Do Pani Beaty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-09, 21:49   #1
Girl15
Przyczajenie

Wink

Do Pani Beaty

Czy warto robic depilację wąsika? Jak sie do tego przygotwac?? Co zrobic po depilacji? i jaki wosk mam kupić tzn. jakiej firmy? Dziewczyny jak wiecie jaki wosk jest dobry do tej depilacji to teziszcie prosze Pomocy!!
Girl15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 14:19   #2
Girl15
Przyczajenie

Dot.: Do Pani Beaty

Czemu nie piszecie???
Pomocy
Stary 2005-09-10, 18:33   #3
Be@ta 66
Raczkowanie

Depilacja woskiem osłabia włoski, odrastają słabsze i jaśniejsze.Podobno z czasem w ogóle przestają odrastać.Ja depiluję je sama w domu.Używam do tego chlorofilowego wosku do depilacji twarzy w plastrach Tanita.Kupiłam je w drogerii za ok 8 zł(była jakaś promocja).Opakowanie zawiera 42 pojedyńcze plasterki i 5 chusteczek zmywająco-pielęgnacyjnych.Po pierwszei depilacji miałam czerwone ślady nad górną wargą, ale po następnej było znacznie lepiej.Trzeba tylko stosować się do instrukcji i cią gnąć plasterek pod dokładnie włos.Metoda skuteczna i dużo tańsza niż w zakładzie kosmetycznym .Pozdrawiam.
Be@ta 66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:51   #4
kuki
Przyczajenie

Cool Dot.: Do Pani Beaty

ja także polecam Tanitę - wiem z doświadczenia, że jest b.dobra. Jeśli chcesz spróbować zrobić depilację sama najpierw oczyść twarz i przetrzyj ją tonikiem (ale nie nakładaj kremu) i do dzieła... instrukcja jest na opakowaniu. Jedna rada: na pierwszy raz wybierz piątek... i nie przesadzaj z dokładnością. Ja za pierwszy razem chciałam, żeby było idealnie i kilka razy przykładałam wosk w jedno miejsce... To był błąd - podrażniłam skórę. Z czasem efekty były zdecydowanie lepsze, a i skóra przyzwyczaiła się do tych zabiegów. Polecam piątek, bo będziesz miała weekend na wyleczenie ewentualnych podrażnień. Powodzenia.
kuki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 19:24   #5
Girl15
Przyczajenie

Dzieki a jakbym miała jakieś plamy to po jakim czasie one zejdą ?? a moze czyms to poarowac ?
Stary 2005-09-10, 19:36   #6
Be@ta 66
Raczkowanie

W aptece (może w drogerii też) można kupić balsam łagodzący po depilacji, ale w komplecie Tanity są chusteczki zmywająco-poielęgnacyjne.Można również kupić żel po depilacji z serii Tanita.Jeżeli nie będziesz nadgorliwa-tak jak ja byłam za pierwszym razem- i nie będziesz przykładać plastrów kilka razy przy jednym zabiegu, to plamki po kilku godzinkach znikną.Radzę -tak jak koleżanka- pierwszy zabieg zrobić w piątek wieczorkiem.
Be@ta 66 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości