Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-09-14, 10:30   #3271
nicole89
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja dzisiaj idę do fryzjerki, która przedłużała mi włosy na keratynę (na szczęście tylko 40 pasemek przy twarzy), żeby coś z tym zrobiła. Po 2,5 tygodnia wyczesały się prawie wszystkie, a te co zostały strasznie się skudliły i wygląda to fatalnie. Byłam u niej już tydzień temu i powiedziała, że częśc ma prawo się wyczesać - no ale nie całe po 2 tygodniach, prawda? nie wiem, czy prosić o zdjęcie przedłużanych włosów i pójść do kogoś innego, czy poprosić o poprawkę?

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:01   #3272
amalke
Raczkowanie

Moje przedłużone włosy po miesiącu były już w tak tragicznym stanie, że musiałam je wymienić, a tani interes to to nie był, bo za metodę tissage zapłaciłam 800zł.... pani, która mi przedłuża stwierdziła, że musiałam popełnić błąd w czasie pielęgnacji, więc jak jechałam na nowe przedłużenie, to zabrałam ze sobą wszystkie kosmetyki do włosów jakie miałam, żeby wskazała mi które są ok a które nie. Wymienione włosy były super do pierwszego mycia... po umyciu stały się sztywniejsze, drapiące w plecy... więc chyba to nie zła pielęgnacja jednak a jakość włosów.... te nowe mam obecnie miesiąc, myję je dużo rzadziej niż te pierwsze, dodatkowo olejuję olejem amla dabur i tylko pewnie dzięki temu są jeszcze nie takie złe jak tamte pierwsze. Boję się, że jednak za kolejny miesiąc mogą znów być fatalne i nie wiem co robić. Jak radzicie je pielęgnować, jak Wam udaje się zachować włoski w dobrym stanie? Obawiam się, że i tym razem pani może stwierdzić, że źle pielęgnowałam włosy, a mnie się wydaje, że coś z jakością włosów jest chyba nie tak. Liczę na Wasze rady
amalke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:13   #3273
leya27
Raczkowanie

Cześć dziewczyny,

Proszę was o poradę. Myślę intensywnie nie tyle nad przedłużeniem ale zagęszczeniem moich marnych kudłów. Nie znam się na tych wszystkich metodach, przejrzałam forum, widzę że głównie polecacie doczepy clip in.
Napiszę czego w skrócie oczekuję. Mam włosy do połowy szyi w kolorze ciemny blond z jaśniejszymi refleksami sombre. To przetestowana długość w której moje włosy wyglądają najlepiej. Taką chcę utrzymywać. Chciałabym je trochę zagęścić ale bez znacznej zmiany objętości, na tyle aby czuć się swobodnie w rozpuszczonych włosach. Myśłałam o jakiejś metodzie na stałe ale jak was podczytuję to chyba każda taka metoda narusza własny włos także jak dla mnie nie warto mieć piękne włosy 2 miesiące a potem walczyć o odbudowę własnych przez długi czas. Nawet nie chodzi o pieniądze...
Zastanawiam się więc nad tymi waszymi włoskami ze sklepów typu doczepiane.pl
W związku z tym mam kilka pytań: Czy w takich włosach można spac? Można je ściągać np. co 2-3 dni czyli tak często jak myję głowę? Czy jak mam proste cienkie włosy to miejsce wpięcia włosów będzie widoczne? Chcę wkrótce podciąć końce, czy mam isć z doczepami do fryzjerki która mi je dotnie do moich własnych? Z góry wam dziękuję za pomoc!!!
leya27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 14:26   #3274
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak, najlepiej wziąć je do fryzjerki, jeśli planujesz zmianę. Nie można w nich spać. Nie trzeba ich myć aż tak często. Przy cienkich włosach dobry jest lekki tapir no i nie za gesty zestaw.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 10:13   #3275
asmenaa
Zakorzenienie

Dziewczyny czy znajdzie się tutaj ktoś, kto przedłuża włosy inną metodą niż clip in ?
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 19:11   #3276
ruda228
Raczkowanie

Posiadal ktos zestaw ze star my hair ombre? Jezeli tak bardzo prosilabym o zdjecia i kolor jaki zostal zakupiony, z gpry dziekuje
ruda228 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 01:44   #3277
SceneQueene
Zakorzenienie

Cosmoshop.pl wprowadził fajna opcje. Farbuja Ci włosy na ombre na jaki kolor chcesz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-10-27, 09:21   #3278
Panna_Hannah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znajdzie się tutaj ktoś, kto przedłuża włosy inną metodą niż clip in ?

TAAAKK!!!!
Panna_Hannah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 11:45   #3279
karolinkak28
Felicita

Cześć dziewczyny - ja jutro będę szczęśliwą (mam nadzieję ) posiadaczką długich włosów. Bardzo się boję i nie mogę się doczekać
karolinkak28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 13:51   #3280
amalke
Raczkowanie

Ja mam włosy przedłużone metodą afrykańską-tissage.
Pytałam jak poprawić kondycję włosów, ale nikt mi nie odpowiedział. Samej udało mi się dojść do tego, wiec napiszę tutaj, może się komuś przyda. Dwa razy w tygodniu nakładam na całą noc olej amla dabur gold z odżywką, rano zmywając olej na długości włosów nakładam odżywkę czarną gliss kur a tylko od nasady szampon tez czarny gliss kur i tak 3 razy, żeby dobrze zmyć olej. Następnie nakładam na ok 30min maskę mythos. Przed suszeniem spryskuję jeszcze obficie całe włosy odżywką 12w1 montibel lo. Na suche włosy nakładam olejek Wella SP Lux. Dodatkowo kupiłam sobie na próbę 2ampułki by fama i stwierdzam, ze cudnie działa.

Za jakiś czas będę chciała wymienić włosy i tu moje pytanie czy zamawiała któraś z Was włosy na aliexpress? Czy może lepiej kupic z dpczepiane? Interesują mnie włosy bardzo długie w kolorze jasny blond.
Stary 2015-11-04, 09:37   #3281
Panna_Hannah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
Ja mam włosy przedłużone metodą afrykańską-tissage.
Pytałam jak poprawić kondycję włosów, ale nikt mi nie odpowiedział. Samej udało mi się dojść do tego, wiec napiszę tutaj, może się komuś przyda. Dwa razy w tygodniu nakładam na całą noc olej amla dabur gold z odżywką, rano zmywając olej na długości włosów nakładam odżywkę czarną gliss kur a tylko od nasady szampon tez czarny gliss kur i tak 3 razy, żeby dobrze zmyć olej. Następnie nakładam na ok 30min maskę mythos. Przed suszeniem spryskuję jeszcze obficie całe włosy odżywką 12w1 montibel lo. Na suche włosy nakładam olejek Wella SP Lux. Dodatkowo kupiłam sobie na próbę 2ampułki by fama i stwierdzam, ze cudnie działa.

Za jakiś czas będę chciała wymienić włosy i tu moje pytanie czy zamawiała któraś z Was włosy na aliexpress? Czy może lepiej kupic z dpczepiane? Interesują mnie włosy bardzo długie w kolorze jasny blond.
Fajnie, ze się podzieliłaś receptą na lepsze włosy. Ja mam problem z puszeniem i plątaniem. Ogólnie włosy mam i swoje i przedłużane w dobrej formie ale coś jest nie tak skoro się plączą...

Ja przedłużam na taśmy tape on i jestem zadowolona. Co 4 -6 tygodni je podciągam... teraz mam przerwę bo jakoś mnie to zmęczyło :P wieczne rozczesywanie.

Na alliexpres zamawiałam już różne rzeczy i tez zastanawiam się nad tym. Musisz pamiętać o jednej podstawowej zasadzie że tam dostajesz to za co płacisz. Nie wolno kupować najtańszych rzeczy bo to buble. Chińczycy tak mają i już, jak bardzo tanio to bardzo marna jakość. Daj znać jak się zdecydujesz... może gdzieś na jakimś forum dotyczącym zakupów na alli jest wątek odnośnie urody i włosów sprawdź! Daj znać co postanowiłaś.
Stary 2015-11-08, 22:58   #3282
gumka24
Raczkowanie

Reakcja otoczenia na przedluzenie wlosow

Jaka byla reakcja ludzi jak przedluzylyscie wlosy? ludzie sie dziwili, ze "wczoraj mialas krotsze? "dogadywali czy komentowali na plus? duza byla roznica? robiliscie to dyskretnie czy nie ? np. chodzac np.w kucyku czy otwarcie mowiliscie o tym. Spora to jednak zmiana i raczej malo znana

Edytowane przez gumka24
Czas edycji: 2015-11-08 o 23:00
gumka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 14:37   #3283
karolinkak28
Felicita

Tym co mnie widzieli na co dzień mówiłam otwarcie, raczej by nie przeszło, że przez noc mi urosły

Ci, których widuję rzadko nie pytają, więc nic nie mówię

Miałam przedłużane na keratynę, ale u mnie to skończyło się fiaskiem i teraz sama robię na tulejki i w końcu jestem zadowolona

Gdzie kupujecie włoski? Macie do polecenia kogoś z allegro?
karolinkak28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 09:19   #3284
Panna_Hannah
Raczkowanie

Ja w sumie nie przedłużam a zagęszczam więc u mnie nie ma tak spektakularnego efektu. Swoje włosy mam prawie do pasa, ale niestety chudziutkie już. Odżywić taki włos to nie lada sztuka, wyciera się i strzępi od ocierania o ciuchy... więc zagęszczam, ale nie mogę znaleźć metody dla siebie. Póki co zostaję przy taśmach, bo tulejki czy keratyna to nie dla mnie. Może kiedyś zdecyduję się na laserbeamer nano... drogie to cholernie i nie znam nikogo kto przedłużał więc nie wiem jaki jest efekt i czy wart swojej ceny..
Stary 2015-11-12, 14:48   #3285
amalke
Raczkowanie

Jeżeli któraś z Was ma ochotę na stałe przedłużenie, to gorąco polecam tissage, włosy nie cierpią zupełnie. Przy skórze głowy jest zapleciony cieniutki warkoczyk i do niego doszyte włosy na taśmie. Swoich włosów mam mało, są cienkie i bardzo delikatne, a ta metoda w ogóle im nie szkodzi i nie widac kompletnie, ze włosy są przedłużone.

Co do ludzi, ja tez powiedziałam tylko najbliższym 😉 a przedłużyłam konkretnie, bo z włosów z lekko za ramiona do pasa 😊

Caly czas myślę gdzie kupić nowe włosy na wymianę...

A dziewczynom, które mają problem z suchymi i plączącymi się włosami szczerze polecam olejowanie i ampułki by fama.
Stary 2015-11-12, 22:31   #3286
gumka24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolinkak28 Pokaż wiadomość
Tym co mnie widzieli na co dzień mówiłam otwarcie, raczej by nie przeszło, że przez noc mi urosły

Ci, których widuję rzadko nie pytają, więc nic nie mówię

Miałam przedłużane na keratynę, ale u mnie to skończyło się fiaskiem i teraz sama robię na tulejki i w końcu jestem zadowolona

Gdzie kupujecie włoski? Macie do polecenia kogoś z allegro?
nie spotyklas sie ze zdziwieniem, krytyka?

jakie wlosy polecacie falowane czy proste dla osoby ktora ma swoje lekko falowane? tzn.,w wilgotnym powietrzu sie dosc kreca, przy suchym sa proste, czasem lekko podwijane itd.

powod mam taki, ze od kilku lat mam wlosy praktycznie 1 dl;ugosci..do pachy. Bo bardzo sie łamią,kazdy wlos innej dlugosci powinam sciac jakies 20 cm jednak nigdy tego nie zrobie bez ew. przedluzenia.I chcialabym na rok/dwa nosic doczepki az swoje mi nie odrosna zdrowe. Czy udalo sie Wam dziewczyny pod doczepkami zapuscic swoje ładne ? Fajna sprawa przedluzanie ale calego zycia nie chce ich nosić.Pewnie tez bym przedluzyla moze z 10 cm dluzsze zeby nie bylo nie wiadomo jakiego szoku.ściac na kacapke sobie nie wyobrazam, nie pasuje mi do ani do twarzy, ani figury ani stylu.Ale na te wiecznie rozdwojone i polamane konce nie moge patrzec. Dodam ze wlosy rok olejowalam to urosly z 5 cm,ale jak stracilam cierpliwosc to znow sie wylamaly

Edytowane przez gumka24
Czas edycji: 2015-11-12 o 22:53
Stary 2015-11-13, 15:42   #3287
mrowa0007
Raczkowanie

zastanawiam sie nad zageszczeniem i delikatnym przedluzeniem wlosow. Chce sobie przedluzyc przed slubem, I moje pytanie jest nastepujace- na ile wczesniej najlepiej to zrobic ? i czy lepiej to zrobic na stale, czytalam cos o metodzie tissage, czy wystarczy doczepic? Tylko przy doczepianiu boje sie ze na przyklad w trakcie wesela mi cos odleci jesli to jest w ogole mozliwe co radzicie??
mrowa0007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 20:07   #3288
SceneQueene
Zakorzenienie

Clip in. Wiele osób do nas do salonu przychodzi i robimy piękne fryzury na włosach doczepianych. Włosy się nie niszczą przez stałe metody a jak fryzura dobrze zrobiona to nie ma się co obawiać, że coś spadnie. Jedna z dziewczyn na tym forum na swoim ślubie też miała fryzurę z clip in, piękna zresztą, musiałabyś poszukać.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-11-13, 21:05   #3289
gumka24
Raczkowanie

czy pod clipami mozna zapuscic swoje zdrowe wlosy?
Stary 2015-11-13, 21:18   #3290
SceneQueene
Zakorzenienie

Pewnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-11-16, 13:39   #3291
mrowa0007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Clip in. Wiele osób do nas do salonu przychodzi i robimy piękne fryzury na włosach doczepianych. Włosy się nie niszczą przez stałe metody a jak fryzura dobrze zrobiona to nie ma się co obawiać, że coś spadnie. Jedna z dziewczyn na tym forum na swoim ślubie też miała fryzurę z clip in, piękna zresztą, musiałabyś poszukać.

o clip in tez czytalam, tylko balam sie ze nie bedzie sie trzymac..ale skoro piszesz ze tak robicie i jest ok to super! O taka informacje mi chodzilo chyba na to sie zdecyduje, bo tez nie chce niszczyc swoich wlosow, a tak naprawde zalezy mi tylko na jednym wieczorze
Stary 2015-11-16, 18:46   #3292
SceneQueene
Zakorzenienie

To wtedy jest zdecydowanie najlepsza opcja.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-11-17, 10:11   #3293
Panna_Hannah
Raczkowanie

No tak clipy clipami, ale ja chyba nie umiem ich zakładać lub mam za grube bo źle się układają i czasami spinki widać i to jest WSTYD!
A i widuję całe mnóstwo Pań które w niewiedzy paradują z widocznymi spineczkami... Do fryzur z warkoczami też używam clipów czy do końskiego ogona, ale jak chce rozpuścić to się obawiam... Może czas zainwestować w nowe clipy...?
Stary 2015-11-17, 17:10   #3294
SceneQueene
Zakorzenienie

Może spróbuj lekko tapirowac włosy? Ja wczoraj założyłam 14 taśm na głowę i faktycznie trochę musiałam górę podtapirowac, bo mam tak lejace swoje włosy ostatnio, że zaraz widać.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-11-18, 10:15   #3295
Panna_Hannah
Raczkowanie

a próbowałam różnie ale na początku efekt jest ok, ale po kilku godzinach jak się włosy ulezą opadną itp.. wtedy mi się coś gdzieś pojawi np z tyłu głowy mam wicherek i nie ma szans by się nie wyzwolił spod tapira po kilku godzinach.

Taśmy tape on wydają mi się idealne... z jednym małym wyjątkiem... to plątanie!
mam różne włosy z kilku chyba 5 sklepów i z każdymi dzieje się to samo!
Stary 2015-11-18, 18:52   #3296
kississsss
Przyczajenie

GG do kississsss

.
.
Czy ktoś tu używa włosów z CAMERON HAIR czy tylko same doczepiane.pl? Zastanawiam się nad kupnem bo mają idealny zestaw dla mnie ale jak z jakością?
"Miłośc jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choc jedno uczucie, nie ma o co robic szumu. Jeśli dwa, może to nie jest mistrzostwo świata, ale blisko. Ale jeśli wszystkie trzy, to śmierc nie jest potrzebna - trafiłaś do nieba za życia"
kississsss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 22:49   #3297
kruszynka007
Raczkowanie

DZIEWCZYNY POMOCY

Jaki mam kolor wybrać dopinek ? z firmy doczepiane.pl
zdjęcia kolorów branych pod uwagę dodaje w załącznikach ( ciemniejszy kolor to średni brąz a jaśniejszy to naturalny brąz) i kolor moich włosów-sama nie wiem jaki to jest. Pomóżcie,bo musze na dniach zamwiać włoski a jestem w kropce. Swoje włosy mogę przyciemnić ale Broń Boże nie rozjaśniać ! AA i jeśli któraś z was posiada te kolory to czy mogła by wstwić zdjęcia ich ? Proszę o rady dzięękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny braz 6#.jpg (85,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg średni brąz nr 4#.jpg (70,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2234.jpg (61,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2224.jpg (72,6 KB, 17 załadowań)
kruszynka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 01:26   #3298
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kississsss Pokaż wiadomość
.
.
Czy ktoś tu używa włosów z CAMERON HAIR czy tylko same doczepiane.pl? Zastanawiam się nad kupnem bo mają idealny zestaw dla mnie ale jak z jakością?
Miałam. Świetne, ale radzę wybrać gesty zestaw, żeby nie było ogonkow.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-11-19, 17:44   #3299
_Princess
Raczkowanie

czy ktos mial z tej aukcji dopinki ? http://allegro.pl/clip-in-wlosy-docz...077472647.html
_Princess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 16:05   #3300
mrowa0007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
a próbowałam różnie ale na początku efekt jest ok, ale po kilku godzinach jak się włosy ulezą opadną itp.. wtedy mi się coś gdzieś pojawi np z tyłu głowy mam wicherek i nie ma szans by się nie wyzwolił spod tapira po kilku godzinach.

Taśmy tape on wydają mi się idealne... z jednym małym wyjątkiem... to plątanie!
mam różne włosy z kilku chyba 5 sklepów i z każdymi dzieje się to samo!
Mnie fryzjer zalozy, takze mam nadzieje ze nie bedzie takiego problemu jak u Ciebie
Odpowiedz

Tagi
angelhair, clip-in, dlugie wlosy, doczepiane wlosy, gdzie kupic, great lenghts, kołtuny, metoda keratynowa, microringi, multisonic, przedluzane, przedluzanie wlosow, rozczesanie, suche, szorstkie, wlosy, włosy, york

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości