Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-22, 09:31   #3061
Kiniolek91
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny, kupiłam wczoraj w cosmoshopie doczepki 25 cm, bo swoje włosy mam do polowy szyi, chciałam uzyskać efekt zagęszczenia. Wczoraj oczywiście je założyłam, ale są dużo za długie, te przypinane najnizej mam do łopatek. Poza tym strasznie cienko wyglądają, zbijają się w strączki, przez co mam wrażenie, że bardzo widac moje włosy.na chwilę obecną jestem trochę rozczarowana :/ dziś założę je jeszcze raz i spróbuję je obciąć do ramion, no może kawałek za, i może będą wyglądały lepiej i gęściej. Tylko zastanawiam się czy obciąć je wszystkie w równej lini (wówczas każde pasmo będzie innej długości) czy skrócić wszystkie o tyle samo cm, żeby po nałożeniu uzyskać efekt wystopniowania. Nie wiem co będzie lepiej wyglądać. Nie wiem tez jak je zakladac, bo na doczepiane.pl widziałam istrukcje, że od dolu zakłada się pasmo 3, najszersza trojka, znowu 3 i boki 2 lub 1. A na youtubie praktycznie każdy film pokazuje inne zakładanie. Proszę pomóżcie

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."

"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 11:55   #3062
ona1960
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam wczoraj w cosmoshopie doczepki 25 cm, bo swoje włosy mam do polowy szyi, chciałam uzyskać efekt zagęszczenia. Wczoraj oczywiście je założyłam, ale są dużo za długie, te przypinane najnizej mam do łopatek. Poza tym strasznie cienko wyglądają, zbijają się w strączki, przez co mam wrażenie, że bardzo widac moje włosy.na chwilę obecną jestem trochę rozczarowana :/ dziś założę je jeszcze raz i spróbuję je obciąć do ramion, no może kawałek za, i może będą wyglądały lepiej i gęściej. Tylko zastanawiam się czy obciąć je wszystkie w równej lini (wówczas każde pasmo będzie innej długości) czy skrócić wszystkie o tyle samo cm, żeby po nałożeniu uzyskać efekt wystopniowania. Nie wiem co będzie lepiej wyglądać. Nie wiem tez jak je zakladac, bo na doczepiane.pl widziałam istrukcje, że od dolu zakłada się pasmo 3, najszersza trojka, znowu 3 i boki 2 lub 1. A na youtubie praktycznie każdy film pokazuje inne zakładanie. Proszę pomóżcie
Musisz sama znaleźć taki sposób zakładania jak ędzie Ci najlepiej pasować. Popróbuj
Nie obcinałabym włosów na równo bo potem będziesz mieć problem z zakładaniem, raczej nigdy nie uda Ci się założyć taśm dwa razy tak samo i potem będziesz mieć takie schody.. Może lekkie cieniowanie chociaż? A najlepiej to poszła bym z tym do fryzjera ale zawsze możesz też próbować sama
ona1960 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 15:46   #3063
SceneQueene
Zakorzenienie

Tylko nie ma prosto bo będą się odznaczać! Może masz gęste włosy i zestaw powinien mieć więcej gram?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 19:07   #3064
Kiniolek91
Raczkowanie

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi
Skróciłam trochę te włosy, ale nadal nie wyglądają rewelacyjnie. Rzeczywiście umówię się do fryzjerki na jakieś cieniowanie. Moje włosy są właśnie bardzo cienkie, do polowy szyi, ale na prawdę mocno je widac przy założonych clipach. Narazie planuje nosić skrócone clipy, o ile po wycieniowaniu u fryzjerki będą dobrze wyglądać w połączeniu z moimi, s jak moje włosy podrosną, to kupie sobie gęstszy zestaw dłuższych włosów.

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."

"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 16:08   #3065
SceneQueene
Zakorzenienie

Patrzcie dziewczyny co znalazłam :-D :-D :-D może pomoże jak nie wiecie jak upiac taśmy. Hahahah.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-03-30, 17:42   #3066
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Patrzcie dziewczyny co znalazłam :-D :-D :-D może pomoże jak nie wiecie jak upiac taśmy. Hahahah.

Omg to dramat w czystej postaci

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 09:59   #3067
tekila901
Zakorzenienie

Nie mogę nigdzie znależć zdjęć "przed i po" włosów clip in do 25cm. Mam włosy do ramion i chciałam kupić zestaw, który da spektakularny efekt, ale który nie bedzie od razu rzucał się w oczy znajomym Nie widziałam wielu włosów falowanych, czy jest sens mieszać moje proste z doczepianymi falowanymi? Kilka razy widziałam tutaj na forum wpisy, że falowane/kręcone włosy się wyprostowały po pierwszym myciu.

EDIT:
Czy ktoś kupował włosy od użytkownika allegro Vanessa____Hair?

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2015-03-31 o 10:12
tekila901 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 16:59   #3068
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Nie mogę nigdzie znależć zdjęć "przed i po" włosów clip in do 25cm. Mam włosy do ramion i chciałam kupić zestaw, który da spektakularny efekt, ale który nie bedzie od razu rzucał się w oczy znajomym Nie widziałam wielu włosów falowanych, czy jest sens mieszać moje proste z doczepianymi falowanymi? Kilka razy widziałam tutaj na forum wpisy, że falowane/kręcone włosy się wyprostowały po pierwszym myciu.

EDIT:
Czy ktoś kupował włosy od użytkownika allegro Vanessa____Hair?
Z tego co zdążyłam gdzieś kiedyś wyczytać te włosy nie są w 100% naturalne... Podejrzewam też, że nawet nie w 50....

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2015-03-31, 17:05   #3069
tekila901
Zakorzenienie

Właśnie doczytałam. Na większości aukcji na allegro jest dopisek małym druczkiem "wlosy naturalne z niewielka domieszka sztucznych". Chyba zamówię te z doczepiane.pl, wydaje sie to najbezpieczniejsza opcja.
Stary 2015-04-01, 16:48   #3070
tekila901
Zakorzenienie

Zamówiłam jednak średni blond 40cm, 120g. Nie mogę się doczekać To moje pierwsze takie włosy
Stary 2015-04-02, 21:35   #3071
natalcia250
Black No. 1

przyszly mi dzisiaj moje średni brąz 50 cm/150 g, no i są super, mięciutkie, gęste no i długie, sięgają mi do talii i to przy moich 173 cm muszę je jeszcze umyć i pofalować nieco, ale jest git.
natalcia250 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 00:40   #3072
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
przyszly mi dzisiaj moje średni brąz 50 cm/150 g, no i są super, mięciutkie, gęste no i długie, sięgają mi do talii i to przy moich 173 cm muszę je jeszcze umyć i pofalować nieco, ale jest git.
Tez mam 173 cm wzrostu i 50cm to dla mnie za mało 55 to według mnie najlepsza długość

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Właśnie doczytałam. Na większości aukcji na allegro jest dopisek małym druczkiem "wlosy naturalne z niewielka domieszka sztucznych". Chyba zamówię te z doczepiane.pl, wydaje sie to najbezpieczniejsza opcja.
Tak. Wtedy masz pewność, że to w 100% naturalne włosy

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2015-04-04, 17:18   #3073
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Tez mam 173 cm wzrostu i 50cm to dla mnie za mało 55 to według mnie najlepsza długość

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Tak. Wtedy masz pewność, że to w 100% naturalne włosy
Mi do talii niestety nie wystarczają już ;-D.
Masakra z moim włosami na głowie, mam swoje tak zniszczone... Już tylko odliczam tygodnie, aż będę mogła je pomalować.
Ewelina369 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 10:09   #3074
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Mi do talii niestety nie wystarczają już ;-D.
Masakra z moim włosami na głowie, mam swoje tak zniszczone... Już tylko odliczam tygodnie, aż będę mogła je pomalować.
Długie i zniszczone włosy to dramat
Nie lepiej ściąć i zapuścić nowe zdrowe?

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2015-04-05, 23:36   #3075
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
Długie i zniszczone włosy to dramat
Nie lepiej ściąć i zapuścić nowe zdrowe?
Nie ;-p dla tego doczepki biorę. Swoje będę intensywnie regenerować :-D. Powoli co jakiś czas będę wyrównywać i będzie pięknie. Dodatkowo keratynowe prostowanie, olejowanie i laminowanie. Wrócą do formy.
Stary 2015-04-06, 01:05   #3076
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Nie ;-p dla tego doczepki biorę. Swoje będę intensywnie regenerować :-D. Powoli co jakiś czas będę wyrównywać i będzie pięknie. Dodatkowo keratynowe prostowanie, olejowanie i laminowanie. Wrócą do formy.
Po co laminowanie i olejowanie skoro robisz keratynowe prostowanie?
Stary 2015-04-06, 01:19   #3077
JuStYsCk2
Zadomowienie

dziewczyny gdzie polecacie kupic doczepiany kucyk na tasiemce??

wszedzie sa tylko takie gdzie włosy służą za gumkę i nimi obwiązuje się nasade kucyka nie podoba mi się to...

Chodzi mi oczywiscie o naturalne
JuStYsCk2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 21:39   #3078
natalcia250
Black No. 1

a tak wyglądają po umyciu i ugniataniu żeby się lekko pofalowały pierwszy raz w życiu mam takie długie włosy, muszę się przyzwyczaić :P konfiguracja taśm na głowie jest dostosowana indywidualnie, bez tutoriali, ale chyba jest ok, bo nic nie widać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg docz1.jpg (19,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg docz2.jpg (37,4 KB, 98 załadowań)
Stary 2015-04-07, 10:47   #3079
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
a tak wyglądają po umyciu i ugniataniu żeby się lekko pofalowały pierwszy raz w życiu mam takie długie włosy, muszę się przyzwyczaić :P konfiguracja taśm na głowie jest dostosowana indywidualnie, bez tutoriali, ale chyba jest ok, bo nic nie widać.
Ładnie, a dokąd są Twoje naturalne włosy?
Stary 2015-04-07, 12:03   #3080
natalcia250
Black No. 1

Trochę za ramiona
Stary 2015-04-07, 12:32   #3081
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Bardzo fajny i naturalny efekt

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Po co laminowanie i olejowanie skoro robisz keratynowe prostowanie?
No właśnie
Poza tym nie byłabym taka pewna czy ze zniszczonych włosów zrobisz nowe i zdrowe. .. Stworzysz tylko chwilowy efekt wygładzenia. A czy prostowanie keratynowe zregeneruje Twoje włosy. .. Hmm.

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2015-04-08, 10:12   #3082
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
Bardzo fajny i naturalny efekt

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

No właśnie
Poza tym nie byłabym taka pewna czy ze zniszczonych włosów zrobisz nowe i zdrowe. .. Stworzysz tylko chwilowy efekt wygładzenia. A czy prostowanie keratynowe zregeneruje Twoje włosy. .. Hmm.
Próbować warto.
Stary 2015-04-08, 10:54   #3083
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Hej Dziewczyny, to moj pierwszy post tutaj

1. Z tego co poczytałam trochę wątek, bardziej skupiacie się na dopinaniu włosów nie na stałe prawda?
2. Zastanawiam sie nad przedłużeniem włosów ale boję się takich efektów i zastanawiam się czy to możliwe by uniknąć niepożądanych efektów?

3. Czy jeśli tutaj piszecie o tym, że zamawiałyście włosy na taśmach - to chodzi o silikonowe jak tutaj na filmiku? I same to robicie? To tzw metoda kanapkowa i nosi się je 2-4 tyg?
https://www.youtube.com/watch?v=X_WL1IS-NSE

czy chodzi o clip-iny?

4. Czy wiecie może dlaczego przy metodzie keratynowej nosi się tak krótko włosy?
,,Przedłużanie włosów metodą keratynową jest względnie trwałym sposobem na wydłużenie włosów w bardzo atrakcyjnej cenie - łączenia nosi się około trzy, cztery miesiące." https://europe-hair.com/pl/przedluzanie-wlosow
- wydawało mi isę, że jeśli są doczepione tak że tak doczepień nie widaćto można nosic cały zcas hmm

5. Czy macie może jakiś polecony blog albo stronę gdzie mogę poczytać o plusach i minusach poszczególnych metod?
Nie mam pojęcia która jest najlepsza, a jest ich tak wiele, przejrzalam juz troche stron ale moze ktos to podsumowal gdzieś? (metody jak racoon, tulejki, microringi, laserowa, keratynowa, pistolet keratynowy, warkoczyk przestrzenny, tissage, ultradźwięki, siatka, easy loop, tulejki termokurczliwe, kanapkowa)

Pozdrawiam i będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-04-08 o 10:55
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 14:51   #3084
Ewelina369
Raczkowanie

Większość z nas doczepia metodą clip-in.
Jeśli mowa jest o taśmach, to są to taśmy z zestawu clip in.
Metoda keratynowa różni się tylko sposobem zaczepienia włosów, żadna z tych metod nie jest na stałe. Tzn. z tego co zrozumiałam dla Ciebie doczepianie "stałe" oznacza, że na bardzo długo (całe życie?), pojęcie to odnosi się do tego, że nie zdejmujesz tych włosów tj. przy metodzie clip-in.
Włosy posiadają zgrzewy/ringi przyczepione do pewnego miejsca na włosach, więc jeśli włosy nam rosną, to te miejsca przyczepu obniżają się - tworzy się odrost, dla tego dłużej nie możesz ich nosić.
Moim zdaniem szkoda obciążać włosów tą metodą, lepsza jest clip-in. Sama na początku przygody z doczepianiem, myślałam o stałych metodach. Poza tym wydaje mi się, że więcej się wykosztujesz doczepiając na stałe.

Edytowane przez Ewelina369
Czas edycji: 2015-04-08 o 14:52
Stary 2015-04-08, 23:10   #3085
ruda228
Raczkowanie

Przyszly dzisiaj moje nowe nabytki wlosy z longhair. Zawsze bylam sceptycznie do nich nastawiona, ale zaryzykowalam i powiem sa genialne! Jestem zadowolona (;

http://tinypic.com/view.php?pic=efjhv5&s=8#.VSWa2zP8Iwg

Edytowane przez ruda228
Czas edycji: 2015-04-08 o 23:23
ruda228 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 23:29   #3086
SceneQueene
Zakorzenienie

Świetny kolor. Tez od nich mam włosy, chyba średni brąz, ale większy komplet i sobie chwale pomimo negatywnych opinii.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-11, 21:35   #3087
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
Przyszly dzisiaj moje nowe nabytki wlosy z longhair. Zawsze bylam sceptycznie do nich nastawiona, ale zaryzykowalam i powiem sa genialne! Jestem zadowolona (;

http://tinypic.com/view.php?pic=efjhv5&s=8#.VSWa2zP8Iwg
Oj a co to za kolor?

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2015-04-17, 16:13   #3088
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
Oj a co to za kolor?
Jeszcze kilka dni i będą u mnie moje 70-tki <3.
W piątek maluję włosy ;->.
Stary 2015-04-17, 16:15   #3089
SceneQueene
Zakorzenienie

Czekam na fotki

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-17, 17:28   #3090
ruda228
Raczkowanie

Cytat:
Oj a co to za kolor?
Moje wlosy farbowane bialym tonerem, doczepy w kolorze platynowym niestety przyszly za zolte i trzeba bylo uzyc plukanki
ruda228 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
angelhair, clip-in, dlugie wlosy, doczepiane wlosy, gdzie kupic, great lenghts, kołtuny, metoda keratynowa, microringi, multisonic, przedluzane, przedluzanie wlosow, rozczesanie, suche, szorstkie, wlosy, włosy, york

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości