Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-02-10, 15:06   #3361
amalke
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Rozmawiałam z bardzo miłą panią z grzechhair, ktora bardzo dokladnie mi wszystko opowiedziała, tylko problem w tym, ze nie mają włosów jakie są mi potrzebne i nie wiadomo kiedy będą mieli �� a te co mam teraz doprowadzają mnie już do szału �� z dnia na dzień są gorsze, kołtunią się niemiłosiernie już 5 minut po rozczesaniu a podczas rozczesywania leci tyle pokruszonych włosów, ze za chwilę chyba nic z nich nie zostanie. Próbowałam tego balsamu do peruk i niestety nic nie pomogło. Wczoraj je naolejowałam i też nic �� Może macie jakiś sposób, zeby chociaż czasowo lepiej wyglądały i nie kołtuniły się tak? Podejrzewam, że albo są naprawdę sztuczne i nic im nie pomoże, albo są źle ułożone -jedne łuski w górę, drugie w dół, zakleszczają się i powstaje kołtun, wyglądają jak natapirowane.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Myślę, ze spokojnie możesz założyć clipy a fryzjerka tak ułoży włosy, ze nie będzie ich widać, podtapiruje i będzie git �� ja tez mam cienkie włosy a nic nie widać, że mam taśmy doszyte
amalke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 09:23   #3362
Panna_Hannah
Raczkowanie

No właśnie ja nie przedłużałabym na wyjazd w ciepłe kraje. Tzn w sumie zawsze nurkuję w warkoczu dobieranym żeby mi włosy pod maską się nie plątały więc nie byłoby tragedii. Ale bałabym się o klej w słonej wodzie... muszę zrobić test

No z clipami tez do wody nie wejdziesz... W sumie na plaży w spiętych włosach najwygodniej...

Dlatego mocno się zastanawiam nad nano łączeniami laserbeamer itp.
Panna_Hannah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:26   #3363
agusia278111
Przyczajenie

a co myślicie dziewczyny o metodzie flip in(włosy na żyłce ) ? Nie mogę znalesc żadnych polskich opini na temat tej metody.
na tym to polega :
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=hu_iddqPk7U
https://www.youtube.com/watch?v=dVZIJfiyQbE
i jeszcze mam pytanko czy 120g na 55cm to wystarczająca długość ? :P
agusia278111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 15:23   #3364
Panna_Hannah
Raczkowanie

Wygląda to fajnie i wygodniej niż clipy!!!! I nie ma problemu z bolącymi spinkami, co mnie osobiście wykańcza i nie mogę się do tego uczucia przyzwyczaić mimo upływu czasu

hmmm czas poszukać opinii!!!!!
Stary 2016-02-12, 19:59   #3365
amalke
Raczkowanie

faktycznie wygląda rewelacyjnie ciekawa jestem czy ta żyłka nie pije mocno w głowę i czy się jednak nie zsuwa
Stary 2016-02-14, 10:10   #3366
Panna_Hannah
Raczkowanie

dobra już wszystko wiem!!!
To nie jest żyłka tylko gumka silikionowa taka jak do wyrobu biżuterii http://www.customjewellery.pl/gumka-...0-7mm-12m.html
ja na niej robię bransoletki. Chodzi o to że ona jest elastyczna do pewnego stopnia i niewidoczna są różne kolory myślę że czarnowłose Panie wybiorą czarną.
No więc zrobiłam sobie taką jedną treskę wzięłam igłę cerówkę po 2 stronach taśmy z włosami przeplotłam po 3-4 cm z każdej strony i zrobiłam kilka supełków. Jeszcze nie zakładałam bo dopiero siedzę z maską na głowie...
Stary 2016-02-15, 12:23   #3367
amalke
Raczkowanie

No i jak, wypróbowałaś?
Stary 2016-02-17, 08:25   #3368
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _Princess Pokaż wiadomość
witam,
Kupiłam clipy na allegro , zestaw 8 tresek.
Czy któraś z was kiedykolwiek sama robiła treski ?
Chce z tych 8 tresek zrobić 3, jedna podwojna najlepiej, bo mam geste włosy i upiecie tych 8 częsci to jakis koszmar.
Ja kiedyś sobie przerabiałam. Odpruwałam wszystkie spinki, zszywałam taśmy ze sobą( tak jak można kupić już gotowe ,,zszyte" podwójne lub potrójne gotowe zestawy) potem tylko doszywałam spinki od nowa i gotowe!

Teraz mam problem podobnej natury. Mam dobre clip in z doczepiane.pl długości 45 cm blond 613, 170 g tylko.... zachciało mi się jednak 55 cm i teraz mam pytanie czy któraś przerabiała może clipy na kucyk clip in? Fajną opcją byłoby też zrobienie jakiegoś koka clip typu ,,rozczochrany". Bez sensu byłoby kupować nowy kucyk jak mam dobre clipy.
kicia069 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 10:15   #3369
Panna_Hannah
Raczkowanie

Musiałabyś uszyć coś na wzór http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1E5ExK...-Extension.jpg, nawet na zwykłym tiulu nie musi być perukarski.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
No i jak, wypróbowałaś?

teraz mogę coś napisać Więc tak: Chyba będzie to moja idealna metoda muszę jeszcze je ponosić i zobaczę... Ale póki co jest zaaaarąbiście.

Ale założyłam jedną taśmę 25 cm więc to opcja dla zagęszczających.

Po 1 taśma jest idealnie naciągnięta pod potylicą przez co praktycznie jej się nie czuje i nie widzi. Nawet jeśli ktoś obcy przeczesałby włosy palcami to jej nie wyczuje. Gumka jest niewidoczna i dobrze trzyma, ale moim zdaniem idealne połączenie to jedna spinka clip wszyta na środku dla zamocowania taśmy. Ja jestem przewrażliwiona i pewnie dlatego jej potrzebuję :P
Jeszcze przetrenuję to z całym zestawem 130 gramów zamówiłam jedną treskę na kilku spinkach i zobaczę jak to się ma do cięższego kalibru.

Ale teraz dopięłam szpilkami jeszcze jedną taśmę 15 cm i w sumie nie ma aż takiej różnicy. Powiem Wam ze fajnie się to nosi i jakoś mi lepiej !!!
Czuć tą gumkę i trzeba troszkę pilnować by się nie włosy spod spodu nie podwijały, ale generalnie jest ok.

Można spokojnie zrobić niskiego kitka, warkocz itp i nic nie widać. W niedzielę założę na dłużej i to na wyjście a nie na siedzenie w pracy w jednej pozycji, więc może nasuną mi się jeszcze jakieś sugestie.
Stary 2016-02-21, 15:53   #3370
amalke
Raczkowanie

Metoda zapowiada się ciekawie, ale ja mimo wszystko wolę na stałe przedłużyć, za bardzo by mnie stresowało, że gumka strzeli czy zsunie się

Poddałam moje tragiczne kołtuny chelatowaniu, nie spodziewałam się efektu wow, ale o dziwo jest lepiej, włosy są trochę delikatniejsze i mniej się puszą (wyglądają jak natapirowane).

Na grzechhair pojawił się nowe włosy i mam znowu myślącą 3 marca jestem umówiona na nowe przedłużenie i aż cała w strachu jestem, boję się tych nowych włosów...
Stary 2016-02-22, 22:19   #3371
Martysia_
Rozeznanie

GG do Martysia_

Fajnie, że jestescie akurat przy temacie flip in
Do tej pory nosiłam clipy, ale jak nosiłam codziennie niestety przerzedziły mi włosy tam gdzie zazwyczaj są spinki, mam włosy mega delikatne w dotyku jak u dziecka...
Zdecydowałam się znowu na zmasowany atak na włosy żeby coś się poprawiło (przed popaleniem całej skóry głowy rozjaśniaczem włosy były z tego co pamiętam normalne) po tym niestety muszę się ratować doczepkami bo to co na końcu jest to kilka strąków a nie lubie siebie w krótkich, także noszę jak to moja mama mówi "pożyczkę" Także zupenie inne traktowanie włosów wg porad włosomaniaczek do tego mezoterapia igłowa (mam nadzieje, ze mi pobudzi te cebulki co po tym popaleniu wydaje się poobumierały) i dziś zdecydowałam się na te flip iny bo nie chcę już obciążać włosów niech biedaki wreszcie rosną (mam nadzieje). Mam nadzieje że to bedzie coś warte bo za 45cm zapłaciłam małą fortunę
Nie pamiętam ile moje clipy mają, trochę je tez pozatym podcinałam, powiedzcie to 45cm dokąd mniej więcej będą sięgać? Żeby się nie okazały krósze niż moje naturalne
Stary 2016-02-25, 15:20   #3372
amalke
Raczkowanie

45cm myślę, ze gdzieś do połowy pleców, ja mam teraz 65cm i sięgają mi do pasa. A na porost włosów, również tych nowych, polecam ampułki placenta, kupisz na allegro za ok.20zł i juz po miesiącu zobaczysz wysyp baby hair
Stary 2016-03-04, 01:17   #3373
SzAnElKa
Zadomowienie

Witam

Ja mam pytanie odnośnie przedłużania włosów metodą tape on/tape off. Mianowicie czy trzeba sobie zawsze kupować włosy "pod" tą metodę czy można zrobić mału eksperyment i odczepić włosy od tych podczepianych na klipsy i doczepić do nich z dwóch stron taśmę dwustronną i tak przykleić włosy a później odkleić tym specjalnym "rozpuszczalnikiem" ??? Jednym słowem czy można samemu sobie zrobić te pasemka z metody clip in na metodę tape xD ???
Stary 2016-03-05, 10:23   #3374
Panna_Hannah
Raczkowanie

To zależy od Ciebie jeśli nie przeszkadza Ci szycie to możesz śmiało tak chodzić alb jeśli chcesz sprawdzić czy ta metoda jest dla Ciebie.

Ja sama robię swoje pasma ponieważ te kupowane są do kitu. Ze 2 - 3 lata temu kupiłam jedną kanapkę na próbę na emodna i mam ją do dziś!!!!!! Była super na płaskim silikonie szerokim tak jak taśma klejąca. Teraz robią takie pipiaste końcówki które się rozwarstwiają po 2 cyklach noszenia.. A tamta trzyma się do dziś choć jej nie oszczędzałam.

Do robienia końcówek jest specjalny klej ale ja go nie polecam bo się ciagnie i rozpuszcza potem od kosmetyków i tylko włosy sobie zniszczysz. Rozpuszczać taśmę klejącą możesz na dowolne oleje. Miałam sytuację że musiałam ściągnąć taśmy zaglądam do szufladki z rozpuszczalnikiem a tam pusto... On jest z alkoholem i wyparował w ogóle używałam go może 3 razy i butelka pusta szybko wietrzał mimo tego że zamykałam opakowanie i jeszcze zabezpieczałam folią. Rozpuściłam klej na oliwkę dla dzieci, bez problemu zadziałała. Problem był potem bo ciągnęła się taśma na zgrzewach ale wystarczyło polać oliwką i potem ściągnąć płaskim narzędziem. Oryginalny rozpuszczalnik o wiele wygodniejszy i szybciutko działał, a taśma od zgrzewu od razu odchodziła ale od biedy innym olejem też rozpuścisz.

Popatrz sobie na filmiki na yt https://www.youtube.com/channel/UCo_...6DlUdgT1T9X-yQ

Ja pasemka robię klejem pistoletowym z castoramy, ale to nie jest proste i minęło sporo czasu kiedy doszłam do wprawy i ogarnęłam jak to robić by zgrzew był w miarę płaski a i tak pozostawia wiele do życzenia. Ale miałam nowiutkie włosy na ringi i szkoda mi było żeby leżały w szafie.

tak więc może lepiej spróbuj z samą taśmą i zobacz czy Ci się to podoba.

Ja póki co je noszę założyłam 2 tygodnie temu, za 2 tygodnie będę musiała zdjąć.

Ale metoda flip in też mnie zauroczyła tylko szukam włosów... Nawet clipów które sobie przerobię. Zastanawiam się nad gramaturą, bo teraz noszę około 40 - 50 g... a szukałam dopinki nie w taśmach tylko takiej na siatce.
Stary 2016-03-05, 11:27   #3375
SzAnElKa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
To zależy od Ciebie jeśli nie przeszkadza Ci szycie to możesz śmiało tak chodzić alb jeśli chcesz sprawdzić czy ta metoda jest dla Ciebie.

Ja sama robię swoje pasma ponieważ te kupowane są do kitu. Ze 2 - 3 lata temu kupiłam jedną kanapkę na próbę na emodna i mam ją do dziś!!!!!! Była super na płaskim silikonie szerokim tak jak taśma klejąca. Teraz robią takie pipiaste końcówki które się rozwarstwiają po 2 cyklach noszenia.. A tamta trzyma się do dziś choć jej nie oszczędzałam.

Do robienia końcówek jest specjalny klej ale ja go nie polecam bo się ciagnie i rozpuszcza potem od kosmetyków i tylko włosy sobie zniszczysz. Rozpuszczać taśmę klejącą możesz na dowolne oleje. Miałam sytuację że musiałam ściągnąć taśmy zaglądam do szufladki z rozpuszczalnikiem a tam pusto... On jest z alkoholem i wyparował w ogóle używałam go może 3 razy i butelka pusta szybko wietrzał mimo tego że zamykałam opakowanie i jeszcze zabezpieczałam folią. Rozpuściłam klej na oliwkę dla dzieci, bez problemu zadziałała. Problem był potem bo ciągnęła się taśma na zgrzewach ale wystarczyło polać oliwką i potem ściągnąć płaskim narzędziem. Oryginalny rozpuszczalnik o wiele wygodniejszy i szybciutko działał, a taśma od zgrzewu od razu odchodziła ale od biedy innym olejem też rozpuścisz.

Popatrz sobie na filmiki na yt https://www.youtube.com/channel/UCo_...6DlUdgT1T9X-yQ

Ja pasemka robię klejem pistoletowym z castoramy, ale to nie jest proste i minęło sporo czasu kiedy doszłam do wprawy i ogarnęłam jak to robić by zgrzew był w miarę płaski a i tak pozostawia wiele do życzenia. Ale miałam nowiutkie włosy na ringi i szkoda mi było żeby leżały w szafie.

tak więc może lepiej spróbuj z samą taśmą i zobacz czy Ci się to podoba.

Ja póki co je noszę założyłam 2 tygodnie temu, za 2 tygodnie będę musiała zdjąć.

Ale metoda flip in też mnie zauroczyła tylko szukam włosów... Nawet clipów które sobie przerobię. Zastanawiam się nad gramaturą, bo teraz noszę około 40 - 50 g... a szukałam dopinki nie w taśmach tylko takiej na siatce.

Dziękuję Ci serdecznie za odp Bardzo mi pomogłaś Jeśli będę mogła to odezwę się do Ciebie na priv jak już kupię jakieś pasemka i będę kombinować co tu zrobić Mam do Ciebie pytanie jeszcze ... Przyznam, że o metodzie flip in dowiedziałam się dopiero jak przeczytałam Twoją odpowiedz na moje pytanie Ja bym nie chciała za badzo przedłużać włosów z tyłu tylko po bokach głowy z obu stron (tak okolice uszu) bo za mocno kiedyś mi pocieniowano włosy i nie chcą rosnąć szybko Dlatego chciałam zapytać czy tą metodą flip in też da się to zrobić jakoś? Czy to tylko jest zawieszane z tyłu głowy Metoda clip in mi się nie sprawdzała bo mam nie za gęste włosy i klipsy mi się uwidaczniały przy każdym ruchu głowy, no i bałam się, że zsunę je np. pdczas poprawiania torebki itp. Boję się, że z flip in będzie mi tez widać to pasko majkoś, że ono będzie od głowy odstawać ech ... Chciałam takie pasemka z boku głowy, czy jest możliwość metodą flip in to jakoś zobić ??? No i drugie pytanko - czy metoda tape on zniszczyła Ci jakoś włosy? W końcu to też jakiś klej ... Sorry, że tak się rozgadałam ale ta metoda flip in zobiła mi nowe nadzieje

Edytowane przez SzAnElKa
Czas edycji: 2016-03-05 o 11:32
SzAnElKa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 12:47   #3376
mohitajka
Przyczajenie

Któraś z was miała włosy z doczepiane.pl ? Jak się nosily? Polecacie ? Czekam obecnie na zestaw 55 cm 220g
mohitajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 20:40   #3377
SceneQueene
Zakorzenienie

Poczytaj wątek, masa dziewczyn. W tym ja, jestem z nich bardzo zadowolona a mam kilka lat.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 11:04   #3378
Panna_Hannah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SzAnElKa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci serdecznie za odp Bardzo mi pomogłaś Jeśli będę mogła to odezwę się do Ciebie na priv jak już kupię jakieś pasemka i będę kombinować co tu zrobić Mam do Ciebie pytanie jeszcze ... Przyznam, że o metodzie flip in dowiedziałam się dopiero jak przeczytałam Twoją odpowiedz na moje pytanie Ja bym nie chciała za badzo przedłużać włosów z tyłu tylko po bokach głowy z obu stron (tak okolice uszu) bo za mocno kiedyś mi pocieniowano włosy i nie chcą rosnąć szybko Dlatego chciałam zapytać czy tą metodą flip in też da się to zrobić jakoś? Czy to tylko jest zawieszane z tyłu głowy Metoda clip in mi się nie sprawdzała bo mam nie za gęste włosy i klipsy mi się uwidaczniały przy każdym ruchu głowy, no i bałam się, że zsunę je np. pdczas poprawiania torebki itp. Boję się, że z flip in będzie mi tez widać to pasko majkoś, że ono będzie od głowy odstawać ech ... Chciałam takie pasemka z boku głowy, czy jest możliwość metodą flip in to jakoś zobić ??? No i drugie pytanko - czy metoda tape on zniszczyła Ci jakoś włosy? W końcu to też jakiś klej ... Sorry, że tak się rozgadałam ale ta metoda flip in zobiła mi nowe nadzieje
Ciężko mi powiedzieć czy zniszczyła mi włosy.. Na pewno jak po spinkach czy innych mocowaniach były obciążone. Mam dużo baby hair z tyłu głowy więc albo posłużyła mi nowa dieta i picie zawrotnych ilości pokrzywy albo też trochę powypadały. Mam nadzieję że wariant pierwszy

Widziałam flim in oryginalne nie w Polsce które są jakby od ucha do ucha...

Ale jeśli chcesz zagęścić boki to jesteś w lepszej sytuacji ode mnie bo możesz to zrobić sama. Ja muszę biegać do fryzjera i nie widzę co i jak ona mi klei. Możesz dostosować grubość pasma, bo jeśli pasmo włosów pomiędzy taśmami z klejem będzie odpowiednio grube to się nie uszkodzi tak szybko, taśmy są leciutkie. Najgorsze jest to gdy klei się na takie cieniutkie kilka włosków i raz tak miałam jedną taśmę przyklejoną na za cienkie pasmo włosów to wiem że się osłabiły i pod koniec noszenia nawet chyba mały kawałek na skraju pasma połamał przy skórze głowy.
Jak widać zawsze włosy dostają w tyłek, dlatego flip in też by mi się podobało, jedyne co mi przeszkadza to monotonia noszenia, rozpuszczone warkocz niska kitka. Ja często mam ochotę w ciągu dnia związać włosy wysoko i wtedy problem. Jednak to chyba najmniej inwazyjna metoda jaką znam.
Zastanawiam się nad zakupem naturalnych włosów na taśmie bez spinek, może sobie uszyją treskę flip in znalazłam już fajną cienką i wytrzymałą gumkę, której nie będzie widać, bo moja obecna jest za gruba ale to tylko pasma testowe.

Ps po Waszych sugestiach kupiłam olej amla, na moje włosy działa cudownie, błyszczą i są lejące, a jak zrobiłam skalp i zostawiałam na noc to rano po umyciu miałam połysk jak z reklamy farby do włosów. Ale pasemkom doczepianym nie pomogło wiele, te z grzechhair zareagowały ale niektóre niestety są jak siano. Może mnie w sklepie oszukano i sprzedano włosy mieszane z syntetykami... nie wiem.
Stary 2016-03-07, 14:07   #3379
amalke
Raczkowanie

Mam nowe włosy, zaryzykowałam i wzięłam od babki, która mi przedłuża jednak, są cudowne
Stary 2016-03-15, 09:24   #3380
Panna_Hannah
Raczkowanie

co tu tak cicho???

Szukam naturalnych włosów na dłuuugiej taśmie. Z tego co widziałam oferuje je Longhair... Mogłabym sobie sama zrobić treskę typu flip in.
Czy ma któraś z Was doświadczenie z nimi? Szukałam opinii, ale znalazłam kilka pochlebnych lakonicznych wypowiedzi.

W clipach innych firm wkurza mnie to że są mocno wycieniowane i nawet jak się taśmy pozszywa to są takie mysie ogonki, a całego zestawu 200 g nie potrzebuję. Na ogół noszę 1 - 2 taśmy ... reszta leży w szafie. Tym bardziej w metodzie flip in nie ma możliwości założyć wszystkiego na głowę

Idealna jest treska od Rapunzel ale... 709 zł nie na moją kieszeń

więc szukam dalej...

Edytowane przez Panna_Hannah
Czas edycji: 2016-03-16 o 10:45
Stary 2016-03-15, 13:16   #3381
SceneQueene
Zakorzenienie

Mam od nich clip in, fajne gęste włoski!

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-03-16, 10:47   #3382
Panna_Hannah
Raczkowanie

Dziękuję za opinię !!! Chyba sobie 1 taśmę zamówię i zobaczę Póki co tape on mnie wykańczają plączą się mimo olejowania i generalnie boję się o obciążanie włosów ...

jeszcze w grę wchodzi zestaw 120 g z doczepiane pl wlasnie oglądałam na yt i wyglądają na gęste i nie mocno wycieniowane, wiem że polecacie. Czy rzeczywiście są tak gęste czy to tylko dobrze nakręcony filmik

Czas edycji: 2016-03-16 o 11:01
Stary 2016-03-16, 20:05   #3383
SceneQueene
Zakorzenienie

Moim zdaniem 120g to raczej do zagęszczenia, bez spinek to nieco ponad 100g. Jeszcze zależy jakiej długości.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-03-17, 12:48   #3384
Panna_Hannah
Raczkowanie

Tak to tylko do zagęszczenia bo mam swoje włosy prawie do pasa chcę tylko nadać objętości.
Zestaw 55 cm 120 g ja mam dużo włosów ale dość cienkie i ie ma opcji bym zmieściła na łbie większą ilość taśm. Zwykle wczepiam z tyłu nisko nad karkiem 1 taśmę dł ok 20 cm i 1 szt 10 - 15 cm...
Tak samo jak robię kitka to też więcej nie zmieszczę niż jedną 2 taśmy..
Stary 2016-03-17, 21:14   #3385
SceneQueene
Zakorzenienie

To na spokojnie Ci starczy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-03-19, 15:05   #3386
kicia069
Zadomowienie

Cześć dziewczyny

Właśnie przyszedł mój nowy zestaw z doczepiane.pl: 50 cm, 150g.
Jestem troszkę w szoku( pozytywnym). Wcześniej miałam zestaw 170 g 45 cm i końce były bardzo rzadkie a na samej górze aż za gęste.

Mój nowy zestaw jest idealny- nie za gruby na górze i idealnie gęsty na końcu. Jednym słowem zestaw nie równy zestawowi mimo iż to ta sama firma. W załączniku widać różnice.

z lewej strony 615 jasny blond( stonowany niebeskim szamponem)
z prawej nowitki b. jasny blond ( jak dla mnie to nie platyna tylko właśnie taki idealny blondik!)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0311.jpg (79,4 KB, 32 załadowań)
Stary 2016-03-21, 09:47   #3387
Panna_Hannah
Raczkowanie

no Wyglądają ładnie... ja się jeszcze biję z myślami kupić nie kupić... najbardziej chciałabym taką treskę którą się wpina pod potylicą to są jakby utkane wlosy z 2 -3 taśm na materiale ... widziałam takie tylko syntetyczne, albo w Rapunzel ale cenowo nie dla mnie... Nie wiem czy nie wydam tu prawie 300 zł i po 2 założeniach polezą na półce. Martwię się czy clipy nie będą mnie uwierać... wiecznie boję się o ich widoczność wiatr zawieje i ...

Ale nowy zestaw przedstawiony na fotce imponujący, ładne proste końce!

Przejrzałam jeszcze allegro choć nie lubię tam kupować.. i znalazłam włosy na taśmie bez spinek do samodzielnego pocięcia firma Smeggi waga samej taśmy bez spinek 100g cena nie jest nawet o kilkadziesiąt zł wyższa niż z doczepiane.pl ale kwestia dopasowania indywidualnego długości clipów jest kusząca. Nie wiem jak jakość tych włosów. Ktoś miał coś od nich?

Czas edycji: 2016-03-21 o 10:20
Stary 2016-03-21, 16:40   #3388
Panna_Hannah
Raczkowanie

A dobra już Wam nie marudzę :P kupiłam w doczepiane pl pozszywam sobie clipy oby mi się nosiły!!! Co by mnie nic nie uwierało i nie ciągnęło! I jeszcze pokombinuję z metodą flip in
Fryzjerka moje za mocno wycieniowała i straciły z gęstości coś trzeba dołożyć... widziałam zestaw na foto Pani mi przysłała próbki kolorów i wygląda na ładne gęste włosy! A nie wycieniowany wiszący strąk. Wy jesteście zadowolone więc to duży plus, martwi mnie sama metoda, ale ringi nie tulejki termokurczliwe nie, tape on ostatnio mnie zraziło do siebie więc zostają clipy :P stare poczciwe clipy

teraz czekam na paczuszkę
Stary 2016-03-22, 19:28   #3389
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
A dobra już Wam nie marudzę :P kupiłam w doczepiane pl pozszywam sobie clipy oby mi się nosiły!!! Co by mnie nic nie uwierało i nie ciągnęło! I jeszcze pokombinuję z metodą flip in
Fryzjerka moje za mocno wycieniowała i straciły z gęstości coś trzeba dołożyć... widziałam zestaw na foto Pani mi przysłała próbki kolorów i wygląda na ładne gęste włosy! A nie wycieniowany wiszący strąk. Wy jesteście zadowolone więc to duży plus, martwi mnie sama metoda, ale ringi nie tulejki termokurczliwe nie, tape on ostatnio mnie zraziło do siebie więc zostają clipy :P stare poczciwe clipy

teraz czekam na paczuszkę
Które zamówiłaś?(kolor, długość, waga). Ja z tego kompletu jestem strasznie zadowolona Na szczęście nikt w pracy się nie pokapował

Edytowane przez kicia069
Czas edycji: 2016-03-22 o 19:30
Stary 2016-03-23, 10:13   #3390
Panna_Hannah
Raczkowanie

Ja mam 55 cm 120 g i kolor 22 średni blond, ale górę pasm będę przyciemniać saszetką, bo mam swoje od 6 lat nie farbowane co skutkuje naturalnym ombre :p
Odpowiedz

Tagi
angelhair, clip-in, dlugie wlosy, doczepiane wlosy, gdzie kupic, great lenghts, kołtuny, metoda keratynowa, microringi, multisonic, przedluzane, przedluzanie wlosow, rozczesanie, suche, szorstkie, wlosy, włosy, york

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości