Zmiana na lepsze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-04, 18:31   #1
happs
Przyczajenie

Question

Zmiana na lepsze

Cześć. Mam 15 lat i postanowiłam, że pora na jakąś zmianę, bo podobno zmiany są dobre. Mam zamiar zmienić fryzurę, te długie proste włosy bardzo mnie znudziły i w sumie nie wiem, czy pasują. Nie lubię grzywek, ale mam wysokie czoło (+ jasne, niemal niewidoczne brwi, co jeszcze bardziej je pogłębia), więc chyba pasuje jakąś zrobić, a może wystarczy je jakoś zaczesywać, nie wiem. Byłabym wdzięczna za zdjęcia fryzur, jakie mi polecicie, bo z opisem to różnie bywa. Dalej, co do brwi, to na pewno muszę je wyregulować, tylko nie wiem jaki kształt. Może po prostu udać się do kosmetyczki? No i chyba zacznę używać kredki/cienia do brwi albo poproszę kosmetyczkę o jasną hennę, co będzie lepsze? Mam wrażenie, że przez te moje obecne brwi, twarz jest jakby niedokończona i taka dziwaczna. xD Możecie mi polecić też jakieś makijaże, takie mocniejsze i delikatne, na co dzień.
Hmm, ogólnie będę wdzięczna za wszelakie rady dotyczące jak zmienić się na lepsze. Aha, i zależy mi żeby po tej metamorfozie nie wyglądać tak dziecięco, bardziej hmm ostrzej, a nie milusio.

Dołączam zdjęcia, oczywiście na każdym wyglądam inaczej ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29.jpg (75,9 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _7191395.jpg (77,3 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00596.jpg (21,2 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00696xx.jpg (36,5 KB, 296 załadowań)
happs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 21:27   #2
aanniiaa56
Raczkowanie

Dot.: Zmiana na lepsze

Moim zdaniem masz bardzo interesujący typ urody kolor włosów i długość to marzenie wiele dziewczyn Ci to przyzna. Za chwile zrobie Ci kilka propozycji fryzurek ale moim zdaniem długość jest OK. Co mo make upu to jak na Twój wiek.... hmmm nie potrzeba Ci zbyt wiele. Moim zdaniem brązowy tusz i kredka (nie czarna) i powinno być wystarczająco.
aanniiaa56 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 21:36   #3
Holly85
Zadomowienie

nie robilabym nic z wlosami, maja obłędny kolor,
jak chcesz się zacząć malować, to kreska na górnej powiece troche tuszu i podkreslenie brwi- brązowa henna albo malowanie ich brązowym cieniem do brwi. spróbuj zrobić sobie taki makijaż i wstaw zdjęcie tutaj.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 21:56   #4
aanniiaa56
Raczkowanie

Jeśli chodzi o brwi to udaj się do dobrej kosmetyczki. Nie daj sobie oczywiście zrobić cienkich kresek bo to wygląda tandetnie. Do brwi polecam cienie essence http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...ylist-set.html ja sobie chwale. Dla blondynek jest ten jaśniejszy kolorek i bardzo fajnie można nim podkreślić niewidoczne włoski.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (51,3 KB, 62 załadowań)
Stary 2013-08-04, 21:57   #5
aanniiaa56
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
nie robilabym nic z wlosami, maja obłędny kolor,
jak chcesz się zacząć malować, to kreska na górnej powiece troche tuszu i podkreslenie brwi- brązowa henna albo malowanie ich brązowym cieniem do brwi. spróbuj zrobić sobie taki makijaż i wstaw zdjęcie tutaj.
Zdecydowanie popieram. Jedyne co możesz podciąć to grzywka i wycieniować włosy przy twarzy.
Stary 2013-08-04, 23:04   #6
chwast
Zakorzenienie

Wg mnie jesteś śliczna, te jasne brwi pasują do twojej urody nie farbuj włosów bo mają piękny kolor, za kilka lat będziesz żalować mówię ci

Co do brwi to mnie się podobają, ale fakt twarz wygląda trochę "niedokończenie". Ja poszłabym po prostu na hennę, nie chciałoby mi się codziennie malować ich od początku.
Stary 2013-08-05, 12:55   #7
aanniiaa56
Raczkowanie

Moim zdaniem henna przy tak jadnych włosach i oprawie oczu może wyjść mocno. Moja mama o podobnym typie urody poszła ostatnio do kosmetyczki i mimo, że henna była jasno brązowa to jej twarz zamiast delikatnej i świeżej, zrobiła się męska, ...dodało to jej lat. Najgorsze jest to, że henna nie zmywa się tak łatwo więc jeśli już to poszukaj bardzo dobrej kosmetyczki. Na rynku kosmetycznym jest wiele produktów do brwi, różnorodne cienie, tusze...
Stary 2013-08-05, 13:03   #8
friable
Raczkowanie

ja proponuję grzywkę (a czy na bok, czy prostą, to wybierz wedlug uznania), delikatne podkreślenie brwi i delikatny makijaż oczu
friable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 13:07   #9
kraf123
Przyczajenie

Polecę klasykę - dobry tusz do rzęs, delikatny, brzoskwiniowy róż do policzków i jakaś delikatna pomadka/błyszczyk. Jesteś śliczną dziewczyną, nie zmieniaj za wiele
Stary 2013-08-05, 16:05   #10
gusia825
Raczkowanie

Jestem za grzywką Raczej cienką i wypazurkowaną, na bok. Długości szkoda ścinać zwłaszcza przy takim ładnym kolorze i dobrej jakości włosach. Co do brwi to dziewczyny dobrze Ci radzą, wyregulować u kosmetyczki i malować delikatnie jasnym brązowym cieniem.
Stary 2013-08-05, 19:47   #11
lusia2212
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wg mnie jesteś śliczna, te jasne brwi pasują do twojej urody nie farbuj włosów bo mają piękny kolor, za kilka lat będziesz żalować mówię ci

Co do brwi to mnie się podobają, ale fakt twarz wygląda trochę "niedokończenie". Ja poszłabym po prostu na hennę, nie chciałoby mi się codziennie malować ich od początku.

Henna polecam
Stary 2013-08-05, 22:58   #12
DefiniteBlonde
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aanniiaa56 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o brwi to udaj się do dobrej kosmetyczki. Nie daj sobie oczywiście zrobić cienkich kresek bo to wygląda tandetnie. Do brwi polecam cienie essence http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...ylist-set.html ja sobie chwale. Dla blondynek jest ten jaśniejszy kolorek i bardzo fajnie można nim podkreślić niewidoczne włoski.
Środkowy obrazek, druga fryzura wygląda super
Masz mega ciekawą urodę i przepiękny kolor włosów, nie zmieniaj go brwi delikatnie przyciemnij, byle nie reguluj na cienkie kreski!!
DefiniteBlonde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 00:20   #13
happs
Przyczajenie

Dzięki dziewczyny za opinie, takie bezstronne są lepsze niż znajomych. Tak więc z brwiami udam się do kosmetyczki, kupię jakieś cienie i kredkę, a jeśli mi nie będzie wychodzić malowanie ich, dopiero zrobię hennę. Kupię też jakieś podstawowe kosmetyki. Dopiero po brwiach zobaczę co z włosami, bo może mi się przez nie jeszcze jakoś to czoło zmieni, mam nadzieję Czy one są take dobrej jakości, to powątpiewam, chyba tylko na zdjęciach tak wyszły, bo wg mnie są strasznie wysuszone (elektryzują się nawet w lecie nieraz) i zniszczone, cienkie. No, ale tak wstępnie zamierzam je skrócić końcówki, bo się rozdwajają i wycieniować tak dosyć na całej dlugości, potem gdy zrobię loki wyjdzie coś jak na środkowych zdjęciach, co strasznie przypomina mi Caroline Forbes z TVD <3 I myślę czy robić grzywkę na skos, kompletnie nie jestem do niej przekonana, ale chyba wyjdzie mi to na lepiej...
Po tych zmianach, jeśli nie zapomnę, wstawię swoje fotki.
happs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 16:17   #14
DefiniteBlonde
Raczkowanie

Dokładnie, fryzura a'la Caroline byłaby super
DefiniteBlonde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 16:34   #15
sistermorphine
Rozeznanie

nie farbuj włosów, bo: raz - Twój kolor jest bardzo ładny, a dwa - będziesz się meeega męczyła z odrostami. jeśli chodzi o brwi to polecam jednak kredkę. masz zbyt delikatną urodę i henna może wyglądać szpetnie. kup sobie taką ze szczoteczką, postój trochę przed lustrem i pokombinuj. jak dojdziesz do wprawy, to podkreślanie zajmie Ci maks. 5 minut rano.

sistermorphine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 21:44   #16
Edith833
Przyczajenie

Super! Bardzo dobry pomysł!
Edith833 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 01:45   #17
Darkoz
Zakorzenienie

Zacznij używać tuszu do rzęs, bo masz jasną oprawę oczu, a są naprawdę śliczne i trzeba je podkreślić. Do tego kreska eyelinerem na górnej powiece.
Jeśli chodzi o włosy, poczytaj sobie na wizażu albo blogach włosomaniaczek (np. Anwen) o pielęgnacji, olejowaniu, maskach itd., skoro sądzisz, że nie są w najlepszej kondycji - moim zdaniem mają potencjał. Możesz kombinować np. z falami po warkoczach albo z termolokami jeśli nudzą Cię proste.

Darkoz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 17:58   #18
naked_truth
Raczkowanie

Moim zdaniem tak długie i jednocześnie niezbyt gęste włosy Cię szpecą. Ścięłabym je i potem ewentualnie zapuściła. grzywki nie rób.

Polecam Ci kredkę do brwi z catrice (date with ashtone czy jakoś tak) i tusz do rzęs BRĄZOWY.
naked_truth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 15:25   #19
martusia205
Zakorzenienie

jestes bardzo podobna do Oli KRYSIAK Z tOP MODEL!

http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 07:43   #20
Tylko Nina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez DefiniteBlonde Pokaż wiadomość
Dokładnie, fryzura a'la Caroline byłaby super
Tylko Nina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 20:26   #21
izga88
Zakorzenienie

ja bym proponowałabym je pocieniować i delikatną grzywkę na bok coś takiego
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...6Njj-_p7Elpp8H
Stary 2013-08-13, 20:35   #22
magi123
Przyczajenie

Masz bardzo ciekawą urodę! powinnaś zostać fotomodelką ja bym nie ruszała tych brwi kredką, na Twoim miejscy podkreśliłabym jedynie lekko oczy;-)
magi123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości