolorek. Od tego czasu min窸o 2 miesi帷e i chcia豉bym zn闚 rozja郾i w這sy, jakie pasemka czy co... Kurde wiem 瞠 troche duzo tych eksperyment闚 i mo瞠 jeszcze trzeba odczeka troche?:/ dodam jeszcze 瞠 cz瘰to prostuje w這sy prostownic ceramiczn. Po tym opisie mo瞠cie stwierdzi 瞠 jak b璠 tak eksperymentowa to pewnie nied逝go b璠 造sa:| hehe no ale mam mocne w這sy w sumie, cho wiadomo 瞠 s po tych farbowaniach nieco ciensze... Aha no i w這sy mam wycieniowane za ramiona. Co mo積a zrobi z takimi w這skami? Dzi瘯uje za ka盥 rad Pozdrawiam
8nastkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-09, 18:29   #10
soniczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67
GG do soniczka
Dot.: Eksperymenty z w這sami :D

hehehe, wiesz, ja dwa lata temu eksperymentowa豉m z w這sami, mialam ciemny kolor,a nagle chcia豉m blond. to by moj b陰d. I przez miesi帷 wakacji mia豉m dziki kolor na g這wie,bo rzecz jasna z tego blondu chcia豉m zn闚 zrobi si 'ciemna' .Jakos mi sie uda這 kolor zneutralizowa ,ale potem musialam dawa od篡wke do w這s闚 farbowanych,by na nowo je wzmocni. Odczeka豉m miesi帷 i na這篡豉m ostatni farbe, ciemny br您, by ju nie bylo wida moich eksperyment闚[ kij,ze ciemny br您 wyszed mi czarny,ale pod wp造wem s這nca szybko zmienil odcien na br您owy] .A potem [po d逝uugim czasie]chia豉m pasemka... rozja郾iaczem sobie zrobi豉m.Mialy wyj嗆 blond.wyszed rudy.Wiec znowu to zakrylam ciemnym i powiedzialam JU NIGDY WI犴EJ NIE FARBUJ, NIE DAJE BLOND紟 ani nic. no,ale po roku zafarbowa豉m na czekoladowy br您 [niewielka r霩nica od naturalnego] i jest 豉dnie, pr鏂z tego,ze zauwa篡豉m,i mam BLOND odrosty z jednej strony g這wy [dobrze,瞠 sie nie rzucaj w oczy bo chybabym sie na 造so ogoli豉] .

wiec moja rada : NIE KOMBINUJ SAMA Z WΜSAMI,BO SIE ZNISZCZ, STOSUJ ODPOWIEDNIE OD玆WKI,BY JE WZMOCNI [ZAUWA,ZE PROSTOWNICA TE JE NISZCZY ,WIEC KUP OD玆WKE DO WLOSOW PROSTOWANYCH, POLECAM ; 'MLECZKO PROSTE JAK DRUT- PACYFIKATOR (GRAFITI 3D)' ] I ZAMIAST UDAWAC KASE NA KOLEJNE FARBY, ODKLADAJ NA FRYZJERA,ON CI PROFESJONALNIE ZABAWI SIE Z WLOSAMI I DORADZI
soniczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-09, 18:38   #11
8nastkaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

hehehe no planuje i嗆 do fryzjera, ale chodzi mi o to czy nie jest za wcze郾ie? mo瞠 da odpocz望 jeszcze tym w這som? ponadto stosuj od篡wki do w這s闚 farbowanych, szampon do w這s闚 zniszczonych i 造kam skrzyp polny
8nastkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-09, 19:04   #12
Galadriea
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

No ja bym zaczeka豉, jeszcze z miesi帷...no chyba 瞠 na prawd masz mocne w這sy, pami皻aj tylko 瞠 konsekwencje mog by widoczne po czasie. Dobrze, 瞠 造kasz skrzyp
Galadriea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-05, 12:49   #13
altra
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Eksperyment z farba - koszmar...

Witam,

Do niedawna bylam sobie zwykla szatynka i nie mialam ochoty na zmiane kolou wlosow. Niedawno cos mnie naszlo i machnelam sobie zlocisty braz z szamponetki, co zreszta praktycznie w ogole nie zmienilo mojego koloru (chyba trafilam w moj odcien ). W czwartek bylam u fryzjerki - chcialam sie obciac, ale ta zaproponowala mi polozenie farby na grzywce, zeby zrobic efekt blasku od niej bijacego. Polozyla mi rudy - mial byc na szerokosci 1 cm, jest praktycznie na calej grzywce - koszmar!!! Dzis znowu uzylam szamponetki majac nadzieje, ze pozbede sie tego rudego, a tu nic. Co mozna z tym fantem zrobic? Kolejny dzien w pracy z tym paskudztwem na glowie jest ponad moje sily :-(
altra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-05, 13:22   #14
anastasia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 384
Dot.: Eksperyment z farba - koszmar...

szmponetka nie zniweluje tego rudego koloru - musialabys uzyc farby lub ewentualnie szmaponu koloryzujacego do 24 myc, no ale ten sie szybko pewnie zmyje i rudy kolor zowu wyjdzie na wierzch wiec chyba lepiej zafarbowac farba ;-).powodzenia
Stary 2006-05-01, 17:07   #15
kamilllka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Question Eksperymenty z w這skami :) jak p騧niej powr鏂i z ciemnego kolorku do blondu?

Cze嗆 dziewczyny! Mam malutki problem... chcia豉bym przefarbowa w這ski na ciemny kolor (mam w這sy br您owe z ca造m mn鏀twem rozja郾ionych pasemek). Jednak瞠 nie chc na sta貫 przefarbowa w這sk闚. Po tygodniu, dw鏂h znowu chc wr鏂i do blondu.. i tak w豉郾ie zastanawiam si czy to jest mo磧iwe.. Je郵i pr鏏owa造軼ie robi co takiego prosz o rady i wskaz闚ki. Gor帷o pozdrawiam!
kamilllka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 13:07   #16
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 658
Dot.: Eksperymenty z w這skami :) jak p騧niej powr鏂i z ciemnego kolorku do blondu?

na tak kr鏒ko to jedynie szamponetki... ale spod nich b璠 prze鈍ity pasemek rozja郾ianych...
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 13:10   #17
naughty-girl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 818

o ile si nie myle to jest [a przynajmniej by豉] taka pianka do w這s闚 welli, teoretycznie zmywa si po 6-8 myciach g這wy. z tego co pami皻am to mi zosta豉 troch d逝瞠j ale ju jako "kolorowe refleksy" je郵i wiesz co mam na my郵i
naughty-girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 14:41   #18
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

szamponetki nie wiem czy nie maj zbyt s豉bego dzia豉nia i chyba raczej nie pokryj Ci rozja郾ianych w這s闚. Z kolei farbowa szamponem koloryzuj帷ych to ju jest pewne ryzyko, 瞠 nie do ko鎍a si wymyje z w這s闚. Farba kompletnie odpada. Je郵i chcesz tylko poeksperymentowa z w這sami to zastan闚 si czy naprawd warto wydawa kas i niszczy w這sy
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 20:06   #19
shockwaves
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 698

Nie op豉ca si farbowac wlosy na 1-2 tygodnie ! Jesli juz ktos decyduje sie na trwa豉 farbe to na dluzej, bo takie eksperymenty jeden tydzien blond a jeden tydzien br您 koncza sie megasianem.
shockwaves jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 22:30   #20
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

JA ostatnio zrobi豉m co takiego, pofarbowa豉m szamponetk na rozjasnione w這sy 豉dnie przyj窸o a po 5 mycuach jeszcze troche mam kolorek czyli szamponetk da rade.
czarna_orchidea21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 23:55   #21
azylek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106

Najlepszy jest rozjasniacz palette do pasemek, nie pamnietam dokladnie numeru ale jakos ME51 ? cos w tym stylu.
Tylko zaznaczam ze jest mega silny chyba na 12% wodzie utlenionej ale czyni cuda, tylko przy tym cholernie niszczy wiec trzeba uwazac. Ja nakladalam nawet na cale wlosy i po niecalych 15 min z ciemnego brazu mialam blond , co prawda "kurczakowy" ale pozniej trzeba wybic ten zolty odcien np szamponem koloryzujacym.

Podsumowujac - REWELACJA ale tylko dla tych, ktore maja mocne wlosy, gdyz niszczy je niemilosiernie .

pOzdrawiam

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.