Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-12-30, 15:37   #3331
meflina
Zadomowienie

Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez smerfa22 Pokaż wiadomość
marza mi sie dlugie wlosy jednak moje nie rosną.i sa zniszczone , wiec pewnie bym sciela pare cm, i przedluzyla..
moje pytania:
1. jakie wlosy polecacie , chce kitke i rozpuszczone'
2. mam wlosy zniszczone , lekko falowane i nie chce zmieniac kolory sredni braz.zalezy mi zeby pod klipami zapuscic swoje -da rade?
czy przy takich ni prostych ni kreconych wlosow da sie uzyskac fajny efekt?
3. wlosy lepiej wyrownac przed przedluzeniem czy pocieniowac?
4. jak ludzie zareagowali na wasza zmiane?
5. czy zapuscilyscie swoje wlosy pod tymi doczepionymi?
6. czy naprawde to wyglada naturalnie?
2. tak
moje włosy z doczepiane.pl po umyciu okazały się być falowane, a nie proste a efekt mam ładniejszy niż jak byłyby proste
3. ja wyrównałam, ale nie wiem czy to ma znaczenie
4. uznali że mi do twarzy w długich
5. tak
6. jak dobierzesz odpowiedni kolor, to owszem-wygląda, ludzie którzy mnie nie znali wcześniej, mówią ze mam piękne wlosy.. a niektórzy z mojego otoczenia myślą ze mi tak szybko urosły

'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:00   #3332
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
marza mi sie dlugie wlosy jednak moje nie rosną.i sa zniszczone , wiec pewnie bym sciela pare cm, i przedluzyla..
moje pytania:
2. mam wlosy zniszczone , lekko falowane i nie chce zmieniac kolory sredni braz.zalezy mi zeby pod klipami zapuscic swoje -da rade?
Doczepiane.pl, Cosmoshop.pl
To jedyna metoda, która nie niszczy, więc da się zapuścic swoje włosy, o ile nie masz za dużego zestawu który obciąży włosy. Wygląda to naturalnie i najlepiej, kiedy włosy (często czasami też clip in) są wycieniowane. Kiedy pierwszy raz przedłużyłam ta metoda byłam w liceum, więc ludzie widzieli że coś zmieniłam, spotkałam się tylko z ciekawością a co to a jak to. Teraz nie mam już takich problemów, mój facet tylko czasem żartuje, że mi znowu włosy urosły.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 12:31   #3333
Panna_Hannah
Raczkowanie

Tak miałam ringi i nie byłam zadowolona. Wiem że są fanki tej metody, jednak ja do nich nie należę.
Po 1 ringi są uciążliwe niewygodne nawet po kilku tygodniach.
po 2 trzeba uważać bo czasami je widać, przy robieniu kitka itp...
mi przeszkadzało to w domu jak mąż chciał mnie pogłaskać po głowie a tam kłujący jeż :P
po 3 mycie włosów dla mnie dramat.
Jak się zapomniałam i umyłam głową w dół część pasm pod ciężarem mokrego włosa się poluzowała.
Suszenie tez do kitu bo głową w dół się nie powinno...

Moim zdaniem najlepsza metoda to tape on gdyby dało się to kleić w domowym zaciszu I gdyby nie wrażliwość kleju na kosmetyki...
A dodam że przy tape on czasami taśmy się psują po 1 - 2 użyciach...
Miałam taki problem że ten zgrzew się rozwarstwił i z tym już nic się nie zrobi, ja poradziłam sobie klejem na gorąco i dałam radę, ale same taśmy nie są zbyt trwałe. Zwłaszcza że kupowałam na przestrzeni roku i z wielu sklepów dostałam mocno odchudzone pasemka i wąziutkie taśmy co niestety nie wpływa korzystnie na trwałość.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
moje pytania:

Nie obawiaj się.. włosy na clipy po myciu zwykle delikatnie falują. Ja mam długie włosy i sypiam w warkoczu więc moje włosy na co dzień są nieco bardziej pofalowane. Clipy zostawiam też w warkoczu o podobnym splocie i nie ma problemu
Jeśli dobrze założysz wygląda naturalnie... dla mnie i tak upierdliwa metoda bo nie umiem ich porządnie założyć... miałam chyba źle dopasowaną długość taśmy do głowy...

Ja staram się zakładać pod wgłębieniem kości potylicy, tak w połowie uszu nie wyżej... Bo się boję że będzie je widać.

Na Twoim miejscu nie kupowałabym zestawu bo koszt jest wyższy a ja np nie używam pojedynczych taśm. Jak zamawiałam ostatnim razem zamówiłam 2 długie taśmy ok 25 cm i 1 szt 10 cm. Więc tą 25 cm skróciłam o ok 5 cm i noszę ją razem z 10 cm..

Wcześniej parę lat temu kupiłam włosy na taśmie i osobno spinki... To umożliwia stworzenie zestawu jaki się potrzebuje.

A krótkie taśmy pojedyncze dopina, czasem jak robię warkocze

Nie bój się tylko spróbuj...
Jak pewnie czytałaś dwie strony wcześniej ja ostatnio kupiłam na próbę włosy mieszane sztuczny z naturalnym i jestem zadowolona, niektóre dziewczyny są przeciwniczkami.
Może jeśli nie jesteś pewna,a nie chcesz wydawać od razu 400 zł a tyle minimum trzeba liczyć za dobry zestaw albo i więcej..

Ja bym spróbowała najpierw z tańszym produktem, 50 zł to nie majątek... a możesz je kręcić, zaplatać, prostować (odpowiednio niższą temperaturą) i zobaczyć czy Ci się to w ogóle podoba.

Edytowane przez Panna_Hannah
Czas edycji: 2015-12-31 o 12:33
Panna_Hannah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 12:40   #3334
mrowa0007
Raczkowanie

Mam jeszcze takie pytanie - czy farbowalyscie sobie wlosy clip in naturalne i wszystko było z nimi pozniej ok? zamierzam zamowic wlasnie, ze stron ktore polecacie i nie chce ich zniszczyc...ciezko dobrac blond pasujacy do moich wlosow, wiec raczej bede musiala pofarbowac ta sama farba co moje wlosy..
mrowa0007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 21:21   #3335
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 21:02   #3336
Klaczeq
Raczkowanie

Ja dzisiaj dostałam włosy z aliexpress, niestety nie trafiłam z kolorem. Wzięłam #30, ale to bardzo ciemna 30... Nie rudy, a ciemny kasztan.
Nieskromnie spytam, może ktoś chciałby odkupić? Kolor bardzo naturalny, włosy też mnie pozytywnie zaskoczyły. Długość 55cm i faktycznie tyle jest, końce ładne grube, a nie takie mysie ogonki jak z LongHair. Zestaw ma 220g. Płaciłam za nie 107$ plus przesyłka i gdyby nie ten kolor, to byłabym w nich zakochana. A niestety ich nie rozjaśnię, mogłam wziąć blond... Jakby ktoś się zastanawiał nad kupnem z alie to ja polecam w 100%, przesyłka DHL była u mnie w 3 dni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12498955_1095820350442433_693178855_n.jpg (32,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12494141_1095820183775783_163625914_o.jpg (94,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12528687_1095820287109106_626358045_o.jpg (76,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: png Straight-wholesale-hair-extensions-clip-in-body.png (460,7 KB, 18 załadowań)
Stary 2016-01-12, 10:13   #3337
amalke
Raczkowanie

Zamawiam z grzechhair włosy w kolorze 613, długość 70cm, 2 taśmy szerokości 100-105cm, czyli w sumie ok 210cm, myślicie, że tyle wystarczy na przedłużenie przy cienkich włosach? To są całe dwie taśmy. No i jaka jest Wasza opinia o grzechhair?
Doczepiane ma tylko taśmy o szerokości 20cm-najszersze, a ja przedłużam włosy metodą afrykańską i na jeden poziom mam doszyte ok 30-35cm, to z doczepianych trzeba by było mocno sztukować. Chyba, ze jakość dużo lepsza od grzechhair to zamówię z doczepianych?
amalke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:51   #3338
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
Zamawiam z grzechhair włosy w kolorze 613, długość 70cm, 2 taśmy szerokości 100-105cm, czyli w sumie ok 210cm, myślicie, że tyle wystarczy na przedłużenie przy cienkich włosach? To są całe dwie taśmy. No i jaka jest Wasza opinia o grzechhair?
Doczepiane ma tylko taśmy o szerokości 20cm-najszersze, a ja przedłużam włosy metodą afrykańską i na jeden poziom mam doszyte ok 30-35cm, to z doczepianych trzeba by było mocno sztukować. Chyba, ze jakość dużo lepsza od grzechhair to zamówię z doczepianych?
To włosy no name? https://web.facebook.com/GrzechHair/?fref=ts tutaj u niego często klientki wypowiadają się na temat włosów. Grzechhair ma najlepszą jakość (kupowałam włosy dziewicze), tylko cena większa. 100g. przy 70cm. (bo dwie taśmy kupujesz), to zdecydowanie za mało. Ja bym wzięła 150g. minimum, ale 200g lepiej.

Edytowane przez Ewelina369
Czas edycji: 2016-01-12 o 15:57
Ewelina369 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 11:51   #3339
Panna_Hannah
Raczkowanie

A ja nie mam zdania na temat grzech hair... Kupiłam włosy na ringi, zrobiłam nosiłam ze 3 mies... Trochę się plątały, ale dramatu nie było. Jednak przerobiłam włosy z ringów na tape on i wtedy się zaczął dramat!!!!!! Plątały się jak pisałam wyżej wszystkie i te z Grzehhair i z Emodna i z innych firm.. nie wiem co było nie tak. Ale generalnie znając troszkę Grzesia i jego rodzinę która z fryzjerstwem ma dużo wspólnego od dawna to powinny być dobre włosy. Ja się tych sklepów internetowych boję bo wydaje mi się że sprowadzają włosy i z chin i z różnych źródeł. A jak pojechałam do Grzechhair to robi wrażenie... Na miejscu widziałam jak odnawiają pasma, sama rozmowa była bardzo profesjonalna oglądanie włosów, jakości rozmowa o obróbce! To nie jest sklepik, który puszcza dalej towar.. z resztą to widać na FB. Włosy na zamówienie robią od dawna...
Stary 2016-01-13, 13:05   #3340
amalke
Raczkowanie

No i klops, bo okazało się, że te włoski są w kolorze m27,613 a nie jak myślałam 613 :/ nie ma włosów w kolorze 613 ani 60, na którym najbardziej mi zależałoPani, z którą rozmawiałam mówi, ze za półtora miesiąca będą jakieś włosy, ale nie potrafi powiedzieć mi jakie. Zamówiłam włosy z allegro, trochę boję się o jakość... No zobaczymy. Doczepiane też nie mieli takich włosów jakie były mi potrzebne.
Stary 2016-01-13, 17:17   #3341
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
A ja nie mam zdania na temat grzech hair... Kupiłam włosy na ringi, zrobiłam nosiłam ze 3 mies... Trochę się plątały, ale dramatu nie było. Jednak przerobiłam włosy z ringów na tape on i wtedy się zaczął dramat!!!!!! Plątały się jak pisałam wyżej wszystkie i te z Grzehhair i z Emodna i z innych firm.. nie wiem co było nie tak. Ale generalnie znając troszkę Grzesia i jego rodzinę która z fryzjerstwem ma dużo wspólnego od dawna to powinny być dobre włosy. Ja się tych sklepów internetowych boję bo wydaje mi się że sprowadzają włosy i z chin i z różnych źródeł. A jak pojechałam do Grzechhair to robi wrażenie... Na miejscu widziałam jak odnawiają pasma, sama rozmowa była bardzo profesjonalna oglądanie włosów, jakości rozmowa o obróbce! To nie jest sklepik, który puszcza dalej towar.. z resztą to widać na FB. Włosy na zamówienie robią od dawna...
A jakie u nich włosy zamawiałaś? Może nie jest to odpowiedni typ dla Ciebie? Moje są mega naturalne i identyczne jak moje jest łuska tj. w moich włosach - sprawdzałam. Włosy mi się jedynie poczochrać trochę mogą, jak zawieje wiatr, ale to oczywiste raczej jest. Zachowują się ogólnie jak moje, każdy włos może się zaplątać.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
No i klops, bo okazało się, że te włoski są w kolorze m27,613 a nie jak myślałam 613 :/ nie ma włosów w kolorze 613 ani 60, na którym najbardziej mi zależałoPani, z którą rozmawiałam mówi, ze za półtora miesiąca będą jakieś włosy, ale nie potrafi powiedzieć mi jakie. Zamówiłam włosy z allegro, trochę boję się o jakość... No zobaczymy. Doczepiane też nie mieli takich włosów jakie były mi potrzebne.
Warto było poczekać, od allegro radzę się trzymać z daleka. Dokonałam tam pierwszego zakupu doczepek - syntetyki i zraziłam się wtedy.
Wiadomo w Grzech nie da się powiedzieć za ile jaki włos będzie, bo to jest uzależnione od tego jakie zostaną ścięte. Z tego względu też zaczęło mnie dziwić doczepiane.pl
Ewelina369 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 19:55   #3342
amalke
Raczkowanie

Noo już zamówiłam, jak będą kiepskie to odeślę, bo tanie też nie były
Stary 2016-01-14, 11:10   #3343
Panna_Hannah
Raczkowanie

[QUOTE=Ewelina369;54120848]A jakie u nich włosy zamawiałaś? Może nie jest to odpowiedni typ dla Ciebie? Moje są mega naturalne i identyczne jak moje jest łuska tj. w moich włosach - sprawdzałam. Włosy mi się jedynie poczochrać trochę mogą, jak zawieje wiatr, ale to oczywiste raczej jest. Zachowują się ogólnie jak moje, każdy włos może się zaplątać.

/QUOTE]

Ja dobierałam włosy u nich na miejscu, w zasadzie sami m i dobrali... Nie pamiętam już...

W ogóle mam mętlik w głowie... przez to co na głowie Clipy mnie wkurzają... dostanę choroby nerwowej od ich noszenia. Ciągle się denerwuję że tu widać tam coś się odczepi, jak je przypnę mocno i podtapiruję to boli mnie głowa albo czuję się niekomfortowo, mimo ze noszę jedną taśmę która nie jest ciężka a ja tez nie mam cienkich słabych włosów. Jedynie przy splotach mogę sobie na nie pozwolić i wtedy nerw odpada ale dyskomfort czy lekki ból w miejscu spinek po paru godzinach się pojawia.

Widziałam filmik z Natalią Siwiec która ma tape on i w sumie, z hair talk wyglądają one fajnie ale są strasznie drogie, a te zwykłe w necie jak czytałyście mi nie służą. Nie wiem może je źle pielęgnowałam? Bo innego pomysłu nie mam. Ale używam kosmetyków bez parabenów slsów, tylko naturalne olejki i szampon kemon do suchych włosów. odzywki z masłem shea i olejami, wszystko do przesuszonych kłaków.

Nie wiem jak inaczej mogłabym je pielęgnować ? Możecie coś poradzić albo opisać ja Wy myjecie i pielęgnujecie włosy na stałę przedłużone?

Metoda tape on jest fajna, mam fajną fryzjerkę, która bez mrugnięcia okiem mi to zakłada... Kolejna metoda to laserbeamer, ale cholernie droga (jak dla mnie)...

W efekcie chodzę w kitku i nic nie robię z włosami
Stary 2016-01-14, 12:30   #3344
amalke
Raczkowanie

Wiesz co ja mam przedłużone metodą afrykańską-tissage, przez pierwsze dwa dni ciągnęły mnie te warkoczyki przy głowie i jak się kładłam uwierały w głowę a teraz juz się przyzwyczaiłam i wcale ich nie czuję. Na plus jest też to, że wcale nie widać, że włosy są przedłużone, jedynie przy naprawdę silnym wietrze może się zdarzyć, ze jakaś taśma się lekko odsłoni.
Co do pielęgnacji to ja na co dzień używam szamponu i odzywki gliss kur, a raz-dwa razy w tygodniu robię olejowanie z użyciem odżywki. Tylko dzieki tej pielęgnacji moje kiepskiej jakości włosy dość dobrze wyglądają.
Stary 2016-01-15, 14:03   #3345
Panna_Hannah
Raczkowanie

Przeczytałam prawie cały wątek, cofnęłam się trochę w czasie :P I fakt, ze ja moich włosów tak silnie nie natłuszczałam, a kilkukrotnie dziewczyny pisały że to pomagało by się nie plątały. Ja od mycia do mycia odżywiałam je jak swoje. No może trochę bardziej i dłużej, kompresy itp.

Jednak ten włos potrzebuje więcej uwagi i troski by był znośny. Musze spróbować z olejami...

Czytałam o oleju amla, którejś z wizażanek pomógł... może spróbuję z płukanką glicerynową. Chyba łyżka gliceryny na 1 l wody... może któraś z Was zna inna lepszą recepturę?? Podzielcie się proszę!!!!!!!

Swoją drogą zawsze zastanawiało mnie co oni tam robią przy odżywianiu włosów, jakie cuda stosują. Bo wiele sklepów oferuje po jakimś czasie odświeżanie i odżywianie clipów, taśm czy pasemek.
Kurcze że tego mnie na perukarstwie nie uczyli, albo nie byłam na zajęciach :P

W sumie ostatnio zastanawiałam się nad wykonaniem taśm dla siebie, ale ceny włosów w puklach i tak są zawrotne... chyba żebym znalazła super ofertę, to mogłabym skombinować tresbanki.. kupa czasu,a le satysfakcja i długość dokładnie taka jaką chcę.

Jednak pozostanę przy szukaniu metody dla siebie :P może jeszcze raz podejdę do tape'ów... póki nie mam kasy na leser

Stosuję je tylko jako zagęszczanie...
Stary 2016-01-17, 15:01   #3346
amalke
Raczkowanie

Też bym się chętnie dowiedziała jak najlepiej dbać o włosy przedłużane... obecnie używam szampon i odżywkę gliss kur czarne i olejek wella luxe.

A teraz recenzja moich nowych włosów:
kupione tutaj: http://allegro.pl/wlosy-naturalne-cl...916833679.html
zamówiłam kolor 613 bardzo jasny blond/platynowy, platyna to to na pewno nie jest, a właśnie kolor 613 jak w innych firmach.
Włosy rozłożyłam na czynniki pierwsze ponieważ potrzebuję samych taśm z włosami, bez spinek, no i okazało się, że zestaw składa się z 3 taśm szerokości 30cm i jednej szerokości 20cm zszytych w całość. Włosy są faktycznie długości 65cm, na końcach nieco rzadsze, gramatura zgadza się. Oprócz koloru zawiedziona jestem tym, że we włosach jest mnóstwo pojedynczych włosów w innych kolorach - czarne i jakieś czerwonawe.... będzie to widać na zdjęciach. Co do jakości, włosy są bardzo gładkie, lśniące i miękkie. Postanowiłam je umyć i zobaczyć czy nadal takie będą. Nadal są dość gładkie i lśniące, ale już ciut drapią w plecy, obawiam się, że po kolejnych myciach będą coraz gorsze, bo już miałam doświadczenie z takimi właśnie włosami - nowe cudo a z każdym kolejnym myciem coraz większe siano.
Kontakt ze sprzedającą średni, niby odpisuje na maile, ale nie wszystkie i nie odpowiada na wszystkie pytania. Z wysyłką zwleka kilka dni. Telefonicznie nie można się połączyć - poczta głosowa. Do zamówienia miał być dołączony certyfikat, oczywiście nie ma go.
Zamówiłam dwa komplety i jeden na pewno zwrócę i będę czekać na włosy z grzechhair, drugi założę, bo coś muszę na głowie mieć (moje włosy po rozjaśnianiu całe się pokruszyły na końcach i z długości za ramiona są ledwo do ramion i jeszcze wystrzępione), a na wtorek jestem umówiona już na przedłużenie.
Podsumowując wielkiej tragedii nie ma, ale drugi raz na pewno nie zamówię.

Teraz zdjęcia z widocznymi ciemnymi włosami (jak się otworzy za pomocą programu paint widać dużo lepiej), po lewej stronie nowy komplet a po prawej drugi, który zostawiam już rozpruty, umyty, wysuszony i wyprostowany, na ostatnim zdjęciu zestaw, który zostawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160116_12_46_35_Pro.jpg (102,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160116_12_50_19_Pro.jpg (73,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160117_14_34_08_Pro.jpg (111,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160117_14_35_13_Pro.jpg (135,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160117_14_36_18_Pro.jpg (73,4 KB, 17 załadowań)
Stary 2016-01-18, 10:38   #3347
Panna_Hannah
Raczkowanie

Amalke no właśnie nigdy nie wiadomo co dostaniemy
Ja tez miałam włosy, które miały takie ciemne pojedyncze ale nie było tego widać ogólnie... Fakt były jak siano i drapały w plecy to pamiętam doskonale, a co dziwne były ze sklepu i nie były tanie, bo około 300 zł... Ale co zrobić?
Z grzechhair będziesz zadowolona. Rozmawiałam z nimi w piątek, niestety nie mają włosów do metody tape on i pewnie jeszcze długo ich nie będzie, pytałam przed wakacjami w zeszłym roku mówili ze jesienią, teraz pytałam to że może jesienią
Pytałam o moje włosy czemu się plączą bo są od nich... przerobiłam je na tape on. I jestem pewna na 300% że łuska jest tak jak u nich, bo po prostu kleiłam je najpierw a dopiero potem odcinałam te końcówki do tulejek... Nie wiem czemu mi się te włosy plątały? na tulejki jak miałam to się nie plątały aż tak.

Żebym umiała nosić clipy to bym miała wszystko gdzieś! Jak patrzę na Imogen z foxlylocks to aż mnie krew zalewa jak ona perfekcyjnie to wszystko robi https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f4c9a36d9d.jpg
Stary 2016-01-19, 18:46   #3348
amalke
Raczkowanie

A w grzchhair nie powiedzieli Ci co może być powodem takiego plątania?
Wczoraj byłam u fryzjera na zabiegu pielęgnicą i jestem w szoku jak moje strasznie suche i popalone włosy pięknie teraz wyglądają tak sobie myślę, że te przedłużone potraktowane pielęgnicą też może by zyskały, odświeżyły się i tak się właśnie zastanawiam czy nie kupić sobie tego cudeńka
Stary 2016-01-20, 10:36   #3349
Panna_Hannah
Raczkowanie

No oni twierdzą, ze tylko włosy z odwróconą łuską... a ja wiem co robiłam no laikiem aż takim nie jestem!!! Nic nie zmieniałam zrobiłam pasemka z ich pasemek... więcej nic nie powiedzą

ciekawa ta pielęgnica, aż tak działa? tylko którą kupić żeby to nie był bubel? są różne i rozpiętość cenowa też spora...

btw nie wiem co z tymi włosami robić... może spróbuję je odświeżyć jakieś płukanki, oleje, maski... tylko że one wyglądają zdrowo, a dopiero na mojej głowie się plączą. Jakby coś nie grało w połączeniu z moimi włosami.
Stary 2016-01-20, 13:07   #3350
amalke
Raczkowanie

Ja zamówię tą Perfect beauty, taka biała. Powiem Ci, ze nie spodziewałam się takiego wow 😊 fryzjerka mówiła, ze po zabiegu włosy mogą być przyklapnięte i szybko się przetłuścić, a tymczasem włosy są pięknie uniesione i juz 3 dzień bez mycia a normalnie muszę umyć codziennie. Same włosy są bardzo gładkie, śliskie w dotyku i grubsze. Ja jestem zachwycona 😊
Stary 2016-01-22, 18:08   #3351
_Princess
Raczkowanie

witam,
Kupiłam clipy na allegro , zestaw 8 tresek.
Czy któraś z was kiedykolwiek sama robiła treski ?
Chce z tych 8 tresek zrobić 3, jedna podwojna najlepiej, bo mam geste włosy i upiecie tych 8 częsci to jakis koszmar.
_Princess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 10:02   #3352
Panna_Hannah
Raczkowanie

Ja zszywałam taśmy ze sobą, ale jakby to wytłumaczyć... Doszywałam grzbiet taśmy do dołu kolejnej żeby nie była za gruba. tak jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=RObM3WEGp2g
Stary 2016-01-29, 15:14   #3353
amalke
Raczkowanie

Zrobiłam sobie zabieg pielęgnicą z użyciem maski helen seward i ampułki z keratyną. Moje naturalne włosy wyglądają super, a doczepione jak miotłowate były tak są, więc podejrzewam, ze moje "naturalne" włosy to tak naprawdę syntetyki I tu rodzi się pytanie czy kosmetyki do peruk mogłyby poprawić chociaż trochę ich wygląd? Jak myślicie? Już do szału doprowadzają mnie te kudły, po rozczesaniu są ładne, ale góra 5 min, za chwilę juz są splątane, no i ogólnie strasznie ciężko się prostują. Juz trzeci raz mam takie g... na głowie A za każdym razem miały to być włosy naturalne...

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Zrobiłam sobie zabieg pielęgnicą z użyciem maski helen seward i ampułki z keratyną. Moje naturalne włosy wyglądają super, a doczepione jak miotłowate były tak są, więc podejrzewam, ze moje "naturalne" włosy to tak naprawdę syntetyki I tu rodzi się pytanie czy kosmetyki do peruk mogłyby poprawić chociaż trochę ich wygląd? Jak myślicie? Już do szału doprowadzają mnie te kudły, po rozczesaniu są ładne, ale góra 5 min, za chwilę juz są splątane, no i ogólnie strasznie ciężko się prostują. Juz trzeci raz mam takie g... na głowie A za każdym razem miały to być włosy naturalne...
Stary 2016-02-01, 09:51   #3354
Panna_Hannah
Raczkowanie

Wątpliwe by cokolwiek pomogło.Bo są syntetyki i syntetyki. Moja koleżanka po chemii miała perukę firmy Revlon chyba i była super, miała do niej taki spray odświeżający, ale nie wiem czy on pomagał na splątania może poczytaj albo gdzieś popytaj. Ja bym reklamowała od razu tak jak Ci pisałam. Nie wiem ile wydałaś ale w sumie ile by to nie było to nieuczciwe ! Dlatego ja mam już odruch wymiotny jak mam szukać włosów! Całe szczęście nie mam na razie kasy
Chciałam kupić sobie pasma hairtalk mają fajną opcję z wypuszczonymi włosami przez silkon dzięki czemu nie widać taśmy klejącej tylko włosy... Ale nie ma opcji by je kupić samodzielnie, tylko zakłady fryzjerskie z nimi współpracujące. Wiem psucie rynku i te sprawy... ale nie pójdę do salonu zapłacić tysiaka albo więcej frycowego, tylko żeby mi raz te taśmy założyli...
Stary 2016-02-03, 14:22   #3355
amalke
Raczkowanie

Nie mam jak zareklamować, bo mam włosy doszyte... Ale komentarz wystawię odpowiedni. Zamówiłam balsam do peruk, ale na cud nie liczę. Teraz zastanawiam się co robić, mam dwa wyjścia: 1. Czekać na włosy od grzechhair, te no name na taśmie, pani zapewniała, że świetna jakość, ale to tylko jej słowa. 2. Zaufać babce, która przedłuża mi włosy, mówi że ma zupełnie nowe, każde opakowanie ma swój numer seryjny, ale nie daje mi gwarancji, ze z włosami na 100% nic się nie stanie. Włosy widziałam, dotykałam i totalnie różnią się na plus od tych wszystkich, które miałam do tej pory.
Stary 2016-02-04, 09:36   #3356
Panna_Hannah
Raczkowanie

Cytat:
Nie mam jak zareklamować, bo mam włosy doszyte... Ale komentarz wystawię odpowiedni. Zamówiłam balsam do peruk, ale na cud nie liczę. Teraz zastanawiam się co robić, mam dwa wyjścia: 1. Czekać na włosy od grzechhair, te no name na taśmie, pani zapewniała, że świetna jakość, ale to tylko jej słowa. 2. Zaufać babce, która przedłuża mi włosy, mówi że ma zupełnie nowe, każde opakowanie ma swój numer seryjny, ale nie daje mi gwarancji, ze z włosami na 100% nic się nie stanie. Włosy widziałam, dotykałam i totalnie różnią się na plus od tych wszystkich, które miałam do tej pory.

ciężka sprawa! nie wiem co bym wybrała, bo nie mam już zaufania do nikogo! A różnica w cenie między grzechem a tą Panią duża? może to pomoże dokonać wyboru
Stary 2016-02-04, 12:14   #3357
amalke
Raczkowanie

No właśnie ciężka sprawa... U tej pani zapłacę ok.1000zł-włosy plus robocizna, z uwagi na poprzednie wpadki obiecała mi spory rabat. Za włosy od grzecha zapłacę ok.700zł a za samo założenie 400zł (tyle bierze jak włosy nie są od niej), więc 1100zł. U niej wychodzi taniej i za podciągnięcie tez bierze mniej jak włosy są u niej kupione, ale boję się jakości... Juz dwa razy miałam od niej włosy i byla tragedia... Z drugiej strony widziałam te nowe włosy, które ma teraz i różnica ogromna na plus. Od grzecha włosów na zywo nigdy nie widziałam.
Stary 2016-02-05, 12:34   #3358
Panna_Hannah
Raczkowanie

Amalke nie brałabym u tej Pani!!! Jak masz takie doświadczenia to nie ryzykuj. Ja widziałam włosy które były super nie raz a po 2 - 3 myciach działa się tragedia! Te pieniądze są spore i nie warto! Chyba że dla Ciebie taka kwota to nie problem i ot tak sobie możesz pozwolić na taki kaprys, wtedy to możesz się zastanawiać. Ale w moim wypadku byłyby to pieniążki uciułane i na pewno nie ryzykowałabym ponownie. Od grzecha włosy miałam bywam u nich, widzę co robią i jak robią, to profesjonalny salon. Moja koleżanka a jego kuzynka nosiła od nich włosy latami, dziewicze. Była bardzo zadowolona a też jest fryzjerką i męczyła te włosy okropnie on sam się dziwił że te włosy żyją :P Ja nie wzięłam dziewiczych bo jestem ciemną blondynką z jasnym ombre, a tamte niefarbowane były czarne. Może zadzwoń do nich porozmawiaj, zapytaj o wszystko. A jaką metodą będziesz przedłużać?
Stary 2016-02-08, 16:55   #3359
Eveline1000
Rozeznanie

Smile Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny.Mam do was pytanie.Chciałabym żeby fryzjerka zrobiła mi fryzurę na wielkie wyjście z włosami clip in .Moje włosy są bardzo cienkie i rzadkie i obawiam się że włosy na taśmach mogą być u mnie widoczne.Dlatego też zastanawiam się nad doczepianym kucykiem .Macie może jakieś pomysły żeby zrobić jakąś fajną fryzurę właśnie z doczepianym kucykiem?Moje naturalne włosy są do ramion (delikatne i cienkie).Pozdrawiam
Eveline1000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 14:45   #3360
Niniczka2
Przyczajenie

Ja przedłużyłam właśnie na wakacje na taśmy i to nie był najlepszy pomysł. Wieczorem na imprezach wyglądałam super, ale w morzu czy basenie, to jakaś masakra, tak się bałam i cykałam o nie, że prawie nic z tej wody nie użyłam
A tak normalnie to przedłużam włosami z Europe Hair na clip in. Szybko, prosto, łatwo, bez problemu
Niniczka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
angelhair, clip-in, dlugie wlosy, doczepiane wlosy, gdzie kupic, great lenghts, kołtuny, metoda keratynowa, microringi, multisonic, przedluzane, przedluzanie wlosow, rozczesanie, suche, szorstkie, wlosy, włosy, york

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości