Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-03-23, 15:51   #3391
Panna_Hannah
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Przyszły włosy i mam dylemat wymienić czy zostawić. Moje własne mają mnóstwo kolorów bo kiedyś byłam platynową blondynką teraz jestem b. ciemną blondynką z ombre aż do tego najjaśniejszego blondu. I same końce są podobne, włosy z doczepiane są o ok 2 tony jaśniejsze i zdziebko zimniejsze moje już zżółkły bo nie używam tonerów. Obawiam się że jakbym wzięła ciemniejszy zestaw to mógłby być zbyt ciemny, bo Pani powiedziała że kolejny odcień jest mocno ciemniejszy niż ten co mam. Generalnie nigdy nie miałam problemu z barwieniem dopinek, ale teraz jak są zupełnie nowiutkie to troszkę mnie strach obleciał :P
Same końce by przeszły gdybym moje naturalne trochę niebieskim szamponem potraktowała ale im wyżej tym gorzej!!!
Wcześniej jak kupiłam tape on (też odcień 22 prawie identyczny jak te z doczepiane.pl) to barwiłam je szamponetką Delia taką jak na filmikach w doczepiane.pl i wyszła praktycznie idealnie do moich naturalnych...

A swoje naturalne akurat chciałam rozjaśniać bo ścięto mi te najjaśniejsze końce i tak ponuro się zrobiło, chciałam sobie dodać trochę jasnego blondu jakieś delikatne sombre zrobić.

Może rozjaśnię trochę swoje a doczepki przyciemnię i jakoś spotkamy się w pół drogi :P Wstawiam zdjęcia, na ostatnim widać że już tak 10 cm od końcówek jest mocny kontrast.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160323_163154.jpg (116,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160323_163214.jpg (95,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160323_163820.jpg (138,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160323_163826.jpg (88,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160323_163837.jpg (65,8 KB, 18 załadowań)
Panna_Hannah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:17   #3392
Panna_Hannah
Raczkowanie

No i zostawiłyście mnie z dylematem a ja już się trzęsę żeby nosić nowe włosy...

Chyba dziś pójdę po rozjaśniacz :P
Stary 2016-03-24, 16:59   #3393
KamilaTska
Przyczajenie

Wink Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Jeśli chodzi o przedłużanie, to polecam tylko naturalne włosy
Nie ma sensu wydawać pieniądze na coś, w czym będzie się wyglądać jak straszydło, myslę tu o syntetykach. Sama potrafię sobie przedłużyć włosy i polecam xxx
szybka dostawa, wszystko na czas.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-30 o 18:08 Powód: Reklama.
KamilaTska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 19:33   #3394
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KamilaTska Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o przedłużanie, to polecam tylko naturalne włosy
Nie ma sensu wydawać pieniądze na coś, w czym będzie się wyglądać jak straszydło, myslę tu o syntetykach. Sama potrafię sobie przedłużyć włosy i polecam xxx
szybka dostawa, wszystko na czas.
Teraz nikt już nie chodzi w syntetykach.

Jesteś zadowolona z tych włosów? Najwiekszy zestaw jaki tam znalazłam to ok 100g, według mnie to bardzo słabiutko nawet jak na cienkie włosy..

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość

....

Może rozjaśnię trochę swoje a doczepki przyciemnię i jakoś spotkamy się w pół drogi :P Wstawiam zdjęcia, na ostatnim widać że już tak 10 cm od końcówek jest mocny kontrast.
Pokaż się jak już skończysz Trzymam kciuki żeby było dobrze i pięknie!!!

Czas edycji: 2016-03-30 o 18:09 Powód: Reklama w cytacie.
kicia069 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 07:33   #3395
moongirl700
Przyczajenie

Witam, czy ma któraś z Was ma swoje zdjęcia z zestawem 55 cm 220 g kolor Czarny?? jeśli tak to bardzo proszę o załączenie zdjęć. Pozdrawiam
moongirl700 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 16:15   #3396
Panna_Hannah
Raczkowanie

A filmik widziałaś? https://www.youtube.com/watch?v=srOzanvnMsk
chyba jedna z dziewczyn miała zestaw 220 g i czarny Amalke o ile czegoś nie pomieszałam

A ja farbuję siebie i clipy. Ja wyszłam ok (1 farbowanie włosów od 6 lat )
chociaż jasno się zrobiło, koleżanka jak mnie dziś zobaczyła to powiedziała że mam california look :P Taki plażowy złoty blond. Clipy dziś farbuję od góry na ciemny blond jak moje ombre i pewnie jutro cyknę fotkę
Ale powiem szczerze że włosy jakościowo najlepsze jakie miałam i o wiele wygodniejsze spineczki niż u innych firm!
Stary 2016-03-30, 10:05   #3397
amalke
Raczkowanie

Panno-Hanno i jak? 😊

Powiem Wam, ze ja mam przedłużone 100g i na moje cienkie włoski wystarcza, włosy są praktycznie na calej długości jednakowo grube, końce tylko trochę cieńsze.

Taka byłam szczęśliwa i zadowolona z włosów i moje szczęście nie trwało niestety dlugo 😞 robiłam sobie zabieg pielęgnicą z użyciem maski i ampułki helen seward i po zabiegu włosy zrobiły się suche i puszą się No nic tylko w łeb sobie strzelić Na moje naturalne ten zabieg działa zbawiennie, to myślałam, ze i z przedłużonymi będzie ok. Tak się teraz zastanawiam, ze może produkty (maska np) zakwaszające firmy Stapiz pomogą? Co myślicie, zaryzykować? Wcześniej mylam tylko szamponem creme of naturę, który kupiłam przedłużając włosy i po myciu na kilka minut maska mleczna kallos i włosy były idealne caly dzień, nie musiałam ich nawet czesać.... Ja to mam pecha
amalke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 14:00   #3398
Panna_Hannah
Raczkowanie

O kurde to sobie zrobiłaś psikusa no właśnie nigdy nie wiadomo co na clipy podziała i jak podziała... Może zapytaj u producenta, to jest zestaw z doczepiane.pl może Ci pomogą??? A może ta płukanka którą robią jak przeprowadzają renowację włosa?

U mnie efekt super swoje rozjaśniłam przyciemniłam clipy ale dzisiaj muszę poprawić bo za jasny kolor wyszedł na clipach... Mieszam szamponetkę ciemny blond i jasny brąz i wychodzi idealnie jak mój naturalny. Właśnie zaraz się za to zabiorę.

I mam jedno WAŻNE pytanie! Tylko się nie śmiejcie!!!

Czy clipy piszczą na lotnisku? Padłabym ze wstydu gdybym m usiała odpinać kłaki przy odprawie celnej.

Latałyście w clipach, błagam o odp bo lecę pojutrze!!!!!!
Stary 2016-03-30, 14:57   #3399
amalke
Raczkowanie

A wiesz jaką oni robią tą płukankę?
Nie miałam nigdy clipów, więc nie pomogę w kwestii lotniska, ja musiałam kiedys przejść na bosaka jak miałam buty na koturnie
Stary 2016-03-30, 15:37   #3400
Panna_Hannah
Raczkowanie

No właśnie nie pamiętam ale dziewczyny tu kiedyś pisały. Wiem też ze robi się płukankę keratynową z pantenolem http://www.anwen.pl/2015/01/niedziel...5-pukanka.html
może ktoś jeszcze się wypowie... ja kiedyś reanimowała clipy a były w fatalnym stanie maską z masłem karite ale to było z 10 lat temu :P Może pomogą oleje i ciepło? Ciężko coś doradzić, bo one się trochę inaczej zachowują. Ale zapytaj w doczepiane pl może akurat coś Ci doradzą. Wiem, ze grzechhair ma taką usługę u siebie w sklepie, przeprowadzają renowację włosów, może im wyślij? Zadzwoń i pogadaj.
Stary 2016-03-30, 15:44   #3401
amalke
Raczkowanie

Nie mogę odesłać nigdzie swoich włosów, bo mam doszyte do warkoczyków na glowie 😊 dzwoniłam do doczepiane.pl i podobno bardzo pomaga trzymanie ok.10min w ciepłej wodzie z płynem do płukania 😊 spróbuję tego i zakwaszenia
Stary 2016-03-30, 17:17   #3402
minika_69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
O kurde to sobie zrobiłaś psikusa no właśnie nigdy nie wiadomo co na clipy podziała i jak podziała... Może zapytaj u producenta, to jest zestaw z doczepiane.pl może Ci pomogą??? A może ta płukanka którą robią jak przeprowadzają renowację włosa?

U mnie efekt super swoje rozjaśniłam przyciemniłam clipy ale dzisiaj muszę poprawić bo za jasny kolor wyszedł na clipach... Mieszam szamponetkę ciemny blond i jasny brąz i wychodzi idealnie jak mój naturalny. Właśnie zaraz się za to zabiorę.

I mam jedno WAŻNE pytanie! Tylko się nie śmiejcie!!!

Czy clipy piszczą na lotnisku? Padłabym ze wstydu gdybym m usiała odpinać kłaki przy odprawie celnej.

Latałyście w clipach, błagam o odp bo lecę pojutrze!!!!!!

Nie piszczą Testowałam na sobie kilka razy
Stary 2016-03-31, 08:44   #3403
Panna_Hannah
Raczkowanie

Ja widziałam taki sposób do włosów sztucznych, roztwór 1 nakrętka lenora na 1 l wody. Wlewa się mieszankę do butelki z psikaczem nanosi na włosy opryskując je, a potem prasuje żelazkiem nastawionym na około 100 stopni. Ponoć prostownica nie daje takiego efektu. Skoro polecono je potraktować płynem to może żelazko to nie taki zły pomysł...

A co do spinek obawiam się :P czytałam w necie jakieś stare posty sprzed 6 lat że może pipać, ale jak sprawdziłaś na sobie... nie wiem czy zaryzykuję :P

Edytowane przez Panna_Hannah
Czas edycji: 2016-03-31 o 09:24
Stary 2016-03-31, 11:35   #3404
amalke
Raczkowanie

Umyłam wczoraj włosy szamponem kerastase do włosów suchych i uwrażliwionych, nałożyłam maskę zakwaszającą stapiz i przed suszeniem nałożyłam olejek kerastase do włos farbowanych i moje włosy są piękne i gładkie jak nigdy, ale przedłużonym nie pomogło... Dzisiaj spróbuję płukanki z płynem do płukania, chociaż większych nadziei nie mam 😞
Stary 2016-04-02, 20:37   #3405
malamakeup
Przyczajenie

Exclamation PRZEDŁUŻANIE KRÓTKICH WŁOSÓW pytanie microrings

Witam was dziewczyny, szukam wszędzie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie i nie moge znaleźć, możne jakas bardziej doświadczona ode mnie dziewczyna jeśli chodzi o przedłużanie wloskow mi pomoże. Mam wlosy krótkie do ramion i jest ich mało , ostatnio przedłożyłam sobie włosy na micro ringi na głowie mam około 80 pasemek i szczerze efekt jest średni , nie mam gdzie juz tych pasemek doczepić a czytałam ostatnio porady i PODOBNO przy malej ilości włosów trzeba doczepić więcej pasm zeby zakryć łączenia, i oto moje pytanie, w jaki sposób mam to zrobic ? nie mam juz zbytnio gdzie doczepiać włosów a przydałoby sie ich jeszcze trochę dołożyć, CZY przyczepiać PASEMKO DO Przedłużonego WŁOSA I MIEĆ JAK BY pasma 2:1 ,czy możne wlosy zakładać jeszcze wyżej, a możne w jakiś specjalny sposób...proszę o rade, jestem samoukiem wcześniej zakładałam sobie włosy na keratyne i włosów miałam wiecej (po ciąży sporo ich straciłam) oglądałam wiele zdjęć krótkich wlosow i wiem ze mozna je dobrze zagęścić tylko proszę o pomoc, w jaki sposob, pozdrawiam fotka jakiej mam długości włosy i efekt o jaki mi chodzi http://foto.favore.pl/2015/11/23/21/...20386081_n.jpg
malamakeup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 09:58   #3406
amalke
Raczkowanie

Tutaj dziewczyny w większości clipy noszą, więc nie wiem czy ktoś będzie w stanie pomóc, ja mam przedłużone metodą stałą, ale nie robiłam tego sama, mam metodą afrykańską-tissage.

Jestem cały czas w trakcie ratowania moich włosów... wczoraj nałożyłam ampułkę structural by fama i później jeszcze zakwasiłam maską stapiz, włosy są gładsze, miękkie, lepiej nawilżone, ale jeszcze nie wróciły do formy. Teraz największym problemem jest to, że jakby zaczepiają się o siebie, co powoduje, że wyglądają jak podtapirowane, rozczeszę je i są idealnie gładkie, ale po chwili już się zaczepiają. Jak myślicie czy to może być kwestia tego, że łuska włosa nie jest jeszcze do końca domknięta?
Stary 2016-04-04, 21:34   #3407
malamakeup
Przyczajenie

Ja gdy moje się "pusza"psikam gliss Oli od Schwarzkopf a i prostuje prostownica dużo też daje szczotka z natur. Włosia . Ja jutro dogeszcze pod ringi jakoś te włosy może będzie dobrze i pofarbuje na jasny kasztan liczę na super efekt
malamakeup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 07:42   #3408
amalke
Raczkowanie

Ja swoje chyba przeproteinowałam... Sprawdziłam kosmetyki do włosów, które mam i we wszystkich są proteiny. Próbuję teraz ten stan odwrócić, ale nie wiem czy się uda. Włosy są już trochę lepsze, bardziej miękkie i gładkie, ale nadal się puszą.
Stary 2016-04-07, 18:26   #3409
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
Umyłam wczoraj włosy szamponem kerastase do włosów suchych i uwrażliwionych, nałożyłam maskę zakwaszającą stapiz i przed suszeniem nałożyłam olejek kerastase do włos farbowanych i moje włosy są piękne i gładkie jak nigdy, ale przedłużonym nie pomogło... Dzisiaj spróbuję płukanki z płynem do płukania, chociaż większych nadziei nie mam 😞
To są w końcu włosy martwe, więc ich nie odżywisz aż tak jakbyś chciała niestety.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 08:17   #3410
amalke
Raczkowanie

Moje naturalne też są przecież martwe 😉 chodziło Ci pewnie o to, że są ścięte i nie ich co odżywiać (cebulki). Zdaję sobie sprawę, że nie zregeneruję ich w pełni, ale chciałabym, zeby się nie plątały chociaż
Stary 2016-04-08, 10:16   #3411
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez karolinkak28 Pokaż wiadomość
Tym co mnie widzieli na co dzień mówiłam otwarcie, raczej by nie przeszło, że przez noc mi urosły

Ci, których widuję rzadko nie pytają, więc nic nie mówię

Miałam przedłużane na keratynę, ale u mnie to skończyło się fiaskiem i teraz sama robię na tulejki i w końcu jestem zadowolona

Gdzie kupujecie włoski? Macie do polecenia kogoś z allegro?
Dlaczego tulejki okazaly sie lepsza metoda niz keratyna?
Mysle nad przedluzeniem, keratynowym.
Wydawalo mi sie ze jest najbardziej bezpieczne.
Ale widze ze jednak nie

Czy jest metoda przy ktorej jest pewnosc ze nie poniszczy albo nie powyrywa naturalnych wlosow?

Pozdrawiam Dziewczyny!
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:14   #3412
amalke
Raczkowanie

Ja polecam moja metodę czyli tissage, włosy miałam zniszczone i popalone przez rozjaśniacz a teraz bardzo ładnie sobie rosną, zdrowe, taśmy im nie szkodzą, bo tylko dwa cieniusieńkie pasemka włosów są angażowane. Metoda mało popularna u nas, ja robię w Afrosalonie w Poznaniu
Stary 2016-04-09, 16:32   #3413
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
Ja polecam moja metodę czyli tissage, włosy miałam zniszczone i popalone przez rozjaśniacz a teraz bardzo ładnie sobie rosną, zdrowe, taśmy im nie szkodzą, bo tylko dwa cieniusieńkie pasemka włosów są angażowane. Metoda mało popularna u nas, ja robię w Afrosalonie w Poznaniu
A dziewczyny jak myslicie: lepiej przedluzyc czy kupic sobie dopinane wlosy zdejmowane?

Czytalam watek dziewczyn co dopinaja i jakby te ktore przedluzyly potem zdecydowaly zakladac dopinane - jakie macie wrazenia?
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 18:30   #3414
amalke
Raczkowanie

Z tego co ja zaobserwowałam, to dużo dziewczyn przeszło na clipy po stałym przedłużaniu, które zniszczyło im włosy. Ja na clipy bym się nie zdecydowała, bo rano mam mało czasu a tu by trzeba było je pozapinać odpowiednio, podtapirować włosy, zeby dobrze zakryć itp. Ja zdecydowałam się na stale przedłużenie po tym jak po rozjaśniaczu z włosów do psa zostały mi strąki do ramion-zachciało mi się z czarnych zrobić jasny blond. Na ringi itp nie zdecydowałabym się przy moich włosach, bo straciłabym ich jeszcze więcej a tu widzę, że ładnie rosną. Polecę Wam na porost włosów ampułki placenta, wysyp baby hair gwarantowany 😊
Stary 2016-04-10, 11:53   #3415
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja polecam tylko clip in. Widziałam włosy choćby po ściągnięciu ringow... Stan tragiczny. A wpiecie clip in zajmuje mi może 5 minut.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 07:43   #3416
Panna_Hannah
Raczkowanie

Ja mam podobne wrażenie co koleżanki, przedłużałam i zagęszczałam kilkoma metodami w ciągu ostatnich 9 lat i wracam do clipów jak bumerang. Nie powiem żebym je kochała bo czuję je na głowie i mi trochę ciążą mimo 2 niedużych taśm, ale już tak mam. Mimo wszystko najmniej niszcz włosy. Szczerze zastanawiałam się nad metodą tissage i Amalke mnie co raz bardziej kusi. Mam gdzieś tu u siebie afro salon
może warto sprawdzić ...
Stary 2016-04-11, 09:14   #3417
KamilaTska
Przyczajenie

Red face Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Tylko naturalne!!! Ja przedłużam clip in, bo szybko, tanio i niczym nie ryzykuję. Do keratyny bardzo się zraziłam, bo mi poniszczyła włosy. Kupuję na xxx, bo są dobrej jakości i szybka wysyłka. Raz nawet przefarbowałam je z blondu na czekoladę i wyglądały spoko.

Czas edycji: 2016-04-13 o 16:24 Powód: Reklama.
KamilaTska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 17:37   #3418
amalke
Raczkowanie

Jesteś z Poznania? ��

Dziewczyny czy Wasze włosy kruszą się / łamią? Jak rozczesujecie włosy to na szczotce lub podłodze widzicie takie krótkie włoski, te złamane?

Edytowane przez amalke
Czas edycji: 2016-04-12 o 11:05
Stary 2016-04-12, 13:41   #3419
Panna_Hannah
Raczkowanie

Amalke mi się wydaje że trochę się kruszą niestety zwłaszcza ten blond który ja kupiłam. Ogonek jest sporo cieńszy niż wyższe partie.

A ja mam do Was prośbę o podanie najlepiej podlinkowanie farby którą mogę użyć do clipów. Kupiłam te szamponetki Delia, ale słabo podziałały. Mimo że pomieszałam ciemny blond z jasnym brązem mocno się wypłukały i są dziwne odcienie. Czy można użyć jakiejś lekkiej farby? Jeśli tak to poradźcie która nie zniszczy clipów.
Stary 2016-04-12, 23:11   #3420
Calabrie
Raczkowanie

no dobrze, przedluzanie na stale takie be ale tu tylko keratyna, ringi czyli jedne z najgorszych metod w zasadzie. Ja rozważam laser, ultradzwieki, intralight i wlasnie tissage (do którego amelke mnie trochę zachecila, ale chyba bardziej zrazila). Zalezy mi na jak najmniej ingerencyjnej z metod gdyż zapuszczam scoje naturalki( dlugosc tak za 15 cm za łopatki) ze wzgedu na chorobę moje wlosy przestaly w ogole rosnąć na 3 lata. Celuje w slowianskie naturalki 60cm. Czy ktoras z Wizazanek ma jakie kolwiek dosdwiadczenie w wyżej wymienionych metodach ?
Będę wdzieczna za kazde ifo

Edytowane przez Calabrie
Czas edycji: 2016-04-12 o 23:12
Calabrie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
angelhair, clip-in, dlugie wlosy, doczepiane wlosy, gdzie kupic, great lenghts, kołtuny, metoda keratynowa, microringi, multisonic, przedluzane, przedluzanie wlosow, rozczesanie, suche, szorstkie, wlosy, włosy, york

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości